چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۱۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پنج شهرستان نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد و کاشمر 13 محدودیت جدید از 29 مهرماه اعمال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۷    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: یکی از معضل های امروز شهرداری ها انباشت نیرو است که هر شهردار و شورای شهری، شهردار و شورای شهر قبلی را مقصر می داند و این گونه امکان پرداخت و حقوق هم با مشکل روبرو می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۰    
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: مدتی است شرایط این استان از نظر شیوع کرونا قرمز است و چنانچه مردم برای رسیدن به شرایط بهتر همکاری بیشتری نداشته باشند ناچار از افزایش محدودیت ها در این زمینه هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: لیست و سیاهه منابع آلودگی هوای مشهد توسط شهرداری تهیه و در در کارگروه کاهش آلودگی هوای استانداری خراسان رضوی مصوب شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
منطقه خراسانات جزو مناطقی از کشور است که از دل آن 3استان تشکیل شد و مطالعات حاکی از رضایت مردمی در تفکیک و تشکیل 2استان خراسان جنوبی و خراسان شمالی است ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای کمک به خرید زعفران به بانک های مورد نظر در استان ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای کمک به خرید زعفران به بانکهای مورد نظر در استان ابلاغ شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱    
محمدصادق معتمدیان، استاندار سابق خراسان جنوبی سکان استانداری خراسان رضوی را برعهده گرفت.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۹    
در جلسه دیروز هیئت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استانداری خراسان رضوی توسط محمدصادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیئت وزیران به وی رای اعتماد داد ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استانداری خراسان رضوی توسط آقای محمد صادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیئت وزیران پس از بررسی صلاحیت و برنامه های وی، به ایشان رأی اعتماد داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استاندار خراسان رضوی توسط محمدصادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیأت وزیران پس از بررسی صلاحیت و برنامه های وی، به او رأی اعتماد داد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۵۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استانداری خراسان رضوی توسط آقای محمد صادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیئت وزیران پس از بررسی صلاحیت و برنامه های وی، به ایشان رأی اعتماد داد. ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: باید با متخلفان بازار محکم و قاطع برخورد و موضوع اطلاع رسانی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور کاهش قیمت دام و گوشت در بازار، خروج دام و مرغ زنده و لاشه گوشت قرمز از این استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: اولویت ما پیگیری دغدغه تولیدکنندگان در سال جهش تولید است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق براتی، معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس مصوبه ای که امسال ستاد استانی کرونا و ستاد دهه اخر صفر در دو هفته گذشته تصویب کرد، ما امسال فقط مجاز بودیم که از مراکز اقامتی رسمی استفاده کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۶    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، جعفری ،سرپرست استانداری خراسان رضوی اعلام کرده است : فرمانداران استان باید با تمام ظرفیت و رعایت تکریم محبین اهل بیت علیه السلام تمهیدات لازم برای نظارت بر پروتکل های بهداشتی را فراهم کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۵    
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: بار ترافیکی در محورهای ورودی مشهد از روزهای عادی نیز بسیار کمتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۲    
مشهد-ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی با تاکید بر رعایت انضباط مالی در ادارات و ضرورت نظارت برحوزه های مالی گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی ملزم هستند اعتبارات تخصیص یافته از بودجه امسال استان را به طور کامل جذب کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی در پیامی ایام سوگواری رحلت جانگداز پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی ضمن تشریح آخرین تصمیمات مربوط به ایام تعطیل آخر ماه صفر گفت: در این ایام تیم های بازرسی افزایش یافته و نظارت ها تشدید می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: مدیران استان باید بدانند در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی به مناسبت ایام پایانی و سوگواری ماه صفر اطلاعیه ای صادر کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: در ایام پایانی ماه صفر، بیش از هر زمان دیگری رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری به نظر می رسد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی منع عبور و مرور در مشهد طی ایام پایانی ماه صفر از سوی سرپرست استانداری خراسان رضوی اعلام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیر روابط عمومی علوم پزشکی مشهد مقدس از ممنوعیت سفر به مشهد مقدس خبر داد.حمیدرضا رحیمی با اشاره به ارسال نامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به سرپرست استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: در این نامه قید شده است با توجه به نامه مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پاسخ [...]
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: هنوز در خصوص منع عبور و مرور در مشهد در ایام تعطیلی ماه صفر ابلاغیه اجرایی از سمت وزارت کشور برای استانداری خراسان رضوی صادر نشده است.
سفر به مشهد و 4شهر دیگر در ایام پایانی ماه صفر ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی، فرهنگی بایستی با جدیت بیشتری در استان پیگیری و برای حفظ رتبه نخست استان در حوزه اقتصاد مقاومتی باید اجرای تفاهم نامه مربوط به طرح های جهش تولید استان با جدیت دنبال شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: از لحاظ استانداری هیچ موضوعی مبنی بر لغو دورکاری به دستگاه ها ابلاغ نشده است و از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون وجود داشته است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: ساماندهی حوزه مسکن و ساخت و ساز باید مورد توجه قرار گیرد چرا که کمک به این حوزه به نوعی کمک به چرخه اقتصاد کشور است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی طی حکمی محمدعلی ذاکری را به عنوان سرپرست دفتر استاندار منصوب کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در شرایط تحریم باید به برخی کالاهای راهبردی بخش کشاورزی توجه بیشتری داشته باشیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: 80 هیئت از خادمان آستان قدس رضوی با پرچم متبرک بارگاه منور رضوی در طول دهه پایانی ماه صفر به سراسر کشور اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان درباره توقف اصلاح فرآیندهای مرتبط با بهبود فضای کسب و کار تذکر جدی داد و تداوم انجام اصلاحات و اجرای قانون را مطالبه جدی بخش اقتصادی خراسان رضوی ذکر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هیات دولت در نشست اخیر خود، ایجاد مرز جدید در نقطه مرزی شمتیغ بین استان خراسان رضوی و کشور افغانستان را به تصویب رساند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در صورت اثبات تخلف نانوایی ها، بدون اغماض به تعزیرات ارجاع و به سرعت نسبت به قطع سهمیه آرد و پلمب آنها اقدام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بهبود فضای کسب و کار مطالبه جدی ما از اداره کل اقتصاد و دارایی است. اقتصاد و دارایی باید اصلاح فرایندها را در دستور کار خود قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد مسافران وارد شده به این استان بخاطر شیوع ویروس همه گیر کرونا، ظرف نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 45 درصد کمتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد مسافران وارد شده به این استان بخاطر شیوع ویروس همه گیر کرونا، ظرف نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 45 درصد کمتر شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: باید بستر شکوفایی استعدادها در میان دانش آموزان را فراهم کنیم. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای معادن استان با حضور سرپرست استانداری خراسان رضوی برگزار و در مورد موارد مطرح شده در این جلسه تصمیمات لازم گرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در نیمه نخست امسال ورود مسافر به این استان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 45 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب خراسان رضوی گفت: یکی از پیشنهادات ما برای استانداری خراسان رضوی رئیس شورای شهر مشهد است. او ضمن اینکه مشهدی است، سابقه سیاسی و مدیریتی در خراسان رضوی را نیز دارد و میان اصلاح طلبان و میانه روها در استان دارای پایگاه اجتماعی است.