چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۵:۴۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاهبردار»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران گفت: خانم کلاهبرداری که از طریق راه اندازی سایت شرط بندی و قمار، اقدام به خالی کردن حساب بانکی شهروندان می کرد، دستگیر شد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:سردار واعظی گفت:اعضای یک باند حرفه ای کلاهبردار که در سایت دیوار با روش های مختلف گرفتن بیعانه، کارت های اجاره ای و معاملات دروغین فعالیت می کردند دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضای یک باند حرفه ای کلاهبردار که در سایت دیوار با روش های مختلف گرفتن بیعانه، کارت های اجاره ای و معاملات دروغین فعالیت می کردند دستگیر شدند.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵    
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی از شناسایی و دستگیری کلاهبردار سابقه دار به روش کلاهبرداری با ساخت رسید جعلی در سایت واسطه گر اینترنتی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قرچک- فرمانده انتظامی قرچک از دستگیری کلاهبردار فضای مجازی در پوشش فروشنده گوشی با 28 شاکی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم با قید وثیقه راهی زندان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۳    
کلاهبردار حرفه ای اینترنتی با فعالیت در سایت دیوار در شهرستان قرچک به دام پلیس افتاد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای که با ترفند جعل اسناد و مدارک تحصیلی و مهاجرتی 40 میلیارد ریال کلاهبرداری و متواری شده بود خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پردیس تهران 87 میلیون تومان چک پول تقلبی از یک کلاهبردار کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کلاهبردار بورسی در خوزستان به دام پلیس آگاهی استان افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 کلاهبردار که با فروش خودرو های تصادفی از خریداران خودرو بیش از 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مسئولان بانک مرکزی اعلام کرده است که از این پس برای افراد بدحساب و کلاهبردار دسته چک صادر نخواهد شد. به گزارش کاماپرس، قانون جدید چک با عنوان قانون اصلاح قانون صدور چک به تازگی از سوی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در مصاحبه تلفنی با برنامه صبح و گفتگو درباره سامانه های جعلی صدور مجوز تردد گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۵    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 4 کلاهبردار حرفه ای با 7 میلیارد و 19 میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد .
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نسبت به کلاهبرداری افرادسودجو تحت عنوان دریافت مجوز تردد در ساعات محدودیت عبور و مرور هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین در این استان خواست فریب افراد کلاهبردار و شیاد را نخورند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا از هموطنان خواست از اعتماد به رمالان و دعانویسان بپرهیزند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به شناسایی و دستگیری فردی که به بهانه دعانویسی و حل مشکلات به منازل مردم مراجعه می کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری فردی خبر داد که از شهروندان در استان های فارس، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد کلاهبرداری کرده بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۳    
روزنامه خراسان در گزارشی که محتوای آن را اطلاعات موجود در پرونده های هکرهای حرفه ای کلاهبردار تشکیل می دهد نوشته است نوجوانان متهمان اصلی این کلاهبرداری ها هستند که اطلاعات بانکی مردم را هک کرده اند و به نان و نوای فراوانی رسیده اند ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که به بهانه تحویل اسناد خانه های تعاونی مسکن 12 میلیارد ریال از مالکان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا کیش هشدار داد: کاربران فضای مجازی مراقب کلاهبرداری هایی با عنوان مبادله و چنج و خرید و فروش ارز درفضای سایبر باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت متهم مدعی خلبانی مسئولان عالی نظام در این شهر خبر داد و گفت: قربانیان کلاهبرداری برای طرح شکایت از این فرد به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
خانمی که با ادعای بخت گشایی از دختران کلاهبرداری می کرد، بازداشت شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خراسان نوشت: فراگرفتن پزشکی در دوره قاجار، مبتنی بر شاگردی و علم آموزی نزد اطبای باتجربه بود و البته در این بین، تعدادی کلاهبردار هم پیدا می شدند که با ادعای توانایی طبابت، با جان مردم بازی می کردند.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مازندران از وقوع جعل و کلاهبرداری شش میلیارد ریالی با اسناد و مدارک هویتی جعلی در ساری خبر داد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در پی تماس های مکرر برخی مشتریان مبنی بر دریافت تماس های مشکوک، مشخص شد که عده ای کلاهبردار به دنبال سوء استفاده از اطلاعات هویتی و بانکی مشتریان هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی ناجا ضمن تشریح عملکرد 24 ساعت گذشته، از عزم پلیس برای کاهش زمان کشف جرم خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: فردی که 67 میلیارد تومان را در قالب بازاریابی از 42 شهروند خرم آبادی کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدعی دروغین ارتباط با دستگاه های اجرایی، قضایی، امنیتی و انتظامی در بندر ماهشهر دستگیر شد .
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه حوادث: فرمانده انتظامی لرستان، گفت: بازاریاب کلاهبردار با مبلغ 670 میلیارد ریال کلاهبرداری در خرم آباد دستگیر شد. سردار محمد مهدیان نسب امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ ایرنا_ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 19 نفر جاعل و کلاهبردار حرفه ای با 38 میلیارد و 422 میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 2 نفر در شهر کرمانشاه خبر داد که به بهانه سوددهی طلا و سکه، 400 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که با جعل سند، خانه ای را به چهار خریدار فروخته بود، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را بیش از 50 میلیارد ریال برآورد کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 19 جاعل و کلاهبردار حرفه ای با 38 میلیارد و 422 میلیون ریال کلاهبرداری در خراسان شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی مهاباد گفت: کلاهبردار و جاعل روادید در یک عملیات غافلگیرانه توسط ماموران انتظامی مهاباد دستگیر شد. سرهنگ ستاد محمد توحیدی فرمانده انتظامی مهاباد در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خراسان نوشت: تعدادی از شهروندان زرندی شکایتی را علیه چند فرد کلاهبردار مطرح کردند و پرده از راز کلاهبرداری های این شیادان با شگرد ادعای ارتباط با عالم ماورا برای مقام قضایی برداشتند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۷۸ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این که تنها مرجع ثبت نام محصولات این شرکت، سایت فروش اینترنتی است، نسبت به کلاهبرداری توسط سودجویان هشدار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری 2 کلاهبردار اینترنتی که با کپی آگهی های فروش از خریداران کلاهبرداری می کرد خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۲    
برچسب ها ایران خودرو دانستنی آنلاین دانستنی اقتصادی دانستنی خودرو مداخله در فروش اینترنتی برچسب ها
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کلاهبردار جوان که در زندان بزرگ تهران دست به قتل مرد مواد فروش زده بود در یک قدمی اجرای حکم اعدامش بخشیده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
زنی 42 ساله، با انتشار عکسی از خود در فضای مجازی و ادعای داشتن سرطان، 45000 پوند جمع آوری کرد تا صرف زندگی لاکچری خود کند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که به بهانه فروش طلا از کاربران فضای مجازی کلاهبرداری می کرد. سرهنگ داود معظمی گودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۹    
465 سال زندان برای جاوید پروایز متخصص زنان و زایمان در ویرجینیای آمریکا معین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری 4 کلاهبردار حرفه ای سکه طلا به ارزش 25 میلیارد ریال در مهاباد؛ خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه تأکید کرد: آن تعدادی که با ادعای نفوذ در تأیید صلاحیت های انتخاابت دستگیری و محاکمه شدند، در حقیقت کلاهبردار بودند که ادعای دروغین را مطرح کرده بودند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدنظام موسوی از دستگیری فیشری (کلاهبردار اینترنتی) خبر داد که یکهزار لینک جعلی برای قربانیان خود ارسال کرده بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
کیوان جوان تهرانی پس از اینکه بلای هولناکی سر سهیلا آورد او را ترک کرد و گریخت این مرد فراری پس از مدت ها که تحت تعقیب بود به دام افتاد. رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه ای تحت تعقیب قضائی چند استان که خود را مدیر شرکتی بین المللی معرفی می کرد خبر داد و گفت ...