جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۱۲Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (sena.ir)

پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 27 اسفند 1393 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 26 اسفند 1394 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1395 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1396 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 21 آذر 1397 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 28 اسفند 1398 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 فروردین 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 خرداد 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 تیر 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 مرداد 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 31 شهریور 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 30 مهر 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 30 آبان 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 30 آذر 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 30 دی 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 29 بهمن 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 1 اسفند 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 2 اسفند 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 3 اسفند 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 4 اسفند 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 5 اسفند 1399 پایگاه خبری بازار سرمایه ایران 6 اسفند 1399 
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹    
حرکت های بزرگ بازارسرمایه که توسط رویدادهای خبری ایجاد می شوند، غالبا متناسب با متغیرهای بنیادی اقتصاد نیستند و اخبار مثبت و منفی گاهی اوقات می تواند موجب سردرگمی سرمایه گذاران شود و روند هیجانی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی سازمان بورس با اشاره به تخلفات بورسی در فضای مجازی مانند کانال 10 هزار نفری پسر 12 ساله و شاطر نانوا و عدم مجوز سیگنال فروشی از برنامه استانداردسازی فعالیت ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از فراهم سازی مقدمات برای پرداخت حداقل یک میلیارد دلار توسط کره جنوبی به ایران در مرحله نخست خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۴    
حسین خزلی، کارشناس بازار سرمایه در بورس تاک، از نقش و جایگاه بازارسرمایه در اقتصاد ملی و 4 عامل اثر گذار حرکت شاخص گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون های بازار سرمایه ویژه سه ماهه اول 1400 از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 11 اسفندماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تجربه دو سال گذشته نشان می دهد که تولیدات داخلی یک رشد جدی و خوبی داشتند و در بخش لوازم خانگی در 10 ماهه امسال 40 درصد رشد کردیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مقایسه فروش شرکت صنایع لاستیکی سهند در بهمن ماه 99 با ماه مشابه در سال 98 نشان می دهد میزان درآمد شرکت 105درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: علاوه بر تامین ارز واکسن های مورد نیاز وارداتی از کشورهای اعلام شده قبلی، امروز ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند نیز تخصیص یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره 12 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، به ازای هر سهم خود 311 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 89 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، با افزایش 37 هزار و 657 میلیارد و 932 میلیون ریال به یک بیلیون 75 هزار و 438 میلیارد و 270 میلیون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۵۲ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ، ایجاد صفحه مجازی در شبکه های اجتماعی در خصوص سهام عدالت را تکذیب کرد و نسبت به کلاهبرداری از سهامداران هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مقایسه فروش شرکت سیمان تهران در بهمن ماه 99 با ماه مشابه در سال 98 نشان می دهد میزان درآمد شرکت تنها یک درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت صنایع سیمان دشتستان از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه 99 در مجموع مبلغ 113 میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال98 رشد 39 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
درآمد ماهیانه شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن ماه 99 در مجموع مبلغ 124 میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال 98 افزایش 1درصد داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
صفاری با تاکید بر اینکه نگاه کوتاه مدت به بازار سرمایه از مهمترین آفت های سرمایه گذاری است، گفت: سرمایه گذاران باید برای ورود به این بازار حداقل نگاهی یک ساله داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 29 واحدی، به عدد 17 هزار و 223 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات روز سه شنبه، با افت سود اوراق قرضه آمریکا به رشد خود ادامه داد و به بالاترین سطح در 1 هفته اخیر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: پیش بینی می شود تولید انواع محصولات پتروشیمی تا پایان امسال به 61 میلیون تن برسد و رشدی حدود 9 درصدی را نسبت به سال 98 رقم زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اغلب سهام بازارهای آسیایی، در معاملات امروز، در حالی رشد کردند که سرمایه گذاران پس از افت سنگین سهام تکنولوژی آمریکا، نوسانات سهام آسیا را زیر نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۱۴۳ سایت دیگر  
در دویست و ششمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه شنبه به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
علی صالح آبادی رییس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار معتقد است که رویکرد قیمت گذاری دستوری به آفتی بزرگ در اقتصاد کشور تبدیل شده که هیچ نفع و اثر مثبتی نیز برای مردم نداشته است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴    
اهمیت و فواید بازارهای سرمایه امروزه بر کسی پوشیده نیست. رونق این بازارها اگر به درستی هدایت شوند منجر به کاهش نرخ بیکاری، افزایش رفاه اجتماعی و ... خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت تهران در صورت های مالی 9ماهه از پوشش سود 610ریالی برای هرسهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز در گزارش 9ماهه منتهی به 30آذر1399، توانسته سود خود را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 98درصد افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد سهام شرکت های تابعه در بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران را که در مالکیت دستگاه های اجرائی یا شرکتهای تابعه آنها و یا بانک های دولتی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سود هرسهم شرکت پالایش نفت بندرعباس در 9ماه فعالیت به 2هزار و 557ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون سازمان بورس با بیان اینکه هلدینگ شرکت های غیر بورسی حاضر در سهام عدالت به زودی تشکیل می شود، گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
حدود 60 درصد از ارزش کل بازار سهام را شرکت های کامودیتی محور به خود اختصاص میدهند که قیمت این محصولات در بازار داخلی ایران آزاد است و تابع قیمت گذاری دستوری نیست .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت توجه به شناسایی گلوگاه های سرمایه گذاری، استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاران بخش خصوصی را گامی موثر در توسعه صنایع دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه 5 اسفندماه میزبان عرضه 55 هزار و 905 تن مواد پلیمری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
صکوک اجاره وزارت امور اقتصادی و دارایی که با حجم 40 هزار میلیارد ریال در بهمن 95 برای آموزش و پرورش با نمادهای اجاد21 الی 27 و اجاد3 منتشر شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۸۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، به دولت اجازه دادند تا از ظرفیت بازارسرمایه به منظور اجرای پروژه های عمرانی استفاده کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با قیمت گذاری دستوری مخالفیم و اعتقاد داریم برای تنظیم بهینه بازار باید از ابزارهای دیگر استفاده شود تا جذابیت برای سرمایه گذاری های جدید در صنعت به ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری نیرو در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، با افزایش 381 میلیارد و 996 میلیون ریال به 3 هزار و 859 میلیارد و 152 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، با افزایش 253 میلیارد و 645 میلیون ریال به 18 هزار و 616 میلیارد و 934 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
شاخص فرابورس در معاملات امروز با افت 149 واحدی همراه شد و بر روی کانال 17 هزار و 253 واحد ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در معاملات امروز با کاهش حدود 8 هزار و 113 واحدی به سطحی بیش از یک میلیون و 214 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ارزش بازار در پایان بهمن ماه 99 در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان 31845972 میلیارد ریال برابر با 183 درصد افزایش یافت و از 17402995 میلیارد ریال به 49248967 میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بازارهای جهانی این هفته شاهد جهش خارق العاده مس بودند. هفته ای که فلز سرخ با رشد 7.5 درصدی به مرز 9هزار دلار نیز رسید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در بازارهای جهانی، بعد از ریزش سنگین که سال گذشته در اثر پاندمیک جهانی ناشی از ویروس کرونا به وجود آمد، در همه کامودیتی ها ریزش اساسی را تجربه کردیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مصطفی موذن زاده پیشکسوت صنعت فولاد در میزگرد "تعاملات دو حوزه فولاد و سنگ آهن، چالش ها و راهکارها و صادرات در دوره پساترامپ" در یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۷۰ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی صبح امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور اطلاع از دیدگاه های فعالان بازارسرمایه در خصوص بخشی از ریزساختارهای بازارسرمایه اقدام به انجام نظرسنجی تخصصی جهت اطلاع از دیدگاه ها در خصوص پیش بینی سود کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کل گمرک ایران گفت: طی 11 ماه امسال 103 میلیون تن کالا به ارزش 31 میلیارد و 200 میلیون دلار از ایران به کشورهای مختلف دنیا صادر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، با افزایش 70 هزار و 464 میلیارد و 275 میلیون ریال به 465 هزار و 4 میلیارد و 65 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۴۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس (نماد اپال) در روز چهارشنبه در بورس تهران انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن با نگاهی به بازار اعلام کرد که با قیمت گذاری دستوری مخالفیم و اعتقاد داریم برای تنظیم بهینه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۴    
یک تحلیلگر بازار سرمایه صنایع بزرگ را از جمله صنایع مورد اقبال فعالان بازار سرمایه ذکر کرد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 4 اسفند ماه، کالاهای آیزوریسایکل، حلال 400، حلال 402، حلال 406، حلال 410، حلال 502 و حلال 503 پالایش نفت اصفهان، برش سنگین و گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام، برش سنگین، برش سی7سی9 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 20 ارز کاهش و 16 ارز افزایش یافت. نرخ 11 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 4 اسفند ماه میزبان عرضه 34 هزار و 980 تن ورق گرم، 45 هزار تن ورق سرد و 8 هزار تن ورق گالوانیزه خودرو است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از مزیت های بازار سرمایه برای مردم ، کمک به تأمین مالی و حضور در این بازار نسبت به سایر بازارها با هر میزان از منابع مالی است و هر فردی می تواند وارد بازار سرمایه شود و حتی یک تک سهم بخرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 98 واحدی، به عدد 17 هزار و 402واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با سهم صندوق توسعه ملی به میزان 20 درصد از درآمدهای حاصل از صادرات نفت و میعانات گازی تا سقف یک میلیون بشکه در روز موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری استان هرمزگان با سرمایه 96,107 میلیارد ریال با نماد وسهرمز به عنوان بیست و هفتمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امروز و از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی، قیمت پایه محصولات پتروشیمیایی برای عرضه در بورس کالا تا 9 اسفند، اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهدی مومن زاده: نظارت چند لایه ای در بازارسرمایه سبب شده است تا طرح هایی که از شرایط مناسبی برخوردارند، به طور مناسبتری تأمین مالی شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه معتقد است که ارزهای دیجیتال نیاز به مجرای رسمی در کشور دارند، در غیر این صورت عاملی برای خرابکاری های بزرگ به شمار می روند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
دویست و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح یکشنبه برگزار و در این جلسه وزیر راه و شهرسازی که به نمایندگی از طرف رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویر احمد و منطقه زلزله زده سی سخت سفر کرده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
باید بتوانیم تحریم ها را کنار بگذاریم و از آنها دوری کنیم. فرصتی که وجود دارد این است که اقتصاد کشور را مقاومتر کنیم، کاری که ایران انجام داده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در صورت های مالی میان دوره ای 9ماهه اعلام کرد برای هرسهم 675ریال سود محقق کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه مپنا در گزارش 9ماهه خود از تحقق سود 201ریالی برای هرسهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ایران دارو در فعالیت یکساله منتهی به 30آذر1399 توانسته برای هرسهم یک هزار و 223ریال سود بسازد
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جوزف لوفکین، مدیرعامل و موسس شرکت مشاور تاکید کرد: من خوشبین هستم که با ایجاد برنامه های اساسی، ایران به بخش مهمی از بازارهای بین المللی می پیوندد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در یکسال مالی برای هرسهم 145ریال زیان شناسایی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت قند لرستان برای هرسهم 689ریال سود محقق کرده که این مبلغ طی 6ماه پوشش داده شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت اصفهان در صورت های مالی میان دوره ای 9ماهه به سود یک هزار و 133ریالی برای هرسهم رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کمباین سازی ایران اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 9ماهه منتهی به 30آذر1399 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
همایش بین المللی تأمین مالی با حضور بیش از هفت هزار نفر از کشورهایی همچون ایران، عربستان، آلمان، ایالات متحده، عربستان، امارات، اوکراین، مالدیو و... هفته گذشته در صفحه این کنفرانس، برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 26 میلیارد و 868 میلیون ریال سود کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
جعفر قادری: دخالت های غیر ضروری در بورس مفید نیست، من مخالف این طرح بودم، هر چند تحقیق و تفحص هم مشکلی در عملکرد بازارسرمایه ایجاد نمی کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه معاملاتی روز گذشته 2 اسفند ماه در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران، 35 هزار و 500 قرارداد معادل 5 میلیون و 964 هزار کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از دو میلیارد و 325 میلیون ریال توسط شرکت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلان ماسک،مدیرعامل تسلاموتورز، از حباب قیمت بیت کوین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 3 اسفند ماه، کالاهای آیزوریسایکل، حلال 402 و نفتای سنگین پالایش نفت تهران، آیزوریسایکل، آیزوفید، بلندینگ نفتا حلال 410، حلال 404 و نفتای سنگین تصفیه نشده پالایش نفت شیراز و آیزوفید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت 90 واحدی، به عدد 17 هزار و 499 واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سهام بازارهای آسیایی در معاملات روز گذشته، تحت تاثیر افت سهام آمریکا ، دچار نوسان شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با قوانین جدید بازار سرمایه، این بازار اصلاحات لازم را در فرصت بیشتر و با صبر بیشتر انجام می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرابورس ایران روز جاری میزبان مدیرعامل شرکت سبدگردان داریک پارس در یک صد و ششمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه بود تا ابوالفضل شهرآبادی درباره ویژگی های صندوق سهامی فراز داریک که از امروز دوم اسفندماه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ایران دارو در دوره 12 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، افزایش 184 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 170 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس تقسیم 65 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات روز جمعه تحت تأثیر افت ارزش دلار از سقوط به پایین ترین سطح 7 ماهه بازگشت، اما به علت رشد سود اوراق قرضه آمریکا بدترین هفته از ابتدا ی سال تا کنون به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه، افزایش قیمت نفت و کامودیتی ها را از جمله محرک های بازار در روزهای پایانی سال ذکر کرد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
امیر سیدی: اگر به تدریج و در زمان های رکودی به خریدهای مناسب و با تحلیل اقدام کنید، در زمان رونق بازار می توانید سودهای مناسبی شناسایی کنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نخستین بار یک شرکت فعال در بازار سرمایه توانست عنوان کارآفرین برتر ملی را از آن خود کند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه مپنا در دوره 9 ماهه منتهی به 30 دی ماه 1399، افزایش 121 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 106 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره 12 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 831 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 496 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در این گزارش ها که توسط اداره آمار و اطلاعات تهیه می شود خلاصه رتبه بندی شرکت های کارگزاری به تفکیک نوع معامله با 4 ترتیب "ارزش کل معاملات" ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1399، خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بورس تهران هفته ای کم رمق را پشت سر گذاشت و در حالی که چهار روز از پنج روز را با افت نماگر اصلی سپری کرد، اما پرونده شاخص کل این بازار در هفته منتهی به 29 بهمن ماه با رشد حدود 5 درصدی بسته شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز شنبه 2 اسفند ماه، کالاهای اکستراکت سبک DAE10 و اکستراکت سبک DAE11 شرکت نفت ایرانول در رینگ داخلی و نفتای کامل پالایش نفت لاوان در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه دوم اسفند ماه میزبان عرضه 28 هزار و 933 تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر و گوگرد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه در هفته ای که گذشت، پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
امروز حفظ آرامش و برقراری ثبات در بازار سرمایه اولویت نهاد ناظر بازار سرمایه است. تلاطم ها و نوسانات متغیرهای اقتصادی می تواند فرصت تصمیم گیری و فرصت تحلیل سهامداران را تهدید کند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بهادر بیژنی، مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل در همایش تامین مالی بین المللی بر اولویت بین المللی شدن بازار سرمایه ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان بورس با ارسال نامه ای به ناشران بورسی و فرابورسی اعلام کرد در صورت وجود هر برنامه ای برای تجدید ارزیابی دارایی ها ، موضوع را فورا" در کدال منتشر کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی راه اندازی قراردادهای آتی نقره امروز در بورس کالای ایران با حضور کارگزاران برگزار شد تا علاوه بر اعلام جزییات این قرارداد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: جزییات طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در کمیسیون صنایع مجلس تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۴    
دامنه نوسان روزانه قیمت در کلیه صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) بازار فرابورس ایران تغییر می کند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار، مصوبه کمیته پایش ریسک بازار درباره افزایش ضریب اعتباری به 60 درصد را ابلاغ کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...