سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۲:۰۲Oct 2018 16

تجارت امروز (tejaratemrouz.ir)

تجارت امروز 27 اسفند 1394 تجارت امروز 30 اسفند 1395 تجارت امروز 1 فروردین 1396 تجارت امروز 31 فروردین 1397 تجارت امروز 31 اردیبهشت 1397 تجارت امروز 30 خرداد 1397 تجارت امروز 31 تیر 1397 تجارت امروز 22 مرداد 1397 تجارت امروز 29 شهریور 1397 تجارت امروز 1 مهر 1397 تجارت امروز 2 مهر 1397 تجارت امروز 3 مهر 1397 تجارت امروز 4 مهر 1397 تجارت امروز 6 مهر 1397 تجارت امروز 7 مهر 1397 تجارت امروز 8 مهر 1397 تجارت امروز 9 مهر 1397 تجارت امروز 10 مهر 1397 تجارت امروز 11 مهر 1397 تجارت امروز 12 مهر 1397 تجارت امروز 13 مهر 1397 تجارت امروز 14 مهر 1397 تجارت امروز 15 مهر 1397 تجارت امروز 16 مهر 1397 تجارت امروز 17 مهر 1397 تجارت امروز 18 مهر 1397 تجارت امروز 20 مهر 1397 تجارت امروز 21 مهر 1397 تجارت امروز 22 مهر 1397 تجارت امروز 23 مهر 1397 تجارت امروز 24 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
به گفته فعالان، افت قیمت دلار در ساعات ابتدایی روز بیش از هر عاملی ناشی از کاهش نرخ حواله درهم بود. به گفته یکی از بازیگران باتجربه بازار ارز، پیش از ساعت 11 صبح ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵    
رئیس کل سابق بانک مرکزی طی نامه ای به رئیس دیوان محاسبات کشور اعلام کرد که حکم انفصال از خدمت او و برخی از کارکنان بانک مرکزی ربطی به بازار ارز نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۵    
سازوکار جدید واردات کالاهای سرمایه های و مصرفی بادوام از قبیل خودرو (سبک و سنگین)، ماشین آلات صنعتی، کشاورزی، راهسازی، لوازم خانگی، مصنوعات الکتریکی و الکترونیکی، صوتی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۵    
ریزش قیمت سکه نیز به شکلی تداوم یافت که هر سکه تمام بهار به قیمتی در حدود چهار میلیون و صد هزار تومان و هر دلار در کانال 13 هزار تومان معامله شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۹    
من نمی خواهم بگویم چه کسانی و چه درصدی در مشکلات نقش دارند. ما باید این مشکل را حل کنیم و باید دست به دست هم بدهیم و شما دانشگاهیان باید در خط مقدم باشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۴    
مدیر اسبق بانکی درباره علت تک نرخی نکردن ارز گفت: دولتی ها منتظر بودند نرخ ارز دولتی با نرخ بازار آزاد به نقطه برسد و سپس برای تک نرخی اقدام کنند درحالیکه عده ای نمی گذارند به این نقطه برسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۴    
نوسانات قیمت طلا
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۳    
مدیر عامل شرکت سرمایه پسفیک یورو نسبت به رکود پیش رو در ایالات متحده هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۸    
روند بازار ارز باعث شده تولیدکنندگان و فروشندگان قیمت ها را به صورت هفتگی و حتی روزانه بالا ببرند. با این همه، در شرایطی که چندی است بازار ارز ثبات بیشتری به خود می بیند، خبر از کاهش قیمت ها نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۸    
مدیرعامل رجا گفت: فروش بلیت قطارهای اربعین شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 مهرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۸    
براساس اعلام شرکت کرمان موتور شرایط ویژه فروش جدید کرمان موتور امروز اعلام شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳    
مسعود نیلی در مطلبی که امروز منتشر کرد، اقتصاددان های نهادگرا را بی سواد، کج فهم، نفرت پراکن و پرچمدار خشونت معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳    
در خصوص خبرهای مربوط به پیش فروش لوازم خانگی حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت توضیحاتی داده که نامه را در زیر برایتان قرار داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳    
رئیس اتاق اصناف ایران با تاکید بر لزوم تقویت اتحادیه های صنفی گفت: مبالغ تبصره 7 ماده 72 طی هفته های آینده به حساب اتاق های اصناف کل کشور واریز می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۳    
بانک مرکزی چین به بازار اجازه می دهد که نقش تعیین کننده ای را در تعیین نرخ یوآن ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۸    
همنوایی نمایندگان ایران با هیات بین الدولی تغییر اقلیم برای محدودسازی انتشار گازهای گلخانه ای در حالی ادامه دارد که نمایندگان عربستان واکنش متفاوتی به پیشنهاد این هیات برای کاهش تولید نفت داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۳    
بنا بر گزارش های منتشر شده تعداد دکل های حفاری فعال نفت و گاز در آمریکا طی هفته گذشته 11 دستگاه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۷    
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان گفت: تامین قطعات مورد نیاز بیش از 100 هزار خودروی پیش فروش شده از سوی خودروسازان نیازمند 6 هزار میلیارد تومان نقدینگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۲    
بررسی ها نشان می دهد رقم بدهی خارجی در سه ماهه ابتدایی سال 97 با رشد 1475 میلیون دلاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبرو بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۲    
چین در ماه سپتامبر 9.05 میلیون بشکه در روز نفت وارد کرد یعنی کلا 37.12 میلیون تن که بالاترین مقدار واردات نفت از ماه مه میلادی بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۷    
نوسانات قیمت طلا در بازار امروز
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۷    
سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 96 شرکت های سرمایه پذیر از دی ماه به حساب مشمولان واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی، پیش بینی می شود که قیمت رب گوجه به تدریج در بازار کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۷    
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری اعلام کرد: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهانهای امریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۲    
طرح توزیع لاستیک مورد نیاز رانندگان شاغل در بخش حمل و نقل جاده ای آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۷    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تا زمانی که اختلاف قیمت سوخت بین کشور و کشور های همجوار بسیار است، همچنان شاهد پدیده قاچاق سوخت خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۷    
وزیر اقتصاد فرانسه گفت که رژیم صهیونیستی به حمایت کشورهای اروپایی در برابر ایران نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۱    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که تولید ناخالص داخلی ایران در سال 2021 به 2095 میلیارد دلار برسد که بیشتر از تولید ناخالص داخلی اسپانیا، عربستان و کانادا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۱    
این سخن عباس آخوندی توجیهی جز الویت منافع سرمایه دارها و شرکت های خصوصی بر منافع عموم مردم را ندارد. قیمت گذاری بلیت ها توسط شرکت های خصوصی منجر به بالارفتن قیمت ها شده است و در واقعیت خبر از خالی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۱    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس از تمدید مهلت بخشودگی جریمه وام های تولیدکنندگان تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۶    
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه گفت: حداقل دو سال است که بانک های فرانسوی حساب های متعلق به ایرانی ها را شناسایی و آن را می بستند، بنابراین این موضوع تازه ای نیست که بزرگ نمایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۶    
نوسانات قیمت طلا
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱    
سفیر آمریکا در سازمان ملل که خود را کلانتر واشنگتن در این سازمان می دانست، درحالی که انتظار می رفت جامعه بین الملل را با سیاست های ایالات متحده هماهنگ کندبا منزوی شدن کشورش و زهر خند جهانی به سیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۱    
نوسانات قیمت امروز مسکن
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱    
یک اقتصاددان با اشاره به تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی، تصویب FATF را در جذب سرمایه گذاری های خارجی تسهیل کننده توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۱    
بدون تردید یکی از مهمترین علل نوسانات و التهابات کنونی بازار سکه و ارز رشد نقدینگی نامتناسب با بخش واقعی اقتصاد و عدم اتخاذ تدابیری برای هدایت صحیح آن به بخش مولد می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۶    
با وجود تعیین زمان دولت برای صنایع معدنی، این صنف ارز حاصل از صادرات خود را در بازار ثانویه عرضه نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۶    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید،قیمت میوه نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رانت های گسترده ای که در صنعت آلومینیوم ایجاد شد ما را به این تصمیم رساند که بحث تحقیق و تفحصی در خصوص صنعت آلومینیوم داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
بارش های 8.57 میلیارد مترمکعبی 15 روز ابتدایی سال آبی جاری که از نظر ارتفاعی برابر با 5.2میلی متر است، نسبت به بارش های مدت مشابه سال قبل کاهشی 27.8درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۶    
مدیرکل واردات و امور مناطق آزاد گمرک درباره ارزش گذاری کالاهای وارداتی در گمرک گفت: پیش از اختصاص ارز 4200 تومانی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۱    
نوسانات بازار طلا
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۱    
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: سال گذشته، 22 میلیارد دلار ارز مداخله ای به بازار تزریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۶    
بانک ملی ایران درخصوص خرید و فروش ارز به نرخ بازار آزاد اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۱    
برخورد دو کشتی بزرگ تونس و قبرس در دریای مدیترانه باعث ایجاد آلودگی به شعاع 4 کیلومتر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۷    
کارشناسان و اقتصاددانان محیط کسب وکار در ایران معتقدند عدم شفافیت، فساد ساختاری و نوسان شدید نرخ ارز باعث نااطمینانی برای سرمایه گذاران در محیط کسب و کار شده و اعتماد به ورشکستگی را افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۷    
تحریم های خارجی 20 درصد بر ما تاثیر دارد و مشکل ایجاد می کند. بزرگترین مشکل ما قطبی بودن اقتصاد است. بدان معنا که در فلان نقطه تیم فلان فردیا نهاد کار می کند نگذاریم کار کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۷    
وزیر امور خارجه ایران احترام دوجانبه را پیش شرط گفت وگو خواند و گفت: من در پامپئو هر چیزی دیدم جز احترام دوجانبه.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۲    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1200 دلار و 31 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۷    
دلار دولتی همچنان ثابت است
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۷    
نوسانات در بازار طلا همچنان ادامه دارد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
قیمت دلار در بازار آزاد که از هفته گذشته روند نزولی گرفته و روز گذشته هم کاهش داشته، امروز هم به روند نزولی خود ادامه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵    
با وجود این مالکان املاک کلنگی در عرضه های جدید خود همچنان قیمت هایی بالاتر از آخرین معاملات انجام شده در بازار زمین را پیشنهاد می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵    
ریزش قیمت ها لحظه به لحظه بیشتر می شد تا جایی که برخی هر دلار را برابر با 10 هزار تومان می دیدند و رویای دلار 25 هزار تومانی برای کسب سود را از دست رفته.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۵    
کالاهای اساسی که در سبد زندگی روزمره مردم وجود دارند، با افزایش نرخ دلار به تدریج گران شدند، اما چگونه دلار19هزار تومانی به زیر 12هزار تومان می رسد ولی یک کیلو گوشت گوسفندی همچنان بر مدار 60تا70هزار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۰    
از دولت های نهم و دهم بیش از 60 هزار پروژه و طرح نیمه تمام با پنح الی 80 درصد پیشرفت به ارث مانده که همه ساله هزینه های زیادی را به دولت و مردم تحمیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۵    
اگر دلار زیر 10 هزار تومان به ثبات برسد قطعا قیمت سکه نیز به زیر 3 میلیون تومان کاهش پیدامی کند زیرا طلا تابعی از قیمت ارز است. هر چقدر قیمت ارز کاهش یابد طلا نیز ارزان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: هفته قبل قرار بود با دستور سازمان تعزیرات و حضور کارشناسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۹    
مدیرعامل سایپا در حالی از عرضه خودروهای تولید داخل با قیمت های جدید و اعلام قیمت های جدید در هفته جاری خبر می دهد که هنوز ساز و کار قیمت گذاری خودرو در سازمان حمایت با طور کامل مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۹    
معاملات امروز بازار سرمایه در حالی پس از رشد چشمگیر 4 هزار واحدی، در پی انتشار شایعاتی مبنی بر عدم تصویب FATF در مجلس و همچنین حذف معاملات اعتباری منفی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۴    
وزارت راه شهرسازی در بیانیه ای علیه امام جمعه موقت تهران، مدعی شد، کامیون داران کمترین مشکل را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۹    
بهای معاملات نفت در شرایطی که بازار همچنان درباره توانایی تولیدکنندگان بزرگ جهان برای جبران افت صادرات ایران به دلیل تحریم های آمریکا تردید داشت، روند یکسانی نداشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۴    
در 6ماهه ابتدایی سال جاری واردات از ترکیه و امارات حدود 30درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹    
هفته گذشته، بازار ارز کاهش نسبی قیمت را تجربه کرد ؛ اکنون انتخاب راه برای ادامه مسیر این بازار، یکی از بزنگاههای تاریخی عملکرد تیم اقتصادی دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۴    
وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای گلایه آمیز به وزیر صنعت، معدن و تجارت از عدم توجه به ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی و رب برای تنظیم بازار گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۹    
یک موسسه اطلاعات خطوط کشتیرانی اعلام کرد: هندی ها واردات نفت از امریکا را کاهش داده و به سمت خرید نفت از ایران روی آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹    
شدت گرفتن رشد مصرف بنزین و افزایش حجم قاچاق سوخت زیر سایه بنزین 1000 تومانی، عواملی هستند که باعث شده دولت پس از چهار سال ثبات قیمت بنزین به بررسی دو راهکار برای اصلاح نرخ ها و مصرف بنزین بپردازد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی گفت: تا قدرت خرید مردم افزایش نیابد مسایل بخش مسکن هم حل نمی شود و بهتر است برای اقشار آسیب پذیر هم مبالغی را در نظر بگیریم و مسکن ارزان قیمت را پیشنهاد دهیم تا این قشر از ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴    
مؤسسات اعتباری و بانک های زیانده با پیشنهاد پرداخت نرخ سودهای بالاتر به سپرده ها از ناآگاهی مردم سوءاستفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۴    
دلار همچنان در حال کاهش
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۹    
حتی نرخ 5 هزار تومان هم برای مردم بابت هزینه هایی که به آنها تحمیل می کند، سنگین است، چه برسد به 13 یا 10 هزار تومان
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۰    
ولیعهد سعودی که برای افزایش تولید نفت خود تحت فشار شدید ترامپ قرار دارد، به کویت رفت تا درباره بازگشایی میادین نفتی منطقه بی طرف که بین دو کشور مشترک است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۵    
تحولات اخیر اقتصادی از جمله تحریم و نرخ ارز در وضعیت مالی شهرداری تهران تاثیرگذار بوده و حالا مدیران شهری نگران این هستند که کسری بودجه پایتخت چه میزان خواهد بود و راه های جبران آن چیست؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰    
نوسانات قیمت طلا در بازار امروز
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خادمی رقم فاینانس را 750 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: مقرر شد این رقم طی سه سال و هر سال 250 میلیارد تومان به پروژه اختصاص یابد که در حال حاضر 80 میلیارد تومان از تخصیص امسال انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰    
رئیس اداره تعزیرات شهرستان مسجدسلیمان از کشف انبار احتکار کالا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۰    
یک استاد دانشگاه با اشاره به کاهش قیمت ارزهای خارجی در بازار ارز این اتفاق را بخاطر دادن اختیارات بیشتر به بانک مرکزی و همچنین توقف اعطای ارز 3800 تومانی برای خوراک پتروشیمی ها ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰    
رئیس کمیته حمل و نقل مجلس از کاهش قیمت بلیط هواپیما طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵    
معاون سیاسی امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی از دستگیری شبانه دلالان و دلارفروشان در خیابان امام خمینی(ره) مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۵    
وزیر خارجه آمریکا پس از رای دادگاه لاهه با عصبانیت اعلام کرد رای این دادگاه را قبول ندارد و آمریکا از پیمان مودت خارج می شود اما او می داند این رای بی تاثیر نیست به همین دلیل از برخی تحریم ها عقب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۰    
با تضمین بانک مرکزی، جذب سپرده های ارزی توسط بانک ها روند روبه رشدی را طی می کند و بانک ها موظف اند سود سپرده ها را ماهانه و بصورت اسکناس ارز پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۵    
دیوان لاهه روز چهارشنبه به اتفاق با اعلام اینکه صلاحیت رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا به سبب نقض عهدنامه مودت و روابط اقتصادی و حقوق کنسولی سال 1955بین دو کشور را دارند، رای به لغو تحریم های دارویی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۰    
رئیس اتحادیه تلفن همراه، از کاهش قیمت تلفن همراه در بازار بعلت برخورد با مفسدان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۰    
امروز قیمت خرید دلار از مردم در بانک ها با حدود 9500 تومان شروع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۰    
دادستان تهران از مسدودسازی 17 سایت و 26 کانال تلگرامی که قیمت های لحظه ای ارز و سکه را به طور غیرقانونی اعلام می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۰    
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو پیش بینی کرد تا چند روز آینده کاهش قیمت بیشتری را در بازار شاهد باشیم و این افت بویژه برای خودروهای وارداتی به دلیل نبود تقاضا، بیشتر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۰    
کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به تحلیل وقایع اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۰    
با نزدیک شدن به موعد اعمال تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران زمزمه های عرضه نفت خام در بورس با هدف دور زدن تحریم ها بعد از سال ها مجددا به گوش رسید و آن طور که مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۰    
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سه سیاست دولت برای حمایت از کامیون داران و بهبود شرایط بازار فروش لاستیک به آن ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۰    
نوسانات قیمت طلا
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۰    
فروش یک محصول توسط تولیدکنندگان به واحدهای صنفی معادل قیمت درج شده روی محصول یا با قیمتی بسیار نزدیک به قیمت نهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۰    
بانک مرکزی امروز چهارشنبه 11 مهر قیمت دلار رسمی را 4200 تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۰    
شرکت نفت اسپانیا اعلام کرد خرید نفت از ایران را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰    
بسیاری از مسئولان بر این باورند که با تمهیدات صورت گرفته در بازار، قیمت اقلام اساسی تعدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰    
دبیرکل کانون صرافان ایران درباره علت خرید نکردن صرافان از فروشندگان ارز گفت: از آنجا که هیچ دستورالعملی برای فروش ارز خریداری شده نداریم خریدی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰    
با کاهش قیمت دلار، بالاخره مردم بعد از مدت ها یک خبر خوب اقتصادی شنیدند و حداقل یک روز با آن خبر دلخوش شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۰    
احمدامیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره تصمیم شورای هماهنگی اقتصادی قوا برای کاهش نرخ ارز و هجوم عرضه کنندگان دلار به بازار نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱    
یک مقام حزب حاکم ایتالیا گفت که اگر این کشور یک ارز مخصوص به خود داشته باشد، بیشتر مشکلات اقتصادی اش حل می شود.تحت تاثیر این اظهارنظر، بازارهای سهام جهان افت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۱    
با تفویض اختیارات جدید سران قوا به رئیس کل بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز، این بانک از دیروز وارد بازار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۱    
هیات وزیران در جلسه روز یکشنبه، با تصویب محاسبه نرخ خوراک پتروشیمی ها براساس ارز نیمایی، در کنار اختصاص رانت سالانه حدود 45 هزار میلیارد تومانی پتروشیمی ها (اختلاف قیمت نرخ خوراک 3800 تومانی و ارز ...
مشاهده نتایج بیشتر...