چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۱Oct 2020 28

جدیدترین‌های «کمیسیون کشاورزی مجلس»

خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت:توهین به ارزش های دینی قشر عظیمی از مردم جهان ،ثابت کرد که منظور غرب از آزادی بیان و قلم ،آزادی بی اخلاقی، بی شرمی است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس در مجلس از تفاهم نامه وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برای بازگشت اخیارات سابق وزارت جهاد کشاورزی مثل صادرات و واردات نهاده دامی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۱    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت با توزیع ذرت و سویا انباشت شده در گمرک، بزودی قیمت نهاده های دامی کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن هشدار رئیس کمیسیون کشاورزی نسبت به آشفتگی ارزی گفت: روند فعلی قمیت مرغ را دو برابر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به حضور معاونان وزارتخانه های مرتبط با نهاده های دامی در کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بر اساس اطلاعات و آمار، سامانه گمرک اطلاعاتش را کامل به بازارگاه نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از حذف انحصار در زمینه شرکت های فرآوری بذر و سایت های بوجاری توسط وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
‫رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس مقرر کرد که انحصار در زمینه شرکت های فرآوری بذر توسط وزارتخانه جهاد کشاورزی حذف شود.‬
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون با رئیس سازمان بازرسی کل کشور، گفت: قوانین متعددی برای مواجهه با زمین خواری وجود دارد که قرار شد اصلاحات لازم در این قوانین انجام شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ایران خواست تا با ارائه اسناد و مدارک سوء استفاده کنندگان از قوت مردم را به سازمان های نظارتی و قوه قضائیه معرفی نماید تا دیگر چنین تخلفاتی تکرار نشود و این افراد به اشد مجازات برسند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران از عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ایران خواست تا با ارائه اسناد و مدارک سوء استفاده کنندگان از قوت مردم را به سازمان های نظارتی و قوه قضائیه معرفی نماید تا دیگر چنین تخلفاتی تکرار نشود و این افراد به اشد مجازات برسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از جلسه عصر امروز این کمیسیون به منظور حل مشکلات نهاده های دامی با مسئولان مرتبط از جمله گمرکات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: توزیع نهاده های دامی، کود و بذر به یک موضوع جدی در کشور تبدیل شده و کشاورزان دیگر راه پس و پیش ندارند. برخی ارکان دولت در بروز این اتفاق مقصر و برخی حتی توان نظارت و اجرا هم ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: کمبود نهاده های دامی، بذر و کود در کشور به یک معضل تبدیل شده و بر اساس گزارش این کمیسیون برخی ارکان دولت مقصر بوده و توان نظارت و اجرا ندارند.
دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند ورود، تخلیه، انبارش، بارگیری و خروج کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام(ره) کاملا شفاف و روشن است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 3 آبان ماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه گمرک باید به سامانه بازارگاه متصل شود، گفت:تخصیص ارز به واردات نهاده های دامی به عنوان اهرمی برای توزیع این محصول در سامانه بازارگاه محسوب می شود که متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی آن را در اختیار ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به ساوه و زرندیه خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه ویژه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از انبار نهاده های دامی مستقر در بندر امام خمینی(ره) بازدید کردند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: نماینده چابهار در مجلس یازدهم گفت: چطور می شود اسناد و مدارکی آورد که برای خانواده ای 4 سال پیش چنین اتفاقی افتاده است. معین الدین سعیدی ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تأکید بر خرید تضمینی محصولات کشاورزی از سوی دولت و با بیان اینکه تضمین خرید محصولات کشاورزی موجب تحول در اقتصاد کشور و بخش تولید خواهد شد، از پرداخت غرامت دولت به کشاورزان بابت تاخیر در پرداخت وجه خرید محصولات تضمینی خبر داد.
رئیس کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه چرا یک میلیون تن ذرت پس از 20 روز از گمرک ترخیص نشده است، گفت: بانک مرکزی پاسخگوی دلایل افزایش نهاده و مرغ نیست.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از ممنوعیت صید ترال به مدت دو سال خبر داد و گفت این محدودیت از ابتدای آذرماه امسال آغاز می شود. معین الدین سعیدی عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: سوال 7 نفر از نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار نشست امروز - سه شنبه - قرار داشت که به دلیل عدم حضور وزیر در این جلسه با موافقت نمایندگان سوال کننده به هفته آینده موکول شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدتقی نقدعلی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلسدر گفت وگو با لت به قشر زحمتکش کشاورز است؛ چون قیمت واردات این محصول در شرایط کنونی بسیار بیشتر از نرخ خرید تضمینی گندم است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون، گفت: هفته گذشته کمیسیون کشاورزی مجلس نظارت میدانی از استان سیستان و بلوچستان داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از مطرح شدن مسئله آب جنوب استان سیستان با حضور وزیر نیرو در کمیسیون کشاورزی خبر داد و گفت: ما از پاسخ های آقای اردکانیان قانع نشدیم و تلاش می کنیم که سوال از ایشان به صحن مجلس ارجاع شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سیدجواد ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه در حوزه نهاده های دامی به شدت دچار مشکل شده ایم، اظهار داشت: وضعیت در حوزه نهاده های دامی به شکلی است که در بخش سویا شاهد کاهش 48 درصدی واردات نسبت به پارسال هستیم. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سید محمدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس که هفته گذشته در جریان نظارت میدانی رئیس مجلس از استان سیستان و بلوچستان از نقاط مختلف این استان بازدید کرده بود در جلسه پایانی این سفر با اشاره به تاثیر نظارت میدانی بر تحرک پروژه ها گزارشی از بازدیدهای خود را ارائه کرد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶    
ساری- زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نیمی از ظرفیت های بخش کشاورزی در استان فعال است و باید نسبت به فعال کردن 50 درصد باقیمانده تلاش کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز( یکشنبه) کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز در خصوص تامین نهاده های دامی و بررسی دلایل افزایش قیمت گوشت، مرغ و تخم مرغ بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۱    
نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۸    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس دهم گفت: به دلیل سوء مدیریت ها و بی توجهی به حفر بی رویه چاه های آب غیرمجاز، 50 هزار هکتار از اراضی کشور بیابانی شده که باید چاره ای اساسی برای آن اندیشیده شود.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلال محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، افزود: نرخ خرید تضمینی گندم هم که هر سال دولت تعیین می کند در میزان تولید گندم بسیار تاثیرگذار است و همچنین از سوی دیگر پرداخت مطالبات کشاورزان باید به موقع باشد چرا که می تواند تاثیر مهمی در میزان کشت و برداشت گندم در استان های تولید کننده داشته باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی از آقایون در مقطعی ارز موجودی کشور را به باد دادند گفت: مسکوکات موجود در بانک مرکزی که پشتوانه اقتصاد کشور بود را به حراج گذاشتند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اقدامات لازم برای رفع مشکلات طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب به اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان انجام می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جریان نظارت میدانی خود از مجتمع بزرگ کشت و صنعت مکران گوردیم شهرستان کنارک بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از پروژه 10 هزار هکتاری زهک و چاه آب ژرف استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۱    
دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تعیین قیمت 4 هزار تومانی گندم در سال آینده باعث قاچاق این محصول به کشور های همسایه خواهد شد چرا که در کشور عراق گندم بیش از 10 هزار تومان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید نظارتی مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان از مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بمپور بازدید کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بسیاری از تصمیم گیری ها در حوزه اجرا سلیقه ای است و خط و مشی مشخصی را دنبال نمی کند و در نهایت دود این عملکرد سلیقه ای و پراکندگی تصمیم گیری در کلان اجرایی، به چشم مردم و مصرف کننده می رود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جریان دومین روز از نظارت میدانی رئیس مجلس از استان سیستان و بلوچستان از پروژه 46 هزار هکتاری زابل بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با نظارت میدانی رئیس مجلس از استان سیستان و بلوچستان، دکتر مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان در مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن از پروژه های مختلف در شهرهای کنارک، چابهار و ایرانشهر بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این پروژه ها را بررسی کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس استماع مشکلات صیادان، بازدید از زمین های کشاورزی و واحد تولید کنسرو چابهار را از جمله برنامه های نخستین روز نظارت میدانی بر حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان برشمرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: رعایت فاصله 12 مایلی از ساحل توسط کشتی های صید ترال می تواند بخش زیادی از مشکلات به وجود آمده را کاهش دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- رییس و اعضای کمیسیون های عمران و کشاورزی مجلس شورای اسلامی بطورجداگانه از ظرفیت های تجاری، اقتصادی و ترانزیتی و زیرساخت های بندرشهیدبهشتی چابهار و طرحهای کشاورزی و شیلاتی کنارک بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۶    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن انتقاد از عدم رعایت قانون تمرکز گفت: این وضع آشفته در مورد نهاده های دامی باید جمع شود و یک نفر پاسخگو باشد نه آنکه هرکس قصور را به گردن دیگری بیندازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با بیان اینکه راه نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است، گفت: به نظر من تحریم ها کماکان تنها 20 درصد تأثیرگذار است. ما نیازمند مدیریت جهادی هستیم. رویکرد اقتصاد مقاومتی در بازار مرغ، تخم مرغ و لبنیات ما را موفق می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به الزام صادرکنندگان به بازگشت ارز صادراتی به صورت نیمایی گفت: این عامل باعث شده مقدار زیادی از پسته ایران به ترکیه قاچاق می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اقدامات انجام شده برای حذف فرآیند دلالی مانند راه اندازی سامانه بازارگاه نتوانست کاری از پیش برد و حتی می توان گفت، اوضاع بدتر نیز شده است؛ چراکه بسیاری از تولیدکنندگان در این سامانه جهت دریافت محصول ثبت نام کرده اند ...