دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۱۹Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعار»

فرهیختگان   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی خراسانی، خبرنگار: از آن شعارهای زیبا و دلنشین تا ترور ماموران انتظامی و امنیتی به بدوی ترین شکل و به آتش کشیدن منازل مردم، چند هفته بیشتر زمان لازم نبود. انقلاب ادعایی، بازتولید تروریسمی شد که داعش را در سوریه به وجود آورد ...
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
محمد حسین روشنک / رئیس کمیسیون تجارت اتاق خراسان رضوی همه کشورها علاقه به استقلال سیاسی، امنیتی و اقتصادی دارند، شعار انقلاب اسلامی نیز نه شرقی و نه غربی بود ...
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- عاطفه چوپان : هیچ کشوری (به جز کره شمالی) نیست که دست کم در حرف و شعار بر اهمیت حفظ و گسترش روابط اقتصادی و تجاری با دنیا صحه نگذارد، اما کشورهای کمی امروز به غول های صادراتی و تجاری بدل شده اند و سهم بیشتری در این حوزه دارند ...
روزنامه البرز فردا   ۴ ساعت پیش    
شاید شما هم شنیده یا دیده اید که عده ای از ایرانیان خارج از کشور در خیابان های این کشور و آن کشور، بخصوص کشورهای اروپایی به خیابان های می آیند و بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شعار می دهند، راهپیمایی های اعتراض آمیز برگزار می کنند.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: منافقین که بیش از 40 سال زنان و مردان را در پادگان اشرف زندانی کرده اند و حتی اجازه مرخصی، زندگی با همسر، نگهداری فرزند و ارتباط با خانواده را به آن ها نداده اند، چگونه برای زنان جامعه ما شعار زندگی و آزادی سر می دهند؟
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- مدیر آموزش و پرورش بهاباد گفت: بیست و چهارمین مانور ایمنی و زلزله در تمامی مدارس بهاباد با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور هشتم آذرماه جاری برگزار می شود.
جهان نیوز   ۹ ساعت پیش    
هفتاد روز گذشته اما یک شعار اقتصادی نداده اند بعد می گویند انقلاب ما جنسی نیست!
شعار سال   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سیدکاظم دلخوش اباتری سخنگوی کمیسیون قضایی گفت: رئیس جمهور اظهار کرده آن هایی که نمی توانند به شعار ما می توانیم عمل کنند سمت خود را واگذار کنند؛ با این تفاسیر باید 90 درصد وزرا و دستگاه های اجرایی سمت های خود را رها کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تاریخ برای خاک خوردن در قفسه های کتابخانه نیست. تاریخ گذشته چراغ راه آینده است. قدم زدن در جادۀ شعار یعنی نرسیدن به مقصد و این نرسیدن را در سال های از کف رفته به خوبی درک کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه الوطن قطر در گزارشی به تحرکات سیاسی همچنین اعتراض برخی کشور های اروپایی به عملکرد نیرو های امنیتی این کشور واکنش نشان داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت در طول یک سالی که از دولت سیزدهم گذشته است، بالغ بر دو میلیون و 400 هزار تماس ورودی به مرکز واصل شده است که 85 درصد این موارد پیگیری شده است. ...
آنا / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
طرح ملی ایران جوان توسط بنیاد پانزده خرداد و با حضور بانک صادرات ایران و با هدف ترغیب و تشویق زوج های جوان به فرزندآوری و جوانی جمعیت آغاز شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۸    
شیرازی با اشاره به اینکه مهم ترین چیزی که در جهاد تبیین نیاز می شود، بحث شناخت است گفت: اینکه ما را از طریق فضای مجازی درگیر یک سری موهومات مانند کشته سازی ها کنند و شعار زن، زندگی، آزادی سر دهند همه لایه های جزئی از اتفاقاتی مهم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم مستشاری گفت: براساس طرح لبیک 11 تحول در آموزش های نیروی زمینی ارتش در حال انجام است که یکی از تحولات؛ استاندارد و بومی سازی همه میدان های تیر نیروی زمینی ارتش است تا شعار یک گلوله و یک هدف محقق شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۱    
برنامه های بزرگداشت هفته بسیج با تاکید بر تبیین شعار بسیج، خدمتگزار مردم ایران در اداره کل و مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل اجرا شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هواداران تیم ملی در خیابان های قطر تیم ملی را تشویق می کنند و شعار بین همه تیم های دنیا عشق است تیم ایران را سر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
نماینده صومعه سرا در مجلس از کم کاری و عملکرد دستگاه های اجرایی انتقاد کرد و گفت: چه طور آن ها می خواهند شعار ما می توانیم مدنظر رییس جمهوری را اجرا کنند؟
یزد آوا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان استان یزد از جمله هیئت های ورزشی افتخار آفرین استان و کشور است که متاسفانه مورد بی مهری و بی توجهی مسئولان ذیربط قرار دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد توکلی، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی نوشت: حالا قریب به صد و پنجاه روز است که سیدمصطفی تاج زاده در حبس گرفتار آمده است و آنطور که قاضی صلواتی حکم کرده پنج سال دیگر نیز باید زندانی باشد ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰    
زلفی گل گفت: شعار ما در نوآوری در وزارت علوم و پارک های علم و فناوری تولید محصول دانش بنیان رقابت ناپذیر است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم آمل در مجلس، گفت: در تیرماه سال جاری برنج کاران محصول خود را برداشت کردند اما پس از گذشت حدود 5 ماه از آن تاریخ حدود 80 درصد از محصول برنج کاران در کارخانه های شالی کوبی باقی مانده ولی در دانشگاه ها و مراکز دولتی برنج خارجی پخت می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با اشاره به گرامیداشت روز جهانی خاک گفت: فراخوان مسابقه نقاشی روز جهانی خاک با شعار خاک سرآغاز غذا در آذربایجان شرقی آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، حسن زمانیان روز یکشنبه در آیین نکوداشت سالروز تاسیس معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم اظهار داشت: توجه به مساله فناوری همواره مورد تاکید وزیر علوم بوده است و همین امر در شعار سال 1401 توسط مقام معظم رهبری نیز بیان شد. وی با اشاره به وجود [...]
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹    
نمایشگاه فرهنگی شکوفه ها از20 تا 22 آبانماه 11 تا 13 نوامبر سال جاری با هدف آشنایی خانواده ها با فرهنگ و آداب رسوم کشورها در مجموعه پارک میناتوکو (آکاساکا ساکاس) با شعار همایشی برای شناخت ملل برگزار شد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۷    
شهدای ایران : در سال 1349، انزجار مردم ایران از رژیم صهیونیستی این بار در زمین چمن فوتبال نمایان شد. در آن سال، تیم ایران با تیم اسرائیل مسابقه داشت. این مسابقه به خاطر تقابل با اسرائیل، برای مردم ایران اهمیت خاصی داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر آموزش و پرورش بهاباد گفت: بیست و چهارمین مانور ایمنی و زلزله در تمامی مدارس شهرستان و با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور هشتم آذر برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو خاطر نشان کرد: صنایع خودروسازی در به دست آوردن بازار موفق بودند اما در نگه داشت آن نتوانستند کاری از پیش ببرند. بحث خدمات پس از فروش در کشورهای هدف صادارتی ما به فاجعه نزدیک است به عنوان مثال بعد از فروش خودرو دوگانه سوز به روسیه چه اتفاقی رخ داد؟ خریداران روسی خودروها ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
خشم عمومی در چین نسبت به گسترش قرنطینه کووید-19 در سراسر کشور منجر به اعتراض های کم سابقه ای در منطقه سین کیانگ در غرب چین و پکن پایتخت این کشور شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۸    
چالش های کارگری و کارفرمایی معضلی چندین و چند ساله است که نیازمند کار اجرایی و عملی دارد که با شعار حل نمی شود و نمی توان تنها با شعار حل و فصل کردن معضلات قراردادهای بی پشتوانه را نادیده گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۷    
به مناسبت بزرگداشت روز تشکیل بسیج مستضعفین، با شعار وحدت و همدلی، اجتماع بزرگ 5 هزار نفری بسیجیان شهر قزوین برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۱    
قبل از هر چیز اغتشاشات اخیر در شهرهای در کشور که با هدف کشته سازی و مجروح سازی و تخریب اموال عمومی و خصوصی و ایجاد فضای ترور و وحشت بود و است را محکوم می کنم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۶    
مجمع آبان ماه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شامگاه شنبه، پنجم آذرماه، جمعی از هوادارن تیم ملی ایران در شهر دوحه قطر تجمع کردند و با ابراز خوشحالی از برد تیم ملی ایران برابر تیم به تشویق تیم ملی پرداختند. آن ها امیدوارند تیم ایران در بازی آتی خود مقابل تیم آمریکا نیز نتیجه لازم برای صعود به مرحله حذفی را کسب کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۴    
حوزه/ امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولان باید به معنای واقعی کلمه قدر این مردم را بدانند، با شعار کار درست نمی شود، مردم عمل می خواهند، اقتصاد مردم باید مشکلش حل شود، زندگی مردم باید درست شود، گرانی ها کنترل و مهار شود و دردهای مردم شناخته شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم چین در اعتراض به گسترش قرنطینه ها در سراسر این کشور در پی افزایش شمار ابتلا ها به کووید-19 در چندین شهر به خیابان ها آمدند. شماری از مردم در شهر اورومچی، پایتخت استان سین کیانگ به خیابان ها آمدند و شعار می دادند که به قرنطینه پایان دهید .
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :اگر جنبه های امنیتی و طراحی های توطئه آمیز در آشوب های اخیر را موضوعی جداگانه بدانیم، درباره مبانی و آبشخورهای فکری زن، زندگی، آزادی می توان گفت که این شعار برخاسته از موج سوم تجددی است که مدت هاست (از دهه1980به بعد) دنیای غرب را فراگرفته است ...
گیلانستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شفت از دستگیری عاملان شعار نویسی و رفتارهای هنجارشکنانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این باره سه نفر دستگیر شدند.
ترند هشتگ آزادی زندانیان بحرینی با شعار آزادی برای مشیمع در نقطه تواصل شبکه العالم بررسی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۱    
تهران (پانا) - سرپرست آموزش و پرورش منطقه 9 با حضور در جمع مدیران مدارس متوسطه از جامه عمل پوشاندن به شعار مدرسه صالح، احسان و عدات به عنوان هدف کلان سیاست های آموزش و پرورش منطقه یاد کرد. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۵    
ویژه برنامه گرامیداشت هفته بسیج با شعار بسیج روح امید و زمینه ساز پیشرفت در کشور با حضور هیئت محبین اهلبیت(علیهم السلام) ، مردم انقلابی قم، مسئولین لشکری و کشوری در مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) خیابان شهیدان فاطمی برگزار شد.
آنا / آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، احکام مالیاتی آیین نامه حمایت از سکو ها و کسب و کار های اقتصاد دیجیتال را جهت اجرا به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۶    
خبرنگاری که برای آزمایش اجتماعی خود را خبرنگار اینترنشنال معرفی کرد و از هواداران خواست علیه تیم ملی شعار دهند و در ازای آن مبلغ قابل توجهی دریافت کنند. واکنش مردم را ببینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۰    
جمعی از خانواده های شهدا با اهدای شاخه های گل و سر دادن شعار های نیروی انتظامی، تشکر تشکر از زحمات نیرو های مدافع امنیت حاضر در میدان انقلاب اسلامی و چهارراه ولیعصر (عج) قدردانی کردند.
برترین ها / رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
12 بازیکن تیم ملی در پیروزی مقابل ولز امروز در تمرینات تاکتیکی تیم ملی غایب بودند و در باشگاه بدنسازی به تمرینات ریکاوری پرداختند.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان لرستان در اولین نشست تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران رتبه برتر را در حوزه دولت الکترونیک به خود اختصاص داد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بعد از آغاز اعتراضات سراسری در واکنش به فوت مهساامینی، محمدباقر قالیباف از حکمرانی نو سخن گفته است. این چهارمین پوست اندازی قالیباف از سال1384 تا 1400 است که این بار و بعد از اعتراضات سراسری1401 کوشش کرده تا با شعار تغییر مشروع وارد میدان شود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رزمایش اقتدار بسیج با شعار بسیج خدمتگزار ملت ایران امروز، پنجم آذرماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج با سخنرانی آیت الله العظمی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت ارتباط تصویری و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار گیلان، فرماندهان نظامی و انتظامی، برخی از مسئولان استانی ...