یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۹:۰۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس شورای هماهنگی»

رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: بنا به گفته رئیس پلیس راه استان اصفهان، امسال شاهد افزایش 5 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان هستیم.
رئیس شورای هماهنگی و مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر با حضور در محل فرودگاه بوشهر از برج مراقبت پرواز بازدید و روند اجرایی طرح سفر های نوروزی 1402 مورد بررسی قرار داد.
همزمان با تعطیلات نوروزی 1402 و ماه مبارک رمضان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از راهدار خانه ورقه واقع در آزاد راه پیامبراعظم بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۱    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان از روند افزایشی دما در استان اصفهان خبر داد و گفت: بنا به اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان از روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی به استان نفوذ می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری دو مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد شهادت دادستان شهید گیلان حاج ابوالحسن کریمی در شهرهای رشت و لاهیجان خبر داد و گفت: این مراسم 12 و 13 فروردین ماه برگزار خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۲    
با چهارمین روز از عید نوروز 1402 مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از عوارضی بستان آباد- تبریز بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۷    
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان از افزایش 19 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های استان گلستان از آغاز طرح نوروزی تا چهارم فروردین ماه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۷    
مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی طی بازدیداز مجتمع خدماتی کاظمین نژاد و نحوه خدمات دهی به مسافرین در ماه مبارک رمضان را امری مهم دانست.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۶    
همزمان با چهارمین روز از عید نوروز 1402 مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی از آزاد راه پیامبراعظم بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۰    
مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی آذربایجان شرقی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پایانه مسافری شهرستان مراغه جهت استقبال از مسافران نوروزی به مراغه که در فهرست ده ساله شهر تاریخی ایران قرار دارد بازدید بعمل آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان با اهدا تقدیر نامه از زحمات محمد ساجد محمد زمانی، سرباز وظیفه آسیب دیده، تقدیر و تشکر کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۷    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت:بهار قرآن ماه رمضان است یعنی قران در ماه رمضان نازل شده لذا اثر گذاری بیشتری دارد
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان از برنامه ریزی های بعمل آمده برای استقبال از مسافران در سفرهای هوایی خبر داد و گفت در طرح نوروزی 1402 تا کنون بیش از 12 هزار مسافر در فرودگاه اصفهان پذیرش شده است.
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ناوگان حمل و نقل ریلی استان اصفهان در پیک نوروزی 1402 تا کنون بیش از شش هزار و 800 مسافر را جابه جا کرده است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت متبوع در استان با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۹    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان از تلاش های بعمل آمده برای ارتقاء سطح کیفیت خدمات فرودگاهی در ایام نوروز 1402 خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی و نفوذ سامانه بارش زا به استان از روز یکم فروردین ماه 1401 گفت: فعالیت سامانه بارشی تا روز پنج شنبه سوم فرودین ماه ادامه دارد لذا مردم و گردشگران اصفهان تمهیدات لازم را در خصوص شرایط جوی بیاندیشند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۳    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان از افزایش تعداد مسافر و سفرهای ریلی استان اصفهان در طرح نوروزی 1402 نسبت به بازه زمانی مشابه در سال 1401 خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۴    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان از مساعدت، همراهی و همکاری های ارزشمند و خالصانه "علی جوادی" و سایر همکاران در برگزاری مناسبت های مختلف ویژه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و حماسه بی نظیر یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان عنوان کرد: نوروز باستانی جلوه گاه شادی و مهربانی و شور و نشاط بهاری در بین مردم ایران و بسیاری از کشورها و فرصتی مغتنم برای ترمیم گسست های عاطفی و روانی جامعه است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان در جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، اهمیت این روز را با توجه به هجمه هایی که به جمهوریت نظام وارد می شود، ضروری دانست.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان از اقدامات بعمل آمده در راستای ارتقاء سطح ایمنی پروازها و بهسازی سطوح پروازی در آستانه نوروز 1402 خبر داد.
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، از اقدامات دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی در گلستان بازدید کرد.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان با تأکید براینکه مسافران می بایست با اطلاع کامل از شرایط جوی سفر خود را آغاز کنند گفت: پیش بینی های لازم در راستای اطلاع رسانی سریع و موثر هشدارهای هواشناسی به عمل آمده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۶    
مجتبی معین وزیری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان از خدمات مدیران شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان هرمزگان و مشاورین بانوان آنها تقدیر به عمل آورد.
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان در برنامه تلویزیونی صبح عالی گفت: استان گلستان در ایام نوروز با اجرای برنامه های ایمنی بخش و مفرح میزبان مسافران و گردشگران خواهد بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۸    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر از آمادگی پاسخگویی راه و شهرسازی استان به صورت شبانه روزی در ایام نوروز خبر داد.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان با اشارهبه اقدامات بعمل آمده در حوزه حمل و نقل جاده ای استان برای استقبال از نوروز 1402 گفت: با هدف ارتقا ایمنی راههای استان، بیش از 50 درصد از 118 نقطه پرتصادف ودارای تصادف استان اصفهان رفع و اقدامات لازم برای افزایش میدان دید این نقاط انجام شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲    
چندی پیش در مطلبی با عنوان چه کسی انبوهی از خودروهای ژاپنی را خریده تا از مصوبه پلاک ملی سود میلیاردی ببرد؟ از این نوشتیم که نمایندگان مجلس در حالی در مصوبه ای به وزارت صمت مجوز دادند که نسبت به ثبت پلاک ملی خودرو های مناطق آزاد اقدام کند که رئیس شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد معتقد است یک ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین راه ها برای توسعه و جذب سرمایه گذاری خارجی به مناطق آزاد استفاده از فرصت وزارت امور خارجه است. نکته ای که تاکنون مغفول مانده و می توانسته در این زمینه قوی تر عمل کند. رئیس شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد در این مورد گفت: ارتباطات خارجی با مناطق آزاد [...]
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین ذاکری رئوف رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با حضور در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان از امیرعلی عموزاده تقدیر و تجلیل کرد.
طرح پویش همراهان سفر ایمن با شعار برقراری سفری امن برای مسافران نوروزی و کاهش تلفات و تصادفات جاده ای گلستان در مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی بختیاری در ورودی غرب(اولین ایستگاه) و با حضور رئیس شورای هماهنگی ومدیرکل راه و شهرسازی استان آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن یکی از برنامه های سند تحول دولت مردمی سیزدهم می باشد که بر این اساس دولت تهعد ساخت چهار میلیون مسکن را طی چهار سال دارد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به تلاقی ایام نوروز و بهار طبیعت و شروع ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: پیام اصلی در این ایام تقویت اراده مومنین بر تکریم ماه خدا است که باید در این خصوص کار ویژه انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت:ملت ایران با حضور خود در 12 فروردین ماه پایه های انقلاب اسلامی رامستحکم کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با قدردانی از حضور فعال تشکل های مردمی و دستگاه ها و نهادهای مختلف در برگزاری برنامه های دهه فجر گفت: اگر همه ظرفیت ها پای کار نباشند، مراسم با این عظمت و شکوه نمی توان برگزار کرد.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان از اجرای طرح های استقبال از نوروز در حوزه حمل و نقل ریلی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸    
رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان از آمادگی پاسخگویی راه و شهرسازی استان به صورت شبانه روزی در ایام نوروز خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری یازدهمین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی در استان خبر داد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت متبوع در استان به مناسبت فرارسیدن 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء پیامی صادر کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی؛ علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء و سالروز تأسیس بنیاد شهید را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: شهادت والاترین درجه کمال و نشان دهنده اوج بندگی انسان در برابر معبود است.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به تلاش های بعمل آمده برای ارتقاء کیفی و حذف نقاط حادثه خیز استان، گفت: در حال حاضر 480 کیلومتر آزادراه و دو هزار و 192 کیلومتر بزرگراه در سطح استان موجود است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ما در راه امام راحل قدم گذاشتیم و با راه مقام معظم رهبری ادامه خواهیم داد ، در انقلاب اسلامی رفیق بازی و حزب بازی نباید معنایی داشته باشد ، این روش را امام خمینی(ره) به ما یاد داده است.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان با هدف ارتقاء سطح کیفی راه ها و رفع نقاط حادثه خیز برای استقبال از مسافران نوروزی 1402، هفت نقطه پرحادثه در سطح استان حذف شده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه مهین به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران، در مراسم سالروز تأسیس سندیکای بیمه گران ایران، عباسعلی فراشیانی به عنوان عضو برتر و رئیس شورای معاونان فنی و سعید حاصلی به عنوان عضو برتر و رئیس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی استان ها از شرکت بیمه میهن برگزیده و انتخاب شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر اهتمام دستگاه ها برای گرامیداشت 12 فروردین گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای جهاد تبیین و روشنگری توطئه های دشمنان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین مسعود دیانی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با تاکید بر ضرورت ترویج سبک زندگی مهدوی و تولید محتوای رسانه ای مرتبط گفت: دولت باید در این زمینه ورود کند و سرمایه گذاری لازم صورت گیرد.