جمعه ۲۵ خردادساعت ۰۳:۳۴Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منتجب نیا»

خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
منتجب نیا گفت: اولویت برای اصلاح طلبان کاندیدایی اصلاح طلب با فکر و عقیده خودشان است. در سال 92 انتخاب بین فردی که به طور کلی مورد تایید اصلاح طلبان نیست و فردی که در سطح مورد قبول آنان است، بود لذا ترجیح دادند که فردی را که دارای اشکال کمتری بود، حمایت کنند.
تدبیر 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۲    
به گزارش روابط عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی، خدیجه محمدی عضو شورای مرکزی و عضو دفتر سیاسی این حزب از تشکیل جلسه دفتر سیاسی جمهوریت در عصر پنج شنبه (ششم اردیبهشت ماه) به صورت مجازی و با حضور آیت الله منتجب نیا به عنوان دبیرکل حزب متبوع خود خبر داد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۵    
آیت الله رسول منتجب نیا در واکنش به اظهارات حجت الاسلام علیرضا پناهیان که از عباراتی ناشایست برای برخی از معصومین استفاده کرده بود، با نگارش یادداشتی این سخنان را در راستای خشن جلوه دادن اسلام دانست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به حمله اسرائیل به کنسولگری کشورمان در دمشق و شهادت 2 نفر از مستشاران ایرانی و 5 همراه آنها در این حمله، اظهار کرد: هدف اسرائیل کشاندن درگیری و جنگ خارج از منطقه فلسطین و اسرائیل و درگیر کردن ایران است ...
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت: مجلس یازدهم ضعیف ترین مجلس بعد از انقلاب بود و اعضای مجلس هم در زمینه سلامت، صداقت و خدمتگزاری در رده آخر دوره های مجلس قرار دارند. حوادث رخ داده در این مجلس نشان دهنده این است که در این مجلس آنچه حاکم بوده، سودجویی، فرصت طلبی، مال دوستی و رانت خواری و . ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
منتجب نیا و حسین کنعانی مقدم دو چهره سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا هم نظر هستند و سیاستمدارانی که در سال اخیر، از صحنه سیاسی کناره گیری کرده و فعالیتی به خصوص در انتخابات 11 اسفند ماه نداشته اند را موفق می دانند.
تجارت امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نخستین صحبت های رسول منتجب نیا در فروردین 1403 به مناسب عید نوروز، را در ادامه مشاهده می کنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول منتجب نیا می گوید: حکومت تمام انرژی خود را گذاشته تا با موضوع بیحجابی برخورد کند و متاسفانه دراین مسیر مراجع امنیت ندارند تا بتوانند نقد کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین گفت وگو از سلسله گفت وگوهای روزنامه قدس با چهره های سیاسی با حجت الاسلام رسول منتجب نیا که از چهره های خاص در طیف اصلاح طلبان است به گفت گو نشستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پنجمین مجمع عمومی حزب جمهوریت به صورت حضوری و مجازی برگزار شد. در این جلسه که با مشارکت بالای اعضای حزب صورت پذیرفت، پس از انتخاب هیئت رئیسه، گزارش های رسول منتجب نیا (دبیرکل حزب) از طرف شورای مرکزی و محمدعلی امامی (مسئول امور مالی حزب) قرائت شد و مورد تأیید حضار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پنجمین مجمع عمومی حزب جمهوریت به صورت حضوری و مجازی برگزار شد. در این جلسه که با مشارکت بالای اعضای حزب صورت پذیرفت، پس از انتخاب هیئت رئیسه، گزارش های رسول منتجب نیا (دبیرکل حزب) از طرف شورای مرکزی و محمدعلی امامی (مسئول امور مالی حزب) قرائت شد و مورد تأیید حضار قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا گفت: کارگزاران، حزب ندا و اعتماد ملی 3 حزبی هستند که می خواهند لیست ائتلافی تهیه کنند و امیدواریم موفق باشند و کاندیدای موردنظرشان را به مردم ارائه کنند و وارد مجلس شوند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مساله مواجهه جریانات سیاسی با مشکل ردصلاحیت ها و شورای نگهیان این روزها به بحث داغ رسانه ها تبدیل شده است. چنانکه هر چهره سیاسی نسبت به آن موضع گرفته و واکنش نشان می دهد. حجت الاسلام رسول منتجب نیا در این خصوص می گوید: آقایان باید برای حل معضل ردصلاحیت های گسترده، فکر اساسی کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری جلسات انتخاباتی اعتدالیون، برخی اصلاح طلبان و جریانات نزدیک به لاریجانی، منتجب نیا گفت: نه لیست داریم نه ائتلاف می کنیم
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش راه مردم-دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت: ما بنای ائتلاف با سایر احزاب اصلاح طلب برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نداریم. رسول منتجب نیا در گفت وگوی خود درباره رویکرد حزب جمهوریت ایران اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روزنامه مستقل نوشت: حجت الاسلام رسول منتجب نیا سیاستمدار اصلاح طلب و از مؤسسین حزب اعتماد ملی است. او عضو سابق شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و استاد سابق گروه فقه و حقوق دانشگاه شاهد است. او از حزب اعتماد ملی کناره گرفته و هم اکنون دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی است ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول منتجب نیا می گوید: امروز مردم به ما می خندند. مردم ده قدم از ما جلوتر هستند. کاری با مردم کردیم که اگر بگوییم الان روز است می گویند شب است. برخی از مسئولان هم به این نتیجه رسیده اند که نیازی به رای حداکثری مردم ندارند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷    
ساعت 24 - رسول منتجب نیا با اشاره به تاثیر ردصلاحیت حسن روحانی بر کاهش مشارکت در انتخابات اسفندماه، گفت: این برخوردها سبب می شود همان درصدی هم که می خواهند در انتخابات شرکت کنند دلسرد شوند؛ شاید هم تعمدی هست که مردم پای صندوق رای نیایند و رقابت از بین برود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا با اشاره به تاثیر ردصلاحیت حسن روحانی بر کاهش مشارکت در انتخابات اسفندماه، گفت: این برخوردها سبب می شود همان درصدی هم که می خواهند در انتخابات شرکت کنند دلسرد شوند؛ شاید هم تعمدی هست که مردم پای صندوق رای نیایند و رقابت از بین برود.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
منتجب نیا گفت: اخراج اساتید نخبه و مجرب دانشگاه ها گسترش یافته و شامل دبیران و معلمان ارزشمند شده و اخیراً تحت عنوان تعدیل نیرو به سایر ادارات و مراکز دولتی نیز سرایت کرده و خالص سازی یا پاک سازی شدید و گسترده ای درحال وقوع می باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول منتجب نیا می گوید: شورای نگهبان به جای مردم تصمیم گیری می کند و معتقدند مردم هم اگر خواستند بیایند، باید به کسانی رای دهند که شورای نگهبان به آن ها رای داده است، یعنی شورای نگهبان تعیین کننده مجلس و خبرگان است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا ،دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی در گفت وگویی با ایسنا با بیان اینکه مخالف تهیه لیست ائتلافی اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دوازدهم هستم، گفت: ممکن است حزب کارگزاران با جریان نزدیک به روحانی و لاریجانی ائتلاف کند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت در انتخابات مجلس دوازدهم : ممکن است حزب کارگزاران با جریان نزدیک به روحانی و لاریجانی ائتلاف کند. ایسنا: رسول منتجب نیا با انتقاد از جبهه اصلاحات ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با مظلوم نمایی سعی در جلب افکار عمومی به سوی خود را دارد، گفت: آمریکا به دنبال بهانه برای بازگشت به منطقه بود.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۱:۳۹    
رسول منتجب نیا که ریاست کمیسیون دفاع مجلس سوم را در کارنامه اش دارد،به خبرآنلاین گفت: بنده از رئیسی که انتظار ندارم اما امیدوار هستم که بزرگان، کشور را نجات دهند چرا که هر طور فکر می کنم این راهی که دولت سیزدهم می رود به ناکجاآباد است و هرگز نمی تواند مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا، نمایند ادوار مجلس و فعال سیاسی اصلاح طلب به خبرآنلاین گفت: در دوران روحانی رسماً اعلام کردند که مذاکره ممنوع و خیانت به کشور است، همچنین برجام را وطن فروشی و خیانت به کشور قلمداد کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا گفت: اصلاح طلب ها قائل به تحریم نبودند و به صورت کلی ممکن است شخصی به عنوان یک فرد انتخابات را تحریم کند؛ اما کل اصلاح طلب ها و جریان اصلاح طلب، انتخابات را تحریم نکرده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
منتجب نیا ادامه داد: وقتی که متوجه شدم هیچ حساب و کتابی وجود ندارد و فیلتری وجود دارد که هر کسی را خواستند کنار بگذارند، تصمیم گرفتم که دیگر کاندیدا نشوم و فقط به عنوان یک شهروند در انتخابات شرکت کنم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
هنوز خبری از فعالیت تشکل های اصلاح طلب برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان به بیرون درز پیدا نکرده است. در دوره پنجم صلاحیت رسول منتجب نیا و مجید انصاری برای ورود به این نهاد تایید شد. اکنون مشخص نیست افراد و تشکل های اصلاح طلب چه برنامه ای دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شرق نوشت:رسول منتجب نیا گفت: اگر روحانی نمی آمد برخی دیگر می آمدند که سر جنگ با جهان داشتند و می خواستند ایران را وارد یک جنگ خانمان سوز کنند. روحانی کشور را از جنگ و آتش افروزی نجات داد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا گفت: تقریبا در بیشتر مصاحبه ها و سخنرانی های رئیسی یا طعنه ای به دولت قبل وجود دارد یا کاستی ها را به گردن قبلی ها می اندازد. اسلوبی که البته در تمام ادوار ریاست جمهوری از سوی روسای جمهور پیشین ایران مسبوق به سابقه بوده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، رسول منتجب نیا، چهره اصلاح طلب، قائم مقام سابق حزب کروبی و دبیرکل حزب جمهوریت در غم از دست دادن همسر خود به سوگ نشسته است. نکته جالب آنجاست که در پیام تسلیت مجمع آذری های ایران اسلامی خطاب به این چهره سیاسی که در شماره امروز روزنامه اعتماد منتشر شده ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
جماران نوشت:یادگار امام در پیامی درگذشت همسر حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا را تسلیت گفت.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا: مراسم ترحیم همسر حجت الاسلام رسول منتجب نیا امروز در مسجد نور تهران برگزار شد. جمعی از فعالان سیاسی و چهره های شناخته شده در این مراسم شرکت کردند. حسین مرعشی، حجت الاسلام احمد مازنی، الیاس حضرتی، حجت الاسلام مجید انصاری از حاضران در این مراسم هستند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۲    
به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم ترحیم همسر حجت الاسلام رسول منتجب نیا امروز در مسجد نور تهران برگزار شد. جمعی از فعالان سیاسی و چهره های شناخته شده در این مراسم شرکت کردند. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در پیامی درگذشت همسر حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۹    
صبح امروز روز پنجشنبه مصادف با تاسوعای حسینی (ع) پس از زیارت عاشورا و عزاداری از منزل آن فقیده سعیده به سمت صحن سید الشهداء (ع) (باغ طوطی) حضرت عبد العظیم (ع) تشیع شد
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت همسر حجت الاسلام رسول منتجب نیا، محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را به او تسلیت گفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همسر رسول منتجب نیا فعال سیاسی اصلاح طلب درگذشت. به گزارش ایسنا، مرحومه ربابه صدر همسر رسول منتجب نیا امروز پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. پیکر وی صبح روز تاسوعا از مقابل منزل تشییع و در حرم حضرت عبدالظیم حسنی دفن می شود. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ربابه صدرا همسر آیت الله رسول منتجب نیا پس از یک دوره تحمل بیماری، صبح امروز درگذشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا، فعال سیاسی اصلاح طلب تلویحاً گفته که پس از رحلت امام خمینی (ره) مقبولیت و مشروعیت نظام دچار خدشه شده و تشییع امام را نشانه رأی اکثریت مردم به نظام تا آن زمان دانسته است: اگر نظرسنجی دقیق، نه نظرسازی داشته باشیم ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
منتجب نیا فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: این چند سال به گونه ای عمل شده است که مردم به این ذهنیت نگران کننده رسیده اند که نمی توانند به سخنان مسئولان اعتماد کنند.درواقع گروهی بر سر کارند که اگر مشکلات 10 برابر شود، باز هم از وضع موجود حمایت می کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا گفت: در این چند سال به گونه ای عمل شده است که مردم به این ذهنیت نگران کننده رسیده اند که نمی توانند به سخنان مسئولان اعتماد کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی در خصوص انتخابات تناسبی گفت: چنین انتخاباتی زمانی مناسب خواهد بود که نظام حزبی در کشور پذیرفته شده باشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گفت: آقای منتجب نیا، دبیرکل حزب چند نفره جمهوریت ! خطاب به رئیس جمهور گفته است آقای رئیسی استعفا بدهید تا مردم راحت شوند ! گفتم: همه اسناد و شواهد نشان دهنده آن است که آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلیس و فرانسه و آلمان از دست آقای رئیسی و اقدامات و مواضع ایشان به شدت عصبانی و ناراحت هستند ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا فعال سیاسی اصلاح طلب خطاب به رئیس جمهور گفت: پیشنهاد من این است که آقای رئیسی! استعفا بدهید. بگذارید مردم از این شکنجه هایی که بر آنها وارد می شود راحت شوند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
منتجب نیا می گوید: از نمایندگان مردم تقاضا دارم که در این سال آخر نمایندگی خود آن را بررسی کنند که اگر واقعاً دروغ است، رسماً گفته شود که بررسی کردیم و دروغ است و اما اگر راست باشد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب جمهوریت گفت: حکومت زمانی می تواند دوام و اقتدار داشته باشد که حمایت اکثریت قریب به اتفاق مردم را به همراه داشته باشد؛ زیرا حمایت اقلیت نمی تواند حکومت را مقتدر کرده و از خطر حفظ کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجت الاسلام رسول منتجب نیا درباره عملکرد دولت در سال 1401، گفت: شخص رئیس جمهور و اغلب وزرا تخصص و کارآمدی لازم را ندارند بنابراین، خروجی تصمیمات دولت را مثبت ارزیابی نمی کنم.