چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۱۶Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به اولویت بندی ستاد مقابله با کرونا 85 هزار نفر دریانورد به بخش ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر معرفی شدند و اسامی این افراد همین هفته به وزارت بهداشت و وزارت راه اعلام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت روحانی افزایش محدوده بندر شهید رجایی را تعیین تکلیف نکرد، گفت: علی رغم کاهش حجم واردات کانتینری، درآمد سازمان بنادر و دیانوردی کاهش نیافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ارسال اسامی 95 هزار نفر دریانورد به وزارت بهداشت برای واکسیناسیون آن ها، گفت: دریانوردان به زودی واکسینه می شود.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، روانبخش بهزادیان درباره آخرین وضعیت کالاهای اساسی در بنادر کشور اظهار کرد: تا پایان 9 مردادماه سال جاری میزان کالاهای اساسی در 12 بندر امیرآباد، نوشهر، انزلی، امام خمینی (ره)، شهید رجایی، بوشهر، چابهار، آستارا، فریدونکنار، لنگه ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، میزان کالاهای اساسی موجود در بنادر کشور تا 9 مرداد ماه سال جاری را 4 میلیون و 643 هزار و 108 تن اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، میزان کالا های اساسی موجود در بنادر کشور تا 9 مرداد امسال را 4 میلیون و 643 هزار و 108 تن اعلام کرد.
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، میزان کالاهای اساسی موجود در بنادر کشور تا 9 مرداد ماه سال جاری را ، 4 میلیون و 643 هزار و 108 تن اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۶    
استفاده از شناورهای رو-رو هزینه حمل و نقل را به حداقل می رساند و به عنوان یک خدمت ویژه در بنادر محسوب می شود، از این رو در کشورهای دریایی و بندری دنیا بهره برداری از این نوع شناورها رواج پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی، از اورهال و تعمیر اساسی شناور ناجی 11 و الحاق آن به ناوگان جستجو و نجات دریایی هرمزگان خبر داد.
مدیرکل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: سازمان بنادر و دریانوردی اسامی 95 هزار دریانورد واجد شرایط تزریق واکسن کرونا را به وزارت بهداشت ارسال کرده است.
شناور ناجی -1 به ادوات و تجهیزات پزشکی و امدادی پیشرفته به منظور بروزرسانی و ارتقاء توان عملیاتی تیم جستجو و نجات دریایی بندر امیرآباد اضافه شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مطابق آمار رسمی سازمان بنادر و دریانوردی طی تیرماه 1400 تخلیه و بارگیری کالای اساسی در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته 16.3 درصد افزایش یافته است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان بررسی و پیگیری شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بندری سازمان بنادر گفت: با همکاری سازمان راهداری سرعت روند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره) افزایش یافته است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مجتبی یوسفی در رابطه با مزایای انتقال صنایع بزرگ یا گسترش فاز های توسعه ای صنایع، همچون فولاد در پسکرانه بنادر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بنادر کویت از برنامه این سازمان برای ساخت چند شهر لجستیک در این کشور خبر داد.
تحریم های بین المللی و شیوع ویروس کرونا مانع از توسعه زیر ساخت های بندری در مجتمع بندری شهید رجایی نشد و دولت در آخرین ماه های فعالیت خود توانست با ایجاد یک پست اسکله و افزودن 31 هکتار به پسکرانه این بندر، حلقه تحریم را در صنعت دریایی و بندری بشکند.
روانبخش بهزادیان از رشد 9,8 درصدی میزان عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر کشور طی چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: میزان عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه، معادل 46.18 میلیون تن بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – ساری - امیرحسین طاهریان : مدیر سازمان بنادر و دریانوردی امیرآباد از بهره برداری 4 طرح بزرگ سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی، توسط رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس در بندر امیرآباد خبر داد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، 3 وعده وزارت جهاد کشاورزی برای تسریع در ترخیص نهاده از بنادر را عنوان کرد. *** آخرین وضعیت تخلیه بنادر از کالای اساسی به گزارش صنایع ، غلامحسین دغاغله درباره آخرین وضعیت تخلیه بنادر از کالای اساسی، اظهار داشت: ...
رییس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تأکید بر اینکه بنادر و بخش خصوصی؛ شریک تجاری یکدیگر هستند، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی؛ مشکلات حمل و نقل دریایی و بندری را به حداقل رسانده است.
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت رفع مشکلات بخش خصوصی در بندر فریدونکنار تأکید کرد .
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آیا در زیر شاخص های مرتبط با سنجش میزان بهره وری، این ذینفعان از جمله شرکت های کشتیرانی، سازمان بنادر و دریانوردی و نیز شرکت های مرتبط با اکتشاف، تولید، ذخیره سازی و انتقال نفت خام و محصولات حاصل از پالایش آنها در داخل کشور، مورد ممیزی توسط کارشناسان خبره مستقل قرار گرفته یا می گیرند؟
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پروژه احداث اسکه شناور مسافری در بندر گناوه 15 مردادماه و شناور مسافری بندر دیلم تا هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با تاکید بر اینکه استراتژی و هدفگذاری سازمان بنادر و دریانوردی، جذب و فعال سازی شناورهای رو-رو در بنادر شمالی کشور است، گفت: شناورهای رو-رو، هزینه حمل و نقل را به حداقل می رساند و ضرورت دارد، از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
سرانجام پس از چندین بار تاخیر در زمان اعلام شده از سوی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برای بهره برداری از اسکله های نفتی بندر رجایی، این وعده در تاریخ 24 تیر ماه امسال محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در پی گلایه کامیون داران و نمایندگان تشکل های آن ها از بی برنامه بودن و ناهماهنگی دستگاه های متولی، طولانی بودن فرآیند ترخیص کالا و ...به عنوان دلایل انباشت کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره)، معاون سازمان بنادر و دریانوردی این گلایه ها را ناشی از خستگی کامیون داران می داند و بس!
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب طرح جامع توسعه بندر دیلم در هیئت عامل سازمان بنادر طی این هفته خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۶    
بهزادیان، مدیرکل امور بندری سازمان بنادر ودریانوردی با بیان اینکه هم اکنون چهار میلیون و 683 هزار تن کالای اساسی در بنادر کشور وجود دارد، گفت: تخلیه این کالاهای اساسی از بنادر کشور سرعت گرفته است.
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه بسیاری از تعرفه های بندری تعیین شده از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش پیدا نکرده است، گفت: تعرفه های مترتب بر کشتی و THC در سال 1400 نسبت به سال قبل، هیچ گونه تغییری نداشته است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالا های اساسی انباشت شده در بنادر و چگونگی حمل و جابه جایی آن ها گفت: درحال حاضر مشکل کمبود کامیون حل شده و روزانه حدود 2000 دستگاه کامیون به بندر امام خمینی (ره) می آیند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: در پای اسکله 19 فروند کشتی منتظر پهلوگیری است که بار این کشتی ها شامل جو، ذرت، روغن، سویا، شکر و گندم است و برخی از این کشتی ها در حال تخلیه کالا هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالاهای اساسی انباشت شده در بنادر و چگونگی حمل و جابه جایی آن ها گفت: درحال حاضر مشکل کمبود کامیون حل شده و روزانه حدود 2000 دستگاه کامیون به بندر امام خمینی (ره) می آیند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از برنامه ریزی صورت گرفته به منظور افتتاح شش پروژه بزرگ دریایی و بندری در این استان از طریق ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور خبر داد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در حاشیه امضای قرارداد با بخش خصوصی، گفت: با امضای قرارداد سرمایه گذاری 395 میلیارد ریالی احداث کارخانه خوراک دام و طیور ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: پروژه خارج سازی 6 فروند مغروقه در آبراه اروند و خور موسی با اعتبار 1190 میلیارد ریال به زودی توسط سازمان بنادر و دریانوردی اجرا خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: افزون بر 17 هزار میلیارد تومان بخش خصوصی در بنادر کشور سرمایه گذاری کرده و از محل این میزان سرمایه گذاری 35 هزار نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است.
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: خوشبختانه گام های نهایی خودکفایی در حوزه ساخت وساز و تجهیزات دریایی و بندری ایران در حال برداشته شدن است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با وجود تحریم های ناجوانمردانه و شیوع کرونا، ورود و خروج کشتی ها در بنادر ما یک روز هم متوقف نشد. به گزارش ایسنا، محمد راستاد در مراسم بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی در بخش های حمل ونقل ...
تسریع در ایفای تعهدات طرف هندی در بندر چابهار و ارتقای ظرفیت بنادر به 285 میلیون تن در دولت تدبیر و امیداز اهم اخبار این هفته حوزه حمل و نقل دریایی به حساب می آید.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران، از آمادگی بنادر کشور برای پذیرش کشتی های بزرگ خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: سامانه حفاظت الکترونیکی بندر بوشهر و جزیره نگین همزمان با 15 طرح بندری کشور با دستور رئیس جمهور بهره برداری شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، 16 طرح سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه دریایی و بندری امروز با دستور رئیس جمهور و به صورت ارتباط تصویری به بهره برداری رسید. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سفارش ساخت 83 فروند انواع ناوگان مورد نیاز سازمان بنادر به سازندگان داخلی در تاریخ صنایع دریایی کشور بی نظیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شناور لایروب مکران 2 با سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی به ناوگان تجهیزات دریایی مجتمع بندری امام خمینی(ره) پیوست.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: افتتاح 16 پروژه های بزرگ حوزه دریایی و بندری در شرایطی است که کشور با سخت ترین تحریم ها و شیوع ویروس کرونا روبرو است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران، از آمادگی بنادر کشور برای پذیرش کشتی های بزرگ خبر داد.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افتتاح و بهره برداری از 16 پروژه دریایی و بندری به ارزش 3 هزار میلیاردتومان با دستور رییس جمهور خبر داد و گفت: با وجود تحریم های ناجوانمردانه و شیوع کرونا، ورود و خروج کشتی ها به و از بنادر ما یک روز هم متوقف نشد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: راستاد،مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی هرمزگان:با بهره برداری از مرحله نخست فاز سه توسعه بندرشهید رجائی بندرعباس، امکان پهلوگیری کشتی های غول پیکر کانتینر بر با ظرفیت 18400 ETU فراهم شد.