یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۱May 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلب کنکور»

شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : محسن حاجی بابا در محله نیروی هوایی تهران به دنیا آمد. هوش بالای او باعث شد تا به عنوان شاگرد اول مدارس زبانزد خاص و عام باشد. وی فعالیت های خود را در قبل از انقلاب از مسجد قدس و زیر نظر آیت الله امامی کاشانی آغاز کرد و جزو اولین سربازانی بود که به دستور امام خمینی از پادگان فرار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد استانی آزمون های سراسری و نماینده تام الاختیار وزیر علوم و رئیس دانشگاه بیرجند، گفت: آزمون سراسری برای 456 داوطلب کنکور شهرستان زیرکوه در گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی روز جمعه 21 اردیبهشت برگزار می شود.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: نام نویسی از متقاضیان ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی که داوطلب کنکور سراسری 1403 هستند آغاز شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه جامعه: در مطلب پیش رو جزئیات ثبت نام داوطلبان کنکور برای ترمیم نمره و نیز ایجاد سابقه تحصیلی و همچنین سوالات پرتکرار در این حوزه پاسخ داده شده است. ثبت نام از داوطلبان کنکور متقاضی ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی آغاز شد ...
داوطلبان کنکور برای ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمرات در امتحانات نهایی خرداد 1403 از اول تا دهم اردیبهشت باید به صورت الکترونیکی ثبت نام کنند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 25 نفر از افرادی که به عنوان داوطلب متقلب در جلسه آزمون بازداشت شدند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عکسی از اقدام عجیب یک داوطلب کنکور انسانی در جلسه امتحان منتشر شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عکسی از یک والدین در محل برگزاری کنکور سراسری درفضای جازی مورد توجه قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۸    
دومین روزِ آزمونِ سراسری در استان اردبیل با رقابتِ 11 هزارو 250 داوطلب، در پرتقاضاترین رشته برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قرچک- مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: از دو هزار 850 داوطلب کنکور قرچک، یک هزار و 650 نفر ( حدود 58 درصد) متقاضی شرکت در آزمون دانشگاه فرهنگیان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
14 هزار و 900 داوطلب کنکور سراسری (نوبت اول) در استان خراسان جنوبی باهم رقابت کردند.
فریاد جنوب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 10 هزار داوطلب در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با آخرین روز برگزاری آزمون سراسری در رشته تجربی با یکدیگر رقابت می کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۲    
نوبت اول آزمون سراسری اردیبهشت ماه سال 1403، در سه نوبت در روزهای پنج شنبه و جمعه و با رقابت مجموعا 487 داوطلب کنکور در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در کردستان گفت: 26 هزار و 378 داوطلب در نوبت اول کنکور سراسری در 9 شهرستان استان( غیر از سروآباد) رقابت می کنند.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش با اشاره به گرفتار شدن حدود 60 داوطلب کنکور در سیل از برگزاری آزمون اختصاصی ویژه این داوطلبان در 2 هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش با اشاره به گرفتار شدن حدود 60 داوطلب کنکور در سیل از برگزاری آزمون اختصاصی ویژه این داوطلبان در 2 هفته آینده خبر داد.
هورگان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۲    
آزمون نوبت اول کنکور سراسری 1403، پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردی بهشت در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی نی ریز با شرکت 1499 داوطلب برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۶    
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان دلگان گفت: 927 نفر داوطلب کنکور در دلگان از صبح امروز برای کسب صندلی دانشگاه های کشور در سال 1403 رقابت خود را آغاز کرده اند.
آبادان خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آبادان خبر _ صبح امروز، سوم تیرماه، آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و انسانی کنکور سراسری در شهرستان های آبادان و خرمشهر آغاز شد. در این آزمون، 3 هزار و 233 داوطلب در حوزه های امتحانی اداره آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی آبادان و هزار و 909 داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه علوم و فنون دریایی ...
گام خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر با اشاره به آغاز رقابت بیش از 16 هزار داوطلب کنکور در استان بوشهر، گفت: کنکور سراسری در استان بوشهر در 11 حوزه برگزار شد و که از مجموع داوطلبان بیش از 60 درصد خانم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور آزمون کنکور سراسری داوطلبان گروه های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در حوزه های امتحانی استان سمنان آغاز شد.
خانه خشتی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نوبت اول کنکور 1403 در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با رقابت بیش از سه هزار داوطلب در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، هنر و زبان خارجی از امروز پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران و نماینده تام الاختیار آزمون سراسری گفت: در کنکور امسال 38 هزار و 510 داوطلب در آزمون سراسری نوبت اول به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد 24 هزار و 417 داوطلب زن و 14 هزار و 93 داوطلب مرد در 19 حوزه امتحانی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رقابت سه هزار و 141 داوطلب کنکور برای قبولی در دانشگاه های سراسر کشور طی 2 روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد این شهرستان آغاز شد.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش در گلستان گفت: در نوبت نخست آزمون سراسری سال 1403 بالغ بر 27 هزار گلستانی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بیش از 650 هزار داوطلب مرحله نخست کنکور 1403 امروز طی 2 نوبت صبح و عصر برای کسب صندلی دانشگاه ها به رقابت می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول حفاظت آزمون استان خراسان رضوی در برگزاری کنکور سراسری نوبت اول گفت: 91 هزار و 326 نفر از داوطلبان کنکور سراسری از خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت ماه در نوبت نخست این آزمون با هم رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های کنکور سراسری همزمان با کشور با حضور 15 هزار و 42 نفر داوطلب در خراسان شمالی صبح امروز آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس نمایندگان تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در گلستان از رقابت 27 هزار و 202 داوطلب کنکور در پنج گروه آموزشی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۷    
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان گفت: امسال بیش از 3 هزار و 880 داوطلب از شهرستان سیرجان در کنکور سراسری شرکت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون های سراسری از رقابت بیش از ده هزار داوطلب کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی در استان سمنان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه ایلام گفت: از فردا 14 هزار و 479 داوطلب کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی با هم به رقابت می پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ایلام با اشاره به شرکت 14 هزار و 479 داوطلب کنکور سراسری نوبت اول اردیبهشت ماه سال جاری در این استان، گفت: این آزمون در 53 حوزه امتحانی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۱    
کنگاور – ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کنگاور از رقابت یک هزار و 555 داوطلب کنکور در پنج گروه آزمایشی ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان در نوبت اول کنکور در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه در این شهرستان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷    
رئیس سنجش اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: تعداد داوطلبان کنکور امسال در البرز 9 هزار و 132نفر هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد بجنوردگفت: دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در دو روز متوالی میزبان یک هزار و 468 داوطلب کنکور سراسری خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبایی میزبان 15 هزار و 305 نفر از داوطلبان آزمون سراسری در روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۱    
سه هزار و 305 داوطلب در نوبت اول کنکور سراسری در شهرستان جهرم با هم رقابت می کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در برگزاری آزمون سراسری از میزبانی یک هزار و 378 داوطلب کنکور سراسری در پنج گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی، هنر و زبان های خارجی در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پنج شنبه و جمعه این هفته دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان داوطلبان آزمون سراسری نوبت اول سال 1403 هم زمان با سراسر کشور است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۲    
تصویر متفاوت از یک داوطلب کنکور ارشد در مشهد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه ای که نمی خواست دفن شود باد معده این حیوان مقصر اصلی گرم شدن زمین است عکسی از خالکوبی عجیب یک داوطلب کنکور هشدار نارنجی هواشناسی برای این استان ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
14 هزار داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و دکترا امروز چهارم اسفند در استان لرستان با هم به رقابت پرداختند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مانند همیشه که برگزاری جلسات کنکور حواشی خودش را دارد، تصویر زیر یکی از همین حاشیه ها بود و تتو جالب این داوطلب کنکور سوژه لنز دوربین عکاس ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 6 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در حوزه های امتحانی دانشگاه های سراسر استان چهارمحال و بختیاری با هم رقابت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- رییس آموزش و پرورش سلسله گفت: 757 داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و دکترا امروز چهارم اسفند در شهرستان سلسله به رقابت می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: تاکنون بیش از 319 هزار نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته و 113هزار نفر از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 1403 کارت ورود به جلسه آزمون دریافت کرده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، علی صدر در نشست هماهنگی نمایندگان تام الاختیار و مسؤولان حفاظت، در تشریح فرایند برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی سال 1403 گفت: در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته بیش از 476 هزار داوطلب در صبح و بعداز ظهر روز جمعه 4 اسفند ماه سال جاری با هم به رقابت می پردازند ...