پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۱۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت اجتماعی»

دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه، در دیدار با خانواده های شهدا با دشوارخواندن امر قضا، از خانواده معظم شهدا خواست که علاوه بر دعای خیر، با کمک های فکری و عملی خود نیز دستگاه قضا را در تحقق عدالت به ویژه عدالت اجتماعی و حل مشکلات یاری دهند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: گازرسانی به مناطق کمتر توسعه یافته مصداق بارز عدالت اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه با دشوار خواندن امر قضا، از خانواده معظم شهدا خواست که علاوه بر دعای خیر، با کمک های فکری و عملی خود نیز دستگاه قضا را در تحقق عدالت به خصوص عدالت اجتماعی و حل مشکلات یاری دهند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
نماینده گرگان با اشاره بر موقعیتی که هم اکنون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان دارد، گفت: الان باید بپذیریم برای انتقال پیام این کشور در عرصه جهانی و بین المللی و به ویژه پیام انقلاب اسلامی به انسان های نیازمند و تشنه عدالت اجتماعی در جای جای جهان، ابزاری جز رسانه با برد وسیع نداریم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در آستانه سال تحصیلی جدید؛معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تصویب و اجرای طرح حمایت همه جانبه از دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
عباس معمارنژاد با اشاره به اقدامات این وزارتخانه برای انتشار صورت های مالی شرکت های دولتی و برخی شبهه های مطرح شده درباره زیان بانک ملی این موضوع را در شفافیت عملکرد آن ها و نظارت عمومی و بهبود عملکرد این شرکت هابسیار موثر دانست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح حمایت همه جانبه از دانش آموزان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این طرح به منظور بهره مندی تمام دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و ارتقای عدالت اجتماعی مصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه عدالت اجتماعی از مسیر نفی تبعیض می گذرد، گفت: قوانینی که به فساد دامن می زنند حذف و در مقابل قوانین ضد فساد وضع شوند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته شهرداری منطقه 15 میزبان سوده نجفی عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کفیل رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور به همراه رمضان زاده رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان کردستان با مدیریت و اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان کردستان دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تدوین برنامه حمایت از خانواده های دارای فرزند چندقلو در راستای سیاست های افزایش نرخ جمعیت خبر داد و گفت: این طرح با هدف توسعه عدالت اجتماعی و تامین رفاه اجتماعی خانواده های دارای فرزند چندقلو و تسهیل حمایت و مساعدت چندلایه به آنها تدوین شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: کمک به افراد نیازمند از سوی متمکنین جامعه موجب تحقق عدالت اجتماعی می شود و وحدت و برادری را در جامعه اسلامی بیشتر می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز یکشنبه استانداری تهران، دستیابی به اقتصاد پویا، توسعه پایدار و عدالت اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون همتی بلند و کوششی سترگ است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام سرلک، بر ضرورت تبلیغ و ترویج فرهنگ پرداخت زکات برای برقراری عدالت اجتماعی تدکید کرد و گفت: این مهم نیازمند فرهنگ سازی، تبلیغ و اطلاع رسانی است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲    
کلیات طرح "تحقق بازار خرده فروشی هوشمند با استفاده از فناوری بلاک چین " با رویکرد توسعه عدالت اجتماعی و مدیریت مصرف در حوزه انرژی الکتریکی در سمت تقاضا در نشست مشترک مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد با مدیران پروژه مذکور، تشریح گردید. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۰    
استاد تمام اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: عملا آنچه مجلس با عنوان اجرای عدالت اجتماعی و اقتصادی با آزاد سازی یارانه های پیدا و پنهان دنبال می کند به نوعی توجیهی اساسی برای افزایش های قبلی قیمت حامل های انرژی و سوخت است!
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۴    
ایرسا_ مسوولیت اجتماعی سازمانها، اهرمی موثر برای حرکت در مسیر عدالت اجتماعی است. بودجه تمام ادارات، ارگانها، نهادهای دولتی، قضایی، نظامی، حاکمیتی، همه و همه از محل بیت المال تامین میشود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قشم گفت: برای رفع تبعیض باید قوانین، طرح ها و لایحه های فسادزا اصلاح و برورد با مدیران فاسد در اولویت فرار گیرد تا عدالت اجتماعی در جامعه پیاده شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جماعت مسجد جماران گفت: امام عدالت اجتماعی را در از بین بردن امتیازات خاص و رانت می دانستند. در همان اوایل انقلاب که بنیاد شهید می خواست مدرسه شاهد را ایجاد کند، حضرت امام به آقای کروبی گفتند من موافق مراقبت از فرزندان شاهد هستم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت رودان وجود روحیه جهادی را مهمترین رکن تحقق عدالت اجتماعی عنوان کرد و گفت: باید مدیرانی این چنینی در جمهوری اسلامی بر سر کار آیند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان _ایرنا _ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: حضور مستمر در بین مردم روش ابداعی رییس جمهوری است که تا کنون نتایج مطلوبی به دنبال داشته است و گام مهمی در راستای تحقق عدالت در جامعه محسوب می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام میهن پرست با بیان اینکه یکی از گام های دولت سیزدهم تقویت اعتماد عمومی در سطح جامعه است، گفت: برخورد قاطع با مدیران فاسد و استفاده از مدیران ضد فساد از مهم ترین راه ها و عوامل تحقق رفع تبعیض و عدالت اجتماعی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۲    
سرپرست شهرداری لنده از توجه به زیرساخت های عمرانی و توسعه ای شهری و ضرورت ارتقای عدالت اجتماعی در توزیع خدمات شهری خبرداد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بخشی از صحبت های رئیس قوه قضائیه در نشست با هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و جمعی از فعالان اقتصادی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دریاباری گفت: با توجه به زهد و ساده زیستی که سلمان داشت به صورت آگاهانه و همیشگی به ارائه مدل حکومت مردمی و ساده زیست همراه با توجه به عدالت اجتماعی و رفع نیازهای مردم توجه داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: رییس قوه قضاییه: در صدور رأی وحدت رویه نرخ سود تسهیلات بانکی دقت کافی صورت نگرفته است
رییس قوه قضاییه گفت: قانون برای مرتکبان جرم و تخلف مجازات های سنگین تعیین کرده که لازم است برای صیانت از حقوق جامعه اجرا شود، اما تلاش ما این است که جراحی آخرین مرحله درمان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تأمین زیر ساخت ها به ویژه در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته، مصداق بارز برقراری عدالت اجتماعی است، عملکرد شرکت گاز استان یزد را در گسترش زیرساخت های استان عالی و فراتر از حد انتظار توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۹    
گروه استان ها - عضو شورای اسلامی شهرکرد گفت: بحث عدالت اجتماعی نیز یکی از خواسته های عمیق و بنیادی این شورا است.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۸    
به گزارش صبح الوند ، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان هم در این جلسه رعایت عدالت اجتماعی در توزیع منابع در مناطق مختلف شهر را ضروری دانست و اظهار کرد: اگر در مجموع مطالبه گری به سمت شایسته سالاری حرکت کنیم نتایج بهتری اخذ می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ملت افغانستان گفت که با حاکمیت طالبان امنیت در این کشور تامین شده و ابراز امیدواری کرد طالبان عدالت اجتماعی را نیز تامین کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۲    
ارومیه- ایرنا- توسعه ضریب نفوذ بیمه ای با اجرای طرح های مختلف در آذربایجان غربی طی سال های گذشته قابل توجه بوده که می توان آنان را راهی برای توسعه عدالت اجتماعی در این استان عنوان کرد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه خواهران افغانستان گفت: زنان باید در نظام آینده در افغانستان، جایگاه متناسب داشته باشد و حقوق سیاسی، علمی فرهنگی و اقتصادی آنان تامین گردد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۶    
حجت الاسلام لواسانی در خطبه نخست نماز جمعه این هفته لواسان گفت: واقعیت این است که تا خودمان را نسازیم و عدالت را در درون خود تحقق نبخشیم، سخن از عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد سخنی بی وجه بلکه منافقانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه خدمت به مناطق محروم باید در اولویت باشد تا عدالت اجتماعی محقق شود گفت: سفرهای استانی رییس جمهور امید و اعتماد را در کشور افزایش داده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان این که مردم انتظار رفع مشکلات اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی و فسادستیزی از سوی دولت دارند، گفت: دولت برای تحقق وعده های خود روزشمار تعیین کند. ...
حجت الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: جمعۀ این هفته آخرین نماز جمعه در لواسان را اقامه می کنم. خدا را شکر که هفت سال توفیق داد و خدا را شکر که با نظر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه این بار از دوشم برداشته شد ...
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۶    
عرصه اشتغال و کارآفرینی امروز نیازمند بسط و توسعه تعاونی هایی است که با کارکردهای مختلف خود و با عنایت به محوریت نیروی انسانی در آنها بسترساز اجرای سیاستها و برنامه های اقتصادی ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تفحص مجلس از حقوق های نجومی وعده داد که نهایتاً ظرف مدت شش ماه بیشترین حقوق های نجومی با ارائه مدارک و اسامی دریافت نهادها و ارگان هایی که حقوق نجومی دارند معرفی شوند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان اظهار کرد: امروزه الزماً حضور و فعالیت شرکت ها و صنایع بزرگ به معنای توسعه یافتگی نیست بلکه نماد توسعه شرکت های کوچک و تعاونی ها هستند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه با اشاره به اینکه زکات به عنوان یک عبادت، هم دارای فایده و برکت برای پرداخت کننده زکات است و هم برای جامعه مفید است، گفت: پرداخت زکات در امر فقر زدایی در جامعه و تحقق عدالت اجتماعی بسیار تاثیرگذار است.
در راستای تحقق و توسعه عدالت اجتماعی، بیمه اجتماعی روستائیان تنها چتر حمایتی از جامعه مولد و قشر زحمتکش روستایی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به باور آیت الله خامنه ای، در هر انسانی، عدالت شخصی و نفسانی او، پشتوانه ی عدالت جمعی و منطقه ی تأثیر عدالت در زندگی اجتماعی است. نمی شود کسی در درون خود و در عمل شخصی خود تقوا نداشته باشد، دچار هوای نفس و اسیر شیطان باشد، امّا ادعا کند که می تواند در جامعه عدالت را اجرا کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۶    
تهران- ایرنا- محمد کبیری با بیان اینکه افزایش بهره وری در تعاونی ها اصلی ترین راه حل توسعه شفافیت است، گفت: تعاون کارآمدترین ابزار برای توسعه عدالت اجتماعی و نقش آفرینی مردم در اقتصاد ملی محسوب می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۳    
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه فساد از بی عدالتی بروز کرده است، گفت: عدالت اجتماعی یعنی فراهم آوردن شرایطی که دهک های پایین جامعه از مسکن و درآمد مناسب برخوردار باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدگی به مناطق محروم در اولویت کارهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قرار دارد، گفت: پیشرفت کشور باید مبتنی بر توسعه متوازن و عدالت اجتماعی برنامه ریزی شده باشد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی شجاعی نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی در پیامی هفته تعاون را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است ؛ بدون شک نقش تعاونی ها در تحقق حماسه اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار و استقرار عدالت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و اگر رشد و توسعه تعاونیها به اندازه ای باشد که اکثریت مردم را در برگیرد ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در شرایط حال حاضر کشور از بعد تحریم ها و مسائل اقتصادی، یکی از بهترین مدل هایی که می تواند اقتصاد را جهش داده و آن را به سمت مردمی شدن سوق داده و مشارکت عمومی و عدالت اجتماعی را ایجاد کند موضوع تعاون است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قانون گذار اختیاراتی به شرکت های تعاونی داده تا منافع حاصل از آن به اقشار آسیب پذیر جامعه برسد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: مهمترین محور شورای ششم بحث عدالت اجتماعی توجه به مناطق محروم و کم برخوردار شهر تهران است و طبق برآوردی حدود 70 تا 100 محله کم برخوردار و محروم وجود دارد.