پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۴۲May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر»

مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه بازنگری و اصلاح ساختار تعرفه خدمات بندری و دریایی کشور در دستور کار این سازمان قرار دارد، تاکید کرد: پروژه مطالعاتی بازنگری و اصلاح ساختار تعرفه های خدمات بندری و دریایی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی عمده آلودگی در اروند رود را ناشی از پساب های پالایشگاهی اعلام کرد و گفت: سرازیر شدن آلودگی نفتی به اروند رود باید متوقف شود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی عمده آلودگی در اروند رود را ناشی از پساب های پالایشگاهی اعلام کرد و گفت: سرازیر شدن آلودگی نفتی به اروند رود باید متوقف شود
بمنظور ارزیابی شاخص های عملکردی، نشست ستاد اجرایی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE با حضور مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان ...
اداره آموزش سازمان بنادر و دریانوردی در راستای بهسازی نیروی انسانی شاغل در این سازمان در سال گذشته، در دو دسته آموزش کارکنان و آموزش مدیران گام های موثری برداشته است.
مهمترین اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه در حوزه دیپلماسی اقتصاد دریامحور و توسعه همکاری های بین المللی و ارتقاء جایگاه حمل ونقل دریایی طی سال 1402، اعلام شد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۷    
میزان تخلیه وبارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی دو ماهه نخست امسال، معادل 37 میلیون و 797 هزار و 897 تن بود.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، مرتضی سالاری اظهارداشت: در راستای سیاست های کلی توسعه دریامحور ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و اجرای بند 22 ماده 3 آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی، مجوز کارگاه تعمیر و ساخت شناور در بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مدت یکسال تمدید و مجوز آن به مدیرعامل شرکت مربوطه تحویل شد. ...
صمت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، جلیل اسلامی؛ عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در این نشست که به میزبانی سازمان بنادر و با حضورهادیان فر معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و مدیران عامل و روسای سازمان ها و شرکت های حوزه حمل و نقل برگزار شد ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۱    
مراسم گرامی داشت شهیدجمهور حضرت آیت الله رئیسی و همراهان، با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران، معاونان و کارشناسان این سازمان برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی در نشست ماهانه مدیران این سازمان با اعلام رشد پنج درصدی عملکرد بنادر کشور طی 2 ماه گذشته از سال جدید، اظهار داشت: شاخص های عملکردی سازمان بنادر و دریانوردی در سال جدید ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته طی دو مراسم جداگانه که به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و نیز مراسم تجلیل از برگزیدگان حوزه ایمنی سازمان بنادر و دریانوردی استان برگزار شد، از مهندس فؤاد جلیلیان مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء و علی منصوری ...
یک صد و هشتمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) در مقر اصلی این در لندن برگزار شد که نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی به صورت آنلاین در جلسه حضور داشتند.
مهمترین اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در بخش دریایی و ارتقاء ایمنی و امنیت دریایی طی سال 1402، اعلام شد.
اولین نمایشگاه تخصصی ایران بهره ور همزمان با همایش ملی بهره وری ایران در روزهای 31 اردیبهشت و اول خرداد ماه جاری در محل سالن اجلاس سران برگزار شد و سازمان بنادر و دریانوردی در این نمایشگاه حضور فعالی داشت.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی مومبای هند در هفته چهارم اردیبهشت 1403 مندرج در رسانه های این منطقه به شرح زیر ارائه می گردد. هند و ایران برای بهره برداری از بندر چابهار قرارداد 10 ساله امضا کردند. ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۰    
با حضور مدیر کل امور مالی سازمان بنادر و دریانوردی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و جمعی از همکاران، مراسم معارفه سرپرست معاونت برنامه ریزی،توسعه مدیریت و منابع این اداره کل در بندر نوشهر برگزار گردید.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی بر ارتقای وضعیت ایمنی شرکت های خصوصی فعال در بنادر، الزام شرکت های خصوصی به کسب حداقل امتیاز لازم برای ادامه فعالیت در بنادر، تمرکز بر موضوعات و افزایش ثقل ایمنی در کنار توجه به موضوعات بهداشت و محیط زیست کارکنان و محیط کار تاکید کرد.
در مراسمی با حضور محمدحسین علامه عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع و مدیران این معاونت، محمد علی یزدانی به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات راهبردی ، برنامه، بودجه و تحول اداری سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد .
سرپرست فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از کشف حدود 120000 لیتر نفت گاز ( گازوئیل ) غیرمجاز از طریق جاسازی در تعداد 6 دستگاه کانتینر 20 فوت با پوشش سنگ کوپ صادراتی در مجتمع بندری شهید رجایی توسط یگان حفاظت بندر مزبور خبر داد.
در پی سانحه هوایی وسقوط بالگرد در آذربایجان شرقی که منجر به شهادت رییس جمهوری فقید و جمعی از همراهان وی شد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی این مصیبت سنگین را به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و جامعه دریایی و بندر کشور تسلیت گفت.
در پی سانحه هوایی وسقوط بالگرد در آذربایجان شرقی که منجر به شهادت رییس جمهور فقید و جمعی از همراهان وی شد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی این مصیبت سنگین را به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و جامعه دریایی و بندر کشور تسلیت گفت.
مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی، با همراهی گروه بازرسان این سازمان، از پروژه های سرمایه گذاری و توسعه ای بندر شهید بهشتی در چابهار بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت موضوعات مرتبط با ایمنی، بهداشت، محیط زیست کار و محیط کار کارگران گفت: در بخش اطفای حریق 12 دستگاه خودروی سبک و سنگین به بنادر استان هرمزگان اضافه شده است.
در دیدار مدیرعامل و نمایندگان شرکت راه آهن لجستیک روسیه (RZD) با مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه ها سازمان بنادر و دریانوردی، رشد حمل بارهای ترانزیتی روسیه از قلمرو ایران به صورت چند وجهی، رضایت بخش اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- استاندار هرمزگان بر لزوم راه اندازی و توسعه زنجیره سورتینگ با مشارکت و هم افزایی اداره کل بنادر و دریانوردی و اتاق بازرگانی استان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امسال سالی مهم و حیاتی برای شکوفایی ظرفیت های بندر بوشهر و به ویژه مجتمع بندری نگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۵    
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی: عمده تجارت خارجی ایران در شمال کشور از بندر امیرآباد بهشهر انجام می شود.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۲    
همزمان با دور دوم سفر استانی ریاست جمهوری به استان مازندران، سازمان بنادر و دریانوردی با برپایی میز خدمت در طرح ملی خدمت میدانی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پاسخگوی مسایل و مشکلات مردم استان شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه بازدید از بندر امیرآباد گفت در سال گذشته تجارت خارجی بندر امیرآباد با کشورهای حوزه CIS از رشد 46 درصدی برخوردار بوده است و با اقداماتی که در زمینه جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت گرفته است 60 هزار میلیارد ریال تفاهم نامه و ...
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در بندر امیرآباد از زیرساخت ها و پروژه های عمرانی بازدید کردند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۱    
رپورتاژ آگهی رضا قاسمی نژاد دریانورد متولد شهرستان سمیرم بوده که در حال حاضر در سطح پشتیبانی مهندسی دریایی و بر روی شناور مشغول فعالیت است او در حال آماده سازی خود برای آزمون های مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی بوده و ساکن و بزرگ شده ی روستایی محروم از توابع شهرستان سمیرم می باشد ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
از سوی مدیر HSE سازمان بنادر برای کارشناسان مربوطه در بندر امام خمینی، منشور راهبردی اهداف و اقدامات عملیاتی حوزه HSE در حوزه بنادر تشریح شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت، در نشست کارگروه توسعه دریا محور بنادر غرب هرمزگان در فرمانداری بندرلنگه اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه 12 اردیبهشت برنامه جامع تحقق سیاست های کلی توسعه دریامحور را تصویب و این مصوبه 19 اردیبهشت ماه ابلاغ شد؛ همچنین سازمان بنادر 99 همت برای توسعه بنادر سرمایه گذاری می کند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شناسایی ظرفیت های صنایع و کسب و کارهای دریایی و استفاده حداکثری بهره برداران از توانمندی های بومی کشور در نهایت منجر به توسعه دریامحور خواهد شد.
علی اکبر صفایی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به ریاست کمیته مدیریت بنادر و حمل ونقل دریایی ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 16 یک هزار گواهینامه ثبت شناور های صیادی برای نخستین بار در بنادر و دریانوردی بندرلنگه صادر و به مالکان شناور ها تحویل داده شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به بهبود شاخص های ایمنی در بنادر نسبت به سال های گذشته، تاکید کرد: بر اساس منشور راهبردی ابلاغ شده، ارتقای فرهنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست بنادر در سال جاری، با جدیت بیشتری، پیگیری می شود.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید بهشتی را نتیجه اراده وزیر راه و شهرسازی و همتای هندی و آغاز فصل همکاری بسیار ارزنده بین 2 کشور برشمرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در آئین تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید بهشتی چابهار با جمهوری هند ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۲    
وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه های هند در صدر یک هیات بلند پایه به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات ایرانی وارد تهران شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رییس امور کارگزاران دریایی و بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: آئین نامه جدید کسب و کارهای تخصصی حوزه بنادر و دریانوردی تدوین شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر به بندر چابهار در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار حضور یافت و از نزدیک با دانشجویان این دانشگاه به گفتگو نشست.
نخستین دوره ممیزی فرآیندها و دستورالعمل های مناطق ویژه بندری در سال 1403 در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با حضور مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی به همراه گروه ممیزان از سایر بنادر کشور برگزار شد.
مهمترین اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه ارتقاء کمی و کیفی زیرساخت های حمل و نقلی و همچنین بنادر شمالی کشور طی سال 1402، اعلام شد.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار با مدیرکل و اعضای شورای HSE بندر خرمشهرگفت: حرکت رو به جلو، رشد و سرعت بندر خرمشهر در مبحث HSE محسوس است که امیدواریم با تدابیر انجام شده توسط مدیرکل و همت اعضای شورای فعال HSE، شاهد ادامه دار بودن این پیشرفت باشیم.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با همراهی رودرا گاوراو شرست، سفیر هند در تهران، از زیرساخت ها، طرح های توسعه ای و کریدور لجستیکی بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد.