شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۶:۲۹Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولیت آستان قدس»

تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را محکوم کرد و آن را نشانه ای دیگر از استیصال دشمنان در برابر اقتدار ملت بزرگ ایران دانست.
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی اقدام تروریستی نظام سلطه در ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد و آن را نشانه ای دیگر از استیصال دشمنان در برابر موفقیت ها و عزت ملت بزرگ ایران دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا - استاندار خراسان رضوی گفت: ورود و اهتمام جدّی تولیت آستان قدس رضوی در راستای ساماندهی اوضاع نابسامان حاشیه شهر مشهد قابل قدردانی و تشکر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی(ع) نسبت به رفع کامل محرومیت در حاشیه شهر مشهد مقدس ابراز امیدواری کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: یکی از مهمترین مصادیق تعامل دینی، پاسخگویی به مردم است که باید در آستان قدس رضوی تبلور ویژه ای داشته باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۲    
در میان نام های واقفان گنجینه نفیس آستان قدس رضوی، نام زنانی که نسخه های خطی را به این کتابخانه وقف کرده اند دیده می شود. یکی از این افراد تاجماه بیگم دختر میرزا عیسی قائم مقام مشهور به سیدالوزراست ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت عالم پارسا و زاهد آیت الله سید یحیی جعفری را تسلیت گفت.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اهمیت شفاف سازی و گزارش دهی به جامعه گفت: مردم باید بدانند این آستان مقدس چه میزان درآمد موقوفاتی داشته و در چه مسیری هزینه شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اهمیت شناسایی استعدادهای برتر و جذب نخبگان در جهت فراهم آوردن رشد و تعالی هرچه بیشتر آنان، گفت: جذب منابع انسانی نخبه و استعدادهای برتر و فراهم آوردن شرایط استفاده از ظرفیت آنها در آستان قدس بسیار حائز اهمیت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۳    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آماده انجام هر راهکار و روشی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در حرم امام رضا(ع) هستیم تا زائران بخشی از زمان حضور خود در حرم را در کنار عبادت، به کسب معرفت، شناخت و دانش در خصوص ائمه اطهار(ع) بپردازند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت عالم جهادگر و پرتلاش حجت الاسلام والمسلمین جواد اژه ای را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام در شهریور1395 با ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس رضویدیدار کرد.در این دیدار قائم مقام تولیت آستان قدس و معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضوی نیز حضور داشتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به توصیه مقام رهبری به ستاد ملی کرونا درباره اخذ نظر مسئولان اماکن مقدسه در تصمیم گیری ها، گفت: ما نمی گوییم به نظرات ما عمل کنید، ما می گوییم در کنار کارشناس هایتان، کارشناسان اماکن مقدسه را نیز ببینید و نظرات آنها را بشنوید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به توصیه رهبری معظم انقلاب به ستاد ملی کرونا در خصوص اخذ نظر مسوولان اماکن مقدسه در تصمیم گیریها گفت: ما نمی گوییم به نظرات ما عمل کنید می گوییم در کنار کارشناسهایتان، کارشناسان اماکن مقدسه را نیز ببینید و نظرات آنها را هم بشنوید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام آستان نیوز، آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در جلسه شورای معاونین آستان قدس رضوی که شامگاه سه شنبه (20 آبان ماه) در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اظهار کرد: اینکه چه فردی در آمریکا انتخاب شده برای ما مهم نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- پس از تاکید تولیت آستان قدس رضوی به شفاف سازی فعالیت ها اینک قرار است سامانه شفافیت در اختیار عموم قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد آیین گرامیداشت شهدای دانشگاه کابل با عنوان جان پدر کجاستی؟ با حضور تولیت آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه آستان قدس رضوی است، نسبت به انعکاس اقدامات، عملکرد و مباحث مالی این نهاد مقدس در سامانه شفافیت آستان قدس رضوی تأکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی رضوی با تأکید بر اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه آستان قدس رضوی است، نسبت به انعکاس اقدامات، عملکرد و مباحث مالی این نهاد مقدس در سامانه شفافیت آستان قدس رضوی تأکید کرد.
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی علی یعقوبی به عنوان مدیر عامل موسسه فرهنگی قدس منصوب شد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی راهکارهای مقابله با تهدیدها در حوزه پدافند غیرعامل را ضروری اعلام کرد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
جلسه شورای عالی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آستان قدس رضوی صبح امروز 15 آبان ماه با حضور سردار دکتر غلامرضا جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مصطفی خاکسار قهرودی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی اموردام کشور طی نامه ای به تولیت آستان قدس رضوی خواسته در فروش گوشت به این شرکت برای تامین ذخایر استراتژیک گوشت مشارکت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام سید قاضی نیاز نقوی، از علمای پاکستانی ساکن قم و نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی نسبت به مسائل شهری، استانی و ملی بی تفاوت نبوده است و همواره تلاش شده است که در حد امکانات و توان، به مردم خدمت رسانی داشته باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با استاندار جدید ، بر حل مشکلات خراسان رضوی با استفاده از ظرفیت های ملی تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس عسکری، شیخ عبد الستار المرشدی، از خادمان آستان قدس عباسی که در سالروز شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام)، در ارائه خدمات به زائران حرم مطهر امامین عسکریین (علیهما السلام) مشارکت و همکاری داشتند، طی مراسمی تقدیر و تشکر نمود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رضایی کوچی تصویب طرح به دست استان یا مجموعه های شهرداری شورای شهر و تولیت آستان قدس و نخبگان در مشهد را دلیل اجرایی شدن آن می داند و می گوید: به این صورت طرح ضمانت اجرایی دارد و کسانی که آنجا به طور مستقیم ذی نفع و دخیل هستند، با شناخت دقیق تری می توانند بر طرح نظارت کنند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۳    
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه مسلمانان دنیا باید کالاهای فرانسوی را تحریم کنند، گفت: اگر مسلمانان جهان وحدت داشتند رئیس جمهور فرانسه جرئت توهین به مقدسات اسلامی را نمی کرد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس: حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، اظهار کرد: در آیات و روایت اسلامی مسئله وحدت و امت یک عنصر محوری و اصلی است؛ دستورات اسلام عموماً همانند نماز جماعت، نماز جمعه، حج و .. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه مسلمانان دنیا باید کالاهای فرانسوی را تحریم کنند، گفت: اگر مسلمانان جهان وحدت داشتند رئیس جمهور فرانسه جرئت توهین به مقدسات اسلامی را نمی کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ثمره فعالیت های علمی و پژوهشی پژوهشگران باید در جامعه امتداد و در زندگی روزمره مردم ظهور و بروز داشته باشد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۲    
تولیت آستان قدس رضوی شفافیت در عملکرد موقوفات و نذورات را موجب افزایش اعتماد عمومی و توسعه فرهنگ وقف در جامعه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی گفت: به مسئولان امر در آستان قدس رضوی گفته ام که موظف هستیم به مردم نسبت به نذورات و موقوفاتشان گزارش دهیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۳    
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی از غیورمردان این نیرو که بار سنگین صیانت از امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی ایرانیان را بر عهده دارند، قدردانی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۱    
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی از غیورمردان این نیرو که بار سنگین صیانت از امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی ایرانیان را بر عهده دارند، قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی از غیورمردان این نیرو که بار سنگین صیانت از امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی مردم را بر عهده دارند، قدردانی کردند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی از غیورمردان این نیرو که بار سنگین صیانت از امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی ایرانیان را بر عهده دارند، قدردانی کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی درگذشت روحانی عالی قدر حجت الاسلام والمسلمین عبدالمجید دیانی، تولیت آستان قدس رضوی این ضایعه را به خانواده و دوستداران ایشان تسلیت گفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۰    
فرمانده جدید یگان حفاظت آستان قدس رضوی امروز با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولان استان خراسان رضوی منصوب شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق: حسن روحانی در فروردین سال 96 در حالی وارد رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری شد که برجام را به عنوان برگ برنده دولت اول خود در دست داشت و اصلاح طلبان و طرفداران آنان از دولت او حمایت می کردند. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد مروی در برنامه زنده تلویزیونی خاطره ای شنیده نشده از مجید مجیدی بیان کرد. مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله است که در زمینه تهیه فیلم مطرح خود از فیلمبرداری ایتالیایی بهره برده و یک روز این فیلمبردار مسیحی را به حرم امام رضا (ع) آورده بود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین شام غریبان امام رضا(ع)با حضور حجت الاسلام مروی، تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از خادمان این بارگاه منور برگزار شد، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در سوگ شهادت امام رئوف(ع) به عزاداری و سوگواری پرداختند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مراسم شام غریبان شهادت امام رضا (ع) امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور تولیت آستان قدس رضوی، مسئولان استانی ، زائران و خادمان بارگاه منور رضوی در صحن انقلاب اسلامی حرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. منبع: خبرگزاری صداوسیما
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۷    
مراسم شام غریبان شهادت امام رضا (ع) شنبه 26 مهر 99 پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور حجت الاسلام مروی تولیت آستان قدس رضوی، مسئولان استانی، زائران و خادمان بارگاه منور رضوی در صحن انقلاب اسلامی حرم برگزار شد. ...