جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۱:۳۱Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استکبار»

پارسینه   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در خطبه های نمازجمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، ضمن تبریک دهه ولایت، اظهار کرد: عمل عمده روز آخر حضور در صحرای منا، رمی جمرات سه گانه است که به معنای مبارزه با شیطان است. ...
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: ترور شهید رضایی نژاد دانشمند هسته ای و نخبه علمی کشور، نشان دهنده ضعف و زبونی استکبار جهانی و ترس از توسعه و پیشرفت ایران اسلامی دارد.
امام جمعه مشهد گفت: رمی جمرات ما مبارزه با مستکبرانی است که می خواهند بر امت و ملت اسلام چیره شوند و ما با آن ها مبارزه می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: اجتماع عظیم حج نشان می دهد که ما می توانیم کار های بزرگ را توسط امت واحده شکل دهیم و با بهره مندی از این اجتماع عظیم اثرات عمیقی را در جهان اسلام به عنوان امت محمد رسول الله (ص) پیگیری کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
متاسفانه حکومت ایران علاقه ای به این نوع مقایسه ها ندارد و هر جا که به نفع خودش نیست آمار جهانی را ساخته و پرداخته استکبار علیه ایران معرفی می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: هم افزایی و همکاری ای که در حج وجود دارد، می تواند در مواجهه با دشمن مشترک اسلام، قرآن و کعبه به کار مسلمانان بیاید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۵    
تهران- ایرنا- مقاومت به مثابه یک راهبرد اساسی می تواند فرایند زوال و فروپاشی و وابستگی بیشتر دنیای اسلام به استکبار جهانی و عوامل منطقه ای آن را متوقف کرده و به عنوان یک تجربه موفق، منافع ملت های مسلمان را تامین و تضمین کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین با بیان این که مردم خوزستان حق دارند نسبت به شرایط موجود معترض باشند اظهار داشت: مردمی که در طول هشت سال دفاع مقدس خون خود را تقدیم اسلام کردند، صف خود را از مزدوران استکبار جدا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت زنجان با اشاره به ایستادگی ملت یمن در مقابل جنایات امریکا گفت: مردم یمن چندین سال است که در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های آل سعود و استکبار جهانی ایستاده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: سقوط دولت مصدق نتیجه اعتماد به استکبار بود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اینکه امروز بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی اتفاق افتاده است گفت: ملت های مسلمان در برابر جنایت های اسکتبار جهانی ایستادگی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۳    
تربت حیدریه- ایرنا- امام جمعه تربت حیدریه گفت:استکبار جهانی توسط اراذل و اوباش در شهرها آشوب ایجاد می کند که باید به اشد مجازت برسند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: استکبار جهانی به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور است و همدلی بین مردم است که این توطئه دشمنان را خنثی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: قریب به 30 سال آمریکایی ها به عنوان ایجاد امنیت، افغانستان را اشغال کردند و در این سال ها جز ناامنی، خون ریزی، جنایت و فحشا، هیچ نتیجه ای برای مردم افغانستان به بار نیاوردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: سقوط دولت مصدق نتیجه اعتماد به استکبار بود. سید احمد علم الهدی در خطبه های عید سعید قربان: * امروز سی ام تیر و مشکل ما عدم توجه نسل جدید و خود ما به تاریخ این کشور است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
اخبار مربوط به حضور میدانی رزمندگان فاطمیون در افغانستان و یا تلاش رسانه ای برای وقوع این امر در شرایط کنونی بازی جدید رسانه ای آمریکایی - صهیونیستی برای رسیدن به اهداف شوم استکبار جهانی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۸    
حوزه/ عماد الدین الحمرونی سخنان رهبر معظم انقلاب را دعوت به وحدت اسلامی پیرامون مسائل اساسی در مبارزه با استکبار و استعمار دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به نقشه دشمن برای تضعیف پایه های انقلاب ؛ گفت: استکبار بدنبال تضعیف پایه های انقلاب اسلامی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: مهدی نصیری مدیر مسئول سابق روزنامه کیهان در یادداشتی نوشت:ظلم ستیزی و مقابله با مستکبرانِ انسان ستیز، بویژه اگر دفاعی باشد، به حکم عقل فطری آدمیان ...
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: امروز استکبار به جای حمله بر سرزمین ملت ها بر فرهنگ آنان متمرکز شده است، زیرا فرهنگ بر ذهنیت، رفتار های فردی، اجتماعی و سیاسی یک ملت تأثیرگذار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به فرصت های فضای مجازی بر لزوم حضور منسجم، جریان ساز و تأثیرگذار آستان قدس در فضای مجازی برای تحقق رسالت های فرهنگی تأکید کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مسلمانان جهان به مناسبت ایام حج، استمرار حسرت دلهای مشتاق از حضور در ضیافت بیت الله را امتحانی گذرا خواندند و با تأکید بر لزوم کمرنگ نشدن پیام های حج ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۹۹ سایت دیگر  
همه ی سخنِ جمهوری اسلامی ایران که دنیای استکبار را نگران و خشمگین کرده است، دعوت به این مقاومت است: مقاومت در برابر دخالت و شرارت آمریکا و دیگر قدرتهای متجاوز و به دست گرفتنِ سررشته ی آینده ی دنیای اسلام با تکیه بر معارف اسلامی.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: شهدا و ایثارگران معیارهای واقعی حق طلبی و مبارزه با استکبار هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسی که از ولایت، انقلاب و از این سرزمین الهی دفاع کرد و در مقابل استکبار ایستاد، خدا او را به عنوان شهید می پذیردکه بالاترین فضیلت در این عالم شهادت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: کارنامه شورای نگهبان در حفاظت و صیانت از اسلام و جمهوریت نظام اسلامی عصبانیت استکبار را به همراه داشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم علی اکبر عباسی تجدد در جمع کارکنان این یگان، مشاهده رشد و ارتقای کارکنان را یکی از زیباترین لحظات دوران خدمت یک فرمانده دانست و گفت: ارتش با داشتن رزمندگانی، مؤمن، متعهد و با بصیرت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای اعلام کرد: پذیرش قطعنامه 598 و شکل گیری روند پایان رسمی جنگ تحمیلی 8 ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی از نقاط عطف تحولات دهه 60 به شمار می رود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ سامانلو گفت: آل سعود برده بی چون و چرای استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار است و به دلیل دستیابی به اهداف پلید خود کاخ سفید را همچون بتی پرستش می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۵    
امام جمعه اندیکا گفت: استکبار جهانی برای سقوط جوامع اسلامی از طریق بی عفتی و بی حیایی نقشه کشیده است و باید عفاف و حجاب گسترش داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اظهار این که اگر مردم کشورهای مختلف دنیا جنایت حقوق بشری استکبار را بدرستی بدانند، شعار مرگ بر آمریکا جهانی خواهد شد ، گفت : در آینده نزدیک انقلاب جهانی مستضعفان را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۶    
گروه استان ها- امام جمعه رشت گفت: غرب آسیا مانند افغانستان میدان تاخت و تاز استکبار جهانی و به ویژه آمریکا نیست.
امام جمعه نلاس سردشت غربگراها و دل بستن به بیگانه ها سبب حضور نامشروع اجنبی ها می شود ماموستا خدر رحیمی اظهار داشت: می طلبد امت اسلام آگاه شود و از این وقایع درس عبرت بگیرد و خود را در دام کثیف استکبار نیاندازد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به خروج خفت بار نیروهای آمریکایی از منطقه گفت: این امر نشان دهنده اهمیت مقاومت در مقابل استکبار جهانی به عنوان مهمترین عامل پیروزی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت دهدشت با استناد به آیاتی از قرآن پیشه نمودن زهد در زندگی را متذکر شد و گفت: زهد به معنای تسلیم در برابر خواسته خداوند و دل نبستن به امور دنیوی است یعنی انسان از به دست آوردن مال و منال زیاد خوشحال و برای از دست دادن چیزی ناراحت نشود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام آیتی گفت: قدرت انقلاب اسلامی مقابل استکبار سبب گرایش آزادگان دنیا به مهدویت شده و وهابیت برای مقابله با این مساله به شبهه افکنی و دروغ پردازی علیه مهدویت شیعه می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور با اشاره به توافق سازمان برنامه وبودجه با فرماندهی کل سپاه برای انعقاد قراردادی جهت مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا در اجرای خط آهن رشت آستارا گفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به رغم تمامی توطئه های استکبار و عوامل منطقه ای اش این انتخابات حساس و سرنوشت ساز بدون هرگونه دغدغه و چالش امنیتی خاصی برگزار شد.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۱    
جنبش طالبان جنبشی سلفی است که در دهه نود بازیچه جنبش رادیکال تکفیری القاعده قرار گرفت که عرب افغان ها با هدف پاکسازی جهان از استکبار و امپریالیسم تأسیس کرده بودند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۹    
فرمانده سپاه استان البرز گفت: حقوق بشر، حقوق ذاتی و فطری است، متاسفانه چند سالی است که موضوع حقوق بشر بازیچه استکبار جهانی و کشورهای استکباری شده و این حقوق را به انحراف کشیدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، هفته آینده طرح الزام دولت به تعیین سرفصل جنایات استکبار جهانی در کتب درسی مدارس و دانشگاه ها را در دستور کار خود دارند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۶    
حجت الاسلام والمسلمین دومکی در دیدار با مولانا هاشمی روحانی اهل سنت، گفت: اتحاد و همبستگی اسلامی خار چشم دشمنان اسلام و استکبار جهانی بویژه آمریکا و اسرائیل است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ جریانات افراطی و تندرو هیچ نسبت و وابستگی با دین و دستورات آن ندارند؛ بلکه آنان تحت سلطه استکبار جهانی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۱۱    
ایسنا : شورای نگهبان در بیانیه ای به مناسبت 26 تیر سالروز تاسیس این نهاد اعلام کرد: این شورا همواره مورد هجمه و تهدید ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفته و اعضای آن نیز مورد تحریم استکبار جهانی قرار گرفته اند که البته این مدال افتخار اعضای شورای نگهبان است، اما با وجود این همه فشار ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حلمی گفت: امروز مسأله حجاب در برابر هنجارشکنی و تهاجم فرهنگی غرب قرار گرفته که این موضوع سد بزرگی در برابر اهداف سودجویانه فرهنگی و اقتصادی استکبار جهانی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار رسول سنایی راد در گفت وگو با میزان، با اشاره به سیرک گروهک تروریستی نفاق با حضور مسئولان رژیم آمریکا، گفت: غربی ها در ایجاد نا امنی پایدار در منطقه نقش بسزایی دارند. ...
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: معمولا وزارت امور خارجه کشورمان پس از هر اقدام خباثت آلودی که آمریکا و دیگر عمال استکبار انجام می دهند، یک بیانیه گلایه آمیز در محکومیت اقدام آنان صادر می کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۴۹ سایت دیگر  
در بخشی از بیانیه شورای نگهبان آمده است: این شورا همواره مورد هجمه و تهدید ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفته و اعضای آن نیز مورد تحریم استکبار جهانی قرار گرفته اند که البته این مدال افتخار اعضای شورای نگهبان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه 23 تیرماه، با صدور بیانیه ای تاکید کرد توطئه های استکبار جهانی که گاهی با ایجاد آشوب و گاهی با تحریم، جنگ روانی، ترور و تحمیل جنگ اقتصادی نمایان می شود هرگز منجر به فاصله گرفتن ملت از آرمان های والای معمار کبیر انقلاب نمی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو گفتگو، این برنامه گفتگوی سیاسی با مشارکت بخش بین الملل خبرگزاری مهر، امروز دوشنبه 21 تیر ماه ساعت 17:30 به موضوع بررسی راهکارها و چالش های گفتمان رسانه های مقاومت می پردازد. ...