دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۵۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تسهیلات مورد نیاز 44 واحد تولیدی استان از محل منابع داخلی بانکها طی نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب و بانکها موظف به پرداخت آن شدند.
ارزیاب سلامت اداری دفتر مدیریت عملکرد, بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از اقدامات خوب و شایسته شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی تقدیر کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از برگزاری تمام الکترونیکی انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۵    
رییس گروه تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: هنوز نامه ای از سمت فرمانداری مبنی بر ارتقای این روستا به شهر یا بخش به دست ما نرسیده است، باید سلسله مراتب در این موضوع رعایت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه از 25 فرآیند انتخابات، 24 فرآیند به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: ما با هیچ کس در اجرای انتخابات مطابق قانون شوخی نداریم و در این راستا مجریان و ناظران نباید سلیقه شخصی خود را دخیل کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹    
مدیرکل دفتر زنان وخانواده استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه در 6 ماهه اول سال جاری 8 هزار و 630 مورد طلاق در این استان ثبت شده است، گفت: 39.4 درصد طلاق در خراسان رضوی طی 5 سال اول زندگی رخ داده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۶    
معاون هماهنگی و مدیریت امور زایرین استانداری خراسان رضوی مدعی شد: در بارگاه ملکوتی ثامن الائمه(ع) شیوه نامه های بهداشتی به نحو بسیار شایسته ای رعایت و انجام می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲    
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه صنعت ساختمان سازی باید به سوی تولید مصالح ساختمانی عایق برود، گفت: زیرا عایق حرارتی می تواند انرژی را در ساختمان حفظ کرده و در فصول سرد گرمای منازل از این طریق ایجاد و حفظ شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: از اسفند پارسال تا اواخر بهمن ماه امسال شیوع ویروس کرونا بیش از 42 هزار میلیارد ریال به گردشگری این استان خسارت زده است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار و سایر مدیران دستگاه های مربوطه پس از بازدید از شهرک شهید رجایی مشهد؛ طی جلسه ای که به مدت4 ساعت در محل استانداری خراسان رضوی به طول انجامید، رفع کمبودها و معضلات این شهرک را مورد بحث و بررسی قرار دادند. ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این جشنواره که با حضور ویدئو کنفرانسی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و همچنین محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان عالی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در یاسوج نیز برقرار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۹    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: دو هزار و 230 میلیارد تومان به اضافه 34 میلیون یورو تسهیلات از محل تفاهم نامه وزارت صمت و بانک صنعت، معدن و تجارت به 11 طرح اقتصادی اولویت دار برای سرمایه گذاری در این استان اختصاص یافت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به منظور ارزیابی و کیفیت سنجی نحوه ارائه خدمات بهداشتی در سالن های پروازهای ورودی و خروجی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با حضور در پایگاه بهداشت مرزی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از میزان رعایت دستور العمل های ابلاغی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تامین مسکن برای همه اقشار جامعه، رویکرد مهم دولت بوده و در این راستا تلاش کرده است در قالب اجرای طرحها و برنامه های مختلف شرایط آسان تری را برای خانه دار شدن فراهم کند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در هیچ نقطه ای از استان نباید هیچ دانش آموزی به دلیل فقدان فضای آموزشی از تحصیل باز بماند و تامین زیرساخت های آموزشی از مهم ترین رویکردهای استانداری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره سراسری خیرین مدرسه ساز با هدف تکریم از خیرین مدرسه ساز با حضور ویدیو کنفرانسی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و همچنین محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان عالی در سالن سرلشکر شهید قاسم سلیمانی واقع در استانداری خراسان رضوی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیرکل هماهنگی مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی جلب مشارکت مردم را یک اصل مهم در کاهش تبعات و خسارتهای بحرانها و حوادث پیش بینی نشده در این استان دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در هیچ نقطه ای از استان نباید هیچ دانش آموزی به دلیل فقدان فضای آموزشی از تحصیل باز بماند و تامین زیرساختهای آموزشی از مهمترین رویکردهای استانداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: دو هزار و 230 میلیارد تومان به اضافه 34 میلیون یورو تسهیلات از محل تفاهمنامه وزارت صمت و بانک صنعت، معدن و تجارت به 11 طرح اقتصادی اولویتدار برای سرمایه گذاری در این استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: دو هزار و 230 میلیارد تومان به اضافه 34 میلیون یورو تسهیلات از محل تفاهمنامه وزارت صمت و بانک صنعت، معدن و تجارت به 11 طرح اقتصادی اولویتدار برای سرمایه گذاری در این استان اختصاص یافت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی به مناسبت پنجم اسفندماه روز مهندس، پیامی صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال از 14 هزار و 439 میلیارد و 475 میلیون ریال اعتبار عمرانی از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای سال جاری این استان، تاکنون هشت هزار و 270 میلیارد و 376 میلیون ریال تخصیص یافته است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال ارایه طرح آبرسانی به 450 روستای دارای تنش آبی در استان و تسریع در جذب منابع مالی برای اجرای آن هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال ارایه طرح آبرسانی به 450 روستای دارای تنش آبی در استان و تسریع در جذب منابع مالی برای اجرای آن هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: با توافقی که با طرف افغانستانی انجام گرفت، از روز گذشته به صورت محدود کامیون های حامل کالاهای سریع الفساد از این گمرک پذیرش شد و از امروز نیز امکان ارسال تمام کامیون های تجاری متوقف در مرز دوغارون به غیر از محموله های سوختی فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: با پیگیریها و کمکهای انجام گرفته، از ساعتی قبل حرکت برخی از کامیونها به جز اقلام سوختی از مرز دوغارون ایران به سمت گمرک اسلام قلعه در کشور افغانستان از سر گرفته شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر استان که به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد، زمینه های نحوه استقبال از نوروز 1400 توسط مسوولین چهارده گانه کمیته های ستاد مورد بررسی قرار گرفت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به منظور بررسی ایجاد زمینه های تعامل و همکاری در پیشبرد اهداف علمی و اجرایی جامعه المصطفی العالمیه، جلسه هم اندیشی این مجموعه با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تأمین اجتماعی در مشهد امروز (چهارشنبه 29 بهمن 99) مقابل سازمان استانداری خراسان رضوی تجمع کردند و به شرایط معیشتی خود اعتراض کردند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: بیش از 2 هزار و 800 نیکوکار در این استان طی سال های گذشته اقدام به ساخت مدرسه کرده اند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: بیش از 2 هزار و 800 نیکوکار در این استان طی سال های گذشته اقدام به ساخت مدرسه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز اقامتی بیشتر از دیگر صنوف است و تخلف بهداشتی در این مراکز بسیار نادر است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان به عنوان یکی از قطب های تولید گوشت مرغ در کشور با توجه به تولید مازاد بر نیاز، علاوه بر تامین نیاز داخلی، گوشت مرغ را به برخی استان ها صادر می کند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۲    
دیروز (27 بهمن) جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با حضور سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به منظور رفع مشکلات و موافع مالیاتی، نشست تخصصی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا علیه السلام و مدیر کل امور مالیاتی استان برگزار شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۲    
مدیر کل و مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی طی جلسه ای با معاون سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی استانداری این استان ، جوانب مختلف طرح حذف دفترچه درمانی و نسخه الکترونیکی را معرفی کردند .
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۳    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان به عنوان یکی از قطب های تولید گوشت مرغ در کشور با توجه به تولید مازاد بر نیاز، علاوه بر تامین نیاز داخلی، گوشت مرغ را به برخی استان ها صادر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به افزایش کتابخوانی در دوران کرونا گفت: در راستای ترویج کتابخوانی می توان کتاب های بدون استفاده ادارات را در اختیار کتابخانه های مناطق محروم قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان به عنوان یکی از قطبهای تولید گوشت مرغ در کشور با توجه به تولید مازاد بر نیاز، علاوه بر تامین نیاز داخلی، گوشت مرغ را به برخی استانها صادر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: ضعف صنعتی سازی در ساخت و سازها بویژه ساختمانهای مسکونی موجب شده است با بروز تغییرات جوی برای تامین انرژی بیشتر ساختمانها، انرژی بخش تولید را کاهش دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از مداوای هفت مصدوم حادثه اسلام قلعه افغانستان در ایران خبر داد و گفت: مفقودی ایرانی تا کنون نداشته ایم و باید تا شرایط پایدار صبر کنیم و سپس میزان خسارات نهایی را برآورد نماییم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ششمین همایش ملی فناوریهای نوین صنعت ساختمان روز یکشنبه در قالب ارتباط ویدیوکنفرانس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در مشهد آغاز شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: از نظر زیرساخت های آموزشی در این استان بویژه مشهد و حاشیه آن در مضیقه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی، با بیان اینکه عملیات اطفای حریق انفجار در گمرک اسلام قلعه افغانستان به پایان رسیده است، گفت: انتقال مصدومان حادثه به استان خراسا رضوی زمانی صورت می گیرد که کشور افغانستان لازم نیاز کند، ولی تاکنون اعلام نیازی در این حوزه به خراسان رضوی نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از برقراری ثبات نسبی در منطقه اسلام قلعه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: امسال شاهد رشد 80 درصدی میزان سرمایه گذاری خارجی در استان بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر بحران استانداری خراسان رضوی گفت: صبح امروز 26 بهمن ماه در پی 30 ساعت از انفجار و آتش سوزی گسترده در تاسیسات گمرکی اسلام قلعه افغانستان هم اینک وضعیت در مرز دوغارون ایران واقع در نقطه مقابل منطقه حادثه دیده آرام گرفته و پایدار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: در سال جاری شاهد رشد 80 درصدی در میزان سرمایه گذاری خارجی در استان بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: عادی انگاری مردم و عدم رعایت اصول بهداشتی به ویژه با نزدیک شدن به روزهای پایان سال و آغاز خریدهای شب عید در سطح بازار خطر جدی اوجگیری موج چهارم شیوع ویروس کرونا را در پی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی، با اشاره به حادثه انفجار در گمرک اسلام قلعه افغانستان، گفت: نیروهای ما در حوزه اورژانس، ارتش، جمعیت هلال احمر، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی تا فردا همچنان آماده باش هستند تا خطر به صورت کامل رفع شود.