پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۱۳Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون گزارشی از زلزله 4.2 ریشتری عصر امروز چهارشنبه قوچان دریافت نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند که منتظر اعلام گزارش آنان هستیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی بیان کرد: هیچ گونه تامین بودجه ای برای هیچ کمیته ای به طور مشخص برای خدمات نوروز به زائران نداشتیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا 8 فروردین 7 میلیون و 777 هزار و 217 نفر ورودی زائر به استان داشتیم که به مشهد رسیدند، ورودی استان نیز در این بازه زمانی 10 میلیون و 569 هزار و 206 نفر است. همچنین در این مدت 74 هزار و 56 نفر زائر وارد استان شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد زائران ورودی به خراسان رضوی و مشهد از 15 اسفندماه تا روز 7 فروردین ماه به 7 میلیون و 315 هزار و 453 نفر رسیده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۸    
مشهد- معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی بیان کرد: چندین مصوبه در خصوص پذیرایی زائران بررسی و مجوز پذیرایی از زائران در واحدهای مربوطه صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا 7 فروردین 7 میلیون و 315 هزار و 453 نفر ورودی به استان خراسان رضوی و شهر مشهد داشتیم
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۸    
با صدور حکمی از سوی استاندار، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: تا روز گذشته 6 فروردین ماه، 77درصد مجموعه واحدهای رسمی، 65درصد اسکان موقت و 35درصد اسکان اضطراری اشغال بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: در روز گذشته در مجموعه واحدهای اسکان رسمی 77 درصد، موقت 65 درصد و اضطراری 33 درصد اشغال بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد مخبر گفت:در دولت سیزدهم هیچ موضوعی نیست که برنامه مدون نداشته باشد و برنامه تحول دولت سیزدهم گام به گام با برنامه های اجرایی و عملیاتی پیش می رود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۴    
مشهد-معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از اسکان رسمی، موقت و اضطراری 4 میلیون و 771 هزار و 44 نفر شب در ایام نوروز در مشهدمقدس خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا روز گذشته مجموعا 6 میلیون و 368 هزار و 707 نفر زائر ورودی به استان داشته ایم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: در روز های اخیر شاهد ورود زائران بسیاری از جاده های شمالی به مشهد هستیم که این رقم نسبت به روز های مشابه سال های گذشته از رشد 60 درصدی برخوردار بوده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: پنج میلیون و 807 هزار و 187 زائر از 15 اسفند ماه 1401 تا پایان چهارم فروردین ماه امسال، وارد استان خراسان رضوی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: 5 میلیون و 116 هزار و 812 نفر در استان خراسان رضوی اسکان یافته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: از نیمه اسفند ماه تا پایان چهار فروردین امسال بیش از 4.4 میلیون نفر شب اقامت در مشهد و 5.1 میلیون نفر شب اقامت در خراسان رضوی داشته ایم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۵    
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از ورود 5 میلیون و 800 هزار زائر به مشهد تا 4 فروردین ماه 1402 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از ورود بیش از 5میلیون زائر و مسافر به استان خراسان رضوی و شهر مشهد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از سفر بیش از 5 میلیون زائر به مشهد از 15 اسفند ماه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی از ورود 5 میلیون و 270 هزار نفر زائر تا امروز به مشهد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی خبر داد: تا پایان روز گذشته مجموع زائران ورودی به خراسان رضوی و حرم مطهر رضوی 4 میلیون و 291 هزار و 191 نفر بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از ورود بیش از 4.2 میلیون زائر به مشهد تا پایان روز نخست فروردین ماه 1402 به مشهد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا پایان روز گذشته 3میلیون 865هزار و 550 زائر به استان خراسان رضوی و مشهد وارد شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۸    
معاون فرهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: در کارگروه ملی زیارت سه مصوبه مربوط به بخش حمل و نقل بوده که یکی از این مصوبات در اختیار قرار گرفتن500 اتوبوس به عنوان کمکی برای شرایط پیک بازگشت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: تا پایان روز گذشته، 28 اسفند، سه میلیون و 39 هزار زائر برای زیارت حرم وارد استان و مشهد شده اند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه پیک سفر زیارتی به مشهد از 15 اسفند ماه 1401 همزمان با نیمه شعبان آغاز شد، از سفر 2 میلیون و 300 هزار زائر به استان طی این مدت تا ظهر 27 اسفند ماه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: طی نیمه شعبان تا پایان بیست و هفتم اسفند ماه جاری 2 میلیون و 84 هزار زائر وارد استان شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱    
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: در تعطیلات نوروز امسال حضور پررنگ زائران داخلی را بیش از زائران خارچی انتظار داریم.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: 700 هزار ظرفیت اقامت شب ویژه نوروز در اقامتگاههای رسمی، موقت و اضطراری این استان فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: از 15 تا 22 اسفند یک میلیون و 4 هزار و 504 نفر زائر ورودی به استان داشتیم.
همایش شکوفه های امید آفرین در مسیر نجات با شرکت خانواده های دوقلو و سه قلوهای استان خراسان رضوی با حضور آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و خوش نسب مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار، معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی و هیئت همراه در سفر به شهرستان خواف از آسبادهای شهر نشتیفان بازدید کردند.
مشهد فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۰    
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اطلاع رسانی لازم در خصوص اسکان زائران و ساماندهی اسکان های شخصی در نوروز 1492 باید هرچه زودتر صورت بگیرد ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
جلسه تفاهم نامه فی مابین معاونت امور تعاون وزارت متبوع با استانداری خراسان رضوی اهداف جلسه : 1⃣ توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و مشارکت مردمی 2⃣ بستر سازی برای ورود بخش تعاونی به فعالیت های اقتصادی و افزایش سهم بخش تعاونی در اقتصاد ملی و استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی استانداری خراسان رضوی گفت: : ما باید تدارک چی حرکت علمی و فرهنگی دانش آموزان باشیم و به این مسئولیت افتخار کنیم.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی دهقانی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی در جمع فرمانداران گفت: اسباب انگیزشی همکاران خود را فراهم کنید تا رضایت ارباب رجوع، جلب و بهره وری، افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: نزدیک به 12 هزار میلیارد تومان از دارایی های دستگاه های اجرایی در استان به کمیته هفت نفره مولدسازی اموال و دارایی های دولت ارسال شده است.
برنامه پیشنهادی اقدام مشترک هفت شهر استان خراسان رضوی در جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و به همت اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین نشست بانوان جانباز و ایثارگر استان، صبح امروز در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱    
مشهد (پانا) - معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی در حاشیه افتتاحیه طرح شهید طوقانی گفت جامعه ایران مانند ورزش باستانی عرصه های دیگری نیز دارد که سالم و سازنده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: هر چقدر در سطح جامعه نشاط اجتماعی توسعه داده شود، در افزایش جمعیت نقش موثری خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: سهمیه ویژه و اضطراری آرد برای ایام نوروز ویژه نانوایی های اطراف حرم مطهر با هدف تامین نیاز نان زائران در این ایام، خارج از سامانه نانینو اختصاص می یابد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۷    
مشهد- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی بیان کرد: امسال بیش از گذشته انتقال محاسن کلام امام رضا(ع) در جامعه احساس می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور عراق و رئیس ستاد اربعین این کشور صبح روز سه شنبه با حضور در محل استانداری خراسان رضوی با یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مسئولین شهرستان سرخس و مدیران صنعت گاز، پروژه های بهینه سازی، فرآیندی و زیست محیطی پالایشگاه شهید هاشمی نژاد به بهره برداری رسید.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زیارت استانداری خراسان رضوی: انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت داد تربت حیدریه معاون امور زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت بخشید و این در حالی است که مدعیان آزادی در دنیای غرب افتخار دروغین می کنند که مهد آزادی هستند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حجت [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۶    
معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: مهمترین پیام راهپیمایی پرشکوه مردم ایران و برگزاری آیین دهه فجر، تولا و تبری انقلاب اسلامی است.