دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۵۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون کشاورزی مجلس»

خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از بخشودگی سود و جریمه تسهیلات کشاورزان، دامداران، عشایر و کارگاه ها خسارت دیده از ابتدای سال 94 طی مصوبه امروز مجلس خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۸    
شفقنا- نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به لزوم توجه به صادرات میوه های مازاد کشور بعد از تنظیم بازار، گفت: سیب که در کشور ما مازاد تولید می شود، به دلیل شیوع کرونا در سردخانه های ارومیه مانده و مصرف و صادراتش کاهش پیدا کرده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران و عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس در رادیو گفت وگو درمورد علت تکرار وضعیت نابسامان بازار مرغ توضیحاتی ارائه دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
گروه استان ها-نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:قانونی در رابطه با واردات موز در قبال صادرات سیب وجود داشته که لغو شده بود که در هفته گذشته از وزارت صمت و جهاد کشاورزی به کمیسیون کشاورزی دعوت و از آنها خواسته شد که این قانون را دوباره ابلاغ کنند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط بازار برای استقبال از روزهای پایان سال مهیاست و برای تأمین میوه و مایحتاج شب عید مشکلی نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن انتقاد از عدم واردات دانه روغنی گفت: واردات دانه روغنی بسیاری از کمبودها را جبران می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تولید دانه های روغنی، ظرفیتی که مغفول مانده است، گفت: بخش عظیمی از ظرفیت روغن کشی کشورمان تعطیل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از خرید توافقی محصول پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس معتقد است واگذاری اختیارات واردات نهاد ه های دامی به وزارت جهاد کشاورزی نقطه امیدی برای پایان دادن به فضای نابسامان بازار نهاده ها است و کمیسیون کشاورزی مجلس با این اقدام می تواند نظارت بهتر و دقیق تری داشته باشد و این کالای اساسی در شرایط بهتری در اختیار تولید ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت تا کنون صادرات سیب در مقابل واردات موز را نپذیرفته است، گفت: در سال جهش تولید باید از محصولات صادراتی کشور حمایت شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی دوشنبه 4 اسفندماه با مدیران استان هرمزگان برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص قیمت گوشت با علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی و حجت الاسلام نقدعلی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات بخش کشاورزی فرسوده و قدیمی هستند و نیاز به بازسازی دارند و متاسفانه نتوانسته ایم از توان علمی کشاورزان خود بهره بگیریم این موضوع نیازمند سیاستگذاری است. بحث اینجاست که یافته های به روز نباید در قفسه های کتابخانه ها خاک بخورد.
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۳    
به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ جلال محمودزاده نماینده مهاباد و نایب رئیس کمیسیون کشاورزی در مجلس، گفت: دستور واردات موز در قبال صادرات سیب ابلاغ شد. در راستای پیگیری عدیده نماینده مردم مهاباد و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس جهت حل مشکل صادرات سیب علی الخصوص در استان آذربایجان غربی که قطب تولید سیب کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به نامناسب بودن وضعیت راه های مواصلاتی داراب و زرین دشت تاکید کرد: راه های مواصلاتی ما به قتلگاه مردم تبدیل شده است، چند شب گذشته تکه های بدن سه جوان را از میان پاره های آهن خودرو بیرون آوردند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص ضرورت اجرای الگوی کشت با دکتر ذبیح الله اعظمی ساردویی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و مهندس محمد شفیع ملک زاده، رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ای که با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس و مسئولان سازمان امور راضی برگزار شد، ضمن بررسی دو طرح، دو لایحه و یک استفساریه در مورد اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی که از سوی نمایندگان مجلس و نیز هیئت دولت ارائه شده بود، با کلیات اصلاح این قانون موافقت شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس نسبت به برداشت بی رویه از جنگل های بلوط زاگرس هشدار داد و گفت: خودروهای شخصی زیر سایه سوء مدیریت دستگاه های متولی به مامن امنی برای قاچاقچیان چوب تبدیل شده و می طلبد دستگاه قضا به این موضوع ورود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۴    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن تأکید بر لزوم تدوین قانون جامع زمین در کشور گفت: اجرای قانون حدنگار کشور دچار اختلال است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۴    
نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با ابراز تأسف از نقش پر رنگ دلال ها در گرانی سیب و پرتقال گفت: زحمت اصلی را تولیدکننده و باغدار در تهیه مرکبات می کشد اما دلال ها منفعت اصلی را می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نقش معاون اول رئیس جمهور به عنوان رئیس قرارگاه اقتصاد مقاومتی کشور با اختیارات کامل مبهم است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۵    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به گرانی های اخیر میوه به خصوص موز در کشور گفت: قطعاً کمیسیون در این زمینه ورود کرده و قیمت ها باید کاهش یابد از جمله اینکه قیمت موز باید بین 11 تا 16 هزار تومان باشد که برخی واردکنندگان برای این کار اعلام آمادگی کردند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص قیمت سیب و پرتقال با کمال یدالهی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری باغبانی ایران و دکتر رحمت الله نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از قانع شدن 10 نماینده مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر نیرو درخصوص مسائل تامین آب شرب روستایی و شهری، مهار سیلاب ها، کیفیت آب شرب، احداث شبکه فاضلاب و سدسازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از طرح سوال 11 نماینده مجلس از وزیر نیرو در جلسه کمیسیون کشاورزی خبر داد و گفت: بعضی نمایندگان برای حل مشکلات مردم به وزارت خانه نیرو وقت دادند و بعضی دیگر سوال خود را به صحن علنی ارجاع خواهند داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۹    
ساری- زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس روند رو به رشد تغییر کاربری اراضی زراعی را تهدیدی برای آینده کشاورزی استان مازندران دانست.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته بیش از 50 بار با استفاده از ادبیات و کلمات نسنجیده، به مردم و منتقدان توهین کرده و مجلس در حال بررسی آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق هرمزگان، دستاوردهای سفر 3 هفته پیش کمیسیون کشاورزی مجلس به شهرستان های میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد را تشریح کرد.
یک نماینده مجلس با بیان اینکه، روز گذشته اصلاحیه لایحه بودجه 1400 در اختیار نمایندگان قرار گرفت، گفت: مصارف بودجه اصلاحی نسبت به لایحه اولیه حدود 13 درصد رشد کرده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص نهاده های دامی با دکتر سید جلال طیباً طیبا، عضو هیئت مدیره وارد کنندگان نهاده های دام و طیور و حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ساداتی نژاد با اشاره و انتقاد از آنچه تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی نامید، گفت: کمیسیون کشاورزی‬⁩ به این موضوع ورود می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره و انتقاد از آنچه تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی نامید، گفت: کمیسیون کشاورزی‬⁩ به این موضوع ورود می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون هوای پاک در کمیسیون متبوع خود خبر داد و افزود: جزئیات این طرح برای بررسی به کمیته محیط زیست ارجاع داده شد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۷    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تلاش میکنیم بخش محصولات کشاورزی در شورای هماهنگی سران قوا حل و فصل شده و اختیارات به وزارت جهاد کشاورزی بازگردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر لزوم توجه به مقوله ولایت فقیه، بیان کرد: ولایت فقیه که ادامه ولایت حضرت علی(ع) است باعث شد انقلاب ما جهانی شود، کشور ما در مسیر توسعه قرار گیرد، علم و فناوری، رشد و شکوفایی در این کشور احیا شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس با اختصاص صد میلیارد تومان اعتبار آبخیزداری به هرمزگان موافقت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه، رفتار دولت در خصوص حذف ارز 4200 متناقض بود، گفت: با رد کلیات لایحه بودجه از بروز بحرانهای غیر قابل پیش بینی ممانعت شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، پرویز اوسطی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در برنامه صبح و گفتگو اظهارکرد: با وجود اینکه رتبه نخست تولید زعفران در دنیا متعلق به ماست اما هیچ اثر و نشانی در بازارهای جهانی از ایران نیست. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس دلیل گرانی محصولات کشاورزی را عدم رعایت قانون تمرکز وظایف و اختیارات " در وزارتخانه جهادکشاورزی دانست و گفت:برخلاف وجود قانون تمرکز در کشور، سیاست گذاری ها بر عهده وزارت صمت است و این مانع از رساندن بازار به تعادل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار هرمزگان از برگزار شدن جلسه مشترک مسئولان استان با کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در این جلسه برای توسعه کشاورزی و آبزی پروری استان تصمیمات خوبی اتخاذ شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه نبود "سند ملی الگوی کشت" تولید محصولات کشاورزی را دچار افت و خیز کرده است، گفت: میوه موز به دلیل حذف ارز ترجیحی و میوه خیار به دلیل سرمازدگی گران شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۸    
نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی شنبه 25 بهمن ما با حضور استاندار هرمزگان و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن تاکید بر تعاملات و استقبال طرف روسی از مباحث مربوط به حوزه کشاورزی گفت: ایجاد بانک و بیمه مشترک، کشت فراسرزمینی، افزایش صادرات محصولات کشاورزی و ساخت مراکز پرتودهی از توافقات ایران و روسیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: درحالی که زعفران کاران کشور زحمات زیادی می کشند اما سود اصلی به بخش فرآوری تعلق دارد، باید پرسید؛ چرا این سود به جیب خارجی ها می رود؟
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۹    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات برای تأمین کالای ضروری شب عید مردم در نظر گرفته شده و مشکلی از این بابت نداریم.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری 1400 مهم نیست که کدام تفکر بر سر کار می آیند، مهم این است که امورات مردم به درستی پیش برود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۳    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در یک سال سه میلیون تن برنج وارد شد درحالی که در سال بیش از 200 هزار تن نیاز نداریم و با این لابی ها برخورد شدیدی خواهیم داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اقدام های اولیه وجدی این کمیسیون برای ورود به موضوع تحقیق و تفحص واردات بی رویه برنج وبرخورد جدی با لابی های واردات این محصول به کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل کارگروه اعلام قیمت تضمینی برای 33 محصول کشاورزی، گفت: با لابی و دلالی واردات محصولات کشاورزی به داخل کشور با قاطعیت و به شدت برخورد می کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه تنظیم بازار باید به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شود، گفت: در زمینه قیمت تضمینی محصولات استراتژیک قانون های گذشته به صورت کامل تغییر کرده و قانون جدید جایگزین آن شده است.