پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سران قوا»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
حسین راغفر، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا در خصوص مصوبه حمایتی شورای هماهنگی سران قوا از بورس گفت: اجرای بخش هایی از این بسته نجات بورس باید متوقف شود. در صورت ادامه وضع موجود، نه تنها بازار سهام رونق نخواهد گرفت؛ بلکه آسیب هایی که به بخش های مولد و به خصوص به بخش های تولیدی وارد می شود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق محمدحسین رنجبران در توئیتی نوشت: در یک سال اخیر از 100 درصد سهم سه قوه روی آنتن رسانه ملی، بیش از 70 درصد سهم قوه ی مجریه، بیش از 20 درصد سهم قوه ی مقننه و کمتر از 10 درصد سهم قوه قضاییه بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه با انتشار گزارش سه ماه شرکت ها دوباره توجهات به سوی بورس جلب می شود، گفت: این موضوع با انتخابات ریاست جمهوری و روشن شدن موضع جدید دولت درباره بورس همزمان می شود، همچنین اجرای مصوبات سران قوا نیز می تواند دوباره اعتماد را به بازار باز گرداند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۶    
کیمیایی اسدی: پول در اختیار بانک ها، پول تاثیرگذاری بوده و حجم بالایی دارد. بانک ها در صنایعی وارد می شوند که حتماً سود آن تضمین شده باشد
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
در چنین شرایطی و درحالی که بازار سرمایه روزهای پرچالشی را پشت سر می گذارد و درحالی که نه تنها سازمان بورس بلکه سران قوا با مصوبات گوناگون دست به دست هم داده اند، بلکه صف های فروش بازار جمع یا حداقل تعدیل شود، شاهد یک عرضه اولیه هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش مقدماتی از عملکرد قانون بودجه سال 99 نشان می دهد دولت با کمک برداشت از منابع صندوق توسعه ملی، مجوزهای سران قوا برای انتشار اوراق مالی مازاد و نهایتا پس ندادن تنخواه بانک مرکزی توانست 98 درصد بودجه را محقق کند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سران قوا این مساله را مشخص می کردند که بانک های کشور اجازه دارند کدامیک از منابع خود را به بازار سرمایه منتقل کنند؟ آیا آنها اجازه دارند از منابع بلند مدت یعنی سپرده های بلند مدت را به بازار سرمایه منتقل کنند؟ اگر این موضوع مورد نظر باشد قطعا تخلف است و بانکها نباید به این موضوع ورود کنند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
جمعی از مدیران، متخصصان و جهادگران صنعت هسته ای در نامه ای ضمن گلایه گلایه از هزینه کرد صنعت هسته ای برای دیپلماسی منفعل، مطالبات خود از دولت، قوه قضائیه، مجلس و شورای امنیت ملی را مطرح کردند.
سران قوا، با تصویب بسته 3+7 به صورت عملی نشان دادند سیاست گذاری های کلان اقتصادی همسو با بازار سرمایه و در مسیر رشد آن است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
انتقادات نمایندگان مجلس از وزیر امور خارجه، تأثیر مصوبات سران قوا بر بازار سرمایه، تشریح جلسه روز گذشته مجلس شورای اسلامی، برنامه های محمد شریعتمداری در جبهه اصلاحات ایران و حادثه خونین بمب گذاری در کنار مدرسه دخترانه در کابل از مهمترین عناوین روزنامه های امروز -دوشنبه 20 اردیبهشت ماه- است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای عالی بورس به تاثیر مصوبات سران قوا بر معاملات بورس اشاره کرد و گفت: پیام (سیگنالِ) مثبت داده شده به بازار نشان دهنده آن است که مجموعه دولت و حاکمیت به فکر حمایت از بازار سرمایه هستند تا از این طریق، هیجان های ایجاد شده در بازار کاهش یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس گفت: طبق مصوبات سران قوا در زمینه بازار سرمایه، مواد 16 الی 17 قانون حمایت از تولید نادیده گرفته شده اند که این مسئله می تواند بنگاه داری بانک ها را تقویت کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بعد از ابلاغ پیشنهادات سازمان بورس و اوراق بهادار برای بهبود بازار، پیش بینی هایی برای بهبود وضعیت معاملات و بازگشت بورس به مدار صعودی مطرح شد اما تاثیر مثبت انتشار خبر پیشنهادات ده گانه سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب آنها با برخی از اصلاحات از سوی سران قوا چندان تاثیری در وضعیت معاملات نداشت و ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۷    
یک خبرنگار حوزه اجتماعی از بی نتیجه بودن تصمیمات سران قوا برای بورس، انتقاد کرد!
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۱    
کرکه آبادی: متاسفانه هر روز مسئولان بورس، تصمیم می گیرند. در ادامه، آن تصمیمات را اجرا می کنند و بعد از یک مدت هم، خودشان می فهمند که آن تصمیمات اشتباه بوده و آنها را لغو می کنند
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاهین شایان آرانی، مشاور ارشد بین الملل در حوزه سرمایه گذاری و بورس معتقد است که 3 عامل اصلی بر بازار سهام در ایران موثر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می رسد با جمع بندی همه مسایل موجود مانند ابهام مسایل سیاسی که معاملات بورس را تحت تاثیر خود قرار داده است، روند اصلی بازار در هفته نخست خردادماه مشخص و نیز در کنار آن اثر اجرایی مصوبات سران قوا در بازار منعکس شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۵۶    
اقتصادنیوز: شرق گفت وگوی مفصلی با پیروز حناچی شهردار پایتخت داشته است.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصاد مجلس از جلسه ویژه کمیسیون متبوعش با حضور رییس مجلس، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و رییس سازمان بورس برای بررسی وضعیت بازار سرمایه خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بازار امروز نیز به مانند روزهای گذشته کران تا به کران قرمز بود و تصمیمات سران قوا نیز سدی در برابر خروج پول حقیقی از بازار نشد. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: روند حرکت بازار سرمایه امروز نسبت به روزهای دیگر کمی صعودی بود به طوری که شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس سبزپوش شدند. شاخص کل بورس با 5205 واحد افزایش رقم یک میلیون و 172 هزار واحد را ثبت کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه موافقت سران قوا با پیشنهادات هفت گانه برای بهبود وضعیت بورس، توانست تا حدی اعتماد را به بازار سهام بازگرداند، گفت: البته هنوز ابهاماتی درباره روند اجرای این مصوبات وجود دارد که با رفع آنها شاهد روزهای پر رونقی در این بازار خواهیم بود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز 18 اردیبهشت 1400 بورس در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که هنوز گویا با مصوبات سران قوا اعتماد به بازار باز نگشته است. اما سهامداران قبل از معاملات امروز بهتر است این ده خبر مهم را بدانند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه نوشت: اثر تصمیم سران قوا 35 واحد ریزش در هفته گذشته بو د.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون تاثیر مصوبات سران قوا بر معاملات بورس، دلار در بازار های جهانی ریخت!، بیتکوین شاید یک میلیون دلار شود!، با 800 میلیون می توان خانه 80 متری در تهران خرید، نرخ طلایی دلار در اقتصاد ایران، بیتکوین چند دلار شد؟، فردا، روز مهم برای قیمت دلار و سکه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بورس در هفته گذشته نیز با کاهش در شاخص کل و شاخص کل هم وزن مواجه بود. با برگزاری جلسه سران قوا بسیاری از سهامداران حقیقی منتظر اجرای این مصوبات و بررسی تاثیر آن بر روند معاملات بورس هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مصوبات سران قوا می تواند به طور قطع دارای اثر مثبت در بازار باشد، گفت: این مصوبات با دید میان مدت و بلندمدت برای بازار، مثبت ارزیابی می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در هفته اخیر شاخص بورس بیش از 35 هزار واحد ریزش کرد و وارد کانال 1.1 میلیونی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۶    
احمد اشتیاقی، کارشناس بازار سرمایه و بورس در گفتگویی با اشاره به مصوبه سران قوا در خصوص حمایت مالی از بازار سرمایه گفت: مصوبه سران قوا در صورتی که بانک مرکزی نیز در این موضوع همکاری کند، گشایش خوبی برای بورس و بازار سرمایه است چرا که این بازار در حال حاضر از نبود نقدینگی به شدت رنج می برد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
در روزهای گذشته بازار سرمایه تحت تاثیر عوامل مختلفی نتوانست با روندی مثبت و متعادل به کار خود ادامه دهد و فقط در آخرین روز معاملاتی 15 اردیبهشت 1400 رنگ سبز را به خود دید ...
اقتصاد آنلاین / صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۱۱۴ سایت دیگر  
در جلسه امروز ستاد عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، همه 7 پیشنهاد سازمان بورس و اوراق بهادار جهت حمایت از بازار سرمایه با اصلاحات جزیی به تصویب رسید و این مصوبات بعد از تاییدرهبر انقلاب برای اجرا ابلاغ خواهند شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزهای پایانی بازار سرمایه در هفته ای که گذشت تحت تاثیر تصمیمات جدید سران قوا بود، هر چند نگرانی نسبت به تداوم افت شاخص وجود داشت اما امیدواری ها نسبت به بهبود معاملات افزایش یافت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از تصویب پیشنهادات سازمان بورس در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، برخی از نمایندگان و کارشناسان اقتصادی مشخصا به دو مصوبه که مربوط به نظام بانکی و استفاده از منابع توسعه ملی است، انتقاد کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز چهارشنبه برای سهامداران با دیگر روزهای هفته متفاوت بود و باز هم خبردرمانی به داد شاخص کل رسید. به این ترتیب در پایان هفته نماگر اصلی تالار شیشه ای تحت تاثیر تصویب حمایت های 7+3 گانه در جلسه سران قوا و رشد برخی نمادهای شاخص ساز جامه ای سبز به تن کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
دیروز مورخ 15 اردیبهشت 1400 شاهد بودیم که بازار سرمایه برخلاف پالس های مثبتی که روز دوشنبه از جانب سران قوا به بدنه اش وارد شد چندان دل گرم کننده نبود و نتوانست چندان سهامداران را راضی نگه دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۹    
رکنا:محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصمیمات اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا درباره بازار سرمایه گفت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هشدارنیوز، پنجاه و نهمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی بعد از ظهر دوشنبه به ریاست رئیس جمهور و با حضور سران قوای مقننه و قضائیه و دیگر اعضای این شورا برگزار شد و این جلسه وضعیت بازار سرمایه و راهکارهای بهبود این بازار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به تصویب پیشنهادات مربوط به حمایت از بازار سرمایه توسط سران قوا، بر ضرورت پرهیز دولت از رفتارهای هیجانی که ضرر سهامداران خرد را در پی دارد، تاکید کرد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد قربان نژاد - تولید، مانع زدایی، پشتیبانی در سایه عدم تکمیل سامانه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در عین حال به پایان نرساندن ارتباطات سامانه جامع تجارت چگونه محقق خواهد شد؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۰    
سال گذشته در چنین روزهایی بورس روزهای طلایی را پشت سر می گذاشت و دولتمردان گوش شنوایی برای شنیدن صحبت های منتقدان روند صعودی بورس نداشتند. حالا بعد از گذشت یک سال کشور با بحران بورس رو به رو شده است و بسیاری از سهامداران خرد در ضررهای سنگینی فرو رفته اند.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۹    
بازار امروز با مجموعه خبرهای مثبتی از جلسه سران قوا کار خود را با سبز پوشی هر چند ناچیز آغاز نمود.اما به نظر تا روشن شدن افق پیش روی سرمایه گذاران،به رقم جذابیت قیمت های سهام مختلف صنایع داخلی و خارجی ...
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- هفت پیشنهاد سازمان بورس جهت حمایت از بازار سرمایه با اصلاحات جزیی به تصویب سران قوا رسید و این مصوبات بعد از تایید رهبری، برای اجرا ابلاغ خواهند شد.
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اکوفارس: با توجه به تاخیر دو هفته ای در برگزاری جلسه سران قوا این جلسه سرانجام در تاریخ 13 اردیبهشت سال 1400 به منظور حمایت از سهامداران خرد با تصویب 7 مصوبه برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مصوبات بورسی ستاد هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: این موضوع نشان دهنده حمایت سران سه قوه از بازار است و می تواند آرامشی را در بازار بین سهامداران ایجاد کرده و به بازگشت تعادل به معاملات بورس کمک کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با میزان، با اشاره به تصمیمات اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا درباره بازار سرمایه، تصمیمات در درباره این بازار را دو الی سه سطحی دانست و توضیحاتی ارائه کرد. تصمیمات مبنایی ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
امروز بورس تحت تأثیر اخبار مختلف مانند تصویب پشتیبانی 7+3 در شورای سران قوا و ترافیک سنگین ، صدور گزینه های تبعی و طی 90 دقیقه اول ، کار خود را آغاز کرد. شاخص کل بورس 5600 واحد افزایش یافت و شاخص هم وزن با رشد ناچیز کمتر از 0.1٪ همراه بوده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی دولت از مصوبه سران قوا راجع به بورس خبر داد و گفت: مصوبات نشست ستاد عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، از نوسان و زیان سهام داران خرد جلوگیری می کند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مصوبات بورسی ستاد هماهنگی اقتصادی سران قوا، گفت: این موضوع نشان دهنده حمایت سران سه قوه از بازار است.