دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۵۱Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم قم»

قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارزش و جایگاه معلمان در کشور گفت: قشر فرهنگی نباید دغدغه معیشت داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۷    
قم(پانا)- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت حل مشکلات معیشتی معلمان نیازمند تغییر دیدگاه مسئولان نسبت به آموزش و پرورش است. احمد امیرآبادی فراهانی امروز در آیین بازگشایی مدارس قم در هنرستان فنی قدس با گرامیداشت ایام اربعین حسینی(ع) و هفته دفاع مقدس اظهار داشت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۴    
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: هیچ مکانی نمی تواند جایگاه مدرسه را برای دانش آموزان بگیرد و تاثیر آموزش در محیط امن که فارغ از هر گونه آسیب های روحی و اجتماعی باشد به مراتب از مکان های دیگر حتی خانه بیشتر است. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰    
قم نیوز: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در استان قم با حضور استاندار، نماینده مردم قم در مجلس، مدیر کل آموزش و پرورش استان قم و رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در هنرستان ماندگار قدس قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات از ماموریت ویژه آقای امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به این کارگروه جهت بررسی طرح صیانت و ارائه نظرات کارشناسی خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق انتخاب و نصب مدیران اجرایی را دارد، ورود نمایندگان در تعیین مصادیق و تحمیل آنها به دولت با فلسفه تفکیک قوا سازگاری ندارد و غصب حق دولت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از تدارک حضور سفیر چین در قم جهت دیدار و برنامه ریزی پیرامون مبادلات اقتصادی و افزایش سرمایه گذاری ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح این دفتر 4دفتر در شهر قم و 5دفتر در مناطق و شهر های اطراف قم راه اندازی شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس ضمن اشاره به اینکه طرح شفافیت آرای نمایندگان بعد از جمع بندی نهایی در کمیسیون تدوین آئین نامه به معاونت قوانین مجلس برای انجام ویرایش لازم ارائه شده است، گفت: شفافیت خوب است اما شفافیت آرای نمایندگان به تنهایی کافی نیست و بایدتمامی مسایل در کشور شفاف شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶    
ایرنا: احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده بررسی لایحه صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس آغاز می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۶    
اقتصاد نیوز : نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: درکنار برخورد با واکسن هراسی با هر گونه شایعه پراکنی برخورد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بعد از اینکه اینستاگرام صفحات قبلی حجت الاسلام ذوالنوری را به دلیل درج تصاویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مسدود کرد فعالیت صفحه جدید نماینده مردم قم در اینستاگرام آغاز شد.
ایرنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد با واکسن هراسی در استان، گفت: هفته آینده لایحه صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس آغاز می شود و برخورد با نکات این چنینی در آن قانون پیش بینی شده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس گفت: آقای رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به کشور آمد و برگشت و ما هیچ اطلاعی از توافق صورت گرفته نداریم. قالیباف: توضیح دادم، این موضوع خارج از دستور است. منبع: صداوسیما
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۰    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: آقای رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به کشور آمد و برگشت و ما هیچ اطلاعی از توافق صورت گرفته نداریم.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده قم در مجلس در تذکر شفاهی خواستار دعوت و توضیح رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص توافق صورت گرفته با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، شد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارشی در خصوص مذاکرات بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی به نمایندگان مجلس شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه توضیحاتی در خصوص توافق ایران و آژانس به مجلس دعوت شود تا نمایندگان در جریان جزئیات آن قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
قم- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری بانک ها در زمینه اعطای تسهیلات ودیعه مسکن مناسب نیست، گفت: مدیران عامل بانک ها قول مساعد مبنی بر همکاری با مردم داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره بالا بودن میزان فوتی های ناشی از بیماری کرونا در شرایط کنونی، از اعلام وضعیت نارنجی برای شهر قم انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت پاسخگویی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان درباره آلودگی منطقه سلفچگان دستور داد تا نامه ای در این موضوع به دادستانی به عنوان مدعی العموم نوشته شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
فارس: نماینده مردم قم در مجلس به درخواست اخیر اصلاح طلبان مبنی بر لزوم حضور جمهوری اسلامی ایران در مسأله افغانستان به صورت مستقیم واکنش نشان داد. مجتبی ذوالنور: ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بیمارستان 70 تختخوابی تنفسی ارتش ویژه بیماران کرونایی با حضور فرمانده نزاجا و استاندار قم و نماینده مردم قم در مجلس افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۰    
بیمارستان 70 تختخوابی تنفسی ارتش ویژه بیماران کرونایی با حضور فرمانده نزاجا و استاندار قم و نماینده مردم قم در مجلس افتتاح شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۴    
فاش نیوز - رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس یازدهم، از حضور رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تبیین برنامه ها و تعامل با خانه ملت در بهارستان در هفته آینده خبر داد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مجتمع کارآفرین در رابطه با صنعت کفش و دمپایی عصر روز پنجشنبه در قم افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا، همزمان با سفر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۰    
نماینده مردم قم در مجلس از عدم تخصیص اعتبار حق الزحمه ناظرین انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز ناظران انتخابات شوراها حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند و باید هر چه سریعتر پرداخت آن انجام شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: حق الزحمه ناظران انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
قم- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت گذشته با مجلس همکاری نمی کرد، گفت: با اراده و عزم دولت جدید در مسائل مختلف، وضعیت کشور روبه بهبود خواهد رفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا زاکانی پس از روی کار آمدن شورای شهر ششم، در دومین جلسه پس از ارائه برنامه های خود، با حداکثر آرا به عنوان شهردار تهران انتخاب شد در حالی که در همان روزها به عنوان نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر صندلی خانه ملت تکیه [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پیگیری حقوق فرهنگیان و پرداخت معوقات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم قم در مجلس گفت: باید از ظرفیت نمایندگان قم برای حل مشکلات استان و مردم استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اطلاعاتی که داریم می دانیم برخی گشایش های اقتصادی در حال شکل گیری است که می تواند وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم را بهبود ببخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی دو دفتر جدید نمایندگی در مناطق یک شهری و پردیسان و تداوم فعالیت مجمع نمایندگان استان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه ما مطلع شدیم یکسری احکام غیرقانونی در دولت قبل برای فرهنگیان صادر شده که رئیس سازمان برنامه و بودجه از آن جلوگیری کرده و باعث شده در این ماه حقوق فرهنگیان کسر شود ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: محمدباقر قالیباف در هشتمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت و در پاسخ به تذکر احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم گفت: در ماه های اخیر و بعد از انتخابات ریاست جمهوری و در این روزها که صلاحیت کابینه ریاست جمهوری در حال بررسی است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، ادعای خط دهی هیات رییسه برای چگونگی رای اعتماد به وزیران پیشنهادی را مصداق اختلاف افکنی میان قوا دانست و گفت: دود این اختلاف افکنی به چشم مردم می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات امروز نماینده شازند در صحن علنی، گفت: دود اختلاف افکنی بین دو قوه به چشم مردم می رود. آدرس غلط ندهید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۰    
نماینده مردم قم در مجلس به بیان انتقاداتی درباره اقدامات کمیسیون های تخصصی مجلس برای اعلام مردودی و یا پذیرش وزرای پیشنهادی پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۸    
تهران - ایرنا- نماینده مردم قم امروز یکشنبه در موافقت با وزیر پیشنهادی اطلاعات، گفت: در عملکرد خطیب سرسوزنی که بوی انقلابی گری آن کم باشد ندیدیم و او در همه حوادث، انقلابی تر و پیشروتر از بقیه بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس آیین نامه داخلی کمیسیون ها حق اظهارنظر در خصوص صلاحیت وزرای پیشنهادی را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: آقای یونسی به عنوان وزیر اطلاعات دولت دوم آقای خاتمی عنوان کرد که آقای خاتمی برای من این شرط ضمن عقد را گذاشت که آقای خطیب را از مدیرکلی اطلاعات قم بردارم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم اظهار داشت: خطیب در همه تصمیماتش انقلابی عمل کرده و من شهادت شرعی می دهم کاری که رویکرد انقلابی گری در عملکرد ایشان نداشته باشد، ندیدیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: من شهادت می دهم که سرسوزنی در عملکرد وزیر پیشنهادی اطلاعات، کم کاری در زمینه انقلابی گری نبوده است؛ او همواره در حوزه انقلابی گری جلوتر از بقیه حرکت می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۱    
نماینده مردم قم در مجلس: برای طرح هادی روستای اسلام آباد 500 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۲    
دنیای اقتصاد : به دنبال استعفای علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در مجلس پس از انتخابش به عنوان شهردار تهران، روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست استعفای او از مجلس با 148 رای موافق و 99 رای مخالف موافقت کردند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حضور علیرضا زاکانی در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم قم روز گذشته به پایان رسید و نمایندگان با استعفای او برای حضور در شهرداری تهران موافقت کردند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
موافقت نمایندگان با استعفای زاکانی، اعلام وصول نامه معرفی وزرای پیشنهادی دولت رئیسی از مهمترین اخبار جلسه روز گذشته مجلس شورای اسلامی بود. جلسه علنی مجلس به ریاست محمد باقر قالیباف برگزار شد و بررسی تقاضای استعفای علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برای پذیرش شهرداری تهران در ...