چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۷:۵۱Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

تجارت امروز (tejaratemrouz.ir)

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 156 بیمار کووید در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و در این بازه زمانی 9096 مورد جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین ها که از ساعاتی قبل موجب بروز مشکل در روند سوخت گیری خودروها شده ناشی از حمله سایبری بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیرخارجه کشورمان گفت: کمیسیون مشترک کنسولی بین دو کشور ایران و ترکمنستان تشکیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی خانه ملت، تاکید کرد: مساله اختلال در سامانه کارت سوخت تهران باید سریعا رفع شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه از ثبت قطعی 15 فوت ناشی از کرونا در استان در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تنها ابزاری که برای داشتن یک تجارت پرسود و مشتریان وفادار به آن نیاز دارید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۹۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر لزوم اجرای خصوصی سازی بر اساس اصل 44 قانون اساسی، درباره نحوه برخورد با مفاسد در واگذاری ها گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کاهش بی سابقه ارزش "لیر" ترکیه در مقابل سایر ارزهای خارجی در سه روز گذشته، این کشور را در آستانه قرار گرفتن در یک بحران خودساخته اقتصادی قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با تاکید بر لزوم احیای وقف گفت: باید با ابزارهای جدید در راه توسعه موقوفات قدم برداریم تا باعث شویم که بهره وری موقوفات افزایش یابد و ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فقیهی کت و شلواری، اندیشمندی خوش فکر و خوشنویسی زبردست که به دلیل برخی موضع گیری ها و رفتارهای ساختارشکنانه به خصوص بعد از ظهور فرقه بابیه به دست سیدمحمدعلی باب، متهم به بهاییت شد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مقامات محلی و پلیس نیجریه اعلام کردند در حمله دیروز افراد مسلح به نمازگزاران در مسجدی در شمال نیجریه 18 نفر کشته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آغاز افتتاح و تحویل 4 هزار و 30 واحد مسکونی مهر در پردیس از امروز خبر داد و گفت: تحویل واحدهای مسکن مهر در پردیس به ایستگاه 70 هزار واحدی رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
از کاربرد چیلر صنعتی می توان آن را به عنوان یک نوع سرد کننده تعریف کرد دستگاهی است که حرارت های آب را بر اساس شیوه های متفاوت تراکم بخار و جذب می زداید در نهایت زمانی که حرارت از آب گرفته می شود می ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۵۵ سایت دیگر  
یکی از حاضران در آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی به زین العابدین خرم استاندار جدید این استان، مراسم را به تشنج کشاند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
از فرصت دو ماهه ای که قانون در اختیار دستگاههای دولتی برای واگذاری زمینهای خود به طرح جهش تولید و تامین مسکن گذاشته حدود یک ماه می گذرد و بنا به گفته مشاور وزیر راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خشکسالی بی سابقه در ایران، منابع آبی کشور را به مرز بحران رسانده و گزارش های هواشناسی هم پائیز خشک و کم بارشی را پیش بینی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۹۴ سایت دیگر  
گزارش های رسمی از روند افزایشی طلاق و کاهش ازدواج در 10 سال گذشته حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس رنگ بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس خانه ملت با اشاره به نقش بی بدیل مردم در نهضت امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما در اداره کشور مردم را از عرصه های مختلف یا حذف کردیم یا دسته بندی و گروه بندی کردیم و مشکلاتی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: برای توسعه تجارت با کشورهای همسایه، تمرکز بر صادرات محصولات تولیدی در حوزه صنعتی راهگشا خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بورس روزهایی پرنوسان را پشت سرگذاشت، حاشیه های مربوط به کشف ماینر، تغییرات مدیریتی در سازمان بورس، خروج نقدینگی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی را اعلام کرد که بر این اساس قیمت 12 ارز کاهش و بهای 21 ارز افزایش و نرخ 13 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی که با حضور شخصیت های مذهبی از 39 کشور جهان و پر بارتر از سال های گذشته برگزار شد، با تاکید بر اشتراکات فراوان بین مذاهب اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه درباره گفتگوهای اخیر با اتحادیه اروپایی در تهران و ادامه آن در بروکسل، گفت: به زودی مذاکرات هسته ای با 1+4 از سر گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
روابط متقابل بین بازارهای انرژی در زمان افزایش تنش در این بازار مشهودتر می شود. سرمای زمستان امسال در نیمکره شمالی آزمونی مناسب برای کارکرد این موضوع است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: مجتمع های پتروشیمی در6 ماه امسال 32.8 میلیون تن انواع محصولات پتروشیمی را تولید و پس از رفع نیاز داخل به بازارهای جهانی عرضه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: سناریوهای جبرانی برای تولید گاز طراحی شده است که اگر اجرایی نشود تا چند سال آینده به واردکننده گاز تبدیل خواهیم شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان جمعه شب در سخنرانی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، گفت: از برکات انقلاب اسلامی این بود که تاریخ تولد پیامبر (ص) که در آن اختلاف نظر وجود دارد، تبدیل به نقطه اتحاد امت اسلامی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه مخترعان جوان کشورمان در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی اختراعات کرواسی در شهر زاگرب با کسب سه مدال طلای انفرادی و یک نقره تیمی در صدر ایستادند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در جلسه شورای اداری اردبیل گفت: هیچ بانکی نباید واحد تولیدی را تعطیل کند.بانکها با امکانات و سرمایه ای که در اختیار دارند واحدهای تولیدی را فعال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۲۳۳ سایت دیگر  
میهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، 17 ربیع الاول با رهبر فرزانه انقلاب آیت الله العظمی خامنه ای دیدار می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام با رد ادعای محرمانه بودن مصوبه مجمع در زمان ریاست آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره اعلام اموال مسئولان قوه قضائیه این امر را ناشی از غرض ورزی دانست و هدفمند خواند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) همزمان با ولادت حضرت پیامبر (ص) به 5برگزیده جهان اسلام در این دوره با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی وفناوری، زلفی گل وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه مسئله وحدت در میان امت اسلامی یک راهبرد، مبنا و بنیاد است، گفت: امت اسلامی باید در برابر جریان کفر دارای مرزبندی مشخص با رویکرد قوت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
روند گفتگو ها و رایزنی ها جهت احیای توافق برجام، به خوبی پیش نمی رود. با این حال، گزینه های جایگزینِ این روند نیز چندان مثبت به نظر نمی رسند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: رفع بسیاری از مشکلات بدون کمک مردم و استفاده از ظرفیت های مردمی غیرممکن یا سخت و پرهزینه خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: شمار کل جان باختگان کرونا در هرمزگان به دو هزار و 421 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: ما به تجارت اعتماد داریم اما خود تاجران هم اجازه ندهند که این حرفه با صدور کارت بازرگانی به دست کسانی که هیچ نسبتی با تجارت و بازرگانی ندارند، دچار آسیب شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
کارگروه ویژه اقدام مالی به زودی راهنمای بازبینی شده خود در مورد ارزهای دیجیتالی را منتشر خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مرجان همایونی زن میانسالی که در دفاع از دخترش، همسر او را به قتل رسانده و به پرداخت دیه محکوم شده بود با تلاش واحد یاران صلح دادسرای امور جنایی موفق به تهیه پیش پرداخت دیه شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی امنیتی عراق از دستگیری مسئول انتقال اعضای خانواده های داعش از سوریه به عراق خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس خانه ملت کنترل قیمت ها و کاهش قیمت کالاهای اساسی را از اولویت های مجلس در همکاری با دولت اعلام کرد و افزود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نوه امام(ره) گفت: مسیر وحدت اسلامی که مورد بیان امام بود توسط رهبر معظم انقلاب بسیار پررنگ، درخشان و ارزشمند تعقیب شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
هیات معرفی نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار، فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی را به عنوان نماینده سینمای ایران برای معرفی به آکادمی اسکار 2022 انتخاب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از حوزویان مشهد با تشکیل اجتماعی در مدرسه علمیه نواب این شهر به اقدام تروریستی علیه شیعیان افغانستان و کشتار آنان اعتراض کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشوری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 4250 دستگاه تاکسی فرسوده نوسازی و تحویل متقاضیان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۱۰۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر افزایش قیمت بنزین به 14 هزار تومان را تکذیب کرد و گفت: خبری از گرانی بنزین نیست و هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
با توجه به بانک محور بودن اقتصاد ایران و وظیفه مهم بانک ها در تامین مالی اقتصاد، بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک ها جزئیات سقف تسهیلات سرمایه در گردش برای پرداخت به واحدهای تولیدی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
"شهرود نوروزی" و "جعفر برزگر" دو راننده ایرانی بازداشت شده در جمهوری آذربایجان صبح امروز آزاد شدند و اکنون در سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو در حال انجام کارهای اداری برای خروج از این کشور هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
توجه به ظرفیت های دیپلماتیک با همسایگان و متحدان استراتژیک رویکرد پویای جمهوری اسلامی است که سفر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به کشورهای پاکستان و روسیه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دستگاه امنیتی ترکیه می گوید، یک شبکه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) را که در این کشور فعالیت های گسترده ای داشت، متلاشی کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: براساس اهداف دولت مردمی ورزش را در حوزه همگانی و سایر حوزه ها توسعه می دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: مراسم نماز جمعه این هفته تهران در دانشگاه تهران و به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: بیست ونهمین محموله واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت حاوی 6 میلیون دُز واکسن، امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۷۹ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو امروز همزمان با هفته وحدت، طرح پیش فروش 6 محصول خود را با موعد تحویل حداکثر یک ساله آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی ایران در دیدار با همتای عراقی خود بر توسعه همکاری های بیمه ای بین دو کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۴   + ۱۶۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، و دادگستری بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران، حمایت ازفعالیت های دانش بنیان راراهبرد جدید اوقاف دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۴    
پیدا کردن قالیشویی معتبر و با کیفیت کار بسیار دشواری است، که بعد از راه اندازی سایت نقدونه این مشکل تا حدود خیلی زیادی رفع شده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته، 162 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 124 هزار و 585 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۷۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو قرار است 18 قطعه داخلی سازی شود که با تحقق آن 30 میلیون دلار صرفه جویی ارزی خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت "روز " حبوبات در میادین تربار به شرح زیر است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
طبق اطلاعات چشم انداز صنعت و تجارت ایالات متحده، منتشرشده توسط شرکت McGraw-Hill، وزارت بازرگانی و اداره تجارت بین الملل، تجارت عمده فروشی شامل مؤسساتی است که محصولات را به خرده فروشان، بازرگانان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۴    
رویال پس یکی از بخش های مهم بازی کلش رویال به حساب می آید. این بخش دارای ماموریت های مختلف بوده و می تواند جوایز گوناگونی را برای شما به همراه داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم خانه ملت گفت: طبق نظر رسمی دستگاه قضاء، برگ سبز خودرو حکم سند رسمی دارد و برای ثبت آن نیازی به حضور در دفاتر اسناد رسمی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با پیش بینی روند معاملات بورس، گفت: بررسی های تکنیکالی نشان دهنده آن است که محدوده های یک میلیون و 350 هزار واحد به عنوان حمایت جدی برای شاخص بورس تلقی می شود و ریزش بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریتی را، نرم افزار یکپارچه تحت وب شکل داده است که مدیران می توانند با توجه به نوع کسب و کار خود، بهترین انواع نرم افزار مذکور را ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تامین کافی سوخت زمستانی نیروگاه ها برای تضمین تولید پایدار و مستمر برق در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد و بر این اساس، رئیس جمهوری چندی پیش در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بر آن تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در واکنش به درخواست برخی ورزشکاران برای ایجاد شعب اختصاصی برای رسیدگی به مشکلات و دعاوی حقوقی ورزشکاران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره اینکه در نظر داریم تا اقتصاد ایران را از دلاری بودن خارج کنیم، گفت: به عنوان نمونه 40 درصد قیمت خودرو مربوط به محصولاتی است که در داخل تولید می شود اما قیمت آنان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵    
نیاز به اینترنت به قدری گسترده شده است که در صورت عدم دسترسی به آن، عملاً بسیاری از فعالیت های ما مختل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از الزام همه کارکنان بانک ها به ارائه خدمات به صورت حضوری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
4 ماه از ماموریت مرگبار خبرنگاران به میزبانی ریاست عیسی کلانتری که منجر به جان باختن مهشاد و ریحانه جوان شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گرچه تازه ترین گزارش اپلیکیشن ماسک نشان می دهد فقط 9 شهر در وضع قرمز کرونایی قرار دارد اما نباید از هشدارها نسبت به احتمال وقوع خیز موج ششم کرونا در آبان غافل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مالکان خودرو باید تغییر آدرس محل سکونت و تغییر شماره تلفن همراه خود را در 48 ساعت به پلیس اعلام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۶۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:تکاوران ناوگروه 78 نیروی دریایی ارتش دریک عملیات موفق حمله دزدان دریایی به کاروان تجاری ایرانی در خلیج عدن را دفع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری بر پایان و تکمیل طرح های نیمه تمام و سخت افزاری احیای دریاچه ارومیه از جمله طرح های انتقال آب از حوضه های آبریز تا پایان امسال تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فیلم ویدئویی دردناک از خانه سالمندان بروجرد در فضای مجازی از طریق صفحه اینستاگرام فاطمه گودرزی بازیگر سینما در حال دست به دست شدن است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۸۳ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما با آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۵    
استفاده از فضای مجازی به رغم اینکه دارای فرصت های فراوانی است، باعث سهولت امور خواهد شد، درصورت نبودمدیریت صحیح ورهاساختن آن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در سال آینده افزایش حقوق کارکنان پلکانی و احتمالا از 10 تا بالای 30 درصد خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۷۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی را اعلام کرد، براین اساس نرخ 9 ارز کاهش و 28 ارز افزایش همچنین نرخ 9 ارز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اگر ایراد شورای نگهبان و هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام در مجمع برطرف شود ما اشکالی به مصوبه مجلس نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اقدام های اخیر برای سازماندهی بازار سرمایه مانند برخورد با متخلفان ماینینگ در بورس تهران، تغییرات مدیریتی در شورای عالی بورس و سازمان بورس و تاکید بر جلوگیری از قیمت گذاری دستوری و رفع انحصار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده گروه پهپادحضرت ولی عصر(عج) نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه 24 ساعته آماده اجرای ماموریت هستیم،گفت: بزرگ ترین مزیت پرنده های بدون سرنشین مااین است که کاملاً ازتکنولوژی بومی درساخت،بکارگیری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت:برای جذب بیشتر نخبگان و بهره مندی کشور از توان آنان، این وزارتخانه از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور به صورت ویژه حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ فولادی کشور موفق شدند با صادرات سه میلیون و 811 هزار و 617 تن فولاد از ابتدای امسال تا پایان شهریور، رشدی 48 درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال به ثبت برسانند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: شخصاً قائل بودم و دنبال این هستم که بعضی از فرآیندهای پیچیده و فسادزا را با همکاری دولت و مجلس کوتاه کنیم تا با شفاف تر، چابک تر و کارآمدتر شدن ساختارها، مشکلات مردم کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: کاهش هزینه درمان 44 میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه و طلا در هفته سوم مهر با توجه به افت نرخ دلار در مدار نزولی قرار داشت و حباب سکه هم به 340 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهوری با اشاره به اینکه روند حمل کالاهای وارداتی و صادراتی باید از خوزستان تسریع شود،گفت: از مسولان مربوطه خواسته می شود، در کنار ارائه برنامه های خود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین قدردانی از خادمان و هیات امناء نمونه و واقفین خیر اندیش استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۷    
خبرنگاران که با عشق و علاقه به این شغل نگاه می کنند در دفاع از حقوق شهروندی به عنوان پرچمداران دفاع از حریم جامعه و تریبون های آگاهی بخش و مبارزه با فساد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بعید می دانم هنوز افراد زیادی باشند که وقتی یک بسته هدیه را باز می کنند، و داخلش، سررسید، فلش مموری، خودکار، کیف و یا هر هدیه ی عمومی و یلخی دیگری را می بینند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۷۴ سایت دیگر  
در حالی که میانگین مصرف بنزین در 6 ماه امسال برابر با 85 میلیون لیتر در روز بوده، این رقم در تعطیلات هفته گذشته با 5 میلیون لیتر افزایش به 90 میلیون لیتر در روز رسید که می تواند هشداری برای افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تبتر امروز روزنامه ها به شرح زیر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۷   + ۱۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری بر تلاش و همت مضاعف همه دستگاه ها در ساماندهی فضای مجازی برای جبران عقب ماندگی ها در این حوزه و دستیابی به اهداف اصلی تشکیل شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۷   + ۱۳۶ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری 10 نفر از مرتبطین سرویس های اطلاعاتی برخی کشورهای منطقه مرتبط با نظام سلطه در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه جلوگیری از خلق پول می تواند ترمزی برای رشد تورم در کشور باشد، گفت: پول خلق شده در اقتصاد می چرخد و می تواند باعث وخیم شدن شرایط اقتصادی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز با 160 هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به 11 میلیون و 440 هزار تومان رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...