جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۰۱Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریخته گری»

تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۱۵    
فرماندار شهرستان تبریز، تحصن کارگران شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز را ناشی از نگرانی آنها از اخراج مدیران کارگری عنوان کرد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۲    
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از فلزات آنلاین ، محمد مرادی مطلق مدیرعامل شرکت نوین گدازه مطلق اظهار داشت: شرکت نوین گدازه مطلق فعالیت خود را از سال 1360 در زمینه تولید قطعات پیچیده آلومینیومی با روش دایکست برای صنایع گوناگون ازجمله صنعت خودرو، نفت و گاز، ساختمان و تأسیسات، روشنایی و نور ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۴    
نماد معاملاتی شرکت تامین ماسه ریخته گری (کماسه1) تعلیق شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۱    
یک شرکت تولید ی ریخته گری قطعات فولادی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۰    
کارخانه ماشین سازی تبریز پیرو بروز سوءتفاهم در انتشار گزارش خبری در تبریزبیدار، جوابیه ای ارسال کرد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۶    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس به موضوع تحصن کارگران ریخته گری ماشین سازی واکنش نشان داد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۰    
با ادامه یافتن تنش های ایالات متحده و چین، دولت ترامپ به زودی SMIC، بزرگ ترین کارخانه ی ریخته گری چین را به فهرست سیاه خود اضافه می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ریخته گری ماشین سازی تبریز به عملکرد مدیریت جدید این شرکت اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته در حاشیه آیین معرفی مدیرعامل جدید شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز، تعدادی از کارگران با ابراز نگرانی از آینده شغلی و وضعیت کارخانه، دست از کار کشیدند تا اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳    
بدنبال بازگشت مجموعه ماشین سازی تبریز به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، فرهاد تقوامنش به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز معرفی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه مقاومت شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز در بیانیه ای اعلام کرد: شهید محسن فخری زاده به سرچشمه نور و به وصال محبوب و معشوق در زیباترین شکل خود رسید و همچون یاران شهید ش به دستور شقی ترین افراد به فیض عظما شهادت نائل شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان در آبان ماه رکوردهای جدیدی در تولید روزانه و ماهانۀ تولید تختال و تعداد ذوب های تخلیه شده و ریخته گری شده ثبت کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان فروش ماهیانه شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در آبان ماه امسال 859 میلیارد و 548 میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه 99 از افزایش 31 درصدی حکایت دارد.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
وی با اشاره به افزایش حجم سفارش های تولید ذوب های مخصوص با سیکل RH طی یک سال گذشته و ظرفیت محدود کارگاه گاززدایی RH گفت: پروژه هایی در جهت افزایش توانایی تولید ذوب با سیکل RH در ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم برنامه ریزی و اجرا شد که اهم آن ها شامل کاهش زمان توقف کارگاه جهت تعویض وسل از 16 ساعت ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه از دو دستاورد مهم در سال جهش تولید خبر داد: رکورد تولید ماهانه تختال و تولید فولاد با سیکل گاززدایی تحت خلأ شکسته شد ...
میزان فروش ماهیانه شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در آبان ماه امسال 859 میلیارد و 548 میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه 99 از افزایش 31 درصدی حکایت دارد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: مجتمع آلومینیوم حکمتی که مجموعه ای کامل از ریخته گری بیلت تا تولید در و پنجره را در خود دارد اخیراً از نوآوری جدیدی رونمایی کرده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۶۴ سایت دیگر  
شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران در حوزه مواد و محصولات دارویی، صنایع فروآلیاژ ایران در حوزه ریخته گری آهن و فولاد، پالایش قطران زغال سنگ، شرکت شیمیایی رازی، شرکت توسعه سامانه های نرم افزار نگین، شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران از افزایش نرخ 50 درصدی محصولات ریخته گری چدنی این شرکت خبر داد.
هیات مدیره شرکت تامین ماسه ریخته گری پیشنهاد افزایش سرمایه 2 هزار و 590 میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان توانست در آبان ماه میزان 138226 تن تختال را تولید و رکورد های جدیدی در تولید روزانه و ماهیانه تولید تختال و همچنین تعداد ذوب های تخلیه شده و ریخته گری شده روزانه و ماهیانه ثبت نماید .
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: از پایگاه اطلاع رسانی ددلاین، شرکت دی سی در همکاری با سازمان بوربانک ویزیت (Visit Burbank) یک مجسمه برنزی غول پیکر از شخصیت خیالی بتمن را در پیاده روی AMC شهر بوربانک واقع شمال لس آنجلس نصب کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از ایجاد طرح ریخته گری و تولید مفتول آلومینیومی در شهرستان فردوس با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۶    
مدیر کارگاه ریخته گری ملکی فردی گفت: ممنوعیت صادرات فقط شامل حال تولیدکنندگان می شود و دلالان خیلی راحت و بدون هیچ مزاحمی در حال همکاری با مشتریان خارجی هستند. این در حالی است که مس خارج شده از کشور به شکل انواع محصولات مسی مجددا به کشور وارد می شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در دوره 6 ماهه منتهی به پایان تابستان به ازای هر سهم 511 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 53% افزایش داشته است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح ریخته گری و تولید مفتول آلومینیومی در فردوس بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۰    
شرکت فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۸    
مدیر کارگاه ریخته گری قطعات برنجی سربندی گفت: در سه سال اخیر، شرایط اقتصادی به حدی عرصه را برای تولیدکنندگان کوچک تنگ کرده است که آن ها تنها برای حفظ کسب و کار خود تلاش می کنند و نمی توانند هیچگونه برنامه توسعه ای را در دستور کار قرار دهند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته گری ذوب آهن هستیم، گفت: با توجه به اینکه سهام بسیاری از شرکت های تابعه ذوب آهن به صورت 100 درصد ذوب آهنی است، در نتیجه سود حاصل از پروژه هایی که برای ذوب آهن انجام می شود ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۰    
شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران مهلت استفاده از حق تقدم های خرید سهام را تا دی ماه تمدید کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی حق تقدم شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران(ختراکح) آماده انجام معامله می باشد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۱    
تولید در 3واحد گندله سازی فولادسازی و ریخته گری مداوم مجتمع فولاد مبارکه اصفهان افزایش یافت و رکورد های جدیدی به ثبت رسید. در مهر ماه گذشته واحد گندله سازی مجتمع با تولید 432هزارو100تن گندله ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فنی و مهندسی و عضو هیئت مدیره شرکت پتکو از طراحی و ساخت بزرگ ترین پمپ افقی با روش ریخته گری در شرکت تولید پمپ های بزرگ و توربین آبی پتکو خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اجرای گشت و پایش شبانه به منظور برخورد با تخلفات محیط زیستی در سطح این شهرستان همزمان با فصل سرما خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه، به مناسبت گرامیداشت 13 آبان سالروز افتتاح ماشین ریخته گری شمارۀ 5 این شرکت گفت: این ماشین با قابلیت تولید ضخامت های 200 ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت ریخته گری فولاد واقع در شهرک صنعتی پایتخت جهت تکمیل پرسنل خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰    
نماد معاملاتی شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران(ختراک) آماده انجام معامله می باشد.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پروژۀ تغییر طرح ساخت یاتاقانهای آبگرد غلتکهای ریخته گری به روش ریخته گری در ماسه با محوریت دفتر فنی تعمیرات ریخته گری مداوم و با همکاری واحدهای کنترل کیفیت قطعات یدکی و بومی سازی فولاد مبارکه و شرکتهای سازندۀ داخلی طرف قرارداد با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران (iMat2020) به همت انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته گری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از فلزات آنلاین ، عباس احمدی مدیرعامل شرکت ماهد آلومینیوم اظهار داشت: شرکت ماهد آلومینیوم در سال 1386 در زمینی به مساحت 7500 مترمربع واقع در شهرک صنعتی خیرآباد اراک با پنج نیرو فعالیت خود در زمینه تولید مقاطع آلومینیوم و ریخته گری آغاز کرد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تامین ماسه ریخته گری مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ 1399/08/08 برگزار می کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۹    
آماده باش به سهامداران "کماسه" 1399/07/25 - 15:19 شرکت تامین ماسه ریخته گری مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ 1399/08/08 برگزار می کند. سهامداران این بانکی در جریان باشند 1399/07/25 - 15:10 بانک ایران زمین مجمع عمومی در تاریخ 1399/08/05 برگزار خواهد کرد. "پدرخش" دست به جیب می شود ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۸    
یک شنبه 99/7/20 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : شرکت سپاهان پویش آریا از نظر همکاری باشرکت های فولادی و ریخته گری به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان مواد اولیه صنایع متالورژی و ریخته گری کشور به شمار می رود.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه دو شرکت عایق های الکتریکی پارس و ریخته گری تراکتور سازی را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیر شهرک صنعتی شمس آباد گفت: به علت ترکیدگی کوره ریخته گری در شرکت پاک برنز این شهرک 2 نفر جان باختند و پنج تن نیز مجروح شدند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه دو شرکت عایق های الکتریکی پارس و ریخته گری تراکتور سازی را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
انفجار کوره در شرکت ریخته گری پاک برنز در شهرک صنعتی شمس آباد، منجر به فوت 2 کارگر و مصدومیت 2 نفر دیگر شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس هیئت عامل ایمیدرو از تشکیل کمیته سه جانبه برای تسریع در راه اندازی طرح فولادسازی شادگان خبر داد. *** تسریع در راه اندازی طرح فولادسازی شادگان به گزارش خبرگزاری صنایع ، خداداد غریب پور در بازدید از طرح فولاد سازی شادگان، اظهار داشت: ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کارکنان توانمند و پرتلاش ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد خراسان توانستند به رکورد ریخته گری 11 ذوب متوالی در کارخانه شماره یک فولادسازی دست یابند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دقایقی پیش انفجار کوره در شرکت ریخته گری پاک برنز در شهرک صنعتی شمس آباد، به مصدومیت کارگران منجر شده است.