یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۸:۵۳Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمال شرق کشور»

نفت آنلاین   ۳ ساعت پیش    
وزارت نفت بمنظور جذب و نگهداشت کارکنان شاغل در منطقه سرخس و خانگیران امتیازاتی را برای این دسته از کارکنان اجرایی می کند.
سینا   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: سالیانه 4 میلیون ماموریت اورژانس به منازل مردم انجام می شود که نشان دهنده ارتباط و اعتماد عمومی به اورژانس است. دکتر جعفر میعادفر، در همایش تخصصی پدافند غیرعامل در نظام سلامت قطب شمال شرق کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 3 هزار دستگاه آمبولانس در کشور فرسوده است که نیاز به جایگزینی دارد. دکتر جعفر میعادفر در حاشیه همایش تخصصی پدافند غیرعامل در نظام سلامت قطب شمال شرق کشور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برنامه ما این است که هر سال ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 72 بیمار مرگ مغزی در مناطق زیر پوشش این دانشگاه که شمال شرق کشور را زیر پوشش دارد به بیماران نیازمند اهدا شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی دو روز آینده در شرق و شمال شرق کشور ، وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در نواحی شمال شرق کشور، بارش رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی - تصویر و تدوین : سید حسن ایزانلو
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: از امروز تا پنجشنبه (5 تا 7 مهرماه) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار می یابد. وزش باد در شرق و شمال شرق کشور کاهش می یابد به ویژه در سواحل شمالی روند افزایش نسبی دما حاکم می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا : صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: از امروز تا پنجشنبه (5 تا 7 مهرماه) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار می یابد. وزش باد در شرق و شمال شرق کشور کاهش می یابد به ویژه در سواحل شمالی روند افزایش نسبی دما حاکم می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: استفاده بیشتر از ظرفیت بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی استان های شمال شرق کشور نیازمند راه اندازی کریدور گردشگری است تا از این فرصت برای برای حل دغدغه های اشتغال و افزایش درآمد ساکنان این مناطق استفاد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دومین واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی در آخرین روزهای تابستان 1401، تکمیل شده و اکنون به بهره برداری رسیده است. با بهره برداری از این واحد، شاهد افزایش 160 مگاواتی ظرفیت تولید برق در شمال شرق ایران هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل حقوقی شرکت مدیریت منابع آب گفت: در نواحی شرق و شمال شرق کشور آبخوان های زیر زمینی مشترک با کشورهای همسایه وجود دارد که باید قواعد حقوقی برای آن ها تدوین شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان از سمنان هدف گذاری برای موزه آرایی چهار گالری از گالری های شش گانه بزرگترین پارک موزه دفاع مقدس شمال شرق کشور در این استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۳    
وزارت دفاع بریتانیا اعلام کرد که اوکراین به عملیات تهاجمی در شمال شرق کشور ادامه می دهد.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما و بارش باران در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی طی امروز خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پالایشگاه شهید هاشمی نژاد، امسال شاهد حضور عالی ترین مقام اجرایی کشور بود. این پالایشگاه سال هاست که افزون بر حوزه فرآورش گاز، تولید گوگرد و تا حدودی میعانات گازی و ذخیره سازی راهبردی گاز در مخزن شوریجه، به حوزه های دیگری نیز ورود کرده و تلاش می کند ایده های جوانان این سرزمین را به محصول تبدیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶    
مسابقات کشوری تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی شمال شرق کشور در تربت حیدریه با معرفی برترین های این رشته پایان یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ضیائیان گفت:از فردا شاهد کاهش دما در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۰:۲۳    
با حضور وزیر صنایع و معادن مرکز زمین شناسی شمال شرق کشور افتتاح شد # مشهد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 24/01/85 داخلی.اقتصادی.خودرو. مرکز مدیریت زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال شرق کشور عصر پنجشنبه در منطقه رضا شهر مشهد افتتاح شد ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
امروز پنج شنبه هفدهم شهریور هلیکوپتر حامل اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس که در حال بازدید از نقاط مرزی ایران در شمال شرق کشور بودند به دلیل نقص فنی، مجبور به فرود اضطراری شد و در نزدیکی شهر درگز نقطه مرزی ایران و ترکمنستان، به زمین نشست.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 15 شهریور 1401 از بارش شدید باران در 4 استان خبر داد و گفت: دما در بعضی استان ها تا 12 درجه کاهش می یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق از رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا در کنار انتقال ایمن و پایدار چهار فرآورده نفتی به پنج استان شمال شرق کشور خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد طی پنج روز آینده جوی آرام و پایدار در بیشتر نقاط کشور و برای تهران امروز و فردا احتمال غبار رقیق پیش بینی می شود. تهران – اقتصادبرتر – 10 شهریور 1401 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در غالب کشور جوی آرام و پایدار حاکم بوده و در شرق و شمال شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد پدیده غالب است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
صادق ضیاییان گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم و در شرق و شمال شرق کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید پدیده غالب خواهد بود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بیست و دومین دوره مسابقات خانواده های کارکنان ارتش و خواهران شاغل از پنجم شهریور ماه شنبه توسط سازمان عقیدتی سیاسی به میزبانی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی و منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در مشهد مقدس در حال برگزاری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از وزش باد در شرق کشور، افزایش دما در نیمه شمالی و رگبار پراکنده در 3 استان خبر داد. طی پنج روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا پنج روز آینده در نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود. صادق ضیائیان گفت: در 5 روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۲    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: نشست دبیرخانه مشورتی با حضور معاونان خدمات شهری شهرداری های رشت، گرگان، ساری، بجنورد، سمنان، بابل، گنبد و شاهرود برگزار شد و موضوعات مختلف در حوزه خدمات شهری مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نگاه پُرامید ایرانیان، در انتظار تابش مهر خاوران، همواره خراسان را تجلی گاه طلوع آرزوهای این ملت سربلند کرده است. جایی که خاک پرگوهرش، بستر خلاقیت صنعتگران بوده و آسمانش، عرصة پرتوافشانی متخصصان علم و فناوری است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دومین نشست دبیرخانه مشورتی معاونین خدمات شهری شهرداری های شمال و شمال شرق کشور با نگاه به مهمترین چالش ها و معضلات شهری در حوزه های مختلفی همچون مدیریت پسماند، سد معبر، ساماندهی دستفروشان و موضوعاتی از این دست به میزبانی شهرداری رشت برگزار شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از تخصیص بودجه برای تکمیل پروژه مرکز فرماندهی مدیریت بحران شمال شرق کشور پس از یک دهه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی با دارا بودن تاکستان های فراوان انگور اعم از آبی و دیم، بخش زیادی از میوه شمال شرق کشور را تامین می کند و البته رسیدن این محصول و ترکیبات آن به مرحله صادرات به کشورهای خارجی نیازمند عزم جدی دولت و مدیران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست مدیریت امور بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هم اکنون 53 بیمار مبتلا به آتروفی یا تحلیل عضلانی نخاعی (SMA) در استانهای سه گانه خراسان شناسایی شده اند.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: شرکت فولاد سنگان خراسان، بزرگترین شرکت صنعتی در شمال شرق کشور است که به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گندله سنگ آهن کشور مشغول به فعالیت است.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش برقراری سامانه های ارتباطی در زمان خاموشی سراسری در شرکت برق منطقه ای خراسان با حضور مدیر عامل، معاونان، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و مدیر مرکز دیسپاچینگ و مخابرات شمال شرق کشور به صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی با مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توانیر برگزار شد.
سلامت نیوز / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای 12 استان طی امروز و فردا رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی از مرز دوغارون تنها کشفیات مواد مخدر، سوخت و کالاهای قاچاق و همچنین تردد روزانه هزاران کامیون ترانزیت به گوش می رسد اما این مرز زمینی رسمی در شمال شرق کشور سال هاست در ایام پایانی صفر میزبان زائران افغانستانی برای اعزام به کربلاست.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی، درباره فعالیت سامانه بارشی مونسون در ایران توضیحاتی داد و تاکید کرد که آماده باش همه دستگاه های امدادی و اجرایی ضروری است.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ازبارش باران در نقاط مختلف کشور و خیزش گرد و خاک در شرق و شمال شرق ایران خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
با افزایش خطر خشک شدن کامل دریاچه ارومیه و بروز این فاجعه زیست محیطی، کارشناسان طوفان و باد های نمکی به شعاع صد ها کیلومتر که احتمالا بیشتر شهر های شمالی، مرکزی و حتی شمال شرق کشور از جمله تهران را نیز در بر خواهد گرفت را پیش بینی می کنند.