جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۳۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس قوه قضاییه»

خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قرن نو نوشت: افشارچی گفت : وقتی که رئیس قوه قضاییه طرفدار گفتمان سازی است و از مطالبه گری دانشجویان حرف می زند، چرا مجوزهایی که داده می شود دو روز بعد لغو می شود؟ ...
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
تعرفه جدید حق التحریر دفاتر ازدواج و طلاق به پیشنهاد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و تأیید رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه همواره تاکید دارم باید بیش و پیش از دیگران به خودمان و مجموعه خودمان بپردازیم و ایرادات موجود را رفع و اصلاح کنیم، اظهار داشت: یکی از معیارهای اساسی برای پیشبرد امور، قانون است؛ دستگاه قضایی نیز باید به قانون عمل کند
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل های دانشجویی امروز در نشست با رئیس قوه قضاییه، به مدت بیش از یک ساعت به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص مسائل مختلف پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: نباید گرین کارت تخلف و اضافه گویی در قوه قضائیه وجود داشته باشد. احضار حسن عباسی در کنار احضار سلبریتی ها نشان دهنده برخورد عادلانه است. اما اندک بودن آن نسبت به حجم عظیم اظهارنظرهای نسنجیده سیاسیون باورپذیری و قابلیت تعمیم آن را کاهش می دهد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، امروز سه شنبه (15 آذر) در آستانه روز دانشجو و در راستای سلسله نشست های هم اندیشانه خود با اقشار مختلف مردمی و نخبگانی با نمایندگان تشکل های مختلف دانشجویی از دانشگاه های سراسر کشور دیداری صمیمانه برگزار کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه نماینده جنبش عدالت خواه دانشجویی از رئیس قوه قضاییه : دادستانی ها برای صیانت از حقوق عامه تشکیل شده بودند اما چه کسی است که امروز به ناکارآمدی دادستانی ها صحه نگذارد؟
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۹۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: پس از دستور رئیس این قوه، 1200 نفر از بازداشت شدگان ناآرامی های اخیر آزاد شدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: براساس آخرین گزارش ها پس از صدور دستور رئیس قوه قضاییه و انجام اقدامات قضایی پس از این دستور، قریب به یک هزار و 200 نفر از بازداشت شدگان آزاد شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۱    
5 نفر از متهمان پرونده شهید روح الله عجمیان به اعدام محکوم شدند
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار دانشجویان با رئیس قوه قضاییه نماینده بسیج دانشجویی به حجت الاسلام محسنی اژه ای توصیه ای کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دیدار با محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه خطاب به وی گفت: نه افراط کنید نه تفریط حکم قاطعانه عادلانه و بازدارنده بدهید.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۴    
کمتر از یک ماه پس از حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در دانشگاه بیرجند و پاسخ به سوالات صریح دانشجویان، رئیس قوه قضاییه امروز پاسخگوی پرسش های تشکل های دانشجویی است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری افرادی خبر داد که قصد داشتند با تهدید و شلیک به کامیون ها، رانندگان جنوب کشور را مجبور به اعتصاب کنند. مجتبی قهرمانی اظهار کرد: در پی دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر شناسایی و مجازات تهدیدکنندگان مردم، کسبه و کامیونداران ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت:در قضیه رسیدگی به پرونده اغتشاشگران که در سخنان چند تن از شما دانشجویان مطرح شد، موضوع زمان بر بودن و تعلل نمود داشت؛ در اینجا باید توجه داشت که در مواقع آشوب و اغتشاش، ممکن است عده ای بی گناه یا کم گناه دستگیر شوند و عناصر اصلی و حرفه ای خود را مخفی کنند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
عبدالصمد خرمشاهی وکیل دادگستری در یادداشتی به بررسی یکی از اظهارات رئیس قوه قضاییه پرداخته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شکست خوردن فراخوان ضدانقلاب به اعتصاب، اظهارات رئیس قوه قضاییه در باره برخورد با عوامل ناآرامی ها و... از تیترهای مطبوعات امروز است. 23302
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه گفت: احکام تعدادی از مفسدان و محاربان تائید شده و به زودی اجرا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اژه ای رئیس قوه قضاییه گفت : تحریف کنندگان، کسانی که پیام های دروغین منتشر و مردم را تحریک می کنند و موجب تشویش می شوند را به سرعت احضار کنید.
قوه قضائیه اعلام کرد: برای رعایت جنبه های اسلامی، اخلاقی و انسانی، یک سالن برای اسکان موقت خانواده بازداشتی های اخیر زیر پل اوین، احداث خواهد کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
با تدبیر دادستانی و اداره کل زندان های استان تهران و با همکاری شهرداری تهران مقرر شد تا یک سالن ویژه برای حضور خانواده بازداشت شدگان در آن محل در زیر پل اوین و در نزدیکی دادسرای شهید مقدس، احداث و مجهز شود تا با حفظ کرامت خانواده زندانیان، آن ها پیگیر وضعیت بازداشتی های خود شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در جلسه شواریعالی گفت : احکام تعدادی از مفسدان و محاربان تائید شده و به زودی اجرا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اژه ای رئیس قوه قضاییه گفت: عرصه برای تهدیدکنندگان کسبه، بازاریان و مردم تنگ تر می شود؛ تهدیدکنندگان شناسایی و مجازات می شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ، امروز دوشنبه در نشست شورای عالی قوه قضاییه، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهارداشت: حضرت فاطمه زهرا (س) در راه دفاع از حق جهادی بی مثال داشتند و الگو و اسوه ای بی همتا در عبودیت و بندگی و تجلی جایگاه متعالی زن ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱۰۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: کسانی که در دل و ذهن کسبه و بازاریان رعب و وحشت ایجاد کرده و آنها را تهدید می کنند که اگر مغازه شان را نبندند، آن را به آتش می کشند یا کسانی که که کامیون داران و رانندگان زحمتکش را تهدید می کنند که اگر بارها را به مقصد برسانند به ماشین های شان آسیب وارد می آورند ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در ادامه گزارشی از رسیدگی به پرونده های اغتشاشگران و قاتلان شهدای امنیت با قاطعیت در کم ترین زمان و با رعایت موازین قانونی را از نظر می گذرانید. خبرگزاری میزان – رئیس قوه قضاییه از همان ابتدای بروز حوادث و اغتشاشات اخیر، بر رسیدگی سریع ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران گفت: برخی از اعضای اتاق اصناف، اتحادیه ها و بازاریان مشکلاتی بخش صنفی خود را مطرح کردند که امیدوارم حل شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
نباید آن خانم که قاتل شهید عجمیان است و آن شکلی به شهید مظلوم لگد می زند و در صحنه قتل با آن وضع حجاب بود، در صحنه دادگاه با چادر حاضر شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در رابطه با انتشار برخی اخبار و گلایه افراد نسبت به افزایش حق الوکاله وکلای ماده 48ی در شرایط کنونی، گفت: این را اگر وجود دارد به ما گزارش بدهند با رئیس قوه قضاییه صحبت و این مساله را پیگیری کنیم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: از اواخر شهریور ماه تا امروز، در خلال تجمعات تهران و بسیاری از شهرهای ایران شمار زیادی از افراد بازداشت شدند؛ اما بعد از پیروزی تیم ملی ایران مقابل ولز رئیس قوه قضاییه به یُمن این برد شیرین به مراجع ذیربط قضایی برای بهره مندی زندانیان از ارفاقات قانونی و بازگشت آنان به آغوش گرم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به رغم دستور رئیس قوه قضاییه درباره اظهارات کذب و بدون سند اشخاص، تعدادی از چهره های معروف محتوای دروغ منتشر کرده بودند، همچنان بدون جبران خطای خود به این کار ادامه می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت:هر صنف، قشر و جریانی که حتی ممکن است سلیقه و عقیده اش نیز با ما منطبق نباشد چنانچه تظلم خواه باشد، دستگاه قضایی در چارچوب قوانین، ملزم است به تظلم خواهی او رسیدگی کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: به فاصله 10 روز پس از آزادسازی محموله 16تنی آنتی بیوتیک از گمرک شهیدرجایی بندرعباس با دستور ویژه قضایی، دومین محموله 16تنی مواد اولیه آنتی بیوتیک نیز ترخیص و به صنایع داروسازی تحویل داده شد. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از آزادی 78زندانی مربوط به اغتشاشات در راستای اجرای دستور رئیس قوه قضاییه خبرداد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مهدی فضائلی، عضو دفتر نشر آثار رهبر انقلاب در توییتی نوشت: در پی دستور رئیس قوه_قضاییه مبنی بر مساعدت زندانیانی که شرایط بهره مندی از ارفاقات قانونی را دارند، 583زندانی از زندانهای مختلف در کشور آزاد شدند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با بیان اینکه در راستای دستور اخیر رئیس قوه قضاییه پس از پیروزی تیم ملی فوتبال که موجبات شادی ملت عزیز را فراهم کردند 24 زندانی از زندان های زنجان آزاد شدند، گفت: از این تعداد 10نفر از آزاد شدگان از بازداشت شدگان وقایع اخیر در استان هستند ...
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۳    
مرتضی طهماسبی با حکم رئیس قوه قضاییه به عنوان دادستان دماوند منصوب شد
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بستان آباد درباره جلسه نمایندگان با رئیس قوه قضاییه گفت: فحوای صحبت های رییس قوه قضاییه این بود که دستگاه قضایی به قانون عمل می کند و نیازی نیست که برخی افراد و جریانات به قوه قضاییه اعلام کنند دستگاه قضایی چه باید بکند یا نباید بکند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دماوند- مرتضی طهماسبی طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه به عنوان دادستان عمومی و انقلاب دماوند منصوب شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه جلساتی را برگزار کرده و با جریان های سیاسی مختلف گفت وگو می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: در پی دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر آزادی آن دسته از زندانیان اغتشاشات اخیر که شرایط ارفاق و تخفیف مجازات قانونی را دارا هستند، 18 نفر از زندانیان زندان های استان کردستان به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ضرغامی با تأکید بر اینکه همه باید با هم گفت وگو کنیم، چراکه گفت وگو بهترین راه برای حل مشکلات کشور است، بیان کرد: من شنیده ام که رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه چنین جلساتی را دارند و با جریان های سیاسی مختلف گفت وگو می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا توصیه هایی تخصصی و کاربردی را درخصوص پیوستگی و انسجام مضاعف امور تقنینی، نظارتی، حقوقی و قضایی خطاب به نمایندگان مجلس مطرح کرد.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دهشیری رئیس کل دادگستری یزد از آزادی 16 نفر از دستگیرشدگان حوادث اخیر یزد در پی دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر ارفاقات قانونی خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در مورد شکل گیری گفت وگوی ملی گفت: مشکل اساسی ما این است که اصلا بلد نیستیم با هم گفت وگو کنیم.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۲:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
سینماپرس: روح الله سهرابی در پی موضع گیری خانه سینما برای مصادره آزادی برخی سلبریتی های سینمایی که تنها با دستور صدور صریح رئیس قوه قضاییه صورت پذیرفته، در مصاحبه ای سازمان سینمایی را بازیگر اصلی کمیته مشترک با قوه قضاییه مطرح کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۳:۴۱    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس قوه قضاییه در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که قوه قضائیه به صورت جدی به همه ابعاد حوادث و اغتشاشات اخیر ورود کرده و ملاک برای ما قانون است.