شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۶:۱۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسکه»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
افراد ناشناس با استفاده از مواد منفجره، یک خط لوله انتقال گاز در حومه دیرالزور سوریه که برای انتقال گاز از حسکه به حومه حمص در مرکز این کشور استفاده می شد را منفجر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به دنبال حمله هوایی آمریکا به شرق شهر حسکه در سوریه، سه تن کشته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، در حمله بالگرد آمریکایی به منزلی در حسکه واقع در شمال شرق سوریه 3 نفر کشته شدند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۱۹    
رسانه های سوریه اطلاع دادند که در نتیجه حمله جنگنده های آمریکایی به حومه حسکه در شمال شرق سوریه 3 نفر کشته شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های سوری از کشته شدن 3 نفر در حمله جنگنده های آمریکایی به حومه حسکه خبر دادند.
رسانه های سوری از کشته شدن 3 نفر در حمله جنگنده های آمریکایی به حومه حسکه خبر دادند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۶    
یک کاروان نیروهای خارجی راهی پایگاههای نظامی در حسکه و دیرالزور شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نیروهای آمریکایی 40 کامیون و نفتکش حامل گندم و نفت را از گذرگاه غیرقانونی "الولید" واقع در استان حسکه سوریه به سمت عراق خارج کردند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فرارو: 82 خانواده داعشی پس از خروج از اردوگاه الهول در حسکه سوریه به سمت مناطق خود حرکت کردند. این خانواده ها شامل 229 نفر از زنان و کودکان داعشی هستند که اردوگاه الهول را ترک کرده و به مناطق خود در رقه بازگشتند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۹    
نیروهای اشغالگر و تروریست آمریکایی نفت مردم سوریه را با 70 تانکر حامل سوخت، از سوریه خارج و به عراق منتقل کردند. اشغالگران آمریکایی در ادامۀ غارت منابع سوریه، دیروز با 70 تانکر، نفت دزدیده شده از مردم سوریه را از این کشور خارج و به پایگاه های خود در عراق منتقل کردند ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکایی در 24 ساعت گذشته دو کاوران متشکل از خودروهای زرهی و تانکرهای نفت را از پایگاه غیرقانونی خراب الجیر در حومه حسکه خارج کرده و از طریق گذرگاه الولید وارد خاک عراق کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع محلی از سرقت 70 دستگاه کانتینر حامل نفت سوریه توسط آمریکایی ها و انتقال آن به شمال عراق خبر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۸    
شبه نظامیان (قسد) با پشتیبانی جنگنده های آمریکایی به روستاهای حومه حسکه یورش بردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۷    
شفقنا- خبرگزاری رسمی سوریه امروز(دوشنبه) گزارش داد: ارتش آمریکا به منظور حمایت از پایگاههای نظامی اش در حومه حسکه سوریه، کاروان جدیدی حامل سلاح، مهمات و تجهیزات لجسجتیکی از عراق به این پایگاهها وارد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کاروان از خودروهای زرهی آمریکا همراه با نیروهای قسد و با حمایت هوایی برای اولین بار پس از ماه ها گشت زنی در شرق حسکه داشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سانا، نیروهای اشغالگر آمریکایی در ادامه نقض حاکمیت سوریه و عراق، اقدام به وارد کردن مهمات و تجهیزات از اراضی عراق به سوی سوریه کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کاروان آمریکایی متشکل از چهار خودروی زرهی به همراهی نیروهای دموکرات سوریه ، برای اولین بار پس از ماه ها در شرق استان حسکه گشت زنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف آمریکا کاروان نظامی جدیدی شامل خودروها و تجهیزات نظامی و لجستیکی را از عراق وارد حومه حسکه سوریه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
منابع سوری با اشاره به اقدام ترکیه در بستن آب به روی ساکنان حسکه در شمال سوریه به تلاش های نهادهای دولتی و هلال احمر و سازمان های بشردوستانه برای تامین آب ساکنان پرداخته است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، خبرگزاری سوریه (سانا) امروز (یکشنبه) از اقدام نیروهای اشغالگر آمریکایی مبنی بر انتقال کامیون های حامل گندم های سرقت شده از سیلوهای تل علو در حومه شمال شرقی حسکه به شمال عراق خبر داد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سانا، منابع سوری از ادامه غارت غلات سوریه به دست نظامیان اشغالگر امریکایی خبر دادند. بر اساس این گزارش؛ نیروهای اشغالگر آمریکایی محموله های جدیدی از غلات سوریه را از سیلوهای تل علو در حومه حسکه در شمال شرقی سوریه به شمال عراق منتقل کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ترکیه و عناصر وابسته به آن با هدف کوچ دادن اجباری و تغییر ترکیب جمعیتی استان حسکه، از آب به عنوان یک سلاح علیه غیر نظامیان استفاده می کنند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع سوری از ادامه غارت نفت سوریه به دست اشغالگران آمریکایی و پرسه زدن های نظامیان آمریکایی در حسکه و حومه شرقی دیرالزور خبر دادند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک سرکرده داعش در حومه شهر شدادی سوریه، بازداشت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع مطلع از عملیات هلی برن نیروهای آمریکا در جنوب حسکه سوریه و بازداشت یکی از سرکرده های داعش در این منطقه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گلوله باران مواضع تروریست ها در شمال غرب حماه و حومه ادلب به دست ارتش سوریه، انفجار خودرو بمبگذاری شده در منطقه تحت کنترل شبه نظامیان قسد در حومه جنوبی حسکه و شکنجه غیرنظامیان به دست نیروهای وابسته به واشنگتن از مهمترین اخبار امنیتی سوریه است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سانا گزارش داد: که نظامیان امریکایی 45 کامیون حامل گندم و تانکر حامل نفت سوریه را از منطقه رمیلان در حومه شمال شرقی حسکه خارج کردند. منابع محلی از روستای السویدیه در ناحیه الیعربیه به سانا گفتند که 45 کامیون و تانکر حامل گندم و نفت سرقت شده سوریه ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۲۴    
خبرگزاری سانا از خروج 45 محموله گندم و نفت از استان حسکه سوریه توسط نیروهای آمریکایی به عراق خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صد ها نفر از زنان زندانی وابسته به داعش که در اردوگاه الهول در استان حسکه در شمال سوریه نگهداری می شوند با استفاده از ازدواج از طریق آنلاین و رشوه های پرداخت شده توسط شوهرهای جدیدشان سعی می کنند تا از آن اردوگاه خارج شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه و افراد مسلح تحت حمایت آن برای بیست و پنجمین بار، آب شهر حسکه سوریه و اطراف آن را بستند و یک میلیون شهروند سوری را از آب آشامیدنی محروم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه قطع آب استان حسکه توسط نیروهای اشغالگر ترکیه را "جنایت جنگی " خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
منابع سوری به ازکارافتادن ایستگاه پمپاژ آب آشامیدنی علوک در حسکه در شمال سوریه بر اثر اقدامات نیروهای ترکیه و عوامل آنها و نیز شبه نظامیان قسد وابسته به آمریکا اشاره کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۳    
نابودی شبکه برق و سیطره نیروهای ترکیه بر منابع آب آشامیدنی در حسکه و حومه آن سبب شده است که بیش از یک میلیون نفر از سوری ها در معرض تشنگی به سبب این اقدامات ترکیه و عوامل آنها قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۱    
در حالی که کاروان خودرو های نظامی آمریکا در بزرگراه M 4 در شمال سوریه در حال حرکت بود، نیرو های ارتش روسیه، مستقر در شهر تل تمر واقع در حومه شمال غرب استان حسکه آن ها را از ادامه مسیر بازداشتند و به ناچار مجبور به عقب نشینی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در تیراندازی نیرو های تحت حمایت آمریکا به سوی خودروی شهروندان سوری در حسکه یک زن شهید و چند نفر زخمی شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سانا، منابع سوری از ادامه اقدامات سرکوبگرانه شبه نظامیان وابسته به آمریکا در سوریه خبر دادند. بر اساس این گزارش؛ شبه نظامیان قسد وابسته به اشغالگران آمریکایی به سوی یک خودرو حامل غیرنظامیان در جنوب شهر قامشلی در حومه شمال شرقی حسکه آتش گشودند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ارتش روسیه در استان حسکه سوریه، کاروان نظامیان آمریکایی را مجبور به چرخش مسیر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روسیاالیوم، یک منبع آگاه در نیروهای کُرد در شمال شرق سوریه صحت اخبار مبنی بر اقدام نیروهای روسی در جلوگیری از حرکت گشتی نظامی امریکا را تایید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع مطلع از انتقال شماری از عناصر داعشی در بند کردهای سوریه به پایگاه های آمریکا در حومه حسکه پرده برداشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
منابع سوری از ورود کاروان جدید تجهیزات نظامی آمریکا به حومه حسکه خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۵    
ساکنان روستای در حومه حسکه سوریه هنگام تلاش نظامیان اشغالگر آمریکایی برای عبور از نزدیکی این روستا، به کاروان آنان حمله کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۵    
اعتراض ساکنان یک روستا در شمال سوریه به اشغالگران آمریکایی و بیرون کردن آنها از روستایشان و تداوم اقدامات شبه نظامیان قسد وابسته به واشنگتن علیه ساکنان و زخمی شدن دو غیرنظامی به دست آنها از مهمترین اخبار سوریه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در گزارشی از انفجار یک مین کار گذاشته شده از سوی تروریست ها در حسکه سوریه و کشته و زخمی شدن 5 غیرنظامی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای آمریکایی تجهیزات نظامی و لجستیکی را از عراق وارد حسکه سوریه کردند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، اشغالگران آمریکایی کاروانی متشکل از 36 خودرو سنگین حامل تجهیزات و نیز نفربرهای زرهی را از طرق گذرگاه غیرقانونی الولید در حومه حسکه را به اراضی عراق منتقل کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۱    
تداوم حملات ارتش سوریه به مواضع تروریست ها در جنوب ادلب، درگیری میان شبه نظامیان کُرد و نیروهای وابسته به ترکیه در شمال سوریه و تلاش شبه نظامیان آمریکایی برای چنگ انداختن بر اراضی گسترده در حومه حسکه از مهمترین اخبار امنیتی سوریه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت دفاع روسیه چهارشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد، بر اثر انفجار بمب کنار جاده ای در استان حسکه سوریه، یک نظامی این کشور کشته و سه تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شماری از نظامیان روس بر اثر انفجار مین در شرق راس العین در حومه حسکه در شمال سوریه زخمی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۳    
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه، ساکنان حسکه نگران اقدامات شبه نظامیان آمریکایی برای ممانعت از حضور آنها در پای صندوق های هستند و مناطق تازه آزاد شده از لوث تروریست ها هم دغدغه های امنیتی دارند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکایی کاروانی حامل تجهیزات نظامی را از عراق به پایگاه هایشان در حومه حسکه منتقل کردند.