شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۱:۱۱Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب ندای ایرانیان»

روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان در خصوص حضور دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: آقای پزشکیان بدون هیچ صفت و قیدی کاندیدای اصلی جریان اصلاحات است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رئیس حزب ندای ایرانیان در فارس وابسته به اصلاح طلبان گفت: جبهه اصلاحات در این استان یا همان شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس در جلسه اخیر به اتفاق آرا عبدالرزاق موسوی را به عنوان رییس ستاد پزشکیان در این استان انتخاب کردند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مجمع نیروهای خط امام، حزب مردم سالاری و حزب اعتدال و توسعه حمایت خود را از مسعود پزشکیان برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو حمایت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در جهت حمایت از نامزدی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه ای از نامزدی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان از ارسال نامه به شورای نگهبان در خصوص روند بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در نامه ای به اعضای شورای نگهبان درخواست کرد که این نهاد با به رسمیت شناختن تنوع سلایق در جامعه، شرایط برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی را با فراهم آوردن امکان حضور چهره های شاخص سیاسی از جناح های مختلف در انتخابات فراهم کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان هم زمان با آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، بیانیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران ایرنا هم زمان با آغاز ثبت نام انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان در بیانیه ای از چهره های شاخص اصلاح طلب و میانه رو جهت حضور در صحنه دعوت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان درباره مذاکره با گزینه های ریاست جمهوری گفت: با برخی از چهره های سیاسی و برخی از افرادی که در مظان ثبت نام قرار داشتند به صورت کلی رایزنی و دیدار داشتیم ...
جبهه اصلاحات ایران عصر امروز با دستور کار بررسی نحوه حضور در انتخابات ریاست جمهوری تشکیل جلسه داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ سیدشهاب طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان با انتشار عکسی مشترک با بهزاد نبوی که در حاشیه نشست عصر امروز جبهه اصلاحات گرفته شده ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶    
سید شهاب طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان بعد از جلسه جبهه اصلاحات عکسی از خود و بهزاد نبوی را استوری کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶    
حزب ندای ایرانیان طی نامه ای به مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص کنکور اعتراض کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان از شروع جلسات این حزب با موضوع انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سید شهاب الدین طباطبائی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست درگذشت ناباورانه رئیس جمهور و همراهان ایشان را به مردم و رهبر انقلاب و خانواده آنها تسلیت گفت و برای درگذشتگان از درگاه الهی طلب آمرزش کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان با صدور پیامی درگذشت شهادت گونه رییس جمهور، وزیر امور خارجه و همراهان وی را تسلیت گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۰    
حزب ندای ایرانیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهانش در بیانیه ای بر بر حفظ انسجام ملی تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سعید نورمحمدی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره رویکرد حزب ندای ایرانیان برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: در انتخابات دور اول که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد، حزب ندای ایرانیان در برخی حوزه ها وارد انتخابات شد و از کاندیداهای همفکر خود حمایت کرد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شهاب الدین طباطبایی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در واکنش به اظهارات اخیر مهدی نصیری گفته اظهارات مهدی نصیری تکرار یک شوخی بی مزه و توهمی است که 1401 هم براندازان خارج نشین برایشان ایجاد شده بود. نه مردم و نه نخبگان سیاسی هیچکدام نگاهشان به بیرون از کشور نیست.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در نامه ای خطاب به دبیر شورایعالی امنیت ملی خواستار ورود این شورا برای توقف اجرای طرح نور شد. متن کامل این نامه در پی می آید: به نام خدا جناب آقای علی اکبر احمدیان دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی با سلام ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۰    
شهاب الدین طباطبایی فعال سیاسی اصلاح طلب و دبیرکل حزب ندای ایرانیان به پاسخ شب گذشته ایران به رژیم صهیونیستی اسرائیل واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: اولویت مجلس دوازدهم باید نظارت بر عملکرد دولت برای بهبود شرایط اقتصادی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه ای حمله صهیونیست ها به کنسولگری کشورمان در خاک سوریه را محکوم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان تأکید کرد: رئیس جمهور به جای آمار دولتی ها سفره مردم را ببیند، آمارهای اقتصادی دولت با سفره مردم همخوانی ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: اگر شورای نگهبان فضا را به نحوی مدیریت کند که همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور داشته باشند تلقی من این است که امکان اینکه رئیسی در دور دوم، پاستور را نبیند وجود دارد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ما اطمینان داریم اگر فراکسیون اقلیت بتواند نقش تاریخی و تاریخ ساز خود را به بهترین شکل انجام دهد، این به جامعه امید خواهد داد و با حضور اکثریت مردم در انتخاباتِ مجلس آینده، این فراکسیون تبدیل به فراکسیون اکثریت مجلس سیزدهم خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت:وقتی می گوییم غیر عادلانه بودن رقابت های انتخاباتی یعنی چرا فردی مثل آقای ثابتی از ابتدا از تایید صلاحیت خود اطمینان دارد و فرصت دارد از ماه ها قبل تمام فعالیت های انتخاباتی خود را در مدارس و دیگر مجامع عمومی انجام دهد ولی رقبای او تا هفته آخر وضعیت تایید یا عدم تایید ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۱    
سعید نورمحمدی سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: دوستان در جبهه اصلاحات ترس از شکست داشتند و از ابتدا بنای عدم شرکت در انتخابات را گذاشتند. امیدوارم آن ها از تجارب سه انتخابات اخیر کشور درس بگیرند و بداند چه در انتخابات حضور داشته باشند و چه حضور نداشته باشند مجلس شکل می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا سخنگوی حزب ندای ایرانیان با اشاره به ترکیب سیاسی مجلس دوازدهم، گفت: در مجموع دستاورد مورد انتظار ما برای تشکیل فراکسیونی که مد نظر داشتیم محقق شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۷    
دبیر کل حزب ندای ایرانیان گفت: خالی کردن میدان بازی، خودکشی سیاسی است. همدلانه درخواست می کنم به دست خود مرغ نیم بسمل دموکراسی را به پای شتاب زدگی و رفتارهای هیجانی قربانی نکنیم که شاید روزنه ای از دست برود و شاید فردا دیگر فرصتی برای جبران نباشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قسمت سوم برنامه آوانگارد با موضوع بررسی آرایش جبهه های سیاسی در آستانه انتخابات با حضور علی فتاحی قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان و سعید نورمحمدی، سخنگوی حزب ندای ایرانیان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱    
تهران- ایرنا- سعید نورمحمدی سخنگوی حزب ندای ایرانیان ضمن اشاره به چالش های پیش روی احزاب در ایران تصریح می دارد: هیچ دوره ای نبوده که اصلاح طلبان از مشارکت نکردن مردم در انتخابات سود کرده باشند ولی هر دوره ای که در انتخابات شرکت کردیم، هم مردم و کشور نفع برده اند و هم خود جریان اصلاحات احیا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: اگر نقدی نسبت به جریان اصلاحات داریم در درون خود باید اصلاح کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فهرست نامزدهای حزب ندای ایرانیان برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در بیانه ای اعلام کرد: امکان این نیست که بتوان اکثریت مجلس را با نمایندگان واقعی ملت پر کرد / برای تشکیل مجلسی کَم خَطر برای منافعِ ملی و منافعِ اکثریتِ مردمِ ایران تلاش می کنیم. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن کامل این بیانیه در پی می آید: ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی حزب ندای ایرانیان در خصوص برخی تحلیل ها در مورد جدا شدن حزب ندا از جبهه اصلاحات گفت: حزب ندای ایرانیان با وجود انتقادات جدی که به جبهه اصلاحات دارد همچنان عضو این جبهه سیاسی است و بنای جدا شدن از آن را ندارد.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آذرقلم: پس از گذشت حدود یک ماه از مفقود شدن مسعود حسابگر فعال سیاسی و اقتصادی استان خبر فوتش امروز به بستگان اش اطلاع داده شد. به گزارش آذرقلم، مسعود حسابگر یکی از چهرهای اصلاح طلب شناخته شده آذربایجان شرقی و دبیر حزب ندای ایرانیان بود ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
درکنار امضا کنندگان بیانیه روزنه گشایی ، انتشار لیست صدای ملت با حمایت بخشی از جریان اقلیت اصلاح طلب نیز مواجه شده است. ازجمله سعید نورمحمدی، سخنگوی حزب ندای ایرانیان که درباره لیست علی مطهری گفت: لیست ضعیفی نیست، در این لیست هم آقای مطهری هست و هم آقای بطحایی و تعدادی از نمایندگان اسبق قرار دارند ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرلیست انتخاباتی صدای ملت در انتخابات مجلس گفت: جناح بندی دیوارکشی بی حاصل در کشور است و باید از دیوارکشی دوری کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کد خبر: 917887 / دیروز, 11:42 / ایران سخنگوی حزب ندای ایرانیان درباره لیست علی مطهری، بیان کرد: لیست ضعیفی نیست، در این لیست هم آقای مطهری هست و هم آقای بطحایی و تعدادی از نمایندگان اسبق قرار دارند. چهره هایی که با جامعه مدنی ارتباط خوبی دارند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۳    
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: در زمانه ای که نیاز است جلوی تندروی گرفته شود، باید از علی مطهری حمایت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۴    
تهران - ایرنا- سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: ما براین باوریم که می توانیم در مجلس دوازدهم یک فراکسیون کوچک اما منسجم داشته باشیم تا مانند مجلس پنجم اثرگذار باشیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم از احتمال بالای ائتلاف شانا و پایداری در انتخابات پیشِ رو خبر داد.همزمان دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: از لیست علی مطهری حمایت می کنیم
در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران مناظره ای بین حمزه دستیار، فعال سابق دانشجویی و دبیر سیاسی اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل و میلاد طهرانی، عضو حزب ندای ایرانیان ، با موضوع بررسی ابعاد مشارکت در انتخابات پیش رو برگزار شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: برخی احزاب اصلاح طلب لیست 110نفره در شهرستان ها معرفی خواهند کرد. سید شهاب طباطبایی درباره رویکرد حزب ندای ایرانیان نسبت به جبهه اصلاحات گفت: رویکرد ما در حزب ندای ایرانیان با جبهه اصلاحات تفاوتی ندارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شهاب طباطبایی، دبیر کل حزب ندای ایرانیان در گفت وگو با دنیای اقتصاد خبر داد که اعتدالیون و اصلاح طلبان به جز تهران در 105حوزه انتخاباتی کاندیدا دارند و لیست این حوزه ها در حال نهایی شدن است. فهرست تهران نیز قرار است ذیل نام علی مطهری سازمان بیابد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان از نهایی شدن لیست ائتلافی 4 حزب اصلاح طلب و حزب اعتدال و توسعه به سرلیستی علی مطهری خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل حزب ندای ایرانیان با تاکید بر اینکه لیست را حزبی نکردیم چون اصل لیست را مطهری می بندد، گفت: 110 فعال اصلاح طلب که بیانیه موسوم به "روزنه گشایی" را امضا کردند، لزوما اعضای احزاب نیستند و ما اصلا دنبال اقلیت و اکثریت نیستیم.