دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۱:۳۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «سازمان بنادر»

تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
بهشهر- مدیرکل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی تکمیل پروژه رو رو بندر امیرآباد را از طرح های راهبردی این سازمان بیان کرد و گفت: این طرح سبب رونق بخشی صادرات و واردات کشور می شود.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، بسته تخفیف ها و تسهیلات ارائه شده به صاحبان کالا و سرمایه گذاران بخش خصوصی در بنادر کشور را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به تعامل سازنده سازمان بنادر و دریانوردی و نیروی انتظامی در سطح کشور گفت : بر اساس پیگیری های مستمر ،هدفمند و توافقات صورت گرفته پلیس گمرک در 8 گمرک زمینی و آبی کشور مستقر شد.
ایسنا: بررسی های اولیه در آزمایشگاه مرکز مدیریت راهبردی افتا نشان می دهد که مبدا اصلی حمله اخیر باج افزاری، اجرای یک کد پاورشل از روی یکی از سرورهای DC سازمان بوده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به افزایش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر هرمزگان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات تخلیه و بارگیری حدود یک میلیون و 300 هزار تن انواع کالای اساسی انجام شده است. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
احد آزادی خواه معتقد است؛ گرانی مرغ به دلیل ضعف الگوهای توزیع نهاده ها در کشور است. شیوه ای که باعث شده، بخش قابل توجهی از نهاده هایی که با ارز 4200تومانی وارد کشور شده اند، سر از بازار آزاد در بیاورند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۶    
راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر 7/5 میلیون تن کالا در بنادر موجود است که 3/5 میلیون تن کالای اساسی و 4 میلیون تن سایر کالاها است.از ابتدای سال بیش از 70 میلیون تن کالا در بنادر تخلیه و بارگیری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از برنامه ریزی برای سفر دریایی به مقاصد جدیدی مانند قطر، عمان و حتی استرالیا خبر داد و گفت: مذاکرات برای آغاز و گسترش سفرهای دریایی، پیش از شیوع ویروس کرونا شروع شده و اگر زمینه فراهم شود، مذاکرات از سر گرفته خواهد شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴    
به تازگی فایل فیلمی از مراسم نمادینی که به مناسبت روز جهانی دریانورد در تیرماه سال 1399 به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در تهران (سالن آمفی تئاتر سازمان بنادر و دریانوردی) برگزار شد، به دست تین نیوز رسیده (فیلم پیوست)که قابل تامل است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ورود اولین تجهیزات استراتژیک به بندر چابهار توسط هند تا پایان سال خبر داد و اعلام کرد: قرارداد هندی ها بهره برداری موقت بوده است و متعاقبا قرارداد BOT مدنظر قرار می گیرد که عمدتا تامین تجهیزات استراتژیک بندری است و اولین تجهیزات تا پایان سال به داخل کشور وارد و ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۱    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طرح های مختلفی را برای تبدیل بنادر سنتی به بنادر هوشمند در دستور کار داریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۲    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از نظر زیر ساخت، بندر چابهار آمادگی کامل برای بهره برداری از تمام مزیت ها وظرفیت ها را دارد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر 7.5 میلیون تن موجودی کالا ها در انبار ها و اماکن بندری است که از این میزان 3.5 میلیون تن کالای اساسی و 4 میلیون تن سایر کالاهاست.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۶    
همزمان با هفته نیروی انتظامی، رییس پلیس پیشگیری ناجا با اعطای لوح تقدیر از معاون حفاظت فیزیکی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان نیروی تلاشگر این یگان قدردانی کرد .
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۳    
مطابق با نظر شنیده شده از کارشناسان حوزه امنیت شبکه، فاوای سازمان بنادر و دریانوردی آشکارا تعدادی از الزامات حوزه امنیت شبکه را رعایت نکرده و برخی موضوعات مغفول مانده است.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح ویژه راهبردی توسعه پایدار و یکپارچه جزایر جنوب کشور، سال گذشته توسط کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل، بنادر و جزایر کشور در سازمان بنادر تصویب شد.
اقدامات سازمان بنادر در راستای توسعه صنعت گردشگری و مسافری دریایی تشریح و میزان رشد ظرفیت مسافری بنادر ایران طی یک دهه اخیر اعلام شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت و در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره حملات سایبری صورت گرفته به سازمان های دولتی افزود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز سفرهای دریایی با از سرگیری خط دریایی بندر لنگه –دوبی خبر داد و گفت: از سرگیری و آغاز سفر دریایی به مقاصد جدید دریایی مانند امارات و کویت که پیش از کرونا فعال بودند و دیگر کشورها از سوی وزارت امور خارجه و دیگر دستگاه های متولی مانند سازمان بنادر و ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در روزهای گذشته خبر حمله سایبری به برخی مراکز دولتی از جمله سازمان بنادر و دریانوردی و ثبت احوال منتشر شد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که سال گذشته نیز انتشار اخبار ضد و نقیض زیادی در مورد افشای اطلاعات بانکی میلیون ها ایرانی دست به دست چرخید و حتی برخی مردم ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی را منصوب کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱    
ریشه حملات سایبری روز سه شنبه گذشته به سازمان بنادر، آسیب پذیری در سیستم های مایکروسافت بوده که حدود 2 ماه پیش توسط خود مایکروسافت، اطلاع رسانی شده و برای آن پچ امنیتی نیز ارائه شده بود.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بر انجام عملیات دریایی ایمن، موثر و بی وقفه در آب های تحت حاکمیت ایران تاکید کرد و گفت: علی رغم حمله سایبری صورت گرفته آبراه ها و بنادر تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کاملا ایمن هستند.
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی را منصوب کرد.
جلسه شورایعالی سازمان بنادر و دریانوردی در بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص اصلاحیه بودجه 1399 و بودجه پیشنهادی سال 1400 برگزار شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه همه فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی موجب نشد حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قدس آنلاین : روز چهارشنبه گذشته بود که اخباری از حملات سایبری به زیرساخت های الکترونیکی چند بندر مهم ایران منتشر شد. حدود 48 ساعت پس از این اقدام سازمان بنادر و دریانوردی با صدور بیانیه ای ضمن بی تأثیر دانستن این اقدام مخرب بر فعالیت های کشورمان اعلام کرد مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان ...
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، موجودی کالای اساسی در بنادر کشور را بالغ بر 3 میلیون و 400 هزار تن اعلام کرد و گفت: میزان تخلیه کالای اساسی طی 6 ماهه نخست سال جاری معادل 10 میلیون تن بوده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۵    
با توجه به هک شدن پورتال سازمانی و سامانه های سازمان بنادر و دریانوردی، چند پرسش از سوی کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح و از مدیران سازمان بنادر و دریانوردی خواسته شده است به این پرسش ها و ابهامات برای پیشگیری از وقوع رویدادهای مشابه، توجه کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تمام فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دربازدید از بندرشهید رجایی از تخلیه و بارگیری 670 هزار TEU کانتینر در این بندر از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر خود به بندر امام خمینی(ره) گفت: خوشبختانه روند فعالیت تخلیه و بارگیری کشتی ها و ورود و خروج کالا از بنادر بخصوص بندر امام خمینی(ره) و بندر شهید رجایی با قوت و قدرت در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر به بندر امام خمینی(ره)، از بخش های مختلف این مجتمع بندری، فعالیت های جاری برای تخلیه، بارگیری و خروج کالا بازدید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه محموله های وارداتی در جریان است و هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: تمام بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در حال فعالیتند و طرح های توسعه ای در بنادر کشور نیز با قوت ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی گفت: تاکنون هیچ شرایطی باعث حتی یک ساعت توقف و رکود بنادر تجاری کشور نشده و تمامی فعالیت ها در اسکله ها و بنادر به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی به صورت هماهنگ و هم زمان در تهران و 6 بندر خبر داد و تأکید کرد: این سازمان آمادگی کامل دارد که در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارائه کند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۵    
چهار سال پیش برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور برای افق 1404 توسط وزارت صمت تدوین و به سمع و نظر مسئولان مربوطه در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز رسیده است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تمام فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی با قدرت و اقتدار در بنادر حال انجام وظیفه است و امنیت حاکم بر بنادر کشور؛ مناسب و مثال زدنی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حدود 48 ساعت پس از حمله سایبری به زیرساخت های الکترونیکی بنادر، سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: ماموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، صبح چهارشنبه به زیرساخت های الکترونیکی بنادر کشور حمله سایبری شد. این اقدام دشمنان با هدف مختل کردن روند تخلیه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است، ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور، پرواز فوق العاده ایران ایر به رم، شورای سیاست گذاری خودرو تشکیل جلسه داد برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری مهر: سازمان بنادر ودریانوردی در بیانیه ای اعلام کرد: کلیه مأموریت های این سازمان در بنادر بدون وقفه در جریان است. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی ، در این بیانیه آمده است: دشمنان قسم خورده این ملت که سالهاست با اعمال تحریم های یک جانبه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اگر شرایط حاکم بر دنیا از جهت شیوع ویروس کرونا اجازه دهد و بخش خصوصی نیز درخواستش را ارائه کند برای از سر گیری سفرهای دریایی خارجی و افزایش تعداد مقاصد مذاکرات خودمان را ادامه خواهیم داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: نشست مجازی همکاری های حمل ونقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور نمایندگان کشورهای عضو این اتحادیه و با مشارکت نمایندگان بخش های مختلف وزارت راه و شهرسازی از جمله دفاتر تجاری سازی و امور تشکل ها و توسعه بین الملل ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۹    
سایت سازمان بنادر و دریانوردی به آدرسwww.pmo.ir از پیش ظهر روز سه شنبه از دسترس خارج شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵    
جلسه کارشناسی نرخ کرایه شناورهای مسافربری استان هرمزگان روز گذشته در فرمانداری بندرعباس برگزار شد، اما تصویب و اعلام نرخ کرایه های پیشنهادی و جدید در جلسه آتی ستاد تنظیم بازار استان صورت خواهد گرفت ...