دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۵۴Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوری خواه»

برجام هم در دولت اوبامای دموکراتِ باهوش! و مودب! و هم در دولت ترامپِ جمهوری خواه دیوانه و مزاحم، به صورت فاحش نقض شد. این روند که از اولین روز اجرای برجام آغاز شد، موجب شد تا تقریبا هیچ دستاوردی از این توافق عاید مردم کشورمان نشود.
سناتور جمهوری خواه دیدار جو بایدن با بوریس جانسون پیش از برگزاری اجلاس گروه هفت در انگلیس را "پر از صحبتهای غلط و سرخوشانه" دانست و گفت که دلش برای دونالد ترامپ تنگ شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه رویکرد خصمانه مقامات آمریکایی درقبال کشورمان یک سناتور جمهوری خواه از رئیس جمهور بایدن خواست تا در برابر اعزام کشتی های ایرانی به اقیانوس اطلس واکنشی جدی نشان دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۰    
مارکو روبیو، سناتور آمریکایی، از واکنش بایدن به اعزام کشتی های ایرانی به اقیانوس اطلس انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در پی افزایش تنش حزبی بر سر تغییر قوانین انتخابات در ایالت های جمهوری خواه آمریکا، مقام های ارشد حزب دموکرات مقابله با این اقدامات را خواستار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تعدادی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکا طرحی را ارئه داده اند که هرگونه توافق با ایران در موضوع هسته ای را منوط به تائید مجلس سنا خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفت که دولت بایدن هم مانند دولت اوباما با رویکردی که نسبت به توافق هسته ای اتخاذ کرده، اختیار قانونی کنگره را در امر تایید توافق هایی مانند برجام تضعیف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای دموکرات و جمهوری خواه کمیته فرعی ضدانحصار کنگره روز گذشته از تهیه مجموعه قوانین ضدانحصار بر علیه چهار غول فناوری در این کشور خبر دادند.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۴    
طرح های قانونی جدید مجلس نمایندگان آمریکا که به اتفاق از سوی هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه ارائه شده، می خواهد نحوه عملکرد اپل، گوگل، فیسبوک و آمازون را در بازار متحول کند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۵:۱۰    
گروهی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکا طرحی ارائه را ارائه کرده اند که بر اساس آن، هر گونه توافق با ایران در خصوص برنامه هسته ای این کشور، باید به تأیید قانون گذاران آمریکایی برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از سناتورهای جمهوری خواه با ارائه طرحی خواستار این شدند که هرگونه توافق دیپلماتیک برای بازگشت آمریکا به برجام منوط به موافقت سنا باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سناتور های جمهوری خواه آمریکایی طرحی ارائه کرده اند که خواستار منوط کردن هر گونه توافق با ایران به کسب اجازه از نهاد قانونگذار در آمریکا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی طرحی ارائه کرده اند که خواستار منوط کردن هر گونه توافق با ایران به کسب اجازه از نهاد قانونگذار در آمریکا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروهی مرکب از اعضای هر دو حزب جمهوری خواه و دمکرات در سنای آمریکا به دنبال حذف مفاد افزایش مالیات از برنامه زیرساخت بایدن هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قانون گذاران حزب دموکرات، به رغم داشتن اکثریت هر دو مجلس نمایندگان و سنای آمریکا، در مسیر پیشبرد طرح تشکیل کمیته دوحزبی برای تحقیق مستقل درباره حوادث 6 ژانویه (حمله حامیان ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا) شکست خوردند؛ و همانطور که قابل حدس است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تیمی از سناتورهای جمهوری خواه دولت آمریکا خواستار تجدیدنظر دولت در برنامه های خود برای بازگشایی دو نمایندگی دیپلماتیک فلسطینی شدند و برنامه ریزی برای بازگشایی این دو نمایندگی را بسیار نگران کننده توصیف کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با انتشار دو مطلب در روزنامه های دیلی میل و وال استریت ژورنال، دوباره این سوال مطرح شده است که آیا ویروس کرونا از آزمایشگاه ووهان به بیرون درز کرده است یا نه؟ همزمان جو بایدن، در دستوری که مورد حمایت هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه قرار دارد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع چین روز سه شنبه سفر سه سناتور آمریکایی به جزیره تایوان را اقدامی تحریک آمیز و ناپسند" خواند. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع چین در بیانیه ای اعلام کرد: ما قاطعانه با آن مخالف هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی نمایندگان جمهوری خواه سنای آمریکا گفتند مخالف اقدام جنت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا در نشست گروه 7 هستند.
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به مرور طرح قانونی فشار حداکثری کمیسیون مطالعات جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا پرداخت.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ: جو بایدن بزدلانه تحریم های ایران را برداشته است دونالد ترامپ، رییس جمهوری سابق آمریکا، روز شنبه طی سخنرانی در کنفرانس سالانه حزب جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: آمریکا اعلام کرد 750 هزار دوز واکسن به تایوان اهدا می کند. ژاپن نیز یک میلیون دوز واکسن کرونا به تایوان ارسال خواهد کرد. این اقدام آمریکا و ژاپن سبب نارضایتی پکن شده است. چین تایوان را بخشی از کشور خود می داند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: همانطور که انتصاب رابرت مالی به عنوان نماینده دولت بایدن در امور ایران، واکنش تند شاهین های جمهوری خواه و جنگ طلبان مخالف تعامل ایران و آمریکا را برانگیخت، به تازگی حضور آرین طباطبایی در وزارت خارجه آمریکا نیز با کمک تئوری های توطئه ، آماج اتهامات بی اساس قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ طی سخنرانی در مجمع سالانه حزب جمهوری خواه در ایالت کارولینای شمالی ضمن تاختن به مواضع سیاست خارجی دولت جو بایدن تاخت و ادعاهای قبلی خود علیه ایران را تکرار کرد.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان سخنرانی در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در شهر گرینویل در ایالت کارولینای شمالی گفت: جمهوری خواهان در انتخابات سال 2022 (انتخابات کنگره) فرصت فوق العاده ای خواهند داشت و بقا به انتخاب جمهوری خواهان در تمامی سطوح بستگی خواهد داشت ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس جمهوری سابق آمریکا که پس از 6 ماه برای سخنرانی در حزب جمهوری خواه کارولینای شمالی دعوت شده بود، بازگشت دولت بایدن به برجام را از روی ترس دانست و نسبت به افزایش مخالفت با اسرائیل در کنگره آمریکا انتقاد کرد. رئیس جمهور سابق وعده داد کاخ سفید را از بایدن رادیکال پس خواهد گرفت. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گاردین در گزارشی اعلام کرد در ایمیل هایی که به تازگی از فرماندار آریزونا افشا شده آمده است که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، به دنبال اثبات تقلب در انتخابات به عنوان دلیل شکست خود بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دو سناتور جمهوری خواه و دموکرات کنگره طی یادداشتی در واشنگتن پست خواستار پیشبرد رویکرد دیپلماسی همراه با تحریم برای ایران شدند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مهر به نقل از اسپوتنیک: لیندزی گراهام و باب منندز دو سناتور بلندپایه جمهوری خواه و دموکرات ایالات متحده در مطلبی اعلام کردند طرحی را برای جایگزین کردن توافق هسته ای ایران ارائه می کنند که بر اساس آن، بانکی جهانی برای سوخت هسته ای در منطقه خلیج فارس تشکیل شود تا کشورهای منطقه از آن استفاده کنند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جمعه ایرنا به نقل از “اسپوتنیک”، باب مندز نماینده دموکرات ایالت نیوجرسی و لیندزی گراهام سناتور جمهوری خواه از ایالت کالیفرنیا معتقدند این پیشنهاد مساله انرژی اتمی را چند جانبه کرده و از رقابت تسلیحاتی اتمی در خاورمیانه جلوگیری خواهد کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی متشکل از 55 نماینده دموکرات و جمهوری خواه کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به پنتاگون خواستار تأمین موشک های گنبد آهنین برای صهیونیست ها شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پنجاه وپنج قانونگذار دموکرات و جمهوری خواه در کنگره آمریکا از وزارت دفاع این کشور خواستند، هرچه سریعتر اقدامات لازم برای جایگزین کردن موشک های مصرف شده گنبد آهنین در فلسطین اشغالی را انجام دهد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، لیندزی گراهام، تد کروز و بیل هگرتی، سه عضو جمهوری خواه سنای آمریکا، در سفر خود به اسرائیل، بر ضرورت جلوگیری از برنامه هسته ای و حمایت آن از تروریسم تاکید کرده و گفتند که جهان باید یک صدا در برابر تهدید و رفتارهای مخرب ایران بایستد. -------------------------- ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه با انتقاد از عملکرد رئیس جمهور کشورش در رابطه با رژیم صهیونیستی مدعی شد که جو بایدن در برابر حماس و ایران از خود ضعف نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تد کروز سناتور جمهوری خواه که به فلسطین اشغالی سفر کرده است، مدعی شد جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در برابر ایران، حزب الله لبنان و حماس ضعف نشان می دهد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۱:۰۴    
سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی از درخواست کمک یک میلیارد دلاری رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفته چنانچه حماس بخواهد اسرائیل را نابود کند واشنگتن کمک های خود به تل آویو را بیشتر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفته چنانچه حماس بخواهد اسرائیل را نابود کند واشنگتن کمک های خود به تل آویو را بیشتر خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
روزگاری، رهبران جوان حزب جمهوری خواه در تلاش برای ارائه راه حل های نسل جوان برای مشکلات نسل های بعد بودند. اکنون آنها ادعای خود درباره دغدغه آینده را با وسواس نسبت به گذشته تاخت زده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی خبر داد که رژیم صهیونیستی طی روزهای آتی درخواست کمک 1 میلیارد دلاری فوری از واشنگتن خواهد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفت: نمی توان در ارتباط با برنامه غنی سازی اورانیوم، به ایران اعتماد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگران از پیش هشدار می دادند دونالد ترامپ ممکن است از طریق صندوق رأی از قدرت کنار برود اما میراث وی یعنی ترامپیسم آمده است که بماند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکا اعلام کرد که اسرائیل گوش و چشم آمریکا است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه به بیان اظهارات بی اساس علیه ایران پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۸    
تغییر نکردن سیاست های جنگ افروزانه دولت های جمهوری خواه و دموکرات آمریکا در چند دهه گذشته، بیانگر رویکرد سلطه جویانه زمامداران کاخ سفید در جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در دیدار با سناتور جمهوری خواه ایالت کارولینای شمالی از وی به دلیل تمامی حمایت هایش از رژیم صهیونیستی و همچنین اقداماتش علیه ایران تشکر و قدردانی کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۹    
به گزارش جماران ، سی ان ان در گزارشی نوشت: حزب جمهوری خواه امروز در حال ساخت بمب سیاسی است - و مواد تشکیل دهنده معجون انفجاری در مقابل چشمان ما در حال مخلوط شدن است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه از احتمال احیای برجام انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۳    
سناتور جمهوری خواه به بیان اظهاراتی بی اساس علیه ایران پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۴۲    
دنیای اقتصاد : سناتورهای جمهوری خواه در ایالات متحده مسیر بررسی حمله روز ششم ژانویه به کنگره را مسدود کردند. این تحول در شرایطی رقم می خورد که بایدن بودجه 6 تریلیون دلاری خود را قرار است به کنگره پیشنهاد دهد ...