چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۰:۴۰Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قوه قضائیه»

فرارو   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان که کمر به محاکمه روحانی و کابینه او بسته است، روز گذشته گزارش جدیدی رادر باب متخلف دانستن دولت دوازدهم به قوه قضاییه ارسال کرد. به گزارش شرق؛ 195نماینده مجلس دیروز ...
دنیای اقتصاد   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح مالیاتی را به قوه قضائیه ارجاع دادند ...
برترین ها / انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خانه ملت: نهمین گزارش نظارتی مجلس از تخلفات دولت به قوه قضاییه ارسال شد، یکی از ظرفیت های موثر قانونی کشور اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس است که اگر قوه قضاییه به موقع به پرونده های آن رسیدگی کند حتی می تواند از استیضاح وزرا موثرتر باشد. ...
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر دادگستری عراق بر تسریع شناسایی و محاکمه عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تاکید کرد. ...
جلسه 846 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آیت الله دکتر رئیسی و با حضور رؤسای محترم مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و اعضا حقیقی و حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد.
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جواد کریمی قدوسی، نماینده ادوار مجلس در توئیتی نوشت: ریاست محترم قوه قضائیه ملت تقاضا دارند دادگاه برگزار شده برای سیف و عراقچی که منجر به صدور حکم قطعی شد برای معرفی خیانت مار بزرگ به ملت پخش شود تا عامل و عامر اصلی سقوط ارزش پول ملی رسوا گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
کارشناس مسئول دفتر هماهنگی رسیدگی به تخلفات اداری قوه قضائیه گفت: با بررسی داده های حاصل از تخلفات متوجه شدیم تعداد تخلفات گزارش شده توسط مردم با تخلفات گزارش شده توسط سیستم همخوانی ندارد.
محمد حسن پیرزاده به عنوان مدیرکل دفتر مجلس و نمایندگان قوه قضائیه منصوب شد.
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی 27 مهر 1400 با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و اعضای این شورا در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در بحث وکالت قضات اعتقاد من این است که ممنوع کردن به کارگیری قضات در امر وکالت، محروم کردن جامعه از افرادیست که سال های سال تجربه کسب کردند و می توانند خدمات شایانی ارائه دهند.
رادیو گفت و گو   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه قانون الزام مقامات و مسئولین جمهوری اسلامی به درج اموال و دارایی ها در سامانه ای مخصوص در مجلس هشتم مصوب شد، گفت: بر اساس آن قانون ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه همزمان با سراسر کشور در شهرستان های خرم آباد، کوهدشت و بروجرد برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵    
انتقاد تند مجری برنامه تهران20 به دسترسی کارکنان قوه قضائیه به شماره تماس شخصی همه شهروندان و استفاده شخصی از اطلاعات شهروندان را ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به پیگیری راهکار های قانونی برای رفع دغدغه معیشت کارکنان در دستگاه قضا بر همکاری قوه قضاییه با مجلس تاکید کرد.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی در اجرای طرح جامع مالیاتی گفت: قوه قضائیه در رسیدگی به همه موارد اعلامی که قابل پیگیری است اقدام کند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۰    
برچسب ها پرونده رسوب میلیون ها تُن کالای اساسی تخلفات وزارت صنعت جهاد کشاورزی و گمرک قوه قضائیه برچسب ها
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی گفت: موضوع پیشگیری از وقوع جرم یا تضییع حقوق عامه در رأس اقدامات قوه قضائیه قرار دارد و سایر دستگاه ها هم باید تحقق اصل پیشگیری را سرلوحه کاری خود قرار دهند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۲    
حسین ابراهیمی در توئیتی گفت: فشارهای رسانه ای به قوه قضائیه برای جلوگیری از برخورد با مفسدین اقتصادی دارد!
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس با ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص عملکرد سازمان امور مالیاتی در تهیه و اجرای طرح جامع مالیاتی، به قوه قضائیه موافقت کردند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تخلفات وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و گمرک که با نقض قانون، مانع ترخیص میلیون ها تن کالای از گمرکات کشور شدند، به قوه قضائیه ارسال شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی، گفت: این سازمان قراردادهای منعقده با شرکت های خارجی را از مجلس مخفی نگه داشته است که قوه قضائیه باید به آن ها رسیدگی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس امروز (سه شنبه) به ارجاع گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح جامع مالیاتی به قوه قضائیه موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح مالیاتی را به قوه قضاییه ارجاع دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه) گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد تأخیر دولت دوازدهم در ترخیص کالاهای اساسی از گمرک را مصداق تخلف ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس تشخیص داده و این پرونده برای رسیدگی به قوه قضائیه ارسال شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴    
بیستم مهرماه امسال با رأی موافق نمایندگان مجلس، گزارش کمیسیون حقوقی و قضایی این نهاد به منظور اعمال ماده 234 درباره اجرای ناقص و استنکاف دولت های یازدهم و دوازدهم از اجرای 24 فقره قانون به قوه قضائیه ارجاع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تاخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور به قوه قضائیه موافقت کردند.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که اگر مشکل اساسنامه این فدراسیون حل نشود، فوتبال کشورمان با خطری جدی مواجه خواهد شد. ...
مرآت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۵:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اعلام نظر قوه قضائیه در مورد نقل و انتقال خودرو توسط دادستان به دنبال نامه کمیسیون اصل 90 بوده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان : حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جریان جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه ضمن اشاره به حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در آیین نکوداشت چهلمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی و بازدید ایشان از نمایشگاه اقدامات و دستاورد های این سازمان ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علی دادگر در گفت وگو با میزان، پیرامون نشست صمیمی رئیس قوه قضائیه با قهرمانان المپیک، پارالمپیک و جهانی در آستانه روز ملی تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: نشست بسیار خوبی با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای داشتیم و فکر می کنم این نشست می تواند پیامدهای مثبتی برای ورزش کشور داشته باشد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: قوه قضائیه مصمم است با دست اندازان به حقوق مردم و بیت المال و کسانی که سد راه مردم می شوند برخورد قاطع کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه از انتصاب معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: با حکم ریاست قوه قضائیه ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرامور حقوقی شرکت بیمه رازی با اشاره به هدف برگزاری کارگاه واکاوی قانون بیمه اجباری مبنی بر افزایش سطج آگاهی و دانش جامعه نسبت به بیمه های اجباری، گفت: علی جباری، مدیرعامل شرکت بیمه رازی با توجه به سابقه مدیریت صندوق تامین خسارت بدنی به عنوان سخنران در این کارگاه یک روزه حضور دارند. ...
برترین ها / میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
دیده بان ایران: مرکز رسانه قوه قضائیه در اطلاعیه ای در خصوص اظهارات یکی از مجریان صدا و سیما در برنامه زنده تلویزیونی تهران بیست تاکید کرد: نه تنها کارمندان و کارکنان بلکه سایر مراجع در قوه قضائیه نیز هیچ دسترسی بدون ضابطه ای به اطلاعات شخصی شهروندان نداشته و دسترسی های ضروری فقط با حکم قضائی و ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: محمد دلاوری، مجری برنامه تهران20 به دسترسی کارکنان قوه قضائیه به شماره تماس شخصی همه شهروندان از جمله وی به شدت انتقاد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۷    
به گزارش مشرق، مهدی کشت دار، مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه طی توییتی نوشت: دو خانم حاضر در تصویر در یکی از شبکه های اجتماعی نظر طعمه را برای حضور در منزلش جلب و به منزل فرد می رفتند. پس از ورود یکی از آن ها سر طعمه را گرم می کرده و نفر دوم در را برای همدستان باز می کرده است. ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه باید سریعاً بررسی پرونده مسئولان رشوه گیرنده در کرسنت را در دستور کار قرار دهد، گفت: زنگنه پرونده کرسنت را از مسیر خود خارج کرد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از وزیر دادگستری عراق خواست زمینه آزادی افرادی که به منظور سفر اربعین به کشور عراق سفر کرده و به دلیل نداشتن مجوز بازداشت شده اند، فراهم شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۸    
انتصابات و تغییر معاونان قوه قضائیه در دوره تحول و تعالی به دور از رودربایسی و فشارها صورت می گیرد و این شهامت در انتصابات باید بین تمام مدیران کشور نهادینه شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی دستگاه قضا از انتصاب اصغر جهانگیر به سمت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع از جرم قوه قضاییه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: اینکه در یک استان تعداد درخواست اعمال ماده 477 بیشتر و در یک استان کم است، باید آسیب شناسی شود و اگر لازم است با برگزاری جلسات توجیهی از صدور احکام غیرمتقن پیشگیری کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام خلیلی بیشترین آسیب های اداری را در ترک فعل ها دانست و تصریح کرد: ترک فعل مدیران توازن و تعادل جامعه را بر هم می زند و همین عدم تعادل زندگی مردم را دچار مشکل کرده و نارضایتی را افزایش داده و موجبات بحران اجتماعی را فراهم می نماید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قوه قضائیه به خود این مجوز را داده است که در حوزه سیاست و مدیریت دخالت مستقیم بکند و یکی از برجسته ترین مقامات کشور یعنی رییس بانک مرکزی را به جرم اختلال در نظام ارزی و تخلف از قانون محاکمه کند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از رئیس قوه قضائیه خواست تا دادگاه رئیس سابق بانک مرکزی برای مردم پخش شود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست که با پرهیز از تصویب پیشنهادات غیرکارشناسی مانع خارج شدن طرح تسهیل صدور مجوز کسب و کار از هدف اولیه خود شوند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نعمت الله رضایی در گفت وگو با میزان، با اشاره به همکاری های قوه قضائیه و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، گفت: کمک قوه قضاییه در زمینه صدور مجوز ها برای ایجاد کسب و کارها در مناطق روستایی، اقدامی راهگشا بوده و هست. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
برچسب ها اعضای هیأت منصفه مطبوعات سراسر کشور رسانه مطبوعات هیأت منصفه مطبوعات سراسر کشور برچسب ها
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
علی خضریان که در بخش "باسخنگویان" در برنامه زنده "رویداد" سخن می گفت، با اشاره به اینکه کمیسیون اصل 90 قطعی های مکرر برق و خاموشی های گسترده و نیز تخلفاتِ مسئولان سابق وزارت نفت و سازمان محیط زیست را در دستور کار قرار داده است ...