سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۷:۰۱Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه گازرسانی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: چرداول یکی از مناطق سبز ایلام از لحاظ توسعه گازرسانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه چرداول یکی از مناطق سبز استان از لحاظ توسعه گازرسانی است،گفت: هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و روستایی چرداول از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایرنا اظهار کرد: در راستای توسعه گازرسانی 345 علمک گاز برای مشترکان جدید نصب شده است. وی با اشاره به رینگ کردن چهار ایستگاه داخل شهری افزود: این امر به منظور تاب آوری و مدیریت بحران و جلوگیری از قطع گاز مشترکان انجام شد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، منطقه 3 عملیات انتقال گاز به عنوان یکی از مناطق استراتژیک و راهبردی شرکت انتقال گاز ایران با همت و تلاش مضاعف و انجام به موقع تعمیرات اساسی، طبق برنامه زمانبندی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در این استان، پروژه های گازرسانی به 5 شهر با هدف بهره مندی بیش از 7 هزار و 450 خانوارشهری به بهره برداری می رسند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: جشن پایان توسعه گازرسانی در استان کردستان به مناسبت دهه فجر برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با فرارسیدن چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی و در تداوم روند توسعه گازرسانی به سیستان و بلوچستان طرح های گازرسانی به پنج شهر با هدف بهره مندی مردم از گازشهری انجام خواهد شد که این اقدام بیش از هفت هزار و 450 خانوار شهری را ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سنندج_مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: جشن پایان توسعه گازرسانی در استان کردستان به مناسبت دهه فجر برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۵    
گرگان- ایرنا- فرماندار آزادشهر گفت: این شهرستان با توسعه گازرسانی و تکمیل عملیات خط انتقال به جمع مناطق سبز گازی پیوست و در حال حاضر همه شهر و روستاهای این شهرستان از گاز خانگی بهره مند هستند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت نفت مکلف به توسعه و تولید میدان های گازی کیش، دی، طوس، خارتنگ و ارم و گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده کشور شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۳    
امام جمعه هشتگرد گفت: گازرسانی به دورترین روستاها در اقصی نقاط کشور از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد مجموعه شرکت گاز در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان، گفت: توسعه زیرساخت های گاز طبیعی و بهره مندی عموم مردم از این نعمت خدادادی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل ازخبرنگار مهر با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد از سهمیه سوخت نفت سفید روستاهای استان ارسال شده است، اظهار کرد: این میزان مصرف نفت سفید نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش 23 درصدی همراه بوده است که راستی آزمایی خانوارهای نفت سفید سوز و توسعه گازرسانی در استان از ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۵:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی امروز (جمعه، 15 دی ماه) در حاشیه سفر به استان زنجان، در دیدار با محسن افشارچی، استاندار زنجان گفت: گازرسانی به روستاها و مناطق محروم کشور یکی از مهمترین برنامه های شرکت ملی گاز ایران در دولت سیزدهم است. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۴    
کارشناسان مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان سمنان نیز به طور تخصصی در چهارچوب محورهای سیاست ابلاغی، بازنگری در نحوه کارکرد ساختمان ها و تأسیسات و تجهیزات صنعت گاز را هم راستا با توسعه گازرسانی مورد اهمیت قرار می دهند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه مهران گفت : 100 درصد مناطق شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و تنها یک روستا در دست اقدام است که کار گازرسانی در این روستا به اتمام رسیده و طی هفته آینده به شبکه گاز متصل می شود.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ مجید چگنی با اشاره به اینکه 43 شهر و هشت هزار و 300 صنعت در مناطق محروم به شبکه گاز کشور متصل شده اند که قابل مقایسه با دوره های قبل نیست تصریح کرد: در دولت سیزدهم، بیش از پنج هزار و 700 روستا، به شبکه گاز متصل شده اند. وی افزود: توسعه گازرسانی در [...] اشتراک گذاری
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۲    
زاهدان- ایرنا- گازرسانی به شهرهای سیستان و بلوچستان و روشن شدن مشعل گاز در حالی نور امید را در دل مردم هامون تا مَکُران روشن کرد که این خطه از ایران اسلامی آخرین استان فاقد شبکه گاز کشور بود؛ اما هم اکنون 10 شهر از مجموع 55 شهر، 110 روستا از سه هزار و 280 روستا و 359 واحد تولیدی گازدار هستند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در نشست بررسی چالش های توسعه طرح گازرسانی به بازار سنتی قزوین مقرر شد فاز مطالعاتی این طرح با مشارکت اتحادیه صنوف بازار و محوریت شهرداری قزوین و سازمان میراث فرهنگی، مورد بررسی قرار گیرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با نایب رئیس اول و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، دستور پیگیری اجرای مطالبات مطرح شده و قول مساعدت لازم جهت توسعه گازرسانی در استان کرمانشاه را صادر کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روز سه شنبه (23 آبان ماه) تصویری از صف گاز در تهران مربوط به دهه 60 شمسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، فرهاد زیویار، استاندار لرستان در دیدار با مجید چگنی، معاون وزیر نفت در امور گاز و جمعی از مدیران ارشد این شرکت و مدیران شرکت گاز استان لرستان گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: سیروان یکی از مناطق سبز استان ایلام از لحاظ توسعه گازرسانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: به منظور توسعه گازرسانی در نیمه نخست امسال، 17هزار و 443 اشتراک به مشترکین گاز استان افزوده شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با توسعه گازرسانی به صنایع استان، در 6 ماهه نخست سال جاری 3 میلیون لیتر در مصرف سوخت مایع صرفه جویی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳    
مدیر بهره برداری شرکت گاز سیستان و بلوچستان از تداوم تلاش برای اجرا و توسعه طرح های گازرسانی در شهرستان های پنج گانه منطقه سیستان شامل زابل، زهک، نیمروز، هامون و هیرمند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: توسعه گازرسانی در استان به مرز افغانستان هم رسیده و هم اکنون تمامی شهرستان های مرزی خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و این امر در تأمین امنیت بیشتر مناطق مرزی نقش مؤثری ایفا می کند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد از توسعه خدمات گازرسانی به عنوان حرکتی مستمر در راستای خدمت به مردم و نظام قدس جمهوری اسلامی ایران نام برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین روز گذشته خبرنگاران قزوینی به همراه مدیرعامل شرکت گاز قزوین با گذر از جاده های پر پیچ وخم الموت از پروژه گازرسانی به روستاهای صعب العبور قزوین بازدید کردند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اخبار جایگاه سومین تولیدکننده نفت اوپک برای ایران، قدردانی رئیس جمهوری از توسعه گازرسانی در خراسان جنوبی، جمع آوری گازهای همراه 21 مشعل میدان های شرق کارون، ثبت رکورد تازه مصرف بنزین و تجهیز 400 جایگاه عرضه سی ان جی را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - توسعه گازرسانی در روستاها و مناطق محروم فارس در اولویت مسئولان ارشد این استان قرار دارد و طبق آخرین گزارش ها از مجموع 2هزار و 508 روستای مشمول، تاکنون 2هزار و 439 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و 69 روستای باقیمانده در دست عملیات گازرسانی است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روز چهارشنبه، همزمان با اربعین حسینی و در جریان سفر به خراسان جنوبی، در جمع سوگواران اباعبدالله الحسین (ع)، اقدام های گسترده شرکت ملی گاز ایران برای گازرسانی به شهرها و روستاهای این استان را، اقدامی ارزنده و از وظایف دولت خواند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ها و واحدهای تابع و زیرمجموعه آن همواره در تلاش اند گاز طبیعی در همه فصل های سال به طور مستمر و پایدار در اختیار مشترکان خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی قرار گیرد و روند توسعه گازرسانی در کشور با شتاب هرچه بیشتر دنبال شود، به طوری که اکنون 98 ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: به مناسبت هفته دولت، مشعل گاز در روستای بلوطستان شوهان از توابع شهرستان ملکشاهی روشن شد که با گازرسانی به این روستا، شهرستان ملکشاهی از لحاظ توسعه گازرسانی به مناطق سبز استان پیوسته است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که در دو سال فعالیت دولت سیزدهم بیش از 14 میلیارد لیتر سوخت مایع با توسعه گازرسانی صرفه جویی شده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی در آستانه هفته دولت گفت: با توسعه گازرسانی در کشور پس از انقلاب اسلامی، 98.6 جمعیت شهری و 86.3 جمعیت روستایی زیر پوشش شبکه گازرسانی کشور قرار گرفتند که این عدد به منزله برخورداری 27 ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن قدردانی از روند توسعه گازرسانی در استان کرمان، گفت: اکنون یک هزار و 253 شهر، بیش از 39 هزار روستا و 151 هزار صنعت در کشور از گاز طبیعی بهره مند هستند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حسن افتخاری با اشاره به اهمیت حوزه مسئولیت اجتماعی اظهار کرد: در یک سال گذشته پروژه های گسترده ای با موضوع مسئولیت اجتماعی در این شرکت انجام شده که مهم ترین نتیجه و تأثیر آنها ناظر بر توسعه گازرسانی در مناطق کمتر برخوردار، کاهش ناترازی مصرف گاز ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گاز طبیعی 70 درصد از سبد انرژی مورد نیاز کشور را تأمین می کند. به بیان ساده، این گزاره به این معنی است که مجموعه صنعت گاز ایران شبانه روز در تلاش و تکاپو برای تأمین انرژی مورد نیاز بخش های مختلف اعم از صنایع، نیروگاه ها و مصرف کنندگان گاز خانگی و تجاری است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور، دیروز /سه شنبه/ به همراه وزیر نیرو میهمان آذربایجان غربی بود که در این سفر، علاوه بر افتتاح طرح های مختلف بویژه فاز سوم تصفیه خانه فاضلاب ارومیه و خط انتقال پساب به دریاچه ارومیه، گام های اساسی هم در حوزه های معدن ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه توسعه گازرسانی در این استان سبب کاهش قاچاق سوخت به خارج از کشور شده است، اعلام کرد که 120 روستای دیگر استان امسال به شبکه گاز متصل می شود.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهداف و برنامه های 1402 شرکت گاز فارس در زمینه اجرای شبکه و انشعابات با رویکرد توسعه گازرسانی و در نظر گرفتن نیازها، برنامه های سنواتی و توجه به شعار سال، عملکرد پروژه های گازرسانی (شبکه و انشعاب) در سال جاری، مشخص و برنامه ریزی شد. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رشت -زینب قلی پور: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در نشست مشترک با مدیرکل حفاظت محیط زیست گفت: پایبندی به اصول و ارزش های زیست محیطی همواره یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت گاز بوده است ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدهادی امیدی در گفت وگو با خبرنگار شانا با اشاره به بهره برداری از خط لوله گاز دیزباد - تربت حیدریه اظهار کرد: این پروژه به دلیل ضرورت های توسعه گازرسانی به شبکه خانگی و صنایع این منطقه مانند فولاد تربت، نیروگاه راشد و افزایش گازرسانی به منازل مسکونی و صنایع کوچک در سال 1397 تعریف شد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
منبع:شانا اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
هم راستا با توسعه گازرسانی در کشور، صنعت گاز هم تجهیزات و تاسیسات مورد نیاز خود را تهیه و ایجاد کرده و اکنون زمانی است که در موضوع مقاوم سازی، باید صنعت گاز را از مرحله تولید تجهیزات مورد توجه قرار دهیم.