سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۲۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشوه»

ایسنا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محکومیت مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس و همدستان او با اتهامات رشاء، ارتشاء و تبانی در دادگاه تجدیدنظر استان فارس قطعی شد.
دادستانی شهر سانتا کلارا کالیفرنیا مدعی است مسئول حفاظت اپل برای دریافت 4 مورد مجوز حمل سلاح مخفی قول 200 آیپاد را به دفتر پلیس سانتا کلارا داده است.
زومیت   ۵ ساعت پیش    
توماس مویر، معاون ارشد امنیتی اپل، به دلیل اهدای 200 دستگاه آیپد به ارزش 70 هزار دلار به اداره کلانتری سانتا کلارا در ازای مجوز حمل سلاح، به پرداخت رشوه متهم شده است.
دیجیاتو   ۶ ساعت پیش    
توماس مویر ، مدیر امنیت اپل به پیشنهاد پرداخت 70 هزار دلار رشوه در قالب 200 آیپد برای دریافت مجوز برای حمل سلاح گرم به شکل پنهانی متهم شد. این اتهامات اخیرا توسط دادگاهی در کالیفرنیا مطرح شده اند . اپل در حال حاضر نسبت به این موضوع از خود واکنش نشان نداده است ...
خبرنما   ۷ ساعت پیش    
وحید حاج سعیدی: اولی الالباب و اولی الابصار جامعه یا به عبارتی صاحبان هوش و خرد و دانایی نیک می دانند تمرکز روی خود مشکل همواره بر تمرکز بر روی راه حل بیشتر جواب می دهد! شما همین مشکل طلاق را در نظر بگیرید. اگر زوجین روی راه حل تمرکز کننند باید هزار راه [...]
خبرآنلاین: تلاش عجیب برخی والدین برای انجام سزارین نامتعارف در تاریخ 99/9/9 که به قیمت به خطر افتادن سلامتی نوزادان تمام می شود، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۰    
نیکلا سارکوزی، رئیس جمهور اسبق فرانسه در ارتباط با اتهام تلاش برای رشوه دادن به یک قاضی و همچنین اعمال نفوذ در دادگاه محاکمه شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۹۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه خبر داد که در ماه های اخیر 12 نفر از کارکنان دستگاه قضا در بخش های مختلف به اتهام ارتشاء دستگیر و همچنین 18 نفر از وکلایی که در بخش های مختلف قضایی برای اعمال نفوذ در پرونده ها با پرداخت رشوه تلاش می کردند بازداشت شدند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دادستان ها در مورد ادعاهای "معمر قذافی" درباره ارسال میلیون ها دلار با چمدان برای کمک به کارزار انتخاباتی سال 2007 سارکوزی تحقیق می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نیکولا سارکوزی، رئیس جمهور اسبق فرانسه امروز دوشنبه در ارتباط با اتهام تلاش برای رشوه دادن به یک قاضی و همچنین اعمال نفوذ در دادگاه محاکمه می شود؛ یکی از چند پرونده تحقیقات قضایی که تهدید رسوایی را علیه چند دهه حرفه سیاسی او در بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
صورتم کاملا متلاشی شده و چشمانم بیرون افتاده بود و وقتی دستم را به طرف صورتم می بردم دستم پر از گوشت و پوست آویزان می شد و داد می زدم که این چیست، وقتی می خواستم نفس بکشم گوشت های در گلویم می افتاد و جلوی نفسم را می گرفت و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی استان یزد، از رد رشوه 90 میلیون ریالی ماموران وظیفه شناس پلیس شهرستان اشکذر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس IOC اعلام کرد پول پرداخت شده به یک مدیر بازاریابی برای گرفتن میزبانی خلاف قانون نبوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و رد رشوه 16 میلیون و 500 هزار ریالی مامور وظیفه شناس کلانتری 11 شهرستان لاهیجان خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی ایران و از مجرمان محکوم شده به دلیل مشارکت در اختلاس 3هزار میلیارد تومانی است که در مهر 1390 به بهانه مشکلات عصبی حادث شده و بیماری مزمن از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
چهاردهمین جلسه دادگاه محمد امامی و سایر متهمان پرونده روز گذشته برگزار شد؛ متهمان این پرونده به مشارکت و معاونت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به مبلغ بیش از هزارمیلیارد تومان از طریق دریافت تسهیلات از بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به واسطه پرداخت رشوه به مدیران بانک و صندوق متهم هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
صنعت داروسازی کانادا به دولت این کشور پیشنهاد داده، تا در ازای دریافت 761 میلیون دلار پول اعمال محدودیت بر قیمت گذاری دارو در این کشور را کنار بگذارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فساد مالی ، رشوه ، و رانت خواری طی سال های اخیر در بعضی از شهرداری ها کشور که گاهی با همدستی برخی اعضای شورا همراه بوده چنان دیوار بی اعتمادی را میان مردم و این دو نهاد مدیریت شهری بالا برده که کمتر حرفی در باره راه برون رفت از این معضل بنیان برانداز شنیده می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی به نقل از وزیرخارجه این رژیم اعلام کرده اند تل آویو برای جلب موافقت کشورها تمام هزینه های انتقال و تعمیر سفارتخانه هایشان از تل آویو به قدس را نقدا می پردازد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به دنبال مشروعیت بخشی به صدها واحد مسکونی در شهرک های صهیونیستی غیرقانونی در اراضی فلسطینیان در کرانه باختری است. به گزارش ایسنا، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت تاکید کرد، این اقدام بنی گانتس ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دادگاهی در اوکراین جو بایدن را در فهرست مجرمان قانونی لحاظ کرد. این اقدام به خاطر مسئله قرارداد رشوه خواری بین پسر بایدن و شرکت اوکراینی بوریسما است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ارفاقات قانونی شامل اشرار، سارقان و زورگیران حرفه ای و سابقه دار نمی شود و با کسانی که دنبال مختل کردن امنیت کوچه و خیابان هستند و در دل مردم رعب و وحشت ایجاد می کنند، باید قاطعانه و بدون اغماض برخورد شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی “مرودشت” از دستگیری کارمند متخلف یکی از بانک های این شهرستان که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 6 میلیارد ریال از 2 شهروند رشوه گرفته بود خبر داد. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری عامل افیونی و کشف موادمخدر شیشه با رد رشوه 644 میلیون ریالی توسط مامور وظیفه شناس پلیس در شهرستان چالوس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مازندران فرمانده انتظامی مازندران از رد رشوه 644 میلیون ریالی قاچاقچی شیشه توسط ماموران وظیفه شناس در چالوس خبر داد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بندرگز گفت: این فرد با تلاش اطلاعات سپاه به اتهام دریافت رشوه شناسایی و دستگیر شده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دستگیری یکی از اعضای شورای شهر بندرگز به اتهام دریافت رشوه و وقوع زمین لرزه 3.2 ریشتری در رامیان از جمله اخبار کوتاه روز چهارشنبه استان گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی به وحشت ولیعهد عربستان از ایجاد خلل در روند انتقال قدرت در این کشور و لزوم دادن رشوه به رئیس جمهور جدید آمریکا اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۶:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم گفت: امامی برای اینکه از یک واقعیت فرار کند به دنبال فضا سازی است، اگر واقعا نماینده از امامی رشوه گرفته است، آن را به دادگاه ارایه بدهد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین فریدون است و البته نامش هر کجا که مخالفان دولت بهانه برای تضعیف روحانی ندارند، نام او را می آوردند و اتهاماتی را متوجه او می کنند. 24 مهر سال گذشته بود که حسین فریدون که به اتهام اخذ رشوه در شعبه 1057 دادگاه ویژه کارکنان دولت به 5 سال حبس و پرداخت 31میلیارد تومان محکوم شده بود به زندان رفت.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: اوضاع و احوال نابسامان وزنه برداری جهان به نقطه ای رسیده که یکی از رشته های اصلی و مهیج المپیکی در آستانه حذف از این بازی ها قرار دارد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۵    
دونالد ترامپ همون زمان یه بچه پولدار بوده که با رشوه معافیت از سربازی می گیره و به جنگ نمی رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۳    
دادستان شهرستان ری گفت: پرونده دو بازرس اتاق اصناف که از صاحب انبار آرد رشوه گرفته بودند، در شعبه بازپرسی دادسرا در حال رسیدگی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران ورزشی: پولشویی اتهام جدیدی است که به تاماش آیان رئیس پیشین فدراسیون جهانی وزنه برداری وارد شده است و تحقیقات در این مورد همچنان ادامه دارد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۵    
یک کارشناس روابط بین الملل گفت: لابی صهیونیسم با پرداخت رشوه به دیوان عالی آمریکا و مجمع الکترال، نتیجه آرا انتخابات را به سود ترامپ تغییر می دهد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر سید هادی کسایی زاده خبرنگار ضد فساد نوشت: خبر بسیار تلخ است اما واقعیت دارد. متاسفانه دو نفر از بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری به اتهام دریافت رشوه 12 میلیون تومانی از مسئول انبار آرد در شهرری تحت تعقیب قرارگرفته و به گفته نوفرستی دادستان شهرستان ری این پرونده هم اکنون ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۵۱    
دهمین جلسه دادگاه امامی به طور کامل به دفاعیات این متهم اختصاص داده شد. امامی هم با گلایه از رسانه ای شدن دادگاه مدعی شد که جای امثال او در زندان نیست و خطاب به قاضی گفت که ما را به منطقه امنی که شایسته آن هستیم ...
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۰    
بازی Wasteland مجموعه ای درباره بقا است، به عنوان یکی از رنجرها شما به Colrado سفر می کنید. در آن جا Patriarch به کمک شما نیاز دارد تا خانواده ازهم پاشیده خود را در شهر Colorado Springs به هم برساند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
در این قطعنامه همچنین مجازات حبس به مدت کمتر از یک سال برای هر شخصی که پیشنهاد رشوه به یک کارمند مکلف له خدمات عمومی بدهد، تعیین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - کمیسیون مبارزه با فساد اداری عراق ، رعد الحارس معاون سابق وزیر برق و مشاور کنونی مصطفی الکاظمی را به اتهام دریافت و پرداخت رشوه و فساد اداری دستگیر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۵    
رئیس جمهور پرو که به رشوه خواری به مقدار بیش از ششصد هزار دلار متهم است در دومین جلسه استیضاح شرکت می کند.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مسئولان وزارت دفاع انگلیس به کمک وکلای بریتانیایی 26 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی قضایی که شمار آنها بیش از یک هزار مورد است، پرداخت کرده، پرونده هایی که به دلیل نقص مدارک هنوز به مرحله دادرسی نرسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نهمین جلسه دادگاه به اتهامات محمد امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام روز گذشته برگزار شد. امامی تهیه کننده برخی سریال های خانگی و سایر متهمان این پرونده به اخلال در نظام اقتصادی کشور به مبلغ بیش از 1000میلیارد تومان از طریق دریافت تسهیلات از طریق پرداخت رشوه به مدیران بانک سرمایه و صندوق ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۶۶ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی اسدالله مسعودی مقام برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
لوری لوفلین بازیگر زن سینمای هالیوود برای گذراندن دوران محکومیت خود به زندان می رود.
باشگاه خبرنگاران جوان: لوری لافلین بازیگر زن هالیوودی به همراه همسرش، به دلیل پرداخت رشوه و تقلب راهی زندان شد. به نقل از سی بی اس، لوری لافلین بازیگر زن هالیوودی، روز گذشته برای گذراندن مجازات دو ماهه اش در پرونده رشوه و تقلب، به زندان فدرال کالیفرنیای شمالی معرفی شد. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: دادستان فردیس با بیان اینکه سه نفر از کارکنان شهرداری مشکین دشت به اتهام اخذ رشوه بازداشت شدند گفت: احتمال بازداشت افراد دیگر دخیل در این پرونده وجود دارد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس به نقل از نشریه موندو دپورتیوو اسپانیا: ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن و شبکه بین اسپورت از اتهامات فساد و پرداخت رشوه برای گرفتن حق پخش تلویزیونی در جام های جهانی 2026 و 2030 تبرئه شد. ...