شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۲:۵۴Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترانزیت»

وزیر راه گفت: لوایح زیادی در حوزه ترانزیتی و تأمین مالی مسکن به عنوان مهمترین مساله مردم، در حال آماده سازی و ارسال به مجلس است که امیدواریم مجلس آینده اهتمام ویژه ای به این موضوعات داشته باشد
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق آمار گمرک، ترانزیت خارجی از مسیر ایران در 11 ماه از سال جاری 35 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۲    
شهر خرمدره، اما همسایه دیوار به دیوار ابهر است تا آنجایی که اگر از جاده ترانزیت عبور کنی، نمی توان فاصله ای میان این دو شهر پیدا کنی!
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۷    
ویدیو/ خوشبختانه مبادلات تجاری ما با همسایگان بسیار افزون شده و مسیر ترانزیت ایران نیز به درآمد بی سابقه ای برای کشور رسیده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در دیدار وزیر راه و شهرسازی با دستیار ویژه رییس جمهوری روسیه ، دو طرف برای اجرای سریع تر خط آهن رشت-آستارا تاکید کردند. به گزارش صبح ساحل و به نقل از تسنیم، روز گذشته مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با ایگور لویتین دستیار ویژه رییس جمهوری روسیه و هیئت همراه دیدار و گفت وگو کرد ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۱    
ساعت 24 - نخست وزیر روسیه گفت: اکنون در حوزه های نفت و گاز، هسته ای، ترانزیت و کشاورزی قصد داریم پروژه های جدیدی را طراحی کنیم.یش از 200 نفر در قالب هیئت روسی برای این اجلاس به تهران آمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه گفت: اکنون در حوزه های نفت و گاز، هسته ای، ترانزیت و کشاورزی قصد داریم پروژه های جدیدی را طراحی کنیم.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر شرق هرمزگان را بیش از 2 میلیون تن اعلام کرد و گفت: صادرات غیرنفتی در این بنادر با افزایش 26 درصدی همراه بوده است.
در دیدار معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی با معاون وزیر حمل ونقل روسیه بر عزم دو کشور برای تسریع در اجرای راه آهن رشت-آستارا تاکید شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
غول کشتیرانی مرسک هشدار داد حمل و نقل کانتینری در دریای سرخ ممکن است در نیمه دوم سال 2024، همچنان اختلال داشته باشد و زمان ترانزیت طولانی تر شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۹۱ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت برگزاری 37 دوره انتخابات در جمهوری اسلامی ایران و انتخاب همه نهادها و بخش های حکومت و حتی نوع نظام سیاسی و قانون اساسی با مراجعه به آرای عمومی را یکی از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی ایران توصیف و تصریح کرد ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم با افزایش سطح تجاری کشور نشان داد که دنیا محدود به غرب نیست.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳    
آخرین نرخ فروش فرآورده های نفتی را در پایانه های مرزی استان آذربایجان غربی اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طی 11 ماهه سال جاری حجم ترانزیت ریلی ایران و جمهوری آذربایجان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش 11 درصدی داشته که با تکمیل خط ریلی رشت-آستارا بلاشک این میزان رشد چندبرابری خواهد داشت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ترانزیت 22 تن سالامبور گاوی از مبدا کشور قزاقزستان، با نظارت شبکه دامپزشکی درگز، انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بهره برداری کامل سامانه جامع حمل ونقل بین المللی در بخش کالا و مسافر در بهمن ماه امسال خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- رضا دهقان : موقعیت ویژه جغرافیایی ایران و قرار گرفتن در کریدورهای بین المللی شمال - جنوب و شرق - غرب و اتصال دهنده خاورمیانه، آسیا و اروپا جایگاه ویژه ای در حوزه ترانزیت برای آن فراهم کرده است ...
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاران ترکی و روسی: این منطقه به لحاظ قرارگیری در موقعیت استراتژیک و منحصر به فرد بازار ترانزیت کالا به بسیاری از کشورها بوده است.
تیتر20   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲    
منطقه آزاد انزلی قرار شده تجارت ایران با کشورهای حوزه خزر را تقویت کند بر همین مبنا 50 طرح سرمایه گذاری هم تعریف کرده اما تحقق آن به زیرساخت های حمل و نقلی و بندری وابسته است که بتواند در ترانزیت کالا از هند به روسیه نقش موثری ایجاد کند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان گفت: هیات تجاری و اقتصادی افغانستان در سفر به چابهار سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری در زمینه اجرای پروژه تجاری، مسکونی و اداری را آغاز کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۱    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی قزاقستان در هفته اول اسفند ماه 1402 مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح زیر می باشد: کاهش زمان ترانزیت بار بین قزاقستان و ترکیه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با بیان اینکه مجتمع بندری نگین یکی از ظرفیت های مهم بوشهر در راستای رونق تجارت است، گفت: اکنون تردد کشتی های تجاری و ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین بوشهر فراهم شد که پویایی و رونق بندر را به دنبال دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین که از ماه گذشته آغاز شده مجتمع بندری نگین را در مسیر رونق روزافزون قرار داده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۵۶    
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 40 درصدی ترانزیت جاده ای خبر داد و گفت: به دنبال درآمدهای جدید و پایدار غیر از بودجه دولت هستیم.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در نشست کمیسیون حمل و نقل، ترانزیت و لجستیک اتاق ایران با اشاره به تعلیق ایران در سیستم بیمه سبز به دلیل دولتی بودن ساختار بیمه سبز در کشور، پیشنهاد شد: شرکت بیمه سبز در محل اتاق ایران مستقر و تحت نظارت بخش خصوصی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس ترانزیت بین الملل وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: به دنبال این هستیم با ایران بعنوان یک همسایه تعاملات سیاسی و تجاری را توسعه دهیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
صف آرایی لیست ها، پیروزی ترامپ در خانه رقیب، رقابت داغ 4 لیست انتخاباتی در تهران، اردوگاه غرب نگران از سومین سال جنگ، رقابت های انتخاباتی با اساتید نوظهور، بیم و امید رشد 35 درصدی ترانزیت از ایران، تلاش غرب برای امنیتی سازی اختلافات با ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رییس ترانزیت بین الملل وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: برای رفع موانع و بررسی مشکلات پیش روی تجار و سرمایه گذاران به چابهار سفر کرده ایم تا با تفاهم در جهت توسعه روابط تجاری ایران و افغانستان گام های مثبت را برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۸    
ایرنا - چابهار - محمد الله بختیار رییس ترانزیت بین الملل وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: با هدف اجرای تفاهمنامه و پیگیری موانع و مشکلات پیش رو و توسعه روابط به چابهار سفر کرده و امیدواریم با ایران بعنوان یک همسایه نیک و خوب تعاملات سیاسی و تجاری را توسعه پیدا دهیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سیدعلی آقازاده از معدود نمایندگانی در مجلس بود که به عنوان بازوی قدرتمند مردم توانست ضمن مقابله با مافیای اقتصادی، به احیای برخی واحدهای تولیدی گیلان کمک کند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۱    
به گزارش اسپوتنیک، الکساندر کوبراکوف در شبکه اجتماعی X با انتشار تصاویری نوشت: "غلات در ترانزیت به بندر گدانسک و سپس به کشورهای دیگر بود. چهارمین مورد خرابکاری در ایستگاه های راه آهن لهستان. چهارمین مورد مصونیت از مجازات و بی مسئولیتی ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار گفت: هیات اقتصادی و فنی کشور افغانستان (طالبان) برای بازدید از ظرفیت های تجاری و سرمایه گذاری بندر و منطقه آزاد چابهار وارد این منطقه شدند و قرار است کلنگ زنی چند پروژه مسکونی، تجاری و هتلینگ در این سفر انجام شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۶    
رئیس کل گمرک گفت که ترانزیت خارجی از مسیر ایران به رقم 16 میلیون و 122 هزار تن رسید.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۵    
وافادت وکالة مهر للأنباء، انه أعلن المدیر العام للجمارک فی الجمهوریة الإسلامیة الإیرانیة "محمد رضوانی فر"، أن ترانزیت السلع الأجنبیة عبر إیران بلغ 16 ملیونا و122 ألف طن فی الشهر الحادی عشر من العام الجاری (الایرانی - ینتهی فی 20 اذار / مارس 2024) ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: حجم مبادلات تجاری کشورمان در 11 ماه سال جاری با کشورهای همسایه با 2.5 درصد افزایش به رقم 55 میلیارد و 275 میلیون دلار رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جلیل جلالی فر، عضو سابق اتاق بازرگانی ایران و روسیه با بیان اینکه مسیر ترانزیت کالا از اروپا به روسیه و بالعکس از ایران می گذرد، گفت: ساخت مسیر ریلی رشت-آستارا از منظر تراکم جمعیتی در موقعیت جغرافیایی روسیه و نیز اینکه راه ها را به دریاهای سیاه و بالتیک می رساند که مستقیم به کشورهای اروپایی منتهی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف بیش از 25 کیلوگرم شیشه از خودروی قاچاقچی موادمخدر در شهرستان هندیجان خبر داد. سردار سید محمود میرفیضی روز شنبه در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای تداوم اجرای طرح های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۵    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: ترانزیت خارجی از مسیر ایران در 11ماهه سال جاری با 35 درصد افزایش در هم سنجی با پارسال به رقم 16 میلیون و 122 هزار تن رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: ترانزیت خارجی از مسیر ایران در 11ماهه سال جاری با 35 درصد افزایش در هم سنجی با پارسال به رقم 16 میلیون و 122 هزار تن رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ترفع گفت: عبور کالاهای ترانزیتی از کشور 41 درصد رشد کرده ولی ما سهم خاصی از بازار ترانزیت منطقه نداریم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شهرستان درگز: پوست گوسفندی به تناژ 48 تن از طریق مرز لطف آباد شهرستان درگز، جهت ترانزیت وارد کشور شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت کشتیرانی یونانی دیانا خاطرنشان کرده است: ترانزیت از کانال سوئز حدود 40 درصد کاهش یافته است و روز به روز نیز شرکت های کشتیرانی که حرکت از مسیر دریای سرخ را متوقف می کنند، افزایش می یابد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در چهارمین اجلاس مشترک ایران و مجارستان اعلام کرد: ترانزیت کالا از ایران در سال جاری نسبت به مشابه سال قبل 35 درصد رشد کرده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه هماهنگی توسعه کریدور شرق با حضور استاندار محترم خراسان رضوی جناب آقای نظری، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار جناب آقای مقدم و مدیرعامل منطقه ویژه سرخس آقای کلایی برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مشکل ترافیکی ناشی از ازدحام تردد کامیون های ترانزیت مواد نفتی در ورودی بندر بوشهر برطرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از یک میلیون و 800 هزار تن محصولات کشاورزی از ابتدای امسال تا کنون با نظارت هفت مرکز قرنطینه گیاهی مستقر در مرزهای رسمی استان صادر، وارد و ترانزیت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا-رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از یک میلیون و 800 هزار تن محصولات کشاورزی از ابتدای امسال تا کنون با نظارت هفت مرکز قرنطینه گیاهی مستقر در مرزهای رسمی استان صادر، وارد و ترانزیت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل گمرک ایران اعلام کرد: ترانزیت خارجی از مسیر ایران در 11 ماهه سال جاری با 35 درصد افزایش به رقم 16 میلیون و 122 هزار تن رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خط آهن رشت – کاسپین یکی از طرح زیربنایی گیلان است که نقش مهمی در توسعه پایدار استان و رونق ترانزیت کالا در کریدور شمال – جنوب در کشور دارد.