چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۵May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقاوم سازی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران احداث 8000 واحد مسکونی را برای اقشار کم درآمد در دستور کار دارد که روز گذشته در شهر ری آغاز عملیات اجرایی 60 واحد توسط نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انجام شد؛ بنیاد همچنین خدماتی از قبیل صدور سند، دادن وام های بلاعوض و کم بهره ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اجرای طرح های کلان از جمله ساخت مسکن محرومان و اقشار کم درآمد سبب شد در سال های اخیر با اقدام به ساخت 16 هزار واحد مسکونی در خراسان جنوبی علاوه بر خانه دار شدن افراد، ضریب ایمنی ساختمان به ویژه در مناطق روستایی و محروم استان افزایش یابد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک،جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی در روستاها موجب تغییر چهره این مناطق شده و فضای مناسبی برای زندگی در این مناطق فراهم آورده است، در این ارتباط اجرای طرح هادی، ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای ساخت مسکن و بازسازی و مقاوم سازی خانه های روستایی از اقداماتی است که [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- شهردار گرمسار گفت: مالک یکی از واحدهای پاساژ اسدزاده برای مقاوم سازی بنا از قسمت زیرزمین اقدام کرده بود که به دلیل رعایت نکردن اصول فنی و مسدود بودن مسیر ناودان ها، پس از بارندگی سقف فرو ریخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قرچک گفت: بانک ها برای تسهیلگری در اعطای وام های رونق تولید و مقاوم سازی مسکن روستایی کمک کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: خط لوله تغذیه گاز16 اینچ خرم آباد بازسازی و مقاوم سازی شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۲    
مهران طیران گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده از ظرفیت گروه های جهادی در بخش های ساخت، مرمت و مقاوم سازی مدارس استفاده شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: 83 درصد از مجموع 22 هزار واحد مسکن روستایی این شهرستان مقاوم و بهسازی شده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اصلاح ساختار بودجه و مقاوم سازی اقتصاد کشور در مقابل شوک های ناشی از تحریم و دیگر تبعات ناشی از کاهش درآمدهای نفتی دولت؛ استقرار نظام مالیات یکپارچه بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی را ضروری ساخته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به برخی اهداف و مزایای صدور سند برای واحدهای مسکونی اشاره کرد و افزود: مدیریت کارآمد منابع زمین، کمک به مقاوم سازی واحدهای مسکونی، تقویت هویت اجتماعی، استفاده از تسهیلات بانکی، کمک به رونق اقتصادی روستا، برابری اجتماعی، توسعه مشارکت های مردمی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بوکان گفت: طرح "سرشاخه کاری" و مقاوم سازی باغ های گردو برای نخستین بار و بااستفاده از اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه در این شهرستان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادگران مدرسه ساز در اداره کل نوسازی مدارس استان، گفت: در همین راستا از مشارکت، ظرفیت های جهادی و توان مهندسی سپاه در مقاوم سازی مدارس استان استفاده می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: استان های شمالی به ویژه مازندران دروازه ای برای اقتصاد کشور و مقاوم سازی اقتصاد در ارتباط با کشورهای حاشیه شمالی دریای خزر است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۹    
معاون عمرانی فرماندار گفت: تاکنون 48 درصد خانه های روستایی در این شهرستان مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پاسگاه های نوار مرزی در برابر سیل و زلزله مقاوم سازی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از اجرای عملیات رفع خطر و استحکام سازی طاق مابین تیمچه مظفریه و بازار کاغذفروشان بازار تبریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با هدف توسعه و مقاوم سازی فضا های آموزشی 2 هزارو 400 کلاس درس در آذربایجان غربی احداث می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۵    
عزالاسلامی گفت: در سال جاری برای احداث 600 واحد مسکونی روستایی، 30 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی خدمات شاخص عمرانی و زیربینایی دولت تدبیر و امید در روستاهای استان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از مقاوم سازی بیش از 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا -رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قشم گفت: سه هزار و 800 واحد مسکونی این شهرستان پس از زلزله سال گذشته مقاوم سازی شدند و همین تعداد واحد روستایی نیز نیاز به مقاوم سازی دارند.
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر مقاوم سازی، بهسازی و نگهداری ابنیه فنی راه ها تأکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سجاد پیرمراغه روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر یک از واحدهای مسکن محرومان با 60 مترمربع زیربنا و 50 میلیون تومان تسهیلات مقاوم سازی و 30 میلیون تومان تسهیلات بلا عوض در مدت 2 سال احداث می شود. وی اضافه کرد:ساخت مسکن مددجویی یکی از راهکارهای دولت برای رفع محرومیت از [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس گفت: بیش از 64 درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای این استان با بهره گیری از تسهیلات پرداختی این نهاد مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مقاومت خانه های روستایی بهسازی شده در شهرستان گناوه در برابر زلزله 5.9 ریشتری 29 فروردین ماه سال جاری این شهرستان نشان داد که که مصوبه دولت و نظام جمهوری اسلامی پس از حادثه زلزله بم در دی ماه سال 1382 مبنی بر اجرای طرح مقاوم سازی مسکن روستایی تصمیمی درست و موفق بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول ستاد احیای بافت فرسوده دوگنبدان گفت: تا کنون 66درصد واحدها مسکونی بافت فرسوده دوگنبدان مقاوم سازی و نوسازی شده که قریب بر یک هزار واحد دیگر نیاز به مقاوم سازی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- دولت تدبیر و امید در زمینه افزایش سرانه فضاهای آموزشی از کارنامه قابل قبولی برخوردار است و کردستان با افزایش سرانه فضای آموزشی با احداث، تجهیز و مقاوم سازی حدود 2 هزار کلاس درس دلیل روشنی در این راستا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها هنوز 67 درصد واحد های مسکونی روستایی استان زنجان که بر روی گسل قرار دارند مقاوم سازی نشده اند و اگر زلزله ای بخواهد رخ دهد 13 هزار واحد مسکونی روستایی استان و در نهایت جان روستاییان در تهدید جدی قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- اشباع شدن محل دفن زباله های لردگان در جنگل، تعهد شرکت نفت برای جبران خسارت های کارشناسی آلودگی نفتی سرخون، فعال شدن 3 سکوی فرود بالگرد اورژانس، مقاوم سازی 14هزار مسکن روستایی و خروج بیش از 4.6 میلیارد مکعب آب از استان از جمله مهمترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری در هفته گذشته بود.
احمدعلی موهبتی روز جمعه در بازدید از بلوار رسالت( بلوار شهید سپهبد سلیمانی کنونی) اظهارداشت: پیرو مصوبه دولت یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای حاشیه شهر زاهدان در نظر گرفته شده که 500 میلیارد تومان آن تسهیلات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد کیش گفت: طرح مقاوم سازی کاخ مرجان این جزیره هم اکنون با 110 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده در حال انجام است.
مجتمع آموزشی فرهنگی شهید سلیمانی و پروژه مقاوم سازی و مرمت عمارت تاریخی منظریه در اردوگاه دانش آموزی شهید باهنر تهران، با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چهار هزار واحد مسکن روستایی چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال مقاوم سازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۰    
همدان- اجرای طرح سرشاخه کاری درختان گردوی استان همدان از ابتدای اردیبهشت با هدف مقاوم سازی باغ ها و پیشگیری از خسارات ناشی از تنش های محیطی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سازه آزمون فولاد گفت: فرایند فورجینگ سر به سر میلگرد که از آن در کشور ژاپن به دلیل زلزله خیر بودن استفاده شده است، علاوه بر اینکه باعث استحکام و مقاوم سازی ساختمان ها در برابر زلزله می شود، کاهش مصرف میلگرد در ساختمان را نیز در پی دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
با امضای اسحاق جهانگیری تصویب نامه مربوط به تخصیص تسهیلات ارزان قیمت بانکی جهت افزایش سقف تسهیلات بانکی برای بازسازی و مقاوم سازی اماکن مسکونی مناطق خسارت دیده از سیل و زلزله ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 14 هزار و 500 واحد مسکن روستایی با پرداخت 410 میلیارد تومان تسهیلات در طول هشت سال گذشته در چهارمحال و بختیاری مقاوم سازی و احداث شده است که بر این اساس با مقاوم سازی نیمی از خانه های روستایی گام مهمی در توسعه و محرومیت زدایی در این استان برداشته شده است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، کارشناس مرمت ابنیه سازمان منطقه آزاد کیش بابیان اینکه ازسال 99 برای رفع آسیب های واردشده به این مسجد که بدلیل حفاظت نکردن ازمسجد رخ داده است عملیات مرمت در مرحله شروع شد و در مرحله اول با اعتبار 400 میلیون تومان مقاوم سازی بنا و رطوبت زدایی مسجد انجام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا – استان چهارمحال و بختیاری با جمعیت نزدیک به یک میلیون نفر، بیش از 80 هزار واحد مسکونی روستایی در سطح 803 آبادی که حدود 94 هزار خانوار روستایی با جمعیتی حدود 360 هزار نفر را در خود جای داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
شهردار دوگنبدان گفت: متاسفانه روند بازسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان به دلیل نوسانات قیمت مصالح انگیزه کار نوسازی در بافت فرسوده دوگنبدان و سرعت بازسازی را کند کرده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 در یک هزار و 752 روستای استان خراسان جنوبی 88 هزار و 835 واحد مسکن شناسایی، رصد و ثبت شده است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خط لوله 26 صادراتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با هدف مقاوم سازی ترمیم و بازسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۰    
مجاری آبرسان واحد های هفت و هشت نیروگاه دوم سد شهید عباسپور مقاوم سازی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۸    
صبح امروز مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، در این نشست ملک حسینی فرماندار ضمن عرض خیر مقدم طی سخنانی گفت: قطعاً سال 1400 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۶    
فرماندار گناوه گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی باعث کاهش خسارت های زلزله در گناوه شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۸    
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به روح بلند استادی که کتابخانه شخصی خود را به مدرسه ای در مرزن آباد اهدا کرده بود، ادای احترام کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش مازندران؛ "علیرضا سعدی پور" ضمن بازدید از مدرسه شهید مطهری که توسط خیر نیک اندیش خلبان یوسفی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جوین گفت: 956 واحد مسکن روستایی فاقد ایمنی لازم در این شهرستان طی یک سال گذشته بهسازی و مقاوم سازی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۸    
فرماندار فاروج گفت: شاخص مقاوم سازی مسکن در شهرستان 55 درصد است که نسبت به میانگین استانی 11 درصد عقب هستیم.