سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۰:۵۸Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به ظرفیت تجاری 60 میلیون تنی بین روسیه و هند، در صورت راه اندازی سرویس ترانزیتی و اتصال این مسیر از طریق دریای خزر به آب های جنوبی کشور، می توان با امکانات موجود، از 25 درصد ظرفیت تجاری استفاده کرد.
مدیرکل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی از پایان ساخت و الحالق یک فروند بارج جمع آوری آلودگی مواد نفتی به ناوگان شناورهای خدماتی این سازمان، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از افتتاح اسکله بندر شهید رجایی با ظرفیت 18600 TEU کانتینر همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: کشور فاقد شرکت صلاحیت دار در بخش تعمیر و نگهداری تجهیزات دریایی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، با توجه به ظرفیت تجاری 60 میلیون تنی بین روسیه و هند، در صورت راه اندازی سرویس ترانزیتی و اتصال این مسیر از طریق دریای خزر به آب های جنوبی کشور، می توان با امکانات موجود، از 25 درصد ظرفیت تجاری استفاده کرد.
سازمان بنادر و دریانوردی به منظور بهره مندی از ظرفیت و توان علمی جوانان تحصیل کرده در پیشبرد اهداف سازمانی خود، از دانش آموختگان دانشگاهی به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه به تعداد 150 نفر برای به کارگیری در بنادر کشور با داشتن شرایط خاص دعوت به همکاری می نماید.
نشست شورای هماهنگی مدیران ارشد ارگان های های دریایی کشور با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به میزبانی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به عملکرد 44 ساله انقلاب اسلامی در حوزه دریایی، گفت: طی این سال ها ظرفیت عملکرد بنادر کشور از 19 میلیون تن به 270 میلیون تن رسیده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طی سال های بعد از انقلاب ظرفیت عملکرد بنادر کشور از 19 میلیون تن به 270 میلیون تن رسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان بنادر و دریانوردی از رشد 413 درصدی ترانزیت کریدور شمال-جنوب در بندر انزلی خبر داد و گفت:امسال 430 فروند کشتی وارد بندر انزلی شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی عملکرد 44 ساله انقلاب اسلامی در حوزه دریایی و بندری را تشریح کرد و گفت: طی این سال ها ظرفیت عملکرد بنادر کشور از 19 میلیون تن به 270 میلیون تن رسیده است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱    
در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت راه وشهرسازی، مهدی ابوالحسنی به عنوان سرپرست هسته گزینش این سازمان معرفی و از تلاش های جهانگیر نجاتی مدیر پیشین هسته گزینش سازمان بنادر قدردانی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان از نجات جان 4 ملوان در سواحل غربی چابهار خبر داد. به گزارش صبح ساحل، به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سیداحمد هاشمی ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نویان نگین پارسیان با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی استان مازندران روز پنجشنبه 13 بهمن ماه با حضور مقامات کشوری و استانی مراسم کلنگ زنی احداث بزرگترین کارخانه تولید تجهیزات آزمایشگاهی را در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر برگزار کرد ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین یداللهی، مدیرکل امور اقتصادی و مناطق، سازمان بنادر و دریانوردی درخصوص اینکه بندرچابهار همچنان در دست هندی ها است به خبرنگار مهر گفت: این قرارداد همچنان زنده است و مسائل مربوط به موضوعات کوتاه مدت و بلندمدت در دست بررسی و حل و فصل می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۶    
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از راه اندازی مجهزترین تأسیسات و تجهیزات دریافت و بازیافت زائدات شناور ها در مجتمع بندری امام خمینی (ره) خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، فرارسیدن 13رجب سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع)، امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر را به کارکنان سازمان بنادر و خانواده بزرگ دریایی کشور تبریک گفت.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کشتی هایی که در لنگرگاه هستند در حوزه سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارند و هنوز در حوزه گمرکی وارد نشده اند
مدیر کل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه شعار جهانی دریایی IMO برای سال 2023 مارپل در 50 سالگی- تعهد ما ادامه دارد انتخاب شده است، گفت: ایران از جمله کشورهای پیشتاز در عمل به تعهدات بین المللی حوزه ایمنی و محیط زیست دریایی است.
عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ، از رعایت کلیه الزامات کنوانسیونی و ایجاد تسهیلات منحصر به فرد دریافت و پالایش مواد زائد کشتی ها ابراز خرسندی کرد و وجود چنین سازو کاری در سطح کشور را خدمت مؤثری در راستای ارائه خدمات به ویژه به کشتی های حامل کالاهای نفتی و تانکر برشمرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۳    
اعلام جزییات فعالیت خط کشتیرانی مستقیم از چین به چابهار و سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه دولت الکترونیک پیشرو است از مهمترین اخبار حوزه بنادر و دریانوردی در هفته گذشته بود.
عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت : یکی از مهمترین موضوعات چالش در حوزه آبراه اروند است و بین کشور ایران و عراق که نتیجه نرسیده اما در حال پیگیری است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از فراهم شدن زیرساخت های خط مسافری دریایی در آبادان خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۳    
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE سازمان بنادر و دریانوردی از اتمام کار ارزیابی آمادگی جسمانی کلیه آتش نشانان بندر شهید رجایی خبر داد. مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE سازمان بنادر و دریانوردی از اتمام کار ارزیابی آمادگی جسمانی کلیه آتش نشانان بندر شهید رجایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری بر مقوله اقتصاد دریامحور، این مسئله در برنامه هفتم توسعه احکام مستقلی دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان بر اساس نقشه راه، راهبردها و الزام های از پیش ترسیم شده در توسعه دولت الکترونیک پیشرو است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اکنون ارائه 50 درصد از خدمات سازمان بنادر و دریانوردی بر روی درگاه پنجره واحد خدمات الکترونیک دولت انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: 58 مورد خدمات جستجو و نجات دریایی در محدوده تحت حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان که بین دهانه اروند تا سواحل دیلم واقع شده، ارائه شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم در بندر آستارا از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شده است، گفت: استانداردترین کانال ممکن در دریای خزر در بندر آستارا ایجاد شده است و این بندر مشکلی برای پذیرش کشتی ندارد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۳    
رئیس مدیریت سواحل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: همه ما به دنبال توسعه گردشگری ساحلی و دریایی هستیم و کسی نمی خواهد مانع بر آن باشد و کشور نیز به دنبال گردشگری دریایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 12 فقره قرارداد سرمایه گذاری در بنادر منعقد شده است، ارزش این قراردادها را 33 هزار و 279 میلیارد ریال اعلام کرد.
مدیر کل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه کریدورها براساس اقتصادی بودن مسیرهای حمل و نقل تعریف می شوند، گفت: از مهمترین عوامل موثر بر اقتصادی بودن کریدورها کاهش قیمت تمام شده، زمان ارائه خدمات، ایمنی کار و امنیت آنها است که ایران از نظر امنیت، امن ترین کشور برای تردد کالا است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۳    
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از بندر امیرآباد بازدید و با کارکنان یگان حفاظت این بندر دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس، گفت: ترانزیت فرآورده های نفتی با استفاده از ظرفیت های ذخیره سازی و لجستیکی شرکت ملی گاز، سازمان بنادر و دریانوردی و بخش خصوصی از مبدأ آسیای میانه از طریق شبکه ریلی شمال - جنوب کشور (سرخس خراسان- بندر نفتی شهید رجایی بندرعباس ) کلید خورد.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه حدود 600 شناور فاقد هویت طی یکسال اخیر هویت بخشی شده اند ، تاکید کرد: استانداردسازی و پلاک زنی هوشمند شناورهای فاقد هویت و حک لیزری روی موتور آن ها در دستورکار این سازمان قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: خطوط دریایی یک ارتباط دو سویه است که باید هر دو طرف آمادگی های لازم جهت برقراری خط مسافری را داشته باشند.
علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از نمایشگاه محصولات فناورانه ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران بازدید کرد .
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: کارشناسان و متخصصین این مدیریت تا پایان بهمن ماه نسبت به انجام آزمونهای مربوطه و تعیین سطح آمادگی جسمانی تمامی آتش نشانان شاغل در بنادر چه بخش دولتی و چه آتش نشانان شاغل در ایستگاههای آتش نشانی شرکتهای خصوصی اقدام می نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: سازمان بنادر و دریانوردی 100 میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی تالاب انزلی اختصاص داده است.
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی این سازمان طی 10 ماهه سال جاری معادل 181 میلیون و 55 هزار و 811 تن بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته رشد 9 درصدی را نشان می دهد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی 10 ماهه سال جاری، معادل 181 میلیون و 55 هزار و 811 تن بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 9 درصدی را نشان می دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: 200 هزار میلیارد تومان ارزش روز سرمایه گذاری انجام شده و در دست اقدام از سوی بخش غیردولتی در بنادر کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کار احداث ساختمان مرجع دریایی بندر ابوموسی که نقش بسزایی در ایمنی تردد و تسریع در عملیاتهای امداد و نجات دریایی دارد با 38 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: سازمان بنادر و دریانوردی 100 میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی تالاب انزلی اختصاص داده است.
مدیر کل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی این سازمان را از صنایع پیشرو در جذب سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود: با توجه به قیمت روز تا کنون بالغ بر 200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بنادر کشور جذب شده است.
سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور در رأس هیأتی مرکب از مدیرکل حوزه راه و شهرسازی این سازمان و رئیس اداره پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از مجتمع بندرامام خمینی(ره) پس از بررسی تازه ترین اقدامات و دستاورهای این بندر ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: قاسم عسکری نسب با اشاره به جزئیات فعالیت خط کشتیرانی مستقیم از چین به چابهار، اعلام کرد: فعالیت این خط کشتیرانی کاهش مدت زمان انتقال کالا از 45 روز به 2 هفته را در پی داشته است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۳    
بیانیه سازمان بنادر و دریانوردی درخصوص ثبت کشتی های مرتبط با ایران توسط دولت پاناما و افزایش بهره وری عملیاتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) از مهمترین اخبار حوزه بنادر و دریانوردی در هفته گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۱    
رئیس اداره بازرسی سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: بنادر اروندکنار و چوئبده آبادان از بنادر مهمی هستند که در زمینه توسعه زیر ساخت ها نیازمند نگاه ویژه می باشند.