جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۰۳Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه گازرسانی»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با توسعه گازرسانی و جایگزینی سوخت مایع با گاز طبیعی از سال 93 تا انتهای سال جاری، علاوه بر دسترسی مردم به سوخت پاک و ایمن و حفظ محیط زیست، درآمدی 14.5 میلیارد دلاری نیز برای کشور ایجاد خواهد شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش گازرسانی به نیروگاه ها در سال های اخیر سبب شد مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها از 43 درصد در سال 1392 به 10 درصد برسد و طبق اعلام معاون وزیر نفت با افزایش مقدار خوراک گاز نیروگاه ها معادل 75 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی رقم خورد و ایران از واردکننده گازوئیل به صادرکننده آن تبدیل شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه عمده فعالیت این شرکت در سال 99 را توسعه گازرسانی به روستاها دانست و گفت: در این راستا در نیمه نخست سال جاری، 506 کیلومتر شبکه گذاری در بخش روستایی و 34 کیلومتر آن در راستای تکمیل باقی مانده شبکه های داخل شهری انجام شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به توسعه گازرسانی در استان خراسان جنوبی شاهد کاهش مصرف214 میلیون لیتر سوخت مایع در بخش های صنعت و کشاورزی استان طی سه سال اخیر بوده ایم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همراهی مشترکین عزیز در بخش های مختلف با پرداخت به موقع وجوه گازبهاء، تاثیر قابل توجهی در روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در استان گلستان به همراه دارد، ضمن اینکه عدم واریز به موقع آن نیز روند توسعه را با مشکل مواجه می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره گاز فردیس گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه شبکه گازرسانی، بهسازی و تعمیرات ، نگهداری و بهره برداری از گاز به این شهرستان اختصاص یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی امروز سه شنبه به منظور بررسی احداث واحد جدید پتروشیمی پلی اتیلن، تامین اعتبار طرح های توسعه گازرسانی روستایی، تکمیل انبار مرکزی نفت ارومیه و نیز پارک ملامین ارومیه با زنگنه وزیر نفت دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره گاز سردشت گفت: در راستای توسعه گازرسانی به مناطق روستایی، 56 روستا در قالب 6 طرح با برآورد هزینه 870 میلیارد ریال در حال برگزاری مناقصه و پیمان سپاری است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، شهبازی مدیر عامل شرکت گاز استان با بیان این مطلب اظهار کرد: ازآنجا که عمده فعالیت گاز استان درسال 99 توسعه گازرسانی به روستاها است از این رو در نیمه نخست سال جاری ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶    
افزایش 4 برابری صادرات فرآورده های نفتی با توسعه پارس جنوبی و رشد گازرسانی که مانع از حبس گاز در زیر زمین شد و از سال 92 تاکنون، محقق گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- با توسعه گازرسانی در هفت سال گذشته و بر اساس بند ق تبصره 2 قانون بودجه، در مصرف سوخت مایع قابل جایگزینی با گاز 43 درصد صرفه جویی محقق شد که درآمدی 11 میلیارد دلاری را برای کشور به همراه داشته است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
افزایش 4 برابری صادرات فرآورده های نفتی با توسعه پارس جنوبی و رشد گازرسانی که مانع از حبس گاز در زیر زمین شد و از سال 92 تاکنون، محقق گردید.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: امیدواریم تلاش های وزارت نفت زمینه ساز رشد، شکوفایی و پیشرفت هرچه بیشتر کشور و استان فارس شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید تلاش شد تا 34 میلیارد لیتر سوخت مایع با گاز جایگزین شود، گفت: با توسعه گازرسانی، 11 میلیارد دلار درآمد در هفت سال گذشته کسب شده که تا پایان سال 1402، در مجموع به 28 میلیارد دلار خواهد رسید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، فرماندار فیروزکوه روز پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه بیان داشت: توسعه گازرسانی روستاها و تکمیل حفره های خالی روستا در محله سرخه که فرآیند آن طولانی شده بود با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان به انجام رسید ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز اعلام کرد که با توسعه گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع کشور، تولید روزانه گاز طبیعی در زمستان امسال به 800 میلیون مترمکعب می رسد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: اهمیت به توسعه گازرسانی یک اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه ریزی های لازم برای اتمام گازرسانی برای ما مهم و حیاتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان به همراه تعدادی از مسئولین ستادی از پروژه های گازرسانی روستایی شهر شویشه شهرستان سنندج بازدید بعمل آورد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۳    
دکتر امین عربی*؛ برنامه های وزرات نفت برای توسعه گازرسانی شهر ها و روستا های کشور، اثرات مهمی بر افزایش رفاه خانواده ها، کاهش نابرابری توزیع درآمد، تامین مطمئن سوخت خانواده ها و واحد های تولیدی، افزایش سودهی بنگاه های اقتصادی و افزایش اثرات مطلوب زیست محیطی داشته است. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری، مصرف گاز در استان لرستان شاهد رشد 21 درصدی بوده که این موضوع به علت توسعه گازرسانی به صنایع و 100 روستای استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت گاز خوزستان گفت: با توجه به توسعه گازرسانی به مناطق محروم استان و افزایش مشترکان جدید گاز طبیعی، فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح و ایمن از گاز طبیعی یک ضرورت است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حوزه استحفاظی منطقه 9 عملیات انتقال گاز از قدیمی ترین حوزه های انتقال گاز کشور است که از ابتدای شکل گیری شرکت ملی گاز ایران در سال 44 به منظور صادرات گاز به کشور اتحاد جماهیر شوروی سابق، آغاز به فعالیت کرد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
امروز تلاش رادمردان گازی در کل کشور با طرح توسعه گازرسانی شهری و روستایی و خدمات رسانی در بخش های مختلف به مردم، آبروی بسیاری را برای صنعت نفت به ارمغان آورده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- خبرنگارابتکار- مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: هم اکنون 800 واحد صنعتی در این استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.عباس شمس اللهی اظهار داشت: طی سال های اخیر، توسعه گازرسانی به صنایع ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: توسعه گازرسانی افزون بر رفاه مردم، سبب توسعه صنایع وابسته یا همان صنایع خرد می شود و به کسب وکار کارخانه های کوچک سازنده کالاهای مورد نیاز صنعت گاز رونق می بخشد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر نفت تأکید کرد: توسعه گازرسانی یکی از اقداماتی است که با ابتکار مجلس و دولت در دستور کار ما قرار گرفت و این مسئله باعث شده که در حال حاضر 83 درصد جمعیت روستایی ما گاز داشته باشند و هدف ما آن است که پوشش کل گازرسانی کشور تا پایان سال به 95 درصد برسد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بیژن نامدار زنگنه چندی پیش با اشاره به توسعه گازرسانی در کشور گفت: با این اقدام انگار ما توانسته ایم 2.6 میلیون بشکه نفت را در 10 پالایشگاه 260 هزار بشکه ای پالایش کنیم و این اقدام خوبی بود که انجام شد؛ چراکه لازم نبود با احداث 10 پالایشگاه با این ظرفیت تمام کشور را به کثافت و آلودگی بکشیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مهندس احمد فعله گری گازرسانی به روستاهای استان کردستان را دارای اهمیت ویژه ای دانست و چنین توضیح داد: جلوگیری از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهرها را می توان نخستین دستاورد گازرسانی به روستاها، به ویژه در مناطق محروم به شمار آورد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۸    
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره توسعه گازرسانی در روستاهای استان، گفت: در حال حاضر یک هزار و 541 روستا در استان کرمانشاه از نعمت گاز برخوردار هستند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: به برکت توسعه پارس جنوبی و اجرای طرح های گازرسانی در هفت سال اخیر معادل 2 میلیون و 600 هزار بشکه ظرفیت پالایشی، سوخت در کشور توزیع و مصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بیژن زنگنه امروز دوشنبه درمراسم بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 151 طرح گازرسانی در استان کرمانشاه با اشاره به توسعه گازرسانی در هفت سال گذشته، گفت: با این حجم گازرسانی، معادل 2.6 میلیون بشکه پالایشگاه، سوخت در کشور توزیع و مصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه، توسعه گازرسانی به مناطق روستایی و شهری را یکی از اهداف دولت یازدهم و دوازدهم دانست و با اعلام رشد 700درصدی گازرسانی به مناطق روستایی در این دولت، گفت: در راستای این هدف تاکنون گازرسانی به هزار و 541 روستای استان انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: اگر توسعه گازرسانی در پارس جنوبی اجرایی نمی شد برای تامین 2.6 میلیون بشکه سوخت باید 10 پالایشگاه 10 هزار بشکه ای احداث می شد و تمام کشور نیز به آلودگی کشیده می شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نفت با اشاره به توسعه گازرسانی در هفت سال گذشته، گفت: با این حجم گازرسانی، معادل 2.6 میلیون بشکه پالایشگاه، سوخت در کشور توزیع و مصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – فرماندار طالقان اعلام کرد که پنج نقطه رانشی زمین به عنوان موانع طبیعی توسعه گازرسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان شناسایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با تاکید بر اینکه تحریم های فعلی هیچ شباهتی به تحریم های سال 90 و 91 ندارد بلکه خیلی گسترده تر، وسیع تر، عمیق تر و اثرگذارتر است، گفت: صادرات گاز ایران در سال 98 نسبت به سال 92 دو برابر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۴    
توسعه گازرسانی به روستاهای آذربایجان غربی با سرعت در حال انجام است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در دولت های یازدهم و دوازدهم تاکنون بیش از 3 هزار و 500 کیلومتر خطوط لوله انتقال گاز سراسری، 85 واحد توربوکمپرسور (معادل 2125 مگاوات)، 9 یارد تعمیراتی، 4155 کیلومتر فیبر نوری و 440 واحد RTU اجرا و تکمیل شده و به بهره برداری رسیده که افزون بر فراهم کردن پایداری ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای سال 92 تاکنون، نسبت به 20 سال گذشته، شرکت گاز استان کرمانشاه جهش قابل توجهی در توسعه گازرسانی، به ویژه در بخش گازرسانی به روستاها و واحدهای صنعتی را شاهد بوده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
یکی از شاخصه های عدالت اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران، توسعه گازرسانی به شهرها و به ویژه روستاها پس از انقلاب است که می تواند معرف رویکرد نظام جمهوری اسلامی در خدمت رسانی به مردم و توسعه اجتماعی برای مردم باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
صفری گفت: تزریق گاز وگاز رسانی به روستای ستلو از با جمعیت 471 خانوار توابع ناحیه پارسیان در جهت توسعه گازرسانی به روستاها با موفقیت انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نظام جمهوری اسلامی در طول بیش از چهار دهه توجه ویژه ای به توسعه گازرسانی داشته و بدون شک بهره مندی مناطق شهری بخصوص روستاها و مناطق محروم و دورافتاده از گرمای شعله های گاز یکی از برجسته ترین خدمات در این سالها بوده که استان ایلام نیز با وجود محرومیت ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نظام جمهوری اسلامی در طول بیش از چهار دهه توجه ویژه ای به توسعه روستاها داشته و بدون شک بهره مندی مناطق محروم و دورافتاده از گرمای شعله های گاز یکی از برجسته ترین خدمات در این سالها بوده که لرستان نیز با وجود محرومیت ها، اما از قافله گازرسانی عقب نمانده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان اصفهان از نظر امتیاز در بین شرکت های گاز کشور رتبه برتر را کسب کرد. مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خدمات ارائه شده در شرکت، چارچوب های موجود برای خدمت رسانی، برنامه های توسعه گازرسانی و اینکه در 110 شهر استان هیچ مورد قطعی گاز رخ نداده است را، از عوامل مؤثر در کسب این رتبه برشمرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 244 طرح گازرسانی روستایی و صنعتی امروز 13 مرداد ماه در خراسان رضوی طی مراسم ویدیوکنفرانس با حضور وزیر نفت دولت جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید و عملیات آغاز 42 طرح دیگر کلنگ زنی شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت، اعداد مربوط به صادرات فرآورده های نفتی را به دلیل توسعه طرح های گازرسانی در کشور بی نظیر خواند و تأکید کرد: فعالیت ها در صنعت نفت در بیش از دو سالی که از تحریم ها گذشته با قدرت ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی اعلام کرد: توسعه گازرسانی در استان از سال 92 تاکنون خیره کننده بوده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۸    
تبریز – فلاح: رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند توسعه گاز در آذربایجان شرقی مطلوب و چشمگیر است. داوودی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت گاز آذربایجان شرقی و بررسی روند اجرای پروژه های گازرسانی افزود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گفته احمدلو با هدف اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته، زیرساخت های لازم برای توسعه گازرسانی به ویژه در روستاها فراهم شده است.