پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۳۴Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های دولتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از شیوع این ویروس،دستگاه های دولتی و خدمات رسان موظف به دور کاری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: در مسائل آتش سوزی کوتاه نخواهم آمد چرا که مدیریت بحران مهم و مصوباتی در این زمینه وجود دارد که باید عملیاتی و اجرایی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲    
شهریاری با اشاره به اینکه همه دستگاه های دولتی در استان خوزستان باید شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر را راه اندازی کنند گفت: لازم است مسئولان دستگاه ها ماموریت شورا را پیدا کرده و متناسب با آن فعالیت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل سابق دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان توانمند سازی و پویایی کارکنان دستگاه های دولتی در جهت پیشبرد اهداف سازمان ضروری خواند و گفت: این مهم نیازمند تدوین برنامه های آموزشی و پژوهشی است که تاکنون اقدات خوبی انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان، در واکنش نسبت به تجمع چند روز گذشته کارکنان جهاد کشاورزی، خطاب به همه مدیران دستگاه های دولتی اعلام کرد: هیچ اداره ای حق تعدیل نیرو را نخواهد داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد مستضعفان به دنبال تذکر شفاهی 2 تن از نمایندگان مجلس در جلسه روز یکشنبه 22 فروردین ماه 1400 در خصوص دیدار برخی از نمایندگان با رئیس بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح با ارسال نامه ای به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با ارائه توضیحاتی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جوابیه ای به مجلس نوشت: رویه اینجانب در تعامل با قوای سه گانه در سازمان ها و دستگاه های دولتی و غیردولتی همواره بر مبنای سیاست تعامل حداکثری استوار بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مجلس موضوع حقوق های نجومی را هم در دستگاه های دولتی و هم در شرکت های دولتی پیگیری کرده و مصوباتی داشته است؛ شرکت هایی که حقوق تا 70 میلیونی بدون هیچ منع قانونی داشته اند و حالا قرار است حاشیه امن آنها برداشته شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رانت به خودروسازان از جیب مردم، سلطه مالی دولت برای تأمین کسری بودجه بر کل اقتصاد ایران، و دست خالی گندم کاران و یارانه 55 هزار میلیاردی به واردات، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از تأخیر شش ساله دولت برای تکمیل سامانه اسکان و اخذ مالیات از خانه های خالی کمیسیون اصل 90 برای شناسایی دلایل تأخیر در اجرای قانون به دستگاه های اجرایی دو هفته مهلت داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها - جانشین استاندار در ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به برخورد با دستگاه های دولتی ناقض پروتکل های بهداشتی گفت: به 10 تا 12 مدیرکل روز گذشته تذکر داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با تاکید بر اینکه در برخورد با متخلفین در رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های دولتی مماشاتی وجود ندارد، افزود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۵    
اهمال مسلم برخی از مدیران کم کفایت دولتی، دارد تیشه به ریشه انقلاب، ارزش ها، منافع و منابع این کشور می زند و جو نارضایتی ایجاد می کند. چرا باید اجازه دهیم که تاریخ خدای ناکرده تکرار شود؟ آیا در گام دوم انقلاب، زمان پاکسازی دستگاه های دولتی از مدیران ناکارآمد، فرا نرسیده است؟ شبکه معاند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار تهران با بیان اینکه قرنطینه شهر تهران امکان پذیر نیست، گفت: برخی از دستگاه های ملی نسبت به تبعیت از دستورات ستاد ملی همکاری لازم را ندارند. استاندار تهران خاطرنشان کرد: اما متاسفانه شاهد هستیم برخی از دستگاه های ملی نسبت به تبعیت از دستورات ستاد ملی همکاری لازم را ندارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه اصفهان گفت: اگر مردم خدمات صادقانه و متعهدانه از ادارات و نهادهای دولتی ببینند بدون شک احساس رضایت آنان از عملکرد دستگاه های دولتی افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس طرح جهش تولید و تامین مسکن، زمین های در اختیار دستگاه های اجرایی که بلااستفاده رها شده باید به پروژه های مسکن اختصاص یابد؛ بدین صورت که براساس تشخیص وزارت راه و شهرسازی باید دستگاه ها طی مدت مشخصی زمین را در اختیار این وزارتخانه قرار دهند و در غیر این صورت سازمان ثبت املاک باید ظرف دو ماه ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با بیان اینکه مردم لاوان مردم کم توقعی هستند، گفت: دستگاه های دولتی و نظارتی با وجود شرکت نفت و صنایع، نقش آفرینی موثری ندارند و باید خدمات حمایتی خود را در جزیره لاوان تقویت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - براساس تحقیقات و گزارش میدانی بسیاری از مدیران دستگاه های دولتی در استان فارس خود را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی و دورکاری دوسوم از پرسنل خود نمی دانند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
غلامرضا عباس پاشا روز شنبه در بازدید سرزده از تعدادی ادارات و شهرداری منطقه 1 تهران اظهار داشت: بر اساس ضرورت ارائه خدمات در دستگاه ها کارکنان به صورت 50 و یا 30 درصدی حضور دارند و بقیه به صورت دورکار هستند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی دستگاه های دولتی به جای مانع زدایی از تولید، با تصمیمات و اقدامات خود در حال مانع تراشی برای تولید هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران گفت که با توجه به تغییر الگوی رنگ بندی کرونایی استان، اجرای مصوبه کاهش نیروهای اداری در دستگاه های دولتی برای تمامی مناطق استان الزامی است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،سردار علیرضا لطفی، درباره مأمورنما ها گفت: به طور معمول بخشی از اخبار حوادث رسانه ها به شناسایی و دستگیری مجرمان حرفه ای تحت پوشش مأموران نظامی، انتظامی و دستگاه های دولتی اختصاص می یابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مجلس با تدوین طرح ممنوعیت تعطیلی واحدهای تولیدی و خدماتی، گام بلندی برای حمایت از اشتغال و تولید برداشته است؛ با این طرح هیچ کارگری نگران آینده شغلی و خط تولید کارخانه نخواهد بود و دستگاه های دولتی هم نمی توانند حکم توقیف کارگاه بدهکار را بگیرند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گویا ندادن اطلاعات به سامانه املاک را جرم دانسته و آن را تعبیر به اختلال در دریافت خدمات دستگاه های دولتی نموده است. آیا دستگاه قضا و مجلس باید در خصوص هرگونه تفسیر به رای سکوت کند؟ اگر منظور این آقای معاون وزیر عدم همکاری مردم باشد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بعد از اظهارات آقای روحانی مبنی بر اینکه کالاها به اندازه کافی در سال 99 گران شده در ماه های پایانی دولت باید ثبات پیدا کند، قیمت اقلام مختلف شاهد افزایش های 7 تا 25 درصد بوده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بعد از اظهارات آقای روحانی مبنی بر اینکه کالاها به اندازه کافی در سال 99 گران شده در ماه های پایانی دولت باید ثبات پیدا کند، قیمت اقلام مختلف شاهد افزایش های 7 تا 25 درصد بوده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۱    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت : از خودرو سازان بخاطر فقدان ایمنی خودرو های تولیدی به دستگاه قضایی شکایت می کند. تهران – اقتصاد برتر – 20 فروردین 1400 ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۳    
حوزه/ امام جمعه سرپل ذهاب گفت: تشکیل صفوف مرغ و گرانی آن در سطح شهرها ربطی به تحریم های ظالمانه نداشته، بلکه ناشی از ناهماهنگی بین دستگاه های دولتی دارد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، مرتضی صفدری زاده ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: خراسان جنوبی یک استان محروم از پتانسیل ها و عوامل توسعه است. ...
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: مدیریت محدودیت ها، رعایت پروتکل های بهداشتی، دورکاری، استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از عادی انگاری جهت قطع زنجیره انتقال کرونا ضرورت دارد و این مهم باید به دقت پیگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
الزام دستگاه های دولتی به ثبت تمامی املاک و مستغلات خود در سامانه سادا/ تکلیف به وزارت راه و شهرسازی به صیانت از سبک زندگی ایرانی - اسلامی در ساخت مسکن/ سازوکار مجلس برای تامین زمین جهت تهیه مسکن/ ساز و کار مجلس برای تسهیل صدور پروانه ساخت مسکن و.. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت:بسیاری از ارگان های دولتی زمین هایی در حریم شهرها در اختیار دارند که قابلیت اجرای طرح های مسکونی را داشته اما احتکار کرده و در اختیار تولید کنندگان مسکن قرار نمی دهند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس دستگاه های دولتی را مکلف به واگذاری رایگان اراضی خود جهت تولید مسکن کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دستگاه های اجرایی مووضع ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه را به ثبت املاک در اختیار در سامانه اموال و دارایی های دولت مکلف کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، دستگاه های دولتی را مکلف به واگذاری رایگان اراضی خود جهت تولید مسکن کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه دستگاه های دولتی را مکلف کردند تا تمامی اموال و مستغلات خود را در سامانه اموال و دارایی های دولت( سادا) ثبت نمایند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۲    
اجرای نامناسب برنامه افزایش امتیازات و فوق العاده های کارکنان دستگاه های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری با انتقاد برخی از کارکنان دستگاه های اجرایی مواجه شده است. به نظر می رسد رفع تبعیض در اجرای سیاست مذکور بتواند بخشی از احساس نارضایتی در بین کارکنان دستگاه های دولتی را از بین ببرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تقریبا صددرصد آسانسورهای مورد بازدید قرار گرفته در دستگاه های دولتی و مکان های عمومی، دچار نواقص بسیار خطرناک هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان با تاکید بر اهمیت تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : غلامرضا عباس پاشا گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از روز گذشته دستور اجرای دورکاری کارمندان دستگاه های دولتی در شهرهای قرمز و نارنجی ابلاغ شد و فرمانداران به همراه مدیران دستگاه های اجرایی موظف به اجرای این مصوبه هستند.
فیسیت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۴    
به تازگی توییتی در صفحه شخصی یکی از اپراتورهای ارائه دهنده ی اینترنت منتشر شده بود که از رفع فیلتر برخی وب سایت ها از جمله یوتیوب برای اساتید دانشگاه ها، دانشجویان، خبرنگاران و... خبر می داد ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۴۹ سایت دیگر  
جلسه کارگروه تنظیم بازار و تامین کالا های اساسی ماه مبارک رمضان امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. دکتر جهانگیری با تاکید بر اهمیت تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور گفت: ظرفیت استخدام 16 هزار فرزند شهید و جانباز در دستگاه های کشور با حمایت های دولت فراهم شده و اجرایی شدن این طرح به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵    
مدیرکل بنیاد شهید کردستان گفت: در حال حاضر 401 فرزند شهید و جانباز بالای 70 درصد در کردستان داریم که شرایط استخدام آنها در دستگاه های دولتی فراهم شده است.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۲    
با تأیید دادستان کل کشور، رفع فیلترینگ برخی وب سایت ها از جمله یوتیوب از چند ماه پیش تصویب شد و بنا به اعلام نیاز دستگاه ها اعمال می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی با اشاره به کم توجهی دولت به تامین مسکن اقشار کم درآمدها به بررسی عملکرد دولت طی 8 سال اخیر در بخش مسکن و شهرسازی پرداخت. *** وظایف اصلی مجلس؛نظارت بر عملکرد دستگاه های دولتی ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۶    
نماینده ادوار مجلس با اشاره به مأموریت استکبار برای تقدس زدایی از جامعه و جدا کردن مردم از نظام، بر لزوم کنترل فضای مجازی کشور از سوی مدیریت بومی تأکید کرد و گفت: شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات، فضای مجازی را رها کرده اند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولتی گفت: در این طرح آمده است افرادی که بالای سه سال در سیستمی باشند باید قراردادی و یا رسمی شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تمام دستگاه های اجرایی نهایت باید تا خرداد ماه اطلاعات فردی، استخدامی، احکام کارگزینی یا قرارداد کارکنان خود را در سامانه پاکنا ثبت کنند؛ هرگونه پرداختی از این زمان مشروط به ثبت اطلاعات خواهد بود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شعار و لفظ تولید با عناوین متناظر نزدیک به دو دهه است که در ایران مطرح بوده و منظور مقام معظم رهبری از انتخاب این کلمه در شعار ها این است که هم دستگاه های دولتی و حاکمیتی و هم تولیدکنندگان و فعالان صنایع بیش از همیشه به این رکن مهم در رشد و شکوفایی اقتصاد توجه کنند ...