جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس ایران»

پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۱    
حمید میرمعینی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نما، در رابطه با این که رمزارزها در ریزش بورس چه تاًثیری داشتند وچرا ریزش بورس ادامه دار است گفت: به هر حال بازار سرمایه ما انتظاراتی که اهالی بازار سرمایه و همچنین مردمی که تازه وارد شده بودند را برآورده نکرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۱    
در سال های اخیر بسیاری از افراد به دنبال حفظ سرمایه یا به دست آوردن سود از طریق سرمایه خود هستند. و در همین راستا نام دو بازار مالی بورس ایران و ارزهای دیجیتال را بسیار شنیده ایم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۱    
علی رئیس پور گفت: دانش ناکافی مالی عده ای و عدم دقت ناظرین بورس بر فعالیت حقوقی های بازار، علت اصلی وضعیت وخیم بورس ایران است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در حال حاضر 55 میلیون نفر با احتساب دارندگان سهام عدالت، کد بورسی دارند. اغلب کد بورسی های جدید سال گذشته با اعلام فراخوان فریب وارد بازار شدند. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: بخشی از دلایل اُفت قیمت دلار و وضعیت بازار بورس ایران تحت تاثیر بازار رمز ارزها بوده و به جز کاهش انتظارات تورمی، رقیبی به نام رمز ارزها باعث چنین شرایطی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه بورس ایران روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و اکثر فعالین این بازار، خصوصا افرادی که تیر و مرداد سال گذشته بورسی شده اند حال و روز خوبی ندارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۰۰    
همدان- درحالی پس از ریزش شاخص بورس ایران علاقه سرمایه داران و مردم همدان به ارز دیجتیال به اوج خود رسید که هیچ مجوز قانونی برای فعالیت در این حوزه وجود ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بورس با بیان اینکه در ماه های گذشته دستکاری ها در نماد ها و بسته شدن برخی کد های بورسی باعث دامن زدن به افت شاخص بورس بوده است، تصریح کرد: در حال حاضر بورس کاملا درگیر مسائل سیاسی شده و تصمیم گیری ها تنها منجر شده دولت نفع ببرد ...
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۹    
پیش بینی بورس ایران در دولت بعدی از نگاه تحلیل گران
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
استادیار موسسه پژوهش های بازرگانی وزارت صمت، از خروج 150 هزار میلیارد از بورس به سمت ارز مجازی خبر داد و گفت: 40 درصد اقتصاد ما پنهان و زیرزمینی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵    
امروز مطالبی همچون دوج کوین تا کجا رشد خواهد کرد؟، بورس امروز چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 چگونه بود؟، اقدامات برای تاسیس بورس ایران از چه سالی آغاز شد؟، در مجمع شکلر چه گذشت؟، نقطه بازگشت فملی کجاست؟، خبر خوب برای دارندگان سهام عدالت، شاخص بورس به یک میلیون واحد هم برمی گردد؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۰    
قرار بود مرکز مالی بین المللی ایران در منطقه پارک شهر کنونی بنا شود، اما به دلیل وقوع جنگ جهانی دوم و تحولات سیاسی داخلی مانند کودتای 28 مرداد طرح تاسیس مرکز مالی بین المللی ایران ناتمام ماند و زمینی که به این کار اختصاص داده شده بود در نهایت تبدیل به پارک شهر کنونی شد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بازار تولید و داد و ستد ارزهای دیجیتال یا ارزهای رمزپایه در ایران بسیار داغ است و هر روز درباره آن خبر تازه ای منتشر می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سود سپرده بالاتر از مصوب شورای پول و اعتبار، هزینه قابل قبول مالیاتی نیست، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ بازدهی صندوق های سهامی در یک سال گذشته، قیمت جهانی طلا با ترس از کرونای هندی رشد کرد، طلای سیاه ارزان شد ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - مشاور رییس سازمان بورس در امور بین الملل، جزئیات طرح اعطای اقامت 5 ساله به سرمایه گذاران خارجی را که اقدام به خرید سهام، اوراق یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران کنند، را تشریح کرد. ...
معاون سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: سود علی الحساب پرداختی بانک ها و موسسات اعتباری مجاز به سپرده گذاران که بالاتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار است، هزینه قابل قبول مالیاتی نخواهد بود.
مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل ، جزییات طرح اعطای اقامت 5 ساله به سرمایه گذاران خارجی را که اقدام به خرید سهام، اوراق یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری در بازار سرمایه کشور می کنند، تشریح کرد .
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ناگفته های دکترسعیدمحمد از پشت پرده های سقوط بورس ایران با فراخوان فریب برخی مدیران را در فیلم زیر مشاهده کنید.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین قیمت شاخص بازار بورس ایران به شرح زیر می باشد
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۵    
هر زمانی که نامی از بورس برده می شود اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، کارگزاری بورس است. بسیاری از مردم می دانند که لازمه سرمایه گذاری در بورس و شروع فرآیند افتتاح حساب، انتخاب یک کارگزاری می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
همایون دارابی گفت: تزریق نقدینگی علی الخصوص سهم یک درصدی از صندوق توسعه ملی به بورس، حذف قیمت گذاری دستوری، تثبیت نرخ ارز و کاهش نرخ سود بانکی نسخه های شفا دهنده ی بورس ایران است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
فعالان بازار سهام پس از پشت سر گذاشتن یک نیم سال پر سود در اوایل سال 99، حدود 9ماه است که شاهد ریزش قیمت ها در بورس تهران هستند اما امروز دولت و مجلس از پیشنهادات خود برای نجات بورس رونمایی کردند.
افراد حقیقی در بورس امروز 330میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه مواد و بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وپاسار بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
بورس ایران در حالی بر صدر اخبار اقتصادی نشسته است که ماهیت خبرها نسبت به سال گذشته تغییری چشمگیر را تجربه می کند .
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۸    
آقابزرگی، کارشناس بازار سرمایه با تشریح اثر مذاکرات برجامی بر اقتصاد ایران، عنوان کرد که در حال حاضر بازار سرمایه متاثر از 9 عامل مهم است.
تبیان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۲    
تولید واکسن کرونا بورس های جهانی را سبز کرده اما تابلو بورس ایران یکپارچه قرمز است اما چرا بورس چنین روزهای تلخی را تجربه می کند؟ مقصر کیست؟
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۱۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران سیاسی کردن بازار سرمایه و ورود غیر کارشناسی فعالان سیاسی در اظهار نظر نسبت به بورس را از مشکلات بازار سرمایه خوانده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که اهالی بخت برگشته بازار سرمایه ایران، در حال خروج از بورس ایران و ورود به بازار ارز های دیجیتال هستند، سوءاستفاده بین المللی از این اشتیاق جهانی هم افزایش یافته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: روز گذشته شنبه 4 اردیبهشت ماه 1400، شاخص کل بورس با افت 7هزار و 708 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 199هزار و 339 واحد قرار گرفت. روندی که چند ماهی می شود که گریبان بازار سرمایه را رها نمی کند.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۵    
سهام یاب از سال 1391 تحت عنوان شبکه هوشمند سرمایه گذاری و اطلاع رسانی بورس ایران شروع به کار کرد. این مجموعه در راستای اطلاع رسانی آخرین وضعیت بازار بورس، آخرین معاملات شرکت ها، اخبار و اطلاعیه های آن ها و ایجاد محیطی یکپارچه برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظرات کاربران تلاش می کند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد گفت: در حال حاضر بورس ایران دچار سقوط شده و دامنه معاملات بورس عامل بلوکه ماندن دارایی سهامداران است و از آنجایی که افت شاخص زیاد شده حذف دامنه نوسانات نمی تواند تهدیدی برای ارزش سهام ها باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به طور کلی صحبت کاندیداهای ریاست جمهوری 1400 در خصوص بورس ماهیت پوپولیستی خواهد داشت زیرا بورس ایران امروز واکنش زیادی به اخبار مثبت و منفی و یا صرفاً صحبت های سیاسیون نشان نمی دهد.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرخ ترین فروردین تاریخ بورس تهران رقم خورد. در این میان مذاکرات بین المللی در رابطه با فعالیت هسته ای ایران، انتخابات ریاست جمهوری، کاهش یا افزایش نرخ ارز، نرخ های جهانی، رویکرد دولت بعدی در مواجهه با بورس، دامنه نوسان، تزریق نقدینگی و خیلی نکات دیگر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۹    
آقابزرگی کارشناس بورس در خصوص نحوه بازگرداندن اعتماد مردم به بورس ایران گفت: در سال 99 تمام تفکر سازمان بورس حول محور عرضه رقم خورد و این درحالی است که این سازمان باید وضعیت تقاضاها را ساماندهی کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۲    
آقابزرگی کارشناس بازار سرمایه ایران اصلاح ترکیب شورای عالی بورس و فاصله گرفتن از فضای دستوری و دولتی را مهمترین گامی دانست که برای به تعادل رساندن بازار بورس ایران ضروری است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با ادام ه دور جدید اعتراضات معیشتی و صنفی در ایران، بازنشستگان تامین اجتماعی و مال باختگا ن بازار بورس ایران در تهران و شهرهای دیگر کشور دست به تجمع زده و علیه برخی از مسوولان از جمله حسن روحانی شعار دادند و بر شرکت نکردن در انتخابات تاکید کردند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۷    
بسیاری از سرمایه گذاران و علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس یک بار دیگر نگران عواقب سیاسی برجام و تاثیرگذاری آن بر روند بازار سهام و سرمایه ایران هستند. اما آنچه به لحاظ سیاسی برای بازارهای مختلف و آینده بورس ایران می توان تصور کرد خالی از سه حالت نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امروزه یکی از مهمترین دغدغه افراد یادگیری اصولی سرمایه گذاری در بازار بورس میب اشد، همراه ما باشید تا بهترین مرکز آموزش تخصصی بورس در کشور را به شما معرفی کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، بازار سرمایه ایران تازه کار است و نیازمند مطابقت با استاندارد های جهانی است، بنابراین برا ی ارتقای بورس باید زیر ساخت های آن فراهم شود.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دولت آقای روحانی که خود مقصر بزرگ آشفتگی های بورس ایران است به عنوان دولت منتخب مردم می بایست به جای ضربه زدن به اعتماد عمومی مردم به بورس، وارد عمل می شد و حقوق از دست رفته سرمایه گذاران خرد را مطالبه می کرد اما نه تنها چنین اتفاقی نیفتاد، بلکه خود دولت دستی بر آتش انداختن به سرمایه های مردم داشت ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایط فعلی، بورس ایران از یک طرف در تله بی اعتمادی دست و پا می زند و هر روز که می گذرد بیش از پیش در این تله فرو می افتد و از طرف دیگر خریداران بالقوه به دنبال نفع شخصی خود امروز تمایلی به خرید ندارند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه می گوید: در روزهای پایانی سال ما بازار بهتری را نسبت به قبل شاهد بودیم و به نظر میرسد که ادامه همان روند را داشته باشیم مضاف بر اینکه تفاهم نامه ای که با چین به امضا رسید می تواند به عنوان یک خبر خوب در اقتصاد کشور تلقی شود و موجب گشایش های اقتصادی برای ما باشد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۰    
پیش بینی بورس شنبه 14 فروردین 1400 ، بورس در هفته سوم فروردین چه می شود؟ شاید این سوال برای شما هم مطرح باشد که آینده بورس ایران چه خواهد شد و بعد از پایان تعطیلات عید نوروز ...
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سال 99 شاهد آن بودیم که 2 رئیس سازمان بورس علی رغم سابقه چندان زیادی که در بازار سرمایه داشتند به دلیل فشارهایی اقدام به استعفا کردند، نکته حائز اهمیتی که باید به آن اشاره کرد مقصر اصلی این اتفاقات در اصل راهکار غیر معقولانه دولت و بعضی از مسئولان بود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه رشد اقتصادی دنیا در سال جدید 5.5 درصد پیش بینی شده است، اظهار کرد: در سال 1400، سهم هایی که افت قیمت داشتند، رشد بهتری خواهند داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۶    
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه رشد اقتصادی دنیا در سال جدید 5.5 درصد پیش بینی شده است، اظهار کرد: در سال 1400، سهم هایی که افت قیمت داشتند، رشد بهتری خواهند داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۵    
روز گذشته 7 فروردین ماه 1400 توافقنامه 25 ساله ایران و چین به امضا رسید. این توافقنامه حاوی ابعاد سیاسی، استراتژیکی و اقتصادی است. توافقنامه 25 ساله ایران و چین از نظر کارشناسان چه تاثیری می تواند بر اقتصاد و بورس ایران داشته باشد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل از افزایش دو برابری میزان سرمایه گذاری خارجی در بورس خبر داد و گفت: در ابتدای فروردین 99، سبد ارزش سرمایه گذاری خارجی دو هزار و 500 میلیارد تومان بود، و در آخر بهمن به چهار هزار و 600 میلیارد تومان رسید.
حامد سنجری ضمن تشریح اقدامات سازمان بورس در خصوص برقراری امنیت سایبری بازار سرمایه طی سال جاری گفت: در سال 1399، زیرساخت ها و سامانه های کلیه شرکت های تحت نظارت و تابعه سازمان بورس و اوراق بهادار بر اساس سند الزامات امنیت اطلاعات بازار سرمایه و سند ثبت و ارسال لاگ توسط مرکز مذکور مورد بازرسی و ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
روز های قرمز و روند نزولی بازار سرمایه ایران چند روزی است که متوقف شده و حالا همه شواهد از ادامه رشد و سبزشدن بازار سرمایه در آستانه بهار حکایت دارد. دیروز و پس از هفته ها کم تحرکی این بازار، بورس ایران شاهد ورود پول حقیقی بود و بسیاری از سهام هم با صف خرید سنگین مواجه شدند.