سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۱۹Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولتمردان»

خبرگزاری مهر   ۳۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به اظهارات امروز سخنگوی دولت درباره طرح هسته ای مجلس، گفت: دولت مردان بهتر است کارهای دولت را انجام دهند.
اقتصاد آنلاین   ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بحران کرونا به عنوان تنها بحران عمیق مرتبط با بخش سلامت در چند دهه اخیر با ابعاد فراگیر اقتصادی، تاکنون دارای اثرات جدی بر فعالیت های اقتصادی بوده است و این روند فرسایشی با توجه به وجود نااطمینانی گسترده در خصوص مسیر آینده این بیماری، همچنان ادامه دارد.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر کشور دو بار در چند روز گذشته از سیر نزولی کرونا سخن گفت؛ اقدامی که سوءتفاهم و عادی انگاری عاید جامعه کرد؛ در این صورت، تلاش دولت، تلاشی عبث و حکایت آب در هاون کوبیدن خواهد بود که مقصر اول و آخر آن بجز دولتمردان کس دیگری نخواهد بود.
بلاغ مازندران   ۵ ساعت پیش    
جریان سیاسی رسانه ای حامی دولت و برخی دولتمردان پس از ناکامی در انکار هویت هسته ای دانشمند شهید فخری زاده، در اقدامی عجیب و قابل تامل و در تحریفی آشکار تلاش دارند این شهید والامقام را عضو تیم مذاکره کننده هسته ای جا بزنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۲۵    
فرزانه احمدیان یزدی دکترای علوم اقتصادی بحران کرونا به عنوان تنها بحران عمیق مرتبط با بخش سلامت در چند دهه اخیر با ابعاد فراگیر اقتصادی، تاکنون دارای اثرات جدی بر فعالیت های اقتصادی بوده است و این روند فرسایشی با توجه به وجود نااطمینانی گسترده در خصوص مسیر آینده این بیماری، همچنان ادامه دارد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جریان سیاسی رسانه ای حامی دولت و برخی دولتمردان پس از ناکامی در انکار هویت هسته ای دانشمند شهید فخری زاده، در اقدامی عجیب و قابل تامل و در تحریفی آشکار تلاش دارند این شهید والامقام را عضو تیم مذاکره کننده هسته ای جا بزنند.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۴    
طیفی در کشور که سرنوشت سیاسی خود را به واگذاری امتیازات گزاف به آمریکا به هر قیمتی گره زده است، طی سال های گذشته مواضع متفاوتی را نسبت به دولت های آمریکا داشته است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در 47 دانشگاه مختلف کشور طی بیانیه ای اعلام کردند: راهبرد فعلی دولت برای مذاکره، تصویری ضعیف از ایران را به دشمنان مخابره کرده و آنها را در جنایت علیه مردم ایران ترغیب کرده است. متن این پیام به شرح زیر است: ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۷    
برخی دولتمردان که از شکیبایی در مقابل این ترور سخن می گویند، باید گفت که بر اساس منطق رئالیستی قدرت، سکوت در مقابل تهدید امنیتی خود اقدامی در جهت تضعیف امنیت ملی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
طیفی در کشور که سرنوشت سیاسی خود را به واگذاری امتیازات گزاف به آمریکا به هر قیمتی گره زده است، طی سال های گذشته مواضع متفاوتی را نسبت به دولت های آمریکا داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
تهران- ایرناپلاس- محمود صادقی نماینده پیشین مجلس، رفتارها و رویکردهای کنونی در تخریب و هجمه علیه دولتمردان و واکنش های برخی نمایندگان درباره برجام را برای وجهه کلی حاکمیت مناسب ندانست و تاکید کرد که این رفتارها پیام واحدی از ایران به صحنه بین الملل ارسال نمی کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۱    
نماینده خبرگان با اشاره به اینکه هدف دشمن از ترور شهید فخری زاده، کشاندن ایران پای میز مذاکره است، گفت: دولتمردان پیامی که بنابر ضعف و کوتاه آمدن باشد به دشمن ندهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم بیجار در مجلس به جانمایی پروژه زنجیره فولاد در کردستان انتقاد داشته و خواستار بازبینی و تدبیر دولتمردان برای این مطالبه مردمی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - اسماعیلی، نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: به دنبال توسعه طرح مشاغل خانگی مطابق با فناوری ها و تکنولوژی های نوین و روز هستیم که در این زمینه توانمندسازی و ارائه برنامه های مدون اولویت اساسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که مجلس یازدهم از ابتدای آغاز به فعالیت دست یاری به سمت دولت دراز کرده و در تلاش است با تدوین طرح های کارشناسی، نواقص عملکردی دولت را رفع کند، دولتمردان هشدارها و خیرخواهی های نمایندگان مبنی بر ضرورت انجام وظایف را برنمی تابد و انتقادات دلسوزانه وکلای مردم را توهین می داند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بورس روزهای استانداردتری را طی می کند؛ با این حال اقبال مردم نسبت به بازار سرمایه نسبت به اردیبهشت و خرداد 99 کاهش یافته است موضوعی که کارشناسان اقتصادی بخش اعظم آن را به دخالت های دولتی در بازار بورس و یا بیم آن از سوی مردم می دانند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت معصومه (س) قم گفت: دلیل اصرار و تکاپوی دولتمردان برای حذف دانشگاه فرهنگیان و استخدام نیرو از طریق آزمون چیست؟
در یک سال گذشته مدل بازی عوض شد و مدل بر اساس تحلیل سهم و تحلیل تکنیکال و بنیادی نبود، در این شرایط فقط تحلیل نقدینگی بود که می توانست جواب دهد. در ادامه کنترل کردن چنین سیل نقدینگی کار راحتی نبود و بعد از شاخص یک میلیون و 500 هزار واحد، دولتمردان به این فکر افتادند که باید جلوی این مسیر را گرفت
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۵    
سید فواد ظریفی / دکترای کسب وکار در سال های اخیر فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی با رویکرد تخفیفی (دیسکانت) نقشی حیاتی و استراتژیک در اقتصاد کشور داشته اند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان ستاد ملی کرونا در حالی در مورد تعداد مبتلایان اعلام کردند که روند کاهشی است که تکرار این تجربه را ما در اردیبهشت ماه داشتیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمود احمدی بیغش، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا برخی از دولتمردان به دنبال این هستند تا شهید فخری زاده را دانشمند هسته ای تلقی نکنند، اشاره کرد و گفت: امروزه برخی از مسئولان دولتی می خواهند وانمود کنند که شهید فخری زاده دانشمند هسته ای نبوده و این موضوع جای بسیار تامل و تاسف دارد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۹    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: اگر دولتمردان حرف دوستان و دلسوزان انقلاب را باور ندارند حداقل نظریات برخی غربی ها مثل والرشتاین، هربرت مارکوزه ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، فرصت عربستان سعودی برای خروج از جنگ یمن بدون اینکه تمامی دستاوردهای خود را از دست رفته ببیند، به سرعت در حال پایان است. حجم بالای تلفات، بالا رفتن هزینه های سرسام آور و روی کار آمدن دولتی ناهمسو در آمریکا، خروج از یمن را برای دولتمردان ریاض ناگزیر کرده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی اربابی گفت: سازمان ملل علی رغم جایگاهی که دارد، کاملاً تحت تسلط آمریکا و اسرائیل است و هنگامی که در این فضا با این دستگاه های به ظاهر بین المللی بخواهیم اقدام کنیم نتیجه ای عایدمان نمی شود، بنابراین عملاً نسبت به این موضوع امیدی به پیگیری حقوقی نداریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در پی ترور و شهادت فخری زاده، دانشمندِ فرهیخته کشورمان بیانیه ای منتشر کرد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: سیدهادی منبتی کارشناس فرهنگی و مدیرعامل اسبق موسسه تصویرشهر گفت: دولتمردان باید بدانند جمهوری خواه و دمکرات هیچ کدام در پی منافع ایران و ایرانی نیستند و ما باید بر اساس رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری تنها به داخل کشور اتکا داشته باشیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۰    
در همان دقایق ابتدایی رجانیوز از نقش ویژه این شهید والامقام در امور هسته ای و دفاعی کشور گفت اما دولتمردان سعی در کتمان این واقعیت داشته و درصدد بودند تا نقش ایشان در برنامه هسته ای کشورمان را سانسور کنند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه تجربه 40 سال انقلاب در نگاه به غرب ختم نمی شود، تصریح کرد: دولت روحانی اعتماد کشورهای منطقه به مراودات اقتصادی را تضعیف کرده است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۰    
نماینده مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس تصریح کرد: دشمن در حال ترور نخبگان علمی جامعه ما هستند و این در حالی است که مرتب از سوی برخی دولتمردان ما صحبت از مذاکره به میان می آید، در این شرایط مذاکره و اسم از مذاکره کردن نشان از ضعف، استیصال و درماندگی ما است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا تهران - جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در اعتراض به ترور دکتر فخری زاده به دست عوامل رژیم صهیونیستی در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خشم و انزجار خود را نسبت به تکرار چنین اقدامات ددمنشانه ای نشان دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۱    
صنایع دستی حصیر بافی هنر مردان و زنان سرزمین نخل و خرماست که به عنوان یکی از ظرفیت های بزرگ اقتصادی استان بوشهر بویژه شهر آبپخش نیاز به حمایت دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۴    
بدون شک فرزندان غیور و انقلابی این ملت سرافراز انتقام خون عزیزان خود را از مسببین و عاملین این ترور شوم و بزدلانه یعنی دولتمردان آمریکای جنایتکار ، رژم جعلی و غاصب صهیونیستی و اذناب منطقه ای و فرا منطقه ای آنان خواهند گرفت و برای نجات امت اسلام از چنگال جنایتکاران وتروریسم بین المللی لحظه ای از پای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گمانه زنی ها برای بازگشت آمریکا در دولت جو بایدن به برجام در سطح بین المللی و داخلی شکل گرفته و تحلیلگران سیاسی و بین المللی، دیپلمات ها و دولتمردان هر یک از زوایای مختلف به این موضوع می پردازند اما از منظر حقوق بین الملل، هر نوع ارتباط نیازمند تعریف و بازتعریف است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: متاسفانه دولت به جای اینکه به دنبال حل مشکلات و گرفتاری های مردم باشد، اما با اهداف انتخاباتی مسائل ناثوابی را در جامعه مطرح می کند تا جریان فکری اصلاحات و دولت بتوانند در آینده هم دولت را در انحصار خود داشته باشند.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دشتی گفت: دولتمردان از بدعهدی و جنایاتی که امریکا و اسرائیل بر ملت ما روا داشتند باید پی برده باشند که تغییر رئیس جمهور در امریکا، سیاست و دشمنی آنها را پایان نمی دهد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۹    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بانه گفت: تورم و گرانی در کنار کرونا بی گمان وضعیت بسیار نامناسبی برای یکایک افراد جامعه به دنبال خواهد داشت، لذا مسوولان باید نهایت دقت خود را داشته باشند تا بیشتر از این بر اقشار آسیب پذیر جامعه فشار وارد نیاید.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مفتی جعفری لبنان جنایت صورت گرفته علیه یکی از دانشمندان هسته ای ایران را محکوم کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المنار، احمد قبلان مفتی جعفری لبنان در واکنش به ترور یکی از دانشمندان هسته ای ایران اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عقب نشینی و انفعال و سازش جوییِ ما، به ضررِ ما تمام خواهد شد. دولتمردان ضعیف و جامعۀ به ضعف کشانده شده ، حریم و حصاری ندارد و دستخوشِ تعدّیِ دشمن قرار می گیرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: در برجام هستیم. صنعت هسته ای ما تعلیق است. سانتریفیوژها خاک میخورند. نه تحقیقی، نه توسعه ای و نه آزمایش جدیدی. دولتمردان ما پالس تعامل میفرستند و ساز مذاکره تازه کوک میکنند. اما دانشمند هسته ای ما ترور میشود. ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول معاونت بررسی و گفتمان سازی بسیج اساتید فارس گفت: مسوولیت خون شهدای هسته ای بر گردن تیم مذاکره کننده است که متاسفانه آنطور باید و شاید مسئله نفوذ جدی گرفته نشد و خطوط قرمز رهبر معظم انقلاب را رعایت نکردند و باید این دولتمردان پاسخ گوی خون تیم هسته ای ما باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا _ کشف واکسن قطعی کووید_19 و تضمین دستیابی سریع تر به سلاح سرکوب کننده این بیماری هزار چهره اگر چه به عرصه رقابت ونمایش قدرت کشورها در عرصه بین المللی تبدیل شده اما نگرانی ها از توزیع عادلانه این واکسن میان کشورهای در حال توسعه، ذهن بسیاری از دولتمردان و ملت ها را به خود مشغول کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی میر گفت: ترور کور شهید محسن فخری زاده و دیگر دانشمندان هسته ای نشانه ضعف و درماندگی دشمن است که توانایی مقابله علمی، سیاسی و حتی نظامی را با ایران اسلامی ندارد و از توان هسته ای و موشکی کشورمان هراس دارد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وی در ادامه با بیان اینکه استقامت مردم ایران در روزهای سخت جنگ تحمیلی به تمام جهان ثابت کرد که پیروزی، پاداش مقاومت در طول جنگ تحمیلی بود، افزود: امروز با نگاه به گذشته و مرور وقایع دوران دفاع مقدس به این نتیجه می رسیم که تصور شکست دشمنان در جنگ اقتصادی دور از ذهن نیست؛ لذا تنها راهکار شکست دشمنان ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حسن محبتی گفت: متاسفانه موساد می داند کدام دانشمندان را مورد هدف قرار بدهد اما دولتمردان ما نمی دانند با چه کسانی مذاکره می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه کاشانی همسر شهید احمدی روشن در گفتگو با خبر فوری و در واکنش به شهادت شهید محسن فخری زاده گفت: انتظارش وجود داشت اما فرق بین انتظار و رویارویی با یک واقعیت خیلی زیاد است. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: ترور شهید فخری زاده درسی برای دولت مردان است که بدانند به دشمن نمی شود اعتماد کرد، دشمن هر جا که فرصت پیدا کند به جز قتل و غارت نظام به چیز دیگری فکر نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۶    
پلیس صهیونیستی درحالی با شهروندان این رژیم برای نزدن ماسک برخورد وحشیانه ای میکند که دولتمردان آنها بارها کشورهای اسلامی را به نقض حقوق حیوانات متهم میکنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا حسنی گفت: متأسفانه هنوز دولت به ما کمکی نکرده است، البته حساب مسئولین استان از دولتمردان کشور جداست و آن ها حمایت کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح موضوع مذاکره، بهانه و راهی برای فرار از پاسخگویی در باره عملکرد منفی و غیرقابل دفاع دولت و سیاست های ناکارآمد مدیریتی دولتمردان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی، گفت: تنها راه نجات کشوراستفاده از ظرفیت نخبگان است، چرا که آنها استراتژی توسعه را تحلیل و ارزیابی کرده و به دولتمردان برای رسیدن به توسعه و پیشرفت طرح و ایده ارائه می دهند.