یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۰:۲۵May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برگزاری کنکور»

سازمان سنجش اعلام کرد:داوطلبانی که متقاضی گزینش با نمرات کنکور سال 1402 در سال 1403 هستند باید فردا برای ثبت نام در کنکور اقدام کنند.
سلام نو   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کنکور سراسری سال 1403 به دلیل برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به روزهای 21 و 22 تیرماه سال1403 موکول شد.
کاماپرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش کاماپرس، با توجه به تغییر زمان برگزاری کنکور و برگزاری آن در روزهای 21 و 22 تیر ماه و همچنین درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده یعنی 30 فروردین موفق به ثبت نام در این آزمون نشده بودند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
اداره ملی امتحانات حکومت طالبان تاریخ برگزاری آزمون سراسری کنکور سال 1403 خورشیدی در افغانستان را اعلام کرد. عبدالباقی حقانی، رئیس این اداره امروز به خبرنگاران در کابل گفت که آزمون کنکور امسال در پنج مرحله تنظیم شده و مرحله اول آن از 17 تا 19 جوزا/خرداد برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وداع با پیکر رئیس جمهور و شهدای خدمت ، افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ، قانون انتخابات ریاست جمهوری ، شیوه برگزاری کنکور و ... از موضوعات مهم خبری یکم خرداد 1403 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و همراهان ایشان، زمان برگزاری نوبت دوم کنکور 1403 تغییر کرد.
صبح مجلس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مجلس نسبت به مصوبه کنکوری خود در خصوص نحوه برگزاری کنکور اصرار کردند و این ماده واحده به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع داده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه مراسم اختتامیه مجلس یازدهم فردا برگزار نمی شود و جلسه علنی امروز آخرین جلسه مجلس یازدهم است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور درباره تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری توضیحاتی ارائه کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس نسبت به مصوبه کنکوری خود در خصوص نحوه برگزاری کنکور اصرار کردند و این ماده واحده به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع داده می شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تغییر روز های برگزاری آزمون سراسری توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش ایلنا، عبدالرسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره جابجایی روز برگزاری آزمون های سراسری گفت: با توجه به اینکه مقرر شده است ...
کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
برگزاری کنکور سال 1403 (نوبت دوم ) از سوی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به تعویق افتاد.
اقتصاد آنلاین / 598   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش: با توجه به این احتمال که ممکن است انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده شود روزهای 21 و 22 تیر برای برگزاری کنکور سراسری انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با اصرار نمایندگان مجلس، طرح مربوط به تغییر در شیوه برگزاری کنکور برای تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.
سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور تعویق زمان برگزاری نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 را اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۱    
فارس نوشت: در پی شهادت رئیسی رئیس جمهور فقید کشورمان، جلسه سران قوا بعد از ظهر امروز به میزبانی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین معاون حقوقی رئیس جمهور ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
احتمال دارد زمان برگزاری نوبت دوم کنکور تغییر کند. به گزارش عرشه آنلاین ، در پی شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور فقید کشورمان، جلسه سران قوا بعد از ظهر امروز به میزبانی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه ...
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۳   + ۴۷ سایت دیگر  
سران قوا با برگزاری جلسه ای هشتم تیرماه را به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تعیین کردند، در این صورت احتمال تغییر در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور وجود دارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۶:۵۲    
سازمان سنجش قدمتی بیش از نیم قرن در کشور دارد؛ سازمانی که برای عموم مردم با برگزاری کنکور شناخته شده و شاید هرگاه اسمی از آن برده می شود، افکار عمومی را به یاد استرس های سر جلسه آزمون سراسری بیندازد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از تغییر در روند و نحوه برگزاری کنکور سراسری و امتحانات نهایی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. یک افشاگری بزرگ درباره اخراج عادل فردوسی پور به این دلیل مهم چیپس نخورید زمان آغاز طرح تعطیلی شنبه ها در تلویزیون اعلام شد شیوه برگزاری کنکور سراسری از این سال تغییر می کند ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آزمون سراسری در سال های گذشته با تحولاتی همراه بوده و قرار است کنکور سال 1404 نیز با تغییراتی برگزار شود.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور درخصوص تغییر ساختار این سازمان و سرنوشت کنکور توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسنا، عبدالرسول پورعباس در نخستین نشست خبری خود در سمت سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور که دیروز برگزار شد ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در خصوص سرنوشت کنکور در ماموریت جدید سازمان گفت: ما نه می گوییم کنکور تشریحی می شود و نه نمی شود، بلکه تا سال 1404 کنکور ترکیبی برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دو خبر خوش وزیر علوم برای جامعه دانشگاهی، نحوه اداره سازمان سنجش سابق، اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد و سرنوشت کنکور در ماموریت جدید از جمله گزیده اخبار دانشگاهی ایسنا در روز یکشنبه، 23 اردیبهشت ماه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سرپرست سازمان ملی سنجش با اشاره به کنکور 1404 گفت: ما نه می گوییم کنکور تشریحی می شود و نه نمی شود، بلکه ترکیبی می شود. با دستگاه های جدید از پاسخ کوتاه تا تشریحی خواهیم داشت. برای همین کنکور ترکیبی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در خصوص سرنوشت کنکور در ماموریت جدید سازمان گفت: ما نه می گوییم کنکور تشریحی می شود و نه نمی شود، بلکه تا سال 1404 کنکور ترکیبی برگزار خواهد شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نوبت نخست آزمون سراسری سال 1403 برای آن تعداد از داوطلبان شهرستان زیرکوه در خراسان جنوبی که به دلیل وقوع سیل نتوانستند در موعد مقرر در این آزمون شرکت کنند، صبح امروز آغاز شد.
پایگاه خبری افق بافق   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری افق بافق ؛ در حاشیه برگزاری کنکور خبرنگاران این پایگاه خبری جهت تهیه گزارش از دانش آموزان به محل آزمون در دانشگاه آزاد مراجعه نمودند و با برخی از داوطلبان که بیرون می آمدند گفتگویی نمودند. گلایه دانش آموزان از فعالیت محدود کتابخانه ها ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان سنجش: داوطلبان آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی که به دلیل وقوع سیل در این شهرستان مسیر مسدود شده بود، داوطلبان مجدداً می توانند در روز جمعه 1403/02/21 در همان حوزه امتحانی قبلی (شهرستان زیرکوه) با شرایط و ضوابط آزمون اصلی، آزمون مجدد دهند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان سنجش اعلام کرد: کنکور مجدد برای داوطلبان گرفتار در سیل روز جمعه 21 اردیبهشت برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان سنجش جزییات برگزاری آزمون مجدد از داوطلبان شهرستان زیرکوه (از استان خراسان جنوبی) در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 را اعلام کرد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
خبرمهم: در اقدامی ناگهانی، شورای عالی آموزش و پرورش و سازمان سنجش کل کشور، تصمیم به برگزاری کنکور سراسری در دو نوبت در سال های اخیر گرفتند.
صبح خرد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۳    
توصیه می گردد پیش از روشن شدن کامل زوایای یک موضوع در تریبون های عمومی و مقدس موضع گیری و اعلام حمایت یا ردی در خصوص شخص یا مجموعه ای صورت نگیرد. زیرا این امر مصداق بارز تقوای مورد توصیه قرآن حکیم، حضرات معصومین (سلام الله علیهم اجمعین)، و بزرگان دین و ائمه محترم جمعه در کل کشور است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، احمد نادری در جلسه علنی امروز (یکشنبه 9 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار کرد: طی روزهای گذشته و در زمان برگزاری کنکور سراسری شاهد وقوع سیل در حاجی آباد زیرکوه خراسان جنوبی بودیم که این مساله منجر به تخریب جاده شده بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، احمد نادری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: در روزهای گذشته و همزمان با برگزاری کنکور سراسری وقوع سیل در حاجی آباد زیرکوه خراسان جنوبی باعث تخریب جاده شد و عبور از این مسیر را امکان ناپذیر کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح روز جمعه 7اردیبهشت ،فرماندارو رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان از حوزه برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کردند. شایان ذکر است، دومین روز کنکور سال 1403 با رقابت داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عکسی از یک والدین در محل برگزاری کنکور سراسری درفضای جازی مورد توجه قرار گرفت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۲    
فرماندار ، امام جمعه شهرستان و بازرسان استانی از حوزه های کنکور سراسری شهرستان مراوه تپه بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ؛در اولین روز برگزاری کنکور سراسری نوبت اول اردیبهشت ماه ، امان محمد باشقره فرماندار ، یوسف آخوند غراوی امام جمعه ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نوبت اول کنکور سراسری 1403 با رقابت 533 هزار و 322 داوطلب در گروه های علوم ریاضی و علوم انسانی صبح روز 6 اردیبهشت 1403 در 412 شهر و بخش کشور آغاز شد. در همین راستا، تصاویری از حواشی برگزاری کنکور سراسری 1403 را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کنکور امسال در کمال صحت و امنیت برگزار شد، براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هر سال دوبار کنکور برگزار می شود الحمدالله روز های پنجشنبه و جمعه شاهد برگزاری کنکور سالم و با امنیت کامل بودیم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر علوم درباره برگزاری کنکور نوبت اول امسال و همچنین نرسیدن دانش آموزان یک منطقه سیل زده به جلسه آزمون توضیح داد.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۶۸ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، عبدالرسول پورعباس شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی به تشریح تمهیدات سازمان سنجش آموزش کشور برای برگزاری کنکور اشاره کرد و گفت: در هیچ کدام از حوزه های امتحانی نوبت اول کنکور قطع نمی شود، دیگر این موضوع ضرورتی ندارد. د ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۰    
امروز جمعه آخرین مرحله کنکور داوطلبان گروه علوم تجربی همزمان با سراسر در استان مرکزی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آزمون سراسری داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در استان همدان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دانش آموزان مناطق مرزی استان خراسان جنوبی توسط خودروهای ارتش به محل برگزاری کنکور سراسری منتقل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش کشور در خراسان رضوی گفت: با حضور 38 هزار و 216 نفر، رقابت داوطلبان گروه علوم تجربی در نوبت اول کنکور 1403 صبح امروز در خراسان رضوی برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: امروز حدود 501 هزار داوطلب داریم که در آزمون تجربی شرکت می کنند و بیشتر داوطلبان، خانم ها هستند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مهر : خلجی درباره برگزاری کنکور 1403 گفت: تمام اخبار و شواهد هم نشان می دهد امسال نسبت به سال های گذشته با تدابیری که اندیشیده شده شرایط خوبی برقرار است.