یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۳۴Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت هواپیمایی»

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی گفت: در فرودگاه حضرت امام (ره)به مسئولین پروازهای العراقیه تاکید نمودم، همهٔ زائرین اربعین که بلیط این شرکت هواپیمایی را دارند باید تا امشب عازم شوند و هیچگونه توجیهی مورد قبول نیست و قطعا با افرادی که در این خصوص از مردم عزیز ایران سوء استفاده نمودند برخورد خواهم نمود.
صراط نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
پرواز دو شرکت هواپیمایی از اصفهان و مشهد به سمت نجف با مسافران بدون ویزا!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی یک شرکت هواپیمایی از انجام 36 پرواز برنامه ای و فوق العاده به عراق تا کنون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- مدیرعامل شرکت هواپیمایی عقاب عسلویه گفت: طی 6 ماه نخست امسال، 17 هزار و 70 مسافر از طریق فرودگاه دزفول جابجا شدند .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: 1200نفر از مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی العراقیه به مقصد بغداد همچنان در فرودگاه امام خمینی (ره) سرگردانند و هیچ نماینده ای از این شرکت هواپیمایی پاسخگوی مخاطبان نیست
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه در این شرایط که مردم برای تهیه بلیت های پرواز به عراق باید هزینه گزافی را پرداخت کنند نباید در تامین رفاه مسافران هیچ تعللی صورت بگیرد تاکید کرد که شرکت هواپیمایی عامل تاخیر 6 ساعتی در پرواز تهران-نجف باید از کار تعلیق شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
کوثری فر همچنین با بیان اینکه برخی از شرکت های هواپیمایی خارجی از جمله شرکت هواپیمایی العراقیه اقدام به فروش بلیط اربعین حسینی به زائران بدون دریافت ویزا کرده بود، گفت: این باعث شده بود که تعداد از زائران ایرانی در فرودگاه عراق به خاطر نداشتن ویزا سرگردان شوند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی گفت: لغو دو پرواز از سوی شرکت هواپیمایی العراقیه به مقصد بغداد منجر به سرگردانی چندساعته مسافران این پروازها در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد همراه با اصرار آنها برای پرواز شده است.
در حالی تعدادی از زائران اربعین حسینی بلیت شرکت هواپیمایی العراقیه را خریداری کرده اند که به دلیل کارشکنی این شرکت 48 ساعت است که این زائران در فرودگاه امام سرگردان هستند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: صبح امروز زائران اربعین حسینی پس از 6 ساعت معطلی در فرودگاه امام خمینی (ره) به نشانه اعتراض، سوار هواپیما نشدند و خواستار پرداخت خسارت از شرکت هواپیمایی شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
احمد محمدی فر در گفت وگو با میزان، با اشاره به علت ازدحام جمعیت در فرودگاه امام خمینی ( ره)، گفت: شرکت هواپیمایی العراقیه بدون هماهنگی اقدام به فروش بلیت کرده است و افراد طی یک پرواز که خارج از چارچوب های در نظر گرفته شده برای مراسم اربعین بود به عراق اعزام شده اند اما پس ازآن از پذیرش دیگر مسافران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۶    
تهران- ایرنا- شرکت هواپیمایی فنلاند برای مقابله با ویروس کووید19 و آنفلوآنزا و افزایش سطح بهداشت از فناوری جدید نانو با عنوان نانوکسی استفاده می کند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهور در پایان سفر به استان ایلام از ایجاد کارگروهی در استان ها و معاونت اجرایی ریاست جمهوری برای پیگیری تحقق مصوبات سفرهای استانی خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۱۷    
شرکت هواپیمایی "مصر للطیران" برای نخستین بار فرودگاه بن گوریون تل آویو را در فهرست سفرهای خود به نقاط مختلف جهان قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل پیشین شرکت هواپیمایی ایران ایر معتقد است که باید ضمن نظارت بر فروش بلیت هواپیما، قیمت گذاری دستوری را حذف کرد و به ایرلاین ها اجازه داد تا متناسب با سرویسی که ارائه می دهند، بهای بلیت را از مردم بگیرند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۷    
سال های سال است که مردم از نرخ بلیت هواپیما شکایت دارند. اما هیچ اراده ای برای کنترل 20 شرکت هواپیمایی کشور وجود ندارد. مردم نمی دانند که این شرکت ها سوخت یارانه ای می گیرند. پول خدمات فرودگاهی را بعضا سال به سال تسویه می کنند. انواع حمایت های یارانه ای دارند. باز بازی و باز نارضایتی مردم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - پرواز 15 و 20 دقیقه امروز شرکت هواپیمایی آتا به شماره پرواز 6658 در مسیر تبریز به نجف، با پنج ساعت تاخیر ساعت 20 و 20 دقیقه انجام شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ارم گشت قم فاقد مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری بوده و تحت عنوان فروش بلیت شرکت هواپیمایی العراقیه، اقدام به فروش بلیت غیر قانونی به مقصد عراق در ایام اربعین کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ارم گشت قم که فاقد مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری است بصورت غیرقانونی تحت عنوان فروش بلیت شرکت هواپیمایی العراقیه، اقدام به فروش بلیت به مقصد عراق در ایام اربعین کرده است. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه 12 شرکت هواپیمایی در مراسم اربعین امسال حضور دارند، فهرست دفاتر فروش پروازهای اربعین که امکان خرید حضوری بلیت به مسافران می دهد را اعلام کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از اعتراض زائران از نبود بلیت پرواز اربعین با نرخ مصوب، اسامی و شماره تماس برخی از دفاتر برای عرضه این بلیت اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه 12 شرکت هواپیمایی در مراسم اربعین امسال حضور دارند، فهرست دفاتر فروش پروازهای اربعین که امکان خرید حضوری بلیت به مسافران می دهد را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: 10 هزار زائر اربعین با 50 پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جا به جا می شوند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمای کشوری لیست دفاتر فروش بلیت دوطرفه پروازهای اربعین را اعلام کرد که به شرح زیر است. بر اساس اعلام این سازمان، قیمت بلیت پروازهای دوطرفه تهران-نجف-تهران 5 میلیون تومان و یک طرفه، 3.2 میلیون تومان است. ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در جلسه هماهنگی پروازهای اربعین که با حضور کلیه عوامل دخیل در فرودگاه تبریز برگزار شد از آمادگی کامل مجموعه عوامل این فرودگاه جهت انجام پروازهای اربعین خبر داد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: براساس تأکید وزارت راه همه شرکت ها و مراکز فروش بلیت ملزم هستند، به درخواست زائر، بلیت رفت و برگشت صادر کنند، مگر آنکه خود زائر درخواست خرید بلیت یک طرفه را داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رامین آذری، روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پروازهای این فرودگاه به صورت روزانه در مسیر تبریز – نجف – تبریز توسط شرکت هواپیمایی آتا انجام خواهد شد. وی اظهار داشت: پروازها طبق برنامه اعلام شده به ترتیب در ساعت 6 صبح و 15 و 20 دقیقه از فرودگاه تبریز به سمت نجف و ساعت 14 و [...]
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
، حسن قاسمی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی، در خصوص اقدامات انجام یافته توسط این شرکت برای نقل و انتقال زوار حسینی گفت : قشم ایر به صورت برنامه ایی روزانه دو پرواز از تهران و مشهد به نجف اشرف انجام میداد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه 650 پرواز برنامه ای و فوق العاده برای اعزام 60 هزار زائر اربعین در نظر گرفته شده است، گفت: روز آینده چهار شرکت هواپیمایی دیگر وارد چرخه پروازها می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر از انتقال بیش از 20 هزار زائر اربعین حسینی توسط این هواپیمایی خبر داد و گفت: روزانه هشت پرواز فوق العاده از تهران و مشهد به مقصد نجف انجام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هواپیمایی قشم ایر گفت: این شرکت 24 هزار نفر از زائران اربعین حسینی را با نرخ مصوب جابجا می کند و هیچ آژانسی حق فروش بلیت های این ایرلاین را با قیمت بالاتر از نرخ مصوب ندارد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: پروازهای فرودگاه تبریز ویژه اربعین حسینی از 31 شهریور ماه آغاز و تا 11 مهرماه ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان از آمادگی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی جهت خدمت رسانی به زائرین اربعین خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه اصفهان؛ حسن امجدی مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت : همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل منطقه جنوب شرکت هواپیمایی آسمان از اولین چک سنگین (Check C) هواپیمای turbo Prop در ایران توسط مهندسین تعمیرات و نگهداری این شرکت در آشیانه پایگاه شیراز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی پارس ایر برای اولین بار از هفتم مهرماه در فرودگاه کرمانشاه خبر داد و گفت: این شرکت پروازهای مسیر شیراز - کرمانشاه و بالعکس را انجام می دهد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت زائران در ایام اربعین به عراق پنج میلیون تومان تعیین شده است و هر شرکت هواپیمایی که با نرخی بیش از پنج میلیون تومان بلیت رفت و برگشت را به زائران بفروشد متخلف بوده و باید با آن برخورد شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی آتا گفت: یک فروند هواپیمای ایرباس A320 پس از نزدیک به سه سال زمین گیر شدن، مراحل بازسازی و پرواز آزمایشی را با موفقیت طی کرد و به ناوگان فعال این شرکت بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حضور رئیس یک شرکت هواپیمایی در لیتوانی به همراه تیم ملی فوتسال کشورمان سوال برانگیز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاههای خراسان رضوی گفت: پروازهای مسافربری امروز 28 شهریور ماه شرکت هواپیمایی العراقیه از مبدا فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد لغو شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای ایرفرانس که عازم پاریس بود به دلیل آتش سوزی، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه پکن شد. به گزارش ایسنا، پرواز AF393 پکن- پاریس شرکت هواپیمایی اِیر فرانس فرانسه که از پکن عازم پاریس بود، در پی وقوع سانحه حریق حین پرواز، مجبور به بازگشت به فرودگاه پکن و فرود اضطراری شد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت امور مجلس رئیس جمهوری، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در بازدید از شرکت و آشیان و کارگاه های آموزشی و سیمولاتور پرواز هواپیمایی هما ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۵    
امدادگران اورژانس هوایی قزوین مستقر در فرودگاه شرکت هواپیمایی خدمات ویژه قزوین ، با پرواز به موقع به ارتفاعات معلم کلایه الموت قزوین ، ناجی جان دو هموطن از مرگ شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی پارس ایر از هفتم مهرماه با پرواز در مسیر شیراز-کرمانشاه و بالعکس فعالیت خود را در فرودگاه کرمانشاه آغاز می کند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از ابطال مجوز پروازهای هواپیمایی العراقیه به دنبال تخلفات مربوط به ویزا خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، حسن خوشخو، مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها ...
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، از اولین پرواز کارگو شرکت هواپیمایی تابان مسیر آبادان- کویت در فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز اعلام کرد که به دلیل نقص فنی در سیستم، تمام پروازهای این شرکت در آمریکا و کانادا در روز جمعه لغو شده است.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی در اخطاری مقرراتی پروازهای شرکت هواپیمایی العراقی را به دلیل رعایت نکردن مقررات در زمینه دریافت ویزای رسمی از زائران ایرانی لغو کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش ، نیما مومنی زاده با اعلام اینکه این شرکت آمادگی خود را در راستای خدمت رسانی بیمه ای به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را دارد ، خواستار فراهم آمدن بستر همکاری های بیشتر و متقابل شد که این موضوع با استقبال خوب کاپیتان برخور واقع گردید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از ابطال پروازهای شرکت هواپیمایی العراقیه خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یازدهمین محموله واکسن روسی اسپوتنیک وی شامل 300 هزار دز امروز پنجشنبه از طریق شرکت هواپیمایی ماهان به تهران ارسال خواهد شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو اعلام کرد این تعداد واکسن ارسالی شامل 200 هزار کامپننت دوم و 100 هزار کامپنت اول واکسن ...