دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۴:۳۴Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب کارگزاران»

کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روایت سازندگی از موفقیت دولت در افزایش رشد اقتصادی و کاهش تورم ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران سازندگی با اذعان به بهبود روند رشد اقتصادی در دولت سیزدهم تصریح کرد رشد اقتصادی، مقدمه فقرزدایی است و بدون آن مبارزه با فقر امکان ندارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: رقابت در انتخابات اخیر به نوعی یک رقابت داخلی بین جریانات اصولگرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با حضور در حسینیه ارشاد آرای خود را به صندوق انداخت.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کل سابق حزب کارگزاران به اصلاحات نیوز گفت: اگر کسی از شرایط موجود، از این نمایندگان، از این دولت ناراضی است، به هر کسی جز این افراد رای دهد یک رای اعتراضی است، این کار واقعا کار درستی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت:علاقه مندیم که در اوج ناامیدی از انتخابات مجلس دوازدهم، نقطه عطف جدیدی بسازیم و جهت سیاست را در کشور تعدیل و اصلاح کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حزب اعتدال و توسعه و حزب کارگزاران سازندگی حمایت خود را از کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان اعلام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۰    
کرمانشاه - ایرنا - 2 حزب کارگزاران سازندگی و اعتدال و توسعه کاندیداهای مورد حمایت خود را برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه کرمانشاه و اورامانات معرفی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان حزب اعتدال و توسعه و حزب کارگزاران سازندگی حمایت خود را از کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان اعلام کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران می گوید: بیشترین کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند را افراد بی تفاوت تشکیل می دهند اما جریان تحریم با رندی، بی تفاوت ها و مرددین را برای خود مصادره می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: هر زمان که ملت ایران در انتخابات، حضور حداقلی داشته است، این موضوع شلیکی بر رفاه، امنیت و آزادی های خودشان بوده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۴:۲۵    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: تحریم انتخابات از سوی اصلاح طلبان صرفا پیامی از سوی رقیب است که رادیکال های اصول گرا مثل روزنامه کیهان به آن دامن می زنند.
توسعه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا دادگر کاندیدای مورد حمایت حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه از حوزه انتخابیه کرمانشاه می گوید: همچنان که برای کاهش آمار بیکاری به عنوان معضل اصلی استان برنامه دارد؛ در صورت راه یابی به مجلس رویکرد تنش زدایی و بهبود رابطه ایران با دیگر کشورها به ویژه در منطقه و همسایگان را دنبال خواهد کرد.
توسعه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چون در 14 شهرستان استان ، فقط در دو حوزه انتخابیه (شهرستان کرمانشاه و منطقه اورامانات)،کاندیداهای تایید صلاحیت شده با ویژگی های مورد نظر حزب وجود داشت تنها در این دو حوزه انتخابیه ،نسبت به معرفی کاندیدا اقدام نمود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- دبیر حزب کارگزاران سازندگی ایران با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات 11 اسفندماه، گفت: مردم کشورمان علی رغم رنجش ها، به پای صندوق بیایند و نقطه عطف تاریخی را بیافرینند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران اعلام کرد: پزشکیان، پرنیان و بنی هاشمی سه نامزد مورد حمایت حزب کارگزاران سازندگی در حوزه انتخابیه تبریز هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۰    
اقتصادنیوز: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: جبهه اصلاحات ایران و اعضای آن در تهران لیستی ندارند با این حال حزب اعتماد ملی و حزب ندا و حزب میانه روی ائتلاف و توسعه(صدای ملت) از این لیست حمایت کرده اند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: پیش بینی ما در خصوص انتخابات تصاحب 70 کرسی مجلس است و چاره ای جز استفاده از هر فرصتی برای تغییر مسیر سیاسی کشور نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان کاندیداهای مورد حمایت حزب کارگزاران سازندگی در استان لرستان معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: مشارکت مردم در صورتی که امکان حضور افراد بیشتری وجود داشت قطعاً بالاتر می رفت؛ مردم حرف های صادقانه را می پذیرند و به افراد صادق رای می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دبیر حزب کارگزاران سازندگی گفت: ما برای تهیه لیست نامزدها در تهران با علی مطهری همکاری داشتیم و به ایشان مشورت دادیم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۲    
باسمه تعالی هم استانی های گرانقدر سلام علیکم به آگاهی شما بزرگواران می رساند حزب کارگزاران سازندگی خوزستان با بررسی همه شرایط انتخابات اسفند 1402 و پیرو سیاستهای کلی حزب مبنی بر محور قراردادن صندوق رای به عنوان میراث اجتماعی سده اخیر ایرانیان ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی گفت: حزب کارگزاران سازندگی ایران در طول سال و درباره تحولات مختلف با جریان ها و شخصیت های سیاسی همسو و غیرهمسو گفت وگو و تعامل دارد. با این مقدمه، اینکه تعامل چند حزب سیاسی عضو جبهه اصلاحات، به جدایی از این جبهه و جمع شدن حول محور آقای مطهری تعبیر شود، قطعا کج فهمی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: اصلاح طلبان هیچگاه جریان یکدستی نبوده اند؛ اگر بودند نیازی به تشکیل جبهه نبود و سازوکار تصمیم گیری جبهه اصلاحات هم اجماع نیست بلکه اکثریت مبنای تصمیم گیری است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند 1402 برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (290 نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در شایسته گزینی از دیدگاه احزاب باید نمایندگانی وارد مجلس شوند که آموزش های لازم را دیده، مشکلات کشور را رصد کرده و تخصص ویژه داشته باشند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صدای ملت تنها لیست ارائه شده طی روز های اخیر نیست و شنیده ها حکایت از این دارند که تا 5 اسفندماه، 25 نفر وارد فهرست جبهه پایداری شده اند. پیش تر سخنگوی جبهه پایداری گمانه زنی هایی که پیرامون اجماع با شورای ائتلاف منتشر شده بود را تکذیب کرد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگزاران: جبهه اصلاحات نه جرئت تحریم دارد و نه ارائه لیست ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران به اظهارات تند محسن آرمین نایب رئیس جبهه اصلاحات که مشارکت طلبان در انتخابات تخطئه و متهم به انشعاب طلبی کرده بود؛ واکنش نشان داد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران به اظهارات تند محسن آرمین نایب رئیس جبهه اصلاحات که مشارکت طلبان در انتخابات تخطئه و متهم به انشعاب طلبی کرده بود؛ واکنش نشان داد. سازندگی تاکید کرد که طیف مخالف ارائه لیست در جلسه اصلاحات، از فقدان پایگاه رأی اجتماعی می ترسند و نه محدودیت های موجود.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران با اشاره به برنامه های این حزب برای انتخابات پیش رو تصریح کرد: حزب کارگزاران سازندگی ایران به طور قطعی و تا آنجایی که من مطلع هستم واحزاب ندای ایرانیان و اعتماد ملی هم چنان عضو جبهه اصلاحات ایران هستند و به هیچ وجه ائتلاف جدیدی بین ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- دبیر حزب کارگزاران سازندگی در آذربایجان شرقی گفت: این حزب هماهنگ با احزاب همسو شامل اعتدال و توسعه و ندای ایرانیان برای حوزه های انتخابیه این استان لیست می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۶    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: در مجموع نماینده ای باید توسط مردم انتخاب شود که پشتوانه حزبی یا تشکلی داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-در فاصله کمتر از دوهفته مانده به انتخابات مجلس در ادامه سلسله گفتگوهای انتخاباتی ایرنا به سراغ علی محمد نمازی از اعضای حزب کارگزاران و سازندگی رفتیم. در این گفتگو نمازی از چرایی فعالیت کمرنگ احزاب در کشور گفت و همچنین به موانع قانونی و اشکلات قانون اساسی پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: اکثر خانوار ها امروز به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند، اما مردم بتید برای ساختن آینده به میدان بیایند و صندوق رای را جدی بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دبیر حزب کارگزاران سازندگی گفت: اکثر خانوارها امروز به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند اما باید مردم به میدان بیایند و صندوق رای را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۵    
برگزاری نشست ویژه انتخابات در دانشگاه تهران، واکنش معاون پارلمانی رئیس جمهور به انتشار یک فهرست انتخاباتی، مواضع عباس عبدی در خصوص انتخابات و انتقاد یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از جبهه اصلاحات موضوعاتی است که در این گزارش به آنها اشاره شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: با اعضای حزب کارگزاران سازندگی، اعتمادملی و حزب اعتدال و توسعه جلسات سازنده ای برگزار شده و لیست ائتلاف این احزاب تا 24 ساعت آینده منتشر می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۳    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در واکنش به راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات تاکید کرد: جریان حاکم بر جبهه اصلاحات در میان دوگانه خانه و خیابان موضع نافرمانی مدنی را دنبال می کند. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو حزب کارگزاران سازندگی، با بیان اینکه آیت الله خامنه ای را می توان به نوعی محور مبارزات سیاسی و انقلابی در مشهد در دوران رژیم پهلوی دانست، گفت: این مبارزات باعث شد جلسات و برنامه های ایشان تحت رصد و کنترل دائمی ساواک قرار بگیرد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در حاشیه حضور در نشست خانه گفت وگوی انتخابات دانشگاه تهران در جمع خبرنگاران در خصوص برخی شایعات پیرامون حضور برخی از مسؤلین دولتی در جریان انتخابات گفت: دولت های گذشته این رویه را داشتند. در دوره سازندگی حزب کارگزاران را تشکیل دادند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۰    
چرا برنامه ی شیوه پخش نمی شود؟ این سوالی ست که در ساعات اخیر پیرامون لغو پخش برنامه ی امشب شیوه مطرح شده است. به گزارش انصاف نیوز، شب گذشته برنامه ی شیوه میزبان حسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران و پرویز امینی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۸    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: مشکل اجرایی بیانیه 110 اصلاح طلب، پیدا کردن کاندیداهای میان حال و توافق کردن بر سر آن ها است که کار بسیار مشکلی است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در واکنش به راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات تاکید کرد: جریان حاکم بر جبهه اصلاحات در میان دوگانه خانه و خیابان موضع نافرمانی مدنی را دنبال می کند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در واکنش به راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات تاکید کرد: جریان حاکم بر جبهه اصلاحات در میان دوگانه خانه و خیابان موضع نافرمانی مدنی را دنبال می کند
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۴    
در بخش ستون کیهان و خوانندگان از دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی انتقاد شده است. در این بخش آمده است: به قول سعدی شیرین سخن مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید! جناب مرعشی در جدیدترین افاضات گفتند: فساد اخلاقی و مالی خط قرمز ماست! آقای مرعشی ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران در برنامه شیوه گفت: دولت و مجلس امروز دیگر آن قدرت سابق را ندارند، خود رهبری باید به تدریج قدرت را به مجلس و دولت برگردانند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب کارگزاران گفت: الان هیچ رئیس جمهور پیشین محترمی در کشور وجود ندارد. به قول دوستان، روسای جمهور یا باید مثل شهید رجایی شهید شوند یا مثل آیت الله خامنه ای به رهبری برسند تا محترم بمانند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی، ارگان حزب کارگزاران سازندگی با انتقاد از اصلاح طلبانی که از عدم مشارکت در انتخابات می گویند، آن ها را تلویحاً عافیت طلب نامید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی 3 شرطی را که از نظر وی باید اصلاح طلبان آن را در انتخابات رعایت کنند، اعلام کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران می گوید: لیست اصلاح طلبان در انتخابات مجلس یازدهم (سال 1398) در تهران قوی تر از مجلس دهم بود اما تصمیم گرفته شد به دروغ به مردم بگوییم که کاندیدا نداریم.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: هر درگیری احتمالی بین ایران و آمریکا و تغییر فاز جنگ نیابتی به یک جنگ واقعی یعنی هزار میلیارد دلار سرمایه گذاری ایران دود شود و ایران در زیرساخت ها به چهل سال قبل برگردد.