چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوری خواه»

رسانه های آمریکایی خبر دادند، احتمال می رود که دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در جلسه استماع روز چهارشنبه قانونگذاران ایالتی جمهوری خواه پنسیلوانیا با موضوع تخلف های انتخاباتی شرکت کند.
یکی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از پلیس کنگره درخواست کرد به او اجازه دهند با سلاح گرم در این ساختمان تردد کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پل رایان عضو جمهوری خواه و رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا از حزب جمهوریخواه از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواست نتایج انتخابات را بپذیرد و برای انتقال مسالمت آمیز قدرت گام بردارد.
تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رایان، نامزد جمهوری خواه معاونت ریاست جمهوری در سال 2012 تصریح کرد که "نااُمیدی باخت در یک انتخابات را درک می کند اما مطمئن است که نتایج صحیح هستند و ادعاهای بی اساس تیم حقوقی ترامپ در حال آسیب زدن به کشور ما، مؤسسات دموکراتیک و هنجارهای ما است."
منجیل خبر   ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، اصغر سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 5 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع امنیت و سلامت در هفته بسیج ...
فکر شهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: الکس جاف در اندیشکده بگین سادات اسرائیل نوشت: متحدان آمریکا نتوانسته اند خوشحالی خودشان از کنار رفتن رئیس جمهور جمهوری خواه را پنهان کنند. از آنجا که به احتمال زیاد بایدن در ژانویه روی کار خواهد آمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بعد از آنکه رئیس جمهور آمریکا ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری کشورش را مطرح کرد، بسیاری از مقامات جمهوری خواه و دموکرات این کشور به این ادعا واکنش نشان دادند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با توییتی که دونالد ترامپ امروز سه شنبه منتشر کرد و با توجه به صدور فرمان او برای آغاز روند انتقال قدرت به جو بایدن به نظر می رسد که شاهد فروکش کردن کارزارهای های سیاسی و حقوقی ترامپ در تغییر نتایج انتخابات و نهایتا پذیرش شکست از طرف او باشیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: ترامپ ذلیلانه در حال سقوط است و این سقوط برای ملت ایران یک پیروزی بزرگ محسوب می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فارس: همزمان با شدت گرفتن فشارهای برخی هم حزبی های جمهوری خواه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره پذیرش شکست در انتخابات ریاست جمهوری، نتیجه نظرسنجی دانشگاه هاروارد از تاکید اکثریت رای دهندگان برای اذعان او به پیروزی جو بایدن حکایت دارد. ...
ایفنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا افزون بر یادآوری خط کشی سیاسی مرسومِ جمهوری خواه در برابر دموکرات، بی سابقه ترین شکاف میان خواست های یقه سفیدها و یقه آبی ها و شهرنشین ها و روستایی ها را نمایان ساخت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از کارشناسان امنیت ملی برجسته جمهوری خواه از جمهوری خواهان کنگره خواسته اند تا از دونالد ترامپ بخواهند به شکست در انتخابات اذعان کند و فورا روند انتقال به دولت بایدن را در پیش بگیرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر انتخابات اخیر ریاست جمهوری این کشور را فاسد خواند و اعلام کرد، هرگز نتایج برآمده از آرای تقلبی و نرم افزار دومینیون را تایید نخواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در بحبوحه جنجال های کنونی بر سر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 که به گفته بسیاری از رسانه های مطرح این کشور جو بایدن، نامزد دموکرات ها در آن پیروز شده، شایعات و درخواست ها از دونالد ترامپ برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 شدت گرفته است.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۹    
100 کارشناس برجسته امنیتی در نامه ای سرگشاده از دونالد ترامپ خواستند شکست را پذیرفته و زمینه را برای دولت انتقالی فراهم کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۱    
اصلاح طلبان و اعتدالی ها با دوگانه معیشت و مذاکره و همچنین دوقطبی آمریکای دموکرات و جمهوری خواه سعی دارند کشور را دوباره در دور باطل مذاکرات با غرب بخصوص آمریکا بیندازند؛ مسیر بدفرجامی که مشکلات امروز کشور حاصل گام برداشتن در آن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۱    
تهران-ایرنا- یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: شکست سیاست فشار حداکثری ترامپ علیه ایران، در رویگردانی نخبگان جامعه آمریکا در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه از وی موثر بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۵    
یک مقام سابق دیگر حزب جمهوری خواه نیز به جمع منتقدان انکار نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی دونالد ترامپ پیوست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان و اعتدالی ها با دوگانه معیشت و مذاکره و همچنین دوقطبی آمریکای دموکرات و جمهوری خواه سعی دارند کشور را دوباره در دور باطل مذاکرات با غرب بخصوص آمریکا بیندازند؛ مسیر بدفرجامی که مشکلات امروز کشور حاصل گام برداشتن در آن است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۶    
به گزارش مشرق، امیرعلی ابوالفتح کارشناس مسائل آمریکا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این که حزب جمهوریخواه امریکا از دونالد ترامپ بترسد، عجیب نیست ، ترامپ بیش از هر رییس جمهوری و نامزد جمهوریخواه دیگر، آرای مردمی کسب کرده است و صدها هزار شهروند آمریکایی ، وی را می پرستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵    
سناتور جمهوری خواه ایالت آلاسکا فشار دونالد ترامپ بر قانونگذاران ایالتی برای تغییر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را بی سابقه توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار جمهوری خواه مریلند در انتقادی تند از رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت، ساکن کنونی کاخ سفید باید دست از گلف بازی کردن بردارد و شکست در انتخابات ریاست جمهوری سه نوامبر در برابر جو بایدن را بپذیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی خواستار شروع فرآیند انتقال قدرت در این کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک جمهوری خواه نزدیک به رئیس جمهور آمریکا گفت، ادعاهای تقلب در انتخابات که از سوی ستاد انتخاباتی او مطرح شده اند مایه شرمساری ملی هستند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کریستی همچنین از تلاش وکلای ترامپ برای تخریب چهره فرمانداران جمهوری خواهی که با ادعاهای او همراهی نکردند، انتقاد کرد. کریستی با اشاره به اتهام زنی سیدنی پاول به "براین کمپ" فرماندار جمهوری خواه جورجیا گفت: صادقانه بگویم که رفتار تیم حقوقی رئیس جمهوری آمریکا یک شرم ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار جمهوری خواه ایالت مریلند با انتشار پیامی در توئیتر ضمن انتقاد از رئیس جمهور آمریکا، از وی خواسته بازی گلف را رها کند و شکست در انتخابات را بپذیرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۶    
به گزارش جماران به نقل از نیویورک تایمز، ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ سیدنی پاول یکی از وکلای وی را که ادعاهای دروغین تقلب را مطرح کرده بود، کنار گذاشت. این اقدام پس از آن صورت گرفت که وی ادعا کرد که مقامات جمهوری خواه در برنامه ای برای دستکاری دستگاه های رای گیری دست داشته اند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲    
در این که هم حزب دموکرات و هم حزب جمهوری خواه متعهد به حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و برتری نظامی اسرائیل در منطقه هستند هیچ شکی وجود ندارد. حزب دموکرات و جمهوری خواهان خود را وامدار لابی صهیونیستی می دانند چرا که لابی های قدرتمند و صاحب نفوذ و ثروتمند صهیونیستی در روی کار آمدن روسای جمهور آمریکا نقش ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در مصاحبه با سی ان ان از رهبران جمهوری خواه خواست تا رفتار غیر قابل توجیه وی پس از انتخابات را محکوم کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در طول ریاست جرومی پاول در فدرال رزرو، او تلاش های بسیاری برای استحکام روابط بانک مرکزی و نمایندگان کنگره انجام داد؛ تلاش هایی که طی دوره ریاست جمهوری ترامپ جواب داد، و در حالی که پاول بارها توسط ترامپ مورد حمله قرار می گرفت، اما نمایندگان کنگره حداقل مواضعی صریح ضد بانک مرکزی اتخاذ نمی کردند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه شرق: انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2020 در کنار تقابل سنتی دو حزب عمده و مهم این کشور یعنی احزاب دموکرات و جمهوری خواه که در طول تاریخ برگزاری این انتخابات، افرادی از دو حزب وارد کاخ سفید شده اند، در کنار حاشیه های ایجادشده از جمله تحولات بین المللی ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۶    
44 سال پیش، برابر بیست و سوم نوامبر 1976 میلادی، آندره مالرو، نویسنده، منتقد هنری و سیاستمدار شهیر فرانسوی در 75 سالگی درگذشت. مالرو در 21 سالگی و همراه با همسرش به کامبوج تحت استعمار فرانسه رفت و روزنامه هندوچین در زنجیر را منتشر کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۵    
اخبار حاکی از آن است که مقام های حزب جمهوری خواه آمریکا بر دونالد ترامپ، نامزد خود در انتخابات آمریکا فشار می آورند تا شکست انتخاباتی را بپذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه ایالت پنسیلوانیا در واکنش به تلاش های نامزد این حزب برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در آمریکا اعلام کرد: ترامپ باید شکست خود را بپذیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی، از رهبران حزب جمهوری خواه خواسته است که رفتار غیر قابل توجیه دونالد ترامپ پس از انتخابات را محکوم کنند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی از سیاه پوستان ایالت میشیگان از شکایت علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور و نامزد حزب جمهوری خواه کشورشان، خبر دادند.
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نتیجه انتخابات آمریکا خیلی اهمیت دارد، پیروزی کاندیدای دموکرات یا جمهوری خواه باعث انتخاب استراتژی های متفاوتی می شود، اگر جمهوری خواهان به قدرت برسند باید با ایجاد ترس از جنگ لزوم عقب نشینی مقابل آمریکا را پذیرفت و اگر دموکرات ها راهی کاخ سفید شوند باید برای استفاده حداکثری از این فرصت ایجادشده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هشتم نوامبر 1960 میلادی رأی دهندگان آمریکایی از بین ریچارد نیکسون جمهوری خواه و جان اف. کندی دموکرات، دومی را با 303 رأی الکترال به کاخ سفید فرستادند.
طلا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
19 روز پیش انتخابات ایالات متحده برگزار شد و دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه و جو بایدن از حزب دموکرات ها به رقابت با یکدیگر پرداختند که در نهایت جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ایالات متحده انتخاب شد. حال این باعث شده تا ترامپ به دنبال انتقام گیری باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۴    
سناتور جمهوری خواه ایالت پنسیلوانیا، گفت که رئیس جمهوری آمریکا در این ایالت تمامی گزینه های موجه و قانونی را مصرف کرده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کلی لافلر، سناتور حزب جمهوری خواه از ایالت جورجیا آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در یکی از عملیات های دفاع مقدس یک بعثی برای به دست آوردن بی سیم پشت کمرم با سرنیزه به شکمم ضربه زد که مقداری از روده هایم روی زمین ریخته شد. بارها و بارها شنیده ایم که رؤسای جمهور آمریکا از جمهوری خواه گرفته تا دموکرات ادعای روی میز بودن گزینه نظامی را داشته اند و همواره لاف حمله به کشورمان را ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی تبعات گره زدن مدیریت و حل مشکلات داخلی با تحولات کشورهای دیگر با حضور سلیمان غفاری، استاد دانشگاه به روی آنتن رفت. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۷    
تلخیص: ناصر غضنفری، انصاف نیوز: دوشنبه 10 تیر | 18 ذیحجه 1411 1 جولای 1991 برای شرکت در مراسم عید غدیر، به دفتر رهبری رفتیم. قبل از شروع جلسه، با حضور سران سه قوه با رهبری مقداری مذاکره داشتم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشریه هیل در گزارشی نوشت: پت تومی سناتور جمهوری خواه ایالت پنسیلوانیا در بیانیه ای ضمن تبریک پیروزی بایدن، از ترامپ خواست شکست را بپذیرد و به انتقال آرام قدرت تن دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰    
ام اس ان بی سی نیوز گزارش داد، نمایندگان جمهوریخواه سنا که در جریان استیضاح ترامپ تاکید داشتند باید مردم در انتخابات درباره سرنوشت ترامپ تصمیم گیری کنند اکنون همان نمایندگان با نتایج انتخابات ریاست جمهوری مخالفت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سناتور تعیین کننده پیروزی جمهوری خواهان در سنای آمریکا به کرونا مبتلا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال رد شدن شکایت ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا در ایالت پنسلوانیا، سناتور جمهوری خواه این ایالت گفت ترامپ باید نتیجه انتخابات را بپذیرد و روند انتقال قدرت را تسهیل کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا روسای جمهور آمریکا سیاست مشابهی در قبال اعراب اتخاذ می کنند و بین حزب جمهوری خواه و دموکرات در این باره تفاوت چندانی وجود ندارد. این موضوع سوژه کاریکاتوریست روزنامه بین المللی القدس العربی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۰    
سناتور جمهوری خواه ایالت پنسیلوانیا از ترامپ خواست نتایج انتخابات را بپذیرد و آماده انتقال قدرت شود.