دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۲۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلبان کنکور»

برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مهر: انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز در کنکور دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1400 از امروز دوشنبه 30 فروردین ماه 1400 آغاز می شود. داوطلبان امکان انتخاب 50 کدرشته را دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۶    
از داوطلبان کنکور سراسری و ارشد گرفته تا نظام مهندسی با تشکیل پویش هایی در فارس من خواستار تعویق آزمون بخاطر شرایط قرمز کرونایی شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۴    
کتاب های کمک درسی زیاد وجود دارند که داوطلبان کنکور سراسری متناسب با نیاز علمی خود می توانند از هر یک از کتاب های موجود در بازار جهت رسیدن به یک سطح ایده آل استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۲    
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 1400 با ارسال نامه ای خواستار بازگرداندن زمان برگزاری آزمون 1400 به تاریخ سال گذشته شدند.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶    
پزشکی یا دندانپزشکی ؟ سوالی که ممکن است بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی که رتبه های خوبی به دست آورده اند، در انتخاب رشته با آن مواجه شوند. مهمترین مسئله ای که به انتخاب یکی از این دو رشته کمک می کند مقایسه واقع بینانه این دو مسیر است.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۱    
پزشکی یا دندانپزشکی ؟ سوالی که ممکن است بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی که رتبه های خوبی به دست آورده اند، در انتخاب رشته با آن مواجه شوند. مهمترین مسئله ای که به انتخاب یکی از این دو رشته کمک می کند مقایسه واقع بینانه این دو مسیر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:، قسمت هایی از کتب درسی که در آزمون سراسری سال 1400 نباید از آن ها سئوال طراحی شود، منتشر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمدعلی واقعی عصر امروز ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۸    
درس زیست شناسی با سوالات مفهومی و ترکیبی خود در کنکور سراسری می تواند به یکی از چالش های داوطلبان کنکور تجربی تبدیل شود در عین حال که با توجه به ضریب بالایی که دارد برای دانش آموزانی که تسلط خوبی روی این درس دارند و درصد بالایی کسب می کنند میتواند تبدیل به یک فرصت شود ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سازمان سنجش آموزش کشور قسمت هایی از کتب درسی که در آزمون سراسری سال 1400 نباید از آنها سئوال طراحی شود را منتشر کرد. حذفیات کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است. ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۲:۰۶    
برترین ها: وقتی صحبت از کنکور سراسری می شود، مهارت در تست زنی حرف اول را می زند. البته این مسئله ابداً به آن معنی نیست که سطح علمی داوطلبان کنکور اهمیت ندارد. در واقع داوطلبان کنکور فقط در صورتی می توانند خوب تست بزنند که بر دروس تسلط کافی داشته باشند ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از داوطلبین دکتری رشته مشاوره نگرانی خود را از کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه ها اعلام کردند .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۱    
رتبه های برتر کنکور همیشه منبع و مشاوره موثقی برای راهنمایی داوطلبان کنکور سال های مختلف هستند. در این مطلب به شما می گوییم که رتبه برترهای کنکور رشته های مختلف برای موفقیت کنکور 1400 متقاضیان کدام کتاب ها را از کدام انتشارات پیشنهاد کرده اند و هر کتاب چه ویژگی هایی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برای استفادۀ پُربازده و بهره مندیِ بِهینه از تعطیلات پیشِ رو، لازم است داوطلبان کنکور سراسری، مشاوران، دبیران و مدیران مدارس و آموزشگاه ها، چند نکتۀ ضروری را مدّنظر قرار دهند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار نهایی داوطلبان کنکور 1400 را اعلام کرد. فاطمه زرین آمیزی اظهار کرد: یک میلیون 366 هزار و 369 نفر در آزمون سراسری سال 1400 ثبت نام کرده اند. وی یادآوری کرد: آزمون سراسری سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی در روزهای 9 تا 12 تیرماه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: داوطلبان کنکور دکتری 1400، چهارده روز برای اعتراض به کلید سؤالات مهلت دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار نهایی داوطلبان کنکور 1400 را اعلام کرد.
با پایان یافتن مهلت های ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری سال 1400 آمار نهایی داوطلبان آزمون مشخص شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای آخرین فرصت داوطلبان کنکور سراسری 1400 برای ثبت نام یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه زنجان گفت: داوطلبان کنکور دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال 1400 در استان زنجان حدود 45 درصد خانم و 55 درصد نیز آقا بودند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۲    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: تعداد داوطلبان کنکور به یک میلیون و 355 هزار نفر رسید.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۵    
فضای انتخاباتی هر چند نسبت به دوره های قبل سردتر است، اما کم کم فعالان انتخاباتی تحرکات خود را آغاز کرده اند. از جمله تا این لحظه، 11 تن از چهره های سیاسی، نامزدی خود در انتخابات را تأیید کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: بر اساس آمار توزیع کارت کنکور دکتری 1400 که صبح امروز جمعه برگزار شد، 11 درصد داوطلبان این آزمون غایب بودند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
داوطلبان کنکور دکتری سال 1400 تا ساعت 24 امروز پنجشنبه 14 اسفندماه فرصت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مقطع دکتری را دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۱    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: آمار داوطلبان کنکور 1400 به یک میلیون و 326 هزار نفر رسیده است.
تیک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۹    
اکثرا داوطلبان کنکور در هفته ها آخر فرا رسیدن کنکور به دنبال معیار ی می گردند تا میزان آمادگی خود را برای کنکور ارزیابی کنند و هم به یک جمع بندی جامع از مطالب کتاب ها درسی که خوانده اند برسند. بهترین روش برای این کار حل سوال ها کنکور سال ها پیش است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۶    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: آمار داوطلبان کنکور به یک میلیون و 303 هزار نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
زرین آمیزی گفت: مجوز تردد برای داوطلبانی که شهر محل اقامت آن ها با محل برگزاری آزمون متفاوت است، صادر می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۵    
جمعیت زیادی از داوطلبان کنکور دکتری 1400 خواهان تعویق زمان برگزاری این آزمون هستند؛ اما آیا مسئولان و کمیسیون آموزشی های مجلس نیز مخالف تغییر زمان کنکور هستند؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور سراسری 1400 از فردا، 10 اسفندماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی داوطلبان کنکور 1400 عنوان می کنند اگر قرار باشد که کنکور دکتری در زمان اعلام شده برگزار شود، به دلیل شرایط کرونا نمی توانند در این آزمون شرکت کنند و مجبور هستند در بین دو راهی کنکورکرونایی و کنکور ندادن ، گزینه دوم را انتخاب کنند !
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
متقاضیان آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 که مبتلا به بیماری کرونا هستند باید از فردا 6 اسفند فرم خوداظهاری ویژه کرونا را تکمیل کنند تا در حوزه جداگانه آزمون دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور، فرایند خوداظهاری داوطلبان کنکور دکتری 1400 را آغاز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرصت تکمیل فرم خوداظهاری کرونا برای داوطلبان کنکور دکتری 1400 در سایت سازمان سنجش آغاز شد. داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان یا محل امن مورد تایید وزارت بهداشت آزمون می دهند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 صبح روز جمعه 15 اسفند 99 در 110 شهر کشور با حضور 179 هزار و 192 داوطلب برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 از روز سه شنبه 12 اسفند 99 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۷    
انتخاب بهترین مشاور تحصیلی برای کنکور و سالهای قبل کنکور همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری بوده و هست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹    
تعدادی از داوطلبان کنکور دکتری 1400 با حضور در خبرگزاری فارس با توجه به آغاز موج چهارم کرونا خصوصا از نوع انگلیسی و اعلام وضعیت قرمز در استان خوزستان خواهان تعویق آزمون دکتری تا اردیبهشت ماه سال 1400 شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه جام جم نوشت: با120هزارتومان این روز ها می شود چند کیلو میوه زمستانه، کمتر از نیم کیلو آجیل مخلوط مرغوب، یک پیراهن معمولی مردانه یا 40لیتر بنزین آزاد خرید. پس 120هزارتومان برای بیشتر مردم حکم مرگ و زندگی ندارد؛ نه داشتنش کسی را پولدار می کند و نه نداشتنش کسی را فقیر. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش درباره سهمیه داوطلبان کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 که تائید نشده است، توضیحاتی داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای رعایت بیشتر شیوه نامه های بهداشتی در کنکور دکتری، اظهار کرد: به منظور رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی در کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 مقرر شد حوزه های برگزاری این آزمون افزایش پیدا کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
برخی از داوطلبان کنکور به دلیل خیز مجدد کرونا و شیوع کرونای انگلیسی مطالبه تعویق کنکور دکتری 1400 را دارند.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۸    
چرا باید داوطلبی که هیچ تقصیری از وی اثبات نشده است، صرفا بعلت موفقیتی که در آزمون کنکور بر خلاف نمرات ضعیف دوران تحصیلش به دست آورده، قبولی اش مورد تردید و خودش مور اتهام قرار گیرد!؟ این پرسشی است که در مطلب زیر مطرح شده و نویسنده در آن خواستار بازنگری سازمان سنجش در این باره شده است.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: متقاضیان شرکت در کنکور 1400 برای ثبت نام در مهلت مجدد کنکور (10 تا 13 اسفند 99) مشمول هزینه ثبت نام متاخرین آزمون ها نخواهند شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون فنی و آماری سازمان سنجش اعلام کرد که در مقیاس کلان هر یک از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، حدود 60 درصد شانس قبولی خواهند داشت.
عضو شورای عالی آموزش و پرورش گفت: سقف سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان 24 سال مصوب شده و این برای کنکور 1400 نیز برقرار است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۱:۰۶    
تکمیل ظرفیت در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری مطرح می شود اما هنوز شورای سنجش و پذیرش دانشجو در این زمینه نظری نداده است.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از یک میلیون 200 هزار داوطلب در آزمون سراسری سال 1400 خبر داد. فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1400 برای پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری ...
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون های کشوری شامل آزمون دکتری، آزمون کارشناسی ارشد و کنکور 1400 به پایان رسیده است و آمارها نشان می دهد داوطلب کنکورهای سراسری و ارشد نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه بوده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ثبت نام مجدد برای جاماندگان آزمون سراسری سال 1400 در اسفند ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۳    
حرف آخر با بیش از 9 سال سابقه در زمینه ارائه محصولات آموزشی، موسسه ای معتبر برای ارائه خدمات به داوطلبان کنکور است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان کنکور 1400 تا دوشنبه 20 بهمن ادامه دارد و اتباع خارجی نیز می توانند در کنکور شرکت کنند.