جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۲۲Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولیت آستان قدس»

خبرگزاری تسنیم   ۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها-حجت الاسلام احمد مروی با حضور در پای صندوق رای، در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر شرکت کرد.
ایرنا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی آرای خود را به صندوق انداختند.
قدس آنلاین   ۴۱ دقیقه پیش    
تولیت آستان قدس رضوی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
تولیت آستان قدس رضوی برای شرکت در انتخابات در صف رای گیری در حرم مطهر رضوی حضور یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۲۱    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس در حوزه هنر باید جریان ساز و الگو برای کشور باشد و این جایگاهیست که از این دستگاه باعظمت معنوی انتظار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تجلی عظمت و اوج هنرهای مختلف ایرانی-اسلامی در حرم مطهر امام رضا(ع)، گفت: آستان قدس در حوزه هنر باید جریان ساز و الگو برای کشور باشد و این جایگاهی است که از این دستگاه باعظمت معنوی انتظار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: جشن های دهه کرامت و کاروان های زیر سایه خورشید، بهترین فرصت برای خدمت کریمانه رضوی در سراسر کشور است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۷    
همزمان با ایام دهه کرامت و با حضور تولیت آستان قدس رضوی، چند پروژه آموزشی واحد دختران دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) افتتاح شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا (ع) به عالم آل محمد (ص) معروف هستند، این عالم آل محمد (ص) بودن تنها نباید محدود به کتاب ها و روایات باشد، این عالمیت و وجهه علمی باید در جامعه امتداد و ظهور و بروز یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱    
همزمان با ایام دهه کرامت و با حضور تولیت آستان قدس رضوی، چند طرح آموزشی واحد دختران دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۵    
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: نباید فقط به مرقدداری محدود شویم بلکه در آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) باید در مسائل فرهنگی و دانشی به صورت جدی سرمایه گذاری کنیم.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش الف امین توکلی با ذکر خاطره ای از رییسی ( رییس وقت تولیت آستان قدس رضوی ) در توئیترنوشت : فیلم مستند آیت الله رئیسی من را یاد خاطره ای از زمان توفیق خادمی در حرم مطهررضوی انداخت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در دیدارهای جداگانه با مدیران این آستان مقدس بر اهمیت اجرایی شدن سند سیاست های کلان آستان قدس رضوی در حوزه های مختلف تأکید و یکی از مهمترین اقدامات سال جاری را تدوین برنامه های تحولی و ایجاد هم افزایی بیشتر برای تحقق این سند اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، ایده ساخت ماکت هفت شهر عشق در حرم مطهر حضرت رضا(ع) را ارائه کرد که با استقبال حجت الاسلام والمسلمین مروی روبه رو شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پوش مرقد مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) توسط تولیت آستان قدس رضوی به تولیت آستان قم اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی از بی اخلاقی برخی نامزدها در مناظرات تلویزیونی ابراز گلایه کرد و گفت: این رفتارها در روز قیامت پاسخ دادن دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- تولیت آستان قدس رضوی بابیان اینکه مرزهای انتقاد و مرز تحقیر و تمسخر واضح است، گفت: ارائه برنامه و پرهیز ازسخنانی مثل مدرک تحصیلی با هدف تمسخر و تحقیر از جانب داوطلبین انتخابات ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
آیین خطبه خوانی خادمان هم زمان با مراسم افتتاحیه جشنواره مردمی کرامت و آغاز جشن های دهه کرامت، شنبه 22 خرداد 1400 روز میلاد کریمه اهل بیت(س) با حضور آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم، آیت الله احمد خاتمی امام جمعه تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی از طرح مباحث تمسخرآمیز در تبلیغات انتخاباتی گلایه کرد و گفت: مرز انتقاد و نقد و روشنگری با تمسخر و تحقیر و استهزاء دیگران مشخص است و نامزدها باید برنامه ها و راه های پیشرفت کشور را بگویند و به مدرک و تحصیلات افراد چکار دارند که موجب تمسخر و استهزاء شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: ایران اسلامی کشور امام رضا (ع) است، امام رضا (ع) امام ادب، اخلاق، مناظره و تجسم فضیلت های بشری بودند؛ در کشور امام رضا (ع) نیز باید علم، ادب و گفت وگو، مناظره و حفظ کرامت انسان ها باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر این که در انتخابات پیش رو مردم باید به انتخاب اصلح فکر کنند، گفت: کشورمان کشور امام رضا(ع)، علم، ادب، گفت وگو و مناظره است و رعایت اخلاق اسلامی در مناظره های نامزدهای ریاست جمهوری، منش امام رضایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از افتتاح خط تولید واکسن کرونای فخرا با مشارکت آستان قدس رضوی و وزارت دفاع در دهه کرامت خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۶    
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از مشارکت آستان قدس با وزارت دفاع برای تولید واکسن فخرا خبر داد و گفت: در شرایط کنونی نیز که مهمترین مطالبه و نیاز مردم عزیز کشورمان، تامین واکسن کرونا است، آستان قدس رضوی پای کار آمده تا با پشتیبانی از تولید داخلی واکسن ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: مرحله تجاری و توسعه صنعتی واکسن "فخرا" با مساعدت آستان قدس رضوی و شرکت دارو سازی ثامن همزمان با سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) روز اول تیرماه با حضور وزرای بهداشت و دفاع در مشهد آغاز خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از مشارکت آستان قدس با وزارت دفاع برای تولید واکسن فخرا خبر داد و گفت: در شرایط کنونی نیز که مهمترین مطالبه و نیاز مردم عزیز کشورمان، تامین واکسن کرونا است، آستان قدس رضوی پای کار آمده تا با پشتیبانی از تولید داخلی واکسن ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد آیین های فاطمی آستان بانوی کرامت از برگزاری آیین خطبه خوانی خادمان در روز میلاد حضرت معصومه(س) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی خبر داد و گفت: پنجره فولاد ضریح حضرت معصومه(س) تکمیل شده و در این دهه از این کار هنری رونمایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات باید محورهای جشن های دهه کرامت امسال باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیین خطبه خوانی خادمان در روز میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها) همراه با ویژه برنامه افتتاحیه جشن های دهه کرامت با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی و مداحی سید مهدی میرداماد و قرائت خطبه توسط عباس حیدرزاده در صحن صاحب الزمان(عج) با پخش از شبکه های قم، قرآن ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به تسهیل در رفت و آمد مابین گیت های خیابان ارم، گفت:برنامه های دهه کرامت در روز میلاد حضرت معصومه(س) با آئین خطبه خوانی و سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی آغاز خواهد شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۹    
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ضرورت اقامه دین و هدف تشکیل نظام اسلامی، اظهار کرد: وظیفه داریم که این نظام را برای اقامه دین حفظ کنیم و بی تفاوتی نسبت به آن توجیه پذیر نیست.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۱    
برچسب ها انتخابات 1400 انتخابات ریاست جمهوری تولیت آستان قدس رضوی دانستنی آنلاین برچسب ها
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۹    
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: ملت ایران در 28 خرداد با مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمن را مایوس خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا : ابراهیم رئیسی گفت: با شناختی که از وضعیت کشور دارم، در یک دوره 40 ساله مدیریت های مختلف اعم از شهرستان و استان و در تهران حضور داشته ام، در سازمان بازرسی کل کشور 10 سال حضور داشتم و شناخت نسبت به سازمان ها و ادارات کشور دارم، مدتی که در تولیت آستان قدس رضوی بودم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۳۶    
استان ها - ایرنا - "مردم خوب و صبوری داریم و ما نتوانستیم این همه حضور در صحنه و فداکاری را آن گونه که در شأن مردم است جبران کنیم". این ها را حجت الاسلام احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی در مراسم شهادت امام صادق(ع) در مدرسه علمیه نواب مشهد گفت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن مهرعلیزاده در جریان اولین مناظره انتخاباتی 1400، چند توهین خاص و بی اخلاقی مشخص در خصوص آقای رئیسی بخرج داد. استفاده از عبارت سندروم پست های بیقرار، شش کلاس سواد، شائبه مهندسی انتخابات، نامزد های پوششی و ... از این گونه بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: انتخابات نباید تحت شعاع مشکلات و گلایه ها قرار گیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات و عرصه های مختلف انقلاب موجب مصونیت، قدرت و امنیت کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: اگر صندوق های رای خلوت باشد و با انتخابات قهر کنیم و حضور حداکثری محقق نشود اشخاص و مسوولان صدمه نمی بینند بلکه اسلام صدمه می بیند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی به اهانت و توهین نامزدها به رقبای خود در عرصه انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی گفت: بسیاری از گلایه های مردم به حق است اما قهر با انتخابات و صندوق ها مشکلی را که برطرف نمی کند هیچ بلکه به اسلام ضربه می زند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون و مشاور تولیت آستان قدس رضوی تحقق شعار ما می توانیم را نگاه به درون دانست و گفت:حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به دنبال تحقق شعار "ما می توانیم" امام خمینی (ره) هستند که برای رسیدن به این هدف، نیازمند یک اراده و همت دسته جمعی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره مردم را دعوت به حضور می کردند و از آرای آنان صیانت می کردند، گفت: در طول 32 سال از رهبری ایشان، انتخابات متعددی در کشور برگزار شد و در هرکدام سلایق مختلفی روی کارآمدند و امروز هیچ کس نمی تواند مدعی شود در این ادوار یک فکر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد - تولیت آستان قدس رضوی گفت: رهبر انقلاب همانگونه که مخالف نظر لیبرال ها مدعی جدایی دین از سیاست هستند، همانگونه مخالف عدم نقش آفرینی مردم در نظام اسلامی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: قیام 15 خرداد سال 42 با توجه به پیوند عمیق شکل گرفته میان مردم و روحانیت، معنای جدیدی را در حرکت های مردمی به نمایش گذاشت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی گفت: آراء مردم و صیانت از آن دغدغه مقام معظم رهبری است و ایشان معتقدند مگر می شود حق الناس مردم را نادیده گرفت و آن را وجه المصالحه قرار داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: صیانت از جایگاه ولایت فقیه یکی از مهمترین وظایف مؤسسه نشر آثار امام خمینی(ره) است.