سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۰۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولتمردان»

اقتصاد 24   ۱۸ دقیقه پیش    
رسانه های وابسته به دولت و دولتمردان در حالی رکوردشکنی مصرف بنزین در نوروز 1402 را بار ها تکرار می کنند که به نظر می رسد دولت کمر به گرانی بنزین بسته است.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
گرگان- مهرزادی، مدیرعامل شرکت سروین مهر گلستان گفت: شرایط فعلی اقتصاد کشور با وضعیتی که دولتمردان مطرح می کنند به شدت مغایرت دارد و باید راهکاری برای برون رفت از این شرایط ایجاد کرد.
سلام نو / کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اولویت ما در سال جدید تکمیل رتبه بندی معلمان است که شروع شد و باید تکمیل شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۳    
بنابراین بهتر است اسحاق جهانگیری و دولتمردان سابق که عامل اصلی ویرانی کشور در دهه نود هستند پاسخگوی فجایعی باشند که رقم زدند، نه اینکه دست به تخریب دولتی بزنند که حتی به نیمه کار خود نیز نرسیده است!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: همان گونه که مورد تاکید رئیس جمهور محترم نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) است، ریل گذاری و ماموریت کلیدی دولت و دولتمردان بشمار می آید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان اینکه همه به ویژه دولتمردان باید در راستای مهار تورم و رشد تولید و رشد بهره وری تولید حرکت کنند، گفت: این اتفاقات زمانی رقم می خورد که نگاه مردمی پشتیبان آن باشد و این نگاه زمانی کارساز است که اسراف از زندگی حذف شود.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تردیدی در جنگ اقتصادی استکبار وجود ندارد و همگان آن را می دانند، گفت: مسأله نظارت برای تحقق شعار سال در مهار تورم و رشد تولید بسیار ضروری است که این مهم متاسفانه کم دیده می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمهور تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف، وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند. ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک سال و هفت ماه از آغاز دولت رئیسی می گذرد و در این مدت دولتمردان دولت رئیسی هرکجا به مشکلی گرفتار شده اند پای دولت قبل را به میان آورده اند. واکنش روحانی و همکارانش به این ادعاها معمولا سکوت بود ولی حالا بعد از 19 ماه این سکوت شکسته شد و محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در گفتگویی تفصیلی به ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبران سیاسی، مسئولان و دولتمردان عالی در کشور های مختلف جهان، پیام ها و سخنرانی های خود را در مناسبت های ملی، تاریخی و جلسات و همایش های مختلف از روی متن ها و نوشته های از پیش تنظیم شده قرائت می کنند که در بیشتر موارد حتی خودشان آن ها را ننوشته اند و یک تیم تهیه محتوا وظیفه تهیه این مطالب را بر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با اشاره تلویحی رییس جمهور مبنی بر لزوم حمایت از ورزش خوزستان و تیم های نفتی، این ظن به وجود آمده که ورزش استان در سال های گذشته گرفتار نوعی انفعال از درون بوده، نه بی توجهی از بیرون!
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حدادی گفت: اولویت اول دولتمردان در تمام عرصه ها باید در راستای جلوگیری از گرانی ها در سطح جامعه باشد. لذا باید ارزش پول ملی ما نه تنها کاهش پیدا نکند بلکه باثبات شود و افزایش یابد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور سابق گفت: اداره کشور علم، تجربه و عقلانیت می خواهد، با شعار، سخنرانی و ادعا که کشور اداره نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تصمیمات پخته ستاد تنظیم بازار و اعتماد دولتمردان به بازاریان و اصناف و عملکرد مطلوب اصناف در این حوزه باعث شد بازاری آرام و بدون تنش در عید نوروز و ماه مبارک رمضان را تجربه کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فلاحی معتقد است که نام گذاری سال جدید به نام تولید و تورم باز هم نشانه دیگری از اهمیت و مهم بودن این بخش است. اگر مسئولان امر به تولید توجه کنند قطعا تمام مشکلات اقتصادی ازجمله تورم، رکود، گرانی، تحریم و ... سهل خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
موسوی لارگانی گفت: دولتمردان برای سال جدید باید از اشتباهات دولت قبلی و تصمییمات اشتباه خود در سال گذشته درس بگیرند و طرح هایی را ارائه و مصوب کنند که کاملا مطمئن باشند معیشت مردم را بهتر می کند.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه های نخستین نماز جمعه سال 1402 ساری مانع زدایی را مهمترین و بزرگترین گام برای مهار تورم و رشد تولید بیان کرد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، متن این پیام بدین شرح است: نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد نوروز، تبلور حیاتی نو در کالبد طبیعت است. نوروز، فرصتی دوباره جهت تأمل انسان در گردش روزگار و احوال خویش و استعانت از درگاه الهی برای رسیدن به احسن الحال است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قروه- امام جمعه اهل سنت قروه گفت: دولتمردان باید در خصوص شعار سال که اساس آن در زمینه اقتصاد است برنامه ریزی مناسب و هدفمند داشته باشند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جوانرود گفت: از مسئولان و دولتمردان درخواست داریم و می خواهیم که فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین کار خود قرار دهند زیرا فرمایشات ایشان همیشه چراغ راه همه ما بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر خدمات عمومی فرانسه با انتشار توئیتی از تصمیم دولت این کشور برای اعلام ممنوعیت تیک تاک در تلفن های کاری کارمندان دولت خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سال 1401 در حالی سپری شد که وقوع بلایای طبیعی چون سیل و زلزله نه تنها تلفات مادی و جانی روی دست هموطنان گذاشت، بلکه دولتمردان را برای امدادرسانی به آسیب دیدگان به خط کرد و سبب شد تا وزیر کشور به عنوان متولی مدیریت بحران برای تسریع در رسیدگی به مناطق آسیب دیده حضور میدانی داشته باشد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
دولتمردان در خصوص فحشای علنی، بی بندوباری علتی و روزه خواری علنی به شکل عاقلانه و به گونه ای که به اغتشاش منجر نشود چاره اندیشی کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۰    
حجت الاسلام میثم تارم گفت: بخشی از شعار سال جنبه سلبی دارد یعنی مهار تورم که باید مورد توجه دولتمردان و مسئولین قرار بگیرد و اسباب تورم را باید شناسایی کرده و کنترل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱    
ائمه جمعه کرمان با اشاره به شعار مهار تورم رشد تولید در سال 1402 بر تلاش دولتمردان برای تحقق این شعار تأکید کردند و گفتند: اولویت نخست دولت رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۷    
حجت الاسلام کاظم صادقی گفت: دولتمردان باید توجه داشته باشند که علاوه بر مدیریت نقدینگی و کاهش وابستگی به نفت، تحقق شعار سال در عمل نیازمند جهاد تبیین و جهادی عمل کردن است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۸    
سعیدی گفت: رهبری عزیز نعمت بی بدیل است اگر مسؤلان بتوانند منویات رهبر را عملیاتی کنند تورم مهار خواهد شد و کشور به رشد اقتصادی 8 درصد خواهد رسید، عبور از دلار، اجرایی کردن اصل 44، عبور از صادرات نفت خام از جمله این ها است که همت دولتمردان را می طلبد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۰    
ایام انتخابات ریاست جمهوری روزهای اوج وعده های دولتمردان امروز ایران بود. در آن روزگار بدون اینکه کنتور کنترلی باشد، وعده های عجیب و غریب داده می شد: حل مشکل بورس ظرف سه روز، ساخت چهار میلیون مسکن برای مردم، ایجاد سالانه یک میلیون شغل، تک رقمی کردن تورم و ... ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
منیبان نوشت:در یک سال و نیم گذشته دولتمردان و حامیان دولت سیزدهم در قبال نقدهای گوناگون موضوعات و کمبودها را به دولت پیشین نسبت دادند. به همین دلیل هم در ویژه نامه نوروزی منیبان تلاش کردیم پاسخ این نقدها نسبت به عملکرد دولت های یازدهم و دوازهم را از رئیس دفتر حسن روحانی بگیریم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس درخصوص میزان همکاری و همراهی دولتمردان با مجلس گفت: انتظار این است که بیشتر از وضعیت کنونی باشد اما نیست، البته ضعیف نیست؛ اما آن قدر که انتظار بود محقق نشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال دولت رشد اقتصادی کشور را به هشت درصد هدفگذاری کرده است و بی شک این مهم با اهتمام جدی دولتمردان محقق می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از این پیام آورده است: در سالی که گذشت تمامی تلاش و کوشش خدمتگزاران شما مردم در این سازمان دستیابی به اهداف تعیین شده سال تولید؛ دانش بنیان ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد سیاسی جنگ در حال عیان کردن نشانه های خود برای دولتمردان اروپایی در بروکسل است. اتریش، سوئیس، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، انگلیس و پرتغال در مرکز این اعتراضات قرار دارند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: کورس تورم و گرانی همزمان با افزایش بیکار شدن شاغلین در سال جاری، وضعیت معیشت مردم را بحرانی کرده تا حدی که دولتمردان دیگر نمی توانند بر وخامت وضعیت قیمت ها سرپوش بگذارند و در برخی موارد بر افزایش نرخ کالا ها و کاهش حجم سبد خانوار ها نیز تأکید دارند. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی کسب رکورد سالیانه به میزان یک میلیون و 538 هزار و 293 تن تولید تختال در فولاد هرمزگان، دکتر معروفخانی مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به کارکنان و ذی نفعان این شرکت، کسب این موفقیت را تبریک گفت در این پیام آمده است: به نام خدا ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۰۹    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت:مهار تورم به ویژه در اقلام اساسی مورد انتظار است و باید دولتمردان تورم را کنترل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402، سال جدید را با عنوان سال مهار تورم و رشد تولید نام گذاری کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
عبدالله پور با بیان اینکه دولتمردان باید تمامی دغدغه های کادر درمان در کشور را برطرف کنند، تصریح کرد: کادر درمان و پرستاران جان خود را در کف دست گرفتند تا از جان هموطنان خود در مواجه با بیماری کمک کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در پی کسب رکورد سالیانه به میزان یک میلیون و 538 هزار و 293 تن تولید تختال در فولاد هرمزگان، دکتر معروفخانی مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به کارکنان و ذی نفعان این شرکت، کسب این موفقیت را تبریک گفت.
شارا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۷    
دکتر حسن خسروی. مدرس دانشگاه و مولف کتاب روابط عمومی و ارتباطات - برخی دولتمردان با چند حرکت نمایشی و همایشی تلاش کردند تا در سال 1401 گام هایی برای تقویت و دیده شدن جایگاه روابط عمومی ها بردارند که از جمله آنها حضور ریاست محترم جمهوری جناب آقای رئیسی در همایش 26 آبان 1401 در سالن اجلاس سران بود ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار رادان، فرمانده انتظامی کل کشور گفت: امید است همه دولتمردان و مسئولان با کار و کوشش و تلاش دو چندان بتوانند حال دل خوش تری را برای مردم عزیز ایران اسلامی رقم بزنند ضمن اینکه پلیس نیز باید با انجام مطلوب ماموریت های محوله متفاوت تر از گذشته باشد و نیاز مردم را نیز به طور واقعی شناسایی و پاسخ ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با انتقاد از بی توجهی دولتمردان به عدم دریافت حقوق پایان سال جامعه فرهنگیان از رییس جمهور خواست تا به این موضوع ورود کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه دولتمردان از گذشته تا امروز اصفهان را در حاشیه قرار داده اند، گفت: پروژه هایی مانند قطار سریع السیر باید زودتر تکمیل می شد که این اتفاق رخ نداده است، لذا امیدواریم مسائل اصفهان مدنظر قوای سه گانه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۱    
گزارش زبان معیار ، مصاحبه های دولتمردان را در حیات دولت زیر ذره بین قرار داده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۶    
امیررضا بیدگلی فعال تشکلی باسابقه در زنجیره تولید صنعت دامی، در پاسخ به اینکه در 10 ماهه اخیر که صنعت شرایط بحرانی را تجربه کرد، چه منافعی از جانب اتاق متوجه بخش کشاورزی، و به ویژه صنعت دام و طیور شده، توضیح داد: هم اتاق ایران و هم اتاق تهران ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه آرمان امروز به حامیان دولت که شلوغی بازار را شاهد ادعایی برای موفقیت سیاست های اقتصادی دولت پیشنهاد داده سری به بازار بزنند تا نادرستی ادعاهایشان به روشنی مشخص شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: تحولات اخیر در حوزه سیاست خارجی از جمله برقراری ارتباط با کشور های منطقه بخصوص توافق با عربستان پس از هفت سال قطع ارتباط،گویای تغییری در نگاه های سیاست خارجی دولتمردان است که می تواند در زمینه اقتصاد و سیاست منطقه ای کمک های قابل توجهی در شرایط تحریمی فعلی باشد ...