پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۲۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان برنامه و بودجه»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: داود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به قائم مقام شورای نگهبان اعلام کرد: دولت بار مالی طرح اصلاح بند س تبصره6 قانون بودجه1403 درخصوص معافیت های مالیاتی شرکت های بزرگ را می پذیرد ...
رئیس سازمان برنامه و بودجه نامه ای به قائم مقام دبیر شورای نگهبان زده و اعلام کرده که با توجه به تصویب طرح اصلاح تبصره های 6 و 12 قانون بودجه، دولت بار مالی طرح اصلاح بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 که به موضوع معافیت های مالیاتی شرکت های بزرگ اشاره دارد را می پذیرد.
کیهان   ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت 6200 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت 66 هزار معلم بازنشسته در سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر از حمایت این سازمان توسعه فناوری کوانتومی جهاد دانشگاهی داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود 3890 همت اعتبار برای تحقق برنامه عملیاتی جهش تولید کشور نیاز باشد که در این استان به 71 همت برای جهش تولید نیاز است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲    
ایمنا از توزیع بیش از 30 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی در مدارس کم برخوردار، اتهام رژیم صهیونیستی به نسل کشی در غزه توسط دیوان بین المللی دادگستری، اقدامات شهید جمهور در حوزه موسیقی، استخدام 50 هزار کارمند در سال جاری و خبر خوش رئیس سازمان برنامه و بودجه برای معلمان بازنشسته در بسته خبر خوب می گوید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی گفت: سند تحقق شعار سال در استان با همکاری دستگاه های اجرایی تدوین و به تصویب رسید تا این مهم در اولویت امور مدیران قرار بگیرد.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با رشته توئیتی از پرداخت مطالبه معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد. داود منظور در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقی ماندۀ مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشستۀ سال 1400 تخصیص یافت.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر جدیدی را برای معلمان بازنشسته سال 1400 در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرد.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به شورای نگهبان اعلام کرد: دولت بار مالی طرح اصلاح بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 در خصوص معافیت های مالیاتی شرکت های بزرگ را می پذیرد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته در سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، دولت بار مالی طرح اصلاح بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 در خصوص معافیتهای مالیاتی شرکتهای بزرگ را می پذیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 که نگرانی های زیادی را برای فعالان و اهالی بازار سرمایه ایجاد کرده بود، بعد از رفت و برگشت های فراوان با تلاش ها و پیگیری های مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و مساعدت دولت اصلاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۹۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بحث بر سر شکاف ارز نیمایی که منجر به توزیع رانت شده، این روزها جدی تر شده است؛ دیروز رئیس کل بانک مرکزی گفت: در شرایط تحریم نمی توان ارز را تک نرخی کرد؛ اما رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ارز باید کم کم تک نرخی شود.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۷    
داود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه در همایش سیاست ارزی و پولی گفت: ما تلاشمان این بوده که بار مالی دولت را کمتر به دوش نظام بانکی بیندازیم و می بینیم که در مجموع ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به افزایش صادرات نفت و گاز در دولت سیزدهم، اعلام کرد: منابع ورودی صندوق توسعه ملی به طور متوسط سالیانه 1.5 میلیارد دلار افزایش یافته و بیش از چهار میلیارد دلار از مطالبات صندوق وصول شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه روحیه شهید رئیسی، امیدآفرینی برای مردم بود، گفت: استراحت برای ایشان اصلاً معنی نداشت و خودشان را وقف خدمت کردند و یک رئیس جمهور واقعاً مردمی، پای کار و خستگی ناپذیر بودند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 4 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی وصول شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در سی و یکمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی با اشاره به تکالیف برنامه هفتم توسعه و عملکرد دولت سیزدهم در سه سال گذشته پرداخت و گفت: در کنار قانون جدید بانک مرکزی که سال گذشته تصویب شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه تمام لحظات زندگی رئیس جمهور شهید معامله با خدا بود، گفت: شهید رئیسی گفتمان انقلابی گری، کارآمدی، خستگی ناپذیری، مردم محوری را در کشور احیا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه شاخص های اقتصادی در سه سال دولت سیزدهم، بهبود قابل توجهی نسبت به سه سال دولت گذشته دارد، گفت: دپیلماسی عزتمندانه شهید رئیسی، اقتدار بین المللی نظام را دوچندان کرد.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱    
اکوایران: رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه اعتقاد داریم که باید ارز ترجیحی را به مرور حذف کرده و به سمت ارز تک نرخی ببریم، گفت: برای دولت سیزدهم تقویت بنیه دفاعی یکی از اولویت های اصلی بوده است. میزان ارزی که برای نیرو های مسلح تخصیص دادیم، سه برابر دولت قبل بود.
پیام خاوران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان خراسان جنوبی گفت: شناخت عمیق شهید رئیسی از استان منجر به اجرای طرح های بزرگی در خراسان جنوبی شد.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدفگذاری ما این است به تورم تک رقمی در پایان برنامه هفتم برسیم که البته برای آن ابزار و اقداماتی لازم است.
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در روز نخست این همایش مسئولان و اعضای تیم اقتصادی دولت، مدیران ارشد و اعضای هیات عامل بانک مرکزی، مدیران عامل بانک ها و صاحب نظران اقتصادی حضور داشتند که محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین در ادامه سخنان خود گفت: هم اکنون کسری بودجه را به تدریج به طرف صفر شدن نزدیک می کنیم. کسری بودجه ما دو نوع است؛ یک نوع کسری بودجه پنهان است یعنی ما در بودجه درآمدهایی می گذاریم که این درآمدها قابل تحقق نیست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در رابطه با اختیارات بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی باید یک نهاد ناظر فعال باشد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، داوود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در سی و یکمین همایش پولی و بانکی در بانک مرکزی به برنامه هفتم توسعه اشاره کرد ...
شانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اوضاع به گونه ای برنامه ریزی شده است تا ظرفیت روزانه تولید نفت کشور افزایش یابد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: هدف گذاری ما این است که در پایان برنامه هفتم به تورم تک رقمی برسیم. برای تحقق آن پیش بینی کردیم ناترازی بانک ها هرساله کاهش پیدا کند به طوری که در پایان برنامه ناترازی به 20 درصد سال پایه برسد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور عنوان کرد طرح هایی داشتیم که نزدیک به 30 سال از شروعشان گذشته و نیمه تمام مانده بود، نظر رئیس جمهور شهید این بود این طرح هایی که مردم از آنها خسته و دلزده شده اند را باید به نتیجه برسانیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به هدفگذاری تورم تک رقمی در برنامه هفتم گفت: بدون شک باید به سمت ارز تک نرخی برویم ولی در همین دوره گذار فاصله ارز ترجیحی و مبادلاتی نسبت به دولت قبل کمتر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدف گذاری تیم اقتصادی دولت برای برنامه 7 توسعه دستیابی به تورم تک رقمی است؛ عددی که سال ها آرزو بوده اما با همت ارکان های اقتصادی دولت قطعا دست یافتنی است!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۴    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: جای نگرانی برای کسری بودجه 1403 وجود ندارد .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بانک مرکزی، در این همایش اعضای هیات عامل بانک مرکزی، صاحب نظران اقتصادی از جمله سخنرانان کلیدی شامل محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی، داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی حضور دارند. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۸    
در اقتصاد ایران چه خبر است. وزیر نیرو قول داده که برق صنایع در تابستان تامین شود، رئیس سازمان برنامه و بودجه هم از تسویه حساب بدهی دولت قبل خبر داده و خبر دیگر اینکه گوشت مرغ در حال ارزان شدن است. راستی می دانید واردات طلا هم جهش داشته است؟
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در دولت رئیس جمهور شهید تقریباً سالی 15 میلیارد دلار، به درآمد صادرات نفت نسبت به سال های آخر دولت قبل اضافه شد.
خبرگزاری میز نفت: به گزارش میز نفت در این جلسه که به ریاست محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری برگزار شد، رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای نفت، کشور، اقتصاد، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و مسئولان مرتبط حضور داشتند ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش درآمدهای مالیاتی در دولت شهید رئیسی گفت: رشد اقتصادی در دولت شهید رئیسی به طور میانگین 5 درصد در هر سال بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: رشد اقتصادی در دولت شهید رئیسی به طور میانگین 5 درصد در هر سال بود
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: نرخ بیکاری در دولت شهید رئیسی به طور میانگین 2 درصد کاهش یافت
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به پایدارسازی منابع بودجه، اعلام کرد: در دولت سیزدهم 330 هزار میلیارد تومان صرف بازپرداخت اصل و سود اوراق مالی دولت قبل شد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه افزایش درآمدهای حاصل از صادرات نفت به 15 میلیارد دلار در سال را از اقدام های اقتصادی دولت شهید رئیسی اعلام کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه، تثبیت درآمدهای حاصل از مالیات و حقوق گمرکی به عنوان منابع مالی پایدار، کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی و افزایش 15 میلیارد دلاری درآمدهای حاصل از صادرات نفت را از جمله اقدامات اقتصادی دولت شهید رئیسی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طی 3 سال اخیر رشد اقتصادی کشور بالای 5 درصد بوده است و این رشد نشان دهنده جهش در اقتصاد است.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: متوسط نرخ رشد تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در حالی در دولت سیزدهم به 3.7 درصد است که در سال های 1397 تا 1399، منفی 13.8 درصد بود.