جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۶:۲۰Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماهیرود»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۲    
کار، تلاش، توسعه و صادرات همچنان در مرز خراسان جنوبی ادامه دارد و بادهای 120 روزه هم نتوانسته مانعی برای کمرنگ شدن فعالیت آن شود به گونه ای که در دو ماه گذشته شاهد افزایش 65 درصدی صادرات از گمرکات و بازارچه های مرزی استان بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۱    
یک میلیون دلار برای احداث و زیرسازی جاده ماهیرود به فراه افغانستان اختصاص یافت.
واحد ذخیره سازی و ترانشیپ سوخت در منطقه ویژه اقتصادی سایت مرزی ماهیرود با سرمایه گذار 70 میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: در راستای احداث و زیرسازی جاده ماهیرود به فراه یک میلیون دلار به حساب راه و شهرسازی خراسان جنوبی واریز می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: در راستای احداث و زیرسازی جاده ماهیرود به فراه با پیگیری های نماینده ویژه رئیس جمهوری ایران در امور افغانستان مبلغ یک میلیون دلار به حساب راه و شهرسازی خراسان جنوبی واریز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری گفت: تردد کامیون ها از دو مرز دوغارون و ماهیرود با کشور افغانستان برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰    
مدیر کل گمرکات خراسان جنوبی گفت سال گذشته 131 هزار و 180 تن کالای ترانزیتی از طریق گمرک ماهیرود به کشور افغانستان ترانزیت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: میزان کشفیات مواد سوختی در استان با همکاری نیروی انتظامی در سال 1401 نسبت به سال 1400 به میزان 400 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: منطقه ویژه اقتصادی به عنوان معبر ورودی به بازار افغانستان و بازارهای کشورهای آسیای از زیرساخت های مناسب برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برخوردار است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مرز ماهیرود بیشترین صادرات جمهوری اسلامی ایران را به افغانستان دارد گفت: می توان خراسان جنوبی را به عنوان خانه بنتونیت کشور معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 249 دستگاه تلفن همراه سرقتی خبر داد و گفت: اکثر گوشی های کشف شده در شهرهای مشهد و تهران به سرقت رفته و متهم قصد داشت آنها را از طریق مرز ماهیرود به کشور افغانستان انتقال دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
صادرات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی خراسان جنوبی در نخستین ماه سال 13 میلیون و 439 هزار و 478 دلار ارزآوری داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: ماهیرود نقطه ای است که می تواند تجارت خارجی کشور را توسعه دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از جابه جایی 606 هزار تن کالا از پایانه مرزی ماهیرود در سال 1401 خبر داد و گفت: افزایش 3.4 درصدی ترانزیت از مرز ماهیرود را شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی از افزایش 40 درصدی ترانزیت کالا از مرز ماهیرود خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با اشاره به ترانزیت 131 هزار و 180 تن کالا از مرز ماهیرود گفت: این میزان در مقایسه با سال قبل از آن 40 درصد افزایش داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل استان خراسان جنوبی گفت از ابتدای امسال 46 هزار و 590 مسافر افغانستانی در پایانه مرزی ماهیرود جابجا شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از جابجایی 566 هزار تن کالا از پایانه مرزی ماهیرود در 11 ماهه امسال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از آمادگی استان برای 24 ساعته شدن مرز ماهیرود خبرداد و گفت: کشور افغانستان می تواند موضوع شبانه روزی شدن مرزهای ماهیرود و دوغارون را بدون هیچ مشکلی به صورت همزمان انجام دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
4 هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده های نفتی در بازرسی از یکدستگاه تریلی در بازارچه مرزی ماهیرود کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- دبیر برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی روستای ماهیرود گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر، المپیاد فرهنگی ورزشی در روستای مرزی ماهیرود در 9 رشته ورزشی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کامیابی مسک کارشناس فرش دستباف گفت: زیرساخت های قبل از صدور فرش به بازارهای بین المللی در خراسان جنوبی وجود ندارد و قالیشویی های دستباف فقط در تهران هستند و تجار قبل از صدور فرش ها را به مرکز ارسال کرده و بعد از شستشو و رفع ایرادهای آن برای بارگیری به خارج از کشور آن هم با حضور ارزیاب فرش آماده می ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی در محرومیت زدایی باید روستاهای فاقد آب شرب یا اصلاح شبکه را مد نظر داشته باشیم، گفت: در حوزه محرومیت زدایی روستاهای زیر 20 خانوار در اولویت قرار می گیرند.
دکتر خاندوزی در مراسم بهره برداری از دستگاه های آشکار سازی گمرکی در سه نقطه مرزی، دوغارون خراسان رضوی، نوردوز آذربایجان شرقی و ماهیرود خراسان جنوبی ضمن تأکید بر سرعت بخشیدن بر امور گمرکی در کشور اظهار داشت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گمرک کشور عنوان کرد: ارزش سرمایه گذاری 4 دستگاه جدید ایکس ری که در گمرکات دوغارون (2دستگاه)، نوردوز و ماهیرود راه اندازی شده، جمعا 400 میلیارد تومان است.
رییس هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و مدیرعامل شرکت پایبار گفت: همزمان با دهه مبارکه فجر، دو دستگاه ایکس ری کامیونی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون همزمان با بهره برداری از ایکس ری های مرز ماهیرود و نوردوز بصورت ویدئو کنفرانس توسط وزیر اموراقتصادی ودارایی و با حضور رئیس کل گمرکات کشور به بهره ...
دکتر خاندوزی در مراسم بهره برداری از دستگاههای آشکار سازی گمرکی در سه نقطه مرزی، دوغارون خراسان رضوی، نوردوز آذربایجان شرقی و ماهیرود خراسان جنوبی ضمن تأکید بر سرعت بخشیدن بر امور گمرکی در کشور اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- چهار ایکس ری در نقاط صفر مرزی از جمله ایکس ری مرزماهیرود با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرکات کشور به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۶    
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه توسعه مبادلات مرزی در دستور کار جدی دولت سیزدهم است، گفت: ظرفیت های موجود، فضا و بستر را برای جذب سرمایه گذاران در ماهیرود فراهم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبار دور نخست سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی 50 میلیارد تومان به صورت کامل برای تکمیل باند دوم محور سربیشه ماهیرود تخصیص یافته و این اعتبار هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: در 10 ماهه امسال 3 هزار و 793 دستگاه کامیون به وزن 104 هزار و 543 تن شامل آرد، شکر، فوفل، گازوئیل، نخود و ... از کشور روسیه، هند، اندونزی، جمهوری آذربایجان و ترکیه از طریق گمرک ماهیرود به کشور افغانستان ترانزیت شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
124 کیلومتر محور سربیشه به ماهیرود در واقع جاده ای روستایی است که ظاهرا مسیر تجارت شرق کشور است که برای دوبانده سازی 91 کیلومتر آن یک هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی بیرجند گفت: خراسان جنوبی با مرز رسمی ماهیرود حدود 30 درصد ارزشی و 50 درصد وزنی خدمات صادرات ایران به افغانستان را به عهده دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای امسال 96 هزار و 611 تن کالا از مرز ماهیرود ترانزیت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۱    
فرمانده یگان حفاظت از گمرک پلیس پیشگیری فراجا، از کشف نزدیک به 5 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مرز ماهیرود خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی ، 2 کامیون حامل 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در بازارچه ماهیرود کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- فرماندار سربیشه با بیان اینکه محور سربیشه به بیرجند به طور کامل دوبانده شده است، گفت: گمرک ماهیرود به اداره کل ارتقا می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی ، 2 کامیون حامل 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در بازارچه ماهیرود کشف و ضبط کردند.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی از واریز نزدیک به 3 هزار میلیارد ریال به خزانه دولت از فروش مرزی در پایانه و بازاچه مرزی ماهیرود و یزدان در هشت ماهه سال جاری خبر داد.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور در سفر به استان خراسان جنوبی در جلسه نشست طلایه داران پیشرفت ایران ویژه فرصت های سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی خراسان جنوبی که رئیس جمهور و جمعی از وزرا و سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی استان در این جلسه ...
رئیس کل گمرک ایران که رئیس جمهور را در سفر به استان خراسان جنوبی همراهی می کرد ، از گمرک ماهیرود در نقطه صفر مرزی بازدید نمود.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۷    
وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه تاکنون 4 میلیون و 100 هزار دلار در خراسان جنوبی سرمایه گذاری شده است گفت: امروز ایکس در مرز ماهیرود افتتاح می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از تحقق 100 درصدی مصوبات دور اول سفر ریاست محترم جمهور به استان خبر داد و گفت: گازرسانی به بازارچه های مرزی یزدان، ماهیرود و منطقه ویژه اقتصادی بیرجند از مصوبه های پیشنهادی سفر دوم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بیشترین فعالیت سامانه بارشی در شبانه روز گذشته در ماهیرود سربیشه با 10 میلیمتر بارش باران ثبت شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فاطمی گفت: این سازمان پیگیر است تا در خصوص سرمایه گذاری مشترکی که در سالهای گذشته در سایت مرزی ماهیرود انجام داده است در خصوص تکمیل زیر ساختها ورود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۶    
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از جابجایی 453 هزار تن کالا از پایانه مرزی ماهیرود در هشت ماهه سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از جابجایی بیش از 452 هزار تن کالا از پایانه مرزی ماهیرود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ماهیرود مهمترین معبر مرزی صادرات به افغانستان، به شمار می رود و امسال 280 میلیون دلار کالا به این کشور صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۳    
280 میلیون دلار کالا از بازارچه ماهیرود به افغانستان صادر شده است.