جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید فطر، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از مرکز فرهنگی و مذهبی فاطمیه آذربایجانی ها در مشهد بازدید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: گزارشاتی که از تخلفات به ما داده شده است، نشان می دهد حساسیت، دقت و پیگیری بازرسان انتخابات نسبت به ادوار قبل بیشتر شده و این جای قدردانی دارد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: سند میان مدت محرومیت زدایی شهرستان های درگز، کوهسرخ و زاوه در حال تدوین است و در همین راستا طرح های عمرانی، اقتصادی و زیربنایی و نحوه اجرای آن ها در راستای مشارکت با دستگاه های معین بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: سند میان مدت محرومیت زدایی شهرستانهای درگز، کوهسرخ و زاوه در حال تدوین است و در همین راستا طرحهای عمرانی، اقتصادی و زیربنایی و نحوه اجرای آنها در راستای مشارکت با دستگاههای معین بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: اعتقاد دارم اگر شناسایی استعداد بچه ها را جدی نگیریم، گاهی اوقات ممکن است استعدادهای نهفته آن ها نه تنها شکفته نشود بلکه سرکوب گردد که این موضوع شکل گیری بسیاری از بحران ها و مصائب اجتماعی را در پی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: قصه گویی هنری به تمام معنا و مهمترین راه انتقال فرهنگ و آموزش به نسل آینده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: 30 طرح تولیدی جدید در استان با رای اعضای کمیسیون ماده 11 قانون هوای پاک استان، فاقد آلایندگی شناخته شد و مجور فعالیت گرفت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش شهرداران این باشد که تا لحظه آخر کار و مراقبت کنند طرح هایی که انجام می شود، شائبه انتخاباتی نداشته باشد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی استاندار، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش شهرداران این باشد که تا لحظه آخر کار و مراقبت کنند طرحهایی که انجام می شود شائبه انتخاباتی نداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر جاده مسدود در سطح استان نداریم، گفت: ارزیابی خسارات احتمالی ناشی از بارندگی، سیلاب و طوفان پس از اتمام فعالیت سامانه بارشی آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی در ارتباط با دلایل شکسته شدن بندهای خاکی در سیلاب گناباد توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: همه مسوولان ذیربط و شهرداران در سطح استان باید الزامات مدیریت بحران را در طرحهای جامع و تفضیلی مورد توجه قرار دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیرکل هماهنگی مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستان گناباد به دلیل امکانات ضعیف پیشگیری و زیرساختی، در سیلاب اخیر خسارات زیادی را متحمل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از ثبت سه اثر تاریخی و فرهنگی دیگر در سطح استان در فهرست آثار ملی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۴    
اقتصاد ایران: مشهد-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: مسکن دغدغه اصلی اقتصادی مردم برای زندگی همراه با رفاه است که باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۳    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به هشدار و اخطارهای صادره هواشناسی در خصوص استمرار بارش ها تا فردا عصر در خراسان رضوی گفت: با توجه به افزایش بارندگی ها و احتمال جاری شدن سیل از مردم درخواست می کنیم از اسکان در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نشست ستاد انتخابات استان به ریاست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه بارندگی ها و جاری شدن سیلاب در نقاط مختلف تلفات جانی نداشته است، گفت: بر اساس گزارش های اولیه بروز خسارت در بخش کشاورزی و برخی منازل روستایی به صورت محدود اعلام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: باهدف تسهیل و روان سازی تولید از این پس همه تقاضاهای فعالان اقتصادی در سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به نشانی http://tashil.stsm.ir ثبت و در کارگروه استانی مربوطه مطرح و بررسی می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به منظور تکریم ایام دهه کرامت و برنامه ریزی فرهنگی از ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها تا ولادت حضرت امام رضا علیه السلام، اولین جلسه راهبردی دهه کرامت به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۶    
در حاشیه بازدید معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از خانه های تاریخی واقع در بافت حریم حرم مطهر رضوی که با همراهی شهردار ثامن و مسئولین میراث فرهنگی و برخی مدیران ستادی استانداری صورت پذیرفت، وضعیت این ابنیه تاریخی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه جهان اقتصاد : در راستای صیانت از سرمایه ملی و برنامه ریزی در جهت تحقق امر پیشگیری از قاچاق و انحراف فراورده های نفتی در سال جاری ، مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هیئت همراه با حضور در منطقه خراسان رضوی از نقش مهم و موثر شرکت ملی پخش فرآورده های ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: این استان با دارا بودن چهار هزار و 392 کاربر در شبکه دولت، بیشترین تعداد کاربران دوایر دولتی در میان استانهای کشور به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: مسکن دغدغه اصلی اقتصادی مردم برای زندگی همراه با رفاه است که باید مورد توجه قرار گیرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هفت پرونده مربوط به معادن این استان در هیات حل اختلاف موضوع ماده 24 قانون مکرر معادن بررسی و تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش بارندگی و افزایش خشکسالی، امسال شاهد وقوع پدیده گرد و غبار در این استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هفت پرونده مربوط به معادن این استان در هیات حل اختلاف موضوع ماده 24 قانون مکرر معادن بررسی و تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: زمین مورد نیاز برای 70 درصد از بخشهای روبنایی طرح ملی جامع بازآفرینی شهری مشهد شامل 67 محله در هشت پهنه حاشیه این کلانشهر، تامین شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در راستای تحقق شعار سال مبنی بر 'تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها' موانع پیش روی سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی روز سه شنبه طی نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و سایر مسوولان در محل استانداری احصا و به بحث و بررسی گذاشته شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای مصوبات سفر استاندار به شهرستان خلیل آباد تاکنون حدود 70 درصد پیشرفت داشته و برخی از مصوبات آن سفر به طور کامل اجرا شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: وزارت راه و شهرسازی درباره طرح جابه جایی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد سکوت کرده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای سند سازگاری با شرایط کم آبی خراسان رضوی باید در اولویت کاری دستگاه های اجرایی مرتبط باشد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه ای که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و معاون وزیر ورئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برگزار شد، درخواست افزایش میزان سهمیه و تخصیص سهمیه فوق العاده روغن و سرانه آرد، شکر و گندم بخش صنعت برای استان مطرح گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: مطالعات "طرح جامع کاهش تصادفات در جاده های استان" تکمیل شد و کمیسیون ایمنی و ترافیک استانداری خراسان رضوی اجرای آن را تصویب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای مصوبات سفر استاندار به شهرستان خلیل آباد تاکنون حدود 70 درصد پیشرفت داشته و برخی از مصوبات آن سفر به طور کامل اجرا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اجرای سند سازگاری با شرایط کم آبی خراسان رضوی باید در اولویت کاری دستگاههای اجرایی مرتبط باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به توان بالای واحدهای تولیدی سیمان استان در تولید بتن آر. سی. سی و صرفه اقتصادی بالای آن به جای استفاده از قیر، لازم است استفاده از این فناوری نوین در روسازی راه های برون شهری و معابر اصلی درون شهری مورد توجه قرار گیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: طی مکاتبه ای با وزارت کشور ، سازمان امور اداری استخدامی و همچنین سازمان برنامه و بودجه مشکلات شهرستان های تازه تاسیس استان را مطرح کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی با صدور حکمی سیدمهدی موسوی را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری منصوب کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ، مراسم غبار روبی از مسجد استانداری خراسان رضوی با حضور استاندار خراسان رضوی و برخی معاونین ،رئیس ستاد اقامه نماز استان و کارکنان آن مجموعه با رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی برگزار گردید. ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی استاندار، سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از ثبت شش اثر تاریخی و فرهنگی دیگر استان در فهرست آثار ملی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۱    
سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: استانداری با طرح مواردی نظیر جداشدن شهرستان های قوچان و درگز از استان و الحاق آنها به خراسان شمالی در شرایط فعلی به هیچ وجه موافق نیست و هیچ گونه برنامه ای نیز برای اجرای آن ندارد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: با توفیق خداوند از ابتدای بحران کرونا اقدامات بسیار خوبی در خراسان رضوی در جهت اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در راستای کمک به نیازمندان و در قالب طرح های مواسات شکل گرفت که نشان از وجود روحیه ایثار و همدلی در بین هم استانی های عزیز است ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
اطلاعیه دعوت از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی در استانداری خراسان رضوی جهت مصاحبه حضوری با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته با وزارت کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور مقرر شده است جلسات مصاحبه حضوری داوطلبان پذیرفته شدهنهایی مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: عملکرد یک سال اخیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان زمینه اشتغال 700 نفر را در فرآیند احیای واحدهای تولیدی راکد و ایجاد واحدهای جدید فراهم کرده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" در سال جاری به توصیه استاندار، فراخوانی برای انعکاس موانع و مشکلات واحدهای اقتصادی منتشر شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در سفر سال گذشته استاندار خراسان رضوی به بردسکن 18 طرح برای توسعه این شهرستان مصوب شده بود که تاکنون اجرای این مصوبات بیش از 60 درصد پیش رفته است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در سفر سال گذشته استاندار خراسان رضوی به بردسکن 18 طرح برای توسعه این شهرستان مصوب شده بود که تاکنون اجرای این مصوبات بیش از 60 درصد پیش رفته است.