چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های دولتی»

کبنا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدتی است که از تجمع آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد در جلوی استانداری و برخی از دستگاه های دولتی این استان می گذرد و مسوولان قول پیگیری مشکلات این آبداران را دادند، اما هنوز که هنوز است، نه مشکل آبداران برطرف شده و نه مسوولان به وعده هایشان جامه عمل پوشانده اند.
موج   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به ظرفیت بالای بسیج در کشور گفت: دستگاه های دولتی در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای و سرمایه گذاری خود از ظرفیت بسیج بهره بگیرند.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
ساری- استاندار مازندران با اشاره به آزادسازی 87 درصد نوار ساحلی گفت: میزان تصرف دستگاه های دولتی و خصوصی در سواحل کاهش یافته است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
محبی از وضعیت تجمع و شلوغی در روز بازارها در قم انتقاد کرد و خواستار رفع این مشکل توسط دستگاه های دولتی شد.
آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی به دعوت استاندار و مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی به بجنورد سفر می کند. به گزارش ایسنا، علی نیکزاد در این سفر که برخی معاونان وزرا و نمایندگان دستگاه های اجرایی او را همراهی می کنند ...
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
ناهیدپرویزپورگفت: تعامل و همکاری سازنده بین جامعه مدنی و دستگاه های دولتی می تواند خدمت رسانی به اقشار آسیب دیده و در معرض آسیب موثر واقع شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به شرایط کرونایی که در آن قرار داریم گفت: مردم برای دریافت خدمات ضروری به دستگاه های دولتی مراجعه کنند و خدمات غیر ضروری را به تعویق اندازند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
برخی از گرانی ها با مصوبات رسمی دولت و دستگاه های دولتی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران به صورت سرزده از برخی دستگاه های دولتی بازدید کرد تا اجرای طرح جدید محدویت های کرونایی را ارزیابی کند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه آبان ماه مجلس که به تایید شورای نگهبان رسیده، گفت: براساس این قانون دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها که شاغل در دستگاه های دولتی هستند شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه آبان ماه مجلس که به تایید شورای نگهبان رسیده، گفت: براساس این قانون دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های دولتی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران اعلام کرد: تاکنون 15 درصد از کارمندان دستگاه های دولتی این استان به کرونا مبتلا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۹    
سمنان- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر سمنان با تاکید بر این که شتاب خدمات دهی دستگاه های دولتی باید تا پایان دولت دوازدهم ادامه یابد خواستار رصد بیشتر در خصوص این مساله از سوی استاندار سمنان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: دستگاه های دولتی با هدف بهبود فضای شهری و روان سازی ترافیک با شهرداری های استان تعامل و همکاری بیشتری داشتە باشند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۲    
بسیج می تواند به عنوان امیدبخش عمل کند. بعضی از دستگاه های دولتی در بعضی از زمینه ها دچار ناامیدی می شوند و می گویند: نمی شود! چطور نمی شود؟ این همه کارهای بزرگ انجام گرفت، نمی شود یعنی چه، می گویند: نمی شود! بسیج وقتی که جلو افتاد، وقتی این نیروی جوان و پیش ران، حرکت صحیح خودش را دنبال کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: تاکنون اختلافات مالکیتی کشاورزان با یکدیگر و یا دستگاه های دولتی در سزطح 25 هزار هکتار حل و رفع تداخل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار قم گفت: مرخصی مدیران دستگاه های دولتی در زمان اجرای طرح محدودیت کرونایی لغو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار قم: مدیران دستگاه های دولتی در زمان اجرای محدودیت های کرونایی حق مرخصی یا خروج از حوزه استحفاظی قم را ندارند.
طبق پیش نویس بودجه 1400، تا پایان شهریور سال آتی سازمان های بیمه گر باید صرفاً نسخه الکترونیکی را پذیرش نمایند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در دیدار با استاندار کرمان با اشاره به تعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان گفت: آموزش و پرورش در شرایط فعلی نیاز مند تعامل و همکاری همه ی مردم و دستگاه های اجرایی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه اختلافات دستگاه های دولتی نباید مانع و تاخیر اجرای پروژه ها شوند، گفت: مدیرانی که مانع اجرای پروژه ای شوند، کنار گذاشته می شوند.
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه شرق: اخبار تخریب مسکن های غیررسمی روز به روز عجیب تر می شود؛ بعد از اقدام بنیاد مستضعفان برای تخریب روستای ابوالفضل اهواز، خانه کوچک یک زن بندرعباسی تخریب شد تا بار دیگر افکار عمومی جریحه دار شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
حسین حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : به اندازه درخواست و سفارش نهادها و دستگاه های دولتی و خصوصی برچسب تردد صادر و تحویل شده است . معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران تاکید کرد: همچنین آن دسته از خودروهای شخصی که فاقد برچسب تردد هستند ولی تردد بین [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون اقتصادی استاندار و جانشین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد اجرای تسهیل معوقات بیمه ای، هزینه های انرژی و اقساط بانک ها و همچنین امهال مالیاتی زیرساخت های گردشگری استان را برای تمام دستگاه های دولتی و عمومی به ویژه بانک ها لازم الاجرا خواند.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۳    
در حال حاضر به دلیل رکود و تورم اقتصادی بسیاری از بنگاه ها نه تنها استخدامی ندارند بلکه تعدیل نیرو هم دارند، به همین دلیل بسیاری از استخدامی ها در دستگاه های دولتی به محملی برای زد و بندهای فامیلی تبدیل شده در حالیکه ظرفیت های بالایی در بین نخبگان کشور وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مهدی حیدری شامگاه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران در خصوص اعمال محدودیت های کرونا در این شهرستان اظهار کرد: در نخستین روز از اجرای محدودیت ها، همراهی و همکاری خوبی از سوی مردم و دستگاه های دولتی را شاهد بودیم ...
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر وضعیت شیوع کرونا در شهرستان ها قرمز باشد محدودیت ها نه تنها تمدید می شود بلکه شدیدتر نیز خواهد شد | دستگاه های دولتی در شهرستان های با وضعیت قرمز با یک سوم نیروها به فعالیت خود ادامه می دهند و دوسوم دیگر نیز به صورت دورکاری مشغول کار خواهند بود | بازاریان و اصناف مختلف همدان تا کنون همکاری خوبی ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - لطفعلی بخشی، اقتصاددان می گوید: در شرایطی که دولت نمی تواند حامی باشد، حداقل بند از دست و پای کسب وکارها بردارد. متاسفانه اگر پای صحبت فعالان اقتصادی از شرکت های بزرگ تا کوچک بنشینیم، همه به نحوی اسیر دستگاه های دولتی شده اند.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تعطیلی و اعمال محدودیت ها بخاطر کاهش تجمع ها و ترددهای غیر ضروری بوده است اگر همه مردم مراعات کنند، نیاز به حتی یک ساعت تعطیلی هم نخواهیم داشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: مسوولیت پذیری احاد مردم، ضمانت اجرایی مصوبات ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- صادرکننده نمونه بوشهر در بخش آبزیان با اشاره به سخت تر شدن روند صادرات آبزیان، گفت: انتظار حمایت از دولت داریم و امیدواریم دستگاه های دولتی سخت گیری ها را کمتر کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۹    
لالوی گفت: زمین هایی که مربوط به دستگاه های دولتی است برای طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان سرخس استفاده می شود، اما مسئله اصلی ما بحث واگذاری زمین توسط آستان قدس رضوی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۶    
فرماندار بابلسر گفت: مجوز تردد بین شهری برای کارمندان دستگاه های دولتی که شهر محل سکونت و محل کارشان متفاوت است، صادر خواهد شد.
استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام و پیگیری مسئولان اجرایی برای حل مشکلات شهرک های صنعتی استان تأکید کرد و گفت: موانع اجرای تصمیمات استانی در این زمینه، شناسایی و برای رفع آنها اقدام شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفترخدمات عمومی سازمان بیمه سلامت، مهم ترین خدمات ارایه شده به زنان روستایی را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، محمدرضا میرزایی با اشاره به ارائه گزارش فعالیت های دستگاه های دولتی در شاخص ترین اقدامات در زمینه زنان و خانواده ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۶    
در آخرین روزهای هفته کتاب سال 1399 اهدای 3322 جلد کتاب به روستاها، مساجد، مراکز فرهنگی و دستگاه های دولتی صورت گرفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گجزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، مهدی المشّاط ، رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که شرایط در همه عرصه ها از جمله عرصه نظامی و میدانی باید به گونه ای باشد که دشمن متجاوز نتواند خوش بین باشد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران با توجه به ابلاغ دستورالعمل اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور، از یک آذرماه به مدت دو هفته تعطیل است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه از صدور مجوز فروش 80 ملک مازاد دستگاه های دولتی در سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با بیان اینکه دستورالعمل فروش املاک مازاد دستگاه های دولتی لازم الاجراست، گفت: با مدیرانی که در این زمینه مقاومت کنند برخورد می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قاسم حبیب زاده در گفت وگو با میزان، با اشاره به تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع ، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی که داشتند برای هماهنگی دستگاه ها و نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها اشاره ای هم داشتند که بسیج هم به این موضوع ورود پیدا کند، تا به دستگاه های ذیربط کمک کند و طی جلسات مختلف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نباید از ظرفیت دستگاه های دولتی و خیران در تامین اعتبارات لازم در بازسازی عتبات عالیات غفلت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: جریان های مردمی به تنهایی برای بحث تامین معیشت آسیب دیدگان از کرونا کافی نیست و دستگاه های دولتی باید با جدیت بیشتری این امر را پیگیری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد ضمن تشریح مصوبات ششمین جلسه شورای فنی استان، از تهیه بانک اطلاعاتی دستگاه های دولتی و غیردولتی و ساختمان های مشمول بازرسی ادواری آسانسور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید برخی دستگاه های دولتی بین صاحبان کارت های بازرگانی تجاری و تولیدی فرق می گذارد که این نگاه اشتباه می تواند در میان مدت به ضرر آمارهای تجاری در ایران منجر شود.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
براساس بند ه تبصره یک بودجه، دولت موظف می شد سالانه مقادیر قابل توجهی قیر رایگان بین دستگاه های دولتی توزیع کند. نمایندگان مجلس دهم این بند را به خاطر موارد مذکور از بودجه سال جاری حذف کردند، اما نمایندگان مجلس یازدهم با اصلاحاتی که انجام دادند و با رفت وبرگشت چندین باره طرح به شورای نگهبان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: دستگاه های دولتی این استان با توجه به وضعیت بودجه و تحریم های ظالمانه صرفه جویی در هزینه های جاری را در دستورکار قرار دهند و مدیران باید بر نحوه هزینه کرد اعتبارات نظارت ویژه ای داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- دستگاه های دولتی متولی در استان فارس خرید حمایتی زعفران را در این استان از میانه آبان 99 آغاز کرده اند تا از این طریق حمایت لازم از تولیدکنندگان این محصول صورت گیرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس: در روزهای گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که بر اساس آن سایت رصد و پایش دولت الکترونیک هک شده است که در خوش بینانه ترین حالت دیتای دریافتی از تمامی دستگاه های دولتی که در این سایت بارگزاری شده در دسترس هکر قرار گرفته است ...
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بی توجهی دستگاه های دولتی و بانک ها به سامانه شناسایی اموال محکومان انتقاد کرد.