شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۲:۲۷Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سران سه قوه»

ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۷۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به لزوم اتخاذ تصمیماتی به منظور رفع چالش های خصوصی سازی، افزود: گزارش آسیب شناسی واگذاری بنگاه های دولتی و پیشنهادات اصلاحی برای مقام معظم رهبری و سران سه قوه ارسال شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مخاطبان شبکه خبر که در خصوص سوال امروز نظر داده اند، معتقد فقط در موارد ضرورت سخنان سران سه قوه به صورت زنده و کامل از این شبکه پخش شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان تونس پیامی را به رئیس جمهوری این کشور فرستاد که در آن به وی پیشنهاد برگزاری نشستی میان نخست وزیر، رئیس پارلمان، رئیس جمهور در نزدیک ترین زمان ممکن را داد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۱    
مواد مخدر در داخل کشور ما پدیده بنیادینی است به حدی که در سال 67 و در اواخر جنگ امام راحل، سران سه قوه را احضار و تاکید نمودند بعد از خاتمه جنگ اولویت اول کشور، حل معضل مواد مخدر است و با این تاکید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اولویت تشکیل ستاد، ساختارو اصلاح قانون در این مورد در دستور کار قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / فوت وفن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
رکوردهای قابل توجه شاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن تعاملی کشور، مورد توجه مسؤولان ارشد کشور قرار گرفت و منجر به تقدیر و تشکر خاص وزیر ارتباطات از مدیرعامل همراه اول شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۲    
جلسه شورای عالی فضای مجازی، سه شنبه 28 بهمن ماه با حضور سران سه قوه و به ریاست حسن روحانی، رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی فضای مجازی، سه شنبه 28 بهمن ماه با حضور سران سه قوه و به ریاست حسن روحانی، رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۴    
جلسه شورای عالی فضای مجازی، سه شنبه 28 بهمن ماه با حضور سران سه قوه و به ریاست حسن روحانی، رییس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. عکس؛ مجید خواهی/ ایسنا
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز وزیر جهاد کشاورزی گفت: رئیس جمهور برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع پروژه عظیم کارخانه زر ماکارون که در خاورمیانه بی بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروزی می گویند هیچ خانواده ای بدون بچه نمی ماند، علم به قدری پیشرفت کرده که اگر با شرایط عادی هم نتوانی مادر و پدر شوی، علم به کمکت می آید اما علم به تنهایی می تواند خانواده ای را سه نفره کند؟ نه، باید پول باشد و پول زیاد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از رد کلیات لایحه بودجه 1400 توسط مجلس، دولت در طول 2 هفته باید تغییراتی در لایحه ایجاد کند اما به نظر می رسد، امکان اعمال سیاستگذاری جدید در این بازه کوتاه مقدور نیست، بنابراین ضرورت دارد که سران قوا برای گره گشایی از این لایحه اقدام کنند.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- حدود 10 روز قبل قرار بود آزادسازی قیمت برخی از محصولات تولیدی خودروسازان در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود، اما این اتفاق نیفتاد و اکنون خبر می رسد شورای رقابت با پیشنهاد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) مبنی بر آزادسازی قیمت حداقل 10خودرو شامل دناپلاس توربو ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جلال چراغپور یکی از تئورسین های قدیمی فوتبال ایران است. او در خصوص انتخابات 10 اسفند فدراسیون فوتبال و نظرش در خصوص نامزدهای انتخابات عنوان کرد: افرادی به عنوان نامزد در این انتخابات حضور دارند که می شود کارنامه آنها را بررسی کرد ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حمله مسئولان و مدیران ارشد کشوری به یکدیگر در ماه های اخیر آنچنان بالا گرفته که حتی مقام معظم رهبری را نیز وادار به واکنش کرده، معظم له، طی سخنانی از تمامی مدیران کشوری و سران سه قوه خواستند تا ضمن خویشتن داری از حمله و متهم کردن یکدیگر به شدت خودداری کنند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
متقی نیا با بیان اینکه باید گلوگاه های فساد در دستگاه های اجرایی بسته شود، گفت: پیشگیری و ریشه کن کردن فساد بزرگترین و مهمترین مسئولیت سران سه قوه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز- بازرس ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلات کارخانجات مخابراتی ایران زیمنس در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و حتی در جلسه اقتصادی سران سه قوه مطرح می شود.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عماد افروغ نماینده پیشین مجلس در برنامه زاویه شبکه چهار می گوید: نظام سیاسی ما کم دروغ می گوید؟! دروغ یکی از سکه های رایج این مملکت توسط صاحبان قدرت است. در ماجرای گران کردن بنزین با سران سه قوه تصمیم اقتصادی می گیرند، اما بعد می گویند ما خبر نداشتیم!
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن رضایی عصر روز (پنجشنبه 25 دی ماه) در همایش روسا و دبیران استان های شورای ائتلاف نیرو های انقلاب گفت: نیاز بود این حرکت زودتر شکل می گرفت و ان شاءالله دوستان این صفوف را برای آینده فشرده تر کنند. 10 سال آینده یکی از دهه های طوفانی انقلاب خواهد بود. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۱    
به کوشش ناصر غضنفری، انصاف نیوز: چهارشنبه 22 بهمن 1376 | 13 شوال 1418 | 11 فوریه 1998 در منزل بودم. برف می بارید. بخشی از برنامه های راهپیمایی 22 بهمن را از تلویزیون تماشا کردم. جمع زیادی از مردم، زیر بارش برف شرکت کرده اند ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: تاکید کردیم در تهران و کرج از مازوت استفاده نشود البته قبلاً هم استفاده نمی شد اما تاکید کردیم که اصلا استفاده نشود. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه معیشت مردم موضوعی است که هم مجلس محترم و هم دولت روی آن اتفاق نظر دارند،اظهارداشت: انسجام، هم فکری و مشورت بین سران سه قوه هر چقدر بیشتر باشد امور کشور راحت تر پیش می رود و بر همین اساس امروز جلسات سران سه قوه با فاصله کمتری انجام می شود. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ان شاالله روابط بانکی ما و صادرات مان بهتر خواهد شد و باید نتیجه آن بر سفره مردم تأثیر بگذارد و می بایست در بودجه بر روی کاهش قیمت ها کار کنیم. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: شرایط جهانی بعد از ترامپ، وضعیت بهتری از نظر همکاری ایران با سایر کشورها پدید می آورد و روابط بانکی ما و صادرات مان بهتر از گذشته خواهد شد، پس طبیعی است که باید نتیجه این تحولات بر سفره مردم تأثیر بگذارد. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: ان شاالله روابط بانکی ما و صادرات مان بهتر خواهد شد و باید نتیجه آن بر سفره مردم تأثیر بگذارد و می بایست در بودجه بر روی کاهش قیمت ها کار کنیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۱    
دومین نشست سران سه قوه طی ماه جاری، روز گذشته و به میزبانی آیت الله رئیسی، در دفتر قوه قضائیه و با حضور حسن روحانی رئیس جمهور و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با محور سلامت، معیشت، بی اثر کردن تحریم و لغو تحریم های ظالمانه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نشست سران سه قوه عصر سه شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه و محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به میزبانی رییس قوه قضاییه برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز پس از جلسه سران سه قوه به میزبانی رئیس قوه قضائیه، اظهار کرد : سند بودجه بخش عمده ای از زمان جلسه امروز را به خود اختصاص داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک سران سه قوه، امروز سه شنبه 23 دی ماه 1399 به میزبانی قوه قضائیه برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست سران قوا گفت: هر سه قوه به دنبال این هستند که کاهش وابستگی به نفت را بیشتر از گذشته پیش برده و به صفر برسانند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سلامت، معیشت و بی اثر کردن و لغو تحریم های ظالمانه مهمترین محورهای گفت و گوی سران سه قوه بود/ یکی از مسائل مهم برای دولت در این مقطع تامین واکسن مورد نیاز برای مردم است/مردم در زمینه واکسن کرونا اصلا نگرانی نداشته باشند/ تلاش ما نزدیکتر کردن نظرات دولت و مجلس در بحث بودجه است ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی اظهارداشت: در زمینه سلامت بحمدالله مردم کار بسیار بزرگی در این مدت انجام دادند. اجرای مطلوب و دقیق پروتکل های بهداشتی باعث شده آمار فوتی ها دومرتبه به سطح دورقمی برگردد و برای ما بسیار مهم است که این آمار و روند کاهشی آن را پایدار نگه داریم. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه پس از جلسه سران قوا که عصر امروز به میزبانی دستگاه قضا برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز پس از جلسه سران سه قوه به میزبانی رئیس قوه قضائیه، اظهار کرد : سند بودجه بخش عمده ای از زمان جلسه امروز را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جلسه سران سه قوه امروز - سه شنبه - به میزبانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه سران سه قوه برگزار شد و قالیباف و حسن روحانی میهمان رئیس قوه قضاییه شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه سران سه قوه با حضور حسن روحانی، سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف به میزبانی رئیس قوه قضاییه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۹    
جلسه سران سه قوه به میزبانی رئیس قوه قضائیه برگزار شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست سران سه قوه دقایقی پیش با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور و محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به میزبانی رئیسی، رئیس قوه قضاییه آغاز گردید.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: در جلسه سران سه قوه وبا حضور رییس بانک مرکزی سیاست ارزی اعلام شد که پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز عضو جلسه بود. درآن جلسه سران اعلام کردند که نرخ ارز ثابت همان 4200 تومان باشد به مرور اصلاح شود، حال اما همه دولت را مسوول می دانند.
شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر دوشنبه با حضور سران سه قوه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل جلسه داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت:دولت به اتفاق آرا تصمیم گرفت نرخ ارز ثابت 4200 نباشد و بر اساس تورم تغییر کند و لذا در مرداد ماه نرخ به 4400 رسید و در مرداد ماه در جلسه سران سه قوه با حضور رئیس کل بانک مرکزی سیاست ارزی اعلام شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر دیروز (دوشنبه) با حضور سران سه قوه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد و راههای حمایت از تولید و بنگاه های اقتصادی مورد بحث قرار گرفت.