جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۴:۰۲Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شایسته سالاری»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: دیدگاه حاکم بر ایران خودرو و تفکر مدیریت ارشد آن به گونه ای طرح ریزی شده که همواره به دنبال شایسته گزینی و شایسته سالاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۰    
ایسنا/قم رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: زمانی که نظام شایسته سالاری جایگزین مدیریت اتوبوسی شود، اگر جوانان هم در راس وزارت خانه ها قرار بگیرند یکسری از افراد با تجربه هستند که تصمیم درست را به تصمیم گیران جوان منتقل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اسبق برنامه ریزی وزارت نفت گفت: رویکرد آینده صنعت نفت براساس برنامه های مبتنی بر اسناد بالادستی و با به کارگیری نیروهای نخبه، توانمند و مبتنی بر شایسته سالاری و مدیریت کارآمد می تواند بر تمام چالش ها غلبه کرده و جایگاه شایسته خود را به دست آورد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/کردستان اساتید دانشگاه های قروه انتظارات خود را از دولت آینده بیان و خواستار به کارگیری نخبگان استان در پست های مدیریتی و تحقق شایسته سالاری بدون درنظرگرفتن محدودیت های قومی و مذهبی در کشور و استان کردستان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه همکاران من از طیف های مختلف خواهند بود نه از گروه و جناح خاصی، گفت: شایسته سالاری در دستور کار من خواهد بود تا گره را از کار مردم باز کنیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۴    
شایسته سالاری یعنی انتخاب افراد شایسته بدور از نگاه حزبی و قومی قبیله ای،شایسته سالاری یعنی شما بتوانید افرادی را برگزینید که با آگاهی از سوابق و برنامه های آنها به این اطمینان برسید که حضور آنها در پارلمان شهری موجب تحول و حرکتی رو به جلو برای پیشرفت و آبادانی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجاریان و تاجزاده و دیگر اعضای طیف تندرو اصلاح طلب نه تنها هیچ نسبتی با کارآمدی و شایسته سالاری ندارند، بلکه یکی از بانیان اصلی کاهش مشارکت و گلایه مندی مردم هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۸    
اصفهان -ایرنا - استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: افزایش شایسته سالاری و کارآمدی تنها با مشارکت حداکثری و آگاهانه در انتخابات ممکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سیمای مرکز کیش، گفت: استان ها باید توسط مردم و نخبگان استان برمبنای شایسته سالاری اداره شوند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق گفت: نگاه رئیسی به منتقدین و استماع سخنان آنها قابل تقدیر است. هشت سال از روحانی دفاع کردیم اما امکان برگزاری جلسه با او به شیوه جلسه ای که با رئیسی داشتیم، فراهم نشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب چهارشنبه گذشته، سرانجام لیست 21 نفره خود را برای شرکت در رقابت ششمین دوره شورای شهر تهران اعلام کرد . اعضای شورای ائتلاف مشارکت و نظر مردم را در روند انتخاب اسامی این لیست اثرگذار دانسته و بر شایسته سالاری بر آن تاکید کرده بودند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۳    
ایسنا/کردستان رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در کردستان گفت: دولت رئیسی بر پایه جوان گرایی و شایسته سالاری استوار است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ دکتر جعفریان پژوهشگر و کارشناس نظام اداری در گفتگو با برنامه رهیافت (بمناسبت انتخابات1400 به الویت های دولت آینده اختصاص دارد) با اشاره به مشکلات حال حاضر نظام اداری در کشور ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
لطفا پیام خود را وارد نمایید. پیام شما با موفقیت ثبت گردید. لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید. مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری با بیان اینکه ما فضای مجازی را یک موهبت و فیلترینگ را یک نوع کاسبی و راه غلط می دانیم، اظهار داشت: امثال آقای همتی به جای پاسخ به سؤالات اساسی ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۰    
انتصابات در رده های مدیریتی، کارشناسی و کارمندی مبتنی بر شایسته سالاری و توجه به شرایط احراز مشاغل، راهبرد و اصلی مهم در مدیریت منابع انسانی شهرداری تهران و ضامن پرهیز از تبعیض و رابطه مداری و تحقق عدالت محوری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته علما، روحانیت و طلاب استان قم ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی با بیان اینکه انتصاب در ایران قوی، بر محور شایسته سالاری انجام می شود، عنوان کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدابراهیم رییسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مدیران مسوول روزنامه های غیردولتی گفت: من وامدار اعضایی نیستم که در ستاد من کار می کنند و براساس شایسته سالاری عمل می کنم. من هم می دانم حال مردم خوب نیست و باید همگی در این باره کمک کنید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یک نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما به اصل شایسته سالاری باز خواهیم گشت تا توانمندی کشور را به عرصه بیاوریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۴    
گروه استان ها - رئیس ستاد انتخاباتی قاضی زاده هاشمی در سیستان و بلوچستان گفت: دولت سلام در سه محور اقتصاد، سلامت و بهداشت برنامه جامع و دقیقی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۵۳    
تهران- نامزد ششمین دوره شورای اسلامی تهران، ری و تجریش گفت: در صورت نیاز به نیروی انسانی جدید از ترکیب ارتباط نرم افزارهای پرسنلی و نرم افزار ارزشیابی جامع و شایسته سالاری استفاده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر پرهیز از تمرکزگرایی، گفت: استان ها باید توسط خود مردم و نخبگان آن استان و بر مبنای شایسته سالاری اداره شوند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قابل انکار نیست که دچار بحران اقتصادی هستیم، انحصارطلبی جای شایسته سالاری را گرفته، اختلافات شدید جناحی و حزبی کشور را فلج کرده، بداخلاقی سیاسی در حال تهدید کردن نسل حاضر و نسل های آینده است، معیشت مردم در حالت بحرانی قرار دارد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان را اولویت اصلی این کمیسیون برشمرد و گفت: هدف از اجرای نظام رتبه بندی در آموزش و پرورش، استقرار نظام پرداخت ها بر اساس شایستگی ها ، تقویت انگیزه رضایتمندی شغلی و ارتقای تعهد حرفه ای معلمان است ...
شادمانی با تأکید بر اینکه چالش های نگرشی نسبت به دختران به عنوان سرمایه اجتماعی باید حل شوند، تصریح کرد: ما می توانیم با استفاده از ظرفیت موسسات غیر دولتی در جهت توانمند سازی دختران استفاده کنیم. به هر روی اگر به دختران به عنوان یک سرمایه اجتماعی نگاه شود سلامت روان و جسم آن ها نیز تضمین خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان ها باید توسط خود مردم و نخبگان آن استان و بر اساس شایسته سالاری اداره شوند. مسائل قومی، فرهنگی و مذهبی نباید مانع نقش آفرینی افراد شایسته در اداره استان شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی شایسته سالاری را ملاک نصب و ارتقای مدیران دانست و گفت: رویکرد وزارتخانه توسعه مدیریت با نگاه به داخل سازمان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/کردستان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان قروه گفت: استفاده از زنان در کابینه یک ابزار تبلیغاتی برای برخی کاندیداهاست و تاکید زنان براصل شایسته سالاری و در یک مقام برابر پرداختن به شایستگی های افراداست.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۸    
️آیا هم قطاران کاندیدم برنامه محوری را نسبت به شهروندانشان فراموش کرده اند یا... اما اینجانب به جای جار وجنجال تبلیغاتی اینچنین دیدگاههایم را بامردم شهرم در میان میگذارم ،چون اعتقاد دارم برای ساختن زادگاهم نیاز به تیپ و دسته نیست باید” خودت” سرباز واقعی باشی.. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: اقداماتی مانند شفافیت و جایگزینی شایسته سالاری و کاهش هزینه های تشریفاتی از بودجه عمومی در شورای پنجم انجام گرفته که کاندیداهای ریاست جمهوری نیز نسبت به این موضوع وعده دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود همه تخریبها و بی مهری های رسانه ملی و جناحهای سیاسی، دستاوردهای شورای پنجم به وعده کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شده است و هرهفت کاندیدا وعده شفافیت، جایگزینی شایسته سالاری بجای فامیل سالاری ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: زاکانی گفت: با مقررات زدایی و اقدامات مناسب مسیری را دنبال می کنیم که ریشه اعتیاد را در کشور ظرف 4 سال خشک کنیم. علیرضا زاکانی در بخش پایانی صحبت هایش گفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۹    
بیرجند - ایرنا - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: استان ها باید توسط مردم استان، نخبگان و بر مبنای شایسته سالاری اداره شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۹    
علی مراد جعفری از منتقدان سرسختِ نگاهِ موروثی به انتخابات است. با جرأت می توان گفت در میان کسانی که در این دوره برای انتخابات خیز برداشته اند، جعفری از محدود افرادی است که چنین طرز تفکری دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ادوار مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زنان قائل به شایسته سالاری بدون نگاه جنسیتی هستند، گفت: مطالبات زنان ابزار وعده های برخی نامزدها شده و آن ها می خواهند با وعده های ابزاری، مطالبات حقیقی بانوان را به حاشیه ببرند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آقای بیگلری، در مقیاس های پایین تر سیاسی، شما دستیار ویژه نماینده مجلس شهرستان های بویراحمد و دنا هستید، اطلاع دارید که همه انتصابات در ادارات حوزه بویراحمد و دنا قومی و قبیله ای هستند و هیچ گونه ساختاری بر اساس شایسته سالاری وجود ندارد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۴:۵۲    
شایسته سالاری در سایه قوم گرایی و طایفه بازی به حلقه گم شده انتخابات ها در پل دختر تبدیل شده و موجبات عدم توسعه و پیشرفت را سبب شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا، مهدی بهزادی دبیر شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان (شافا) اظهار کرد: شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان با هدف بازگشت جایگاه آموزش و پرورش به اولویت اول دولت ها، و توجه تمام دولتمردان به آموزش و پرورش بدون نگاه های سیاسی، جناحی و قومی مرسوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سابق هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انتصابات دولت در سطح مدیران استانی را بیشتر سیاسی دانست و گفت: دولت در هشت سال گذشته هیچ توجهی به شایسته سالاری نداشته و بیشتر انتصابات در گیلان سیاسی بوده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۰    
سرپرست بهزیستی خراسان رضوی گفت: میزان حضور زنان در پست های کلیدی و مدیریتی بهزیستی استان، بیش از تکلیف قانونی بوده زیرا مبنای کار ما شایسته سالاری است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ویژگی ها و موانع پیشرفت استان کردستان را می شناسیم و این استان و دیگر استان های کشور باید توسط نخبگان و برمبنای شایسته سالاری اداره شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان اساتید دانشگاه کردستان در میزگردی انتخاباتی با بررسی اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، انتظارات خود را از دولت آینده بیان کردند و خواستار به کار گیری نخبگان استان در پست های مدیریتی و تحقق شایسته سالاری در کردستان شدند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته تحلیلگر مسائل راهبردی کشورداری دارای سه ضلع مدیریت منابع، ساختارها و عملکرد است و مدیریت صحیح منابع اعم از مالی، انسانی، طبیعی و فیزیکی در چارچوب یک ساختار شفاف، قاعده مند و مبتنی بر شایسته سالاری قطعا خروجی خوبی برای کشور به همراه دارد که نتیجه آن رشد و توسعه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۵    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مدیران، مسئولان و کارگزاران نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای دارند، گفت: مردم و همه آحاد با تمام توان در پای صندوق های رای انتخاباتی باشکوه را رقم می زنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان این که نگاه مدیریت شهری این دوره شایسته سالاری بوده است، گفت: در این دوره بیش از 38 نفر از مدیران به عنوان رئیس اداره، شهردار منطقه، رئیس سازمان و مدیرکل از بین زنان انتخاب شدند و این به معنای نگاه برابر به شایستگان و پرهیز از نگاه جنسیتی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۸    
اصفهان-عضو شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری کشورگفت: باگذشت 40سال از انقلاب اسلامی مردم توقع دارند بهترین ها انتخاب شوند، مسئولان از قومیت بازی پرهیز کرده و به اصل شایسته سالاری توجه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول مرکز مطالعات جمعیت فرهنگیان جوان کشور گفت: شایسته سالاری در عرصه انتخاب مدیران در تمام سطوح، نگاه به اقلیم و بوم در طراحی کتب درسی، اجرای نظام رتبه بندی به معنای واقع کلمه و افزایش سرانه مدارس از جمله اولویت های وزارت آموزش و پرورش است.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۴    
حجت الاسلام مجتبی اشرافیان گفت: انتخاب شوراهای شهر و روستا بر اساس شایسته سالاری باشد و کسانی هم که پیروز این انتخابات شدند هر سه ماه به مردم گزارش کار ارائه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۷    
کاشان - ایرنا - رییس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان گفت: انتخابات رییس جمهوری تعیین کننده سرنوشت کشور است و باید شایسته سالاری و حضور حداکثری در آن مدنظر باشد.