جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسکه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان یک روستا در حومه جنوبی حسکه در اعتراض به جنایات شبه نظامیان وابسته به آمریکا دست به تظاهرات زدند و خواستار بیرون رفتن آنها از این مناطق شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۹    
معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به کشورهای جهان یادآور شد که وظیفه دارند تا جان کودکان بی گناه اردوگاه پناهجویان "الهول" در استان حسکه سوریه که در بدترین شرایط ممکن زندگی می کنند را نجات دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارلمان سوریه به نمایندگی از اعضای این پارلمان در 48 نامه به طرف های منطقه ای و بین المللی اعلام کرد که ترکیه در اقدامی ضد حقوق بشری، آب آشامیدنی را به روی ساکنان حسکه قطع کرده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۴    
مرکز روسی آشتی طرف های درگیر در سوریه تلاش هایی را برای ایجاد آتش بس و تثبیت وضعیت شهر قامشلی در استان حسکه سوریه انجام داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرکز دفاع ملی در حسکه و نماینده پارلمان سوریه از عزم جدی سوری ها به ویژه قبایل حسکه برای بیرون راندن اشغالگران آمریکایی و شبه نظامیان وابسته به آنها از این استان واقع در شمال سوریه خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۵    
آب برای شانزدهمین روز متوالی بر روی ساکنان حسکه در سوریه بسته است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۲    
مردم نیوز به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه در بیانیه ای مجددا اقدامات ترکیه در قطع آب شهر حسکه و حومه آن را به شدت محکوم کرد و از سازمان های بین المللی خواست تا بر مقامات این کشور برای توقف این افدامات فاجعه بار اعمال فشار کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرد، بار دیگر اقدامات وحشیانه مستمر نیروهای ترکیه و مزدوران وابسته به آنها مبتنی بر قطع آب شرب مردم حسکه به مدت 16 روز متوالی را محکوم می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۱    
اقدام ترکیه در بستن آب بر روی مردم حسکه، به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه توسط بایدن، عملیات یمنی ها علیه پایگاه ملک خالد و رکورد شکنی کرونا در قاره آمریکا، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵    
ترکیه و مزدورانش برای پانزدهمین روز پیاپی، آب را بر روی ساکنان شهر الحسکه سوریه بسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
حمله به نظامیان آمریکایی در شرق دیرالزور، ادامه حملات هوایی به مواضع داعش در جنوب غرب الرقه و بستن آب به روی ساکنان حسکه از سوی ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آنکارا، از مهمترین اخبار سوریه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آب آشامیدنی شهر حسکه و حومه آن به دلیل اقدامات نیروهای مزدور ترکیه در خط برقی که نیروگاه آب علوک در حومه راس العین را تغذیه می کند برای یازدهمین روز متوالی قطع شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نیرو های اشغالگر آمریکایی 24 کامیون حامل تسلیحات و تجهیزات نظامی را از عراق به پایگاه خود در استان حسکه سوریه منتقل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سانا گزارش داد که نیروهای آمریکایی کاروانی حامل سلاح، مهمات و تجهیزات لجستیکی و چند خودروی زرهی را وارد پایگاه های خود در حومه حسکه کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، آمریکا یک کاروان نظامی دیگر را از عراق وارد خاک سوریه کرد. بر اساس این گزارش، نیرو های اشغالگر آمریکایی یک کاروان حامل مهمات وتجهیزات لجستیک وتعدادی از خودر های زرهی را به پایگاه غیر قانونی خود در الشدادی واقع در حومه حسکه سوریه وارد کردند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۰    
حوزه/ تجمع علمای مسلمان اقدام نیرو های اشغالگر آمریکایی در انتقال 60 تروریست داعشی از زندان های شبه نظامی های (قسد) در حسکه به میدان نفتی"العمر" را محکوم کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۸    
بالگردهای آمریکایی شماری از زندانیان داعش از دو استان حسکه و دیر الزور را به سمت مرزهای مشترک سوریه و عراق منتقل کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اشغالگران آمریکایی در جدیدترین دستبرد خود به نفت سوریه، کاروانی متشکل از 41 تانکر حامل نفت را از استان حسکه به پایگاه های خود در خاک عراق منتقل کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بالگردهای آمریکایی شماری از زندانیان داعش از دو استان حسکه و دیرالزور را به سمت مرزهای مشترک سوریه و عراق منتقل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اشغالگران آمریکایی یک کاروان از تانکر های حامل نفت سوریه را از استان حسکه به عراق منتقل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری اعلام کردند: نیروهای اشغالگر آمریکا ده ها تروریست داعشی را با استفاده از بالگردها از زندان های تحت کنترل شبه نظامیان قسد در حسکه به میدان نفتی العمر در دیرالزور منتقل کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر آمریکایی در عملیاتی هلی برن، 60 تروریست داعشی را از زندانی در حسکه به میدان نفتی العمر در دیرالزور سوریه منتقل کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه از اقدام نیروهای آمریکایی به انتقال ده ها عنصر تروریستی داعش از زندان های تحت سیطره قسد در استان السحکه به دیر الزور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۹    
منابع محلی سوری از انتقال شمار دیگر از تروریست های داعش به دست نظامیان آمریکایی با هدف ایجاد بی ثباتی در سوریه پرده برداشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای آمریکایی 60 داعشی را از زندان های نیروهای سوریه دموکراتیک(قسد) در حسکه به میدان نفتی العمر در حومه دیرالزور منتقل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تداوم جنایات شبه نظامیان قسد و ربودن سه نفر از سوی این شبه نظامیان وابسته به واشنگتن و ورود یک کاروان لجستیک آمریکا به حسکه سوریه از مهمترین اخبار این کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۱    
مرکز سازش روسیه کمک های انسان دوستانه خود را میان ساکنان شهرکی در استان حسکه سوریه توزیع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری سانا اعلام کرد نظامیان آمریکایی در عملیاتی هلی برن، مقداری تجهیزات و تسلیحات از عراق به حومه حسکه منتقل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع یک انفجار و شنیده شدن صدای مهیب آن در منطقه قامشلی واقع در حومه حسکه سوریه خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۵    
شبکه تلویزیونی المیادین از شنیده شدن صدای انفجار در قامشلی در استان حسکه در شمال شرق سوریه خبر داد.
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲    
محمد و حنان پس از سه سال مراسم جشنی با حضور خانواده و دوستان و مردم حسکه برگزار کردند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری از کشته و زخمی شدن شماری از نظامیان ترکیه در شمال سوریه بر اثر دو انفجار که در نزدیکی یک پایگاه ارتش ترکیه رخ داد، خبر دادند. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی، 14 کامیون گندم از سیلو های روستای تل علو در منطقه الیعربیه در حومه شرقی حسکه را سرقت و به عراق منتقل کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نیروهای اشغالگر آمریکا یک بار دیگر اقدام به سرقت گندم سوریه کرده و سیلوهای “الیعربیه” در حومه شمالی شرقی حسکه را خالی و به شمال عراق منتقل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکا یک بار دیگر اقدام به سرقت گندم سوریه کرده و سیلوهای “الیعربیه” در حومه شمالی شرقی حسکه را خالی و به شمال عراق منتقل کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع آگاه محلی در شرق سوریه خبر دادند که آمریکا همچنان سرگرم تقویت نیروهای خود در میادین سوخت های فسیلی سوریه در استان های دیرالزور و حسکه است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۹    
شفقنا- سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، یگان های مدافع خلق کرد که ترکیه آنها را گروه تروریستی قلمداد می کند، در ماه مارس 2700 جوان را از استان حسکه واقع در شمال سوریه ربودند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به ربوده شدن 2700 جوان دیگر سوری در حسکه توسط ی.پ.گ اعلام کرد که غرب پ.ک.ک را در سوریه ایده آل و آرمانی جلوه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - برخی ناظران امور امیدوارند پس از سفر وزیر مهاجرت و پناهندگان عراق به سوریه؛ مشکل اردوگاه الهول واقع در حسکه و اقامت سخت اجباری چند هزار نفر از مهاجران زن و کودک عراقی و خانواده اعضای داعش ساکن در آن برطرف شود.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری به درگیری میان شبه نظامیان وابسته به آنکارا در شمال سوریه و جدیدترین آمار کرونا در این کشور اشاره کردند. به گزارش شیعه پرس، سانا گزارش داد: شماری از شبه نظامیان وابسته به ترکیه در شهر راس العین در حومه شمالی غربی حسکه در جریان درگیری با یکدیگر زخمی شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی ترکیه یک زن عضو گروه تروریستی داعش را که از اردوگاه الهول در حسکه فرار کرده و به غازی عنتاپ رفته بود، بازداشت کردند.
اقتصاد آنلاین / پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه گفت: مسکو شواهدی در دست دارد که نشان می دهد آمریکا از داعش برای جلوگیری از عملیاتی که منجر به ثبات و آرامش در سوریه با مشارکت کامل دولت فعلی این کشور می شود، استفاده می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - ارتش اشغالگر آمریکا برای بار دوم طی یک هفته اخیر، چندین کامیون حامل بار گندم سرقتی از اراضی حسکه سوریه را به شمال عراق منتقل کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۹    
نظامیان آمریکا حدود 40 تروریست داعشی را از زندان الهول به پایگاه الشدادی در حسکه منتقل کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع سوری اعلام کردند که نظامیان آمریکایی شماری از داعشی ها را از زندان الهول به حومه حسکه منتقل کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۷    
شفقنا- خبرگزاری سانا اعلام کرد که نیروهای آمریکایی در عملیاتی هلی برن 40 تروریست داعشی را از زندان الهول به پایگاه غیرقانونی خود در الشدادی استان حسکه منتقل کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای آمریکایی 40 عضو داعش را از اردوگاه الهول به پایگاه خود در حومه استان حسکه واقع در شمال سوریه منتقل کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی 38 کامیون حامل گندم سوریه را از سیلوهای تل علو در حومه شمال شرقی حسکه سرقت و به شمال عراق انتقال دادند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی 38 کامیون حامل گندم سوریه را از سیلوهای تل علو در حومه شمال شرقی حسکه سرقت و به شمال عراق انتقال دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یگان توپخانه ای ترکیه و مزدوران آن تعدادی از روستاهای منطقه تل تمر در حسکه را مورد هدف توپخانه ای قرار دادند.