سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۰۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاک سوریه»

روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آمریکایی ها با ایجاد درگیری های کنترل شده با محور مقاومت به دنبال ایجاد بحران مصنوعی و نشان دادن عزم خود برای باقی ماندن در خاک سوریه هستند. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان تروریست آمریکایی مستقر در 25 پایگاه غیرقانونی آمریکا در خاک سوریه شب گذشته را از ترس حمله موشکی و پهپادی رزمندگان مقاومت در وحشت و کابوس سپری کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
آمریکایی ها با ایجاد درگیری های کنترل شده با محور مقاومت به دنبال ایجاد بحران مصنوعی و نشان دادن عزم خود برای باقی ماندن در خاک سوریه هستند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ناصر کنعانی: استمرار حضور غیرقانونی نظامی آمریکا و اشغال بخش هایی از خاک سوریه و حمله به اهداف مختلف در این کشور، نقض قوانین بین المللی و حاکمیت ملی و تمامیت سرزمینی این کشور است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۶   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: استمرار حضور غیرقانونی نظامی آمریکا و اشغال بخش هایی از خاک سوریه و حمله به اهداف مختلف در این کشور، نقض قوانین بین المللی و حاکمیت ملی و تمامیت سرزمینی این کشور است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با درخواست یک سناتور آمریکایی از بایدن برای خارج کردن نظامیان آمریکا از سوریه، منابع خبری از عملیات جدید مقاومت خبر دادند. به گزارش تسنیم، ران پل نماینده کنگره آمریکا در واکنش به هدف قرار گرفتن پایگاه های آمریکا در خاک سوریه خطاب به بایدن تاکید کرد نظامیان آمریکایی را از سوریه به خانه ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نشریه نیویورک تایمز به تنش بین ایران و آمریکا در خاک سوریه واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مشارکت ایران در حمله به پایگاه های غیر قانونی این کشور در سوریه گفت: آمریکا تلاش می کند با فرافکنی و فرار از تبعاتی که اشغال غیرقانونی بخشی از خاک سوریه متوجه نیروهای نظامی این کشور می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
صدرالحسینی کارشناس مسائل بین الملل درباره علل افزایش حملات به مراکز آمریکا در سوریه گفت: این پایگاه ها اصالتاً غیرقانونی هستند و آمریکایی ها از هیچ نهاد بین المللی یا نظام سیاسی سوریه درخواست یا مجوزی برای حضور دریافت نکردند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی حمله اخیر به مقرهای غیرقانونی نظامیان آمریکا در خاک سوریه سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا تاکید کرد که آمریکا درصدد رویارویی نظامی با ایران در منطقه نیست.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، وزارت دفاع آمریکا در بیان جزئیات تجاوز نظامی به خاک سوریه اعلام کرد: هواپیماهای آمریکایی که مناطقی در دیرالزور را هدف قرار دادند از پایگاه العدید در قطر پرواز کرده بودند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا در بیان جزئیات تجاوز نظامی به خاک سوریه اعلام کرد: هواپیماهای آمریکایی که مناطقی در دیرالزور را هدف قرار دادند از پایگاه العدید در قطر پرواز کرده بودند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه های سنتکام در خاک سوریه مصداق تام اشغالگری است زیرا این کشور یک حاکمیت قانونی و مورد تایید سازمان ملل متحد دارد و دمشق بارها به حضور غیر قانونی ایالات متحده در سوریه اعتراض کرده است .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۳    
منابع رسانه ای از حمله راکتی به پایگاه نظامی آمریکا در حومه دیر الزور خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد، یکی از پهپادهایش در داخل خاک سوریه سقوط کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۴۰    
گزارش ها حاکی از سقوط یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی در خاک سوریه است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری چهارشنبه شب از سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در خاک سوریه خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۱    
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک پهپاد متعلق به این رژیم در داخل خاک سوریه سقوط کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی خبر دادند که یک پهپاد متعلق به این رژیم در سوریه سرنگون شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی خبر دادند که یک پهپاد متعلق به این رژیم در سوریه سرنگون شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه از سرگیری روابط ایران و عربستان سعودی با میانجیگری چین را یک توافق شگفت انگیز توصیف کرد و گفت که دمشق طی چهار دهه گذشته روابط مستحکمی با ایران داشته است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر، خبر سفر غیرقانونی ششمین بار فرمانده تروریست های سنتکام (ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه) در طول 11 ماه گذشته، به شمال شرق سوریه و حملات هوایی اخیر و همزمان بمب افکن های رژیم صهیونیستی به سوریه توجه رسانه ها و تحلیلگران مسائل منطقه را به خود جلب کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام از حمله موشکی به یکی از پایگاه های این کشور خبر داد که بدون مجوز دولت دمشق در خاک سوریه دایر شده اند.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۹    
عصر دنا: خبرگزاری رسمی سوریه از حمله مجدد دشمن صهیونیستی به خاک این کشور خبر داد. منبع مذکور اشاره کرد که رژیم صهیونیستی اهدافی را در منطقه مصیاف در حومه حماه مورد حمله قرار داده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۵:۵۵    
یک مقام ترکیه گفت، این کشور در حال مذاکره برای بازگشایی یک گذرگاه مرزی در خاک سوریه است تا کمک به زلزله زدگان، پس از یک دهه دشمنی مستقیماً به مناطق تحت کنترل بشار اسد ارسال شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دولت سوریه در واکنش به سفر مارک میلی ، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا به شرق سوریه اعلام کرد که واشنگتن هرچه سریعتر باید نقض قوانین بین المللی و حمایت از تروریست های تجزیه طلب در خاک سوریه را متوقف کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بالاترین مقام ارتش آمریکا گفت: ما معتقدیم ماموریتمان در سوریه همچنان ارزش ریسک کردن دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، ژنرال مارک میلی در سفری بی سابقه به یک پایگاه ارتش آمریکا در عمق خاک سوریه گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان صهیونیست از احتمال استقرار سامانه های پدافندی ایرانی در خاک سوریه ابراز وحشت می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، ژنرال آیا بن رؤوین، جانشین سابق فرمانده منطقه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، لهجه روس ها نسبت به حملات اسرائیل در دمشق شدیدتر از گذشته شده است و تل آویو به دنبال عدم بروز تنش با مسکو و عواقب وخیمی بر تمام منطقه باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه لبنان در بیانیه ای تجاوز بامداد امروز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه ای تجاوز مجدد جنگنده های اسرائیلی به خاک سوریه را به شدت محکوم کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
منابع رسمی سوریه حدود سه هفته پیش گزارش داده بودند که آمریکا در راستای اشغال خاک سوریه و سرقت منابع این کشور با همکاری شبه نظایان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه (اس دی اف) سلاح و مهمات به پایگاه های خود در شمال شرق سوریه وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۵    
وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد که آنکارا اجازه ورود پناهجویان جدید از خاک سوریه را نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام ترکیه ای امروز (جمعه) گفت که ترکیه در حال مذاکره برای بازگشایی یک گذرگاه مرزی در خاک سوریه است تا کمک به زلزله زدگان، پس از یک دهه دشمنی مستقیماً به مناطق تحت کنترل بشار اسد ارسال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه الجزیره گزارش داد که شمار قربانیان زلزله امروز در سوریه به 592 نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصادی در سوریه تاکید کردند که خسارات ناشی از تداوم اشغالگری آمریکا در خاک سوریه و سرقت منابع نفت، گاز و گندم این کشور به 140 میلیارد دلار می رسد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام آگاه اعلام کرد که در 15 ساعت گذشته، پهپادهای متجاوز رژیم صهیونیستی سه بار به منطقه مرزی البوکمال سوریه که با عراق هم مرز است حمله کرده اند که در اثر آن سه کامیون آسیب دید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد که یک کامیون حامل مواد غذایی در خط مرزی سوریه و عراق هدف حمله قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۸    
المیادین از حمله به کاروان حامل مواد غذایی ایران که در حال عبور از مرز عراق و ورود به خاک سوریه بودند، خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند: یک کاروان متشکل از 25 کامیون که در حال عبور از عراق به طرف خاک سوریه از طریق یکی از گذرگاه های مرزی در شهر البوکمال سوریه، هدف حملات هوایی قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع رسانه ای صهیونیستی از تیراندازی نظامیان این رژیم به سمت دو فرد که به حصار مرزی جولان از جانب خاک سوریه نزدیک شده بودند، خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۰    
وزارت کشور ترکیه از بازداشت 16 عنصر داعشی در جریان عملیات مشترک در شرق حلب خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- منابع محلی در استان الحسکه واقع در شمال شرق سوریه از ورود تجهیزات نظامی و تسلیحات جدید به یک پایگاه آمریکا در این منطقه خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
امیر آشتیانی گفت: معتقدیم حضور نامشروع و غیرقانونی نظامیان اشغالگر در خاک سوریه، ناامن کننده و مخرب است، لذا ضمن تأکید بر تمامیت ارضی سوریه، بر ضرورت خروج همه نیرو های اشغالگر به ویژه اشغالگران آمریکایی تأکید داریم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۴    
رسانه های ترکیه از حمله راکتی گروه مسلح کُرد یگان های مدافع خلق (ی پ گ) به منطقه مرزی شهر کیلیس این کشور در مرز سوریه خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۵    
رسانه های ترکیه از حمله راکتی گروه مسلح ی پ گ به منطقه مرزی شهر کیلیس در مرز سوریه خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳    
شفقنا- منابع خبری امروز(چهارشنبه) اعلام کردند که پایگاه آمریکایی التنف واقع در مرز سوریه و عراق مورد حمله پهپادی قرار گرفته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به نقل از وبگاه النشره، نهاد موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه به حملات تجاوزکارانه علیه اهدافی در خاک سوریه ادامه خواهند داد، مدعی شد که مانع دستیابی ایران به سلاح اتمی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اشغالگران آمریکایی که به شکلی غیر قانونی در خاک سوریه مستقر هستند، 53 تانکر سوخت دیگر را هم از منابع این کشور به سرقت بردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نزدیک ترین مشاوران رئیس جمهور ترکیه ادعا کرد، هر لحظه احتمال حمله نظامی زمینی ارتش ترکیه به خاک سوریه وجود دارد.