شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۳:۱۵Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب ندای ایرانیان»

خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان از دولت می خواهد شنونده حرف اعتراضی مردم باشد. نمی شود از مردم انتظار داشت تصمیمات سخت مسئولان دولتی را تحمل کنند اما این تصمیمات سخت هیچ گاه شامل دستگاه های دولتی و بودجه های فرهنگی نهادهای غیر پاسخگو نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان به بیان جزئیاتی از نشست شنبه شب فعالین رسانه ای با رئیس جمهور پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان روز 5شنبه به ریاست مجید فراهانی رییس شورای مرکزی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: قبل از 92 مرعشی پیشنهاد داده بود که کل جریان اصلاحات در قالب یک حزب واحد فعالیت کند و آقایان هاشمی و خاتمی از آن حمایت کنند و حزب مشارکت هم این را پذیرفته بود ولی با وجود توافق قبلی برخی دوستان پشیمان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی سالیانه حزب ندای ایرانیان که قرار بود 13 اسفند برگزار شود، به زمانی دیگر موکول شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین کنگره حزب ندای ایرانیان از احزاب اصلاح طلب کشور برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
کنگره سالیانه حزب ندای ایرانیان با حضور شخصیت های برجسته سیاسی جریان اصلاحات برگزار خواهد شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان به بیماری کرونا مبتلا شده و اکنون تحت مراقبت های پزشکی است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان که از بیماری ریه رنج می برد اکنون تحت درمان و نظارت پزشکان قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان با دستور بررسی روند مذاکرات وین ، ایجاد محرومیت برای اساتید دانشگاهی ، بحران کروناویروس و هفتمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان با حضور اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان برگزار شد.
سلام نو / دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
صادق خرازی خطاب به حسین شریعتمداری نوشت: اگر آگاهانه دروغ می گویید که دچار یک ماکیاولی پیش افتاده و مبتذل شده اید که سالهاست که جامعه ما دیگر در دام آن نمی افتد. در این صورت شما فیلمساز خوبی نیستید. فیلم ها و سناریوهای شما نه فروش مردمی خوبی دارد و نه مورد تحسین منتقدان قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: حزب به دنبال برگزاری مجمع عمومی برای انتخاب شورای مرکزی است و جلسات آن به طور هفتگی و مرتب انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان استان تهران گفت: سربازان عرصه دیپلماسی در حال نبرد بر سر منافع ملّی اند و همه جریان های سیاسی داخل مکلفند به فکر ایران باشند تا منافع جریانی شان، و به لطف همین ایدئولوژی و راهبرد فضای داخلی را جبهه امن دیپلمات هایمان قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه شهید سلیمانی توانسته بود خداشناسی و فهم درست دولت و ملت را کاملا درک کند، گفت: شهید سلیمانی به لحاظ فکری معتقد به مکتب انقلابیِ شیعی و علوی متصل به امام و رهبری بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۲    
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: حاج قاسم مقاومت را در داخل کشور و خارج از مرزها ایجاد و تحت تاثیر قرار داد. هدف حاج قاسم ایجاد وحدت در بین مسلمانان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه شهید سلیمانی هم فرمانده میدان و هم دیپلمات ماهر در مذاکره 5ساعته با پوتین بود، تصریح کرد: من به عنوان یک دیپلمات می گویم که کسی را از سلیمانی دیپلمات تر ندیدم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فارس : بیانیه حزب ندای ایرانیان تاکید کرد: دولتمردان باید هرچه سریع تر این اقدام مهم را انجام دهند تا ضمن بهره مندی از نظرات کارشناسان مختلف کشور، پیام امیدبخش مؤثری به جامعه بدهند و بخش بزرگی از ابهامات و نگرانی موجود نسبت به آینده وضعیت اقتصادی کشور را مرتفع کنند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در بیانیه حزب ندای ایرانیان آمده است: این انتظار جدی را از دولت رئیسی داریم که در صد روز اول با توجه به اشرافی که به شرایط واقعی کشور پیدا کرده اند، برنامه عملیاتی و اجرایی مشخصی برای برون رفت از وضعیت فعلی ارائه کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان به ریاست معاون سیاسی حزب به صورت مجازی برگزار شد. در این جلسه بحث و بررسی پیرامون موضوعات بحران کرونا ، زلزله در اندیکا ، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی و گرانی کالا های اساسی صورت گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: سرمایه اجتماعی نوعی ثروت ملی محسوب می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در بخشی از این نامه آمده است: برخورد نه چندان فعال جمهوری اسلامی ایران در تحولات پیش آمده سبب انتقاداتی در داخل کشور و در مردم مظلوم و البته نگران منطقه شده است که حزب ندای ایرانیان نیز با بخش قابل توجهی از این انتقادات همدل است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در رابطه با وزارت امور خارجه دولت سیزدهم گفت: به نظر نمی رسد برنامه رئیسی معطوف به مذاکرات با غرب و مسئله برجام باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از لزوم احیای جریان اصلاح طلبی با بازگشت به شعارهای محوری این جریان خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان عصر روز دوشنبه نسبت به چالش ها و بحران های ناشی از عدم حکمرانی صحیح و توسعه پایدار در استان خوزستان بیانیه ای انتقاد آمیز صادر کرد. به گزارش مردم سالاری آنلاین، متن بیانیه بدین شرح است:
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان با صدور یک بیانیه مخالفت خود را با طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای سیاستگذاری حزب ندای ایرانیان به رییس جمهور منتخب پیشنهاد کرد که از پست بسیار حیاتی معاون اوّل به راحتی نگذرد ،چراکه در واقع بازوی اجرایی ریاست جمهوری است و بخش عظیمی از موفقیت یا شکست دولت می تواند تابعی از توانمندی متصدی این پست باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: سن یک عنصر مهم در سپهر سیاسی هر فرد است و نمی توان تا ابد حضور داشت. تا کی می خواهیم از یک فرد به عنوان وزیر معاون وزیر رییس سازمان معاون مدیر کل و قص الاهذا استفاده کنیم؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: اعتقادی به کابینه فراجناحی ندارم، ترجیح بر تشکیل کابینه کارآمدِ ضد فساد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری حزب ندای ایرانیان گفت: ابراهیم رئیسی به دلیل شرایط اقتصادی کشور، بحران کرونا و تحریم های غیرانسانی و ناعادلانه بین المللی، روزها و ماه های دشواری را تجربه خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان طی نامه ای سرگشاده پیروزی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت و تاکید کرد: بی گمان از امروز دوران رقابت به سر آمده و فصل خدمت فرارسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در پی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور کشور بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: بدنه جریان اصلاحات و بخش قابل توجهی از احزاب، آقای همتی را به عنوان گزینه نهایی خود انتخاب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مهمانان این برنامه، علی قزوینی دبیر سابق کمیته جوانان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان، میلاد قصری عضو حزب ندای ایرانیان شعبه اصفهان، مهدی شاکران سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان و سجاد جانثاری معاون جوانان جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان نقش احزاب وگروه های اصلاح طلب را در افزایش مشارکت مردمی پررنگ دانست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۵    
برنامه مناظره انتخاباتی نگاه جوانان به انتخابات 1400 به میزبانی خبرگزاری ایمنا و با حضور فعالان جوان سیاسی استان اصفهان و نمایندگان دو جناح سیاسی کشور (اصلاح طلب و اصولگرا) برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس حزب ندای ایرانیان شعبه اصفهان گفت: ما قهر با صندوق های رای انتخابات 28 خرداد را نمی پسندیم و نمی پذیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : حزب ندای ایرانیان از جبهه اصلاحات ایران برای حضور فعالانه در عرصه انتخابات دعوت کرد. دربخشی از بیانیه این حزب آمده است: با وجود تمام دلخوری ها و نگرانی ها و انتقادها ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در بخشی از این بیانیه آمده است: با وجود تمامی دلخوری ها و نگرانی ها و انتقادها، حزب ندای ایرانیان اعلام می دارد جداً مخالفِ قهر با صندوق رأی و کناره جویی از انتخابات بوده و پشت کردن به صندوق رأی را کنشی منفعلانه و بی ثمر می داند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۶:۴۹    
معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان گفت: مخالف قهر با صندوق رای هستم و از حقِ مسلمِ انتخاب مردم دفاع می کنم.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرج رضایی عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری در کلاب هاوس خبرآنلاین گفت: تصور می کنم شورای نگهبان بین 4 تا 6 نفر را به انتخابات بازمی گرداند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقبال برخی اصلاح طلبان به سمت عبدالناصر همتی افزایش یافته و احزابی همچون حزب کارگزاران سازندگی، مجمع نیروهای خط امام و حزب ندای ایرانیان ظرفیت های خود را برای کمک به همتی روانه ستاد وی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر حزب ندای ایرانیان در خراسان رضوی گفت: برای انتخابات شورای شهر تابع جبهه اصلاح طلبان استان خراسان رضوی هستیم و فعالیت مجزایی در این راستا نخواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان به لزوم مشارکت آگاهانه در انتخابات پیش رو تاکید و از تلاش های برخی در جهت وارونه نشان دادن مواضع حزب با بداخلاقی های مرسوم انتخاباتی انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با انتقاد از بیانیه 17 عضو جبهه اصلاحات ایران مبنی بر عدم مشارکت فعال در انتخابات گفت: حزب ندا با برخی گروه ها، احزاب و شخصیت های اصلاح طلب مذاکراتی مبنی بر عدم خروج و کناره گیری از عرصه انتخابات داشته است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر-ساناز دانشگر: خرداد 1400 بوی انتخاباتی دارد و جناح ها و طیف های سیاسی هر کدام در تکاپوی معرفی، تبلیغ و آماده شدن برای این انتخابات هستند. بر همین مبنا خبرنگار اتحاد خبر نگرخواهی با موضوع انتخابات ریاست جمهوری انجام داده که شما را به خواندن نظرات آقای محمد مهدی علی پور عضو شورای مرکزی حزب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در توضیحاتی اعلام حمایت جریان اصلاحات از محسن مهرعلیزاده را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۱    
قزوین- ایرنا- دبیر حزب ندای ایرانیان در قزوین با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات تضمین کننده مشروعیت نظام است ،گفت: باید دست اندرکاران انتخابات کمک کنند تا انگیزه لازم برای حضور مردم در انتخابات ایجاد شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
وی در ارتباط با احتمال اجماع اصلاح طلبان بر سر کاندیدای واحد گفت: تا قبل از تایید صلاحیت ها هیچ امری متصور نیست. نامزد نهایی اصلاح طلبان را شورای نگهبان معرفی می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
رئیس حزب ندای ایرانیان اصفهان گفت: اگر مردم بدانند که از طریق صندوق های رای، وضعیت کشور بهتر می شود، در انتخابات شرکت می کنند.