جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۰۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاحات»

آنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمدعلی وکیلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصلاح طلب مهمان برنامه تلویزیونی دستخط بود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره فعالیت جریان متبوعش در سپهر سیاسی ایران، گفت: جریان اصلاحات دچار یک سکته راهبردی است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- میشل عون رئیس جمهوری لبنان امروز جمعه به لبنانی ها وعده داد که در آخرین سال دوره ریاست جمهوری خود اصلاحات اساسی صورت می پذیرد.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصلاحات پرس نوشت: حضور رئیسی در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای یک حاشیه متفاوت داشت. ویدئویی از چرت رئیس دفتر دولت سیزدهم حین هنگام سخنرانی رئیسی در فضای مجازی منتشر شده است.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: عملکرد دولت مردمی در این یک ماه نشان داد که مشکلات بدون اینکه به برجام و توافق وابسته باشد، قابل حل است و یک مدیریت قوی می تواند درصد زیادی از مشکلات را برطرف کند.
افق تهران   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر بیان کرد: شهرداری تهران دچار چالش های سیستمی و گردش کار در این سازمان معیوب و نیازمند بازنگری و اصلاحات ساختاری است.
نماینده   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نیروهای انقلاب مجلس گفت: جریان اصلاحات با ایده های خود از دولت روحانی حمایت کردند و عملاً کشور از جهات مختلف قفل شد و الان باید پاسخگو باشند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت لبنان بیانیه وزارتی را تصویب و در آن بر همکاری برای نجات این کشور و انجام اصلاحات و حق لبنان برای آزادی اراضی اشغالی شده توسط رژیم صهیونیستی تأکید شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اراده ملت تاکید کرد: جریان اصلاحات تا به شیوه درست خودش را در ترارزوی نقد قرار ندهد مشکل خواهد داشت و باید خودش را سروسامان دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت نمایندگان مجلس با اصلاحات این کمیسیون درباره واردات خودرو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در پنجمین نشست مشترک کار گروه جمع بندی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مقرر شد تا این سند پس از اصلاحات تقدیم رهبر معظم انقلاب شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ فداحسین مالکی در گفت و گو با خبرنگار شفقنا با بیان اینکه طالبان بر خلاف قول هایی که داده بود، هیچ تغییری در مواضع خود نداده است، اظهار کرد: دولتی که طالبان تشکیل داده ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان لرستان در نظر دارد به استناد بند12 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در جهت خدمات رسانی به معتادان متجاهر، خدمات مورد نظر خود را ارتقا بخشد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۸    
در میان اظهارات اصلاح طلبان درباره دولت رئیسی هم اظهارات مثبت وجود دارد و هم منفی. رویکردی که نشان از تنوع و اختلاف سلایق در جریان اصلاحات و البته سرگیجه و تشتتی دارد که برآیند وضعیت آن ها در چند سال اخیر است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدرضا تاجیک از تئوریسین های جریان اصلاحات و از حامیان روحانی که در ایام انتخابات سال 96 در مدح پوپولیسم برای پیروزی روحانی سخن گفته بود، اخیراً در یادداشتی با مضمون ارائه راهکار در جهت اداره کشور، به نقل تعالیم لائو تزو ...
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مطابق اصلاحات جدید صورت گرفته در طرح ساماندهی صنعت خودرو، هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند به ازای صادرات خودرو یا از طریق واردات بدون انتقال ارز، خودرو تمام برقی، هیبریدی ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تحلیلگران بازار خودرو معتقدند، با تصویب طرح مشروط واردات خودرو در مجلس و پالس های مثبت دولت برای واردات، احتمالا قیمت خودرو های خارجی کاهش خواهد یافت. تهران – اقتصاد برتر – 25 شهریور 1400 ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۷    
روز جهانی حفاظت از لایه ازون به منظور ارتقای فعالیت های جهانی مطابق با اهداف پروتکل مونترال و اصلاحات آن تعیین شده است و فرصتی را برای تمرکز توجه روی این مسئله حیاتی زیست محیطی و انجام اقدامات جهانی فراهم می آورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته مجلس شورای اسلامی با رای اکثریت نمایندگان، واردات خودرو را به طور مشروط و محدود آزاد کرد. دیروز بالاخره اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی با موضوع واردات مشروط خودرو، در صحن علنی بررسی و با 172 رأی موافق ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور سرپرست شهرداری، نایب رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، تعدادی از معاونان و مدیران شهری، اصلاحات ضروری طرح پیاده راه سازی خیابان شهید تجلی در جهت جلب رضایت کسبه، بررسی و بر شتاب دهی به اجرای پروژه از هفته آینده تأکید شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۸    
اصلاح طلبان که جزو بانیان و مقصران تأخیر در واکسیناسیون همگانی هستند و در مقاطعی سعی کردند تأمین واکسن موردنیاز کشور را به FATF گره بزنند اکنون تشت رسوایی شان از بام افتاده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۲    
اصلاحات نیوز: احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس جمهور نسبت به انتصاب مدرس خیابانی به عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان واکنش نشان داد و از او خواست تا دولت در انتخاب این فرد تجدید نظر کرده و وی را برکنار کند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۹    
در دولت روحانی، دولتمردان و رسانه ها و فعالین اصلاح طلب به هیچ عنوان به این مسئله اشاره نمی کردند که واکسن ها سفارش داده شده و خریداری شده و باید چند ماهی سپری شود تا به دستمان برسد!
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گارش سرویس سیاسی عصر امروز مصطفی هاشمی طبا، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با نامه نیوز درباره بازگشت اصلاح طلبان به قدرت در کوتاه مدت گفت: امروز کسی نمی تواند جلب اعتماد عمومی کند چه رسد به اصلاح طلبان ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کار با ارائه دستور کار جراحی برخی قوانین از مجلس درخواست پشتیبانی کرد. *** اصلاحات قوانین حوزه تعاون/ صندوق های بازنشستگی و تأمین اجتماعی اصلاح می شوند؟ به گزارش صنایع ، حجت الله عبدالملکی در مورد نشست با رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، اظهار داشت: ...
پس از اعلام ایجاد تغییرات در سامانه املاک و اسکان و با وجود تاکید سازمان امور مالیاتی بر ضرورت دریافت اطلاعات این سامانه در بستر تبادل داده دولت این اتفاق رخ نداده است و همچنان امکان آغاز مالیات ستانی براساس این پایه مالیاتی وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بررسی لایحه اصلاح قوانین حوزه تعاون در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داده و گفته است 45 روزه اصلاحات لایحه را به مجلس می برد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس حوزه علمیه تهران با بیان اینکه یکی از مشکلات ما نقدهای بی جا، بی رویه، غیرروشمند، بی مبنا و بی منطق خطاب به حوزه، دروس و کتب حوزه، اساتید و زعمای حوزه است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه حوزه رسانه و فناوری اطلاعات با تبیین طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: طرح هنوز توسط مجلس تصویب نشده است و این امید وجود دارد که در کمیسیون مشترک، نقد های کارشناسی مبنا قرار گرفته و اصلاحات جدی در این طرح صورت بگیرد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم: در بازار داخلی، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و172 هزار تومان، قیمت دلار 27 هزار و 591 تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید12 میلیون و 50هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 11 میلیون و 650هزار تومان است. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری آقای شهرام زارع رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان درباره برنامه های ارائه شده توسط آقای دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی عنوان کرد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نامه نیوز: فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه اصلاحات با کاهش شدید سرمایه اجتماعی مواجه نشده است گفت: در همیشه بر یک پاشنه نمی چرخد و نوبت به اصلاح طلبان هم می رسد! گفت وگویی با محمد هاشمی انجام داده ایم که بخش های مهم آن در ادامه می آید. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۷۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از قوه قضاییه، ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در مورد پرونده حسن میرکاظمی معروف به رعیت، اظهار داشت: بخشی از این پرونده پیش تر در دادگاه رسیدگی و منجر به صدور حکم شده بود و بخشی از آن مفتوح بود که اخیرا منجر به صدور حکم بدوی شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دولت اصلاحات می گفت "اگر هنرمندان قبل انقلاب نماز هم بخوانند قبول نیست"، همین نگاه باعث شد که فخرالدین انوار، رئیس وقت سازمان سینمایی، مرحوم ایرج قادری را برای 10 سال از کار محروم کند.
برترین ها / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید. نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی با 172 رأی موافق ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵    
در نشست فراکسیون سلامت سالمندی مجلس مقرر شد تشکیل کمیته بررسی اصلاحات مورد نیاز در متن سند ملی سالمندان کشور و بررسی موارد قانونی برای ایجاد منابع جدید و پایدار منابع مالی مورد نیاز پوشش ارائه خدمات در حوزه سالمندی در دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره نظر جریان اصلاحات نسبت به عملکرد آقای رئیسی توضیح داد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: منابع خبری شبکه المیادین خبر دادند که به نقطه ای در نوار مرزی عراق و سوریه حمله هوایی شده است. پایگاه تلگرامی صابرین نیوز نیز نوشت که این حمله توسط جنگنده های اف-15 آمریکایی انجام شده و این جنگنده ها دست کم با چهار موشک نوار مرزی را هدف قرار داده اند. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از پایگاه اینترنتی هیئت دائمی آمریکا در وین، لوییس بونو معاون نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی در وین شب گذشته در بیانیه ای درباره برنامه هسته ای ایران و توافق هسته ای در جلسه ی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در انتخابات1400 اصلاح طلبان با دو مشکل بیرونی و یک مشکل درونی مواجه بودند.مشکل اول معضلات حاد اقتصادی و معیشتی و نارضایتی های گسترده حاصل از آن بود که منجر به سرخوردگی و انفعال مردم و بی اثر انگاشتن رأی خود شده بود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۱    
طی چهار سال و نیم گذشته 23 نفر بر اثر تصادفات بلوار قطب راوندی سر صحنه فوت شده اند و این آمار را بسیار نگران کننده دانست و خواست تا برای بحث سرعت چاره اندیشی شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
یک فعال چپ در حالی مدعی اصلاح طلب شدن برخی رجال کشور به دلیل پاره ای از انتقادات شده است که نمی گوید جریان اصلاحات اکنون هیچ جاذبه ای ندارد و تنها به رفتارهای عجیبی مثل تحریم انتخابات شهره است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۶    
جهانبخش خانجانی از اعضای جبهه اصلاحات که سابقه محکومیت قضایی در فتنه 88 را هم دارد، طی مصاحبه ای اشتباه اصلاح طلبان را زیاد کردن فاصله خود با رهبری دانسته است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الله عبدالملکی عصر امروز پس از حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: در ارتباط با اصلاح قوانین در حوزه تعاون کارهای خوبی در سال های گذشته انجام شده است و مقرر شد در دولت جدید به جهت اینکه در جریان جزئیات تحولات این سال ها نیستیم ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ منصور حقیقت پور نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: در هفته گذشته عده ای برای شرکت در یک کنسرت و خوشگذرانی در کشور ترکیه به این کشور سفر کردند و گفته می شود هزینه سفر آنها مجموعاً 120 میلیارد تومان شده است. ...