پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کی یف»

برترین ها / ایرنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت که مسکو قصد ندارد در دونباس "سرزمین هایی را که توسط کی یف کنترل نمی شود، تصرف کند. سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهوری روسیه در باره بیانیه اتحادیه اروپا مبنی بر ادعای روسیه در تلاش برای الحاق بخشی از شرق اوکراین تأکید کرد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۶    
فرمانده سابق ناتو از اقدامات این سازمان در صورت وقوع جنگ احتمالی میان مسکو و کی یف می گوید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در سفر اخیر خود به کی یف با مقامات اواکراین مذاکرات مفصلی داشت که محور اصلی بیشتر این نشست ها موضوع روسیه و به ادعای آنها تهدیدهای ناشی از مسکو برای اوکراین بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
رئیس هیئت نمایندگی کی یف در گروه سه جانبه از همکاری نظامی اوکراین با آمریکا و اعضای ناتو و تهیه سلاح های کشنده از آن ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفت واشنگتن درخواست دولت اوکراین برای افزایش کمک های نظامی به کی یف را بطور جدی بررسی خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر خارجه آمریکا روز پنج شنبه به کی یف سفر کرد و در جریان دیدار با مقامات ارشد اوکراین بر حمایت واشنگتن از آن کشور در تنش با روسیه تاکید کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۰    
وزیر امور خارجه آمریکا دیدار با رئیس جمهور اوکراین را دیداری مفید دانست و بر حمایت واشنگتن از کی یف تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۳    
به عقیده مقامات پارلمانی روسیه، وعده آمریکا به مقامات کی یف درباره افزایش کمک نظامی، تنها باعث تشدید مناقشه دونباس، ادامه نظامی گری دولت اوکراین و افزایش تنش در نزدیکی مرزهای روسیه می شود که هدف واشنگتن نیز همین است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۰    
ایران پرس: دمیترو کولیبا وزیر خارجه اوکراین روز پنجشنبه در دیدار با آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا که به اوکراین سفر کرده، بر توسعه روابط و همکاری های راهبردی بین کی یف و واشنگتن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در نسشت خبری با رئیس جمهور اوکراین گفت، واشنگتن و متحدانش در تلاش هستند که اطمینان یابند کی یف می تواند در برابر مسکو از خود دفاع کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن در دیدار با زلنسکی بر ادامه حمایت امنیتی و دفاعی واشنگتن از کی یف تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۰    
به گزارش مهر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا امروز پنجشنبه در سخنانی اعلام کرد: واشنگتن شاهد بیشترین تجمع نیروهای روسیه در مرز با اوکراین از سال 2014 است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- انتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین برحمایت واشنگتن از کی یف دربرابر روسیه تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا امروز پنجشنبه در سخنانی اعلام کرد: واشنگتن شاهد بیشترین تجمع نیروهای روسیه در مرز با اوکراین از سال 2014 است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- دیمیتری کولیبا وزیر امور خارجه اوکراین در دیدار با انتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا بر توسعه روابط و همکاریهای راهبردی بین کی یف و واشنگتن تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اختلافات بین مسکو و کی یف حل نشده باقی مانده اند. زخم کهنه میان این دو کشور تبدیل به موضوعی شده که مخالفان پوتین همیشه اماده اند تا از آن علیه روسیه استفاده کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۷    
وزیر خارجه اوکراین از تمایل خود برای بررسی گزینه حمایت نظامی آمریکا از کی یف در دیدار با همتای آمریکایی خود خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۰    
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل و معاون وی در نشست شورای امنیت از این مسئله ابراز تأسف کردند که کشورهای غربی توجهی به واقعیات تلخ رخ داده در اوکراین نداشته و هر حرفی که مقامات کی یف می زنند را باور می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گفته وزیرخارجه اوکراین دیدار احتمالی روسای جمهور روسیه و آمریکا مغایر منافع کی یف نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۶    
وزیر خارجه آمریکا که به کی یف سفر کرده، امروز با همتای اوکراینی خود و رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت وگو می کند و مقامات کی یف امیدوارند بتوانند از این فرصت برای دریافت تسلیحات نظامی جدید از ایالات متحده استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در یک سفر رسمی وارد کی یف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی با ادعای تداوم حضور هشتاد هزار نظامی روسی در مرز اوکراین، گفتند مسکو با این اقدام قصد دارد پیامی به واشنگتن، کی یف و کشورهای عضو ناتو بدهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۴۵    
مراسم سومین شب قدر در محل حسینیه کی یف و با حضور شیعیان مقیم اوکراین برگزار شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۹    
بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا قصد دارد چهارشنبه به اوکراین، سفر داشته باشد...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا قصد دارد با سفر به اوکراین، بر حمایت واشنگتن از کی یف در برابر مسکو تأکید کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : مواضع بلینکن قبل از سفر به کی یف مطرح می شود؛ جایی که بار دیگر حمایت واشنگتن از اوکراین را در تقابل با روسیه اعلام خواهد کرد و خواهد گفت، کشورش آماده ارائه حمایت نظامی بیشتر از کی یف است.
پارلمان اروپا پیشنهاد داد در صورت شعله ور شدن جنگ مسکو و کی یف خرید گاز از روسیه متوقف شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پارلمان اروپا پیشنهاد داد در صورت شعله ور شدن جنگ مسکو و کی یف خرید گاز از روسیه متوقف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا این هفته به کی یف سفر می کند تا با رئیس جمهور، وزیر خارجه و دیگر مقامات اوکراینی دیدار کرده و به آنها اطمینان دهد که حمایت واشنگتن برای مقابله با "تهدیدات روسیه" ادامه خواهد داشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، نوراه اُدونل خبرنگار شبکه (CBS) به نقل از یک دیپلمات بلندپایه ایالات متحده گزارش داد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور هفته آینده به اوکراین سفر می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه روسیه در کارگروه مذاکرات صلح اوکراین با انتقاد شدید از اقدامات کی یف علیه توافق مینسک، گفت که دولت اوکراین در حال فدا کردن امنیت و جان مردم ساکن در جنوب شرق این کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، دولت روسیه هنوز هیچ پیشنهاد رسمی قطعی از جانب کی یف برای برگزاری نشست بین روسای جمهوری روسیه و اوکراین در واتیکان دریافت نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ناتو ضمن استقبال از کاهش تنش ها در مرز اوکراین به دنبال عقب نشینی نیروهای روسیه، از مسکو خواست در مسیر گفتگوهای سیاسی با کی یف گام بردارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای تلویزیونی درباره مسائل مختلفی از جمله تنش های اخیر اوکراین، اختلافات دیپلماتیک با کشورهای غربی و همچنین شیطنت های انگلیس در روابط مسکو-اتحادیه اروپا صحبت کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه امریکا قرار است ماه مه به کی یف سفر کند؛ اقدامی که در کنار سایر اقدامات امریکایی ها هشدار روسیه را به دنبال داشته است. دیروز وزیر دفاع روسیه هشدار داد این اقدامات خطر تشدید تهدید نظامی را در اروپا در پی دارد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل ناتو در نشست خبری با استقبال از تنش زدایی مسکو با کی یف، ضمن ابراز حمایت از اوکراین گفت که ناتو با دولت جمهوری چک در زمینه اخراج دیپلمات های روسیه ابراز همبستگی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه تنش های نظامی و دیپلماتیک میان کی یف و مسکو، وزارت خارجه اوکراین کنسول روسیه در شهر اودسا را از خاک کشورش اخراج کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۵    
روسیه در پاسخ به اقدام کی یف و رم در "عنصر نامطلوب" خواندن دیپلمات های روس در این کشورها، یکی از کارکنان سفارت اوکراین و ایتالیا را اخراج کرد و به رومانی وعده داد که با اخراج دیپلمات روس از این کشور مقابله به مثل خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان به نقل از یکی از منابع دولت کی یف گزارش داد، پیش از نشست تایید نشده روسای جمهور آمریکا و روسیه که انتظار می رود تابستان امسال برگزار شود، وزیر امور خارجه آمریکا در ماه مه به اوکراین سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
منابعی در دولت اوکراین می گویند، همزمان با امیدواری رئیس جمهور این کشور برای دیدار با همتای آمریکایی خود پیش از دیدار با رئیس جمهور روسیه، وزیر خارجه آمریکا نیز قرار است در ماه می به کی یف سفر کند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در اقدامی متقابل یک کارمند سفارت اوکراین در مسکو را اخراج کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه امروز دوشنبه در اقدامی متقابل یک کارمند سفارت اوکراین در مسکو را عنصر نامطلوب اعلام کرد. ...
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مسکو به کی یف هشدار داد که ادامه سیاست خصمانه در برابر دیپلمات های روسی، پاسخ های بعدی وزارت امور خارجه روسیه را دنبال خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - اقدام مسکو برای پایان دادن به رزمایش بزرگ خود در کریمه و بازگشت نیروها و تجهیزات نظامی اش در مرز با اوکراین با استقبال طرف اوکراینی مواجه شد و به گفته مقامات کی یف این تصمیم وضعیت متشنج در دونباس را به طور قابل توجهی خنثی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اوکراین در جریان دیدار با همتای گرجی اش در رومانی تاکید کرد، پیوستن اوکراین به اتحادیه اروپا و ناتو بحث زمان است.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین دعوت روسیه برای دیدار با ولادیمیر پوتین در مسکو را رد کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از کی یف پست، الکسی رزنیکوف معاون نخست وزیر اوکراین و معاون سرپرست هیات مذاکره کننده این کشور در گروه تماس سه جانبه برای حل مناقشه دونباس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: کشورهای غربی که اقدامات تهاجمی آنها ثابت شده، مسکو را به رفتار تهاجمی متهم می کنند و اروپایی ها به جای حمایت محض از اوکراین، مقامات کی یف را از ادامه اقدام نظامی علیه مردم کشورشان بازدارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سفیر اوکراین در اراضی اشغالی از پیشنهاد کشورش به نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای میانجیگری میان مسکو و کی اف خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه از خارج سازی بخش عمده سربازان کشورش از مرز با اوکراین طی هفته های آتی خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، سرگئی شویگو ، وزیر دفاع روسیه در حالی از عقب نشینی همه سربازان موقتا مستقر شده کشورش از مرز با اوکراین خبر داد که کی یف شاهد انتقال دائمی برخی از این نیروها به این ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۶:۵۷    
استاد روابط بین الملل دانشگاه لبنان تاکید کرد که پیامدهای تشدید تنش در منطقه شرق اوکراین در وهله نخست دامن گیر کی یف شده و با شانه خالی کردن غرب از حمایت این کشور، سناریوی الحاق دونباس به روسیه پر رنگ تر می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کمیته امور بین الملل سنا با لایحه مشارکت با اوکراین در عرصه امنیتی که افزایش کمک های نظامی سالانه آمریکا به کی یف را در نظر گرفته موافقت کرد و اکنون این سند باید به تصویب سنا و مجلس نمایندگان برسد.