دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۶:۱۲Jun 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکورهای»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۰    
مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور: بررسی آمار داوطلبان در سه سال اخیر نشان می دهد که آمار داوطلبان کنکورهای تحصیلات تکمیلی کاهشی بوده است.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 24 اردیبهشت 1403 - 13 May 2024 سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ظرف 6 ماه آینده به طور کامل مستقر می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ظرف 6 ماه آینده به طور کامل مستقر می شود.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
دکتر عبدالرسول پورعباس در گفت وگو با مهر درباره زمان اعلام نتایج کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی گفت: نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 1403 در خردادماه اعلام می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری کنکورهای سراسری گفت: بیش از 11 هزار گیلانی در گروه آزمایشی علوم تجربی با هم رقابت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در سال 1403 بیش از 42 کنکور و آزمون کشوری در گروه های مختلف برگزار می شود. کنکور سراسری در دو نوبت اردیبهشت و تیر سال 1403 برگزار خواهند شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای، برنامه زمانی آزمون های سال های 1403 و 1404 را اعلام کرد.
سازمان سنجش آموزش کشور تقویم آزمون های کشوری سال 1404 را به همراه برنامه زمان بندی ثبت نام کنکورهای سراسری، ارشد و دکتری سال 1404 اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معرفی سری کتاب های چند کنکور خیلی سبز به منظور آمادگی هر چه بیشتر برای آزمون سراسری سال 1403
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
لینک های نظرسنجی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری سال 1403 و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در سایت سازمان سنجش فعال شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قرار است کنکورهای سال 1403 هم براساس مصوبه جدید برگزار شوند با این تفاوت که سهم معدل برای سنجش و پذیرش دانشجو نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش پیدا می کند و سهم آزمون سراسری 10 درصد کاهش پیدا می کند تا هر دو با تاثیرگذاری پنجاه پنجاه در وضعیت تساوی قرار بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 319 هزار نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و 113هزار نفر از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1403 کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱    
استان محل اقامت فعلی متقاضیان شهر محل برگزاری محل اقامت فعلی متقاضیان آذربایجان شرقی تبریز متقاضیان ساکن شهرستان های بستان آباد، تبریز سراب، ورزقان، آذرشهر اسکو متقاضیان ساکن شهرستان اسکو اهر متقاضیان ساکن شهرستان های اهر، کلیبر، هریس، خداآفرین، هوراند بناب متقاضیان ساکن شهرستان های بناب، عجب شیر ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 می توانند کارت شرکت در آزمون را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور فرایند برگزاری آزمون ورودی مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال 1403 را تشریح کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به دیگر سخن، مدارس غیرانتفاعی که برخلاف انتظار به یک صنعت اقتصادی و آموزشی تبدیل شده از اهداف تربیتی و ارزشی خود که تربیت نسل بوده، دور افتاده و به آن وفادار نمانده است ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
چند روزی است خبری از میانگین 9.91 دانش آموزان فارس در امتحانات نهایی در فضای مجازی و مطبوعات فارس منتشر می شود؛ خبری که در نگاه نخست برای هر خواننده ای شوکه کننده و البته تلخ است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور: بررسی آمار داوطلبان در سه سال اخیر نشان می دهد که آمار داوطلبان کنکورهای تحصیلات تکمیلی کاهشی بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ریزی برای کنکور و موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مثل همه فرآیندهای تحصیلی نیازمند یک نگاه دقیق است اما نکته مهم این است که قبل از اینکه ما برنامه ای دقیق برای مطالعه داشته باشیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور شرایط کنکورهای 1402 و 1403 را تشریح کرد و گفت: کنکور 1403 هم همانند سال 1402 در دو نوبت برگزار می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۳:۱۷    
نویسنده : فرزانه عطاران | مشاور تحصیلی سوال: سال آینده کنکور دارم. از سال پیش، نمراتم در درس هایم به شدت ضعیف شده است....
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز سال تحصیلی در مراسمی از 20 نفر از دختران دانش آموز برتر در کنکورهای 1401 و 1402 در گرمسار تجلیل شد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت پویشی در این سامانه خواستار بازنگری در نحوه محاسبه تراز کنکورهای دی و تیرماه شدند.
کنکورامسال یکی از خاص ترین کنکورهای تاریخ آموزش عالی کشور بود که تغییرات مختلفی مانند دو مرحله ای شدن آزمون، تاثیر قطعی سوابق تحصیلی و... را تجربه کرد و شرکت کنندگان با گذاشتن از موانع بسیاری این ماراتن نفسگیر را طی کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۳    
رتبه 6 کنکور ریاضی گفت: کنکوری ها بابت نتایج نامطلوب کنکورهای آزمایشی خود را قضاوت نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک مشاور کنکور با بیان اینکه با توجه به اینکه کنکور امسال تفاوت اساسی به کنکورهای سابق داشت، تعیین تراز و رتبه فرمول هایی دارد که تنها توسط سازمان سنجش تعیین می شود، گفت: مرجع اصلی تعیین رتبه تنها سازمان سنجش است و ما نمی دانیم چه معدلی چگونه در قبولی تاثیر خواهد داشت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
این روزها خبر می رسد که تعدادی از داوطلبان شبهه دار کنکورهای 1400 و قبل از آن با وجود رأی قطعی محکومیت هیئت های رسیدگی به تخلفات آزمون های سراسری و محکومیت در شعب بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری با توجه به قانون استفساریه ماده 11 قانون رسیدگی به تخلفات آزمون های سراسری در دیوان عدالت اداری ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ساعت24-خبر را پیش تر همه شنیده و بسیاری هم آن را با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده اند؛ اینکه سهمیه ها در کنکورهای سراسری ایران نقش برجسته ای دارد و در 5 سال گذشته این نقش برجسته پررنگ تر هم شده و در مجموعه تجربی و زیرمجموعه های آن حالا کادر درمان سهمیه ای به مرحله طبابت هم رسیده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبر را پیش تر همه شنیده و بسیاری هم آن را با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده اند؛ اینکه سهمیه ها در کنکورهای سراسری ایران نقش برجسته ای دارد و در 5 سال گذشته این نقش برجسته پررنگ تر هم شده و در مجموعه تجربی و زیرمجموعه های آن حالا کادر درمان سهمیه ای به مرحله طبابت هم رسیده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۰    
در حال حاضر محبوب ترین رشته بین دانش آموزان، رشته ی علوم تجربی است و سالانه کنکورهای سراسری این رشته بیشترین تعداد داوطلبان را به خود اختصاص می دهند. علت این محبوبیت را می توان در فرصت های شغلی درخشان موجود برای دانش آموختگان رشته های زیرمجموعه ی این رشته همچون پزشکی و دندان پزشکی دانست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص تغییر زمان برگزاری کنکور گفت: موضوعات مطرح شده در خصوص زمان مطلوب برگزاری کنکور در شورای سنجش و پذیرش مورد بررسی قرار گرفت و صحبت ها پیرامون تغییر زمان برگزاری کنکور مدت ها میان نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش در ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۵    
به گزارش وانانیوز، یکی از مهم ترین سوالاتی که داوطلبان تجربی در ابتدای مسیر مطالعه برای کنکور می پرسند این است که بهترین کتاب های کنکور تجربی کدامند؟ بارها شنیده اید که مهم ترین منبع برای موفقیت در کنکور کتاب های درسی هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 17 نفر از میان داوطلبان شبهه دار کنکورهای سال 1400 و ماقبل موفق به گذراندن آزمون مجدد شدند و در نهایت به ادامه تحصیل دانشگاه ها معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 17 نفر از میان داوطلبان شبهه دار کنکورهای سال 1400 و ماقبل موفق به گذراندن آزمون مجدد شدند و در نهایت به ادامه تحصیل دانشگاهها معرفی شدند.
سازمان سنجش اعلام کرد: از شروع به تحصیل داوطلبان شبهه دار آزمون سراسری 1401 و سال های 1400 و قبل از آن که پس از بررسی و برگزاری آزمون رفع شبهه حکم قطعی محکومیت دریافت کرده اند، جلوگیری شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی در نامه ای به وزیر علوم با تاکید بر اینکه باید جلوی ثبت نام متقلبین در دانشگاه ها را بگیرید، گفت: مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه نمی پذیرد افرادی که در مظان اتهام تقلب و تخلف در آزمون سراسری هستند، پس از طی مهلت قانونی برای رسیدگی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا : در نامه پژمان فر به زلفی گل آمده: در پی برخی ادعاهای نادرست و خلاف واقع که دقیقا نقطه مقابل استفساریه مجلس و موافقت دولت برای حل یک معضل حقوقی در رسیدگی به تخلفات کنکورهای سراسری بود و نیز توضیحات کمیسیون اصل 90 انتظار از وزارت علوم و شما این بود که مقابل دروغ پردازی های انجام شده بایستید و ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با تمام شدن کنکورهای امسال در هر دو نوبت آنچه باقی مانده است تصاویری جالب از آزمون های سراسری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری کنکورهای سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری سال 1403 در این قسمت از میز دانشجو اعلام می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
برنامه زمانبندی کنکورهای سال 1403 براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۸    
زمان برگزار تمام کنکورهای سراسری 1403 را مشاهده می کنید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص درخواست گروهی از داوطلبان کنکور مبنی بر لغو طرح تأثیر قطعی معدل در کنکور 1403 و کنکورهای بعدی توضیح داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۲    
یکی از ابزارهای بسیار مهمی که برای داوطلبین کنکور سراسری اهمیت داشته برترین آزمون های آزمایشی کنکور یا کنکورهای آزمایشی هستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تقویم و برنامه زمانی ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکورهای 1402 سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
برترین ها / مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام سه آزمون مهم و کلیدی سال 1403 (دکتری نیمه متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام سه آزمون مهم و کلیدی سال 1403 (دکتری نیمه متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: آزمون های ارشد و دکتری در سال های آتی الکترونیکی می شوند. با آغاز به کار سامانه طراحی سوال برای آزمون های سراسری، ارشد و دکتری کار طراحی الکترونیک سوال آغاز شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری سال 1402 در مجموع تعداد 641 هزار و 492 داوطلب شرکت کرده اند و ساعت 12 امشب 10 اسفندماه مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به پایان می رسد. ...