جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۵۴Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولیت آستان قدس»

شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- خانم انگیبیورگ سولرون گیشلادوتیر نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی و انتخاباتی در عراق دیروز(چهارشنبه) مراتب تقدیر خود از تولیت آستان قدس حسینی را ابراز و تأکید کرد که زیارت و دیدار از مکان های دینی و بشردوستانه مهم در عراق افتخاری برای وی است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۳    
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در همایش بانوان شاغل در آستان قدس رضوی: - بانوان شاغل در آستان قدس رضوی صرفاً یک کارمند نیستند؛ بلکه دیدگاه اعتقادی شان حاکم بر نیت مادی شان است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت عالم پرهیزگار مرحوم آیت الله حاج شیخ حسین گرایلی از اساتید حوزه علمیه مشهد و امام جماعت حرم مطهر رضوی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه اخیر در قالب جنگ نرم، کانون خانواده را مورد تهاجم فرهنگی قرار داده اند تا بنیان خانواده را متزلزل و جامعه را به فروپاشی و نابودی بکشانند، در چنین شرایطی تقویت بنیاد خانواده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی مادران موفق در حل مسائل اجتماعی کشور گفت: ترویج فرهنگ فرزندآوری و تربیت فرزند یکی از مسائل مهم امروز جامعه است و مادران موفق باید به عنوان یک رسانه در این عرصه نقش آفرینی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی گفت: توجه کسبه بازارهای اطراف حرم مطهر رضوی به اقامه نماز اول وقت، زمینه ساز افزایش اعتماد مشتریان و اثرگذاری فرهنگی در کل کشور و نهادینه سازی سفارش مؤکد حضرت رضا(ع) در این مورد خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی بیان مطالب غیر موثق و انتساب آن به دین را موجب خوراک دهی رسانه ای به شبکه های معاند با مکتب و مذهب دانست.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۶    
رکنا : سید ابراهیم رئیس الساداتی سیاستمدار، اصولگرا، روحانی مسلمان و نایب رییس اول مجلس خبرگان رهبری ، رییس قوه قضائیه ، تولیت آستان قدس رضوی که در تاریخ 29 خرداد 1400 به عنوان رییس جمهور برای دوره سیزدهم انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه نقد به تبدیل خانه تاریخی ملک به دیزی سرا و کافه و توضیحات و انکار مؤسسه کتابخانه و موزه ملک در خصوص آن، یک پژوهشگر نسخ خطی تصریح کرد که خانه تاریخی ملک مطابق نص صریح وقف نامه، الی الابد وقف بر کتابخانه است و حق هیچ گونه استفاده به غیر عنوان مزبور را ندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-تولیت آستان قدس رضوی از پروژه های عمرانی حرم مطهر امام رضا(ع) بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت آن ها قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: در کنار ضرورت استفاده مبلغان از فناوری های نوین ارتباطی و رسانه های نوظهور باید توجه داشت که شیوه سنتی تبلیغ چهره به چهره و بی واسطه همچنان جزو مؤثرترین و کارآمدترین روش های تبلیغ دین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها تولیت آستان قدس رضوی در پیام هایی جداگانه انتصاب حاج حسن رشید العبایجی و سید مصطفی مرتضی عبود آل ضیاء الدین به عنوان تولیت های اعتاب مقدس حسینی و عباسی را تبریک گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۲    
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با ایام رحلت حضرت ام البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده های معظم شهیدان موسوی و نظری دیدار کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با شب رحلت حضرت ام البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده های معظم شهیدان موسوی و نظری دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: توجه به مسائل علمی و فرهنگی و برقراری ارتباط با جهان اسلام در این زمینه جزو اصول راهبردی و مورد تاکید تولیت آستان قدس رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی می تواند در عرصه دیپلماسی زیارت نقش مؤثری، به خصوص در کشورهای اسلامی ایفا کند تا مردم کشورهایی همچون هند و پاکستان، که بسیار علاقه مند به امام رضا(ع) و زیارت آن حضرت هستند، بتوانند آسان تر تشرف پیدا کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم معارفه و انتصاب حسن رشید جواد العبایجی تولیت جدید آستان قدس حسینی امروز(دوشنبه) در حرم مطهر امام حسین(ع) برگزار شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، پیشتر دیوان اوقاف شیعه عراق، رشید العبایجی را به جای جعفر الموسوی به عنوان تولیت آستان قدس حسینی منصوب کرده بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار وزیر راه و شهرسازی بر لزوم نگاه ملی برای رفع مشکلات حاشیه شهر مشهد و بافت فرسوده اطراف حرم تاکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۸    
شفقنا- حسن رشید العبایجی به عنوان تولیت آستان قدس حسینی منصوب شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، دیوان اوقاف شیعه عراق امروز(شنبه) العبایجی را به عنوان تولیت آستان قدس حسینی منصوب کرد. خبر در الفرات انتهای پیام ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۳    
مشهد-ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: زیارت جلوه ای از عشق و دلدادگی مسلمانان نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و به همین دلیل از توجه رییس جمهوری نسبت به امر زیارت و برگزاری نشست مهم شورای ملی زیارت در جوار مضجع شریف حضرت رضا(ع) قدردانی می کنم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در جمع خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) گفت: هنگام تشرف من به حرم، مردم را کنار نزنید فرقی بین من و زائر در حرم امام نیست و همه در شان و جایگاه یکسان هستند و تبعیض بین زائر نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد محدثی، امام جمعه سابق شهرستان تایباد را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به لزوم تکریم زائر گفت: یک چیزی که گاهی مرا رنج می دهد این است که خدام عزیز که من را می بینند زائر را کنار می زنند، البته آنها احترام می کنند و نیتشان خیر است اما این موضوع برای من آزار دهنده است.
برترین ها / بقاع نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وب سایت دیده بان ایران در خبری نوشت: خبرگزاری ایکنا تصاویری از پنجمین اجلاسیه آستان های مقدس و بقاع متبرکه ایران که در هتل کرامت ری برگزار شده است را منتشر کرد. این وب سایت خبری در ادامه نوشت: ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان - قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اصل تبعیت از ولایت در مکتب و سبک زندگی حاج قاسم سلیمانی گفت: آنچه که حاج قاسم در رفتار و عملش به ما نشان داد این بود که همواره تابع محض ولایت بوده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: راز محبوبیت حاج قاسم در خلوص ایشان خلاصه است و آن شهید بزرگوار اثبات کرد که عزت مؤمن در تبعیت محض از ولایت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی موزه هدایای مقام معظم رهبری در 22 بهمن سال 1373 شمسی، در طبقه همکف ساختمان گنجینه قرآن و نفایس حرم رضوی به مساحت 400 متر مربع فضای نمایشی، با حضور حضرت آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه، تولیت آستان قدس رضوی و حضرت آیت الله محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۱    
تولیت آستان قدس رضوی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهید سلیمانی، شهید پورجعفری و دیگر شهدای کرمانی ادای احترام کرد
ناب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ناب نیوز به نقل از راه آرمان؛ صبح امروز حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در مراسم گردهمایی تقریب مذاهب و روحانیون گفت: هر سرزمین، مکان و یا هر شهری به جهاتی قداست پیدا می کند و ملجا، مرجع و ارزشمند می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۱    
کرمان- ایرنا- گردهمایی تقریب مذاهب و روحانیون با حضور تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از علما و روحانیون و مسئولان در آستانه دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مصلی امام علی(ع) برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- گردهمایی تقریب مذاهب روز شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی، علمای اهل سنت و تشیع و برخی مسئولان ملی و استانی در مصلای امام علی (ع) شهر کرمان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به جایگاه شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی نماد وحدت امت اسلام است.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به مجاهدت های حاج قاسم برای وحدت همه ملت ها، گفت: این مردم آزاده در تمام طول عمرش برای اتحاد و دفاع از مظلومان کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۷    
کرمان - ایرنا - تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه حاج قاسم، سیدالشهدا و نماد وحدت اسلامی است گفت: سپهبد شهید سلیمانی درون مرزهای جغرافیایی گنجانده نمی شود و متعلق به جهان مظلومان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۵    
آیت الله سید احمد علم الهدی در گردهمایی تقریب مذاهب بیان کرد: تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی سند عطف جریان مقاومت و بیداری امت اسلام و خط بطلانی بر تبلیغات مسمومی بود که سال ها در رسانه های تبلیغاتی دنیا بر آن تأکید می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۹    
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی گفت: شهید سلیمانی نماد ملت و امت بود، به جریان خاصی وابستگی نداشت و حضور وی در دفاع از حرم نقشه های دشمن را نقش برآب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان تولیت آستان قدس رضوی گفت: حاج قاسم خود را در چارچوب و زنجیره یک ملت و مذهب خاص یا جغرافیای محدود زندانی نکرد به همین دلیل در عزای وی همه ایران، عراق، سوریه، فلسطین، لبنان و یمن فریاد می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۷    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حاج قاسم سیدالشهدای امت اسلامی و نماد وحدت اسلامی است و در درون یک مرز گنجانده نمی شود و متعلق به یک مذهب، جریان و جناح خاص نبود او متعلق به جهان مظلومین بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حاج قاسم نماد امت اسلام و سید الشهدای امت اسلامی و وحدت اسلامی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی، با صدور حکمی، مصطفی فیضی را به عنوان مدیر عالی جدید حرم مطهر رضوی منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مراسم افتتاح آزمایشی سامانه ارجاع بیماران نیازمند کرمان با حضور حجت الاسلام مروی تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی سامانه ارجاع بیماران نیازمند کشور بصورت آزمایشی در کرمان راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۲    
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اهمیت توجه به گره گشایی از کار مردم گفت: گره گشایی و رسیدگی به کار مردم همیشه مورد توجه معصومین (ع) قرار داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - تولیت آستان قدس رضوی گفت: از عقل، مال و تمام توان فکری و جسمی خود باید برای گره گشایی از کار مردم استفاده کنیم، زیرا این کارها زیر پرچم رضوی موجب محبت امام رضا (ع) می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی پور با اشاره به اینکه موانعی برای خدمت رسانی به مردم وجود دارد؛ گفت: مهمترین مانع پیش روی خدمت رسانی به مردم ناهنماهنگی است و بعضاً احساس می کنیم در بعضی جاها آزار دهنده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی بر گره گشایی از کار مردم و خدمت رسانی به نیازمندان و احسان جویان تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی لحظاتی پیش به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی وارد فرودگاه بین المللی کرمان شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، به منظور سخنرانی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با استقبال حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کرمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۹:۵۰    
کرمان - تولیت آستان قدس رضوی جهت شرکت در مراسم دومین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی وارد کرمان شد.