سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۱۵:۱۶Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احزاب اصلاح طلب»

الف   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آن زمانی که اصلاح طلبان در میان مردم محبوبیت داشتند، به خاطر افراد یا احزاب اصلاح طلب نبود، بلکه همه این ها به کاریزمای آقای خاتمی نیاز داشتند. البته آقای خاتمی هم دیگر آن خاتمی سابق نیست و آن نفوذ قبلی را ندارد و به همین دلیل است که خود را کنار کشیده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" شهرستان آبیک با حضور محمد علیخانی رئیس ستاد انتخاباتی ایشان در استان قزوین، جمعی از فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب و همچنین با حضور چشمگیر جمعی از شهروندان این شهرستان افتتاح شد.
ستاد انتخاباتی "مسعود پزشکیان" شهرستان بوئین زهرا با حضور حجت الاسلام و المسلمین شیخ قدرت الله علیخانی، محمد علیخانی رئیس ستاد انتخاباتی ایشان در استان قزوین، جمعی از فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب و همچنین با حضور چشمگیر جمعی از شهروندان این شهرستان افتتاح شد. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ستاد انتخاباتی پزشکیان در استان قزوین با حضور رئیس ستاد انتخاباتی ایشان در استان قزوین، جمعی از فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب و همچنین با حضور چشمگیر جمعی از شهروندان استان قزوین افتتاح شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس حزب ندای ایرانیان در فارس وابسته به اصلاح طلبان گفت: جبهه اصلاحات در این استان یا همان شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس در جلسه اخیر به اتفاق آرا عبدالرزاق موسوی را به عنوان رییس ستاد پزشکیان در این استان انتخاب کردند.
توسعه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۰:۵۴    
جمعی از دبیران احزاب اصلاح طلب استان کرمانشاه بعدازظهر روز یکشنبه با برگزاری نشستی به اتفاق آراء آقای جعفر همتی را برای تصدی ریاست ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به تهران پیشنهاد دادند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار اصلاح طلب با اشاره به آشفتگی انتخاباتی در میان جبهه اصلاحات و عدم نامزدی برخی افراد سرشناس مانند محمدرضا عارف و محمد صدر، از افراد تصمیم گیر در این طیف خواست خود را بازنشسته اعلام کرده و نام تشکل های شان را از حزب سیاسی به دورهمی دوستانه تغییر بدهند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
احزاب اصلاح طلب در خصوص انتخابات ریاست جمهوری در زمینه شیوه عملکرد جبهه اصلاحات دچار اختلاف بوده و با آشکارسازی چرایی اختلافات می کوشند تا فشار افکارعمومی بدنه خود را به سوی تعدیل پیش ببردند!
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدعلی وکیلی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای خاتمی صریحا اعلام کرده که از نامزدی حمایت می کند که چنگ به صورت نظام نزند. در ادامه گفتگو محمدعلی وکیلی با وب سایت فردا نیوز را می خوانید: ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی احزاب اصلاح طلب از سیدمحمد خاتمی به خاطر دعوت شخصی از محمد صدر برای کاندیداتوری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و عدم توجه به محوریت جبهه اصلاحات گلایه دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سرویس سیاست مشرق - جبهه اصلاحات ایران تا آخر روز شنبه 12 خردادماه، از احزاب اصلاح طلب خواسته است که اسامی 3 کاندیدای اصلاح طلب مورد تاکید خود را برای بررسی در جبهه اصلاحات ایران، جهت انتخاب گزینه های نهایی جریان اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ارائه کنند. ...
تدبیر 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تدبیر24 شهاب طباطبایی با انتقاد از برخی جریان های اصلاح طلب از آنها خواسته باعث ناامیدی مردم نشوند و حداقل ها را به حداکثرها ترجیح دهند. شهاب طباطبایی معتقد است نباید احزاب اصلاح طلب به دنبال سهم خواهی از کاندیداها باشند. مهم ترین بخش های گفتگوی او با رویداد24 را بخوانید: ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کم کاری جدی هم در احزاب اصلاح طلب و هم در چهره های شاخص اصلاح طلب مشاهده می شود... متناسب با نیاز روز گفتمان ساز ی و کادرسازی نشد. نیازهای هر دهه با نیازهای دهه قبل متفاوت است. امروز دهه هشتادی ها و نسل zگفتمان ویژه خود را طلب می کنند. در این بخش کم کاری های جدی را شاهدیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به رغم خبر های منتشر شده در فضای مجازی محسن مهرعلیزاده برای کاندیداتور در انتخابات به تصمیم قطعی نرسیده و در حال رایزنی با بزرگان و احزاب اصلاح طلب است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۶    
به رغم خبر های منتشر شده در فضای مجازی محسن مهرعلیزاده برای کاندیداتور در انتخابات به تصمیم قطعی نرسیدهو در حال رایزنی با بزرگان و احزاب اصلاح طلب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
برخی احزاب بر این باورند تلاش خاتمی می بایست در چارچوب جبهه اصلاحات و هماهنگی با سایر احزاب صورت می گرفته و پیشنهاد خاتمی به صدر رفتار فردی و فاقد مناسبات تشکیلاتی را به اذهان متبادر می سازد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
جلال میرزایی: بخشی از جریان اصلاح طلب تمایل دارد وارد عرصه رقابت های انتخاباتی شود، اما احزاب اصلاح طلب هم یک مقداری محتاطانه تر ورود و جلساتی را شروع کردند و بعضی تحرکات وجود دارد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تصمیم جبهۀ اصلاحات برای ثبت نام نامزدهای اصلاح طلب در انتخابات اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اینکه تنها در 4 روز دو جلسه انتخاباتی در احزاب اصلاح طلب برگزار می شود، بیانگر دورخیز جدی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: ما در 48 ساعت گذشته با برخی احزاب مثل کارگزاران، اعتماد ملی و اعتدال و توسعه به صورت جداگانه مذاکراتی برای نحوه حضور در انتخابات ریاست جمهوری داشته ایم.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی می گوید تا به حال دو جلسه برای انتخابات ریاست جمهوری آینده تشکیل شده است. تصمیم این حزب در این انتخابات بر این است که اگر گشایش معناداری اینبار حاصل شود، کاندیدای تمام عیار اصلاح طلبی نیز حاضر شود و مابقی احزاب اصلاح طلب نیز از او حمایت کنند این حزب نیز از حمایت خواهد کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات که در انتخابات مجلس دروغ نامزد نداریم را مطرح می کردند و به نظام اسلامی تهمت خالص سازی می زدند، اکنون با نامزدهایی که نداشتند! می خواهند در مجلس دوازدهم فراکسیون تشکیل دهند!
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
می توان این گونه ادعا کرد که احزاب اصلاح طلب و جبهه اصلاحات ایران (در وضعیت فعلی شان) قادر نیستند گام مؤثری در جهت تقویت نظام ادراکی شبکه حامیان، در درجه اول، و مخاطبان عام در درجه بعد بردارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۴    
کیهان نوشت: در دروغ بافی افراطیون مدعی اصلاحات همین بس که پس از کله پا کردن بهزاد نبوی از ریاست جبهه اصلاحات (و قبل از آن، کله پا کردن عارف و موسوی لاری)، با دیکتاتور مآبی تمام، تحریم انتخابات و ممنوعیت نامزد شدن در انتخابات را چند ماه مانده به ثبت نام، به احزاب اصلاح طلب و اعضای آن حقنه کردند
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
از میان 165 کاندیدایی که در نقاط مختلف کشور از سوی برخی احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا معرفی شده بودند، 40 نفر در دور اول به مجلس راه یافتند و چهار کاندیدا نیز راهی مرحله دوم انتخابات شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - احزاب اصلاح طلب استان اردبیل با صدور بیانیه ای، آیت الله سیدحسن عاملی و آیت الله سیدحسن عابدیان را به عنوان دو نامزد مورد حمایت خود در ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری انتخاب و معرفی کردند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در این پست لیست مورد حمایت احزاب اصلاح طلب در انتخابات مجلس 1402 را مشاهده می کنید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حوزه های انتخابیه کشور در قالب حزب کارگزاران سازندگی و در حوزه هایی که کاندیدای تایید صلاحیت شده وجود داشته باشد که صلاحیت آن ها را تایید کنیم، مسئولیت آن ها را در قبال مردم بپذیریم و سابقه اصلاح طلبی یا عضویت در یکی از احزاب اصلاح طلب را داشته باشد، کاندیدا معرفی خواهیم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی ، همچون تعداد دیگری از احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا، تصمیم به مشارکت فعال در انتخابات گرفت و تلاش دارد در هر حوزه انتخابیه ای که امکان رقابت در آن مشاهده می شود، ضمن معرفی گزینه های مطلوب، از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی با انتشار بیانیه ای اسامی کاندیداهای مورد حمایت این حزب در سراسر کشور را برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد. به گزارش گروه سیاسی حیات ، در بخشی از این بیانیه آمده است: حزب اعتماد ملی، همچون تعداد دیگری از احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۴:۱۹    
نماینده اصلاح طلب ادوار مجلس گفت: مجموعه احزاب اصلاح طلب به این نتیجه رسیده اند که نمی شود با سبک و سیاق گذشته ارزش ها و آرمان های اصلاح طلبی را دنبال کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۲:۱۷    
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین ، میانه روها و بخش قابل توجهی از احزاب اصلاح طلب در فهرستی به سرلیستی علی مطهری از نمایندگان ادوار مجلس که تحت عنوان فهرست صدای ملت منتشر شد به ائتلافی غیررسمی رسیدند. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۰    
احزاب ندای ایرانیان و اعتماد ملی اظهارات محمدعلی وکیلی درباره جدایی برخی احزاب اصلاح طلب از جبهه اصلاحات را تکذیب کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه ابتکار گفت:بخشی از احزاب اصلاح طلب همچون کارگزاران، اعتمادملی و ندای ایرانیان، رسما راه خود را از جبهه اصلاحات جدا کردند و اکنون حول آقای علی مطهری برای ارائه لیست تهران جمع شده اند
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وکیلی با بیان اینکه بخشی از احزاب اصلاح طلب همچون کارگزاران، اعتمادملی و ندای ایرانیان، رسما راه خود را از جبهه اصلاحات جدا کردند و اکنون حول آقای علی مطهری برای ارائه لیست تهران جمع شده اند، گفت: این جدایی با بیانیه 110 فعال اصلاح طلب مورد تائید قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
درحالی که جبهه اصلاحات و احزاب اصلاح طلب اعلام کرده اند لیستی برای 30 کرسی انتخابات مجلس دوازدهم در تهران ندارند و درعین حال، علی مطهری فهرستی متشکل از 30 نامزد میانه رو و توسعه گرا را با عنوان صدای ملت منتشر کرده است؛ جریان اصولگرا دست کم با چهار لیست در انتخابات حضور دارد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران علی مطهری گفت:احزابی که از فهرست صدای ملت تاکنون اعلام حمایت کردند اعتدال توسعه، کارگزاران، ندای ایرانیان و اعتماد ملی بوده اندراجع به خبرگان تصمیم داریم بین 26 نفر کاندیدای استان تهران از افرادی که دیدگاه های آنها نزدیک ما هست حمایت کنیم که احتمالا تا فردا نامزدهای مورد حمایت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۷    
شورای وحدت درحالی که با شانا، امنا و موتلفه به ائتلاف نرسیده بود؛ لیست مستقل خود را اعلام کرد. همزمان علی مطهری گفت: در لیست صدای ملت از احزاب اصلاح طلب نظیر کارگزاران،اعتماد ملی و ندای ایرانیان حضور دارند
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع روحانیون مبارز: نسبت آقای خاتمی با جبهه ⁧اصلاحات⁩ و احزاب اصلاح طلب که گفته اند در تهران کاندیدا ندارند با صدو ده نفری که معتقدند باید روزنه ای گشود و رای بدهند به یک اندازه است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۸    
اول فارس انتخابات مجلس لیستی حامیان اصلاحات و اعتدال گراهای برای حوزه انتخابیه شیراز منتشر می شوند. به گزارش اول فارس یک منبع سیاسی مطلع از نهایی شدن جمع بندی اسامی کاندیداهای مورد نظر برخی احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا برای انتخابات پیش روی مجلس در حوزه انتخابیه شیراز زرقان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از فعالان سیاسی منتسب به تیم علی لاریجانی از بروز اختلاف بین احزاب اصلاح طلب عضو لیست صدای ملت در بستن لیست انتخاباتی خبر داد
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ائتلاف احزاب زنان اصلاح طلب: در انتخابات 11 اسفند تابع تصمیم جبهه اصلاحات هستیم/ سازمان معلمان ایران: تابع تصمیم و راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات هستیم/ شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب گلستان: امکان ارائه لیست حمایت از کاندیدا ها را نداریم ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۲    
طبق گزارش های غیر رسمی، لیست احزاب اصلاح طلب و اعتدالگرا تحت عنوان صدای ملت این هفته در اهواز و برخی شهرستان ها اعلام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: برخی احزاب اصلاح طلب لیست 110 نفره در شهرستان ها معرفی خواهند کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از اقدام برخی احزاب اصلاح طلب مثل کارگزاران، ندای ایرانیان، اعتماد ملی و اعتدال و توسعه و 110 نفری که در نامه ای مردم را به حضور در انتخابات دعوت نموده و درصدد معرفی فهرست نامزدهای انتخاباتی هستند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
11 روز تا یازدهم اسفند و برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری باقی است. در این روز ها، برگزارکنندگان انتخابات، دنبال فراهم آوردن برگزاری انتخابات و فعالان سیاسی هم به دنبال تبیین مواضع و گا ه کنایه به جناح رقیب در فضای مجازی هستند ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کد خبر: 917111 / دیروز, 15:21 / ایران سخنگوی حزب اعتدال و توسعه می گوید: اکثر داوطلبان حزب اعتدال و توسعه از نحوه رفتار هیئت های نظارت و قانون جدید انتخابات رضایت ندارند چراکه قانون جدید انتخابات و رفتار هیئت های نظارت با احزاب مستقلی مثل حزب اعتدال و توسعه یادآور دستگاه تفتیش عقاید قرون وسطایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: مذاکره بین احزاب اصلاح طلب برای لیست مشترک در تهران در حال انجام است که احتمالا همگی در قالب لیست صدای ملت و سرلیستی علی مطهری در انتخابات شرکت می کنند.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حمایت تعدادی از احزاب اصلاح طلب از لیست علی مطهری، حضور 11 چهره مشترک در دو لیست اصولگرایان برای خبرگان تهران و انتشار لیست های جریان های مختلف به زودی از جمله اخبار انتخاباتی امروز -شنبه 28 بهمن 1402- بود.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس در تاریخ 16 بهمن ماه سال 1402 برگزار و سیاست انتخاباتی با اتفاق آرا و به شرح زیر مصوب گردید: با توجه به سند راهبردی جبهه اصلاحات و بررسی جمیع جهات، امکان ارائه لیست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و به تبع آن مجلس خبرگان ...