پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۵:۳۱Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترانزیت»

تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه انعقاد موافقتنامه چابهار بین سه کشور ایران، افغانستان و هند روند اجرایی کمی و کیفی مناسبی دارد، گفت: تحقق کامل موافقت نامه چابهار از حیث روان سازی حمل ونقل و ترانزیت و از حوزه اقتصادی و تجاری ...
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه انعقاد موافقتنامه چابهار بین سه کشور ایران، افغانستان و هند روند اجرایی کمی و کیفی مناسبی دارد، گفت: تحقق کامل موافقتنامه چابهار از حیث روان سازی حمل ونقل و ترانزیت و از حوزه اقتصادی و تجاری ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قاچاق از طریق دریا و سواحل جنوبی، مناطق آزاد، ترانزیت و گذر موقت از جمله روش های قاچاق خودرو است. قاچاقی که به گفته متولیان امر، سفارشی و مصرف کننده خاص دارد. به طوری که براساس آمار اعلامی از سوی مسوولان ناجا،
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 38کیلوگرم تریاک از داخل بار صیفی جات و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: در پی وقوع آتش سوزی 25 بهمن ماه امسال در گمرک اسلام قلعه افغانستان 40 دستگاه کامیون ترانزیت ایرانی طعمه حریق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی ناجا : قاچاق از طریق دریا و سواحل جنوبی، مناطق آزاد، ترانزیت و گذر موقت از روش های قاچاق خودروست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ترانزیت خروجی انواع کالا از گمرک مرزی دوغارون واقع در شرق خراسان رضوی به سمت افغانستان نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 90 درصد افزایش داشته است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سامانه واردات و ترانزیت محصولات کشاورزی و سامانه پلمپ قرنطینه در سازمان حفظ نباتات رونمایی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در آیین رونمایی از سامانه واردات و ترانزیت قرنطینه گیاهی با اشاره به رشد صادرات محصولات کشاورزی در سال گذشته، رونمایی از این سامانه را در جهت کمک به توسعه صادرات بخش کشاورزی و رشد تجارت خارجی عنوان کرد و گفت ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور هدف از رونمایی سامانه های واردات و ترانزیت محموله های کشاورزی و پلمپ قرنطینه، را تأثیر و تسهیل در امور مربوط به قرنطینه گیاهی، جلوگیری از جعل مجوز، وحدت رویه بین پست های قرنطینه ای و سلامت نظام اداری عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
از سامانه واردات و ترانزیت محصولات کشاورزی و همچنین سامانه پلمپ قرنطینه در سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: سالانه حدود 31 میلیون تن صادرات، ترانزیت و واردات محصولات کشاورزی انجام می شود و 100پست قرنطینه ای در کشور نیز وظیفه کنترل و اعمال ضوابط قرنطینه ای را بر عهده دارند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی گفت: دریا ظرفیت بزرگی برای کشور است که استفاده از این ظرفیت در بخش های مختلف صنایع دریایی، شیلات، ترانزیت و ... می تواند به توسعه کشور و خروج از اقتصاد تک محصولی کمک کند. اما در این زمینه عقب ماندگی های فراوانی داریم.
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در ایام نوروز بیشتر بخش های کشور در تعطیلی به سر می برند اما روند واردات، صادرات و ترانزیت کالا متوقف نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با استناد به مصوبات جلسات علنی قوه مقننه از تشکیل خط ترانزیت هوایی برای صادرات محصولات کشاورزی به صورت تازه خوری به کشورهای همسایه و ⁧‫اتحادیه اوراسیا خبر داد.‬
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دسترسی بنادر گیلان به خط آهن می تواند افزایش ترانزیت کالا و توسعه صادرات از این استان را در پی داشته باشد، اما دستیابی به این مهم نیازمند آینده نگری و اندیشیدن تمهیدات کارآمد است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۳    
ایران با توجه به موقعیت ژئوپلیتیک، منابع طبیعی و انسانی، دسترسی به شاهراه های ترانزیت کالا و انرژی و... هنوز یکی از معدود کشورهای جهان است که ظرفیت داشتن عنوان اقتصاد نوظهور را داراست ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ترانزیت خروجی از پایانه مرزی بیله سوار در 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 29 درصد افزایش داشته است.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان یکی از بزرگترین شرکت های عمرانی و خدماتی کشور چین به منظور افزایش همکاری ها و اجرای طرح های سرمایه گذاری با مهندس نقوی سرپرست سازمان و اعضای هیئت مدیره دیدار و گفتگو کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رسانه های هندی گزارش دادند که بندر جواهر لعل نهرو و بندر دیندایال هند با هدف تقویت تجارت از طریق بندر چابهار ایران به شرکت های کشتیرانی برای ترانزیت کالا تخفیف می دهند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰    
ناوگان عمومی حمل کالا که در مسیرهای بین المللی فعالیت می کنند در مرزها و به محض خروج از ایران از کلیه خدمات دولتی هم محروم می شوند، به عنوان مثال پیمایش یک کامیون ترانزیت ایرانی از محل بارگیری از داخل ایران فقط تا هر مرز خروجی که کامیون از کشور خارج می شود محاسبه شده و مشمول پیمایش و سهمیه لاستیک ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۰    
وجود 800 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان و ترکمنستان و ارتباط و اتصال با بازار 100میلیون نفری آسیای میانه موجب شده است تا خراسان رضوی نقش محوری در حمل و نقل و ترانزیت کشور داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
محقق روابط بین الملل و ترانزیت گفت: پکن معتقد است که بندر چابهار در ایران می تواند مکمل طرح های جاده ابریشم جدید باشد، از این رو چین سعی می کند به همان اندازه که نفوذ خود را در بندر گوادر پاکستان تقویت کرده است، حضور جدی هم در بندر چابهار داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کشاورزی روسیه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو بر گسترش همکاری ها در زمینه محصولات کشاورزی و تامین امنیت غذایی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ آزاد راه غدیر که در مسیر راه ابریشم قرار گرفته 158 کیلومتر طول دارد و آزادراه قم _گرمسار، قم _تهران، ساوه _تهران وتهران _قزوین را به هم متصل می کند و این آزاد راه نقطه اتصال آزاد راهی کشور از مرز بازرگان تا مرز های افغانستان و ترکمنستان است ...
رییس جمهور با قدردانی از هم دست اندرکاران اجرای آزادراه غدیر تاکید کرد که افتتاح 221 کیلومتر آزاد راه طی یکسال آن هم در جریان جنگ اقتصادی تحمیلی دشمنان، یک موفقیت در سال جهش تولید برای کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مجری آزادراه غدیر گفت: آزادراه غدیر که در امتداد جاده ابریشم قرار دارد شاخص ترانزیت را در منطقه افزایش می دهد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۰    
اجتماعی رکنا: اینجا نقطهٔ پایانی جادهٔ ترانزیت در سیستان و بلوچستان است. گوشه ای از ایران. همانجا که مردمش با هامون قوت می کردند و حالا پیشه صیادی و ماهیگیری شان کساد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۶    
وزیر خارجه ترکمنستان در سفر به آنکارا با وزرای امور خارجه ترکیه و آذربایجان دیدار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به شیوع بالای مصرف مواد مخدر تریاک در بین کارگران از انعقاد تفاهم نامه هایی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای برای پیشگیری و درمان اعتیاد در بین این قشر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آزادراه غدیر که با سرمایه گذاری و پیمانکاری قرارگاه خاتم و مشارکت دولت ساخته شد، در کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب واقع شده است و نقشی استراتژیک در توسعه ترانزیت کشور و جذب بارهای ترانزیتی کشورهای منطقه و جهان در رقابت با سایر کریدورها دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از افتتاح آزادراه غدیر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: هدف از اجرای این پروژه تکمیل بخشی از کریدور آزادراهی شرق به غرب و شمال به جنوب است که نقش بسزایی در افزایش سهم ترانزیت ایران منطقه دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۱    
رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه حادثه انفجار و آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه، زنگ خطری برای مرزهای ایران است، گفت: ما این ضعف را در دیگر مرزهای خراسان و استان های دیگر از گذشته داشته ایم و این خطری است که گمرکات ایران را نیز تهدید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در 11ماه گذشته 29 درصدی ترانزیت خروجی از پایانه مرزی بیله سوار افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۸    
زجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه غلیظ موجب کاهش دید افقی در آزادراه های زنجان – قزوین و جاده ترانزیت زنجان – خرم دره – ابهر شده است.
علی زینی وند، استاندار کرمان گفت: بندر استراتژیک چابهار، بزرگترین بندر اقیانوسی کشور و جزو بنادر استاندارد دنیاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درباره حادثه انفجار و آتش سوزی در مرز اسلام قلعه بین ایران و افغانستان و خسارت وارد شده به کامیون داران ایرانی اظهار کرد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: شرور تحت تعقیب و قاچاقچی بزرگ مواد مخدر کشور در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد. سرتیپ احمد طاهری ، افزود: این قاچاقچی بزرگ طی 20 سال فعالیت حرفه ای در امر ترانزیت و قاچاق مواد مخدر در شرق کشور، با هدایت و رهبری چندین باند مسلح قاچاق مواد مخدر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری از مخالفت برخی مالکان کامیون های آتش گرفته در گمرک اسلام قلعه افغانستان با بازگشایی محدود مرز دوغارون خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، حسن رحیمی زاده سرپرست اداره کل گمرکات خراسان جنوبی در گفت وگو با ایرنا افزود: اکنون در مرز ماهیرود ورود و خروج مسافران با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر رحیم صمدی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه وضعیت شهرستان در حالت نارنجی است، اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن این شهرستان و قرار گرفتن در بزرگترین مرز زمینی کشور هر لحظه امکان ورود کرونا انگلیسی وجود دارد. وی افزود: همچنین در مرز بازرگان مبادی ورودی و خروجی ترانزیت و [...]
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۷    
معاون اول رییس جمهور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کردستان با ابراز امیدواری نسبت به تحقق وعده دولت در خصوص تکمیل راه آهن سنندج - همدان تاکید کرد: راه آهن زمانی اقتصادی است که به راه آهن سراسری دنیا وصل شود و حجم ترانزیت و مبادلات کالا در استان را افزایش دهد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
یک پژوهشگر میراث فرهنگی گفت: روستای موغار در 25 کیلومتری شهر اردستان واقع گردیده و به تازگی جزء بخش مهاباد شده و در کنار جاده ترانزیت تهران – بندرعباس قرار گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵    
صفحه نخست روزنامه های شنبه 2 اسفند به گفته وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه آزادراه غدیر یک قطعه استراتژیک در حمل و ترانزیت است و دنبال افراد متدین و ارزشی در جریان انتخابات باشیم اختصاص یافت.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه داروی گیاهی جدید درمان اعتیاد بوپرنورفین نام دارد، جزئیات جدیدی از این داروی گیاهی تولیدی شرکتهای دانش بنیان ایرانی اعلام کرد. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت مرز باشماق در توسعه کشور گفت: ساماندهی مرز اشماق مریوان می تواند در توسعه اقتصادی کشور و استان نقش مهمی داشته باشد. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: قیمت مواد مخدر سنتی افزایش پیدا کرده و از طرفی مواد مخدر صنعتی هم افزایش قیمت داشته و این افزایش قیمت هم به دلیل بالا رفتن هزینه ترانزیت است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران در نشست شورای گفت وگوی استان کرمانشاه، ضمن ابراز خرسندی از بخشنامه اخیر دولت عراق برای برقراری ترانزیت یکسره از برخی مرزهای کشور از جمله مرز خسروی، گفت: این امر می تواند گذرگاه زمینی از ایران تا سوریه، لبنان و مدیترانه را برقرار کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در 10 ماهه سال 99، حدود 12 هزار میلیارد تومان به بنیانهای مالی قاچاقچیان ضربه وارد شد که حدود سه برابر مدت مشابه سال گذشته است.