یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۴۹Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون کشاورزی مجلس»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرج- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: قیمت خرید تضمینی گندم به نسبت سال گذشته افزایش خوبی یافته است ولی گندم کاران به این میزان افزایش اعتراض دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در نشست روز دوشنبه هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت جهاد کشاورزی رسماً برای افزایش قیمت اعلام آمادگی کرده اما مشروط بر اینکه محل منابع آن تعیین شده باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۹    
ساری- زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به این که برخی شالیزارهای استان به دلیل تنش آبی کشت نشدند، گفت: از دولت برای حمایت از این کشاورزان، کمک بلاعوض درخواست شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در استان البرز 80 درصد آب زیرزمینی و 20 درصد آب سطحی بوده و به دلیل برداشت بی رویه منابع آبی ما افت شدیدی کرده است.
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی، جلسه ای را با محمدجواد عسگری، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص حمایت از صنعت دامپروری و محصولات دامی در هشتم خرداد 1402 برگزار کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی درباره افزایش قیمت گندم و نرخ خرید تضمینی گندم اعلام کرده است که نه تنها با نرخ 17 هزار تومانی برای خرید تضمینی گندم مشکلی ندارد، بلکه قیمت های بالاتر تا سقف 20 هزار تومان را نیز منصفانه می داند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/البرز عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح برنامه ششم توسعه برای کاهش 11 میلیارد مترمکعبی برداشت از منابع آب کشور، گفت: این موضوع طبق برنامه پیش نرفته و انجام نشده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آزادیخواه، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آماده همکاری با بانک مرکزی برای قانون گذاری در حوزه مبادلات پولی دوجانبه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: سیستان و بلوچستان محور و الگوی وحدت برای جهان اسلام است، اینها یکی از برکات انقلاب بوده که امام راحل جریان سازی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت ماهواره ای در ردیابی هرگونه تغییر در سطح اراضی کشاورزی حتی در حد حفر یک گودال کوچک، گفت: استفاده از این قابلیت برای رصد ویلاسازی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی در حال انجام است.
رویداد ملی نهضت احیای نان کامل با حضور رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه دهم خرداد 1402 در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۵    
اقتصاد ایران: دبیرکل حزب اتحاد ملّی ایران و نایب رئیس خانه احزاب ایران طی نامه ای که رونوشت آن در اختیار رسانه های گروهی قرار گرفته ، از آیت الله رئیسی درخواست نموده ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فردیس- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دلیل برخی گرانی ها در حوزه مسکن، خودرو، سکه و ارز این است که عده ای سوداگر این کالاهای مصرفی مردم را به کالایی سرمایه ای برای سودجویی خود تبدیل کرده اند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: نهضت ارزشمند احیای نان کامل که استان مرکزی در آن پیشتاز و پیشگام است را به سراسر کشور تعمیم خواهیم داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
علی رغم دستور رئیس جمهور مبنی بر بررسی آنی قیمت خرید تضمینی گندم و رسیدگی به اعتراض کشاورزان، هنوز اصلاح قیمت خرید تضمینی به جایی نرسیده است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، با توجه به اعتراض کشاورزان و نامه رئیس جمهور مبتنی بر پیگیری آنی مسئله قیمت خرید تضمینی گندم ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس درباره افزایش قیمت گندم به 17 هزار تومان و خودکفایی در حوزه گندم توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 10 خرداد ماه 1402 از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی اراک بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۳    
رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه 10 خردادماه در رویداد ملی احیای نان کامل در شهرستان اراک حضور یافتند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی خود از شهرستان اراک، از کارخانه کمباین سازی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۴    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت ارزشمند تولید نان کامل تا پایان سال در تمام استان ها فراگیر می شود.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از پیش بینی اعتبار 104 هزار میلیارد تومانی برای خرید تضمینی گندم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از خرید 3 میلیون تن گندم از ابتدای فصل خرید تاکنون خبر داد و گفت:پیش بینی خرید امسال 9 میلیون تن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۶    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از خرید 3 میلیون تن گندم از ابتدای فصل خرید تاکنون خبر داد و گفت:پیش بینی خرید امسال 9 میلیون تن است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۹    
جلسه پیگیری مصوبات بازدید کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از شهرستان میناب برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر روز گذشته جلسه ای متشکل از اعضای شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی و برخی مدیران دولتی در کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور چانه زنی برای تعیین قیمت گندم برگزار شد که بی نتیجه ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: سفرا باید در حوزه بازاریابی در کشورهای مختلف فعالتر شوند تا صادرات با مشکل مواجه نشود که در این باره وزارت امور خارجه باید گزارش ارائه دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: متاسفانه در سایت اعلام قیمت جوجه یک روزه نعیم بر اساس نظر مرغداران رانت وجود دارد و در بازار جوجه یک روزه تلاطم قیمتی ایجاد می کند و زیان مرغداران را به همراه دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به وعده سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور برای تأمین تجهیزات 12 بیمارستان در اندونزی شدیدا انتقاد کرد و گفت مردم سیستان و بلوچستان بیشتر به آن نیاز دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ساوه-رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: ایران به دلیل برخورداری از اقلیم های مختلف، جایگاه ارزشمند و ممتازی در حوزه امنیت غذایی و تولید محصولات کشاورزی به خود اختصاص داده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
هرچند سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد که هیچ مجوزی برای واردات محموله گوشت مرغ از بلاروس صادر نشده است. اما همچنان برخی از مردم نسبت به آلوده بودن مرغ ها، دچار تردید شده اند. تا جایی که موضوع مرغ های آلوده به ترند خبری روز تبدیل شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با اجماع اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس مقرر شد طرح جهش تولید در شرکت شهرک های کشاورزی برای بررسی های بیشتر به کمیته مربوطه ارجاع داده شود تا پس از اخذ نظر بخش های مرتبط دولت و مرکز پژوهش های مجددا در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اراک- رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اختصاص 30 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات گندمکاران خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی برای بررسی و تعیین قیمت گندم روز دوشنبه این هفته تشکیل جلسه خواهد داد. به گزارش صبح ساحل، عطاالله هاشمی، رئیس بنیاد ملی گندمکاران در مورد قیمت گذاری گندم، عنوان کرد: بعد از رایزنی های انجام شده با کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ...
برترین ها / صنایع   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: گردش مالی 50 هزار میلیاردی فیلترشکن ها یک فاجعه و دهن کجی به مردم است، نمی شود شما به عنوان رئیس جمهور و من به عنوان نماینده به دنبال تیک آبی اینستاگرام باشیم و ملت را از کسب و کار مجازی خود محروم کنیم.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در شرایطی که رییس جمهور دستور تخفیف 70 درصدی بر قبوض گاز را صادر کرد شاهدیم که قبض شش میلیونی گاز برای برخی مشترکان صادر شده و برای آنها تخفیف 70 درصد اعمال نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: باید موضوع حقابه جمهوری اسلامی ایران از هیرمند به صورت جدی پیگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سهم بخش کشاورزی از شرکت های دانش بنیان تنها چهار درصد است، گفت: این سهم با توجه به ظرفیت های اقلیمی و نیروی متخصص کشور در حوزه کشاورزی بسیار اندک است که باید تلاش کرد که این میزان رشد پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بر اساس انجام تحلیل قیمت گذاری خرید گندم از همه استان های کشور، قیمت منطقی گندم به ازای هر کیلوگرم 17 هزار تومان در نظر گرفته شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره ضعف بازاریابی محصول و دانش شرکت های دانش بنیان گفت: تولید دانش و محصول در زمینه بازاریابی باید تقاضامحور باشد، باید دید مسئله و تقاضا چیست و فعالیت ها را با دانش منطبق کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تصمیم وزارت جهاد کشاورزی برای منتفی شدن واردات مرغ از کشور بلاروس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تهیه و تدوین پیش نویس طرح مطالعاتی میراث فرهنگی ناملموس گل و گلاب داراب به منظور ثبت ملی و جهانی آن خبر داد.
عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: متاسفانه دخل و خرج مردم با هم همخوانی ندارد چراکه افزایش حقوق ها در سال جدید افزایش ناچیزی داشتند و قیمت ها افزایش قابل ملاحظه در همین ابتدای سال داشتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان در نشست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس حاضر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: فاصله طبقاتی و اجتماعی به این دلیل که طبقه ضعیف مالیات پرداخت می کنند و طبقات مرفه که مشاغل خاص هستند، مالیات پرداخت نمی کنند هر روز در حال افزایش است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
واردات همواره از راهکار های دولت ها برای تنظیم بازار مرغ بوده است و اتفاق تازه ای نیست. اما، به تازگی نامه ای در فضای مجازی منتشر شده که واردات این کالای اساسی از کشور بلاروس را مطرح می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: طی تماسی که از وزارت جهاد کشاورزی با من گرفته شد اعلام کردند که واردات مرغ از بلاروس به کلی منتفی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگویی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: سرپرست وزارت کشاورزی باتوجه به مسائل مطرح شده در اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی، قول داده اند که دیگر مرغ وارد کشور نشود؛ مشروط بر اینکه آنها مرغ را با نرخ مصوب یعنی کیلویی 73 هزار تومان توزیع کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مهاباد و عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس در توئیتی نوشت: متأسفانه طبق خبر رسیده، دولت در صدد واردات مرغ های احتمالاً آلوده از کشور بلاروس می باشد!
ورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: استان های شمالی ظرفیت قابل توجهی برای جذب توریست و رونق گردشگری دارند اما از آنجا که از ابتدا نگاه اقتصاد کشاورز محور در این منطقه حاکم بوده است، توسعه زیرساخت های گردشگری در این منطقه مغفول مانده است.