چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۳۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصونیت»

وکیل بن سلمان اعلام کرد، نخست وزیر شدن او باعث می شود تا از مصونیت قضائی در خاک ایالات متحده برخوردار شده و امکان محکمه او در دادگاه های آمریکا میسر نباشد.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وکلای محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به دادگاهی در آمریکا گفته اند سمت جدید او به عنوان رئیس شورای وزیران باعث مصونیت قضائی او از پیگرد در پرونده قتل جمال خاشقچی می دهد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
انتصاب ولیعهد عربستان سعودی به عنوان رئیس شورای وزیران این کشور باعث مصونیت قضائی او از پیگرد در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی می شود.
بعد از انتصاب محمد بن سلمان به عنوان نخست وزیر عربستان، برخی از سازمان های حقوق بشری و فعالان به آمریکا برای مصون کردن ولیعهد سعودی در پرونده قتل جمال خاشقجی هشدار دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی با تاکید بر اینکه ارتقای معرفت، دانش و معلومات دینی موجب مصونیت انسان از گرفتاری در بسیاری از انحرافات می شود، گفت: اسلام برای بشریت رفاه، امنیت، عزت، عظمت، پیشرفت و ترقی می خواهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وکلای محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، می گویند که انتصاب ولیعهد به عنوان نخست وزیر در هفته گذشته،مصونیت او را از پیگرد قانونی در پرونده قتل جمال خاشقجی تضمین کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۷    
دردمندانه می گفت: "ای خدا، چطور به ایشان ثابت کنیم حجاب مصونیت است؟!" می گفت: "حاضرم هر کاری از دستم برمی آید، جهت آموزش معارف ناب اسلامی به این دانشجویان انجام دهم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: انقلاب ما به لطف الهی و حضور مردم یک مصونیت دایمی و همیشگی دارد و هجمه دشمنان نمی تواند ذره ای بر اراده مردم ما تاثیرگذار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت چهار سال از ترور روزنامه نگار منتقد سعودی و عدم مجازات عاملان آن، بسیاری از سازمان های بین المللی و حقوق بشر نگران مصونیت محمد بن سلمان در این پرونده هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- به نظر می رسد دولت بایدن چندان تمایلی ندارد که در شرایط کنونی رای دادگاه در مورد مصونیت سیاسی ولیعهد عربستان سعودی اعلام شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مازیار ربیعی فر در مورد اظهارات اخیر خسرو حیدری در مورد حواشی بازی گل گهر - استقلال صحبت کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۴    
براساس هماهنگی به عمل آمده با نهادهای کتابخانه های عمومی مدیرکل پدافند غیرعامل استان در شورای اداری این نهاد که با حضور مدیرکل و روسای ادارات کتابخانه های شهرستان های تابعه استان تشکیل شد مطالبی را در خصوص پدافند غیر عامل بیان کرد. ...
از آخرین باری که حاکمان طالبان در افغانستان وعده روان شدن آب هیرمند به سوی ایران را دادند حدود 40 روز می گذرد. در آن هنگام اختر محمد نصرت سخنگوی وزارت انرژی و آب افغانستان تصریح کرده بود که مطابق توافق 1351 ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۴:۵۰    
به گزارش قدس آنلاین، اتفاق های پیش از ظهور متفاوت و تمایز زیادی نسبت به سایر دوران تاریخ دارد؛ به قدری گسترده است که در حدیث فرمودند حفظ دین در این دوران، مانند نگه داشتن ذغال گداخته در دست است، اما اصل اینکه آخرالزمان از نظر سخت افزاری و نرم افزاری دورانی متفاوت با سایر دوران هاست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۵    
فضای مجازی این روز ها محلی برای خط دهی گروه های مختلف از جریان های سلطنت طلب، منافقین، تجزیه طلب، برخی چهره های شناخته شده فرهنگی، ورزشی و حتی جریانات سیاسی داخل کشور شده و تشویق به قتل مأموران امنیتی، آتش زدن خودرو های انتظامی، دولتی، خدماتی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر در جهاد تبیین، مفاهیم به درستی تبیین شود، جامعه ما مصونیت پیدا خواهد کرد، گفت: باید در جهاد تبیین با ارائه مستندات، فتنه گری دشمن را برای مردم به ویژه جوانان و نوجوانان بازگو کنیم تا فریب دشمن را نخورند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- همزمان با سالگرد قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود در سال 2018 در کنسولگری عربستان در استانبول، خبرگزاری فرانسه طی گزارشی عنوان کرد: منتقدان نگران هستند که عنوان جدید بن سلمان ولیعهد عربستان به عنوان نخست وزیر ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
بهادر عبدی ضمن انتقاد از مماشات مسئولان فوتبال ایران با سرمربی استقلال، گفت: من نمی دانم چرا یکی نیست جلوی ساپینتو را بگیرد؟ او با یکی از مربیان تیم های حریف درگیر می شود یا پرخاش می کند اما هیچ اتفاقی هم نی افتد. انگار مربیان خارجی در فوتبال ما از مصونیت خاصی برخوردارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
برخی ناظران معتقدند که انتصاب محمد بن سلمان به سمت نخست وزیری تلاشی برای مصونیت وی در برابر شکایت ها در دادگاه های کشورهای مختلف است.
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه خانواده ها در مصونیت بخشی هر چه بیشتر فرزندان عزیزمان در برابر کرونا نقش محوری دارند، گفت: تمام تدابیر اطمینان بخش برای حضور ایمن دانش آموزان و دانشجویان در کلاس های درس و اجتماعات علمی با همکاری خانه و مدرسه لحاظ شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند گفت: جوانان دانشمندان فناور و مبتکر زیادی در کشور داریم که اگر به آنان میدان دهند، می توانند به کشور مصونیت بدهند بدون آنکه به زندگی و کسب و کار مردم آسیب برسد.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۳    
مظفر حاجیان من لم یعرف الموارد اعیته المصادر به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در ایام بزرگداشت دفاع مقدس هستیم و شناخت دشمن یک امر ضروری است، دشمن شناسی می تواند ما را در مقابل دشمنان مصونیت بخشد و از فریب و ضربه آنان دور کند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی گفت: التزام قلبی و عملی ما به ارزش ها، شعارها و مسیر نورانی و حیات بخش و سعادت آفرین شهداست.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
کارشناسان معقدند بعید است که ژنی وجود داشته باشد که مصونیت ایجاد کند، بلکه مجموعه ای از تغییرات ژنتیکی در کنار هم این اتفاق را رقم می زنند .
سلامت نیوز / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
شاید عجیب باشد ولی اینطور به نظر می رسد که تعداد کمی از افراد به طور طبیعی در برابر ویروس کرونا مصون هستند! دانشمندان گمان می کنند تحقیق و بررسی روی این گروه از افراد ...
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: رسانه ها و فعالان فرهنگی با نگاه کارشناسانه و دغدغه مندانه خود بیش از پیش در مسیر روشنگری، تنویر افکار عمومی و مصونیت بخشی به جوانان ایفاء نقش کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد فروشندگان علم در ایران همچنان در سایه یک مصونیت احتمالی به فعالیت خود ادامه می دهند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با بیان اینکه وقف باید از آسیب ها مصونیت پیدا کند، گفت: وقف یک فرهنگ باارزش بر اساس تربیت اسلامی است که از گذشتگان به ارث رسیده و تنها یک مسئله اقتصادی نیست، نباید اجازه دهیم زائل شود.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۸    
کارشناس امور اجتماعی گفت: فقر فرهنگی و فقر اقتصادی، عوامل کلیدی در ابتلا جامعه به آسیب های اجتماعی هستند که برای مصونیت جامعه از ابتلا به این آسیب ها باید برنامه های راهبردی منسجمی تدوین و اجرایی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس حقوق بین الملل با تاکید بر اینکه به احتمال زیاد حکم دادگاه لاهه به نفع ما صادر خواهد شد، گفت: دلایل ما قوی است؛ ما به هر حال اوراق قرضه ای را خریداری کرده ایم که باید از مصونیت لازم برخوردار باشد، ضمن اینکه دست داشتن ایران در حمله تروریستی به مقر آمریکا در بیروت ...
سلام نو / کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در مطلب زیر شاهد تصاویری از تیتر و صفحه اول روزنامه های رسمی کشور در تاریخ دوشنبه 28 شهریور 1401 خواهید بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شورای روابط خارجی اروپا با تحلیل نتایج عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای اذعان کرد ایران به واسطه همکاری نزدیک تر با روسیه و چین می تواند در برابر تحریم ها و فشارهای غرب مصونیت یابد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور آمریکا خواستار پایان دادن به آنچه وی مصونیت شبکه های اجتماعی خواند، شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، جو بایدن ضمن اشاره به گسترش نفرت در شبکه های اجتماعی از مردم ایالات متحده خواست علیه نژادپرستی و افراط گرایی به پا خیزند ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عباس عبدی روزنامه نگار و فعال سیاسی با انتشار توئیتی تند به ماجرای سکته مغزی مهسا امینی پس از بازداشت توسط گشت ارشاد واکنش تند نشان داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین اعلام کرد، عضویت ایران در سازمان های اقتصادی مصونیت ایران را مقابل تحریم های یکجانبه غرب بیشتر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر ضرورت تزریق دُز یادآور واکسن کرونا برای مصونیت از اثرات بیماری ، گفت: تمام افرادی که در موج هفتم فوت کرده اند 6 ماه از تزریق واکسن آنها گذشته بود و تزریق دُز بعدی واکسن خود را جدی نگرفته بودند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
داوید بارنع رئیس دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در جریان سخنرانی خود در کنفرانس انستیتو بین المللی مبارزه با تروریسم با طرح مجدد ادعاهای واهی علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که حتی امضای توافق هسته ای نیز به ایران در برابر عملیات های موساد مصونیت نخواهد بخشید. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دادگاهی در پاکستان امروز (دوشنبه) مصونیت از بازداشت عمران خان را در پرونده مرتبط با تروریسم تا 20 سپتامبر تمدید کرده است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی نوعی جدید از واکسن مالاریا توسط دانشگاه آکسفورد تهیه شده است که موثرترین واکسن جهان علیه این بیماری محسوب می شود. گفته می شود این واکسن تا سال آینده وارد بازار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه چیزی که در پیاده روی اربعین مهم است، راهبری و هدایت معرفتی است، گفت: روحانیون می توانند این پیاده روی عظیم را راهبری و هدایت معرفتی کرده و از آسیب ها دور نگه دارند.
با تداوم همه گیری کووید-19، واکسن های جدید برای مصونیت افراد در برابر کروناویروس در حال بررسی و تولید هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۰:۵۱    
محسن عبداللهی، استاد حقوق دانشگاه شهید بهشتی در توییتی نوشت: آلبانی درحالی برای نقض مصونیت ساختمان سفارت ایران از پلیس ضدتروریسم استفاده کرده و بی بی سی آن را تیتر می کند که نزدیک به دودهه میزبان یکی از بدنام ترین گروه های تروریستی شده است ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: نقشی که اربعین و زیارت اربعین در معرفت افزایی حادثه کربلا دارند، بی بدیل است، اربعین مصونیت آفرین است و یک سپر قوی و نفوذناپذیر در مقابل هجمه های دشمنان است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه تاکنون انواع مختلفی از واکسن های کرونا در گوشه و کنار جهان ساخته شده اند که قادر به پیشگیری و ایجاد مصونیت نسبی در برابر کووید 19 هستند اما همه این واکسن ها تزریقی محسوب می شوند. ...
سلامت نیوز / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به جهش های جدید ویروس کرونا و سرایت پذیری بیشتر آن ها، گفت: مهم ترین ابزار برای کاهش خطر ابتلا به کووید_19 انجام واکسیناسیون است، همچنین رعایت شیوه های بهداشت فردی در کربلا و مراسم پیاده روی اربعین باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۷    
شفقنا-290 سازمان آمریکایی و جهانی در نامه ای به جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا خواستار تعلیق کمکهای نظامی این کشور به رژیم صهیونیستی و توقف هرگونه تلاش دیپلماتیکی که موجب مصونیت آن از محاکمه برای نقض شدید حقوق بشر در فلسطین اشغالی می گردد، شدند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۱    
سردار اشتری با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث مصونیت جامعه از هرگونه آسیب و انحراف می شود، گفت: امروز جامعه ما بیش از گذشته به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا نیاز دارد، چون همه مردم به خصوص نسل جوان باید بدانند شهدا چه کسانی بودند و چه کار هایی برای ما کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سردار اشتری با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث مصونیت جامعه از هرگونه آسیب و انحراف می شود، گفت: امروز جامعه ما بیش از گذشته به زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا نیاز دارد، چون همه مردم به خصوص نسل جوان باید بدانند شهدا چه کسانی بودند و چه کار هایی برای ما کردند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مقامات بهداشتی کانادا نسخه تطبیق داده شده واکسن کووید-19 Moderna Spikevax را به عنوان اولین واکسن یادآور دو ظرفیتی این بیماری تایید کردند. به گزارش سپید، این واکسن دو ظرفیتی در برابر زیرسویه اومیکرون موسوم به BA. 1 و گونه اصلی ویروس که سال 2019 در چین شناسایی شد، مصونیت ایجاد می کند. ...