چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۳۹Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رییسه»

عضو هیات رییسه و رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با سفر به یزد ضمن حضور در مراسم افتتاحیه فستیوال زیر 11سال در نشست مشترک با مدیران هیات فوتبال استان و دست اندرکاران فوتبال یزد شرکت کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۱۶    
قلم | qalamna.ir : حسام الدین شیخی – روزنامه نگار: از آنجایی که نباید در وقایع یک طرفه به قاضی رفت؛ ماجرای انتخاب سرپرست شهرداری کرمانشاه آن هم بدون تعیین هیات رییسه زمانی قابل تحلیل است که بدانیم پشت درب های بسته چه می گذرد! ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
این برنامه ساعت 9 صبح در سالن جباری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود و وزیر علوم به همراه هیات رییسه دانشگاه بر سر مزار شهدای گمنام این دانشگاه حضور می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون و رییس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال گفت: مسوولان فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از اقدامات صورت گرفته از سوی دولت در مورد اساسنامه فدراسیون ابراز رضایت کردند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم حذف بروکراسی اداری در کشور تاکید کرد و بروکراسی اداری را مانع توسعه دانست. علی کریمی فیروزجایی با بیان اینکه بروکراسی شدید اداری در کشور به مانع عمده برای توسعه تبدیل شده است، گفت: بروکراسی اداری عامل حذف خلاقیت و نوآوری در روند توسعه است. ...
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن هفته گرامی داشت دفاع مقدس، هیات رییسه دانشگاه مازندران با صدور پیامی، یاد و خاطره ایثارگری ها و رشادت های دلاورمردان راست قامت و پیشانی بلند هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
بهزاد رحیمی با اشاره به اینکه بعد از رای مجلس به اصلاحیه واردات خودرو، طرح برای اعلام نظر به شورای نگهبان می رود، گفت: در صورت تایید شورا، طرح در مسیر اجرا قرار می گیرد. در غیر این صورت اما به مجلس عودت و با اصرار نمایندگان بر دیدگاه قبلی، موضوع برای تعیین تکلیف نهایی راهی مجمع تشخیص خواهد شد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه و رییس کمیته جوانان فدراسیون به یکی از مناطق طرح استعدادیابی فوتبال زیر 16سال کشور سفر کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
انتخابات رئیس و نواب رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق ایران دقایقی پیش به اتمام رسید و محسن امینی با اکثریت قاطع آراء به عنوان رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران برگزیده شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کاشفی، عضو هیات رییسه اتاق ایران با انتقاد از نبود رویه خاص برای پرداخت تسهیلات بانکی، اختلاف در آیین نامه های پرداخت تسهیلات را یکی از عوامل مشکل ساز برای فعالان اقتصادی عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست فرمانداری شیروان گفت: هیات رییسه شورای اسلامی این شهرستان خراسان شمالی مشخص شدند که حسن اسکندریان به عنوان نماینده این شورا در استان انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران از انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان تهران خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از افشاگری فرماندار کهگیلویه، بالاخره شورای 6 نفره شهر دهدشت مجبور به تعیین هیات رییسه خود و سرپرست شهرداری دهدشت با رأی گیری شدند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۲    
با برگزاری انتخابات هیات رییسه شورا، مهدی شکی سکاندار شورای شهرستان علی آباد کتول شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۸    
بعد از اینکه استفان کوزین مربی سابق باشگاه پدیده یا شهر خودرو فعلی با دریافت حکم قطعی، خواستار طلب میلیاردی اش از تیم مشهدی شد، حالا مدیرعامل این باشگاه که از بابت این اتفاق عصبانی است، توضیحات جدیدی ارائه می دهد و یک ماجرای کهنه را برملا می کند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۹    
مجتبی جمالی فرماندار علی آباد کتول در جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان ، گفت : شوراهای فرادست فرصت مناسبی جهت ارتباط دوسویه شوراهای اسلامی با یکدیگر و همچنین با مسئولین و مدیران شهرستان است و اگر بدرستی از وظایف و اختیارات خود استفاده نمایند قطعا برای پیشبرد اهداف شهرستان مفید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - عضو هیات رییسه نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: تأسیس صندوق تأمین خسارت کشاورزان این خطه به دلیل تداوم خشک سالی، افزایش مشکلات معیشتی و اقتصادی این صنف ضروری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی روز یکشنبه اظهار داشت: تیم ملی امید در کمپ تیم های ملی حضور دارد. قبل از پنجم مهرماه اسامی 50 نفر از بازیکنان از طرف کادر فنی اعلام خواهد شد. زیرا 5 مهرماه آخرین زمان اعلام اسامی بازیکنان برای شرکت در مسابقات است ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۳    
عضو هیات رییسه مجلس گفت: طرح آزادسازی واردات خودرو در جهت ارتقای کیفیت و تعادل قیمت خودروهای داخلی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل باشگاه ها با تیم فوتبال امید گفت: از همه باشگاه ها می خواهم تا در این برهه هماهنگی و همکاری بیشتری داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: برای اولین بار در نشست هیات رئیسه مصوب شد تا پاداش تیم زنان همسان با تیم های مردان باشد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۴    
رئیس هیات مدیره: دکتر حسین سلاح ورزی (رئیس کانون کارفرمایی استان لرستان ،نایب رئیس اتاق ایران)
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۳    
ساجدی رییس هیات اسکواش استان اردبیل در جلسه هیات رییسه این هیات، رشته اسکواش را به یک رشته پر طرفدار در استان تبدیل خواهیم کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: شهاب الدین عزیزی خادم که از ابتدای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال شعار قانون مداری را در دستور کار داشت، این روزها با بلاتکلیف گذاشتن پست های حیاتی این فدراسیون، در عمل به قانون و اساسنامه پشت کرده و مشخص نیست این روند قرار است تا چه زمانی ادامه داشته باشد؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۰    
مشهد- ایرنا- برگزاری دوره آموزش تخصصی و مهارتی رفتارشناسی حریق در بردسکن، معرفی اعضای جدید هیات رییسه اتاق اصناف مشهد و جابه جایی روزانه 600 مسافر با اتوبوس های برون شهری کاشمر از جمله عناوین مهمترین اخبار کوتاه روز پنجشنبه استان خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با برگزاری انتخابات داخلی شورای اسلامی شهرستان پیشوا، رییس، نایب رییس و منشی شورای اسلامی این شهرستان انتخاب شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به همراه هیات رییسه این دانشگاه، از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه در روستای بکندی از توابع بخش کوهین شهرستان قزوین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با بیان اینکه کشورمان 18 گذرگاه مرزی با همسایگان خود دارد، گفت: بازارچه های مرزی در توسعه روابط با کشورهای همسایه نقش و سهم بسیار مهم و چشمگیری دارند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اختتامیه چهارمین دوره جشنواره فرهنگی امین الضرب، به صورت محدود و با حضور تعدادی از اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران و برخی چهره های فرهنگی نظیر سیدمحمود دعایی،
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وقتی فدراسیون فوتبال اعلام کرد نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال به دلیل شرایط کرونایی و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی پشت درهای بسته برگزار می شود، با توجه به شایعه های موجود پیرامون اختلاف برخی اعضا با رییس فدراسیون ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
محمد رشیدی عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) موارد اعلام وصول ی را به شرح زیر قرائت کرد. طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ادعا های دولت قبل درباره قانون اقدام متقابل ایران در اجرای برجام مردود و مخدوش است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۹    
قزوین – ایرنا – عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شریفیه گفت: استقرار و فعالیت درمانگاه شبانه روزی، درخواست شهروندان شریفیه است که امیدواریم مورد توجه مسوولان امر قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۸    
اهواز( پانا) - با حضور مدیر سازمان دانش آموزی استان خوزستان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه شهید چمران اهواز، نشست فصلی هیات رییسه مجلس دانش آموزی استان خوزستان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ناشنوایان به مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا گفت: برای افزایش انگیزه والیبالیست های اعزامی به قهرمانی جهان ایتالیا، هر پاداشی که توسط هیات رییسه فدراسیون مصوب شود، پرداخت خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با حضور رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون متبوعش با حضور رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از عدم ابلاغ لغو سند 2030 در دولت حسن روحانی انتقاد کرد. حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در اخطاری با استناد به اصل 121 قانون اساسی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از عدم ابلاغ لغو سند 2030 در دولت حسن روحانی انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) به همراه هیات رییسه و معاونان این قرارگاه با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۴    
نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال با حضور عزیزی خادم برگزار می شود.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۲    
نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال با حضور عزیزی خادم برگزار می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار مینودشت گفت: موفقیت شورای اسلامی شهرستان به اتحاد، همبستگی ، حرکت در مسیر قانون و عملکرد آن بستگی دارد، مادامی که این عملکرد پررنگ و موفق باشد، نقش این نهادمدنی در همه فعالیت ها پر رنگ و دیده می شود . ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲    
فکرشهر: هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان دشتستان مشخص شدند. به گزارش فکرشهر ، در نشستی که امروز با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد، فتح اله نوروزی فرماندار گفت که نگاه توسعه محور شوراها فرادستی می تواند نقش تعیین کننده در رفع مشکلات و آینده شهرستان داشته باشد و افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس، نایب رییس، منشی ها، خزانه دار، سخنگو و نمایندگان شورای اسلامی شهرستان کاشان در شورای استان اصفهان، هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شهرستان و هیات های تطبیق در بخش مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک روز دوشنبه در نشست این شورا در فرمانداری ویژه کاشان انتخاب شدند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی: قانون های خوب فقط در لیگ برتر پیاده می شود و لیگ یک از این قاعده مستثنی است! در حالی که بازی در چمن مصنوعی برای تیم های لیگ برتری ممنوع شده است تیم های دسته اولی منعی برای بازی در چمن ندارند ...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۳    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خط قرمز استان خروج و جابه جایی کارخانه کربن ایران و فولاد اکسین از اهواز است، گفت: اجازه هرگونه جابه جایی و خروج صنایع اهواز به دیگر استان ها یا انتقال آن ها به غیر را نمی دهیم. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : ایسنا
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی گفت: در نشست امروز – دوشنبه - اعضای هیات رییسه این کمیته تعیین و مالک شریعتی به عنوان رئیس انتخاب شد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، آیین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهرستان کاشان در دوره ششم و انتخاب هیات رئیسه برگزار شد و در این جلسه و پس از رای گیری اعضا، جواد حاج قدیری راوندی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کاشان در دوره ششم انتخاب شد. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، محسن دهنوی عضو هیات رییسه مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: طبق گزارش هایی که مردم به بنده فرستاده اند و بررسی های خودم در فضای مجازی، روزانه شکایات زیادی از سوپراپلیکیشن ها به وجود می آید ...