چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۷:۰۸Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استکبار»

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با انقلاب اسلامی ایران هیمنه استکبار به خطر افتاد به همین دلیل دشمنان توطئه های زیادی را برای مقابله با این حرکت مردم طراحی کردند.
سبلان ما   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل پیشرفت های ایران اسلامی در همه ابعاد را متذکر شد و گفت: دستاودهای نظام و انقلاب در سایه مقاومت 44 ساله ملت برابر استکبار است.
شبستان   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در یادداشتی نوشت: گمراه سازی اذهان ملت نسبت به کارآمدی انقلاب از طریق تغییر واقعیت ها و ارائه الگوهای انحرافی در شناخت انقلاب و کارآمدی آن مورد توجه استکبار است که با جهاد تبیین باید کارآمدی انقلاب تبیین شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
آستارا- فرماندار آستارا گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود هجمه های دشمنان در 44 سال گذشته در مسیر رشد و تعالی قرار داشته و در همه عرصه ها حرفی برای گفتن دارد.
عصر کاسپین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغازی برای خیزش امت اسلام در برابر نظام سراسر کفر، استبداد و طاغوتی و استکبار جهانی و مطلع عزت و سربلندی ملت ایران است. ...
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: امروز به برکت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد اقتدار ایران عزیزمان در تمامی عرصه ها هستیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، وحشت استکبار جهانی از انقلاب اسلامی از همان بدو تأسیس نظام جمهوری اسلامی را مورد اشاره قرار داد و گفت: این وحشت با قدرتمند شدن ایران اسلامی بیشتر و بیشتر می شود زیرا پیش بینی آنها برای شکست انقلاب ظرف مدت 6 ماه پس از 22 بهمن اشتباه از آب درآمد.
گلستان ما   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار علی آبادکتول؛ حضور در مناطق عملیاتی را تداعی کننده میثاق با آرمان های امام راحل و شهیدان دانست و گفت: راهیان نور جبهه ای برای جهاد تبیین است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج- نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: کشتی استکبار جهانی در دشمنی با انقلاب اسلامی به گل نشسته و در اوج خشم و عصبانیت نسبت به انقلاب اسلامی است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوه گفت: امروز علیرغم اینکه دشمنان ما هیاهوی زیادی دارند اما در واقعیت دیدیم که این ها طبل توخالی است و کشورهای استکبار در مواجهه با ایران تاب مقاومت ندارند.
قم پرس   ۳ ساعت پیش    
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، متن یادداشت محمد عاشوری مدیرکل تامین اجتماعی استان قم به شرح زیر است: موسم آزادی ملت ایران از زنجیر استکبار و استعمار فرا رسید و مردی از سلاله رسول الله(ص) ...
نامه نیوز   ۳ ساعت پیش    
دبیرکل جمعیت آبادگران انقلاب اسلامی گفت: امروز اگر ملت ها بیدار شدند و مقابل استکبار مطالبه گری می کنند و آمریکا و سایر کشورهای نظام سلطه حاضر شدند به این مطالبات پاسخ بدهند، به علت انقلاب اسلامی ایران است.
فرماندار مراوه تپه در نشست با ائمه جمعه این شهرستان؛ سپاه در تمام امور در کنار مردم بوده و خواهد بود / قرآن مجید همچون نوری به مردم روشنگری می نماید قربانی گفت: تعامل سپاه با مردم، استکبار را می رنجاند.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: دشمنان اغتشاشات اخیر را ایجاد کرده بودند تا امنیت کشور را از بین ببرند اما امروز خودشان به نتیجه رسیدند و استکبار مجبور شد که اعتراف کند ما قدرت براندازی ایران را نداریم.
استانداری اردبیل   ۵ ساعت پیش    
در اولین روز از دهه مبارکه فجر ، مهندس زیادی فرماندار شهرستان انگوت با همراهی مسئولین ادارات شهرستان در دفتر حاج آقا قدرتی امام جمعه محترم شهر انگوت حضور یافتند و با ایشان دیدار و فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفتند و افزودند ...
ایکنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه جبهه استکبار در برابر اراده ملت و معنویت حاکم در کشور ناتوان است، گفت: امام خمینی(ره) نقش مردم را در اداره کشور احیا کرد و امروز مردم تعیین کننده و تصمیم گیر در همه بخش ها هستند.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
علیزاده با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگترین افتخار ملت مسلمان ایران است، گفت: ملت ایران با یکپارچگی و وحدت کلمه توانستند حقیقت خواهی و ظلم ستیزی، بیداری و آزادیخواهی ملت های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی را فراهم کنند.
هم اندیشی   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد البُخَیتی معتقد است که قبل از انقلاب ایران، ارتباط حکومت های عربی و اسلامیِ همپیمان آمریکا با ایران خوب بود چون مصالح آمریکا اقتضا می کرد. اما با پیروزیِ انقلاب اسلامی سرسپردگان آمریکا در منطقه به تبعیت از استکبار جهانی، به دشمنی با ایران برخاستند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام راست روش با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش تبیین به عنوان یکی از معجزات اسلام گفت: جهاد تبیین به معنای بازکردن گره های ذهنی مردم است.
تقریب   ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره دینی مسلمانان ولگاگراد تفرقه افکنی میان مذاهب اسلامی را از شیوه های کثیف دشمنان خواند و بر حمایت حقیقی و عملی جمهوری اسلامی ایران از تقویت وحدت میان مسلمانان تاکیدکرد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، سردار یداله بوعلی با تبریک و پاسداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی اسلامی ایران یک نقطه عطف تاریخی و سرآغاز شکست های استکبار جهانی در منطقه و جهان بوده است. ...
تقریب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ایران در جهان حرف برای گفتن دارد و حامل لوای صلح جهانی، استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: جمهوری اسلامی امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به قدرت مقاومت در منطقه و محور مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۷    
استاندار لرستان با اشاره به اینکه نقلاب اسلامی ایران، ماحصل دو قرن مبارزه و مقابله با استعمار و استکبار جهانی بود، گفت: ویژگی خاص انقلاب تبدیل نتوانستن به توانستن بود.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۲    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ یکی ازراهبردها وبعبارتی استراتژی آمریکا اینست 1- در ملت ایران ایجاد امید نماید. مثل برجام. 2- سپس مردم را ناامید کند. مثل خروج از برجام. 3- و در نهایت مردم به خیابانها ریخته و علیه نظام شعار بدهند. مثل اغتشاشات اخیر. فرمول ؛ تِز --- آنتی تِز --- سنتز ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۲    
مرصاد نیوز: فرمانده پادگان ابوذر گفت: انقلاب اسلامی برای مردم یک نعمت بود که کشور را از اسارت استکبار و حکومتی فاسد و وابسته نجات داد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فومن، حوادث اخیر کشور را ناشی از نگاه کینه توزانه ایادی استکبار توصیف و بر ضرورت افزایش آگاهی ها و بصیرت افزایی در جامعه با ابزار کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.
عقیق   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۶    
رهبر حکیم انقلاب اسلامی فرمودند: بر اساس سخنان امام، موضوع مردم، استقلال کشور، تدین و پای بندی به مبانی اسلامی، مبارزه با استکبار و زورگویی، مساله فلسطین، موضوع معیشت مردم، توجه به مستضعفین و رفع فقر، خطوط اصلی انقلاب هستند که از ترکبب آن ها هندسه انقلاب به دست می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی و دهها دسیسه در مسیر رشد و توسعه همه جانبه در حرکت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه گفت: باید بدانیم اعتماد به استکبار و آمریکا خطای بزرگ است، اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم می دانیم که آمریکا و استکبار نجیب نیستند و هیچگاه دوستان ما نبوده اند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال سید جواد یحیی زاده فرماندار این شهرستان در پیامی چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت. متن پیام بشرح زیر می باشد : بسم الله الرحمن الرحیم ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۶    
امام جماعت مسجد رحمت العالمین ارومیه گفت: اگر مسلمانان و سایر ادیان وحدت داشته باشند می توانند در مقابل تمامی استکبار جهانی و زورگویی و یاوه گویی های آمریکای جنایتکار ایستادگی کرده و حرف خود را بزنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۴۲    
شهید قاسم نصیری ذلیخایی در دست نوشته به جا مانده از خود آورده است؛ انقلاب اسلامی ایران، به رهبری پیامبرگونه زعیم عالیقدر امام امت، همچون سیل خروشانی به پیش می رود تا پایه پوسیده استکبار جهانی فرو ریزد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۱    
اگرچه در جبهه مقاومت اسلامی رزمندگانی با ملیت های مختلف حضور داشتند، در طرف مقابل نیز جبهه ای از استکبار جهانی تشکیل شده بود که تروریست های محور عبری- عربی- غربی در آن فعالیت می کردند و دست به جنایات مختلف می زدند ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۲۲    
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروه تروریستی، نشان دهنده اهمیت سپاه در خط انقلاب اسلامی و استکبارستیزی است، گفت: اقدام متقابل ایران جدا از تحمیل هزینه های فراوان برای اروپا، چراغ سبزی برای ایستادگی مظلومان جهان در برابر استکبار محسوب می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی رهبر انقلاب با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران راه سازش با استکبار را بسته است، گفت: حرف اول انقلاب اسلامی حاکمیت دین خدا در جامعه بوده که نقطه مقابل تفکر غربی است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۹    
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت : ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال سیلی محکمی بر استکبار جهانی و بر یاوه گویان خواهند زد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا نیز با بیان اینکه رسانه ها می توانند تبلیغات سوء بیگاناگان را خنثی کنند، اظهار کرد: اصحاب رسانه در راستای روشنگری نسل جدید نسبت به حقایق انقلاب در جهت مقابله با بوق رسانه ای و تبلیغات دروغین استکبار تکلیف بر عهده دارند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دکتر عبدعلی ناصری در آستانه چهل و چهارمین بهار انقلاب به دستاوردهای صنعت نیشکر، اشاره کرد و این صنعت را تجلّی عینی شعار ما می توانیم دانست که با بهره گیری از توان داخلی در بحبوحه تحریم های استکبار جهانی، پیشرفت های شگرفی در بزرگترین طرح کشاورزی و صنعتی ایران رقم زده است.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رشت- فرماندار رشت با اشاره به افتتاح و بهره برداری از 252 پروژه عمرانی و اشتغالزایی در دهه فجر در این شهرستان گفت: اعتبار افتتاح این پروژه ها هزار و 600 میلیارد تومان است. به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رشت با بیان اینکه عداوت استکبار جهانی [...] ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۴    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مقاومت تنها راه مقابله با جبهه استکبار گرگ صفت است و هیچ وقت نباید به آمریکا اعتماد کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: دشمنی با انقلاب اسلامی ناشی از نگاه استکبار ستیزی نهضت امام خمینی(ره) دارد و این انقلاب با اندیشه و آرمان های الهی و تمدنی که دارد تسلط همه جانبه نظام سلطه را زیر سوال برده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بابل- مسئول دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی مازندران با محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس کلام الهی گفت: استقبال و اقبال مردم جهان به دین اسلام و قرآن کریم سبب هراس استکبار شده است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی وامور اجتماعی مرکز اسلامی استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی با آموختن درس استکبار ستیزی و تولید ظرفیت های مقابله با نظام سلطه به دیگر جوامع، سرانجام تیر خلاصی را به لیبرال دموکراسی و نظم نوین آمریکایی شلیک و جامعه جهانی را به درک حاکمیت عدالت و حقیقت مطمئن می سازد.
مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت گله دار: اسلام هراسی، راهبرد دائمی استکبار در سال های پس از انقلاب اسلامی بوده/ سوزاندن قرآن در غرب، نشان دهنده ترس غربی ها از گسترش اسلام در اروپاست ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن اعلام برنامه های دهه فجر امسال گفت: گفت: استکبار جهانی جنگ با ایران در فضاها و شکل های مختلف را تمام نمی کند زیرا به قدرت و قوت ایران اسلامی، ایمان دارد اما از ایستادگی و مقاومت مردم ایران غافل است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵    
احمدوند، شهدای امنیت را مانعی برای تحقق اهداف شوم استکبار جهانی در تجزیه و نابودی ایران دانست و گفت: شهدای امنیت با خون خود مانع نسخه سوریه و لیبی در ایران شدند.
نماینده مردم بوئین زهرا با بیان اینکه سپاه در قلب ماست، چرا که همیشه به کمک مظلومان و مسلمانان شتابیده، لذا استکبار تحمل آن را ندارد، گفت: همچنین مجلس پرداخت وام ازدواج را با هدف تسهیل ازدواج جوانان تصویب کرده است، اما بانک ها همکاری لازم را در این خصوص ندارند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۳    
احمد علی مقدم در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان ؛ در رابطه با اقدام خصمانه پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی، گفت: از آنجایی که سپاه پاسداران ...