دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۳:۲۲Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده تهران»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به فرمان عفو عمومی مقام معظم رهبری گفت: با گذشت 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان می توان تمایزات و جذابیت های حکمرانی دینی در برابر رویکرد سکولاریستی حاکم بر جهان را در نحوه مواجهه رهبر انقلاب با مخالفان و قاطعیت توأم با مدارای ایشان با جدا کردن حساب ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده تهران گفت:اعتبارات محرومیت زدایی در قانون بودجه سال 1401 ،حدود 6600 میلیارد تومان بود که در لایحه بودجه 1402 این اعتبارات به حدود 11930 میلیارد تومان رسیده که بیش از 79 درصد افزایش داشته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
با افرادی که صرفاً به دلیل چهره بودن، جامعه را دچار ناامنی و خسارت می کنند، چه کار باید کرد؟ اگر چنین قانونی وجود داشت، امروز شاهد بی مسئولیتی کلامی در محیط اجتماعی نبودیم ...
آنا / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان در حرم امام خمینی(ره) حضور پیدا می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت برادر عباسپور نماینده بوئین زهرا و برادر اکبری تالارپشتی نماینده تهران را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مجازات و تعزیرات بازدارنده در مورد اظهارنظرهای افراد گفت: موضوع این طرح شامل افرادی است که به دلیل چهره شدن در جامعه، مرجعیت اجتماعی پیدا کرده اند ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اخبار مربوط به بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل و غرفه وزارت نفت در این نمایشگاه، حضور وزیر نفت در نشست علنی مجلس به منظور پاسخ به پرسش نماینده تهران و ارائه گزارش از تازه ترین وضع تولید و فروش نفت و گاز کشور و دیگر اخبار صنعت نفت را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی امروز (سه شنبه، 11 بهمن ماه) در نشست علنی مجلس شورای اسلامی به سؤال ملی مالک شریعتی نیاسر، نماینده تهران در مجلس درباره سامان دهی توزیع گاز مایع (ال پی جی) برای خانوارها و خودروها پاسخ داد و نماینده سؤال کننده از پاسخ های وزیر نفت قانع شد.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت، گفت: نسبت به مدیریت مصرف گاز در زمستان مجاهدت کنید.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم تهران در مجلس از توضیحات وزیر نفت مبنی بر ساماندهی توزیع گاز مایع برای خانوار و خودروها به صورت مشروط قانع شد. در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوال مالک شریعتی نیاسر ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر نفت اظهار داشت: در شرایطی که در حال سپری کردن زمستانی سخت و بی سابقه هستیم با لطف خداوند و همراهی مردم 26 میلیون مشترک با قطعی گاز مواجه نشدند.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به صورت مشروط از توضیح های وزیر نفت درباره موضوع بررسی ساماندهی توزیع گاز مایع برای خانوارها و خودروها قانع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس یازدهم افزود: نگاه ما به مشکلات نباید به این صورت باشد که برای دفاع از این دولت به دولت قبل بتازیم یا بالعکس. من نماینده مردم هستم و حرفم حرف دل مردم است و در دفاع از هیچ جناح و دولتی نیست ...
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته عبدالحسین روح الامینی نماینده تهران در مجلس یازدهم، از دولت پیام دادند که مدتی برای استیضاح وزیر بهداشت صبر کنید، تغییرات در راه است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
علی مطهری نماینده تهران در مجلس دهم در حساب توییترش نوشت: مصوبه مولدسازی اموال دولت گذشته از این که نقض قانون اساسی و برخی قوانین عادی است، از سوی شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا صادر شده که خود این شورا غیرقانونی و خلاف قانون اساسی است و به فرض قانونی بودن، کارش هماهنگی بوده نه قانون گذاری ...
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران خطاب به قرآن گفت: کینه توزان سیاه دل غربی در سوئد، دانمارک، فرانسه و آمریکا به صورتت چنگ انداختند...بغض های مسلمانان علیه اینان انباشته می شود و روزی چون آواری بر سرشان خواهد ریخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده تهران گفت:ایران هراسی پروژه مشترک دشمنان کشورمان است، ممانعت از ترزیق دومینووار این پروژه به کشورهای اروپایی و منطقه ای باید به ماموریت ویژه وزارت خارجه بدل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از تمامی همکاران و افرادی که با ابراز همدردی موجب تسلی خاطر خود و خانواده "میرسلیم" شده اند، تشکر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که حجاب نمادی است برای نقش آفرینی یک زن دیندار در عرصه اجتماعی و بر خلاف نگاه غربی ها زن با حجاب می تواند در همه عرصه های اجتماعی نقش آفرینی کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، نماینده تهران به تحریم خود از سوی اتحادیه اروپا واکنش نشان داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
میرسلیم، نماینده مردم تهران در مجلس به تحریمش توسط اروپا واکنش نشان داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نظام الدین موسوی، نماینده مجلس با توصیه به پیشنهاد روزنامه کیهان برای بستن تنگه هرمز در قبال تروریستی خواندن سپاه نوشت : قدری به روز شوید؛ بستن تنگه هرمز یک "تهدید دهه شصتی" است!
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از اینکه اتحادیه فناوران رایانه ای به وزارت ارتباطات درخواست اینترنت بدون فیلتر را برای اعضای این اتحادیه داد، حالا در چند روز اخیر تصاویر نامه های که حکایت از درخواست مسئولان برای اینترنت بدون فیلتر را تنها برای خود دارند، در فضای مجازی منتشر شده است ...
زومیت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۱    
نماینده تهران اعلام کرد اگر وزیر ارتباطات تا 24 بهمن رضایت مجلس را در امور روی زمین مانده مثل افزایش کیفیت اینترنت جلب نکند باز هم کارت زرد می گیرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زومیت نوشت: نماینده تهران اعلام کرد اگر وزیر ارتباطات تا 24 بهمن رضایت مجلس را در امور روی زمین مانده مثل افزایش کیفیت اینترنت جلب نکند باز هم کارت زرد می گیرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی به ارائه توضیحاتی پیرامون نامه درخواست اینترنت بدون فیلترینگ به خود پرداخت
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
برخی از کانال های غیر رسمی تصویر نامه ای با امضای محسن پیرهادی به وزارت ارتباطات منتشر کردند که حکایت از درخواست او برای بارگذاری اینترنت بدون فیلتر روی سیم کارت شخصی اش داشت، خبری که توضیحات تکمیلی درباره چرایی و علت طرح این درخواست نداده بود
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
میرسلیم در حساب توییترش نوشته است: خیابانهای تهران و بسیاری از شهرهای کشور از ازدحام خودروها قفل شده و این درجا کار کردن باعث بدترین آلودگی هوا می شود، با این حال هر روز هزار خودرو جدید وارد تهران می شود و تقریبا هیچ خودرو فرسوده ای اسقاط نمی گردد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از لزوم مشارکت جوانان در بخش های مختلف کشور یاد کرد و ضمن تأکید بر لزوم پیوند صنعت نفت با جوامع علمی گفت: اقدام اخیر وزارت نفت برای احیای چاه های کم بازده و غیرفعال، سرمایه های کشور را احیا می کند.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران مقتدر و مظلوم خط قرمز مجلس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعمال تحریم های جدید علیه ایران خطاب به سران اتحادیه اروپا، گفت: اگر شما این غلط را مرتکب شدید، نتیجه اش را خواهید دید.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه ساختاری امور زنان در اداره های دولتی و وزارتخانه ها باید ارتقا یابد و در این زمینه ستاد ملی زن و خانواده گام هایی را با توجه به نگاه مثبت دولت سیزدهم در زمینه تعالی بانوان و خانواده برداشته است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
انتشارات سروش کتاب رأی حلال یادداشت های روزانه نماینده تهران از مجلس خاطرات مجتبی رحماندوست را به اهتمام مختار مجاهد به چاپ رساند.
برترین ها / پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
میرسلیم، نماینده تهران در مجلس در حساب توئیتری خود اظهارنظر جدیدی مطرح کرده که خبرساز شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری نماینده تهران گفت: اگر سران اروپا روز دوشنبه قطع نامه پارلمان را تصویب کنند متقابلا مجلس، دولت و دستگاه های مربوطه عکس العمل شدیدی نشان می دهند.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در نامه ای به دبیر شورای عالی فضای مجازی نسبت به آنچه اقدام غیرحرفه ای مجموعه غیرقانونی ساترا با استفاده سلیقه ای از ابزار اینماد جهت بستن درگاه بانکی سکوهای نمایش ویدئوی آنلاین دانسته است، هشدار داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی به وقوع زلزله در شهرستان خوی و هوای سرد این منطقه اشاره کرد و گفت: دستگاه ها با توجه به شرایط منطقه برای خانه هایی که تخریب شده و قابل استفاده نیست، برای اسکان به گونه ای عمل کنند که با کانکس باشد تا مردم در هوای سرد زمستانی مشکلات کمتری داشته باشند.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از 2 محصول دانش بنیان صنعت نفت در حاشیه نمایشگاه کنگره زنان تأثیرگذار صنعت نفت با حضور مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار محمد اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس، در واکنش به تحریم سپاه از سوی سپاه گفت: مردم ما علیه تصمیم پارلمان اروپا در قبال تحریم سپاه حرف دارند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سمیه رفیعی نماینده تهران ری و شمیرانات و اسلامشهر و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای از نهاد راهبری و پایش طرح های توسعه شهری تهران بازدید کرد . ...
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در واکنش به تلاش اروپا برای تحریم سپاه گفت: اگر واقعاً منافع ملت ایران به خطر بیفتد، ا تحادیه اروپایی را در لیست تروریستی قرار خواهیم داد و مدافعان ملت ایران و مدافعان مقاومت در منطقه می دانند با تروریست ها چگونه مواجه شوند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در واکنش به احتمال قراردادن سپاه در لیست گروه های تروریستی خطاب به اتحادیه اروپا گفت: ممکن است تبعات توطئه اتحادیه اروپا علیه سپاه برای کشورهای اروپایی قابل تحمل نباشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: در لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، دولت دو گام مهم و اثرگذار برای ارتقای عدالت اجتماعی و مبارزه با فقر را مد نظر قرار داده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حرف ما سال قبل این بود که این سیاست گران کن، یارانه بده متعلق به الان نیست، این سیاست مال 25 سال پیش است و همیشه هم تکرار شده و همیشه هم ما از آن عقب مانده ایم؛ یعنی همیشه یارانه از تورم عقب مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در واکنش به تلاش اروپا برای تحریم سپاه گفت: اگر واقعاً منافع ملت ایران به خطر بیفتد، ا تحادیه اروپایی را در لیست تروریستی قرار خواهیم داد و مدافعان ملت ایران و مدافعان مقاومت در منطقه می دانند با تروریست ها چگونه مواجه شوند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه بحث تحریم سپاه از سوی اتحادیه اروپایی به خاطر شکست هایی است که آن ها از ملت ایران متحمل شده اند، گفت: اروپایی ها باید بدانند تحریم سپاه هزینه های سنگینی را برای آن ها به دنبال خواهد داشت.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: اگر وزیر بهداشت این تضمین را ندهد که ظرف یک ماه آینده، تمامی دستگاه های تابعه وزارت بهداشت حساب های فرعی خود در خارج از بانک مرکزی را مسدود کنند، علاوه بر پیگیری این سوال، راهی جز استیضاح باقی نخواهد ماند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی وجود نهاد اعتراضی در کشور را امری ضروری و لازم دانست و گفت: ما در جمهوری اسلامی ایران به نهاد اعتراض نیاز داریم؛ نهاد اعتراض شامل فراهم کردن شرایط کنش اعتراضی برای شهروندان معترضی است که می خواهند در چارچوب نظام اعتراض خود را بیان کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کنارهم و باهم بودن می تواند بستر رشد کشور را فراهم کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن قاسمی، نماینده تهران در رشته قرائت تحقیق چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در روز نخست این مسابقات آیات 33 تا 42 سوره مبارکه انبیا را تلاوت کرد.