جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۳۸Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روحانی»

الف   ۴۷ دقیقه پیش    
برگزاری مراسم در شان نظام، سخنرانی با اقتدار روسای سه قوه، غیبت برادران لاریجانی وخروج غریبانه روحانی از صحن مجلس از جمله حاشیه های مراسم تحلیف رئیس جمهور بوده است.
مشرق نیوز   ۵۳ دقیقه پیش    
مصافحه روحانی با قالیباف از زیر عبا در هنگام ورود به جلسه تحلیف حجت الاسلام و المسلمین رئیسی.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
کتاب بیست و پنج سال تا کربلا روایتی از زندگی روحانی پاسدار شهید جانعلی جعفری است که توسط سیده فاطمه صغری میرسیار به نگارش درآمده است.
آخرین نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در روزهای پایانی دولت روحانی دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در شرکت سابق بابک زنجانی مسئولیت گرفت.
تازه نیوز   ۲ ساعت پیش    
درحاشیه مراسم تحلیف سیدابراهیم رئیسی، نوع برخورد حسن روحانی و محمدباقر قالیباف در حالی که رئیس جمهور سابق مشت اش را گره کرده، سوژه رسانه ها شد.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
کانال تلگرامی اعتماد آنلاین : احوالپرسی روحانی و قالیباف در حاشیه مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی را مشاهده کنید.
انتخاب   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی که امروز برای مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی به مجلس رفته بود، با قالیباف، رئیس مجلس با مشت از زیر عبا، احوالپرسی کرد.
تیک   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که باقر قالیباف رئیس مجلس بر خلاف پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا، با اکثر میهمانان مراسم تحلیف دست می داد، حسن روحانی حاضر به این کار نشد و از روی عبا با قالیباف مشت هایشان را به هم زدند. ...
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاشانی با بیان اینکه ابلاغیه این موضوع و تاکید بر الزام آن مربوط به دهمین ماه سال 89 بود افزود: آقای احمدی نژاد که بعد از ماجرا های سال 88 فرصت پیدا کرده بود تا تجاوزاتی به قانون اساسی پیدا کند، بدون توجه به این الزام به ادغام وزارتخانه ها و برکناری وزیران اقدام کرد.
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نقد و ارزیابی عملکرد دولت آقای روحانی امر پسندیده ای است که باید انجام شود، اما فضای عمومی و به ویژه فضای رسمی کشور به گونه ای است که گویی او نه خدمت بلکه خیانت مرتکب شده و نه تن ها شایسته تقدیر نیست بلکه باید او را مجازات کرد و به تعبیری نقد ها بیشتر بوی انتقام می دهد تا ارزیابی.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: از 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر، فقط تکمیل 30 تا 40 هزار واحد آن باقی مانده است که تا اواخر شهریور یا مهر سال جاری، به پایان می رسد.
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عمل صالح از خلال ابعاد چهارگانه صادر می شود. بعد میان ایمان و عمل صالح تعامل برقرار می شود. ایمان سبب عمل صالح می شود و عمل، ضامن ایمان است. آنچه در قلب می گذرد باید در عمل هم همان باشد ...
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
غلامعلی رجایی عضو شورای مرکزی جمع ایثارگران گفت: من فکر می کنم دولت دوازدهم از بدشانس ترین دولت های این چهار دهه باشد که ربطی به روحانی نداشت و یکی از آن ها کافی بود که در حد یک جنگ معیشت مردم را تحت تأثیر قرار بدهد. همان کرونا و یا خروج ترامپ از برجام کافی بود ...
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: حسن روحانی که امروز برای مراسم تحلیف رئیسی به مجلس رفته بود، با رئیس مجلس دست نداد و با مشت از زیر عبا، پاسخ قالیباف را داد.
پول نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پیش نویسی که آمریکایی ها منتشر کردند، آمده بود که ایران قبول کرده درباره مسائل نظامی و مسائلی از این قبیل که تاکنون حاضر به مذاکره نبود، مذاکره کند. این یعنی توافقی بدتر از برجام در شرف وقوع بود.
مرآت   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت روحانی، مقصر اصلی به نتیجه نرسیدن برجام است و اگر هدایت های رهبر معظم انقلاب نبود، خسارت های برجام بیشتر می شد.
مرآت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه روحانی آمارهای اقتصادی را کتمان می کرد، گفت: کاهش بودجه جاری، ارائه ضربتی لایحه مالیاتی، فروش نفت و بازگرداندن منابع آن،باید فورا اجرا شود.
عصر خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود حسن روحانی برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی از او استقبال کرد.
فکر شهر   ۴ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کیهان نوشت: اکنون، دوره روحانی به سر آمده و چهره ای سکاندار ریاست دولت جمهوری اسلامی ایران شده که گزارشگر سی ان ان درباره او می گوید رئیسی، مقابل آمریکا عقب نشینی نمی کند و امتیاز دیگری نخواهد داد . ...
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حضور حسن روحانی و علی اکبر ناطق نوری در مجلس و در آن سو غیبت صادق آملی لاریجانی به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و البته جایگاه و وزن چهره های مقاومت از مهمترین نکات تحلیف سیزدهم بود.
صدا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
متن و حاشیه مراسم سوگند خوردن رئیسی؛ خوش وبش مهمانان خارجی با روحانی تا مشخص نشدن کابینه سیزدهم به گزارش نبأ خبر، چهاردهم مردادماه 1400 از راه رسید؛ سیدابراهیم رئیسی امروز برای تکیه به کرسی ریاست جمهوری در حضور 265 نفر در ساختمان مجلس شورای اسلامی قسم یاد کرد. ...
پرسش   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امروز جامعه ایران در وضعیت بی اعتمادی بالایی قرار دارد. رئیسی نیز این را خوب می داند.او در مراسم تنفیذ خود گفت اعتماد مردم آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مراسم تحلیف ریاست جمهوری سیزدهم عصر امروز(پنجشنبه) با حضور مقامات داخلی و میهمانان خارجی در صحن مجلس برگزار شد که با حاشیه های جالب توجهی همراه بود.
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش    
چهار سال گذشته و در پایان مراسم تحلیف روحانی برای دولت دوزادهم جمعی از اعضای فراکسیون اصلاح طلبان با فدریکا موگرینی سلفی گرفتند و عکس یادگاری انداختند.
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
گپ و گفت حسن روحانی و اسماعیل هنیه در حاشیه مراسم تحلیف حجت الاسلام رئیسی.
تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش    
لحظه ورود حسن روحانی، رییس جمهوری سابق به مراسم تحلیف ریاست جمهوری رئیسی را تماشا کنید.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی رئیس جمهور سابق در مراسم تحلیف که در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید شرکت کرد.
رجا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی درحالی پس از هشت سال دولت را تحویل سیدابراهیم رئیسی داد که تقریباً تمامی اجناس و اقلامی که به معیشت و زندگی مردم می شود، با افزایش قیمت چندین برابری روبرو شدند.
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تصویری از حسن روحانی در مراسم تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران.
صراط نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از حسن روحانی در مراسم تحلیف سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران.
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت دوازدهم در دیدار با همتای عمانی خود بر ارتقای روابط ایران و عمان در دولت سید ابراهیم رییسی تاکید کرد.
خبر فوری   ۶ ساعت پیش    
به گزارش خبر فوری ، احمد جنتی ، دبیر شورای نگهبان به همراه عباسعلی کدخدایی در مراسم تحلیف حاضر شد، جنتی بر خلاف پروتکل های کرونایی بدون ماسک وارد صحن علنی شد. اسحاق جهانگیری معاون اول دولت روحانی نیز در این مراسم شرکت کرد. درباره حاضران و غایبان مراسم اینجا بخوانید. ...
نفت آنلاین   ۶ ساعت پیش    
این تصویر حسن روحانی را در مراسم تحلیف هشتمین ریاست جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد.
برترین ها   ۶ ساعت پیش    
برترین ها: حسن روحانی، رئیس جمهور سابق در مراسم تحلیف هشتمین ریاست جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کرد.
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تحلیف ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی دقایقی پیش آغاز شد.
ناطقان   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور سابق کشورمان در مراسم تحلیف حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم حضور یافت.
رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود حسن روحانی برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی از او استقبال کرد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: علاوه بر میهمانان خارجی مقامات لشکری و کشوری در صحن مجلس به منظور شرکت در سیزدهمین مراسم تحلیف ریاست جمهوری حاضر شدند.
برخی سران مقامات کشورهای خارجی که برای مراسم تحلیف ریاست جمهوری رییسی در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند اکنون در حال خوش و بش با حسن روحانی هستند.
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیما: حسن روحانی، رییس جمهوری سابق در مراسم تحلیف ریاست جمهوری حضور پیدا کرد.
صراط نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حسن روحانی با خودرو ماکسیما به مراسم تحلیف حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به مجلس شورای اسلامی آمد.
تیک   ۷ ساعت پیش    
محمدباقر قالیباف دقایقی پیش در بدو ورود حسن روحانی، رئیس جمهوری پیشین ایران از او استقبال کرد. مراسم تحلیف سیدابراهیم رئیسی، امروز (14 مردادماه) ساعت 17 با حضور مهمانان داخلی و خارجی در محل مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران: سیدابراهیم رئیسی برای انجام مراسم تحلیف وارد مجلش شد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم در مراسم تحلیف حاضر شد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش    
لحظه ورود حسن روحانی، رییس جمهوری سابق به مراسم تحلیف ریاست جمهوری را در ویدئویی زیر تماشا کنید. منبع: شبکه خبر