سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۶:۳۶Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماهیرود»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: شریان حیاتی جاده ترانزیتی محور ایران و افغانستان در مرز ماهیرود باید بیش از پیش فعال شود و ظرفیت تولیدات استان در صادرات محصولات غیرنفتی مورد بهره برداری قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: سالانه یک میلیارد دلار کالا از مرز ماهیرود صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها گذرگاه رسمی با کشور افغانستان گمرک ماهیرود است که باید از این ظرفیت برای توسعه شهرستان های مجاور استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مسافران ورودی و خروجی از گمرک ماهیرود خراسان جنوبی در 9 ماه گذشته به ترتیب 83 و 76 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شهید سعید بنی اسدی 15 دی ماه در سن 24 سالگی، در محور مرزی "ماهیرود به سمت سربیشه" در راه مبارزه با سوداگران مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۲    
رئیس شبکه دامپزشکی سربیشه از نظارت مستمر دامپزشکی این شهرستان بر رستوران های پایانه مرزی ماهیرود خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طرح واحد الگویی تجمیعی دام عشایر ماهیرود درح به نمایندگی از 350 واحد الگویی دام با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضای خراسان جنوبی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی بیرجند با اشاره به رونق صادرات در مرز ماهیرود گفت: روزانه 500 دستگاه کامیون با 12 هزار و 500 تن کالا از این مرز ترانزیت می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۲    
بیرجند- داعی، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از تصویب 100 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای محور مرزی درح - ماهیرود خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رحیم زاده گفت: اولویت گمرک خراسان جنوبی تأمین و نصب دستگاه ایکس ری در مرز ماهیرود است که سبب افزایش سرعت کار و حل مشکلات در حوزه بازرسی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از پیشرفت70 درصدی پروژه احداث محور ترانزیتی ماهیرود به فراه افغانستان خبر داد و گفت: ظرفیت های مرزی افق روشن توسعه استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اتاق تجارت ولایت فراه افغانستان گفت: در حال حاضر بهترین فرصت برای ورود کالاهای جمهوری اسلامی ایران به افغانستان است و شرایط صادرات کالا برای استانی مانند خراسان جنوبی در مرز ماهیرود فراهم است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۳    
28 درصد صادرات کشور به افغانستان در هشت ماه گذشته، از گمرک ماهیرود خراسان جنوبی انجام شده است.
شادا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خسروی رایزن اقتصادی سفارت ایران در کشور افغانستان از گمرک مرزی ماهیرود خراسان جنوبی بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- با شیوع بحران کرونا در ایران بسیاری از کشورهای هم مرز با ایران اقدام به بستن مرزهای خود کردند اما خوشبختانه علیرغم همه تحریم ها و مشکلات موجود در بحث کرونا گمرکات خراسان جنوبی افزایش چشمگیری را در بحث صادرات داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۴    
بیرجند- اگرچه طی سال های اخیر اقدامات خوبی در راستای افزایش صادرات و رونق بازارچه مرزی ماهیرود انجام شده اما باز هم ترازوی نامیزان صادرات و واردات بین افغانستان مسئولان را گرد هم آورده تا برای رونق تجاری دو طرف به بحث و گفت و گو بنشینند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رایزن اقتصادی ایران در افغانستان گفت: شبانه روزی شدن مرز ماهیرود نیازمند تقویت زیر ساخت ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶    
گروه استان ها- در هفت ماه امسال 2 میلیون و 386 هزار و 178 تن کالا به ارزش 421 میلیون و 652 هزار و 452 دلار از گمرکات استان صادر شد که از نظر ارزش 66 درصد و از نظر وزنی 45 درصد رشد دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با سفر به شهرستان های نهبندان، سربیشه و درمیان از بازارچه های مرزی دو کوهانه، ماهیرود و گلورده بازدید و بر توسعه مبادلات تجاری با کشور افغانستان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۳    
بیرجند- مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با بیان اینکه محدودیت های کرونایی چون حضور یک سوم کارکنان در مرز ماهیرود قابل اعمال نیست، گفت: 50درصد پست های سازمانی ماهیرود خالی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۹    
بیرجند- زرنگ، دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا، از شنبه هفته آینده بانک های استان به مدت یک هفته خدمات حضوری نخواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۵    
بیرجند - ایرنا - برنامه زمان بندی برای افتتاح 22 کیلومتر از باند دوم محور سربیشه - درح - ماهیرود در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از این محور، تا پایان سال جاری اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از رشد 19 برابری تعداد کامیون ها و افزایش 23 برابری وزن محموله های ترانزیت شده از طریق گمرک ماهیرود در سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین موهبتی در گفت وگو با میزان، با تاکید بر اهمیت بازگشایی بازارچه مرزی یزدان در استان خراسان جنوبی بر رونق اقتصادی در این منطقه و مزایای آن برای هر دو کشور ایران و افغانستان، گفت: علی رغم وجود زیرساخت های مناسب و استراتژیک، مراودات خوب اقتصادی در این بازارچه صورت می گرفت که از سال 93 تعطیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون از نظر ارزی 35 برابر معادل سه هزار و 528 درصد افزایش ترانزیت کالا از مرز ماهیرود سربیشه به افغانستان را داشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی از تردد روزانه هزار کامیون ترانزیتی در مرز ماهیرود خبرداد و گفت: صادرات در استان 100 درصد افزایش داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۱    
معتمدیان از افزایش 100 درصدی صادارت از گمرکات خراسان جنوبی در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: روزانه بیش از یک هزار خودروی سنگین از مرز ماهیرود عبور می کند و این مرز جز فعال ترین بازارچه های مرزی کشور است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- خاشی،مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه امسال 96 هزار و 845 تن کالا از طریق گمرک ماهیرود به کشور افغانستان ترانزیت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه که به همراه تعدادی از نمایندگان به کشور افغانستان سفر کرده بود به قابلیت های مرزی و تقویت اقتصاد مرز اشاره کرد و بر فعال شدن بازارچه دوکوهانه نهبندان تاکید کرد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی مرز ماهیرود را فعال ترین مرز رسمی کشور در این شرایط عنوان کرد و گفت: افزایش 530 درصدی ترانزیت و رشد بیش از 100 درصدی صادرات استان، نتیجه فعالیت در این مرز است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه حوادث: عصر دیروز یکشنبه 22 شهریور ماه، 300 گرم شیره تریاک از قسمت زیر پای راننده خودرو کشنده تانکر سوخت، توسط تیم مربیان سگ های موادیاب گمرک ماهیرود در استان خراسان جنوبی کشف شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۱    
بیرجند- خاشی،مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با اشاره به افزایش 101 درصدی ارزش صادرات از گمرک و مرز ماهیرود طی سال جاری گفت: تلاش برای 24 ساعته شدن مرز ماهیرود را داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها_استاندار خراسان جنوبی گفت: کمک سازمان راهداری کشور در ارتقاء شرایط در مرز ماهیرود، در ترغیب بخش خصوصی به سرمایه گذاری و افزایش مراودات دو کشور تأثیر گذار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شعبه قاچاق کالا و ارز درح سربیشه گفت: متهم قاچاق ماسک در بازارچه ماهیرود، 149 میلیون ریال جریمه شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۱    
مغازه داران مرز ماهیرود از واگذاری غرفه های جدید از طریق مزایده گلایه دارند که مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی اطمینان داد که مغازه داران قبلی بیکار نخواهند شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خاشی گفت: صادرات قطعی از بازارچه ماهیرود در پنج ماهه نخست امسال از نظر ارزش 234 میلیون و 739 هزار و 577 دلار بوده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آیین آغاز بهره برداری از خط فشارمتوسط دومداره درح به مرز ماهیرود بطول 50 کیلومتر استاندار خراسان جنوبی ازشرکت توزیع نیروی برق استان درزمینه توسعه صادرات وتسهیل مبادلات تجاری استان قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی که 2 روز قبل در بازگشت از مراسم افتتاح پروژه های مرز ماهیرود به طور سرزده به سولابست رفته و در گفت و گو با مردم از مشکلات روستا مطلع شده بود، برای پاسخ به مطالبات مطرح شده، دوباره به این منطقه رفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نگاه به مرز ماهیرود باید ملی باشد، گفت: به زودی معاون اقتصادی رئیس جمهور و معاونین برخی وزرا به استان سفر می کنند و امیدواریم بتوانیم در جریان حضور آنها، مشکلات مرز ماهیرود را حل کنیم.
پاون   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در چهارمین روز از هفته دولت، پروژه انتقال آب به بازارچه مرزی ماهیرود با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: باید نگاه ملی به مرز ماهیرود داشته باشیم تا بتوانیم مبادلات تجاری را توسعه دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا از بهره برداری اولین سامانه هوشمند بیومتریک مرزبانی در پایانه مرزی ماهیرود استان خراسان جنوبی خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سید روح الله لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت مرزهای مسافری کشور گفت: اتباع دو کشور ایران و افغانستان به شرط دریافت روادید امکان تردد از مرزهای ماهیرود ، دوغارون و میلک را دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - طرح انتقال آب به بازارچه مرزی ماهیرود در ادامه بهره برداری از زیرساخت های این منطقه در چهارمین روز هفته دولت افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: 400 میلیارد ریال در قانون بودجه امسال برای احداث باند دوم محور سربیشه -درح - ماهیرود مصوب شده که کل این مبلغ اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
پروژه روشنایی نوار مرزی ماهیرود در سربیشه ، صبح امروز با حضور استاندار به نمایندگی از 141 پروژه برق خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی در مراسم افتتاح و بهره برداری از زیرساخت های مرز ماهیرود حضور یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: برای 24 ساعته شدن فعالیت مرز ماهیرود سربیشه در تلاش هستیم و تحقق این مهم نیازمند همکاری همه دستگاه ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۲    
گروه استان ها- همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور استاندار خراسان جنوبی از طرح تامین برق نوار مرزی ماهیرود با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد و 174 میلیون تومان بهره برداری شد.