سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۱۹Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوری خواه»

برنامه ما و مردم (We The Pepole) شبکه پرس تی وی به سرنوشت و اختلافات داخلی حزب جمهوری خواه آمریکا پس از ظهور پدیده ترامپیسم و چالش های پیش روی این حزب می پردازد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
گروهی از نمایندگان جمهوری خواه آمریکا خواستار تشدید تحریم ها در ارتباط با پروژه خطوط لوله نورد استریم 2 شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
حزب جمهوری خواه اعلام کرد قصد دارد به سوءاستفاده از نام رئیس جمهور سابق برای اهداف مالی اش ادامه دهد.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شماری از قانون گذاران جمهوری خواه آمریکایی تلاش دارند دولت این کشور را به اعمال تحریم علیه پروژه نورد استریم-2 مجاب کنند.
حزب جمهوری خواه آمریکا قصد دارد همچنان از نام رئیس جمهور سابق این کشور برای پر کردن جیب خود در همایش ها و مراسم های جمع آوری کمک های مالی استفاده کند.
مردم نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می دهد از سپتامبر سال 2006، اکثر شهروندان آمریکایی از تشکیل حزب سیاسی سوم حمایت می کردند، اما اکنون این حمایت بیشتر از هر زمان دیگر است. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست در مطلبی رابطه میان حزب جمهوری خواه و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را وضعیت گروگان گیری توصیف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی از وضعیت گروگان گیری برای توصیف رابطه بین دونالد ترامپ و حزب جمهوری خواه بعد از خروج رئیس جمهور پیشین آمریکا از قدرت استفاده کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
لیندسی گراهام، سناتور جمهوری خواه در گفتگویی با آکسیوس گفت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا می تواند حزب را قوی تر و متنوع تر کند، اما این توانایی را هم دارد که حزب را نابود کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بنا بر گزارش رسانه ها، دو حزب دموکرات و جمهوری خواه آمریکا این بار بر سر بودجه نوسازی تسلیحات اتمی این کشور وارد کشمکشی تازه شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۱    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا یک سناتور جمهوری خواه این کشور را خائن توصیف و وی را به اخراج از کنگره تهدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه حامی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را فردی موثر در این حزب خواند که توانایی بزرگتر و قوی تر کردن حزب جمهوری خواه و در عین حال به نابودی کشاندن آن را دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۵    
سناتور کارولینای جنوبی، گفت که به باور او رئیس جمهوری پیشین آمریکا می تواند حزب جمهوری خواه را نابود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سناتور ایالت کارولینای جنوبی معتقد است دونالد ترامپ توانایی قدرت بخشیدن و نابودی حزب جمهوری خواه را به صورت همزمان دارد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اشاره: مجلس سنای آمریکا پس از چند روز بحث و گفت وگو، سرانجام روز شنبه 16 اسفند (6 مارس) بودجه پیشنهادی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، برای مقابله با پیامدهای اقتصادی بحران کرونا را به رأی گذاشت که نتیجه آن عبارت بود از: رأی مثبت 50 نماینده دموکرات در برابر رأی منفی 49 نماینده جمهوری خواه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه تلافی جویی با مخالفان خود در حزب جمهوری خواه اعلام کرد، در انتخابات 17 آبان 1401 شخصا علیه لیزا مورکوفسکی سناتور جمهوری خواه آلاسکا دست به تبلیغات می زند و به این ایالت سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا از سازمان های جمهوری خواه خواست تا از جمع آوری پول به نام وی دست بردارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وکلای رئیس جمهوری پیشین آمریکا از کیمته ملی و دیگر نهادهای وابسته به حزب جمهوری خواه خواستند که بدون اجازه وی نامش را در امور مرتبط به این حزب ذکر نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه از بسته محرک اقتصادی دولت به دلیل شمول قاتلان و مجرمان انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو سابق حزب جمهوری خواه سنای محلی ایالت ویرجینیا ضمن انتقاد از حمله آمریکا به مواضع گروه های مقاومت در سوریه گفت: هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که بیشتر از آمریکا حملات نظامی علیه سایر کشور های خارجی انجام داده باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رانی جکسون نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا به رفتار غیراخلاقی و آزار جنسی در هنگام اشتغال به عنوان پزشک ارشد کاخ سفید متهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰    
دو سناتور جمهوری خواه از دولت آمریکا خواستند تا تحریم های تسلیحاتی جدیدی را علیه ایران وضع کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دو سناتور جمهوری خواه به طرح ادعاهای بی اساس علیه ایران پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دو سناتور جمهوری خواه آمریکا در ادامه سیاست های دولت دونالد ترامپ ، با ارسال نامه ای به وزیر خارجه آمریکا، خواستار وضع تحریم های تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا در بیانیه خود نوشت: وال استریت ژورنال حامی رینو ها [افراد جمهوری خواه نما] است و این ضربه بزرگی به حزب جمهوری خواه زده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا به بهانه یادداشتی که در یک روزنامه آمریکایی چاپ شده است، لفاظی های تندی را علیه جریان اصلی حزب جمهوری خواه مطرح کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
فارس: با تصویب لایحه اصلاح انتخابات در مجلس نمایندگان آمریکا، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نیز از تصویب آن حمایت کرد. به نوشته خبرگزاری اسوشیتد پرس ، روز پنجشنبه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای را تصویب کرد که تقریباً تمام جنبه های انتخابات این کشور را مورد بازنگری قرار می دهد. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۵    
"مایک هاکبی" فرماندار سابق آرکانزاس، "مایک پمپئو" وزیر خارجه سابق امریکا، "تد کروز" سناتور جمهوری خواه و "دونالد ترامپ جونیور" پسر ترامپ از جمله شرکت کنندگان شناخته شده در این نشست بودند .
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
بایدن ممکن است اختیارات جنگی خود را به دلیل مجوز حمله هوایی به سوریه از دست بدهد. سناتورهای آمریکایی می گویند اختیارات رئیس جمهور برای حملات نظامی، آمریکا را بطور دائم در حالت جنگی قرار می دهد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس گفت: اگر FATF را بپذیریم به معنای لو دادن راههای دور زدن تحریم است. زیرا همه ما می دانیم که ما بدون هیچ تقصیر و گناهی از سوی استکبار مورد تحریم ظالمانه قرار گرفتیم ...
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
جماران: نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اگر جمهوری اسلامی ایران نیز FATF را به صورت مشروط بپذیرد، دنیا چنین پذیرشی را قبول نمی کند. علی نیکزاد روز چهارشنبه و در حاشیه رسیدگی به بخش هزینه ای لایحه بودجه 1400 در نشست خبری به خبرنگاران گفت: لوایح چهارگانه موسوم به FATF شامل چهار لایحه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۴:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکایی با ادعای اینکه برجام، توافقی نبود که به صورت مؤثر مانع رسیدن ایران به سلاح اتمی شود، بر لزوم تداوم فشار حداکثری بر ایران تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات و یک سناتور جمهوری خواه طرحی به منظور لغو اختیاراتی که در سال های 1991 و 2002 به رؤسای جمهور آمریکا برای اقدام نظامی در عراق بدون نیاز به هماهنگی با کنگره اعطا شده بود، ارائه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با مخالفت سناتورهای جمهوری خواه با گزینه پیشنهادی بایدن برای اداره بودجه فدرال آمریکا، رئیس جمهوری جدید این کشور نخستین شکست خود از سنا را متحمل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۵    
روزنامه حریت ترکیه به 9 گام ریاست جمهوری برای حقوق بشر پرداخت. هیجان رستوران و کافه ها در نخستین روزعادی سازی حزب جمهوری خواه مخالف لغو مصونیت نمایندگان مجلس است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۱    
کمیته مطالعاتی حزب جمهوری خواه از جامع ترین طرح خود برای مانع تراشی در مسیر مذاکره دولت آمریکا با ایران و لغو تحریم های این کشور پرده برداری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
منابع مطلع می گویند کمیته مطالعاتی حزب جمهوری خواه برنامه ای را تدوین کرده که مانع بازگشت دولت جدید واشنگتن به توافق هسته ای و رفع تحریم های ایران می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق نظرسنجی هاروارد کپس-هریس که به طور انحصاری در هیل منتشر شده، اکثریت اندک رأی دهندگان جمهوری خواه می گویند از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای نامزدی ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه، حمایت می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سناتورهای جمهوری خواه به دنبال تصویب قانونی برای مقابله با بازگشت آمریکا به برجام هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد، رئیس جمهور سابق آمریکا با گذشت بیش از یک ماه از ترک کاخ سفید همچنان بانفوذترین عضو حزب جمهوری خواه در آمریکاست و حمایت پایگاه رای دهندگان وفادار این حزب را دارد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۵    
سال های ریاست جمهوری ترامپ یک حقیقت تلخ را فاش کرد مبنی بر اینکه حزب جمهوری خواه دیگر به دموکراسی پایبند نیست. جمهوری خواهان از خشونت و عقاید ضد دموکراتیک استقبال می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۰    
رقابت مقدماتی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری سال 2024 بسیار پر تب و تاب خواهد بود. در حال حاضر گفته می شود نزدیک به دوازده قانونگذار حزب جمهوری خواه در دوره پسا ترامپ، قصد کاندیداتوری و رهبری حزب را دارند ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۳    
ظهور مجدد ترامپ آن هم کمتر از 6 هفته پس از خروج از کاخ سفید و تمایل او به رهبری حزب در انتخابات 2022 و حتی 2024، نشان می دهد که در درون حزب جمهوری خواه یک جنگ آغاز شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رقابت مقدماتی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری سال 2024 بسیار پر تب و تاب خواهد بود. در حال حاضر گفته می شود نزدیک به دوازده قانونگذار حزب جمهوری خواه در دوره پسا ترامپ، قصد کاندیداتوری و رهبری حزب را دارند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: آخرین روز کنفرانس کمیته اقدام سیاسی محافظه کار، یک سخنران و مهمان ویژه داشت: دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور سابق آمریکا که 4 ماه پیش در انتخابات، رقابت را به جو بایدن، رقیب دموکرات خود واگذار کرد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مارکو روبیو رئیس کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران در پایگاه اطلاع رسانی خود از ارائه پیش نویس یک قانون جدید تحت عنوان قانون بازبینی کاهش تحریم های ایران به منظور منوط کردن رفع تحریم های یکجانبه دولت آمریکا علیه ایران به رأی و نظر کنگره خبر داد. ...
کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد، آمریکا حق مجازات ولیعهد سعودی را در آینده در صورتی که لازم شود، محفوظ می دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فارس: جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید، شامگاه امروز (دوشنبه)، در اظهاراتی به مجازات محمد بن سلمان ولی عهد سعودی اشاره کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز ، سخنگوی کاخ سفید در این خصوص گفت: طبیعتا، حق اتخاذ هر گونه اقدام در زمان و به روشی که آن را خودمان انتخاب می کنیم، محفوظ می داریم . ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جماران: به نقل از روزنامه هیل، در یک نظر سنجی که کنگره فعالیت سیاسی محافظه کار آمریکا انجام داد 55 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که در انتخابات مقدماتی احتمالی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور رای می دهند. ...
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس جمهور سابق آمریکا در اولین سخنرانی خود بعد از ریاست جمهوری به جو بایدن حمله کرد و یک ماه اول ریاست جمهوری بایدن را بدترین شروع یک رییس جمهور در تاریخ معاصر خواند.