سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۰۹Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده تهران»

نماینده تهران در مجلس آخرین وضعیت طرح استیضاح رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، مهرماه 1402 بود که بحث استیضاح رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش توسط جمعی از نمایندگان در مجلس یازدهم مطرح شد ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
در پی طرح استیضاح جناب آقای دکتر رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش توسط جمعی از نمایندگان در مجلس یازدهم، مقرر گردید تا وزارت آموزش و پرورش گزارشی از عملکرد خود را ارایه نماید. خضریان، نماینده تهران در واکنش به این گزارش نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش نوشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در جلسه علنی امروز در تذکری گفت که گزارش تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی باید پیش از اتمام مجلس یازدهم قرائت شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تهران از شلیک موشک به قلب رژیم صهیونیستی از کنار آرامگاه سردار شهید زاهدی در اصفهان خبر داد و نوشت: چه انتخاب دقیقی!
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : فیلمی ازنماینده قزوین در مجلس یازدهم، در فضای مجازی منتشر شده است که ادعایی را درباره خانه مصطفی میرسلیم، نماینده تهران مطرح می کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۷:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فیلمی از لطف الله سیاهکلی، نماینده قزوین در مجلس یازدهم، در فضای مجازی منتشر شده است که ادعایی را درباره خانه مصطفی میرسلیم، نماینده تهران مطرح می کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: برای دور دوم انتخابات مجلس ، دستگاه های متولی اجرایی و نظارت هم قطعاً وظایف خودشان را برای برگزاری یک انتخابات رقابتی، سالم و با امنیت کامل انجام خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت مطالبات کارکنان دولت به خصوص معلمان شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۳    
دفتر مصطفی میرسلیم، صحبت های نماینده تهران در خصوص افزایش نرخ بنزین را تکذیب کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۳    
دفتر مصطفی میرسلیم، صحبت های نماینده تهران در خصوص افزایش نرخ بنزین را تکذیب کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه آرمان ملی نوشت: مصطفی میرسلیم نماینده تهران و عضو ارشد حزب موتلفه روز گذشته درباره پرداخت یارانه در دولت سیزدهم گفت: کشور ما برخوردار از منابع سرشار نفت و گاز است. قیمت فروش صادراتی نفت و گاز از سازوکاری تبعیت می کند که تقریبا تحت اشراف اوپک است و روزانه آن قیمت ، در [...]
شانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با اشاره به رتبه نخست صنعت نفت در سرمایه گذاری خارجی طی سال 1402 گفت: توسعه میدان های نفتی، افزایش سرمایه گذاری و اقدام های زیربنایی در صنعت نفت از موارد امیدآفرین اقتصاد کشور است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: امروز علاوه بر کشور های اسلامی، کشور های غیر مسلمان نیز از فلسطین و مردم مظلوم غزه حمایت می کنند. این بیداری جهانی شده است و می تواند مقدمه ای برای آزادی فلسطین و ظهور حضرت حجت باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی عقل حکمرانی خود را از دست داده و در وضعیت جنون آمیزی بسر می برد، گفت: حضور مردم و ملت های آزاده جهان در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می کند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
نماینده تهران درباره پرداخت یارانه در دولت سیزدهم گفت: اصل پرداخت یارانه برای کمک به دهک های آسیب پذیر و فراهم کردن موجبات عدالت اجتماعی، پسندیده و حتی واجب است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۵    
اسماعیل کوثری، نماینده تهران در مجلس یازدهم، در یک برنامه تلویزیونی اشخاص پولدار لواسان که در آن مناطق ویلاهای عظیم ساختند را با اشغالگران اسرائیل مقایسه کرد. اظهارات کوثری را می بینید و می شنوید.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری، نماینده تهران در مجلس یازدهم، در یک برنامه تلویزیونی خطاب به زمین خواران لواسان گفت: در لواسان هم مثل اسراییلی ها زمین مردم را مفت خریدند. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به لطف خدا از نظر جمهوریت هم اگر بگوییم در دنیا اول هستیم، اغراق نکردیم. در مورد این ادعای جمهوریت که اروپا و آمریکا داشتند می خواهم محکم بگویم که از ما در این مسئله عقب افتادند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری نماینده تهران در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به عصبانیت ضد انقلاب درباره مراسمات مذهبی و ساخت اماکن مذهبی گفت: دشمنان اگر با ساخت مسجد مخالفت نکنند، باید شک بکنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش درگیر کارهای شکلی و روزمره است، گفت: عدم پرداخت حق التدریس یعنی باز هم کمبود معلم در سال آینده خواهیم داشت.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت که باید برای رسیدن به جهش تولید موانعی همچون بروکراسی برداشته شود چون در عمل روند جذب سرمایه گذاری را کند می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی خضریان نماینده تهران یادداشتی با عنوان چگونگی مشارکت مردم در تولید و اقتصاد در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران قرار داده که در آن می خوانیم: پیش از ورود محتوایی به شعار سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان جهش تولید با مشارکت مردم نام گذاری شده ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۲    
نماینده تهران در مجلس درباره مصوبه مربوط به جریمه 3 میلیونی زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند، گفت: این لایحه توسط قوه قضائیه تهیه شده است اما به دلیل اشکالاتی که داشت شورای نگهبان آن را به مجلس برگرداند و هنوز این مصوبه نهایی نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: با توجه به اینکه عمده کارگران وقت مفید خود را در مراکز تولیدی و کارخانجات به سر می برند و امکان دو شغله یا سه شغله شدن را ندارند، حقوق و مزایای آنها باید یک رابطه منطقی با نرخ تورم رسمی کشور داشته باشد.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
علی خضریان در تشریح بازدید خود به همراه حجت الاسلام سیدمحمود نبویان، نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ، گفت: در این بازدید با دکتر حسن زمانیان، رئیس این سازمان و مدیران پژوهشکده های ذیل سازمان فوق که در موضوعات تخصصی و علمی فعال بودند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که نقش پررنگی در رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در مجلس یازدهم داشت اخیراً بدون تایید منابع رسمی، با انتشار مطالبی که معلوم مشخص نبود مربوط به کی و کجاست، سلامت انتخابات در حوزه ی گچساران و باشت را زیر سئوال برد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سایت جهان نیوز اخیراً مطالبی را بدون سند و مدرک و تأیید منابع رسمی علیه انتخابات مجلس حوزه انتخابیه گچساران و باشت منتشر می کند. این سایت اخیراً مطلبی را منتشر کرد مبنی بر اینکه صحت انتخابات گچساران و باشت رد شد، بلافاصله این خبر از سوی دفتر شورای نگهبان در استان کهگیلویه و بویراحمد تکذیب شد ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۶:۱۶    
نواندیش : سردار اسماعیل کوثری نماینده تهران اخیرا در مصاحبه ای دلیل جدید کاهش مشارکت مردم تهران در انتخابات را اعلام کرده است. او گفته: مردم در تهران خیلی بیشتر از این میتوانستند پای صندوق حاضر شوند اما وقتی صف صندوق های رأی طولانی است ...
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳    
نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت والده مکرمه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی نماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: باهنر چون به لاریجانی و مطهری نزدیک بود، رای نیاورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس خواستار رفع موانع واردات خودروهای دست دوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از تصویب سه قانون برای حمایت از دانشجویان و دانش آموختگان صنعتگر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۶    
دوازدهم اسفندماه یک روز بعد از انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اصفهان نتایج حوزه انتخابیه اصفهان،جرقویه،کوهپایه و ورزنه مشخص شد اما سریعا عده ای منتخب پنجم را زیر سئوال بردند .
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جنایتکاران دروغگو، استکبار جهانی و صهیونیسم به مدت 156 روز است که مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه را به صورت بی رحمانه بمباران و قتل عام می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران درباره ایرادات وارده بر مصوبه کمیسیون اقتصادی به اصلاحیه قانون نظام صنفی توضیح داد.
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: با ورود رییس جمهور در موضوع ⁧ارز مسافرتی⁩، توزیع این رانت ناعادلانه متوقف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تهران درمجلس شورای اسلامی خواستار انجام اقدامات اساسی جهت کاهش مشکلات معیشتی مردم شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبری در اقتصادآنلاین در مورد اظهارات علی اصغر امیری، مالک و موسس گروه هتل های اسپیناس درباره سنگ اندازی مصطفی میرسلیم برای ساخت هتل توسط این گروه در منطقه ولنجک، مصطفی میرسلیم ...
کانادا، زهره الهیان، نماینده مجلس یازدهم و مسعود درستی، مدیرعامل متروی تهران را تحریم کرد
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب درباره میزان مشارکت و کاهش آرای یکی از نمایندگان مجلس یازدهم در انتخابات مجلس دوازدهم نوشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری، سپس با اشاره به جایگاه مجلس خبرگان رهبری این نهاد را یکی از ارزشمندترین نهادهایی دانست که به دست باکفایت امام راحل(ره) و علما، مراجع و بزرگان تأسیس شده است و وظیفه صیانت از امانت بزرگ الهی و ولایت فقیه و مشروعیت نظام را برعهده دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: این که تعیین تکلیف نمایندگان تهران در مجلس دوازدهم به دور دوم انتخابات کشیده شده است به خاطر تعدد لیست ها بوده که انتظار می رود در دور دوم توافقاتی صورت گیرد تا مردم بتوانند درباره کاندیداها تصمیم گیری کنند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
میرسلیم در مورد اینکه تا چه اندازه این احتمال وجود دارد که این تندروها کرسی های ریاست و هیات رئیسه مجلس را بدست بگیرند،گفت: بعید نیست که این آقایان کرسی ریاست و هیات رئیسه را بدست بیاورند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان مشارکت در انتخابات 11 اسفند تقریبا مشابه چهار سال گذشته بود، گفت: تثبیت نرخ مشارکت این پیام را دارد که رقابت درونی جریان انقلاب هیچ تأثیری در افزایش نرخ مشارکت ندارد و حتی عامل ایجاد اختلاف و تخریب مشارکت نیز می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی توانگر، نماینده تهران و از نزدیکان محمدباقر قالیباف در مجلس در یادداشتی که در ایسنا منتشر شده است از افرادی، چون محمدصادق کوشکی و امیرحسین ثابتی به عنوان چهره های این جریان نوظهور نام برده که به گفته اش درحوادث اخیر کشور نقش برجسته ای داشته اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک دوره قبل و در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف توانسته بود با اختلاف رای قابل توجهی نسبت به این دوره به عنوان نخستین نماینده تهران راهی بهارستان شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 920002 / دیروز, 17:39 / ایران نتایج آراء مجلس پنجم و ششم خبرگان رهبری نشان می دهد که تفاوت آراء آیت الله امامی کاشانی با نفر اول انتخابات مجلس ششم به صورت چشمگیری زیاد بوده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
محمد امامی معروف به محمد امامی کاشانی (10 مهر 1310 – 12 اسفند 1402) روحانی شیعه ایرانی، متولی و مدیر مدرسه عالی شهید مطهری، نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری در دوره های 1 تا 5 و امام جمعه موقت تهران بود. در سال 1359 با تشکیل اولین دوره مجلس شورای اسلامی، به نمایندگی از مردم کاشان وارد مجلس شد ...