شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۴۰Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان برنامه و بودجه»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۰    
ماجرا زمانی جالب تر می شود که بدانیم اساسا نه وزیر که نامه را به رشته تحریر در آورده در پروژه این واکسن سهمی داشته و نه کسی که در نامه نگاری به یکی دیگر از وی تقدیر به عمل آمده ارتباطی با این پروژه ساخت واکسن بومی داشته است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسعود میر کاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، عدم تغییر قیمت سبوس را رد کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین گفت: دستگاه های اجرایی استان در زمینه مدیریت سبز و بهره وری انرژی از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و لازم است رویکردها در این حوزه اصلاح شود.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سیدمسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که باید با اصلاح سیاست ها و برداشتن موانع سرمایه گذاری، بخش خصوصی به صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود، گفت: ظرفیت منابع عمومی دولت و مالیات در بودجه سال1401 به طور دقیق مشخص شود.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت:به گونه ای در راستای اصلاح حرکت اقتصادی باید تصمیم گیری شود که منویات مقام معظم رهبری در سیاست های ابلاغی مر قانون باشد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعضای کارگروه برنامه ساماندهی نظام حقوق و دستمزد و عضو ستاد تهیه و تدوین لایحه برنامه و بودجه سال 1401 را منصوب کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که خلق پول، جز تورم افسار گسیخته و آسیب جدی که به معیشت مردم وارد کرده، نتیجه ای نداشته است، اظهار کرد: توسعه را بر اساس سند ملی آمایش سرزمین دنبال می کنیم. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۸۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمدرضا شانه ساز، در خصوص دلیل افزایش سرعت واردات واکسن و تزریق آن، گفت: با دستور ویژه رئیس جمهور برای تأمین واکسن، چندین جلسه کمیته واکسن در طول هفته توسط معاون اول رئیس جمهور برای تأمین واکسن با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزارت خارجه ...
رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی، درخواست این وزارتخانه را برای عدم تغییر نرخ سبوس تا آخر سال و ارجاع کارخانه ها به این سازمان برای جبران هزینه های تولید رد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مرکز آمار مشخص کند برای تحقق رشد اقتصادی، هر بخش به چه میزان سهم دارد و سهم استان ها و شهرستان ها در این رشد به چه میزان خواهد بود.
مسعود میرکاظمی گفت: رشد اقتصادی و افزایش بهره وری مورد توجه همه برنامه ریزان، تصمیم گیران و تصمیم سازان قرار بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه رئیس سازمان برنامه و بودجه از انقباض در سیاست های مالی خبر داده است، تاکید کرد: کمیسیون برنامه و بودجه تذکر داد که اگر انقباضی قرار است اتفاق بیفتد به هیچ وجه نباید لطمه به حقوق کارمندان ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدف دولت این است با اصلاح ساختار بودجه، سطح رفاه مردم بالا رود. هر چه سریع تر باید با مشارکت همه استان ها و دستگاه های ذیربط ساختار جدید بودجه ترسیم و نهایی شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه هدف ما این است که سطح رفاه تمامی مردم بالا رود، گفت: مردم از جهت اقتصادی در تنگنا قرار گرفته اند، بنابراین همه برنامه ها باید برای رفع این تنگناها باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/همدان رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان گفت: از مجموع از 1183 میلیارد تومان اعتباری که تا امروز به استان ابلاغ شده 50 درصد آن تخصیص ابلاغ شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تجدید نظر آژانس بین المللی انرژی اتمی در رفتار های خود گفت: نباید تسلیم زیاده خواهی های آنان شد این نماینده همچنین گفت ...
رییس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اینکه، راهبردهای توسعه ای باید اصلاح شود، گفت: در تدوین بودجه سال 1401 شاخصهای کلان اقتصادی هدف قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
با حکم رئیس سازمان برنامه و بودجه آقای علیرضا علی احمدی "معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی" سازمان برنامه و بودجه شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۵    
آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در روزهای اخیر به این موضوع اشاره کرده اند که برای تامین بودجه کشور باید به سمت بودجه انقباضی حرکت کرد. بیان چنین نظراتی نشان می دهد متاسفانه صاحب نظران دولتی اصولا راهی به غیر از قربانی کردن بودجه عمرانی کشور برای تامین بودجه کشور مد نظر ندارند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن احمدی نژاد، وزیر نیرو؛ رستم قاسمی وزیر نفت احمدی نژاد، وزیر راه و شهرسازی؛ سردار وحیدی وزیر دفاع احمدی نژاد، وزیر کشور؛ مسعود میرکاظمی وزیر بازرگانی احمدی نژاد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۰    
گروه استانها_ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه برای سال آینده بودجه از سمت توزیع اعتبارات در قالب ردیف ها به بودجه عملیاتی تبدیل می شود گفت: باید اعتبارات به سمتی برود که نتیجه محور باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: از سال آینده اعتبارات برای برنامه و عملیات اختصاص می یابد و ردیف های بودجه به برنامه های عملیاتی تبدیل می شوند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در سومین سفر استانی خود و در سفری از پیش اعلام نشده وارد شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی شد و از سوی مقام های استان مورد استقبال قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و گفت وگو کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۷۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، کمیسیون اقتصاد دولت 15 شهریور 1400، نخستین جلسه اصلی خود را در دولت سیزدهم با حضور سیمایی دبیر هیئت دولت و وزرای امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، رئیس کل بانک مرکزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: از رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست داریم تا فکری اساسی برای کسری بودجه مزمن کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکزی در نشست با رئیس سازمان برنامه وبودجه استان گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشت چراکه این مهم راه رسیدن به قله های متعالی است و ترویج این فرهنگ نیاز به تدوین یک برنامه عملیاتی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن اشاره به بررسی طرح تمدید یک ساله برنامه پنجساله ششم توسعه در نشست امروز این کمیسیون گفت: مقرر شد، هفته آینده با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه این طرح بررسی و در صورت لزوم لایحه ای به مجلس تقدیم شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی رئیس سازمان برنامه و بودجه از یارانه یک هزار و 700 میلیارد تومانی حامل های انرژی خبر داده است که بخش بزرگی از آن نصیب قشر ثروتمند جامعه از طریق توزیع یارانه پنهان می شود. *** یارانه، بار سنگین اقتصادی بر دوش بودجه کشور ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه دو روز پیش رؤسای کارگروه ها و اعضای ستاد لایحه بودجه 1401 را منصوب کرد. نگاهی به احکام صادره نشان می دهد میرکاظمی ترکیب سالهای اخیر ستاد بودجه را حفظ کرده و همان تیم قبلی قرار است کار تدوین لایحه بودجه سال آینده کشور که اولین لایحه ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۷    
درحالی که وزیر اقتصاد گفته است، می خواهیم بدون اینکه انقباضی عمل کنیم، سیاست ها و اقداماتی در جهت کنترل تورم انجام دهیم ، رئیس سازمان برنامه و بودجه به سیاست مالی انقباضی اشاره کرده بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۱    
عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مکاتبه هفته گذشته خود با علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت جمعی از فرهنگیان ...
رییس کمیسیون برنامه بودجه مجلس چندی پیش نامه ای درباره فوق العاده ویژه فرهنگیان به رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال کرده بود، که امروز رئیس این سازمان در پاسخ خود بر مساعدت برای رفع مشکل فرهنگیان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طبق تصمیم هیأت رئیسه بنا شد تا دو نفر به نمایندگی از مجلس در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون پارلمانی رئیس جمهور لوایح ارسالی به مجلس در دولت قبل تعیین تکلیف شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز برآوردی از درآمدها و هزینه ها، نحوه تامین هزینه های مورد نیاز برای اداره هرچه بهتر کشور، تشکیل کارگروه هایی برای بررسی مسایل مختلف کشور ارائه کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه بودجه، بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ابلاغ کرد ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور طی احکام جداگانه ای روسای کارگروه ها و اعضای ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال 1401 را منصوب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به تشکیل کارگروه هایی در این سازمان برای بررسی روند اصلاح ساختار بودجه کشور گفت: به دنبال آن هستیم، اصلاح ساختار بودجه به گونه ای انجام و بودجه سال 1401 به نحوی تدوین شود که اثربخشی لازم را برای مدیریت تورم و بهبود معیشت مردم داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با آغاز به کار تدوین لایحه بودجه سال 1401، در احکام جداگانه ای روسای کارگروه ها و اعضای این ستاد را منصوب کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مسعود میرکاظمی در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی حضور یافت. کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی طبق ماده 39 قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ، برای انجام وظایف محوله در محدوده برنامه، بودجه ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۲    
به موجب حکمی از سوی دکتر میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر رحیم ممبینی به سمت دستیار ویژه رئیس سازمان منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رحیم ممبینی دستیار ویژه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
میر کاظمی گفت: باید درآمد خانوار ایرانی را بالا ببریم و ما می توانیم منابع را اثربخش کنیم و این به دست مدیران سازمان برنامه استان ها انجام می شود.
میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه طی حکمی، رحیم ممبینی را به سمت دستیار ویژه رییس سازمان برنامه و بودجه منصوب کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس چندی پیش نامه ای درباره فوق العاده ویژه فرهنگیان به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال کرده بود، که امروز رئیس این سازمان در پاسخ خود بر مساعدت برای رفع مشکل فرهنگیان تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تنظیم بودجه 1401 را بر اساس مقتضیات کشور، اسناد بالادستی و توجه ویژه به برنامه در دستور کار داریم.
مجمع واردات   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه بودجه، بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ابلاغ کرد. ...