شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۱۵Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذری جهرمی»

انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آذری جهرمی وزیر ارتباطات سابق در جواب کاربری که اسم وزیر ارتباطات جدید را نمی دانست نوشت: راستش الان با سخنگوی فعلی هم حال و احوال می کنند به اجداد من سلام علیک می کنند. گیر کردیم بخدا.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پاسخ معاون وزیر ارتباطات در دولت دوازدهم به سخنان عیسی زارع پور مبنی بر افزایش 75 درصدی سرعت اینترنت در دولت سیزدهم را ببینید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی یک بار دیگر فیلترینگ را ابزار کاسبی گروهی فیلترشکن فروش معرفی کرد.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات و رحمت اله بیگدلی، فعال سیاسی اصلاح طلب به طرح جریمه سنگین افراد بدحجاب واکنش نشان دادند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر سابق ارتباطات در کانال تلگرامی خود نوشت: مطابق کدام فقه، دیه 900 میلیون تومان و جریمه بی حجابی می تواند 3 میلیارد تومان باشد؟
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۰    
ویدیویی که آذری جهرمی درباره ماجرای یک روحانی و خانم بی حجاب از زبان استاد قرائتی در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی که آذری جهرمی درباره ماجرای یک روحانی و خانم بی حجاب از زبان استاد قرائتی در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ویدئویی از سخنرانی حجت الاسلام قرائتی در مورد حجاب که آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نواندیش: ویدئویی که آذری جهرمی از سخنان حجت الاسلام قرائتی درباره حجاب، و در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در توئیتی از آرزوی خود برای سال 1402 پرده برداشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. جاسوسی که دستگیر کردنش غیرممکن است! عکس های شاهدخت و فرزندان همه را غافلگیر کرد ساعت کار موزه سینما در ایام نوروز انتقاد آذری جهرمی از لغو تغییر ساعت رسمی کلاه قرمزها این روزها در کشور چه می کنند؟ ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۳    
ساعتها وقت مجلس صرف شد تا قانونی تصویب کنند که تغییر ساعت رسمی در ابتدای بهار را ملغی کنند. پس از آن، دولت هم احتمالا ساعتها وقت گذاشت تا مقرره ای تصویب کند و ساعت کار ادارات را جابجا کند. و حالا نتیجه ی کار: ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در کانال تلگرامی خود نوشت: ساعتها وقت مجلس صرف شد تا قانونی تصویب کنند که تغییر ساعت رسمی در ابتدای بهار را ملغی کنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی در بخشی از مصاحبه خود با اندیشه پویا از تاکتیک های اینترنت ستیزان برای تحریک احساسات مذهبیون پرده برداشته است.
ایتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در دفاع از حقوق مردم در قبال اینترنت آزاد بسیار ضعیف عمل کرده و در برخی مواقع درخصوص فیلترینگ از خود سلب مسئولیت کرده است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۹    
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در دفاع از حقوق مردم در قبال اینترنت آزاد بسیار ضعیف عمل کرده و در برخی مواقع در خصوص فیلترینگ از خود سلب مسئولیت کرده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آذری جهرمی در بخشی از مصاحبه، به سکو های داخلی حمله کرد و گفت: چرا امروز در برابر استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی مقاومت می شود؟ چون چیزی شبیه به آژان درست شد و آن جا گذاشته شد. حالا آمار درست کنید که شصت درصد مردم به شبکه های داخلی آمده اند !
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نپرداختن به شخصیت امام(ره) در این تولیدات، ممکن است در ذهن برخی مخاطبین شائبه هایی ایجاد کند که با شناختی که تا کنون دارم، تصور می کنم این شائبه ها صحیح نباشند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در واکنش به توافق ایران و سعودی نوشت: کاهش تنش با دولت سعودی و بازگشایی سفارت ها، اقدام پسندیده ای است. باید تاکید کرد که دیپلماسی راهگشاست.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینه، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت روحانی اظهار داشت: کسی را سراغ دارم که ماهانه هشت دلار برای یک سرویس وی. پی. ان. خارجی پول می دهد درحالی که برای سرویس اینترنت ماهانه ی موبایلش پنج دلار می دهد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات دولت ورحانی در گفت و گو با ماهنامه اندیشه پویا از ضررهای بزرگ به ایرانسل و همراه اول در 6 ماهه اخیر پرده برداشته و بار دیگر از عدد شگفت انگیز سود فروش وی پی ان در ایران گفته که نشان از فاجعه آمیز بودن سیاست فیلترینگ در کشور دارد. بخش هایی از این مصاحبه را در ادامه می خوانید
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی در گفت و گوی عیدانه خود با مجله اندیشه پویا درباره اینترنت و دوران مدیریتش نکاتی را گفته که پیشتر کمتر به زبان آورده بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر فوری : آذری جهرمی در گفت و گویی گفت: آیا اگر اینستاگرام را تبدیل به روبیکا کنید، تغییری به وجود می آید؟ نهایت توانمندی شما این است که روبیکا را جایگزین کنید و اجازه ندهید فلان اینفلوئنسر ضدانقلاب یا فلان شبکه ی معاند آن جا کانال بزند.
سخت افزار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آذری جهرمی ، وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگوی جدید خود اعلام کرد آمارسازی مسئولان دولت سیزدهم پیرامون جذابیت شبکه های داخلی کمکی به وضعیت کنونی کشور نمی کند. ...
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات گفت: بعد از آن سلفی با سبیل تماس گرفتند که این چه قیافه ای است درست کرده ای؟ گفتم این عکس را کجا دیدید؟ گفتند در واتس آپ و اینستاگرامی که فیلتر است؛ گفتم هدفم همین بود که فیلتر کردن تان به درد خودتان می خورد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۹    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. بیماری ترسناکی که با شستن صورت ایجاد می شود! فوت و فن شستشوی انواع پارچه که نمی دانید کنایه آذری جهرمی به ماجرای مسمومیت دختران پرداخت عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی آغاز شد پلنگ آسیب دیده البرزی تلف شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
جماران : محمدجواد آذری جهرمی گفت: این روزها که شبکه های اجتماعی مسدود و محدودیتهای شدیدی بر اینترنت وضع شده است و کسب و کار و زندگی مردم مختل شده است؛ گسترده ترین اقدام ضدامنیتی علیه کودکان عزیز ایران زمین و در مدارس رخ داده است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی گفت: این روزها که شبکه های اجتماعی مسدود و محدودیتهای شدیدی بر اینترنت وضع شده است و کسب و کار و زندگی مردم مختل شده است؛ گسترده ترین اقدام ضدامنیتی علیه کودکان عزیز ایران زمین و در مدارس رخ داده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۵    
شما نزدیکان و اعوان و انصار آذری جهرمی خوش باشید و دنبال هیجانات جدیدتر در حد ذوق مرگ شدن باشید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شرق نوشت: اینترنت طبقاتی؛ میراث روحانی شاید اولین باری که کلیدواژه اینترنت طبقاتی به طور گسترده در رسانه های ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی شنیده شد، در دولت حسن روحانی و روزگار ریاست محمدجواد آذری جهرمی بر وزارت ارتباطات بود؛ پس از آبان 98 ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات به مسموم کردن عمدی دانش آموزان واکنش نشان داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از صحبت های کوشکی، فعال رسانه ای اصولگرا و آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی را مشاهده می کنید.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در حاشیه تشییع و تدفین پیکر همسر شهید آیت الله مطهری
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر، سرکار خانم عالیه روحانی، همسر گرامی شهید مطهری، صبح امروز از منزل آن مرحومه برگزار شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۷    
درحالی که ارجاع نامه مجتبی توانگر نماینده مردم تهران از سوی دفتر رییس جمهور به کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در دو روز گذشته خبرساز شده است ، وزیر پیشین ارتباطات به این نامه واکنش نشان داده است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بازار فیلترشکن های پولی در ایران به عدد نجومی 16هزار میلیاردتومان معادل 3 برابر درآمد مخابرات ایران رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
برآورد اندازه بازار فیلترشکن های پولی در ایران را جواد آذری جمهرمی منتشر کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۲    
درحالی که ارجاع نامه مجتبی توانگر نماینده مردم تهران از سوی دفتر رییس جمهور به کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در دو روز گذشته خبرساز شده است ، وزیر پیشین ارتباطات به این نامه واکنش نشان داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالی که ارجاع نامه مجتبی توانگر نماینده مردم تهران از سوی دفتر رییس جمهور به کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در دو روز گذشته خبرساز شده است ، وزیر پیشین ارتباطات به این نامه واکنش نشان داده است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هم میهن: آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت روحانی در کانال تلگرامی خود نوشت: ارجاع نامه رییس کمیته اقتصاد دیجیتال “مجلس” برای رفع محدودیتهای شدید اعمال شده بر اینترنت، به رییس کمیته اقتصاد دیجیتال “دولت”؛ یک معنای احتمالی دارد: متن نامه نماینده محترم مجلس، حتی خوانده هم نشده است .
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات به آغاز به کار مدارس تهران فردا از 9:30 صبح واکنش نشان داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
یک فعال رسانه ای گفت: آقای رئیسی! همین امروز بروید در خانه ظریف و زنگنه و همتی و پورمحمدی و آذری جهرمی و خواهش کنید به دولت بیایند تا مملکت سامان پیدا کند
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
کاربران فضای مجازی نسبت به انتشار پست آذری جهرمی در حمایت از معلم بلاگر اخراجی و پخش ترانه گنگستر شهر آمل در مدرسه واکنش نشان دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۹    
یک کاربر توییتری به حمایت آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات از آهنگ گنگستر آمل واکنش نشان داد.