پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۳:۱۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران (sena.ir)

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 27 اسفند 1393 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 26 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1396 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 21 آذر 1397 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1398 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 فروردین 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 اردیبهشت 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 خرداد 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 مرداد 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 31 شهریور 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 30 مهر 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 1 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 2 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 3 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 4 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 5 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 6 آبان 1399 پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران 7 آبان 1399 
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۲۱۶ سایت دیگر  
اظهارات امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه در تأیید کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) باعث خشم مسلمانان در سرتاسر جهان شده است به همین علت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری سایپا در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 171 میلیارد و 681 میلیون ریال سود کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه در هفته ای که گذشت، پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود سودی کسب نکرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 55 واحدی به عدد 16 هزار و 124 واحد رسید .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
امروزه با گسترش ابزارهای نوین در بازارهای مالی، امکانات بسیاری در اختیار سهام داران و سرمایه گذاران قرار دارد تا بتوانند حتی در روزهای منفی بورس نیز بازدهی مورد نظر خود را تضمین کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار با کاهش 13هزار و 835 واحدی معادل 1.06 درصد به رقم یک میلیون و 288 هزار و 189 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت امروز در معاملات روز چهارشنبه با روند کاهشی همراه شد در حالی که افزایش میزان ذخایر آمریکا، نسبت عرضه را به تقاضا افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تشویق مردم به سرمایه گذاری در بازار سهام، بهترین و صحیح ترین گزاره موجود است، اما راه های سرمایه گذاری برای افراد، به نسبت درجه ریسک پذیری و شناخت از بازار، متفاوت است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
روحانی گفت: در جلسه ستاد اقتصادی کرونا به دنبال هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی بودیم و به جمع بندی خوبی دست پیدا کردیم که بر اساس آن منابع بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۵۸ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان در مهر ماه با حمایت خود بالغ بر 7000 میلیارد تومان سهم از بازار سرمایه جمع آوری کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه تمدن در دوره 6 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 906 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 333 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار، ورود مجدد نقدینگی سرگردان به بازار سرمایه را نیازمند افزایش هماهنگی نهادها در جهت افزایش اعتماد سرمایه گذاران ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز چهارشنبه 7 آبان ماه، میزبان عرضه بیش از 280 هزار تن انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 7 آبان ماه میزبان عرضه 128 هزار و 766 تن سبد میلگرد و تیرآهن است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
پس از اعلام مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در خصوص پذیرش یک قطعه زمین از سوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سامانه پذیرش آنلاین شرکت ها با تلاش همکاران بورس تهران در واحد مدیریت فناوری و کارشناسان مدیریت پذیرش، راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: ابلاغ دستور العمل رسیدگی به پرونده های مربوط به بازار سرمایه نشان از این دارد که این بازار حساسیت خاصی پیدا کرده و قوه قضاییه هم به جد به دنبال بررسی مسائل و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صنایع سیمان دشتستان در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 593 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 443 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
با ظرفیت ایجاد شده ناشی از دو مصوبه جدید سازمان بورس، سمت تقاضا در بازار تقویت خواهد شد و امیدواریم اثرات مثبت این مصوبات از امروز نمایان شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بازار سرمایه بازاری حساس است و روند حرکتی قیمت ها به هر خبری عکس العمل نشان می دهد. از این رو، نمی توان مسئولیت افت بازار را بر عهده شخص خاصی گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت سبدگردان هدف، بسیاری از سهام شرکت های بورسی را در وضعیت فعلی ارزنده ارزیابی کرد و گفت: هم اکنون بخش عمده بازار سرمایه با نرخ دلار کمتر از 15 هزار تومان در حال معامله است .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ششمین دوره مجموعه وبینارهای رایگان آشنایی با بورس در مرکز مالی ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اظهار داشت: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت ها هستیم. شرکت های بورسی از بنگاه های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از 300 ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۳۳ سایت دیگر  
یکصد و هفتاد و ششمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح سه شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بهروز خدارحمی: این روزها گزارش های فصلی بسیار خوبی از برخی صنایع، نمادها و شرکت ها داریم که هنوز توسط مشارکت کنندگان در بازارسهام دیده نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رضا کیانی: اکنون حدود 80 درصد از معاملات توسط معامله گران حقیقی (عمدتا به طور انلاین) انجام می شود و تنها 20 درصد از معاملات توسط سرمایه گذاران حقوقی (ازجمله صندوق های سرمایه گذاری) انجام می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، با کاهش 28 هزار و 878 میلیارد و 14 میلیون ریال به 348 هزار و 545 میلیارد و 579 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 989 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 906 ریال اعلام ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه 6 آبان ماه میزبان عرضه 109 هزار و 200 تن شمش بلوم، 87 هزار تن تختال، 860 تن شمش روی، 80 تن سیم و مفتول مسی و یک هزار و 750 تن مس مفتول است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار وال استریت در معاملات امروز در پی نزدیک شدن به روزهای انتخابات و افزایش میزان مبتلایان با روند نوسانی همراه شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ابوالقاسم شمس جامخانه با بیان اینکه تا پایان سال سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بورس عرضه خواهد شد، گفت: درخواست هیات پذیرش پرسپولیس در آبان ماه ارائه و پس از پذیرش، عرضه اولیه آن انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سمینار بین المللی با موضوع تسریع توسعه بازار سرمایه و دیجیتالی شدن در 9 آبان 1399 با همکاری دو نهاد مالی اسلامی هیأت خدمات مالی اسلامی و بازار مالی بین المللی اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفت سفید عمده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رییسی دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه ایران را در 8 ماده و 3 تبصره از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۷۵ سایت دیگر  
محمدرضا معتمد از تصویب دو مصوبه در هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه آمار و تحلیل ریسک سازمان بورس و اوراق بهادار ، در گزارشی به بررسی و تحلیل مقوله اثر ثروت و اثرات متقابل بازارهای موازی در ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره امور صندوق های سرمایه گذاری در سازمان بورس و اوراق بهادار، نحوه اخذ مجوز و فعالیت صندوق های سرمایه گذاری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، با افزایش 35 هزار و 803 میلیارد و 525 میلیون ریال به یک بیلیون و 891 هزار و 870 میلیارد و 971 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پیشنهاد افزایش سرمایه 15 هزار میلیارد ریالی، معادل 100 درصد را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بیش واکنشی در همه بازارها اعم از بازار ارز، طلا، اتومبیل، مسکن و بازارهای کالایی کاملا مشهود است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز افزایش و 17 ارز کاهش یافت. نرخ 11 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران از اعمال یک تغییر در سایت TSETMC خبر داد و گفت: از این به بعد به جای "نمادهای پربیننده" از "نمادهای پرتراکنش" استفاده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۱    
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه با افت بسیار شدیدی همراه شد در حالی که افزایش میزان مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا و افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران از آغاز نمایش نماد های پر تراکنش در تارنمای TSETMC خبر داد و گفت: هدف از این تغییر افزایش شفافیت اطلاعاتی و آماری است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 205 واحدی به عدد 16 هزار و 470 واحد رسید .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص تولید محتوای آموزشی و فرهنگسازی در بازارسرمایه فراخوان داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 23 میلیارد و 476 میلیون ریال سود کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مالی ایران اولین دوره آمادگی آزمون سطح یک FRM را برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با ورود قیمت سکه برای اولین بار به کانال 16 میلیون تومان برای بسیاری از سرمایه گذاران این سوال مطرح است که آیا همچنان خرید سکه جهت سرمایه گذاری توجیه پذیر است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، با 24 میلیارد و 522 میلیون ریال به یک هزار و 22 میلیارد و 158 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نفت ایرانول دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 326 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 818 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه توسعه تامین مالی تولید از طریق بازار سرمایه در دستور کار قرار دارد، گفت: 10 شرکت سهامی عام پروژه راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی آخرین وضعیت سهام پالایشی یکم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه تعدیل قیمت اعمال و اندازه قرارداد اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با سررسیدهای آبان ماه و بهمن ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران منتشر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان پس از مخالفت با دوفوریت لایحه تمدید مالیات بر ارزش افزوده با بررسی آن به صورت یک فوریت موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران گفت: عرضه شمش فولادی متناسب با تقاضا در بورس کالا، ضامن ثبات در بازار خواهد شد و این موضوع در شرایط کنونی، ضرورتی جدی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۵۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا به مجلس شورای اسلامی، سازمان حفاظت محیط زیست ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۱    
گروه صنایع پمپ سازی ایران دوره 3 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 78 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم 9 اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز دوشنبه 5 آبان ماه میزبان عرضه یک هزار و 200 تن ورق سرد، 2 هزار و 200 تن ورق گالوانیزه، 7 هزار و 500 تن شمش و 500 تن بیلت آلومینیوم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در دوره یک ماهه منتهی به 31 مهر ماه 1399، با افزایش 2 هزار و 411 میلیارد و 671 میلیون ریال به 21 هزار و 194 میلیارد و 441 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۷۳ سایت دیگر  
دکتر حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار صبح امروز در صحن علنی مجلس، ضمن تشریح وضعیت بازارسرمایه و عملکرد سازمان بورس ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت گفت: شواهد نشان می دهد که دولت تمایلی به قیمت گذاری دستوری فولاد ندارد و از این رو سود واقعی حاصل از تولید به شرکت های فولادی و سهامداران می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی اهداف و ابزار بانک مرکزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رشد و کاهش بازار و صنایع آن به دلایل مختلفی محقق می شود که تحلیل میزان تاثیرگذاری آن برای هر صنعت و شرکت متفاوت خواهد بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازار جهانی این هفته، از سویی با افزایش مبتلایان و قربانیان ویروس کووید19 در سراسر دنیا مواجه شد و از سوی دیگر همچنان درگیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سوم نوامبر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرهنگ حسینی: با الزام و اجرای بازارگردانی توسط شورای عالی بورس، نقدشوندگی سهام می تواند به شکلی بهتری انجام شده و عمق بازار افزایش یابد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 418ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم 367 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سایپا در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 111 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش 129 درصدی در زیان مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
شرکت فولاد خوزستان در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 775 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و 160 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دوره 3 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 45 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 51 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سید علی حسینی مدیر عامل بورس انرژی ایران در ابلاغیه ای به تمام شرکت های کارگزاری عضو این بازار، با اشاره مصوبه اخیر هیات وزیران پیرامون تامین برق در بورس انرژی عنوان کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 830 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم 54 ریال اعلام شده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 294 واحدی به عدد 16 هزار و 675 واحد رسید .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تا پایان آبان ماه کلیه ادارات در شهرستان تهران به طور نوبه ای یک دوم (50 درصد) کارمندان سرکار خود حاضر خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
هیات وزیران با واگذاری باقیمانده سهام دولت در بانک های ملت، تجارت و صادرات ایران در قالب صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) واسطه گری مالی- دارا سوم از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۱    
شرکت ایران خودرو در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 317 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش 174 درصدی در زیان مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۲۸۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار حضوری با رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمن قدردانی از عملکرد این ستاد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات مهر ماه 1399 ابزارهای مالی بورس کالای ایران، معامله گران تعداد 4 میلیون و 23هزار و 76 گواهی سپرده کالایی را به ارزشی بیش از 3587 میلیارد و 12 میلیون ریال دادوستد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
کارنامه 9 ماهه تولید فولاد در جهان از سوی انجمن جهانی فولاد منتشر شد که نشان می دهد ایران با رشد 9 درصدی در تولید مواجه شده درحالی که جهان افت 3.2 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی که بیش از یک سال از صادرات بنزین ایران از طریق رینگ بین المللی بورس انرژی می گذرد، چهارشنبه گذشته 28 میلیون بشکه بنزین از طریق این رینگ معامله شد تا رکورد معاملات روزانه بورس انرژی رقم بخورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت صنعتی کیمیدارو افزایش سرمایه یک هزار و 424 میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پاک فطرت، بر ضرورت برخورد جدی با دلالان بازار مصالح ساختمانی تأکید کرد و گفت: بهترین راه کار برای مدیریت بازار مصالح ساختمانی، عرضه محصولات در بازار سرمایه است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم با اشاره به لزوم جلوگیری از تقاضاهای کاذب ارزی، گفت: پمپاژ ارز توسط بانک مرکزی مفید است، زیرا باید بازار ارز مدیریت شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۱    
نویسنده کتاب به دنبال ارائه یک رویکرد جامع و نگرشی کاربردی از تحلیل تکنیکال بوده و از مروری کوتاه بر ادبیات و فلسفه این راهبر موثر معاملاتی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
علی خسرو شاهی معتقد است، بازار در شرایط کنونی، فرصت مطلوبی برای خرید بوده و سهامداران باید با صبوری منتظر باشند تا پاداش تحمل خود را به نحو مطلوبی در بلند مدت ببینند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: حجم تأمین ارز توسط بانک مرکزی و بازار ثانویه درهفت ماههٔ سال، رقمی حدود 18.5 میلیارد دلار بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران امروز شنبه 3 آبان ماه میزبان عرضه 15 هزار و 559 تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی و قیر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گزارش 7 ماهه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس نشان می دهد که از ابتدای امسال 147 معدن در سراسر کشور راه اندازی مجدد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
طی هفته های اخیر و همراه با افت شاخص بازار سهام، قیمت ها در بازار ارز، طلا، اتومبیل و بسیاری از کالاهای مصرفی و سرمایه ای رشد قابل ملاحظه ای داشته است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ماهنامه بورس ، ویژه مردادماه سال 1399 با موضوع سهام عدالت در بورس و با هدف پاسخ به مهم ترین ابهامات سهامداران سهام عدالت در بورس منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفت سفید عمده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس کالای ایران طی اطلاعیه ای، برنامه عرضه های هفته اول آبان ماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیمه ما در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 605 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 421 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت تراکتورسازی ایران در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 818 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 308 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک تجارت در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 45 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم 45 ریال اعلام شده بود، حکایت از سودسازی در هر سهم دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت داروسازی کوثر پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار و 260 میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بهمن لیزینگ در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 298 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 83 ریال اعلام شده بود ...
مشاهده نتایج بیشتر...