چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۵۹Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم قم»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قم- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر موضوع الحاق بافت کناری بلوار مرجعیت تا جمکران به شهر قم تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان از کاهش بودجه استان های غیر نفتی در سال 1402 انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهدا از خانواده هایشان و اقشار مختلف جامعه متوقع هستند تا از انقلاب اسلامی حراست کنند و انتظار دارند که همه ما از فرصت ماندن در این دنیا به شیوه مطلوب استفاده و در راه شهدا هزینه کنیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که این نهاد با پارک های علم و فناوری و مراکز رشدی که در استان های مختلف دارد زمینه مناسبی را برای رشد رویش فراهم کرده است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری گفت: در این دنیای پر آشوب سالم، مبلغان باید با یادآوری نعمت های الهی نشاط صادق و شادمانی حقیقی را در جامعه ترویج کنند و با ملایمت و روی گشاده با مردم سخن بگویند.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای مسمومیت های پی در پی دانش آموزان در مدارس شهرهای مختلف واکنش های زیادی را در پی داشت، این در حالی است که هنوز منشا این اتفاق عجیب مشخص نشده است در همین راستا یک نماینده مجلس با بیان اینکه حداقل 10 تا 15 شهر کشور درگیر مسمومیت دانش آموزان شدند افزود: انتظار می رود مجلس به این امر ورود کند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی در خصوص زمان برگزاری جلسه جمع بندی گزارش پیرامون موضوع مسمومیت دانش آموزان در قم گفت: جلسه جمع بندی گزارش تیم اعزامی مجلس به قم، روز چهار شنبه (10 اسفندماه) با حضور وزرای بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، اطلاعات و نماینده مردم در محل مجلس شورای اسلامی برگزار می شود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس موضوع مسمومیت دانش آموزان قمی را دنبال خواهد کرد، گفت: اگر عمدی بودن این اقدام صحت داشته باشد باید دستگاه های امنیتی و انتظامی به موضوع ورود کرده و با عاملان و مسببان آن برخورد جدی صورت گیرد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی در تذکر شفاهی: مسئولان امنیتی به پرونده مسمومیت دانش آموزان دختر قم ورود کنند نماینده مردم قم در مجلس گفت: معاون وزیر بهداشت گفته مسمومیت دانش آموزان دختر قم عمدی بوده است که باید مسئولان امنیتی و انتظامی این موضوع را پیگیری و با عاملان و مسببین آن برخورد کنند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اظهارنظر معاون وزیر بهداشت پیرامون عمدی بودن مسمومیت دختران دانش آموز قم از مسئولان امنیتی و انتظامی خواست تا این موضوع را پیگیری و با عاملان و مسببین آن برخورد کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس از اعزام کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس و دولت برای پیگیری و دستیابی به پاسخی شفاف در خصوص علت مسمومیت دانش آموزان دختر به این استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
درآمد دولت از حقوق ورودی خودرو به 3 هزار میلیارد تومان افزایش یافت/ حقوق ورودی برندهای تجاری گوشی های تلفن همراه تعیین شد/ حقوق گمرکی کالاهای اساسی، دارو و شیرخشک به یک درصد تقلیل یافت
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که مجلس یازدهم با شعار شفافیت شروع کرد و با شفافیت هم رای آورد، عنوان کرد: اولین طرح مجلس که اعلام وصول شد، تنها طرحی بود که آقای قالیباف امضا کرد و من خودم طراح آن بودم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۷    
تذکر نماینده قم در مورد ادامه مسمومیت های سریالی نماینده مردم قم در مجلس خواستار اعزام هیاتی از مجلس به قم برای پیگیری موضوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس قم شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر به مسئولان مربوط از مجلس خواست برای شناسایی علت حوادث مسمومیت مدارس استان قم وارد عمل شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خواستار اعزام هیاتی از مجلس به قم برای پیگیری موضوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس قم شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مجمع بانوان خیر و نیک اندیش قم که از 200عضو تشکیل شده با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، زینب عبداللهی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قم، نرجس نیازمند عضو شورای اسلامی شهر قم ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۱:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم تبریز نگذاشتند خون مردم قم بی ثمر بماند گفت: از بصیرت، به موقع عمل کردن، مجاهدت،خدا خواهی و خدا جویی مردم تبریز تشکر می کنم.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و چین، نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی که به همراه رئیس جمهور کشورمان به چین سفر کرده است، در توئیت هایی به مواضع رئیس جمهور و رئیس کنگره خلق چین نسبت به ایران اشاره کرد که در ادامه می
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی گفت: می توانیم این موضوع را با یک مثال تحلیل کنیم، مثلا در یک جمعی 8 تا 10 نفر بگویند که ما در حال خفه شدن هستیم. افراد دیگر که بیماری زمینه ای داشته باشند نیز احساس خفگی به آنها دست می دهد و می گویند که ما در حال خفه شدن هستیم. بر این اساس این موضوع را می توان فوبیا عنوان کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و چین با بیان اینکه چین به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی جهان نیازمند تامین امنیت انرژی مورد نیاز خود است، گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند این اطمینان را به چینی ها بدهد که امنیت انرژی آنها را تامین می کند و هیچ مشکلی نیز در این زمینه نخواهد داشت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر امیرآبادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف استان قم در مجلس در مسابقات جشنواره استعدادهای درخشان بوکس حضور پیدا کرد و از وی تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۴    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایش حضورقدرتمند مردم بصیر، بزرگ وتاریخ ساز شهرخون وحماسه وقیام قم در راهپیمایی 22 بهمن سال 1401 بزرگترین جهاد تبیین بود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۲    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور چشمگیر ملت در راهپیمایی 22بهمن گفت: این حضور مسئولیت مسئولان نظام در رفع مشکلات را سنگین تر می کند.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در کرج گفت: سران غربی از گزینه های روی میز سخن می گویند تا ایران را محدود کنند اما باید بدانند دوران بزن و در رو تمام شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در شب هشتم از جشن بزرگ دهه فجر انقلاب اسلامی در قم احمد امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۶:۴۷    
ویژه برنامه شب 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و مداحی علی مالکی نژاد و اجرای گروه سرود، مسابقه فرهنگی و اهدای متبرکات فاطمی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رزمایش ها و قدرتنمایی ارتش موجب خوشحالی دوستداران انقلاب و ترس دشمنان شده است، گفت: قدرت مردم ایران در ارتش و سپاه و نیروهای نظامی بروز کرده و پیشرفت های نظامی به مردم امید و آرامش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۳    
ایسنا/قم کلنگ این طرح ها با حضور دکتر امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، آقای حاجی زاده معاون استاندار و دکتر مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به زمین زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات با اروپا و آمریکا به مراحل پایانی رسیده بود اما آن ها در اتاق فکر خود به دنبال براندازی بودند و برخی از گروه ها همانند سلطنت طلب ها و منافقین قول داده بودند به براندازی نظام کمک کنند اما اکنون دشمن بعد از ناکامی در اغتشاشات به پای میز مذاکره بازگشته ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با جنگ رسانه ای دشمن مواجه بوده ایم گفت: هدف اصلی این جنگ، کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای نظام اسلامی است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش در تماس به من گفت علت مسمومیت دانش آموزان قمی حادثه گاز مسمومیت آمونیاک و سیستم گرمایشی مدارس است ولی مدیرکل آموزش و پرورش قم این موضوع را منتفی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی: انتقال ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه ای سنگین است که به خوبی ایفا نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی مسمومیت سریالی دانش آموزان در آن شهر را که منجر به تعطیلی مدارس تا پایان هفته شد، مشکوک دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع مسمومیت دانش آموزان قمی مشکوک است و تمامی دستگاه های انتظامی و امنیتی و مجموعه خدمات شهری پیگیر هستند تا مبدا این مسمومیت را پیدا کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از ادامه دار بودن مسمومیت سریالی دانش آموزان دختر مدارس قم انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قم با اشاره به مسمومیت سریالی دانش آموزان قمی گفت: هنوز علت اصلی این حوادث به طور دقیق روشن نیست و دستگاه های امنیتی درحال پیگیری موضوع هستند و تعدادی از وزرا نیز برای پاسخگویی به مجلس دعوت شده اند.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۲:۱۲    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای نظامی ایران در دسترس اتحادیه اروپا نیستند اما نیروهای نظامی آنها در خلیج فارس، دریای عمان، اقیانوس هند، خلیج عدم و دیگر کشورهای منطقه در دسترس ایران قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۵    
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس گفت: آموزش های فنی و حرفه ای در شرایط فعلی می تواند موجب اشتغال و نجات خانواده ها شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر کشور رو به روشنایی و رشد است و دولت سیزدهم نیز با عملکردش موفق شده شتاب تورم را کنترل کند.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۶    
نماینده مردم قم گفت: برخی افراد ناآگاه که در شهرها آشوب به وجود آوردند که مشخص شد با نقشه آن ور آبی ها بود به منافع کشور ضربه زدند از جمله در مذاکرات اخیر موفق بودیم و امتیازات خوبی گرفته شد اما اغتشاشات باعث شد امتیازات از بین برود و اثرات اقتصادی زیادی روی ملت ایران داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس گفت: اگرچه دستاوردهایی خوب و ارزشمندی داشته ایم اما مردم مشکلاتی دارند که باید از آن ها عذرخواهی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری، بر لزوم تقویت اتحاد جامعه در ایام الله دهه فجر تاکید کرد و گفت: دشمن توان خود را متمرکز کرده است تا وحدت را از جامعه اسلامی بگیرد زیرا فتنه ها و نقشه های پلید مستکبران با تفرقه و نداشتن انسجام بین جامعه محقق می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم از پیگیری حادثه سریالی مسمومیت دانش آموزان دختر قمی در سطح ملی و مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان استان قم هیچ پاسخ قانع کننده ای در خصوص حوادث سریالی مسمومیت دختران دانش آموزان قم ارائه نکرده اند، از ثبت سوال خود از وزیر آموزش و پرورش در این رابطه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: بحثی مطرح شده که تعدادی از نمایندگان طرحی دادند که به موجب آن افراد به دلیل اظهارنظرشان مجازات شوند. این طرح هنوز به کمیسیون مربوطه ارجاع نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب محیط زیست به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۶    
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید در استان شرایط به گونه ای باشد که قم مرکز خام فروشی برای استان های دیگر انتخاب شود.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۱    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم به اتفاق امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از ششمین نمایشگاه بین المللی کفش و صندل در قم بازدید کردند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سلاح قدرتمند کشور در مبارزه با دشمن، انسجام و وحدت ملی است، گفت: در ایامی که آشوب ها در کشور جریان داشت دشمن خیلی امیدوار به آسیب زدن به کشور بود اما ولی وقتی ملت با آن ها همراهی نکرد و وحدت ملی حفظ شد، آتش فتنه هم خاموش شد.