یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۴۱Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون کشاورزی مجلس»

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به مشکلات و وضعیت تولیدات محصولات کشاورزی و پروتئینی در سال های گذشته به بهبود روند تولید محصولات استراتزیک کشور اشاره کرد و گفت: طی یک سال از واردکننده مرغ و تخم مرغ به صادرکننده تبدیل شدیم.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس 11 گفت: پول گندمکاران تا امروز 45 هزار میلیارد تومان است که تا کنون 2200 میلیارد تومان پرداخت شده و بقیه از شنبه به تدریج پرداخت می شود.
جلسه شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. رئیس کمیسیون ضمن تأیید پیشنهاد مطرح شده از طرف رئیس مرکز تحقیقات مبنی بر استفاده از ظرفیت خالی دانشگاه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص نقض اجرای قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی در جلسه علنی امروز - سه شنبه - به قوه قضائیه ارسال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس درباره نقض، استنکاف و اجرای ناقص قوانین مرتبط با جلوگیری از آلایندگی زیست محیطی پالایشگاه آبادان به قوه قضائیه ارجاع شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: رویکرد دولت سیزدهم به سمت کاهش مازوت سوزی است که در این زمینه هم از لحاظ زمان و هم حجم مازوت در حال حرکت به جلو و برنامه ریزی هستیم و وزارتخانه های نفت و نیرو هم همکاری خوبی دارند و امیدواریم کم کم مازوت از سبد سوخت مصرفی خارج شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از معاونان وزارت جهادکشاورزی به شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس قانون دولت مکلف است در اولین فرصت پول گندمکاران را پرداخت کند تا کشاورز بتواند محصول بعدی را کشت کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: خواست کمیسیون کشاورزی و مجلس رفع کامل موانع صادرات سیب زمینی و پیاز است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدن به خودکفایی در چهار محصول کشاورزی در کشور ضروری است و باید برای این کار برنامه ریزی کرد. محمدجواد عسکری شامگاه شنبه در نشست شورای کشاورزی خوزستان در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی رامین افزود: خودکفایی چهار محصول برنج، شکر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدن به خودکفایی در چهار محصول کشاورزی در کشور ضروری است و باید برای این کار برنامه ریزی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه مربوط به دولت های یازدهم و دوازدهم است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استماع گزارش عملکرد سال 1402 و برنامه های سال 1403 سازمان حفظ نباتات در راستای تحقق شعار سال دستور کار هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۱    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت باید خط اعتباری برای تسهیلات ساخت مسکن اختصاص دهد؛ دولت هم باید انحصار زمین را شکسته و به جوانان برای ساخت مسکن کمک کند و نظام بانکی هم تسهیلات ساخت مسکن بدهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از افشای فساد چای دبش و مطرح شدن فساد و سو مدیریت ساداتی نژاد در دوران وزارت جهاد کشاورزی غلامرضا نوری قزلچه، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت که وی پیرامون پرونده نهاده های دامی دارای پرونده در دستگاه قضائی است که نتیجه آن روشن نیست ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرانه مصرف گوشت جامعه به شدت کاهش یافته است، گفت: امیدواریم مسوولین دولت صرفا به دادن آمارهای آنچنانی از رشد اقتصاد کفایت نکنند زیرا رشد اقتصادی تا زمانی که در سفره های مردم دیده نشود صرفا یک عدد است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به هزینه های بالای کاشت، داشت و برداشت به کشاورزان در استان های شمالی توجه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
با موافقت وکلای ملت، گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس درباره استنکاف از اجرای قانون هوای پاک مربوط به جلوگیری از استفاده سوخت مازوت توسط نیروگاه ها به قوه قضاییه ارجاع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از تایید گزارش تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در این کمیسیون و ارسال گزارش به جلسه علنی خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تایید گزارش تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در کمیسیون متبوعش و ارسال این گزارش به صحن علنی با هدف بررسی آن توسط نمایندگان در صحن و رای گیری برای ارسال به دستگاه قضا خبر داد. ...
می متالز - گزارش نهایی نهایی هیات تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در نشست هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می شود.
جلسه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه دامپروری و تولیدات دامی با رئیس کمیسیون کشاورزیریال آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، 18 اردیبهشت سال جاری در این صندوق برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با جدیت پیگیر اجرای طرحهای احیاء دریاچه ارومیه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (پنج شنبه) به همراه رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران اجرایی استان از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در برنامه هفتم و لوایح بودجه سالهای اخیر، احکام و منابع خوبی برای آبخیزداری و آبخوانداری مصوب کردیم اما دولت در این قسمت سرعت کمی دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در نشست نمایندگان بخش خصوصی حوزه کشاورزی با مقامات وزارت جهاد کشاورزی با موضوع توقف چند ماهه ثبت سفارش و تخصیص ارز برای واردات سم و کود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس قانون جهش تولید دانش بنیان را عامل فعال شدن شرکت های دانش بنیان در بخش کشاورزی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: رئیس سازمان دامپزشکی پذیرفت از واردات واکسن هایی که مشابه تولید داخل آن بتواند آزمایشات را با موفقیت پشت سر بگذارد جلوگیری کند.
فاخته نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر "مجتبی نوروزی"، معاون وزیر و رئیس این سازمان با حضور در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به تشریح اقدامات و اهم برنامه های پیش روی سازمان دامپزشکی کشور پرداخت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۲    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: لازم است مجلس آینده به اصلاح و بازنگری متناسب با نیاز روز قانون حفظ نباتات که مصوب سال 1346 بپردازد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۱    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهترین راه برای حل مشکل مسکن مشارکت مردم است، گفت: ما نمی توانیم فقط با امکانات دولتی برای افراد بی مسکن مسکن آماده کنیم. باید از ظرفیت مردم استفاده کنیم و بهترین بستر برای تحقق این امر عرضه زمین توسط دولت است.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی ساردویی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: من گفتم دلار در بدبینانه ترین حالت به 100 هزار تومان می رسد، اما گفتم به 80 هزار تومان نیز می رسد که شرایط به آن نزدیک شد. هر چند دولت تلاش می کند که دلار را بین 65 هزار تومان تا 75 هزار تومان نگه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: می توان فواصل بهداشتی واحد های دامی را همزمان با رعایت بهداشت، کاهش داد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: 220 حکم مربوط به دستگاه های متولی در زمینه قانون هوای پاک وجود دارد که 20 حکم آن اجرا شده، 60 حکم ناقص اجرا شده و مابقی آن تاکنون اجرا نشده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۲    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: ما نمی توانیم بگوییم جوانان دنبال ازدواج بروند ولی از این طرف مسکنی نداشته باشند. مردم نیز می توانند به صورت مشارکتی در قالب عرضه زمین به مردم، این کار را انجام دهند، زمین را به مردم تحویل می دهیم که خودشان بسازند.
اکوایران: بنیاد ملی گندمکاران در نامه ای به رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خواهان افزایش نرخ خرید تضمینی گندم برای سال جاری شدند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در رابطه با چای دبش علیرغم اینکه تعدادی از نمایندگان از جمله شخص بنده در مجلس یازدهم خیلی در رابطه با آن صحبت کردیم ولی در نهایت لاپوشانی شد و کار نظارتی روی آن انجام نشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: ما نمی توانیم بگوییم جوانان دنبال ازدواج بروند ولی از این طرف مسکنی نداشته باشند. مردم نیز می توانند به صورت مشارکتی در قالب عرضه زمین به مردم، این کار را انجام دهند، زمین را به مردم تحویل می دهیم که خودشان بسازند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در رابطه با چای دبش علیرغم اینکه تعدادی از نمایندگان از جمله شخص بنده در مجلس یازدهم خیلی در رابطه با آن صحبت کردیم ولی در نهایت لاپوشانی شد و کار نظارتی روی آن انجام نشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی،سیاست حمایت دولت از تولید را سبب تمجید رهبر انقلاب از دولتمردان و خوب شدن حال کارگران عنوان کرد و گفت: دولت با ابتکار عمل خود بیش از 8 هزار واحد و کارخانه تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل را به چرخه تولید بازگرداند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان کنونی 70 هزار کشاورز و متقاضی تراکتور پشت نوبت خرید قرار دارند و باید با حمایت از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، تراکتورهای متقاضیان تامین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بر اساس برنامه هفتم بانک ها مکلف هستند 15 درصد از منابع خود را در اختیار بخش کشاورزی قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس عراق و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با یکدیگر دیدار و موضوع تسهیل فرآیند صادرات محصولات کشاورزی ایران به عراق را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: امسال قول داده شده کشاورزی از قطعی برق خارج شود و مجلس نسبت به آن کوتاه نخواهد آمد و حاضر نمی شود با قطع برق، امنیت غذای مردم به خطر انداخته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
متن گزارش کمیسیون کشاورزی مجلس درباره تحقیق و تفحص از وزارت جهاد کشاورزی در خصوص عملکرد سازمان حفظ نباتات در مجلس قرائت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از ماموریت مجلس به سازمان محیط زیست برای برطرف شدن عقب ماندگی های حوزه محیط زیستی در کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: لایحه تشکیل وزارت بازرگانی علاوه بر اینکه با قوانین بالادستی از جمله قانون اساسی متناقض است برای بخش کشاورزی دارای خسران و فاجعه بار خواهد بود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی باید برای حمایت از کشاورزان نقش مهم تری داشته باشد و انتظار می رود کشاورزان مازندران مورد حمایت ویژه قرار گیرند...
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۱    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس می گوید یکی از برنامه هایی که در سال های اخیر در دستور کار دولت قرار گرفته است رونق هنرستان های کشاورزی و تربیت دانش آموزانی ماهر برای کشاورزی آینده است که یکی از دغدغه های مجلس نیز باید این باشد که به دولت کمک کند تا کشاورزان آینده کشور مجرب ...