چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۲:۵۳Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح استیضاح»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۶    
رئیس شورای شهر شیراز با بیان اینکه موضوع استیضاح در شورا به بحث گذاشته و موارد هم به سمع و اطلاع شهردار رسانده شد، گفت: بعد از نشست های مختلف، تعدادی از اعضای شورا طرح استیضاح را تنظیم و دلایل ده گانه ای را برای این طرح مطرح کردند که به اطلاع شهردار نیز رسانده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز گفت: در آخرین جلسه طرح استیضاح شهردار شیراز، اصنافی ایرادات شورا را پذیرفت و ادبیاتی که داشت و برای اولین بار از رای و نظر شورا این گونه تمکین کرد، موثر بود که اعضای شورا از حق قانونی خود گذشتند، استیضاح را متوقف کرده و استعفا را پذیرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار شیراز در یک جلسه فوق العاده استعفا داد تا طرح استیضاح از سوی اعضای شورا پس گرفته شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۸    
عضو شورای شهر شیراز با اشاره به طرح استیضاح شهردار گفت: با توجه به تجربیات و فعالیت های اجرایی که دارم و با در نظر گرفتن ادامه کار و فعالیت در طرح استیضاح شهردار شرکت نخواهم کرد و این موضوع را حرفه ای نمی بینم و در صورتیکه مسیر شهردار اشتباه باشد قطعا باید استیضاح انجام شود که فعلا این اتفاق را به ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۹    
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر میراث در یک سال اخیر برنامه ای که زمینه ساز تحول یا بهبود شرایط در این بخش باشد ارائه نکرده است، گفت: طرح استیضاح وزیر میراث فرهنگی از سوی یکی از نمایندگان کرمانشاه نوشته شد و نمایندگان اصفهان نیز از آن حمایت کردند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مهدی طغیانی نماینده اصفهان می گوید: استیضاح آقای ضرغامی وزیر میراث فرهنگی را امضا کردم و پای آن هستم. به وزارتخانه هم گفتم تا زمانی که یک گزارش مفصل به ما ندهید که تاکنون برای میرث فرهنگی و همچنین ابنیه تاریخی اصفهان چه کردید ما کوتاه نمی آییم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در سی و هفتیمن جلسه شورای اسلامی شهر ساری، با طرح 12 سوال از جواد طالبی طرح استیضاح شهردار مرکز مازندران به مرحله دوم رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از امضای 10 نماینده پای طرح استیضاح یوسف نوری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در موعد مقرر لایحه تفکیک وزارت صمت به مجلس ارائه نشود، طرح استیضاح وزیر صمت مجدداً اعلام وصول می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: مجلس می خواهد با انداختن توپ تشکیل وزارت بازرگانی به زمین دولت، هم طرح استیضاح وزیر صنعت را پیش ببرد و هم مسئولیت تشکیل وزارت بازرگانی را به عهده نگیرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۶    
دیروز مسلم صالحی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی از طرح استیضاح وزیر ارتباطات زارع پور خبر داد و گفت: طرح استیضاح وزیر ارتباطات را صبح امروز با 10امضا کلید زدیم و در سامانه بارگذاری کردیم تا برای امضا در دسترس نمایندگان قرار بگیرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر ارتباطات خبر داد. به گفته مسلم صالحی عدم تحقق برنامه های زارع پور در جلسه رای اعتماد طبق برنامه زمان بندی،
فارنت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد نمایندگان مجلس از عملکرد عیسی زارع پور رضایت ندارند. مسلم صالحی امروز از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر ارتباطات در مجلس خبر داده است.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با جمع آوری 10 امضا، طرح استیضاح عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را کلید زدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۷۶ سایت دیگر  
طرح استیضاح وزیر ارتباطات صبح امروز با ده امضا کلید زده و در سامانه بارگذاری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح استیضاح سیدامیرحسین علوی شهردار رشت بدون حضور وی با 11 عضو شورا برگزار شد که در نهایت پس از رای گیری برکنار شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه بررسی طرح استیضاح شهردار رشت بالاخره بعد از چند روز کشمکش امروز شنبه بدون حضور شهردار برگزار شد، استیضاح سیدامیرحسین علوی شهردار شهر رشت عصر چهارشنبه گذشته به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا برگزار نشده بود، در جلسه باید هشت نفر حضور می یافتند که هفت نفر بودند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، اخیرا هیات دولت به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور با ارائه دلایلی، با احیای وزارت بازرگانی موافقت کرده است. در این میان ...
صمت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۵    
طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت یکشنبه هفته گذشته ازسوی هیات رئیسه برای بررسی به کمیسیون صنایع ارسال شد، این در حالی است که قبل از ارسال این طرح برخی نمایندگان، امضاهای خود را پس گرفته بودند و به گفته آصفری، نماینده مردم اراک تعدادی از نمایندگان به دنبال جمع آوری امضاهای جدید بودند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح استیضاح جواد طالبی شهردار ساری در صحن شورای اسلامی ساری اعلام وصول شد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
علی نیکزاد با بیان اینکه مجلس یازدهم دنبال استیضاح سیاسی نیست، بلکه هدف نمایندگان آن است که به برخی از وزرا برای تغییر در روند کاری شان تلنگر بزنند گفت: استیضاح هایی که الان در مجلس مطرح است، استیضاح سیاسی نیست، بلکه مربوط به عملکرد وزرا است ...
سلام نو / خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بدری اظهار کرد: بنده از آینده طرح نهضت ملی مسکن نگران هستم و امیدواریم با ورود شخص رئیس جمهور به این حوزه مشکلات و موانع هر چه سریع تر برطرف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با توجه به دغدغه های مردم در مسائل گوناگون همانند وضعیت بازار و صنعت خودرو به دنبال استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت بودیم.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به طرح استیضاح وزیر صمت گفت: به نظر اینجانب اگر یک فرصت شش ماهه به وزیر داده شود می تواند بسیاری از مشکلات را سر و سامان دهد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مخالف استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت هستم، گفت: طرح استیضاح را امضا نکردم و معتقدم باید به وزیر کمک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۱:۰۰    
رشت - ایرنا - طرح استیضاح سیدامیرحسین علوی شهردار رشت در صحن شورای اسلامی رشت اعلام وصول شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح استیضاح سید امیر حسین علوی شهردار رشت با چهار رای موافق اعلام وصول شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت، طرح استیضاح شهردار رشت با امضای چهار عضو شورا اعلام وصول شد و جلسه استیضاح روز یکشنبه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ناآرامی ها در اکوادور، طرح استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور این کشور در پارلمان بررسی و رد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
40 نماینده مجلس طی امضای نامه ای خواستار استیضاح فاطمی امین وزیر صمت شدند؛ طرح استیضاح او، آذر پارسال با محوریت مشکل خودروسازی امضا شد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه امضاء های طرح استیضاح وزیر صمت از نصاب نیفتاده بود، اما طرح استیضاح اعلام وصول نشد. روایت رسمی می گوید، بزرگان مجلس امضاء کنندگان را راضی کرده اند تا به فاطمی امین برای تحقق وعده هایش 2 ماه دیگر وعده داده شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان درخواست استیضاح رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی را با بیست امضا در سامانه نمایندگان بارگذاری کردند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده لازم می دانم که توضیحی را پیرامون طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت خدمت مردم و نمایندگان ارائه دهم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به تصمیم دولت برای تقسیم وزیر صمت به دو وزارتخانه، گفت: این موضوع از طریق لایحه به سرعت به مجلس ارائه خواهد شد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اگر چهار نفر از 11 عضو شورای اسلامی شهر، طرح استیضاح شهردار را امضا کنند، با اعلام وصول، استیضاح شهردار رشت کلید می خورد.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
لطف الله سیاهکلی طراح اصلی استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت ،معدن و تجارت اسامی 40 نماینده امضا کننده طرح استیضاح وزیر را منتشر کرده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با رد اخبار مربوط به کم شدن تعداد امضاکنندگان استیضاح وزیر صمت و نداشتن حد نصاب لازم، گفت: استیضاح حدنصاب لازم را دارد و باید فردا تقاضای استیضاح را اعلام وصول کند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر صمت در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد و گفت: هنوز کسی نامه کتبی برای اینکه از توضیحات وزیر قانع شده ارائه نکرده است و البته 10 روز فرصت دارند تا آن را ارائه کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی استیضاح وزیر صمت در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان امروز توضیحات وزیر صمت را قانع کننده ندانستند و احتمالاً فردا طرح استیضاح وی از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صمت برای پاسخگویی به سئوالات متقاضیان طرح استیضاح در کمیسیون صنایع و معادن حضور یافت و در این جلسه درخواست نمایندگان بررسی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
استیضاح وزیر صمت که این روزها مطرح شده است، آذر پارسال فقط 4 ماه پس از آغاز فعالیت دولت با محوریت مشکل خودروسازی امضا شد و این نشان می دهد مشکل 40 ساله خودروسازان بهانه ای شد که استیضاح فاطمی امین از سوی عده ای مطرح شود اگرنه در 4 ماه عملکرد یک وزیر قابل ارزیابی نیست.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تحویل طرح استیضاح وزیران صمت، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شمارش معکوس برای استیضاح فاطمی امین به صدا درآمده است و چند ساعت تا بررسی طرح استیضاح او در کمیسیون صنایع و معادن باقی مانده است، آیا نمایندگان از خواسته خود عقب نشینی می کنند یا فاطمی امین از کابینه رئیسی خارج می شود؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: چه اتفاقی افتاد که برخی از نمایندگان مجلس، طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را امضا کردند؟ تاکنون درباره شکل گیری استیضاح سیدرضا فاطمی امین ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکلات موجود وزارتخانه اقدامی نکرد، گفت: اینجانب طرح استیضاح وزیر را امضا کرده و موافق استیضاح هستم.