سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۷:۴۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمال شرق کشور»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو در پژوهشی اعلام کرد: برای هفته جاری وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور پیش بینی می شود، به طوری که در برخی استان های تحت تاثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز همراه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: در برخی مناطق شمال و شمال شرق کشور تحت تاثیر بارش ها، احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
موقعیت راهبردی منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان تأمین کننده گاز استان های شمال شرق کشور ایجاب می کند، توجه و اهتمام ویژه ای در راستای توسعه میدان گازی جدید توس و فاز دوم ذخیره سازی گاز در مخزن شوریجه D صورت گیرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی چند روز آینده در شمال شرق کشور، وزش باد و کاهش دما حدود 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۱    
کارشناس هواشناسی گفت: طی چند روز آینده در شمال شرق کشور، وزش باد و کاهش دما حدود 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۰    
کارشناس هواشناسی گفت: طی چند روز آینده در شمال شرق کشور، وزش باد و کاهش دما حدود 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و روزهای پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز وزش باد افزایش می یابد و کاهش 5 تا 10 درجه ای دما را خواهیم داشت.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 26 مهر در غرب و شمال غرب کشور و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۹    
مشهد- ایرنا- مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق کشور گفت: به دلیل بهره برداری بی رویه از آبهای زیرزمینی طی سالهای گذشته، اکنون هر هفته گزارش از یک فرونشست زمین، ترک خوردگی و فروچاله در دشتهای استان رضوی به این نهاد ارسال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا اوایل هفته آینده در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال شرق کشور کاهش نسبی دما انتظار می رود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۵    
رزمایش بزرگ آمادگی در برابر بحران شمال شرق کشور در شهرستان شیروان با حضور 18 اکیپ برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاد گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با ارایه خدمات درمانی به شکل دولتی در مسیر خدمت رسانی به زوجین نابارور گام های موثری برداشته شده است و در حال حاضر مشهد قطب درمان ناباروری در شمال شرق کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۵    
در مانور دو روزه با حضور 17 تیم مدیریت بحران بافرض بارش شدید باران و بروز سیلاب در حوزه آبریز سدّ بارزو خدمت رسانی پایدار به مردم در 19 منطقه ی آسیب دیده ادامه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۰    
مانور منطقه ای آمادگی در برابر بحران منطقه شمال شرق کشور در شیروان آغار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر امور منابع آب شیروان گفت: دومین رزمایش بزرگ عملیاتی آمادگی در برابر بحران سیلاب منطقه شمال شرق کشور فردا- سه شنبه- در این شهرستان خراسان شمالی برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فصل نهم کاوش در تپه باستانی ریوی که به گفته کارشناسان از شهر های بازمانده از دوران ساسانیان است٬ در شهرستان مانه و سملقان در حال انجام است. محوطه تاریخی ریوی که در سال 1346 با شماره 720 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده، یکی از مهم ترین استقرارگاه های تاریخی شمال شرق کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - فصل نهم کاوش در تپه باستانی ریوی که به گفته کارشناسان از شهرهای بازمانده از دوران ساسانیان است٬ در شهرستان مانه و سملقان در حال انجام است. محوطه تاریخی ریوی که در سال 1346 با شماره 720 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده، یکی از مهم ترین استقرارگاههای تاریخی شمال شرق کشور است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
همایش آشنایی با فضای کسب و کار و تجارت با کشور پاکستان با حضور معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی و جمعی از صاحبان واحدهای صنعتی استان در محل شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال شرق کشور گفت: این موسسه تنها واحد تولید کننده واکسن "گامبورو"، بیماری شایع طیور، در سطح کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران امروز نیز در نوار شمالی دریای خزر از جمله، گیلان، مازندران و گلستان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در روزهای شنبه و یکشنبه پیش رو در شمال شرق کشور کاهش نسبی دما خواهیم داشت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش دما بین 3 تا 7 درجه همراه با وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
هواشناسی برای مناطق شمال شرق و شرق کشور در روزهای شنبه و یکشنبه کاهش دمای سه تا هفت درجه ای همراه با وزش باد شدید پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: شنبه و یکشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش دما بین 5 تا 10 درجه همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه در پاسخ به پرسشی درباره تنش های اخیر در مرزهای شمال غربی کشور تاکید کرد: یکسری شیطنت ها برقرار می شود، اما تنشی در کار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال شرق کشور از امنیت پایدار در مرزهای کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به بارش باران شدید در برخی استان های شمال و شمال شرق کشور و نزدیک شدن طوفان حاره ای به نوار ساحلی و جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: پیش بینی های انجام شده حاکی از آن است که میزان بارش این استان و دیگر مناطق شمال شرق کشور در ماه های مهر و آبان امسال قابل توجه نیست و کمتر از حد معمول خواهد بود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از جمعه تا شنبه دما در شمال شرق کشور بین 8 تا 12 درجه کاهش خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه 9 مهر تا شنبه 10 مهر دمای هوا در شمال شرق کشور 8 تا 12 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به هجوم هوای سرد به شمال شرق کشور از کاهش 7 تا 10 درجه ای دما و بارش باران تا آخر هفته در برخی استان ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش در قرارگاه منطقه ای شمال شرق کشور گفت: لشکر 77 پیروز خراسان با شرکت در 36 عملیات دوران دفاع مقدس و همچنین شکست حصر آبادان در تاریخ جاودان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در نقاط مختلف کشور، از کاهش 8 تا 10 درجه دمای هوا در شمال شرق کشور خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
دوشنبه سامانه مذکور موجب بارش پراکنده در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی شده و به تدریج از کشور خارج می شود. از روز سه شنبه و طی روز های چهارشنبه و پنج شنبه با شمالی شدن مجدد جریانات برروی دریای خزر، در گیلان بارش باران و در مازندران، گلستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دمای هوا امروز و فردا در شمال شرق کشور بین 8 تا 10 درجه کاهش می یابد و دریای خزر تا صبح دوشنبه با توجه به وزش باد شدید مواج خواهد بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام کاهش 8 تا 10 درجه ای دما در استان های شمالی و شمال شرق کشور از خیزش گردوخاک برای سه روز آینده در جنوب کشور و دامنه های جنوبی البرز، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۵۰ سایت دیگر  
شنبه و یکشنبه در اردبیل و استان های ساحلی دریای خزر و یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما حدود 8 تا 10 درجه رخ خواهد داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، گفت: شنبه و یکشنبه (3 و 4 مهر) در اردبیل، و استان های ساحلی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و دوشنبه و سه شنبه ( 5 و 6 مهر) در شمال شرق کشور کاهش دما حدود 9 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، گفت: شنبه و یکشنبه (3 و 4 مهر) در اردبیل، و استان های ساحلی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و دوشنبه و سه شنبه ( 5 و 6 مهر) در شمال شرق کشور کاهش دما حدود 9 تا 12 درجه رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فردا در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: نیکوکاران استان همزمان با بازگشایی مدارس هزار و 200 تبلت به دانش آموزان این خطه واقع در شمال شرق کشور اهدا کردند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 6 تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 10 نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یگانهای تابعه قرارگاه منطقه ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور روز پنجشنبه طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مشهد تجلیل شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : این نمایشگاه که چهارشنبه شب با حضور فرماندهان نظامی و مسوولان استانی توسط امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده ارشد نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال شرق کشور افتتاح شد تا پایان هفته دفاع مقدس برای بازدید عموم دایر است. ساعت کار این نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 می باشد. ...
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۸    
کلام تازه | طرح احداث بزرگترین میدان بار میوه و تره بار شمال شرق کشور (در منطقه گلبهار) در جلسه کارشناسی کمیسیون تنظیم بازار استان مطرح و مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال شرق کشور گفت: هیچ مشکلی در امنیت مرزهای ایران وجود ندارد و در حال حاضر تمامی مرزهای شرقی و مشترک ایران با کشور افغانستان نیز در امنیت کامل است.