چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۳۵May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شایسته سالاری»

افق تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از راه های مبارزه با فساد حمایت از شایسته سالاری بوده که می تواند به بدنه هر سازمانی برای مبارزه با فساد قدرت ببخشد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی گفت:آنچه که کار در مجلس دوازدهم را خاص می کند حضور بیشتر جریان های سیاسی کشور می باشد که این نشان از پویایی و مردم سالاری دینی را می دهد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
امام جمعه شهر قلعه رئیسی گفت: نمایندگان به جای دلالی در انتصابات، از دولت شایسته سالاری را مطالبه کنند.
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷    
گروه تعاملی الف - محمدرضا شیخی چمان: شاید در نگاه اول، به نظرتان برسد که تیترِ این یادداشت اشتباه است؛ آیا ممکن است نظامِ سلامت ایران، که همواره از سوی رسانه های داخلی و خارجی و پژوهشگران، زیر تیغ تند انتقادات قرار گرفته است ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۴    
مدیر هر نوعی که باشد، بومی و یا غیربومی باید مدل مدیریتش بومی باشد؛ متعهد و دلسوز باشد و به ظرفیت های استان محل خدمتش اشراف کامل داشته باشد. شایسته سالاری و خدمت به مردم را جایگزین باندبازی و خدمت به آشنایان کند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سعید محمد در گفت وگویی دیدگاه خود را در باره ریاست احتمالی قالیباف بر مجلس دوازدهم بیان کرده است. او معتقد است در سال های اخیر کسانی موسوم به پدرخوانده جریان اصولگرایی برای حضور یا عدم حضور افراد تعیین تکلیف می کردند ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی با تاکید بر اینکه بدون استثنا و به هیچ عنوان نباید شایسته سالاری در خراسان جنوبی از نگاه نمایندگان مجلس مغفول بماند، گفت: در جایی که شایسته سالاری انجام نشده باشد به هیچ وجه کوتاهی نخواهیم کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به هر شکل هرچند مناسبات فامیلی در دولت سیزدهم دیگر پنهان نیست اما ابراهیم رییسی همچنان تاکید دارد که شایسته سالاری در دولت سیزدهم صرفاً یک شعار نیست بلکه بستر و مبنای کار است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه ورزشی: جان پیه رو گاسپرینی احساس می کند که رسیدن آتالانتا به فینال لیگ اروپا به طرفداران فوتبال یادآوری می کند که فوتبال بر اساس شایسته سالاری است و از این طریق به پروژه سوپرلیگ کنایه زد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: فیلتر تایید صلاحیت کارشناسان رسمی دادگستری باید بر مبنای شایسته سالاری، تعهد و توانمندی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۴    
مشهد- ایرنا - 2 نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات روز سه شنبه و در نشست پرسش و پاسخ و مناظره در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد به پرسش های دانشجویان در موضوعات مختلف پاسخ گفتند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۵    
تهران (پانا) - یک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه شایسته سالاری و کارآمدی باید مبنای انتخاب مردم باشد، گفت افرادی باید وارد مجلس شوند که بتوانند در کمیسیون های تخصصی مجلس صاحب نظر، نقش آفرین و تاثیرگذار باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در محیط تعلیم و تربیت نباید تبعیض های ناروا داشته باشیم گفت: دستگاه تعلیم و تربیت جای این کارها نیست. این کار باعث از بین رفتن انگیزه و دلسرد شدن معلمان و استادان می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: در حوزه و دانشگاه، علم، دانش و رتبه علمی باید حرف اول و آخر را بزند و اصل شایسته سالاری در مراکز علمی حاکم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه تبریز بر ضرورت شایسته سالاری در دستگاه تعلیم و تربیت و آموزش تأکید کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۲    
اتحاد خبر- اصغر علی خانی: دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم نامگذاری شده است. اتحاد خبر به همین مناسبت نظرات و دیدگاه های اهالی فرهنگ و اندیشه را در لباسِ یک نگرخواهی جویا شده است ...
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مونسان، عضو هیات عامل و معاون امور شعب بانک ملی ایران در این مراسم به اقدامات قابل توجه بانک ملی ایران اشاره کرد و گفت : گزارش های قابل قبول میزان رشد منابع و مصارف ...
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سال هاست که مشکل صندوق های بازنشستگی کشور در ناترازی دخل و خرج ها و تعداد افراد تحت پوشش و میزان دریافتی از شاغلین جستجو می شود. مسئله ای انحرافی که حداکثر می تواند در قالب چالش مدیریتی تصور شود و نه بیشتر ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در نشست ویژه مسئولان شهرستان شادگان در خصوص مسئولیت های اجتماعی با محوریت اشتغال جوانان، گفت: مهم ترین رسالت این شرکت در عرصه عمل به مسئولیت های اجتماعی، ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم بوده که در راستای آن گام های اثربخشی برداشته شده است.
استاندار مازندران با اعلام این نکته که فرمانداران باید فساد ستیز باشند، گفت: شایسته سالاری و عدالت محوری را فرماندارن در حوزه فعالیت خود مهم تلقی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۱    
در نشست بانوان تحول آفرین سه نفر از بانوان داوطلب راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، به بیان دیدگاه های خود در خصوص مهمترین اولویت های امروز بانوان و نقش زنان در تحقق مشارکت بالا در انتخابات و ضرورت توجه به قابلیت های زنان و به کارگیری استعدادهای زن براساس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج_ منتخب مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: ملاک انتخاب ها در سطوح مختلف شایسته سالاری است.
روراستی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۵    
در این سال ها شاهد رفت و آمد مدیران زیادی در رفسنجان بودیم که متاسفانه بر اساس شایسته سالاری انتخاب نشدند و با رفاقت و رانت بر مسند نشسته و شهرستان را به جای پیشرفت، به عقب کشاندند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج نگاه قومی و قبیله ای را چالش ساز دانست و عنوان کرد شایسته سالاری محور کار است و اگر برتری باشد بر اساس علم و عمل باشد
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۹    
زنجیره ای از حوادث مختلف در اقتصاد ایران به صورت بحران نمایان می شوند که همگی برآمده از یک مشکل بنیادین است و آن اینکه اصل شایسته سالاری و تخصص گرایی در اقتصاد ایران اجرا نمی شود.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
وقتی اخلاق سازمانی حاکم نباشد؛ وقتی بجای شایسته سالاری غوغا سالاری حاکم شود و وقتی کاردانان و خبرگان پرده نشین باشند؛ کاری از پیش نخواهد رفت؛ تا زمانی که شاهد مدیریت پخمگان باشیم؛ میوه طیبی بر درخت تنومند خودروسازی نخواهد رست! و ما در عسرت و حسرت به سر خواهیم برد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام به مناسبت روز ملی منابع انسانی با کارکنان این واحد دیدار و سیاست های سازمان در حوزه منابع انسانی و دوره بندرامام نوین را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به نقش سوء مدیریت در شهادت آتش نشان قزوینی و کارگر سازمان پسماند گفت: هر روز شاهد تغییر و جابه جایی مدیران در شهرداری هستیم و انتصابات نیز بنا بر شایسته سالاری و تخصص افراد نیست.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۶    
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: تغییر نسل همیشه کار سختی بوده، اما باید قبول کنیم که جوان ترها همیشه انگیزه ای دارند که می تواند هر غیرممکنی را ممکن کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۳    
اینکه مردم پای صندوق بیایند تکلیف مردم بوده و از حالا به بعد تکلیف بر گردن نماینده و منتخب مردم حوزه انتخابیه است که باید با عملکرد و پی گیری های خود پاسخگوی مشارکت شهروندان باشد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: نمایندگان از هرگونه دخالت در استخدام های سفارشی و عزل و نصب ها خودداری کنند و شایسته سالاری را سرلوحه اقدام های خود قرار دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی امناء می گوید: ممکن است برخی جریانات بگویند: ما از آقای رئیس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده ایم و باید در کابینه و دولت ایشان سهم داشته باشیم و با این ادعا مانع شایسته سالاری در دولت شوند زیر بار اینگونه تحمیل ها رفتن را در شأن دولت اسلامی نمی دانم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه نمایندگان از هرگونه دخالت در استخدام های سفارشی و همچنین دخالت در موضوع عزل و نصب ها اجتناب کنند، گفت: رعایت شایسته سالاری باید سرلوحه اقدامات این نمایندگان در مجلس باشد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بجنورد گفت: یک عامل مهم تحقق شعار سال و ایجاد جهش تولید، نحوه مدیریت و شایسته سالاری مدیران است، بدون مدیران شایسته و قوی نمی توان انتظار داشت لباس تحقق بر شعار سال پوشانده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۰    
استاندار مازندران با بیان اینکه این استان در حال طی کردن دوره تحولی است، گفت که شایسته سالاری در راستای توسعه و آبادانی روزافزون در این دیار باید مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - استاندار مازندران با بیان اینکه این استان در حال طی کردن دوره تحولی است، گفت که شایسته سالاری در راستای توسعه و آبادانی روزافزون در این دیار باید مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران ،سرویس اقتصاد و درآمد: انتخاب شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم روی نقطه مهم و پاشنه آشیل اقتصاد ایران دست گذاشته است به همان میزانی که وجه مردمی بودن اقتصاد ایران کمرنگ شده است بر بخش تصدی گری دولتی افزوده شده است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در بازدید از کارگاه آموزشی تربیت ارزیابان آموزگاری، انتخاب شایسته را گامی اساسی در بهبود و ایجاد شاخص های تحولی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به جایگاه شایسته سالاری در حکومت علوی و اینکه نباید اجازه دهیم جامعه به دوران جاهلیت برگردد، گفت: بین دنیاپرستی نخبگان و انحراف جامعه یک رابطه مستقیمی وجود دارد، هرچه خواص از احکام الهی فاصله بگیرند و فاسد شوند آحاد جامعه نیز تحت تأثیر آنان قرار خواهند گرفت.
طریق پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷    
کارشناس مسائل مذهبی و اعتقادی، حمایت از نخبگان و شایسته سالاری را مورد توجه قرار داد و گفت: حضرت علی در نظام سیاسی یکی از خطیر ترین مسئولیت ها را به یکی از دشمنان خود داد و از حضرت پرسیدند چرا به ایشان این مسئولیت را سپردید حضرت فرمود ایشان متخصص هستند امروز عده ای متخصص نیستند اما برای گرفتن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده منتخب تهران در مجلس دوازدهم گفت: باید یک آشتی بین دولت و حکمرانی با ظرفیت های اقتصادی به وجود بیاید و این دقیقا همان شایسته سالاری است.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیسی با تبریک سال جدید و تقارن آن با ماه مبارک رمضان از اقدامات دولت در 30 ماه گذشته و انجام 45 سفر استانی خبر داد.توضیحاتی که انتقادات چندی را سبب شد ...
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۲    
رئیسی با تبریک سال جدید و تقارن آن با ماه مبارک رمضان از اقدامات دولت در 30 ماه گذشته و انجام 45 سفر استانی خبر داد.توضیحاتی که انتقادات چندی را سبب شد ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: منتخب مردم بویراحمد و دنا در پاسخ به سؤال خبرنگار عصر دنا درباره تغییر مدیران فعلی گفت: یکی از شعارهای ما شایسته سالاری بوده فارغ از اینکه چه گرایش سیاسی یا طایفه ای را داشته باشند، بنابراین ما پشتوانه مدیران کارآمد و توانمند
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر امیر اکبری از مدیران بومی استان بوشهر ، متخصص ، بادانش و انقلابی به سمت عضویت هیات مدیره پتروشیمی جم منصوب شد. اکبری دارای دکتری ، فوق لیسانس و لیسانس مهندسی شیمی (گرایش پتروشیمی ) بوده و مسئولیت های مختلفی از جمله عضو هیات مدیره پالایشگاه بندرعباس ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛ جشنواره مالک اشتر با هدف توسعه فرهنگ شایسته سالاری از طریق معرفی سازمان ها، نیروها، فرماندهان و مدیران موفق تر و الگونمایی برای رشد و تعالی سازمانی و فردی در نیروهای مسلح و در راستای تحقق تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر رشد و تعالی فرماندهان و مدیران و ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم اردبیل در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی به چالش های استان اردبیل اشاره کرد و گفت: مسیر پیشرفت و توسعه اردبیل در شایسته سالاری است.
با مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حسین رفیعی قاری بین المللی و سرشناس گیلانی طی یک نامه سرگشاده به رئیس جمهور از او و وضعیت بد استان گیلان انتقاد کرد و گفت: ما فکر می کردیم شما که بیایید شایسته سالاری حاکم می شود و نخبگان در صدر خواهند بود و دیگر نیاز به داشتن پارتی و لابی نخواهد بود و راستی و چپی برایتان فرقی نخواهد داشت.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح شد؛ به گزارش راه مردم-در جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان اصفهان بر پرورش مدیران آینده و ارزیابی شایستگی و شایسته سالاری تاکید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۶    
یاسوج- سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: آموزش و پرورش باید به سمت شایسته سالاری برود و قانون مداری در آن حاکم باشد.