جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۳۷Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چابهار»

طبق تازه ترین نمودار رنگ بندی کرونا در کشور که توسط اپلیکیشن ماسک منتشر شده است، وضعیت بیماری کرونا در نوار جنوبی کشورمان گسترش یافته است.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۷    
زمان مطالعه : 4 دقیقه 18 خرداد 00 روستاها امروزه جذابیت بسیار بالایی برای گردشگران پیدا کرده اند، روستاهایی مانند کندوان، ماسوله، ابیانه و لاشان. تیس در میان جاذبه های گردشگری دیگر کمتر نامش به گوش رسیده اما از زمان ایران باستان و دوران هخامنشیان وجود داشته است ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۹    
جمعی از رانندگان کامیون چابهار به زاهدان می گویند جاده ایرانشهر به دلگان و ایرانشهر به سرباز نیکشهر و چابهار برای تردد کامیون ها خطرناک شده و از امنیت مناسبی برخوردار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تاکید بر اینکه برخورد با شبکه های زمین خواری در دستور کار مدیران این منطقه است، گفت: تصرفات غیرقانونی زمین های ملی در چابهار صرفا یک جُرم عادی نیست بلکه یک بحران اجتماعی و امنیتی به شمار می رود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مهندسان مشاور-کارگاه چابهار مهندس برق مسلط به فهرست بها، دفتر فنی و نظارت kp.resume08@gmail.com مهندسان مشاور کارگاه چابهار مهندس مکانیک مسلط به فهرست بها، دفتر فنی و نظارت kp.resume08@gmail.com شرکت مهندسین مشاور معتبر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون هماهنگی و امور اقتصادی توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: مسوولان محلی، استانی و کشوری ضمن رفع موانع، زیرساخت های لازم را برای ورود سرمایه گذاران به چابهار فراهم کنند تا شاهد توسعه، افزایش اشتغال و آبادانی هر چه بیشتر این خطه از ایران اسلامی باشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بابک دین پرست گفت: ظرفیت ایجاد شده در بندر شهید بهشتی چابهار قابلیت پهلوگیری کشتی ها اقیانوس پیما را فراهم کرده است و این فرصت بی نظیر می تواند مشکلات پیش روی کمبود کالای اساسی کشور را مرتفع کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در جلسه ستاد توسعه سواحل مکران خواستار افزایش سهم ویژه برای ورود کالای اساسی در بندرچابهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با بیان اینکه طرح آزادسازی زمین های ساحلی به طور جدی پیگیری می شود گفت: مجموعه ها و دستگاه های متخلف به مراجع قضایی معرفی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای ساماندهی فعالیت و پاسخگویی عملکرد، مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار همانند سایر فعالان اقتصادی منطقه باید نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند وگرنه برابر قوانین و مقررات، برخورد قانونی با متخلفان در دستور کار قرار خواهد گرفت.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۹    
فیلم پیوست مربوط به فعالیت یک خانواده در چابهار در زمینه تعویض لاستیک و پنچرگیری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در سفر به سواحل مکران از ظرفیت های تجاری و اقتصادی، بندر شهید بهشتی و منطقه آزاد چابهار بازدید و در نشست ستاد توسعه سواحل مکُران با موضوع واردات کالا از طریق بندر چابهار شرکت کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار سیستان و بلوچستان خواستار رفع موانع برای ورود کالا در بندرشهیدبهشتی شد و افزود: جای تعجب است که کالای اساسی سهم این استان و استان های همجوار در سایر بنادر ایران تخلیه و با هزینه های زیاد به این منطقه ارسال می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۴۲    
چابهار- ایرنا- بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در سفر به سواحل مکران از ظرفیت های تجاری و اقتصادی، بندر شهید بهشتی و منطقه آزاد چابهار بازدید و در نشست ستاد توسعه سواحل مکُران با موضوع واردات کالا از طریق بندر چابهار شرکت کرد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۴    
دکتر محمدرضا میرزایی، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات آبهای دور- چابهار به مناسبت روز جهانی لابستر، یادداشت علمی با عنوان توسعه بهره وری شیلاتی از شاه میگو خاردار با تاکید بر گونه Panulirus homarus" منتشر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: بندر چابهار با توجه به موقعیت و جایگاه ویژه و اتصال به آب های آزاد و اقیانوس هند یکی از بهترین بنادر ایران برای ورود انواع کالاهای اساسی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: از محل رفع تعهدات ارزی مرزنشینان 20 هزار تن کالا مربوط به مرزنشینان سیستان و بلوچستان در حال ورود به کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون وزیر کشور با بیان اینکه هشت میلیون و 600 هزار تن کالا در کشور داریم گفت: چهار میلیون و 700 هزار تن کالای اساسی در کشور وجود دارد که 119 هزار تُن آن در حوزه بندر چابهار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر امور گردشگری منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت هفته صنایع دستی از صنعتگران و فعالان برتر صنایع دستی این منطقه تجلیل و قدردانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه 750 هکتار زمین برای ایجاد باغ های گرمسیری و تولیدات مختلف در کشت و صنعت مکُران شهرستان کُنارک سیستان و بلوچستان فراهم شده است گفت: با تکمیل این مجموعه برای چهار هزار نفر شغل ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - امام جمعه اهل سنت شهر نگور دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همه ملت ایران از فارس و بلوچ، شیعه و سنی و تمامی اقوام با حضور پُررنگ و حداکثری در انتخابات ضمن حفظ آبرو و اقتدار کشور موجبات عزتمندی خود را فراهم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۴    
چابهار - ایرنا - مسوول ستاد مرکزی ایران توانمند سیدابراهیم رئیسی در کشور گفت: مشارکت در انتخابات باعث محرومیت زدایی و پیشرفت کشور می شود و نباید اعتراض های خود را با مشارکت نکردن در سرنوشت خود بیان کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توسعه راه آهن در خراسان جنوبی و اتصال آن به راه آهن مشهد - چابهار برای توسعه صادرات را از مواردی ذکر کرد که باید در ارتقاء بخش های مختلف خراسان جنوبی مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۲    
کاندیدا های ریاست جمهوری دولت سیزدهم، هر یک نظرات و برنامه های خود در مورد توسعه سواحل مکران، روش های نوین مالی و نوع رویکرد آن ها در موضوع سرمایه گذاری های خارجی را برای اطلاع مردم، به صورت رسمی و دقیق منتشر نمایند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۵    
یک شنبه 00/3/23 ، رامسر , (اخبار رسمی) : روستای درک، در بخش زرآباد، که در شهرستان کنارک، نزدیک چابهار در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. در واقع روستای درک، بین دو بندر مهم ایران، یعنی بندر چابهار و بندر عباس، قرار دارد. می توانید هم از طریق زمینی و هم از طریق هوایی، به روستای درک برسید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
چابهار-سرهنگ علی بیگدلی در جمع بسیجیان، فرماندهان پایگاه ها و حوزه های مقاومت و همچنین پاسداران در شهرستان چابهار گفت: شرکت در انتخابات پیش رو نشانه پایبندی مردم به نظام اسلامی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۵    
چابهار-300 بسته معیشتی در ایام کرونا بین نیازمندان در روستا های دمپک شهرستان چابهار توزیع شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با گذشت بیش از 30 سال از ایجاد نخستین مناطق آزاد تجاری_صنعتی در کیش، قشم و چابهار در سال 1369 و بعدها افزایش تعداد این مناطق به 7 منطقه، می گذرد ...
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: دو پروژه بزرگ مسئولیت اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی در چابهار در دست اجراست که تکمیل این پروژه ها تاثیر بسزایی در تسهیل و تسریع تردد و کاهش زمان و قیمت تمام شده کالا و توسعه بندر چابهار خواهد داشت.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: منطقه آزاد سیستان در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد از اینرو استان دارای 2منطقه آزاد خواهد بود و با کمک سایر استعدادهای پنهانش محرومیت آشکار منطقه از بین رفته و آینده درخشان برای آن رقم خواهد خورد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار گفت: با تلاش نیروهای این امور و با همکاری پرسنل دادستانی و انتظامی این شهرستان 7دستگاه ماینر غیر مجاز از یک مرکز مسکونی کشف و ضبط شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار نفر در بخش های اجرایی و نظارتی، اعضای صندوق های رای، نماینده داوطلب ها و نیروهای نظامی و بازرسی، در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 157 شعبه اخذ رای این شهرستان فعالیت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مومنی گفت: با توجه به زیرساخت های فراهم شده در سیستان و بلوچستان و تصویب منطقه آزاد سیستان و وجود منطقه آزاد چابهار ،مناطق آزاد تسهیلگر توسعه این استان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار گفت: با تلاش نیرو های این امور و با همکاری پرسنل دادستانی و انتظامی این شهرستان 7 دستگاه ماینر غیر مجاز از یک مرکز مسکونی کشف و ضبط شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از عصرهامون ؛ جنوب سیستان و بلوچستان، گودال های مصنوعی و طبیعی زیادی را در خود جای داده که به هوتک یا هوتگ معروف است، سازه ای سنتی، کم هزینه و به صرفه که آب حاصل از بارندگی در مناطق روستایی دشتیاری ...
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به همراه استاندار سیستان و بلوچستان از قطعه 4 باند دوم بزرگراه ترانزیتی زاهدان - زابل که بخشی از بزرگراه چابهار میلک محسوب می شود؛ بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۵    
چابهار-مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چابهار در دیدار با فرمانده ناحیه کنارک گفت:امید آفرینی در بین مردم نسبت به روند رو به جلوی حکومت تحت زعامت رهبری از محور های مهم حضور آگاهانه در انتخابات است.
معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه روند واردات کالاهای اساسی، دو فروند کشتی حامل کالای اساسی ذرت و برنج در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: منطقه آزاد سیستان در حوزه شمال استان بسیار اثرگذار و بخش تکمیلی منطقه آزاد چابهار خواهد بود همچنین در حوزه تجارت دارای نقش کلیدی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی “استاندار” پیش از ظهر امروز پنجشنبه در این بازدید اظهار داشت: در مجموع یک هزار و 360 کیلومتر بزرگراه در سطح استان از سمت استان کرمان تا میرجاوه و از چابهار تا میلک مورد نیاز است که از این میزان 900کیلومتر مربوط به مسیر چابهار تا میلک بیشتر مورد توجه ...
احمدعلی موهبتی روز پنجشنبه در نشست بررسی آغاز فعالیت منطقه آزاد سیستان با حضور مومنی مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور اظهار داشت: پیوند 2 منطقه آزاد چابهار و سیستان به اقتصاد کشور، کشورهای همسایه و سایر کسانی که می توانند از آن نفع ببرند کمک خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مدیر گردشگری منطقه آزاد چابهار گفت: 2 هزار 840 نفر در 28 کارگاه تولیدی و فروشگاه صنایع دستی این منطقه فعالیت می کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در درگیری مسلحانه محلی دختر 12 ساله به نام جواهر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ بعد از روستای رمین در 15 کیلومتری چابهار، در مسیر جاده ساحلی چابهار گواتر، تنگه ای صخره ای مشرف به دره ای سرسبز و زیبا قرار دارد که از بالای آن روستای لیپار در میان سبزه زارها پیداست ...
سازمان بنادر و دریانوردی، 7 طرح مطالعاتی و پژوهشی پیشنهادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان را تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز پذیرش سهمیه بومی 90 نفر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی صادر شد و برای ساخت بیمارستان های چابهار و پلان هم اعتبار ویژه در نظر گرفته می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
لحظه واژگون شدن ولوو هنگام عبور از رودخانه را ببینید. این حادثه در نیکشهر چابهار اتفاق افتاده و با کمک هلال احمر راننده و شاگرد نجات پیدا کردند.