چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۴۶Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شایسته سالاری»

ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه منطق سپاه در گام دوم انقلاب قوی شدن در همه ابعادست، اضافه کرد: الگو نمایی و تقویت فرهنگ شایسته سالاری مهم ترین هدف جشنواره مالک اشتر سپاه است.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۱    
فاطمی زاده رئیس آموزش و پرورش در راستای طرح تحول وبهبود کیفیت آموزش وپرورش به یکی از مهمترین وشایسته ترین انتصابات چند سال گذشته ی آموزش وپرورش دهدشت دست زد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۵    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بر رعایت شایسته سالاری در انتصابات و انتخاب هر کاری تاکید کرد و گفت: معیار شایستگی در تواضع، مردمی بودن، فروتنی، مدارا و برخورد مناسب با مردم و خدمت صادقانه است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اجرای سیاست های جوانی جمعیت در وزارت نفت که ازجمله مهم ترین محورهای مورد توجه در این وزارت خانه است، با ایجاد کارگروه های تخصصی به منظور شناسایی و پیگیری چالش های پیش روی بانوان در مراکز تصمیم گیری، روند تکاملی خود را در پیش گرفته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
جوان نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخی تصور می کنند اگر پست ها بین جوانان تقسیم شود این به آن معناست که سیستم جوان شده است در حالی که این به معنای جوان گرایی نیست. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خانه ملت : رئیس دستگاه قانونگذاری کشور با اشاره به تأکیدات برای جوان گرایی عنوان کرد: برخی تصور می کنند اگر پست ها بین جوانان تقسیم شود این به آن معناست که سیستم جوان شده در حالیکه این به معنای جوان گرایی نیست بلکه صرفا تقسیم پست و حتی گاهی قبیله گرایی سیاسی است و صرفاً نسل بعدی خودمان را جایگزین ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: متأسفانه افراد زبان باز در بعضی مناصب جای افراد لایق و شایسته را که ایده و طرح کارآمدی دارند، گرفته اند و جهاد دانشگاهی می تواند در زمینه تحقق شایسته سالاری در کشور اثرگذار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون هاکی گفت: هاکی سومین رشته پرطرفدار دنیاست اما در ایران کمی مغفول مانده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۶    
رئیس جمهور همواره بر لزوم شایسته سالاری و استخدام ها بر اساس ضوابط تأکید کرده با این حال در استانی که درصد بیکاری و معضلات اجتماعی بالا است از گوشه و کنار خبر استخدامی های بی ضابطه به گوش می رسد که در صورت صحت، عوامل نارضایتی مردم از دولت را ایجاد می کند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰    
شمال نیوز : حامی پروری ریشه در نوع نگرش غلط به مدیریت یک سازمان و استان دارد که عده ای در کشور رایج کرده اند و زمینه ای را فراهم کرد که افراد شایسته و نخبه یا به گوشه ای بخزند و یا این که زمینه ای را فراهم کرده اند که نخبگان بار سفر را بسته و به دیار غربت بروند .
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: عضو کمیسیون آموزش و پرورش مجلس با بیان اینکه لایحه رتبه بندی بسیار بد اجرا شد، گفت: ما در ویرایش های اولیه آیین نامه ها، حضور مستقیم داشتیم ولی بعد که آیین نامه ها به دولت ارسال شد تا نهایی شود ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲    
رییس شورای شهر اردبیل گفت: ما از شهرداری انتظار داریم در انتخاب شهروندان نمونه نهایت دقت و حساسیت را به کار بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۶    
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر اینکه کارگر و کارفرما باید پایبند به تعهدات خود باشند، گفت: قوه قضاییه با جدیت از سرمایه گذارانی که در راستای منفعت کشور تلاش می کنند و همچنین از فعالیت های اقتصادی که دارای سلامت اقتصادی باشند، حمایت می کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس قوه قضائیه از سیاست های گزینشی برای سپردن شغل به ویژه پست های مدیریت به افراد انتقاد کرد. تیتربرتر، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با تأکید بر شایسته سالاری در انتخاب مدیران از سیاست های گزینشی برای سپردن شغل به افراد انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۷    
باید جوانانی برای حال و آینده جامعه تربیت کنیم که به عنوان افرادی جریان ساز و ایده پرداز در وادی اجتماع و سیاست فعالیت کنند نه آقا زادگانی که از نسلی به نسلی دیگر انتقال پیدا کرده و چیزی به جز خفت و ذلت برای نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته و نخواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور گفت: یکی از دلایل ضرردهی تعدادی از بنگاه های اقتصادی وابسته به سازمان تامین اجتماعی برخی انتصابات غیرکارشناسی و ناکارآمد است که با اعمال فشار های سیاسی، انجام می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
غلامرضا کیامهر در روزنامه اعتماد نوشت: کثیرالمشغله ها یعنی کسانی که در آن واحد تصدی گری چند منصب و مسوولیت مهم اجرایی یا مشاوره ای اغلب نامتجانس را در دست دارند. در واقع آفت هایی هستند که سال هاست به جان جامعه ما افتاده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۹    
استاد دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگویی صمیمی به مسوولان کشور توصیه کرد: در انتصابات و انتخاب ها شایسته سالاری را رعایت کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل مبعث نماد شایسته سالاری دینی عنوان کرد و گفت: شایسته است مسئولان کشور شایسته سالاری را ملاک انتخاب مدیران قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: بعثت پیامبر اکرم (ص) محور و نقطه عطف اتحاد امت اسلام و نماد شایسته سالاری دینی در تاریخ بشریت است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی- در تیتر خبرها آمده است هشدار شدیدالحن نماینده مردم رودسر و املش ، خوشحال می شویم که بالاخره پس از گذشت 3 سال از حضور حجت الاسلام صفری در مجلس، در حالی که به ندرت صدایی از ایشان در بیان مشکلات مردم شنیده می شد ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، مهرداد ویسکرمی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای نظارت بر مدارس غیر دولتی لرستان، خدمت به مردم را وظیفه اصلی مسئولین نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: دو شاخصه عدالت محوری و شایسته سالاری در این راستا بسیار مهم است. وی، آموزش و پرورش را [...]
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور شایسته سالاری را مهمترین رکن در کار آمدسازی دستگاه ها و نهادها عنوان کرد.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۵    
مظفر حاجیان از شعارهای مهم و پر طمطراقی که مدیران رده اول در هر دوره و دولتی سرمی دهند و از نظر خودشان هم به آن عمل می کنند شایسته سالاری است چنانچه در فرآیند مدیریت اسلامی یکی از مهم ترین نکات در خور تأمّل انتخاب شایسته ترین افراد برای مسؤولیت های سالم در جامعه اسلامی است تا از یک سو اشتباهات و ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت ورزش و جوانان در سودای تشکیل یک فدراسیون دیگر است. به گزارش طرفداری؛ بالا گرفتن تب بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2022 هانگ ژو بین مسئولان عالی رتبه ورزش کشورمان به فاصله کم تر از یک سال تا برگزاری این رویداد مهم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۴    
کارشناس اقتصادی گفت: برای مصون نگاه داشتن انقلاب از آسیب های اقتصادی باید بر مقابله با نفوذ، تولید دانش بنیان، پرهیز از خام فروشی و شایسته سالاری تمرکز کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ درآستانه بازی حساس تیم های مس و گیتی پسند در لیگ برتر فوتسال یک اتفاق عجیب افتاده است. بر اساس اخبار رسیده به دست خبرنگار خبرآنلاین؛ظاهرا کمیته داوران به صورت نوبتی داوران را برای قضاوت در لیگ گزینش می کند و هیچ خبری از شایسته سالاری نیست! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۰    
تولیت آستان عبدالعظیم حسنی (ع) گفت: دشت طلایی ری در گذشته معروف بوده و اگر احیا شود امروز هم می تواند تأثیر بسزایی در رونق و توسعه کشور داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، دهه فجر را یادآور نور، معنویت و عدالت خواهی ملت ایران دانست و گفت: این انقلاب با گذشت چهل و چهار سال، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل ایران شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: نظام بانکداری، ارزی و شایسته سالاری باید در کشور اصلاح شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی امام جمعه بجنورد با تاکید بر ابنکه مدیران باید براساس شایسته سالاری انتخاب شوند، گفت: ما مسئول این نظام و مردمیم پس باید بهترین ها را برای مسئولیت ها انتخاب کنیم نه اینکه انتصاباتمان فقط از بین رفقایمان و هم جناحی ها و هم گروهی هایمان باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۶    
در روزگاری که دولت بر طبل شایسته سالاری می کوبد، دو نفر با داشتن مدرک تحصیلی مدیریت امور فرهنگی در صدر دو شرکت بیمه قرار گرفته اند! به گزارش بانکداری ایرانی ؛ بیمه مرکزی معتقد است در فرایند تایید صلاحیت مدیران کلیدی شرکت های بیمه، روندی حرفه ای را طی می کند، اما نتایج آن گویای چیزی دیگر است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه فساد مسری است، گفت: رؤسای کل دادگستری ها و دادستان ها با رویکردی عالمانه و حرفه ای نسبت به مقابله با فساد و مظاهر آن در ساحت های مختلف، اهتمام و توجه ویژه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گفت: ارزیابی بدون شکل گیری نظام برنامه ریزی اثربخش نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۰    
از پیشکسوتان و بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی در استان تجلیل شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲    
در جلسه شورای معاونین اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان بر استفاده از تمام ظرفیت های منابع انسانی و لحاظ شایسته سالاری در انتخاب مسئولان برای تحقق اهداف سازمانی تاکید شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۱    
محکوم کردن اهانت به قرآن کریم، برخورد با عاملان ناامنی در کشور، برگزاری هرچه با شکوهتر برگزار کردن برنامه های دهه فجر، تشریح دستاورد های انقلاب از مهمترین گزیده خطبه های ائمه جمعه لیکک، پاتاوه، گچساران، سرفاریاب و چرام بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هسته ملی شایسته سالاری قرارگاه بقیه الله با تاکید بر اینکه مهم ترین تهدید فعلی یعنی عدم شایسته سالاری در انتخاب مدیران تبدیل به یک غده سرطانی شده است، گفت: از جمله مهم ترین ظرفیت ها که می تواند راهگشای وضعیت موجود باشد، نیروی بالقوه تشکل های مردمی است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۹    
مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: افراد برای رای آوردن به هیئت های ورزشی قول می دهد که اگر به عنوان رئیس انتخاب شود کاری نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۰۱    
مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: افراد برای رای آوردن به هیئت های ورزشی قول می دهد که اگر به عنوان رئیس انتخاب شود کاری نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر شیراز گفت: انتصاب مدیران بر اساس کانون ارزیابی استاندارد شایسته سالاری را در پی خواهد داشت و برای دستیابی به این مهم نیازمند طراحی یک مدل شایستگی بر اساس استراتژی های مورد نظر توسط یک تیم خبره هستیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی درج خبری با عنوان وزیر نفت مدیر رد صلاحیت شده را منصوب کرد/ از نیروهای نخبه و متخصص شرکت ملی گاز استفاده نشد/ سرما و عدم شایسته سالاری گریبان مردم را گرفت در خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با ارسال جوابیه ای، به آن پاسخ داد؛
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هرگونه جذب در آموزش و پرورش باید بر اساس شایسته سالاری باشد زیرا آینده مملکت به پذیرش این افراد بستگی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به اینکه سپاه منحصرترین سازمان ضدتروریستی در منطقه و جهان است، گفت: مجلس دولت های اروپایی و ارتش های آنها را حامی تروریست و سازمان تروریستی اعلام می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نماد و الگوی مدیریتی ما باید فرهنگ شهدا باشد، اگر امروز می خواهیم شکوفایی استعداد داشته باشیم لازمه آن این است که شایسته سالاری حاکم باشد نه طایفه بازی و هم حزبی بودن زیرا این ها هیچ نسبتی با فرهنگ شهدا ندارد، لذا باید به لیاقت ها و شایستگی ها توجه کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۱    
رئیس مجلس در یادواره شهدای بندر انزلی: الگوی مدیریتی ما باید فرهنگ شهدا باشد امروز اگر می خواهیم شکوفاسازی استعداد ها را انجام دهیم هیچ راهی نداریم جز اینکه شایسته سالاری را حاکم کنیم نه اینکه هم طایفه ای، هم قبیله ای، هم حزبی و رفیق خود را بیاوریم این ها هیچ نسبتی با فرهنگ شهدا و امام شهدا ندارند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۴    
احمدی با بیان اینکه شایسته سالاری مورد توجه قرار گیرد گفت: به نیروهای انقلابی میدان دهید.