یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۵۳Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره استاندارد»

شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: آزمون دوره ای صحت عملکرد در 9 ماهه امسال، بیش از 200 نازل جایگاه های CNG در استان اردبیل انجام یافته است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل اداره استاندارد استان بوشهر گفت: طرح استانداردسازی آسانسورهای ادارات و مراکز پرتردد عمومی در بوشهر کلید خورد. به گزارش فکرشهر از مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل اداره استاندارد استان بوشهر از اجرای طرح استانداردسازی بتن های آماده در محل تولید (بچینگ های موقت) خبر داد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، از موافقت با صدور 8 فقره پروانه حد مجاز آلاینده ها در 9 ماهه 1400 برای محصولات کشاورزی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: بازدید از جایگاه های عرضه سوخت مایع و آزمون نازل ها، طبق برنامه به صورت دوره ای و با هدف حمایت از حقوق جایگاهداران و مصرف کنندگان انجام می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زارع مدیرکل استاندارد استان یزد گفت: سازمان جهادکشاورزی استان یزد تا قبل از برگشت محصولات کشاورزی از کشورروسیه هیچ هماهنگی در مورد بررسی میزان سموم مورد استفاده در محصولات کشاورزی با این اداره کل نداشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: 124 مورد بازرسی از مراکز عرضه لوازم خانگی توسط کارشناسان اداره کل و بازرسان شرکت های خصوصی تایید صلاحیت شده انجام گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال 398 تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور توسط اداره استاندارد خراسان شمالی صادرشده است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: از ابتدای امسال 3 هزار و 828 مورد بازرسی در قالب طرح کنترل بازار و اجرای استانداردهای اجباری در استان اردبیل انجام شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۹    
اداره استاندارد تبلیغات بریتانیا (ASA) ممنوعیت رسمی 2 تبلیغ اپلیکیشن موبایلی مربوط به پلتفرم معاملاتی محبوب کریپتو دات کام (Crypto.com) را تایید کرده است.
یافته   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۶    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار نماینده انجمن بتن ایران در استان لرستان افزود: ساخت و ساز های بتنی در استان لرستان به دلیل شرایط توپوگرافی خاص این منطقه و وقوع بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله در دو دهه اخیر از حساسیت های ویژه ای برخوردار است که می طلبد اداره استاندارد در شهر ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد کشتی آرای در برنامه تلویزیونی در خصوص اجباری بودن درج کد شناسایی بر روی مصنوعات طلا، گفت: اداره استاندارد کد هایی را به واحد های تولیدی طلا و جواهر در سطح کشور اعطا می کند و تولیدکنندگان موظف هستند این کد ها را بر روی مصنوعات و تولیدات خود هک کنند به طوری که هر شهرستانی دارای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل استاندارد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 39 مورد ارزیابی از آزمایشگاه های همکار اداره استاندارد این استان انجام شده است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل از بازنگری 94 استاندارد ملی درنه ماهه سال 1400 اردبیل خبر داد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: بازرسان استاندارد در نه ماهه سال جاری، 763 بازرسی فنی از واحدهای تولیدی و خدماتی تحت پوشش استان انجام داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۵    
سنندج- ایرنا- نماینده اداره استاندارد شهرستان سروآباد گفت: در بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان بیش از 100 میلیون ریال کالای غیراستاندارد و فاقد تاریخ انقضا معتبر، کشف و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان همدان از ادامه بازرسی های دوره ای و مستمر از جایگاه های استان تا ایمن سازی همه جانبه خبرداد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: شهید سلیمانی نمونه یک انسان مومن عاشق است، سرداری که خالصانه عاشق شهادت و ولایت بود، خود را سرباز ولایت می دانست و تمام زندگی اش را وقف خدا و خدمت به مردم کرده بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل، گفت: مدت زمان انقضای تاریخ مندرج در پروانه های استاندارد صادره 3 سال است و صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد نشان از افزایش تولید باکیفیت و ایجاد اشتغال و رشد و توسعه تولیدات در استان را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره استاندارد خوزستان گفت: تجهیزات زمین بازی نصر میثاق اهواز استاندارد نیستند و استفاده از آن ها برای کودکان خطراتی به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-رئیس اداره استاندارد مهران از صادرات 90 هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان خواستار ورود اداره استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی همدان برای سنجش کیفیت آرد کارخانه ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۸    
گروه استان ها- مدیرکل اداره استاندارد یزد با بیان اینکه استانداردها مرتبا در حال بازنگری و تغییر هستند گفت: استاندارد می تواند حلقه اتصال بین صنعت دانشگاه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۳:۳۲    
مدیر کل اداره استاندارد خوزستان از پلمب 105 آسانسور در استان در نتیجه بازرسی های انجام شده از ابتدای مهر تا پایان آذر ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۱    
مدیر کل اداره استاندارد خوزستان درخصوص خطرات آسانسور های غیراستاندارد برای شهروندان هشدار داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۱    
رییس اداره استاندارد بروجرد با رئیس اتحادیه طلافروشان شهرستان دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، در این نشست ندا مقدم حسینی با اشاره به ماده 13 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: این اداره در روزهای منتهی به شب یلدا در طرحی با عنوان طرح نظارتی ویژه شب یلدا کیفیت کالاهای عرضه شده در بازار مصرف را به دقت رصد و نظارت خواهد کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیرکل استاندارد فارس فعالیت بدون مجوز و تاییدیه مراکز عرضه CNG را تخلف خواند و افزود در بازرسی از جایگاه های سی ان جی، مراکز متخلف تعطیل می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۸:۰۱    
مدیر کل اداره استاندارد خوزستان گفت: وبینار آموزشی آشنایی با مفاهیم استاندارد و استانداردسازی ویژه اعضا دانشگاه چمران اهواز برگزار شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، این دوره آموزشی در راستای شرح وظایف ابلاغی ستاد اقامه نماز با هدف آشنایی بیشتر با امام عصر(عج) با تدریس احمد دهباشی ، مدیر بنیاد مهدویت استان بوشهر برگزار شد. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد و نظارت غذا و دارو سازمان منطقه آزاد کیش از معدوم سازی 6 هزار و 200 کیلوگرم انواع محصولات غذایی و آشامیدنی فاسد و تاریخ گذشته در این منطقه خبر داد.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در گفتگو با بخش خبری صدا و سیمای استان گفت: با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته با اداره استاندارد استان و تلاش بی وقفه کارشناسان ایمنی در اجرای دقیق دستورالعمل های استانداردسازی جایگاه های سی ان جی ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۲    
دربازار لنت های مختلفی عرضه می شود که برخی از آن ها در واحدهای زیرپله ای ساخته شده و استاندارد نیستند. واحدهایی که همچنان شاید از ماده آلاینده و خطرناک آزبست استفاده می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به نقل از شانا، محمدرضا طاهری از آغاز بررسی موتورخانه ها برای کاهش آلودگی هوا خبر داد و گفت: طبق جدیدترین نتایج در استان تهران، 90 درصد نمونه های بنزین موردقبول بوده است، اما بحث آلودگی فقط به مواد اولیه بازنمی گردد ، بلکه فرآیند سوختن بنزین و گاز هم باید استاندارد باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افزایش استحکام ساختمان ها و سازه های مختلف تاثیر غیرقابل انکاری در افزایش کیفی زندگی مردم دارد. از طرف دیگر ارتقای کیفیت ساخت وساز با محصولات بتنی رابطه مستقیم دارد و افزایش کیفی این محصولات موضوع مهمی است که مدت هاست زیر ذره بین اداره استاندارد قرار گرفته است.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: محمدرضا طاهری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق جدیدترین نتایج طی سه ماهه نخست امسال در استان تهران، 90 درصد نمونه های بنزین مورد قبول بوده است. اما بحث آلودگی فقط به مواد اولیه بر نمی گردد بلکه فرایند سوختن بنزین و گاز هم باید استاندارد باشد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد شهرستان مهران گفت: 69 هزار و 37 تن کالای استاندارد از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
طاهری، مدیرکل اداره استاندارد استان تهران عنوان کرد: سازمان حمایت بر مبنای میزان محصولاتی که بسته بندی می شود، قیمت گذاری می کند و مردم حتما باید به وزن روی محصولات دقت نمایند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از واحد های صنعتی و تولیدی برگزیده استان تهران در محل هتل ارم تهران با حضور دکتر طاهری مدیرکل اداره استاندارد استان تهران و جمعی از مسئولین استانی با همراهی اصحاب و صاحبان صنایع استان تهران برگزار گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان تهران از آغاز اندازه گیری رضایت مشتری و نرخ رشد کیفیت در سال جاری خبر داد و اعلام کرد که علامت تجاری برای واحدهای تولیدی دیگر اجباری نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل اداره استاندارد استان تهران گفت: از 30 واحد نمونه تولیدی کشور هفت واحد در این استان مستقر هستند؛ هرچند حق واحدهای تولیدی تهران بیش از این آمارها است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره استاندارد شهرستان بروجرد از صدور مجوز استاندارد برای 2 وسیله تفریحی در پارک باغ فدک بروجرد خبر داد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، ندا مقدم حسینی گفت: در راستای نظارت بر استانداردسازی تجهیزات تفریحی مستقر در مراکز تفریحی اعم از شهربازی، پارک و زمین بازی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۵    
در حال حاضر استفاده از آسانسور در ساختمان های مسکونی و اداری به دلیل افزایش تعداد طبقات بسیار متداول شده است. همچنین نصب پله برقی در مکان های عمومی به منظور جلوگیری از خستگی افراد و صرفه جویی در زمان به وفور دیده می شود ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه؛ در مراسم اهداء تندیس واحد نمونه استاندارد که با حضور مهندس نیازی مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه و مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه و جمعی از مدیران هر دو مجموعه در محل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمودرضا طاهری، مدیرکل اداره استاندارد استان تهران با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد پیش نیازهای کیفی سازی تولیدات ملی گفتگو کرد. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: در راستای توسعه صنعت سی ان جی، 97 درصد از جایگاه ها در این استان تأییدیه ایمنی و تست مخازن را از اداره استاندارد دریافت کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- همزمان با 18 آبانماه روز ملّی کیفیت تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد استان همدان و دانشگاه فنی و حرفه ای شهید مفتح استان همدان منعقد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با موضوع استاندارد و کیفیت با محمودرضا طاهری، مدیرکل اداره استاندارد استان تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمودرضا طاهری با اشاره به اینکه تعریف کیفیت در هر شرایطی تورمی یا غیر تورمی یکسان است ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، بنا به دعوت اداره استاندارد از مدیر ستاد اقامه نماز استان جهت حضور در جلسه شورای اقامه نماز آن اداره پس از گزارش مدیر اداره استاندارد از فعالیت عملکردی نماز در سال جاری اعلام آمادگی در خصوص اهمیت برای ترویج فرهنگ این فریضه الهی کوتاهی نخواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد و نظارت غذا و دارو کیش از آزمون صحت وسایل سنجش به ویژه نازل های عرضه سوخت در جزیره خبر داد.