سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۳:۴۳Oct 2020 20

جدیدترین‌های «ترانزیت»

 
راه امروز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دیده بان شفافیت و عدالت با انتقاد از تناقض گویی مسوولان خواستار انتشار رسمی اسناد ترانزیت محموله 19 کانتینر داروی مورد مناقشه در کشور عراق از سوی گمرک ایران شد.
فرهنگ سدید   ۳ ساعت پیش    
چند روزی است که یکی از اصلی ترین سوژه های خبری مربوط به کشف 19 کامیون (هزار 656 تن) دارویی است که در عراق پیدا و ضبط شده است؛ کامیون هایی که به گفته مسئولان از ایران ترانزیت شده و مثل همیشه فعلا در بازه تایید و تکذیب ها قرار داریم و اینکه این دارو ها ایرانی یا برای ایران بوده اند و حالا سر از عراق ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه طبق اطلاعات کسب شده از مراجع مختلف مشخص شد که داروهای مکشوفه ایرانی نبوده است، گفت: این داروها ساخت کشورهای دیگر بوده و تنها از مسیر ایران به عراق ترانزیت شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با معاون مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور افغانستان و هیئت همراه، بر ارتقاء همکاری های مشترک دو کشور در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: عراق یکی از کشورهایی است که ترانزیت دارو از ایران به آن صورت می گیرد. محموله اخیری که با رفتار غیررسانه ای مواجه شد نیز تنها از ایران ترانزیت شده بود. هیچ داروی ایرانی در این محموله وجود نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دیده بان شفافیت و عدالت خواستار انتشار رسمی اسناد ترانزیت محموله 19 کانتینر داروی مورد مناقشه در کشور عراق از سوی گمرک ایران، شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: داروهای کشف شده در 19 کامیون در کشور عراق ایرانی نبوده و از مبدا ترکیه با ترانزیت از ایران به عراق قاچاق شده بودند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵    
چند روزی است که یکی از اصلی ترین سوژه های خبری مربوط به کشف 19 کامیون (هزار 656 تن) دارویی است که در عراق پیدا و ضبط شده است؛ کامیون هایی که به گفته مسئولان از ایران ترانزیت شده و مثل همیشه فعلا در بازه تایید و تکذیب ها قرار داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۲    
گروه استان ها- نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: متاسفانه مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی در پی پیاده سازی سامانه های هوشمند ورود و خروج کالا و ترانزیت در این گمرک نیستند تا در انجام تشریفات گمرکی کالاهای تجاری و محموله های ترانزیتی تسهیل شود.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان غذا و دارو، در واکشن به کشف داروهای قاچاق در کشور عراق، توضیحاتی ارائه داد. کیانوش جهانپور، گفت: عراق یکی از کشورهایی است که ترانزیت دارو از ایران به آن صورت می گیرد. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۰    
نمازی با اشاره به متلاشی شدن باند پلیس های قلابی در این شهرستان گفت: این باند سارقان غیر بومی با سوء استفاده از عنوان پلیس مواد مخدر کامیونهای ترانزیت خارجی در این شهرستان را مورد سرقت به عنف می کردند.
خبرگزاری ایلنا: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای در ارتباط با حضور گله گوسفندان مشاهده شده در محوطه فرودگاه امام خمینی (ره) توضیحاتی ارائه کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ترانزیت دارو از ایران به کشور های همسایه از جمله عراق را امری متداول توصیف کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعاهای مربوط به قاچاق داروی ایرانی به عراق، پاسخ داد و گفت: تصاویر کامیون ها و برخی رانندگان این محموله در اخبار منتشره عراق هم جایی برای انتساب به ایران و ایرانی نمی گذارد، اما مخاطب ایرانی با عده ای شارلاتان روبرو است که در سخت ترین شرایط تحریم بجای روایت تحریم ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعاهای مربوط به قاچاق داروی ایرانی به عراق، پاسخ داد و گفت: تصاویر کامیون ها و برخی رانندگان این محموله در اخبار منتشره عراق هم جایی برای انتساب به ایران و ایرانی نمی گذارد، اما مخاطب ایرانی با عده ای شارلاتان روبرو است که در سخت ترین شرایط تحریم بجای روایت تحریم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم و قطعات یدکی خودرو و هفدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی حمل و نقل و خدمات ترانزیت به صورت همزمان از 29 مهر تا 2 آبان با شرکت نمایندگی هایی از پنج کشور در تبریز برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۶    
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترانزیت اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: گاهی کامیون ها حتی برای بازه های طولانی 20 الی 30 روز در مرز دوغارون معطل خروج می مانند که این وضعیت هزینه کرایه ها را به طور چشمگیری افزایش می دهد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۹    
شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو:داروهایی که رسانه های غربی ادعا می کنند به عراق قاچاق شده است اصلا ایرانی نبودند وبخشی از داروهایی هستند که از طریق خاک ایران بطور معمول به کشور عراق ترانزیت می شوند.
برترین ها / همت خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعاهای مربوط به قاچاق داروی ایرانی به عراق، پاسخ داد و گفت: تصاویر کامیون ها و برخی رانندگان این محموله در اخبار منتشره عراق هم جایی برای انتساب به ایران و ایرانی نمی گذارد ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو به ادعاهای مربوط به قاچاق داروی ایرانی به عراق، پاسخ داد و گفت: تصاویر کامیون ها و برخی رانندگان این محموله در اخبار منتشره عراق هم جایی برای انتساب به ایران و ایرانی نمی گذارد، اما مخاطب ایرانی با عده ای شارلاتان روبرو است که در سخت ترین شرایط تحریم بجای روایت تحریم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
در جریان حواشی پیش آمده در رابطه با شائبه قاچاق محموله چند صد هزار دلاری دارو از ایران به عراق، گزارش های رسمی نشان می دهد در سال جاری حدود 1654 تن دارو از کشورهای صادرکننده و از خاک ایران به سمت عراق ترانزیت شده ولی دارویی از کشورمان صادر نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دارو هایی که رسانه های غربی ادعا می کنند از ایران به عراق قاچاق شده است اصلا ایرانی نبودند و بخشی از دارو هایی هستند که از طریق خاک ایران بطور معمول به کشور عراق ترانزیت می شوند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه اطلاعاتی ارتش عراق از کشف و خنثی سازی بزرگ ترین عملیات قاچاق دارو از ایران به این کشور شامل 19 کامیون خبر داد. درپی انتشار این خبر، شاهد اظهارات متناقضی از سوی مسوولان بودیم؛ سازمان غذا دارو گفت که دارو مربوط به کشور همسایه بوده که از ایران ترانزیت شده ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تمدید تخفیفات 40 درصدی هند در هزینه های وارده بر کالا بین 2 بندر این کشور با بندر چابهار خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۹    
قاضی زاده هاشمی: نایب رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جزئیات مربوط به صادرات و ترانزیت دارو به عراق توسط دستگاه های مسئول اعم از وزارت بهداشت و گمرک به طور شفاف به اطلاع مردم برسد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۴    
دنیای اقتصاد : به دنبال انتشار گزارش هایی مبنی بر کشف یک محموله قاچاق دارو از ایران به عراق، سازمان غذا و دارو روز گذشته دراطلاعیه ای اعلام کرد: داروهای قاچاق مکشوفه در کشور عراق که در بعضی رسانه های خارجی مورد توجه قرار گرفته است ...
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: بیش از یک هزار و 654 تن دارو که از کشور های صادرکننده توسط عراقی ها خریداری شده صرفا با انجام تمام تشریفات، از خاک ایران ترانزیت شده و دارو ها به هیچ عنوان ایرانی یا برای مصرف در ایران نبوده است.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
برترین ها: سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر، نوشت: جزئیات هر نوع صادرات و ترانزیت دارو به عراق توسط دستگاه های مسئول اعم از وزارت بهداشت و گمرک به طور شفاف به اطلاع مردم برسد. ...
اقتصاد آنلاین / عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران معتقد است، صادرات هیچ گونه دارویی به کشور عراق از طریق مرزهای رسمی کشور صورت نپذیرفت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون حمل ونقل و ترانزیت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: طرح موضوع تداخل پروازی پایگاه کنارک و فرودگاه در حال ساخت چابهار کارشناسی نیست چون تمام موارد فنی برای جانمایی آن سالها انجام شده و هیچ مشکلی برای پروازهای فرودگاه نظامی کنارک ایجاد نمی کند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در اطلاعیه این سازمان که روز شنبه، 26 مهر، منتشر شد، اشاره نشده که دارو متعلق به کدام کشور است ولی ادعا شده که این داروها تنها از مسیر مرز ایران ترانزیت و وارد عراق شده است . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۶    
محمدی گفت: دارو های مکشوفی 19 کامیون در عراق، ایرانی نیستند و از مبدا ترکیه به عراق قاچاق و از ایران ترانزیت شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران معتقد است، صادرات هیچ گونه دارویی به کشور عراق از طریق مرزهای رسمی کشور صورت نپذیرفته، از سوی دیگر سازمان غذا و دارو اعلام کرد، داروها متعلق به یکی دیگر از کشورهای همسایه بوده و صرفا از طریق یکی از مرزهای کشور ترانزیت شده بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان غذاودارو دراطلاعیه ای اعلام کرد: داروهای قاچاق مکشوفه در کشور عراق، که در بعضی رسانه های خارجی مورد توجه قرار گرفته است، متعلق به یکی دیگر از کشورهای همسایه بوده و صرفا از طریق یکی از مرزهای کشور ترانزیت شده بود. در اطلاعیه سازمان غذا و دارو آمده است: ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا تقوی گفت: اگر اعدام هزینه قاچاق موادمخدر را بالا ببرد و منجر به کاهش ترانزیت موادمخدر شود مجلس بار دیگر این مجازات را برای قاچاق موادمخدر وضع خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۵    
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: یک محموله از موادمخدر کشف شد که تکه های ریز تریاک را در میان سیاه دانه ها مخفی کرده بودند و به آن کنجد نیز افزوده بودند و به همین شیوه نیز استفاده می کردند.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون فنی گمرک ایران از این پس ارائه ثبت سفارش برای ورود ماینرها (دستگاه های تولید رمزارز) به مناطق آزاد تجاری-صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی الزامی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سیروس الوند درباره انتخاب نماینده اسکار در سال 2007 از انتخاب چهارشنبه سوری به عنوان نماینده ایران گفت که در نهایت کافه ترانزیت جایگزین این فیلم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرایط واگذاری مدیریت یکپارچه پایانه های مرزی به این سازمان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به بازگشایی مرز زمینی سرخس واقع در شمال شرق این استان با جمهوری ترکمنستان از 17 شهریور گذشته اشاره و بیان کرد: مجموع تبادلات تجاری در این گذرگاه مرزی از آن تاریخ تا 17 مهر ماه جاری 187 دستگاه تریلی بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضعف مدیریت عامل اصلی تضعیف سیستان و بلوچستان و محرومیت این استان دانست و با اشاره به ظرفیت های بسیار مهم این استان در حوزه های کشاورزی ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه کمیته فرعی مبارزه با پولشویی گمرک جمهوری اسلامی ایران، با محوریت مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته و باحضور نمایندگان دفاتر ذیربط ازجمله حراست، بازرسی واردات، صادرات، ارزش و ترانزیت تشکیل شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۵۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور بیان کردند گسترش همکاری با اتحادیه اوراسیا از نظر اقتصادی قدم بسیار مهمی است و این همکاری می تواند مسیر مناسبی برای ترانزیت کالاهای کشورهای عضو این اتحادیه برای ما باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از رشد 25 درصدی صادرات کالا از مرز آستارا خبر داد و گفت: امسال ترانزیت ورودی گیلان افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۶    
وزیر سرمایه گذای و تجارت خارجی ازبکستان با مدیر مؤسسه بین المللی توسعه مالی آمریکا (DFC) دیدار و طرفین ابعاد عملی اجرایی طرح های مشترک در زمینه حمل و نقل و لجستیک را بررسی کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از احداث سه پست اسکله نفتی جدید در بندر شهید رجایی خبر داد و گفت: این بندر با هدف افزایش و ارتقاء سهم کشور از بازار بانگرینگ، صادرات و واردات و ترانزیت فرآورد های نفتی احداث شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمدعلی عظیمی روز یکشنبه اظهار داشت: حادثه نخست ساعت 12 ظهر شنبه در کیلومتر 40 جاده ترانزیت زنجان - قزوین بین یک دستگاه خودروی سواری و تریلر اتفاق افتاد.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با تکمیل زیرساخت هایی نظیر خط ریلی خواف هرات، ایران به بازار 35میلیون تنی در حوزه ترانزیت دست می یابد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در خصوص آخرین جزئیات انتقال برق ایران به خاک اروپا گفت: انجام این انتقال برق در غالب ترانزیت برق است و امکان جابه جایی برق کشورمان به اروپا و هزینه های آن در دست بررسی است.